BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites Like Albanian.tv

Top 250 Websites Like ALBANIAN.TV

Download The Top 250 Websites in Excel
rank
url
title
description
keywords
alexa rank
quantcast rank
similar
more info collapse
1
tv shqip tv klan live - top channel live supersport 2 live ktv live rtv 21 live alsat m live
klan tv live, top channel live, supersport 2 live, tring sport live, tv shqip live, shqip tv live, rtk live, ktv live, rtv 21 live, alsat m live, vizionplus live, klan kosova live, supersport kosova live, tvsh.
814,634
more info collapse
2
shiko tv shqip, live, online, kanalet: ktv, rtv21, top channel, tvsh, klan, klan kosova, super sport kosova, super sport albania, film aksion, alsat m, rtk live në shikotv.de
more info collapse
3
tv shqip live - tv shqiptare online
tv shqip live eshte portali me i madhe per te shikuar tv shqip online falas te kanaleve shqiptare nga kosova, shqiperia e diaspora.
shqip, filma, live, falas, titra, albania, supersport, online, seriale, shqiptare, kosova, arta, ndeshje, sportive, kanale, dukagjini, shqiptar, futbolli, futboll, maqedonia
more info collapse
4
forum - powered by albanur
forumi albanur shqip, forume shqiptare, information on albania, kosovo, macedonia, includes albanian news, albania online, albania chat, albanian music, travel, albanian tourism, maps, chats, culture, economy, balkan wars, albanian food, important cities, pictures of albania,
albanian, shqip, shqiptare, shqiptar, albania, chat, forum, ismaili, miss, kosova, lajme, shqiperia, news, movies, attraction, artistet, tourist, takime, foto, afera
more info collapse
5
tv shqip live - big brother albania live, albanian tv live, shiko tv shqip
top channel, klan tv, ora news, news 24, vizion plus, tvsh, abc news, klan kosova rtv21, rtk, ktv
news, klan, kosova, tvsh, rtv21, vizion, channel, plus
more info collapse
6
albania tv live | tv shqip live /top channel/tv klan/vizion plus/aksion/explorer shkenc/digitalb/tring/super sport/te gjitha kanalet shqiptare
televizione shqiptare online ne tvshqiphd.com.
live, albania, brother, alsat, news, tvsh, rtv21, klan, online, channel, vizion, plus
537,677
more info collapse
7
home
galeri etc, qender tregtare, shopping center, etc, galeria, galeria etc, shopping, web faqe shqiptare ne internet, muzike te reja, lajme nga kosova, shqiperia, mp3 falas, top albume muzikore shqip, kenge falas shqip, lajmet shqip, information on albania, includes albanian news, albanian music, music shqip, albania online, albania chat, albanian music, travel, albanian tourism, maps, chats, culture, economy, balkan wars, albanian food, important cities, pictures of albania mp3 shqip, muzika shqip, albanian music, muzik shqip, big brother, lojra, lajme shqip, albania chat, mp3 shqip, miss albania, music shqip, miss kosova, mp3 shqip falas, albanian single, albanian personals, radio dashuria, emra shqip, radio kosova, gazeta shqiptare, rtk live, shqiperia chat, kosova chat, kengetaret shqiptar, lajmet shqip, koha jone, muzika dashuria, koha online, biznesi online, shqiperia hosting, tirana online, radio tirana, radio shqiptare, forume shqiptare, historia shqiptare, albanian singles, albani
shqip, albanian, albania, shqiptare, music, kosova, chat, radio, online, shqiperia, falas, lajme, miss, lajmet, dashuria, shopping, galeria, muzika, tirana, koha
more info collapse
8
tv shqip live big brother albania 9 super sport 1 2 3 4
shqip tv live big brother albania 9 live - te gjitha televizionet shqiptare sky sports sky calcio 1hd bt sport europe bt sport1 bt sport 2 super sport albania live 1 2 3 4 5 top channel tv klan vizion plus...
live, albania, brother, shqip, sport, super, channel, klan, news, plus, vizion, albania9, bba9live, albtvhd
613,670
more info collapse
9
shqip24.tv - televizione shqiptare ne internet
shiko televizione shqiptare live ne internet dhe falas, albanian channels, mundesuar nga shqip24.tv
brother, live, shqip, news, albania, agon, portokalli, tring, sport, grand, flash, chat, lajme, alpazar, evente, hotel, televizione, tirana, channels, albanian
887,655
more info collapse
10
albaniapress.com / shqiperiapress.com
albania press / shqiperia press është faqe informative e pavarur që ka për qëllim ta informojë opinionin mbarëshqiptar dhe atë ndërkombëtar me rrjedhat aktuale në trevat shqiptare në ballkan!
kosova, lajme, shqiperia, albania, lire, shqip, radio, lajm, shqiptare, news, albanian, free, bashkuar, press, etnike, pavarur, ilirida, united, cameria
more info collapse
11
big brother albania 9 live - shqip tv live - super sport albania
tv shqip live big brother albania 9 live - te gjitha televizionet shqiptare live 24 ore super sport albania live 1 2 3 4 5 top channel tv klan vizion plus...
live, albania, brother, shqip, sport, super, channel, klan, news, plus, vizion, albania9, bba9live, shqiptvlive
367,423
more info collapse
12
muzik shqip - tv shqip - chat shqip - filma shqip - humor shqip - radio shqip - lajme shqip
muzik shqip, mp3 shqip, chat shqip, tv shqip, tv shqip live, chat shqiptar, albanian musik, muzik shqip mp3, muzike shqip, kosova shqip, muzika shqip, shqiptar, popullore, xeher.de
more info collapse
13
chat shqiptar, chat shqip, albanian chat, albania chat room online falas
chat shqip online per shqiptar falas pa regjistrim . top albanian chat ne amerik dhe zvicer, kosova chat maqedonia. vajza shqiptare albania chatroom.
chat, zvicer, kosova, albasoul, maqedonia, shqiptare, amerik, albania, shqip, shqiptar, falas, albanian, online, fajtori
more info collapse
14
shqip-tv.info - kanale shqiptare live ne internet
shqip-tv live. ketu mund te gjeni te gjitha kanalet shqiptare premium live dhe falas ne kompjuterin tuaj!
live, brother, bba8, shqip, news, albania, apartamenti, sport, agon, portokalli, lajme, flash, chat, tring, alpazar, evente, video, klan, bba1, bba2
more info collapse
15
tv alb 24 - me afer vendlindjes tuaj
televisonet shqiptare gjithmone live:top channel, kanalet shqip, shpija e kosoves live, big brother albania live, radio dedi24, rtv21 live, rtk live, tvsh live, ktv live, tv shqip live, tvalb, tvalb24, dhe shum kanale tjera live, www.tvalb24.com
live, shqip, albania, free, vizion, stream, channel, brother, online, rtv21, livestream, tvsh, falas, shqipe, digitalb, 24ore, dukagjini, kanale, tvshqip, gjithmone
more info collapse
16
albania iptv fresh iptv daily update
iptv links free, albania iptv, iptv shqip, iptv shqip falas, shqip iptv, kanale shqiptare falas, film aksion, top channel, tv klan, klan kosova, super sport, tring sport, iptv albania, iptv sky italia, iptv sky uk, iptv sky de, iptv serbia, arena, fox sport, sport klub, sky sport uk, sky sport italia, sky sport de, fox sport netherlands, vlc playlist, m3u playlist, m3u8 playlist, kodi playlist m3u, vlc, live streaming channels, iptv free, xbmc, xbmc playlist, world wide iptv
iptv, sport, playlist, shqip, albania, italia, xbmc, free, klan, falas, m3u8, kodi, kanale, shqiptare, live, channels, wide, world, film, streaming
459,705
more info collapse
17
| aulona.de | tv shqip live, shqip tv rtk ktv rtv 21 alsat m top channel tv klan
983,756
more info collapse
18
___| shkabaj |___ start here | fillo ketu
shkabaj.net, shkabaj.mobi, and shkabaj app: the leading albanian source for information and entertainment.
shqip, moti, streaming, live, daily, breaking, radios, news, wallpapers, videos, classified, heroskopi, weather, bing, filma, kosova, shqiperia, radio, lajme, maqedonia
389,371
more info collapse
19
albgoal.com
tv shqip mobile&pc, tv shqip live, top channel live, tv klan live, big brother live, rtv21 live, news 24, sport, digitalb, tring
shqip, lojra, live, super, channel, klan, sport, tring, digitalb, brother, android, mobile, albania
more info collapse
20
albzone.pw
tv shqip mobile&pc, tv shqip live, top channel live, tv klan live, big brother live, rtv21 live, news 24, sport, digitalb, tring
shqip, lojra, live, super, channel, klan, sport, tring, digitalb, brother, android, mobile, albania
more info collapse
21
albzum.com
tv shqip mobile&pc, tv shqip live, top channel live, tv klan live, big brother live, rtv21 live, news 24, sport, digitalb, tring
shqip, lojra, live, super, channel, klan, sport, tring, digitalb, brother, android, mobile, albania
more info collapse
22
eja shiko, ejashiko, live tv alsat, alsat m live, digitalb live, super sport live, shiko tv, rtk live, cufo tv
eja shiko, ejashiko, live tv alsat, alsat m live, digitalb live, super sport live, shiko tv, rtk live, cufo tv, shqip, live, sport, supersport, goalslink, kanale.
live, sport, alsat, shiko, shqip, supersport, goalslink, kanale, cufo, digitalb, ejashiko, super
more info collapse
23
albanianhiphop - shkarko muzik shqip
albanianhiphop . albanian hip hop refers to artists from albania, kosovo, the republic of macedonia and montenegro as the albanian language is spoken in the whole of albania and kosovo and some parts of macedonia, greece and montenegro.[1][2][3] the term albanian hip hop also refers to rappers from other albanian-inhabited places such as the united states, switzerland, germany and united kingdom. since 2012, a team of french people tried to help improve hip-hop culture in albania. they created the first albanian hip hop festival, which took place in tirane, elbasan, shkodër and korçë. wnc (white niggas clan) another group from pejë are one of the first rap group on kosovo. albanianhiphop. hiphop and rap. albanianhiphop. , mp3 shqip, hite shqip, shkarko muzik, shkarko mp3, mp3 converter, hitet e fundit 2015, radio music online free mp3 youtube music music download
more info collapse
24
tv shqip live | tv shqip | shqip tv
tv shqip live nga kompjuteri juaj apo pajisje te levizshme me mbi 20 kanale per te zgjedhur. perfshire aty edhe rtk live, tv klan dhe shume tjera.
more info collapse
25
zemra.com - zemra.com | radio zemra | tv-kanale shqip | zemra.de | zemra.eu | zemra-chat.com |
zemra.com - zemra-chat - tv kanale shqip - radio zemra shqip - lajme - zemra chat - mp3 - sport - forum - rtk live - ktv - rtv21 - vizioni plus - tvsh - koha live - fol tv - albanian screen - top channel - oxygen show - odeon show - kafeneja jon - perralle me tupan - humor video - youtube - seriali 3 gjermanet e trashe - seriali zyrja per gjithcka - seriali cka ka shpija - debate te ndreshme - e shume tjera... zemra.de
kosov, shqiperi, live, alsat, lajme, maqedoni, ulqin, tiran, shkup, prishtin, bujanovc, malishev, preshev, klan, radio, radiozemra, radioviciana, tvkanale, zemrachat, chat
more info collapse
26
knaqu chat | chat me kamer | dardania chat | kosova chat | shqiperia chat | albachat | chat shqip | www.knaqu.org
knaqu chat, chat me kamer, dardania chat, argetohu chat, shqiperia chat, kosova chat, diaspora chat, chat shqip, zemra chat, albanian chat, albanischer, knaqu, gostivari , chati, chat shqiptar
chat, albachat, kamer, shqip, kosova, knaqu, albanian, zemra, prishtina, tirana, tetova, dardania, shkupi, gjermani, gostivari, durresi, mitrovica, peja, shqiperia, gjakova
more info collapse
27
home - illyria
illyria | gazeta shqiptaro-amerikane në new york
shqip, albanian, gazete, lajme, albania, macedonia, news, kosovo, maqedoni, shqiperi, kosove, illyria
518,018
more info collapse
28
big brother albania 9 live | shqip tv live
televizione shqiptare online ne shqip-tv.com.
live, shqip, channel, online, albania, rtv21
684,598
more info collapse
29
albanian chat | chat with albanian singles | online webcam chat | albachat | dardania chat | kosova chat | shqiperia chat - www.albachat.us
albanian chat, chat me kamer, albanian chat usa, dardania chat, argetohu chat, shqiperia chat, kosova chat, zemra chat, albanian chat, albanischer, knaqu, gostivari , chati, chat shqiptar
chat, albanian, albachat, zemra, tetova, shkupi, dardania, prishtina, kosova, tirana, kurbeti, gurbeti, mitrovica, durresi, malesia, zbavitu, gostivari, albamatrix, takohu, ilirida
more info collapse
30
radio zemra | tv-kanale shqip | zemra.de | zemra.eu | zemra-chat.com |
zemra.de - tv kanale shqip - radio zemra - viciane shqip - lajme - zemra chat - mp3 - sport - forum - rtk live - ktv - rtv21 - vizioni plus - tvsh - koha live - fol tv - albanian screen - top channel - oxygen show - odeon show - kafeneja jon - perralle me tupan - humor video - youtube - seriali 3 gjermanet e trashe - seriali zyrja per gjithcka - seriali cka ka shpija - debate te ndreshme - e shume tjera... zemra.de | knaqu.co
knaqu, kosov, live, shqiperi, alsat, lajme, ulqin, prishtin, tiran, shkup, bujanovc, preshev, klan, malishev, maqedoni, klankosova, tvkanale, radio, radiozemra, zemrachat
more info collapse
31
zemra.com - zemra.de | radio zemra | tv-kanale shqip | zemra.de | zemra.eu | zemra-chat.com |
zemra.de - tv kanale shqip - radio zemra - viciane shqip - lajme - zemra chat - mp3 - sport - forum - rtk live - ktv - rtv21 - vizioni plus - tvsh - koha live - fol tv - albanian screen - top channel - oxygen show - odeon show - kafeneja jon - perralle me tupan - humor video - youtube - seriali 3 gjermanet e trashe - seriali zyrja per gjithcka - seriali cka ka shpija - debate te ndreshme - e shume tjera... zemra.de | knaqu.co
knaqu, kosov, live, shqiperi, alsat, lajme, ulqin, prishtin, tiran, shkup, bujanovc, preshev, klan, malishev, maqedoni, klankosova, tvkanale, radio, radiozemra, zemrachat
more info collapse
32
zemra.com - zemra.de | radio zemra | tv-kanale shqip | zemra.de | zemra.eu | zemra-chat.com |
zemra.de - tv kanale shqip - radio zemra - viciane shqip - lajme - zemra chat - mp3 - sport - forum - rtk live - ktv - rtv21 - vizioni plus - tvsh - koha live - fol tv - albanian screen - top channel - oxygen show - odeon show - kafeneja jon - perralle me tupan - humor video - youtube - seriali 3 gjermanet e trashe - seriali zyrja per gjithcka - seriali cka ka shpija - debate te ndreshme - e shume tjera... zemra.de | knaqu.co
knaqu, kosov, live, shqiperi, alsat, lajme, ulqin, prishtin, tiran, shkup, bujanovc, preshev, klan, malishev, maqedoni, klankosova, tvkanale, radio, radiozemra, zemrachat
more info collapse
33
tekste këngësh shqip dhe videoklipe
muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.
albania, kenget, midi, karaoke, albanian, shqiperia, chat, download, shkarko, shqiptare, video, teksti, muzika, shqip, kengesh, tekst, videoklipe, kosova, festivale, spoti
298,852
more info collapse
34
albachat | chat me kamer | dardania chat | kosova chat | chat shqip | diaspora chat | shqiperia chat | albachat zvicer | albachat gjermani | free webcam chat - chat.zemra.org
albachat, chat me kamer, dardania chat, argetohu chat, shqiperia chat, video chat, kosova chat, diaspora chat, albachat zvicer, albachat gjermani, chat shqip, zemra chat, albanian chat, albanischer, knaqu, gostivari , chati, chat shqiptar
chat, albachat, kamer, kosova, shqip, zemra, albanian, tirana, tetova, dardania, prishtina, shkupi, gostivari, zvicer, gjermani, malesia, durresi, peja, struga, shqiperia
more info collapse
35
shqip shqip
fjalor shqip online. shqip-shqip, shqip anglisht, shqip greqisht
albanian, fjalor, gjuhe, shqipe, greqisht, english, dictionary, anglisht, perkthim, shqip
947,796
more info collapse
36
forum-al.com™ - aty ku shqiptarët mblidhen!
aty ku shqiptarët mblidhen !
shqiptar, shqip, kosova, shqiperia, filma, forumi, brother, protestant, kultura, cameria, aktualitet, kuriozitete, folklori, chat, shqiptare, enciklopedi, humoristik, shqiptaret, katolik, malit
944,444
more info collapse
37
lajme shqip shqiperia kosova express lajme shqip shqiperia kosova express
presidenciale 2012, fevziu: si e binda metën që artan hoxha të ishte kandidat (video) - doberman vs. puma, dyluftimi i ashpër (video) - ja si është të jetosh në tendë (video) -
express, kosova, shqiperia, shqip, lajme
more info collapse
38
ngjarjet.com - lajmet e fundit,lajmet e fundit nga shqiperia,lajmet e fundit nga kosova,lajmet e fundit nga maqedonia,lajmet e fundit nga bota.lajme shqip
ngjarjet.com eshte nje webfaqje per arkivim dhe lexim sa me te leht dhe te shpejt te te gjitha lajmeve dhe ngjarjeve me aktuale ne internet. te gjith ju mund te publikoni nje lajm edhe ai lajm do te jet ne sitin ton me emrin tuaj. ju falemnderit privacy policy / privatsia
shqip, lajmet, lajme, sociale, programe, social, bookmarking, bookking, albanian, lojra, fundit, opinion, reja, dites, kenge, komentime, bota
more info collapse
39
welcome to aclass tourism
travel agency in albania, albanian tour operator instantly book a hotel in albania. secure online booking facility, great prices and availability. accomodation for businessmen, groups and individuals. make your booking online today. airline tickets online, tours, packages, sightseeing, honeymoons, incoming, visa support, ferry tickets across the europe
albania, hotels, travel, hotel, albanian, tour, agency, tickets, online, tours, operator, berat, photo, albanians, gallery, tirana, durres, gjirokastra, korca, kruja
more info collapse
40
lajmet.com | qendra informative shqiptare "liria" - lajmet e fundit, lajme, albanian, te reja, shqip, lajmet kryesore, maqedoni, kosove, shqiperi
lajme, lajmet e fundit, lajmet me te reja, lajmet lokale, lajmet me te reja nga maqedonia, lajmet shqip nga, kosova, maqedonia, macedonia, makedonia, shqiperia, bota, ballkan, albania, politika, patriot, atdhetar, uck, iliria, histori, lajmetshqip, tetova, tirana, prishtina, gostivar, parlamenti
more info collapse
41
filma shqip, muzik shqip, mp3 shqip, filma shqip, video shqip, video klipe shqip, lojra shqip.
jeshil studios: nje nga kompanite me te medha te internetit qe ju ofron filma shqip, muzik shqip, video klipe shqip, forum shqiptar, komunitet shqiptar, lojra shqip, mp3 shqip, dhe falas!
degjo, music, klipe, shkarko, video, muzik, shqiperia, albania, shqipetare, download, shqiptar, shqiptare, clips, shqip, albanian, listen, muzike, kenge, vidjo, songs
more info collapse
42
mirsevini ne konakuchat.com - chat shqip
konkuchat.com, www.konakuchat.com, video chat, chat shqip, me ze dhe kamera, rinia shqiptare, kosovachat, shqip, tirana chat, lajm chat, alba, albaniachat, kosova, kosovo, shqip chat, albania chat, biseda chat, dashuria chat, shpirt chat, loqka chat, muzik chat, radio chat, flash chat, argetim chat, pakufi chat, kosova chat, maqedonia chat, prizereni chat, tetova chat, gjakova chat, prishtina chat, shqiperia chat,
chat, shqip, kosova, radio, flash, muzik, loqka, shpirt, argetim, dashuria, maqedonia, prishtina, shqiperia, gjakova, tetova, biseda, prizereni, pakufi, albania, kamera
more info collapse
43
tv shqip live | vendelindja me afer jush
ketu do te gjeni gjithcka persa i perket shqiperise, tv shqip live , televizionet live , gazetat shqiptare , horoskopin e axhornuar, lojra te ndryshme
tvshqip, shqip, albtv, tvalbanian, televizion, albanian, shqiptv, livesteeam, watch
more info collapse
44
www.zonelir.com - chat shqip
www.zonelir.com, www.zonelir.com, video chat, chat shqip, me ze dhe kamera, rinia shqiptare, kosovachat, shqip, tirana chat, lajm chat, alba, albaniachat, kosova, kosovo, shqip chat, albania chat, biseda chat, dashuria chat, shpirt chat, loqka chat, muzik chat, radio chat, flash chat, argetim chat, pakufi chat, kosova chat, maqedonia chat, prizereni chat, tetova chat, gjakova chat, prishtina chat, shqiperia chat,
chat, shqip, zonelir, kosova, flash, radio, muzik, loqka, argetim, prizereni, prishtina, shqiperia, gjakova, tetova, maqedonia, shpirt, pakufi, kosovo, kamera, video
more info collapse
45
zemra.de - radio zemra | tv-kanale shqip | zemra.de | zemra.eu | zemra-chat.com |
zemra.de - tv kanale shqip - radio zemra - radio viciana - lajme - zemra chat - mp3 - sport - forum - rtk live - ktv - rtv21 - vizioni plus - tvsh - koha live - fol tv - albanian screen - top channel - oxygen show - odeon show - kafeneja jon - perralle me tupan - humor video - youtube - seriali 3 gjermanet e trashe - seriali zyrja per gjithcka - seriali cka ka shpija - debate te ndreshme - e shume tjera... zemra.de | knaqu.co herz
knaqu, alsat, lajme, live, klankosova, klan, kosov, bujanovc, prishtin, tiran, shkup, preshev, malishev, shqiperi, maqedoni, ulqin, shqipe, gjuhen, radio, radiozemra
more info collapse
46
"albania tv live" - tv shqip live, big brother albania live, sports tv live.
shperndajeni websajtin tone, ndani gjithcka me miqte tuaj...
falas, shikoni
more info collapse
47
atdhe live | tv sport ndeshje live streaming shqip online
atdhe live streaming, live sports, free tv live online, live football, albania streaming online, ndeshje dhe tv live shqip
live, albania, shqip, ndeshje, atdheu, shiko, atdhe, streaming, sport, atdhetv
350,544
more info collapse
48
zemra.com | radio zemra | tv-kanale shqip | zemra.de | zemra.eu | zemra-chat.com |
zemra.com - argëtohuni edhe ju me ne! tv kanale shqip - radio zemra shqip - lajme - zemra chat - mp3 - sport - forum - rtk live - ktv - rtv21 - vizioni plus - tvsh - koha live - fol tv - albanian screen - top channel - oxygen show - odeon show - kafeneja jon - perralle me tupan - humor video - youtube - seriali 3 gjermanet e trashe - seriali zyrja per gjithcka - seriali cka ka shpija - debate te ndreshme - e shume tjera... zemra.de
shqip, shqiptare, albanian, shqiptar, chat, forum, zemra, filma, forumi, humor, video, adelina, nora, fejzullahu, ermali, familja, ermal, genta, perrall, stupcat
more info collapse
49
mirsevini ne ejaloqk.com
ejaloqk.com, ejaloqk.net, ejashpirt.net, video chat, chat shqip, me ze, dhe kamera, kosovachat, shqip, tirana chat, lajm chat, alba, albaniachat, kosova, kosovo, shqip chat, albania chat, biseda chat, dashuria chat, shpirt chat, loqka chat, muzik chat, radio chat, flash chat, argetim chat, pakufi chat, kosova chat, maqedonia chat, prizereni chat, tetova chat, gjakova chat, prishtina chat, shqiperia chat,
chat, shqip, ejaloqk, kosova, flash, argetim, radio, loqka, shpirt, pakufi, muzik, maqedonia, prishtina, shqiperia, gjakova, tetova, prizereni, dashuria, albania, kamera
more info collapse
50
taninet.info qendra e muzikes shqiptare ne internet
shqip, shqiptare, albanian, shqiptar, filma, perrall, tupan, chat, familja, forum, video, humor, 2007, forumi, gentiana, lista, faqe, shqipetare, faqet, albachat
more info collapse
51
shqiptare shqip tv shqiptare shqip tv shqiperia albania kosova
571,284
more info collapse
52
shqiplive vendelindja me afer jush | tv shqip live
ketu do te gjeni gjithcka persa i perket shqiperise, tv shqip live , televizionet live , gazetat shqiptare , horoskopin e axhornuar, lojra te ndryshme
albanian, watch, livesteeam, shqiptv, tvshqip
352,378
more info collapse
53
albachat | alba chat | dardania chat | kosova chat | shqiperia chat | argetohu chat
albachat, alba chat, dardania chat, argetohu chat, shqiperia chat, kosova chat, zemra chat, albanian chat, albanischer, knaqu, gostivari , chati, chat shqiptar
chat, zemra, prishtina, tirana, albachat, tetova, shkupi, alba, dardania, kosova, albanian, ilirida, rinia, gurbeti, malesia, kurbeti, albamatrix, gostivari, zbavitu, durresi
more info collapse
54
albanian music
albanian music videos, song lyrics, music albums from all the albanian artists/bands. also news, poems, chat, translations, polls etc.
music, videos, video, karaoke, midi, shqip, chat, download, bands, lyric, song, songs, albanian, albania, artists, artist, kosovo, lyrics
502,393
more info collapse
55
.:: dardania.de - këtu bisedohet shqip - startseite ::.
dardania.de - këtu bisedohet shqip!
chat, dardania, kosova, albachat, shkupi, prishtina, alba, zvicerr, team, kosovo, malesia, albania, dardaniachat, forum
more info collapse
56
albachat | alba chat | dardania chat | kosova chat | shqiperia chat | argetohu chat | chat.zemra.org
albachat, alba chat, dardania chat, argetohu chat, shqiperia chat, kosova chat, zemra chat, albanian chat, albanischer, knaqu, gostivari , chati, chat shqiptar
chat, albachat, zemra, prishtina, tirana, tetova, shkupi, alba, dardania, kosova, albanian, ilirida, rinia, gurbeti, malesia, kurbeti, albamatrix, gostivari, zbavitu, durresi
more info collapse
57
gjirafa.com - kërko në gjuhën tënde
faqe, shqip, tirana, prishtina, albania, prizreni, ferizaj, eshte, shqiperia, gjitha, lajme, kerko, gjirafa, interneti, kosova
11,274
more info collapse
58
lajmet e fundit shqip
gazeta lajme shqip online nga kosova, shqiperia, maqedonia, zvicra, gjermania. lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne showbiz, lifestyle, muzike, politike, sport
kosova, shqiptare, bota, fundit, gazeta, lajmet, 10minuta, lajme, shqip
983,820
more info collapse
59
► shkarko muzik shqip 2016 • albhitee.net
listen the latest albanian music singles by new singers and the top hits of the year , only on this web albhite, enjoy listening. • albhitee.net
shqip, hite, albhite, muzik, download, free, albanian, popullore, hits, tekste, lyrics, albahitee, music
more info collapse
60
forumi shqiptar
forumi shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne internet. na vizitoni ne adresen http://www.forumishqiptar.com
shqiptar, forumi, shqiperia, kerko, shkolla, diskuto, artikull, kenga, fotoja, videoja, muzika, filma, letersi, shqip, albanian, albasoul, albania, shqiperi, kosova, muzike
334,432
more info collapse
61
hitefalas.com - shkarko muzik shqip
hitefalas.com is largest albanian music chart. we have more than 15.000 muzik shqip, shkarko muzik shqip, shkarko hite falas and other albanian songs.
shqip, music, muzike, hite, chart, falas, shkarko, muzik, hits, 2015, live, shqiptare, kenge, anglisht
more info collapse
62
who recognized kosova? the kosovar people thank you - who recognized kosovo and who recognizes kosovo
countries that have recognized kosova/kosovo as an independent nation. independence of kosovo updates. list of states and countries that have recognized the republic of kosovo/kosova
united, europe, eulex, albanian, albania, state, country, states, balkans, balkan, nations, unmik, declare, recognition, independent, independence, thank, kosova, thanks, declaration
977,121
more info collapse
63
albanian canadian league - acl
albanian canadian league acl - the bridge between albania - canada & the world
shqiptare, kanada, albanian, kanadeze, canadian, league, shqiptaret, shqipe, service, organizatat, information, gjuha, shqiptar, aclis, toronto, lshk, liga, emigrantet, shkollat, femijet
more info collapse
64
lajmerime.com| njoftime | shpallje | celesi | shqiperi| kosov | maqedoni| falas |shitje shtepi,blej apartamente.
postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose k�rkoni p�r pun� p�r makina, sht�pi n� shitje dhe me qira, pun�, sh�rbime, elektronik� ... lajmerime.com: lajmerime t� vogla, nj� biznes i madh!lajmerime, njoftime, shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni .shes , blej, kerkoj, ofroj, pune, albania annunci... lajmerime per gjithe boten.
estate, real, tirana, prishtina, kosova, lidhje, shqiptar, tetova, classifieds, dhurata, struga, shkoder, durres, apartamente, community, shqiperi, lajmerime, shpallje, njoftime, vlora
more info collapse
65
peqini online shiko lajme ndeshje filma foto video shqip 2014 | peqin albania lajmet e fundit, sport, video, foto, filma me titra shqip, shiko ndeshje live, kanale tv shqiptare, tv shqip live falas, lojra, filma shqiptar
more info collapse
66
albtelecom & eagle mobile
albtelecom dhe eagle mobile, lider ne cdo komunikim!
channel, film, news, paketa, digitalb, klan, info, kosova, familjare, plus, iptv, comedy, shop, komedi, central, tvsh, bang, life, autor, canale
608,434
more info collapse
67
albanian riviera | discover albanias best holiday destination
albanian riviera is probably the best holiday destination in albania. discover the main attractions which are worth exploring in albanian riviera.
albania, holidays, riviera, albanian
more info collapse
68
welcome to gay albania online community - welcome to gay albania community
gay albania (gay.al) is a worldwide social network, instant messaging and dating community for albanian gay, bisexual and transgender men. the site was established in july 2009 in tirana.
albania, transeksual, bisexual, shqiperi, lesbian, homoseksual
more info collapse
69
albania property, albanian real estate, albania properties for sale
albania-estate.com is the number one albania property portal. we have a wide range of albanian properties and albania real estate for sale.
more info collapse
70
ovidim | video shqip
ovidim - website me video shqip, tv shqip live, muzik shqip, video hite shqip, lajme shqip, humor shqip, filma shqip, film vizatimor, radio shqip live
albanski, show, video, radio, albanija, kosoves, bukura, pasdites, with, zone, shtepite, vertete, albania, live, shqiptare, kosove, edhe, sfida, super, direct
more info collapse
71
seriale shqip | shiko seriale,me fal,dashuri e erret,ertugrul me titra shqip,mbreteresha e nates,seriale turke me titra shqip,ertugrul shqip
seriale shqip, shiko seriale, me fal, dashuri e erret, ertugrul me titra shqip, mbreteresha e nates, seriale turke me titra shqip, ertugrul shqip, fate te lidhura, asi ktv, tv klan live, dashuri e pafund, eja shiko, seriale turke, bidaai, shtepiake te deshperuara, seriali me fal, shiko seriale turke me titra shqip, seriale turke me perkthim
shqip, seriale, shiko, titra, ertugrul, turke, bidaai, live, shtepiake, klan, seriali, deshperuara, perkthim, dashuri, fate, lidhura, erret
more info collapse
72
radio shqip - mitrovicali.com
2013, shqip, filma, video, 2012, 2014, serie, 2015, laliga, rajoni, bota, kosova, vipat, shqiptar, horoskopi, sport, lajme
more info collapse
73
dardhania.community :: komuniteti shqiptar * albanian community
komuniteti më i madh shqiptar ne internet për shqiptaret ku do që janë. dardhania.community an albanian community. www.dardhania.com dardhania.community është një komunitet online drejtuar rinisë shqiptare kudo në botë. synimi jonë është qe të lidhim kontakte ndërmjet shqiptarve. shërbimet të cilat ofrohen në dardhania.community janë: profil personal, faqe personale, fotoalbum, forum, video etj. dardhania.community is an online community directed towards the albanian youth around the world. our goal is to facilitate contact among albanians but also between albanians and non-albanians. we offer among the following: personal profile, page, photoalbum, forum, video etc.
community, shqip, dardhania, fester, pictures, profile, poezi, dashuria, music, illyrian, albanians, shqiptar, tekste, kengesh, clips, alban, youtube, videos, rugovani, peja
70,540
more info collapse
74
titrashqip.al filma me titra shqip
titra.al - filma me titra shqip - shkarko titra shqip per filma 2012 - filmat dhe serialet me te fundit me titra shqip
shqip, titra, filma, gazeta, live, lajme, kuriozitete, ndeshje, muzik, shkarko, aksion, akson, 2012, humor
more info collapse
75
titra.al filma me titra shqip
titra.al - filma me titra shqip - shkarko titra shqip per filma 2012 - filmat dhe serialet me te fundit me titra shqip
shqip, titra, filma, gazeta, live, lajme, kuriozitete, ndeshje, muzik, shkarko, aksion, akson, 2012, humor
more info collapse
76
albemigrant ... faqja e emigrantëve shqiptarë në net!!!
shqiptare, shqipe, gjuha, ajet, nuro, tribuna, shqip, antikomunizem, shqiperia, emigrantet, kosova, kosovars, albania, komunist
more info collapse
77
albania news | focus on albanian reality
albania news si presenta come il primo giornale online che vi spiega la vita quotidiana degli albanesi in albania, kosovo e italia.
more info collapse
78
gjirafapikbiz - prej shtatorit...
biznese, pikbiz, prishtina, tirana, albania, prizreni, eshte, gjitha, shqiperia, ferizaj, lajme, shqip, lokacion, kerko, gjirafa, interneti, faqe, kosova
212,153
more info collapse
79
alsat-m | fillimi
alsat-м televizioni kombtar
alsat, lajme, filma, seriale, programa, maqedonia, televizion, alsatm, kombtar, portal
336,801
more info collapse
80
bar restorant sofra e ariut | traditë e vjetër, stil i ri.
sofra e ariut is a highly prestigious restaurant in tirana albania. you will taste our albanian traditional dishes in an amazing park and a view of dajti mountain, or enjoying the interior architecture decorated with various ethnographic heritage of albania. the waiters will serve you with their specially made costumes and polite manners. we welcome you if you visit tirana, you wont get disappointed.
restaurant, albanian, tirana, sofra, traditional, ariut, cooking, cuisine, restaurants, traditionl, dishes
more info collapse
81
travel to albania, visit albania, albanian tourism
more info collapse
82
paradise beach hotel, radhime vlore albania, luxurious seaside hotel
paradise beach hotel is a modern, state of the art hotel, located in one of the best seaside locations in the beautiful southern albanian riviera. radhime vlore
hotel, albania, hotels, vlore, visit, radhime, vlora, holiday, radhima, riviera, tourism, dhermi, saranda, book, albanian, luxurious, views, seaside, beach, guide
more info collapse
83
albparajsa.com - lajmet e fundit nga vendi dhe bota ne shqip
albparajsa eshte portal i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen shqipe. lajme me te fundit nga ekonomia, sporti, magazina, shëndetësia etj
news, rajoni, lajme, lajmet, sport, kosovo, gazeta, newspaper, albania, internet, shqiperia, business, shqip, organizations, breaking, poll, documents, balkans, press, tenders
more info collapse
84
lajmi fundit nga shqiperia| lajme nga futbolli| lajmet shqip nga kosova
lajmi fundit nga vendi rajoni dhe bota.lajme nga sporti, showbiz, horoskopi, foto, video teknologjia etj. lajmi fundit nga maqedonia kosova etj.
lajme, futbolli, albania, zbavitje, vipat, shendeti, video, brother, foto, sporti, fundit, kuriozitete, showbiz, lajmet, teknologji
more info collapse
85
thashetheme vip
"thashetheme vip" nga shqipëria, kosova, maqedonia, big brother albania 8 & bota. gjithashtu kuriozitete, intervista & vip-at live ne instagram.
bota, brother, albania, kuriozitete, gazeta, maqedonas, show, vipat, shqiptar, kosovar, thashetheme
more info collapse
86
big brother albania 7 - big brother albania 7 live
ketu mund te gjeni lajme dhe thashetheme te ndryshme rreth big brother albania 7. gjithashtu ketu mund ta shikoni big brother albania 7 live
albania, brother, live
more info collapse
87
ekspres - portali i lajmeve online | albania
ekspres - portali i lajmeve online | albania
news, lajme, tema, lajmet, gazeta, kosovo, online, notizie, ekspres, albanese, lajmi, balkans, fundit, shqiptare, tirane, shqiperia, albania, live, score, montenegro
more info collapse
88
big brother albania 9 live - big brother albania 9
big brother albania 9 live, big brother albania 9,
albania, brother, fundit, bba9, lajme, live, thashatheme, rejat
more info collapse
89
big brother albania 9 - big brother albania 9 live
big brother albania 9 live - lajmet e reja dhe thashetheme rreth big brother albania 9
albania, brother, live
more info collapse
90
www.kalokohen.com | chat shqip | albanian chat | chat shqiptar | tv shqip | mp3 shqip
more info collapse
91
albania express travel
albania express travel is committed to safe and responsible travel - we only work with the very best hotels in the very best locations in albania
albania, travel, holidays, tour, visit, operator, tours, hotels, travelling, drive, tourist, office, guide, balkans, destinations, best, express, agency
more info collapse
92
fiksohu.al - filma me titra shqip - shiko dhe shkarko filma me titra shqip falas
filma me titra shqip | shiko dhe shkarko filma me titra shqip falas
shqip, titra, filma, shiko, full, online, falas, diaries, vampire, fundit, triller, fantazi, drame, animuar, romance, filmahd, serial, krim, mister, s04e01
more info collapse
93
albanian eagle tours
albanian eagle tours offers guided tours, hotel booking, vacation houses, private and shuttle transfer and car rental, all in one single travel platform supported by passionate people who love to travel. guided tours, classic tour of albania, beach hopping tour, tour of albania, greece and macedonia, grand tour of albania. professional guides, individual and group transfers , year round beach and city hotels, as well as transfer and car hire services.
rent, private, transfer, shuttle, houses, vacation, albania, guided, tours, booking, hotel, travel
more info collapse
94
zëri i amerikës
zri i ameriks: emisioni televiziv ditari sjell pran jush lajmet m t fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga m t larmishmet. ju mund t gjeni gjithashtu t rejat e fundit nga mjeksia dhe shkenca, si edhe nga bota e artit. ditari transmetohet do dit n orn 18:00. ditari mund t ndiqet njkohsisht edhe n valt e radios. the voice of america, which first went on the air in 1942, is a multimedia international broadcasting service funded by the u.s. government through the broadcasting board of governors. voa broadcasts more than 1, 000 hours of news, information, educational, and cultural programming every week to an estimated worldwide audience of more than 150 million people
lajmet, kosova, albania, albanian, shqip, uashington, washington, shba, board, ditari, voice, america, broadcasting, governors
315,328
more info collapse
95
fc kosova zürich
willkommen auf dem offiziellen internetportal des fc kosova zürich!
kosova, sport, training, kosovo, fussball, futboll
more info collapse
96
albania tours, travel in balkans, macedonia, montenegro, kosovo. | albania travelnet is a licensed tour operator based in tirane albania, which offers tours and travel services in albanian, macedonia, montenegro, kosovo and corfu/ greece.
more info collapse
97
dating site for albanian women & men, albanian chat
albanian singles and dating site for albanian women & men. join now for albanian chat, single albanian women & men.
albanian, single, albany, albanians, iran, dating, dates, singles, date, love, romance, woman
more info collapse
98
ballina - kosovapress
agjencia e pavarur e lajmeve kosovapress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga kosova, rajoni dhe bota.
fundit, lajmet, shqipetare, shqip, gazeta, lajme
325,567
more info collapse
99
lajmet e fundit | albachat | muzik shqip 2015 | humor shqip 2015 | horoskopi 2015 | bota e yjeve | vipat shqiptare | poezi dashurie 2015 | sms dashurie 2015 | radio zemra - www.zemra.org
zemra | albachat | alba chat | muzik shqip 2015 | humor shqip 2015 | lajmet e fundit | horoskopi 2015 | filma shqip 2015 | bota e yjeve | vipat shqiptare | poezi dashurie 2015 | sms dashurie | radio zemra - www.zemra.org
zemra, dashurie, chat, horoskopi, shqip, lajme, tregime, poezi, seksuale, barcoleta, seksi, edukata, radio, vjetor, erotike, 2015, muzik, lajmet, gostivari, polic
more info collapse
100
kreu - javanews.al
javanews , javanews , lajme , zgjedhje, opinione , kuriozitet, lifestyle, rezultate ndeshjesh, live , komisioni i zgjedhjeve , albania vote , votim , vota , albanian election , lajm, lajme, lajme sportive , lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli , bota , shqiperia , ps , pd , berisha , sali , sali berisha , edi rama , ilir meta , ilir , lsi , levizja socialiste per integrim , partia demokratike , partia socialiste , gatim , receta gatimi , si te gatuash , shqiptar , shqiperia e madhe , shqiperia , shqiptar , gazeta , gazeta shqiptare , shtypi sot , shtypi i dites , showbiz , metropol , tirana , rajoni, rajon, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, parashikimi i motit , horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of kosovo, kosova , news of albania, sport , kosovo, maced
lajme, news, shqiperia, lajmet, albania, gazeta, partia, shtypi, lajmi, shqiptare, shqiptar, fundit, kosovo, berisha, sali, ilir, javanews, socialiste, lajmerimi, gazetat
66,231
more info collapse
101
lezha online: shiko lajme filma video muzik ndeshje shqip
lezha eshte faqe informative me lajme kulture sport turizem kuriozitete teknologji shendeti shiko filma video muzik shqip foto lojra ndeshje live
shiko, shqip, online, live, filma, fundit, fjalor, degjo, radio, lajmet, luaj, lojra, ndeshje, lezha
more info collapse
102
business magazine
revista online e biznesit ne shqip
personazhe, sukses, intervista, internet, blog, business, marketing, biznes, online, shqip, teknologji, albania, startup, revista
more info collapse
103
real estate and property management | real estate, albania, invest in albania, albanian properties
more info collapse
104
welcome to albania's summer place.
grand pameba hotel located only 11 km away from the antic city of durresi, in the touristic are of golem in albania, hotel
golem, albania, summer, hotel, pameba, vocation, hotels, durres, pushime, verore, grand, weekend, weddings, swimming, conference, pool, vacation, cocktail, banquets, receptions
more info collapse
105
shitore online pr elektronik dhe automatik prishtin kosova - smarttronik prishtin
mirësevini - smarttronic
arduino, cilindra, pneumatika, automatika, rele, berisha, latif, sensor, kontaktor, industriale, elektronika, kosova, prestashop, pristina, prishtina, shqiperia, albania, shop
more info collapse
106
kosova today | kosova today
basha – bregu, fërkime në mbledhjen e kryesisë - kjo është e dashura e re e shpat kasapit - motrat vjollca të nxehta para ndeshjes shqipëri-serbi (foto) -
today, kosova
more info collapse
107
albanian tourist guide - home
albanian tourist guide, hotels, restaurants, travel agencies, accommodation, car rentals lodgings , travel services, ferry tickets to albania, albania in photos, tirana photo album, dajti express cablecar, dajti ekspres cablecar, sheraton tirana hotel amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp; towers modern with elegant furnishings the sheraton tirana hotel amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp; towers offers the most exclusive accommodation in albania, white dream hotel in tirana albania
tirana, albania, hotel, cablecar, dajti, sheraton, travel, towers, accommodation, ekspres, elegant, exclusive, white, dream, most, offers, with, furnishings, modern, photo
more info collapse
108
zbavitu.net | muzik shqip | shkarko muzika | download albanian music
more info collapse
109
hotel mustang
nje nga hotelet me te mira ne shqiperi, ne listen e dhjete hoteleve me te mire te tiranes. kualitet superjor per relaks te garantuar.
hotel, tirana, mustang, albania, hotels, hoteli, miglior, best, shqiperi, mite, mire, andrea, albanian, airport, international, booking, accommodation, motels, pension, travel
more info collapse
110
big brother albania 8 | live hd | shikoni big brother albania live | bba8 | big brother direkt | bba8 online | big brother albania live stream | shikoni live | shiko bigbrother live | |
more info collapse
111
romanca dashuri vajza shqiptare - the real albanian personals 100% shqip dhe falas
more info collapse
112
visit albania | the official website of albanian tourism
677,787
more info collapse
113
.al domains registration, the biggest albanian registrar
domaine .al, domain .al , emer .al, faqe interneti .al , hostim domaini, server i dedikuar , vps albania , albania emer domaini , albania domain , albania regjistrim domain . rregjistrim domaini shqiptar , regjistrim domain .al , paketa hostimi , hapje maili , hostim falas , domain falas , krijim domaini , domain akep. akep albania
domain, albania, domaini, falas, regjistrim, akep, maili, hostim, krijim, hapje, emer, rregjistrim, shqiptar, paketa, hostimi
more info collapse
114
.al domains registration, the biggest albanian registrar
domaine .al, domain .al , emer .al, faqe interneti .al , hostim domaini, server i dedikuar , vps albania , albania emer domaini , albania domain , albania regjistrim domain . rregjistrim domaini shqiptar , regjistrim domain .al , paketa hostimi , hapje maili , hostim falas , domain falas , krijim domaini , domain akep. akep albania
domain, albania, domaini, falas, regjistrim, akep, maili, hostim, krijim, hapje, emer, rregjistrim, shqiptar, paketa, hostimi
more info collapse
115
trekking ,hiking, kayaking, diving center, off road, in albania, culture, climbing, ski touring, outdoor albania
we are a licensed agency specialized in organizing tour guides in albania like trekking, hiking, kayaking, diving, rock climbing, ski touring, off road
tours, albania, climbing, travel, trips, vacation, outdoor, strada, cultura, adventure, holiday, albanian, culture, cultural, guided, tourism, fuori, tour, operator, agency
more info collapse
116
albania real estate | albania property | property in albania
find your property in albania. search the best selection of albania real estate, and receive the best service in albania with albania property group
albania, rent, property, estate, real, vacations, sarrande, durres
more info collapse
117
kosova if - kosovaif.com
kosova, shqiptar, division, sverige, alag, suedi, blag, malmo, shqiptare, albansk, fotbollsektionen, ungdomar, till, zogu, seriematch, sport, drilon, tipssystem, futbollistik, ekipi
more info collapse
118
julia gorin
republican conservative gop julia gorin balkans balkan yugoslavia comedy humor comic comics comedian comedienne croatia croat croats croatians bosnia bosnians bosniaks bosnian kosovo kosova kosovars kosovar macedonia montenegro fyrom jihad jihadists albania albanians albanian islam muslim muslims islamists milocevic slobodan milocevic karadzic radovan karadzic srebrenica genocide mihailovic draza mihailovich chetniks chetnik vatican jews jewish jew israel serbia serbs serbian serb
milocevic, karadzic, islamists, srebrenica, slobodan, muslims, radovan, muslim, albania, jihadists, albanians, albanian, islam, genocide, mihailovic, israel, serbia, serbs, serb, serbian
more info collapse
119
kosova sot
kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga kosova sot. t gjitha materialet n t, prfshir fotografit, jan t mbrojtura me copyright t kosova sot dhe pr to kosova sot mban t drejtat e rezervuara. materialet n kt faqe nuk mund t prdoren pr qllime komerciale. ndalohet kop...
378,656
more info collapse
120
hotels kosova - welcome, hotels in pristina, find and book hotels in kosova
welcome to hotels of kosova, view hotels in kosovo, read reviews and book hotel in kosova. most of hotels in kosova are listed on this website, enjoy them.
hotels, hotel, kosovo, pristina, kosova, booking, about, accommodation, gorenje, pejton, prishtina, prizren, baci, offers, special, rent, important, hotelskosova, numbers, traveling
more info collapse
121
alboz.al ™® - dicka ndryshe | alboz , alboz , lajme , zgjedhje , komisioni i zgjedhjeve , albania vote , votim , vota , albanian election , lajm, lajme, lajme sportive , lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli , bota , shqiperia , ps , pd , berisha , sali , sali berisha , edi rama , ilir meta , ilir , lsi , levizja socialiste per integrim , partia demokratike , partia socialiste , xhungel , studio 24 , vila24 , gatim , receta gatimi , si te gatuash , emisione shqip , news24 live , shqiptar , shqiperia e madhe , shqiperia , shqiptar , gazeta , gazeta shqiptare , shtypi sot , shtypi i dites , showbiz , metropol , tirana , folejaeshqipeve, alboznest, alboz nest, alboznest, alboznestcom, alboznest com, alboznestcom, alboz nest com, ballkanweb, balkans, ballkan, ballkani, balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newsp
home, herald
more info collapse
122
meet your eagle | albanian reality show in nyc
the goal of meet your eagle is to connect albanian americans who have the same preferences & allow them to pursue their interest over a dinner together.
albanian, roots, dating
more info collapse
123
botime shqip - botime shqip
botime shqip, libri shqip ne shtepine tuaj
shqip, libra, letersi
more info collapse
124
klan kosova jemi një!
spielplan, bundesliga, champions, league, liga, live, auslosung, fussballbundesliga, royalty, photo, ergebnisse, stuttgart
18,177
more info collapse
125
muzik shqip, degjo dhe shkarko mp3 shqip falas
qiftelia eshte nje portal muzik shqip qe ju mundeson te degjoni apo shkarkoni kenge shqip 2016 falas ne formatin mp3.
shqip, falas, shkarko, degjo, muzik
more info collapse
126
invest in albania
learn about the albanian investment potentials, how to start a business, and follow the latest news.
more info collapse
127
iphone albania | blog shqiptar rreth botës apple
iphonealbania, the albanian portal for your idevice!
more info collapse
128
ne dashurojme teknologji
ne dashurojme dhe jetojme me teknologji - we love and live with technology
social, media, albania, technology, shqip, teknologji
more info collapse
129
алсат-м | насловна
алсат-м национална телевизија портал на македонски јазик
alsat, vesti, jazik, makedonski, portal, makedonija, televizija, filmovi, serii, programa, nacionalna, alsatm
409,440
more info collapse
130
clash of clans hrvatska | klan hrvatska
clash of clans hrvatska! novosti za igru coc kao pomoc i chat funkcija! ako trazis ozbiljan klan dobro si dosao nas klan hrvatska traži uvijek aktivne igrače.
clans, klan, clash, hrvatska, hrvatski
more info collapse
131
alsat forums
alsat satellite webshop and discussion board from powered by vbulletin with a lot of discussion for technomate dsiq1.2motor cards porgrammer sport forums spiderbox , vu+ digitalblisting darkmotor darkbox eagle darkmanpatch
cards, satellite, linux, more, darkbox, digitalb, alsat, motor, files, spiderbox, technomate, azbox, dsiq1, dark, metal, dish, 2motor, mvizion, aljazera, italia
more info collapse
132
albfilm.com - filma me titra shqip
faqja albfilm.com ju mundeson ti shikoni filmat e fundit te kinemase boterore me titra shqip dhe me kualitet te larte hd. na vizitoni tani ne albfilm.com.
filma, shqip, titra, komedi, 2015, shkarko, shiko, aksion, 2014, perkthyer, gjuhen
385,514
more info collapse
133
cmendina dublim | channel 3 media partner
video, lajme, shqiperia, lajmet, ilir, balkans, albania, ballkan, cmendina, shtypi, gazeta, shqiptar, fundit, berisha, lajmi, sali, ballkani, tallje, prank, socialiste
more info collapse
134
ilahi shqip | ilahi në gjuhën shqipe, nasheeds in albanian language, arnavutça ilahiler
more info collapse
135
albanian heritage day - bringing the albanian culture to the community
each year, the albanian-american community of the ny-nj-ct area honors its traditions and heritage in a colorful celebration of albanian music, traditional dance, and food at its annual albanian heritage day, held at the kensico dam plaza, a 98 acre park, located in westchester county’s valhalla, ny. this event is presented by the westchester county department of parks, recreation & conservation, and the mother teresa center at our lady of shkodra church. this annual event is a tribute to albanian culture, including traditional albanian clothing, unique albanian musical instruments and a rare opportunity to listen to and view a variety of albanian music and dance, as well as eat traditional albanian food. entertainment will be provided by popular albanian singers and dancers. in addition, it is a fun filled family event, combining sports and childrens activities with a picnic atmosphere. admission is free. you dont have to be albanian to enjoy this fun filled event. so jo
more info collapse
136
shiko seriale dhe filma shqip - videotekaime.com
shiko falas seriale me titra shqip (turke, italiane, amerikane, vizatimor) si dhe filma me titra shqip, filma te dubluar ne shqip dhe filma shqiptar, me cilesi te larte! eja ne videoteken tende virtuale, hidh nje sy dhe rehatohu!
shqip, filma, titra, vizatimor, seriale, dubluar
317,958
more info collapse
137
google albania-puno sa te duash,fito sa te duash
fillo biznesin tend online duke u bere pjese e rrjetit te madh te publikuesve ne google adsense.
google, albania, adsense, para, shqiperi, online, trajnime, kontakt, nentori, funksionon, kinema, punesohu, nesh, googlealbania, rreth, cfare, contact, ofrojme
more info collapse
138
mp3 shqip, degjo dhe shkarko muzik shqip falas.
shkarkomp3 ju propozon te kerkoni mp3 shqip falas dhe ti shkarkoni apo degjoni ato, posedojm mbi 100, 000 muzik shqiptare.
motorr, kerkimi, engine, search, shqip, muzik
more info collapse
139
camarok - filma me titra shqip
camarok.com - filma me titra shqip, shkarko falas filma, shiko filma online, filma me te fundit, filma full hd
shqip, titra, filma, online, 2013, film, shiko, indian
more info collapse
140
gazeta intervista online | faqja zyrtare - botimi i fundit
news, lajme, lajmet, albania, balkans, shqiperia, ilir, berisha, partia, socialiste, gazeta, ballkani, ballkan, shtypi, balkan, shqiptar, sali, lajmi, kosovo, fundit
more info collapse
141
pulti.org | shiko filma me titra shqip, me cilesi hd online
pulti.org eshte shtepia me e re e filmit. filmat me te fundit te kinemase nderkombetare do te mundesohen per ju me titra ne shqip.
filma, titra, shqip, online, shiko, shkarko
more info collapse
142
albkino.co | filma me titra shqip
filma | seriale | dokumentare | live tv | këtu do të gjeni pothuajse çdo film që kërkoni... databaze më e madhe shqiptare e filmave | watch online movies | shiko filma online
movies, online, shqip, free, filma, watch, perkthim, seriale, titra, huaj, 2015, filmat, fundit, shkarko
231,476
more info collapse
143
welcome to the homepage of kamenica residence in korca, albania - kamenica residence korca albania
located near the city of korca, albania. offers you the possibility to have peaceful moment in the middle of the green and the freshness of the pure air of kamenica. hotel, bar, restaurant, outdoor swimming pool, sauna and jacuzzi are the facilities of the residence.
kamenica, albania, korca, tourism, residence, holidays, vacation, holiday, vacations
more info collapse
144
shqipmedia.com - kënaqësia e të lexuarit shqip
shqipmedia është një organizatë mediatike jo qeveritare e cila përmes metodave të medies së pavarur më një prodhim online, promovon lirin e mediave dhe punon në
lajme, shqip, tetova, maqedonia, rajoni, showbizi, sportive, informacione, pdsh, gostivari, shkup, kumanova, struga
739,759
52,325
more info collapse
145
fishmedia
indeksonline.net sjell tek ju lajmet e fundit shqip në kohë reale nga politika, sporti, bota e vip-ave, shëndetësia etj.
ekonomi, kosova, lajme, indeksonline
67,963
more info collapse
146
traditionalist american knights of the ku klux klan kkk
kkk the traditionalist american knights of the ku klux klan is a white patriotic christian organization that bases its roots back to the ku klux klan of the early 20th century. the kkk is a non-violent organization that believes in the preservation of the white race and the united states constitution as it was originally written and will stand to protect those rights against all foreign invaders. we believe in the right to bear arms against all that threaten our home and family. there is only one true kkk
knights, klan, klux, loyal, white, american, invisible, tietak, true, empire, traditionalist
800,761
more info collapse
147
gazeta dita
newspaper, albania, gazeta, shqiptare, weather, newspapers, albanian, online, horoscope, dita, tension, kosovo, culture, communication, poll, press, news, documents, internet, faqja
99,180
more info collapse
148
icon agency | advertising, modelling, media
icon is a model agency based in tirana, albania. it represents women, men, and children for editorials, runway and commercial assignments.
model, agency, fashion, albanian, models, runway, best, photo, magazine, advertising
more info collapse
149
albania hotels comparison, compare over 1642 hotels in albania with hotels checking
compare over 1642 hotels in albania with best accommodation website! check for best rates through our largest albania hotels collection
albania, backpackers, accommodation, hostels, resorts, website, apartments, book, comparison, hotel, guesthouses, hotels, villas
more info collapse
150
iliriatv.com - portal informativ ne gjuhen shqipe, me seli ne arizona
iliriatv.com eshte portal me seli ne phoenix arizona shba, ka si qellim informimin e shqiptareve qe ndodhen ne amerike, gjithashtu mbeshtet televizionin tv iliria, qe transmeton programe shqip
lajme, video, iliria, politike, arizona, news, kronike, shqiperia, televizion, shqiptare, politika, gazeta, albania, liliria, televizone, bota, iliriatv, diaspora, informacione, kulture
more info collapse
151
home | cineplexx al
cineplexx teg kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne tirane.filma me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne teg cineplexx.
cineplexx, filma, shqip, shiko, tirane, animuar, animime, titra, hobbit, albania, kinema
more info collapse
152
welcome to kepmerli
kep merli resort and residence offers superb holidays in family hotel and five star hotel , as well as it's luxury residential collection
albania, luxury, resort, hotels, investment, beach, saranda, investmens, travel, holidays, turism, visit, development, opportunities, property, international, vacatoin, family, five, star
more info collapse
153
zona-shqip.com - portal lajmesh dhe tv shqip live
zona-shqip.com - portal lajmesh dhe tv shqip live
more info collapse
154
www.best-ks.com - shkarko mp3 mp3 falas mp3 shqip kenge shqip muzik shqip 2016
best-ks ju mundeson muzik shqip 2016, mp3 shqip, kenge shqip, shqip mp3, shkarko muzik shqip 2016, mp3 music, shkarko mp3
shqip, muzik, muzike, shkarko, 2016, anglisht, shqiptare, kenge, falas, music
more info collapse
155
real estate in albania, agjensi imobiliare - albania prestige | property for sale in albania, property for rent in albania, search land in albania, coastal properties, list your property
agjensi imobiliare real estate albania prestige agency - albania real estate sale, searches related to property for sale and property for rent in albania, flats for sale in albania, property prices in albania, more properties in albania, houses rent albania, buying a house in albania, property in albania, land for sale albania, houses for sale, villas for sale, apartments for sale, lands for sale, commercials for sale, houses for sale in albania, villas for sale in albania, apartments for sale in albania, lands for sale albania, commercials for sale albania, house for rent albania, villas for rent albania, apartments for rent albania, lands for rent albania, commercials for rent in albania, house for sale in albania, villa for sale in albania, apartment for sale in albania, land for sale in albania, commercial for sale in albania, house for rent albania, villa for rent in albania, apartment for rent albania, land for rent albania, houses for sale in tirana, apartments for sale tirana, l
shitje, property, qera, apartamente, agjensi, rent, sale, imobiliare, buyer, protection, development, restaurant, condo, hotel, residential, vila, estate, real, immobiliare, albania
more info collapse
156
meduza irish pub
meduza irish pub - tirane/albania, is the only pub in tirana that server guinness draught beer, as well as, 50 other national and international famous beers and lagers
birrari, foster, birra, birre, guiness, blloku, heineken, tuborg, carlsberg, amstel, budweiser, paulaner, korca, beverage, liquor, tirane, tirana, ireland, irish, medusa
more info collapse
157
yamaha parts webstore| shop genuine yamaha parts online
revs up your heart with genuine yamaha motorcycle parts from yamaha parts webstore. shop our full oem catalog online today.
supersport, yamaha, sr400, fz6r, super, tw200, xt250, wr250r, sport, touring, fjr1300es, fjr1300a
more info collapse
158
radioshqip - a way to broadcast yourself
chat shqiptar, chat shqip , muzik shqip , portokalli, alpazar, al pazar, klipet me te fundit, video shqip, humor shqip, trivia shqip
shqip, chat, fundit, humor, trivia, video, pazar, muzik, shqiptar, portokalli, alpazar, klipet
more info collapse
159
ballina - kosova in eu
lagjja “dodona”, rr. “shaban polluzha”, ndërtesa i, kati 7, nr.59, 10000 prishtinë
kosovo, kosova, republic, pristina, prishtina, evropian, kosovaineu, bashkimi, european, eunion
more info collapse
160
top channel tv albania - lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, portokalli, fiks fare, shqip, top story, top show
27,050
more info collapse
161
supersport.com mobi
coverage of the london 2012 olympic games from supersport.com includes live video, video highlights, results, schedules, medals, news, profiles, photos, tv broadcast schedules and more.
schedules, video, olympics, medals, results, photos, news, athletes, highlights, 2012, london, live, supersport
more info collapse
162
filma online - filma me titra shqip
filmaonline.net ofron falas filmat dhe serialet më të fundit me titra shqip me cilësi hd 720p, 1080p dhe dvd. është e vetmja faqe shqiptare që mundëson shikimin e me cilësi hd 720p, 1080p dhe dvd. filma me titra shqip, filma hd, shqip, titra, shkarko, humor shqip, filma 2013, filma 2014, filmat e fundit, filma me titra hd, filmat e fundit hd, filma me kualitet hd, shkarko filma hd, shkarko filma shqip, shiko filma, seriale me titra shqip, seriale 2013, seriale 2014, seriale me titra shqip, seriale me perkthim shqip, filma aksion, filma te huaj, shiko filma me ipad, shiko filma me iphone, android, ios, filma me cilesi hd, filma full hd, filma parodi, filma komedi, breaking bad me titra shqip, the walking dead me titra shqip, titra shqip, filma aksion 2014, filma komedi 2014
filma, shqip, titra, online
more info collapse
163
kosova airlines
kosova airlines sht kompani ajrore me baz n prishtin, kosov. kosova airlines lidh prishtinn me qytetet e mdha evropiane dhe prmes tyre me tr botn....
more info collapse
164
kosova airlines
kosova airlines sht kompani ajrore me baz n prishtin, kosov. kosova airlines lidh prishtinn me qytetet e mdha evropiane dhe prmes tyre me tr botn....
more info collapse
165
albanian resorts - albanian resorts
albanian resorts company was born to serve the world with alternative holidays in albanian riviera. its history begins with the first ever eco camping site in the beautiful coastline of dhermi, to then follow its experience with management of the first ever bungalow resort “altea beach lodges” and recently taking under its successful management the olive terrace resort.
more info collapse
166
mp3 shqip, muzik shqip
mp3 shqip: degjo.com ofron muzike ne formatin mp3. ju mund te shkarkoni mp3 sic edhe te degjoni muzik ne webfaqe
more info collapse
167
tv king live - watch live streaming tv channels free
watch world wide tv channels live, online free streaming, all countries tv channels available here, live, streaming, online watching tv, free streaming, web tv.
channels, live, bulgaria, burkina, burundi, burma, faso, brazil, bosnia, herzegovina, botswana, cambodia, brunei, cape, republic, chad, chile, china, african, central
458,756
more info collapse
168
pravue cafe & albanian grill
albanian, ridgewood, food, restaurant, york, queens, pravue
more info collapse
169
albanian icons by petro lufta
icons, church, orthodox, online, petro, lufta, icon, catholic, iconography, albanian, inconographer, albania
more info collapse
170
albania real estate
property in albania - balkimo is the largest real estate agency in albania. buy, rent, lease, residential & commercial property off-plan property since 2004.
albania, property, real, estate, residential, agency, tirana, market, investment, lands
more info collapse
171
welcome | freddy's hotel b&b
hostel, tirana, albania, albanien, hotel, youthhostel, backpacker, jugendherberge, auberge, jeunesse, hosteltirana, zimmervermietung, freddys, hostels, freddyshostel, tiranabackpacker, alba, ugendherberge, backpackerhostel, rucksackurlauber
more info collapse
172
muzik shqip, shkarko dhe degjo mp3 shqip falas.
duamuzik ju propozon te shkarkoni apo degjoni muzik shqip 2016 falas, mbi 100, 000 kenge ne databazen tone.
falas, shqip, muzik, degjo, shkarko
more info collapse
173
hotel doro city, hotels in tirana, hotels in albania, hotel in tirana, hotel in albania, www.hoteldorocity.com, tirana hotels, albania hotels
hotel doro city, hotels in tirana, hotels in albania, hotel in tirana, hotel in albania, www.hoteldorocity.com, tirana hotels, albania hotels,
hotel, hotels, albania, tirana, doro, city, alberghi, luxury, prezzi, cheap, travel, tripadvisor, confronta, albergo, viaggi, sans, frais, hoteldorocitytiranaalbania, stracciati, camere
more info collapse
174
albania hotels guide | albania-hotels.com
albania-hotels.com offers a handpicked selection with information about the best albania hotels, including cheap and luxury one.
more info collapse
175
initiative for kosova community (ikc) | home
kosova, rural, organization, development, ekrem, serrqi, gjon, bajrami, projects, affect, kosovo, community, ferizaj, initiative, organisation, grands
more info collapse
176
albanian australian islamic society | aais
shoqata islamike shqiptare australiane
albanian, shoqata, community, australi, mosque, shqiptar, islam, australian, islamic, society, aais, muslim
more info collapse
177
headhunter
we lead in the albanian, kosovo, macedonia market of work if one would consider trust and professionalism as two most important factors for this business . we do try to innovate, to pioneer and to evolve. we constantly deal with the situation to find new and better ways of doing things. we take risks, knowing that we will not always succeed, but never exposing our clients and candidates to risk.
pune, albania, kerkoj, ilirjani, vende, trenkwalder, punesimi, shqiperi, working, ikub, njoftime, monika, gjiknuri, samir, mane, gentian, search, headhunters, executive, farka
more info collapse
178
entreprise de terrassement et assainissement à salviac - alsat michel
alsat michel est spécialisé dans tous travaux de terrassement et d'assainissement à salviac, on vous garantit des prestations de qualité. tél. : 05 53 28 48 00
assainissement, salviac, collectif, location, materiel, exterieur, septique, alsat, michel, fosse, amenagement
more info collapse
179
tv shqip live - shqip tv live, events, history, today, onair, news, tech, style
history of world and events today
spain, arabia, india, server, host, news, chat, australia, canada, history, gossip, style, turkey, italy, germany, tech
more info collapse
180
welcome to thethi-guide.com - albanian alps tourism
theth is a wonderful village in northern albania’s shkodra region. set among the peaks of the shala mountains, theth is isolated, and in times of snow
more info collapse
181
gjedra medicinal plants in albania , salvia officinalis in albania , sage in albania , melissa officinalis in albania, hedera helix in albania , origanum vulgaris in albania , satureja montana in albania , trifolium pratense in albania , urtica dioica in albania , hypericum in albania , rubus fruticosus in albania , pyris malis in albania , thymus capitatus in albania
medicinal plants in albania , salvia officinalis in albania , sage in albania , melissa officinalis in albania, hedera helix in albania , origanum vulgaris in albania , satureja montana in albania , trifolium pratense in albania , urtica dioica in albania , hypericum in albania , rubus fruticosus in albania , pyris malis in albania , thymus capitatus in albania
albania, officinalis, dioica, hypericum, urtica, rubus, pratense, malis, capitatus, thymus, trifolium, pyris, fruticosus, satureja, melissa, sage, salvia, plants, hedera, helix
more info collapse
182
shkarko.im | shkarko muzik shqip, shkarko kenge shqip, shkarko muzik falas, shkarko kenge falas
arshiva kenges shqipe, muzikat e gjitha kohrave dhe zhandrave, mbi 50.000 kenge shqip, muzik shqip shkarkoni vetem me nje klikim
shkarko, muzik, kenge, shqip, 2011, 2012, falas, download
39,323
more info collapse
183
portali shqiptarski #1 argëtuese për porno shqip për shqiptare!
shqiptarski eshte medium i argetuese per porno shqiptare dhe me i vizituari ne gjuhen shqipe. filma, muzik, hajgare, fotografi, loqka, porno, porno shqip të gjitha në shqip per shqiptare!
porno, shqip, shqiptare, hajgare, femra, shqiptar, porniqa, loqka, magazina, muzik, filma, video, klipe, lajme, humor
more info collapse
184
albarent | rent a car albania
makina me qera, makina te lira per shitje, makina te perdorura te reja, oferta per makina, albania rental cars, cheap car rental albania, albania car rental, rent a car and driver, albania car from airport, albania rental auto, albania car offers
albania, rental, makina, cars, rent, from, airport, hire, vehicle, offers, sale, auto, driver, minibus, cheap, shitje, lira, qera, perdorura, reja
more info collapse
185
four seasons - travel agency
four seasons llc eshte nje operator turistik i bazuar ne kosove qe nga viti 2008.
kosova, albania, kosovo, travel, tourism
more info collapse
186
scandinavian tourist center sarande albania - home
scandinavian tourist center sarande albania, holiday in albania, property for sale rent and consultation. we are assisting you in 24 hours every where in albania, just give us a call and we or some one sent from us will be there to help you any time every where
sarande, saranda, albania, rent, rental, tourist, center, scandinavian, holiday, real, estate, properties, apollo
more info collapse
187
radiogurbeti
muzik, shqip, shqipe, muzika, muzike, shitja, porosit, blerja, shop, audio, qendra, elektronike, muzikes, hite
more info collapse
188
競馬予想に必要な全てのデータを無料で|klan
klan(クラン)は、競馬予想に便利な競馬データベースです。レース単位に最適化された競馬情報をご提供しております。中央競馬などの競馬予想ならklanにお任せ!
152,084
more info collapse
189
albanian television of america
our television broadcasts three programs in three different television stations in hd: 1) albtvusa in shqiptv. channel 15 - 24/7 live all over usa, canada, eur
shqiptareve, television, televizioni, michigan, albtvusa, america, amerikes, detroit, albanian
more info collapse
190
home
restorant mrizi zanave me guzhine tradicionale shqiptare me produkte biologjike nga fshataret e zones fishte zadrime lezhe mirdite. tradicional albanian cusine restaurant food with biologjic ingredients from the area albania rsitorante tradiconale albanese
food, with, biologjic, restaurant, cusine, tradicional, albanian, ingredients, from, tradiconale, albanese, rsitorante, albania, area, mirdite, lezhe, shqiptare, tradicionale, guzhine, mrizi
more info collapse
191
filma shqip - filma me titra shqip | shqipmania
filma me titra shqip online dhe falas. filma shqip te titruara në gjuhën shqipe nga stafi profesional. stream të shpejtë falas dhe online.
more info collapse
192
filma me titra shqip | topfilma.org
topfilma.org mundëson shikimin e filmave më të fundit në formatin hd dhe full hd me titra shqip.
shqip, titra, filma
more info collapse
193
piratet | filma me titra shqip
shiko dhe shkarko filma me titra shqip hd . filmat e fundit me titra shqip
filma, shqip, titra, animuar, shiko, online
more info collapse
194
clan nyx - novinky
clan, klan, tanky, online, tank, wotko, world
more info collapse
195
filmaindian.com - shiko dhe shkarko filma indian me titra shqip ne hd
faqja e pare shqiptare qe i dedikohet vetem filmave indian me titra shqip.shiko filma indian me titra shqip te te gjitha kategorive.
filma, titra, shqip, shiko, indian, shkarko, online
435,899
more info collapse
196
supersport :: supersport
supersport.rs - portal pravih sportskih vesti, tekstova, komentara, kritičkog osvrta, bez cenzure i lažne skromnosti, bez ulepšavanja loše i preveličavanja dobre stvarnosti u našem i stranom sportu. sve o sportu kod mladih, sportskoj edukaciji, akademskim i svim onim sportovima i sportskim dešavanjima koje drugi sportski portali i ne pominju. racionalno, realno, bez pristrasnosti, ulagivanja, bez skretanja pogleda u stranu i guranja činjenica pod tepih. pravovremeno i tačno, jasno i glasno, i konačno i zabavno i šaljivo. sve to u jednom supersport.rs
more info collapse
197
filma me titra shqip
filma me titra shqip , seriale me titra shqip , filma shqip me titra , filma hd shqip, filma me titra shqip 2013 , filma 2014
filma, shqip, titra, perkthim, 2014, 2013, dubluar, seriale
more info collapse
198
journey to valbona
journey to valbona | albania's new travel frontier
travel, curraj, valbona, guide, jezerces, jezerca, paths, trails, maps, rosit, gjarperi, gjarper, kollates, kollate, kollata, rosi, guides, holiday, trecking, culture
more info collapse
199
mazreku & son
general contractor based in nyc. call 347-988-0117 for free estimate. available in parts of nj, long island and westchester. maz & son.
construction, concrete, city, contractor, contractors, flooring, doors, brooklyn, albania, albanian, basement, attic, 11209
more info collapse
200
tivu - albania digi tv, movies, tv and more
faqe shqiptare me filma, tv, muzike dhe argetime te tjera.
albania, televizion, regji, megavideo, imazhe, tirana, filma, video, foto
more info collapse
201
albania tourism | in-depth tourist-information about holidays in albania
provides in-depth tourism information about albania and its cities such as saranda, vlore, berati, dhermi, fieri, butrinti, korca, kruja, valona, shkodra. further tips on transportation and nightlife in these cities.
valona, kruja, korca, butrinti, shkodra, nightlife, transportation, block, fieri, holidays, vlore, saranda, tourist, tourism, berati, dhermi, vacations, travel, hotels, albanian
more info collapse
202
albania online: albaniaonline.com lajme (news), free email (falas), guide to albania
albania online.com
more info collapse
203
travel in albania - visit albania - vacation in albania
more info collapse
204
albania vacation rentals | holiday apartments in albania
albania vacation rentals | holiday apartments in vlora , radhime, orikum, dhermi, himare, borsh, sarande, ksamil. villas, rooms, hotels, albania vacation rental
more info collapse
205
sondor travel • adventure travel to albania & balkan
a father and son albanian adventure travel company based in tirana, we are specialised in: walking, cycling, multi-activity and cultural discovery holidays
more info collapse
206
bergina leka fine art photographer
fine art photographer bergina leka. the website includes information about bergina leka & her photography. email: [email protected] cell: 07534193795
photographer, photography, contemporary, bergina, street, albanian, leka, southampton, minimal, portrait, people, life, still, hampshire, architecture, photographers, backlight, hamp, albania, artist
more info collapse
207
prizren beşiktaşlılar derneği - kosova - prizren beşiktaşlılar derneği kosova
prizren beşiktaşlılar derneği, 19 mart 2013 tarihinde kosova - prizrende kurulmuştur. prizren, beşiktaş, kosova
more info collapse
208
veriu portal - kreu
veriu portal shtepia e shqiptareve ne internet!
tetova, prishtina, shqip, lajme, video, tirana, finance, portal, albania, moti, koha, kursi, shqiperia
865,340
more info collapse
209
ltg kosova shpk. g0028 - land rover dhe range rover kosova
miresevini tek webfaqja zyrtare e land rover per territorin e republikes te kosoves. ltg kosova shpk
more info collapse
210
kosova info | lajmet e fundit nga kosova rajoni dhe bota
more info collapse
211
filma me titra shqip - skagjum.com - filma me titra shqip - skagjum.com
filma me titra shqip - skagjum.com është nje faqe shqiptare që ofron për vizitorët e saj filmat dhe serialet më të fundit dhe më të vlerësuar... filma, film
skagjum, shqip, titra, filma
more info collapse
212
leonardi-m
alu plast. leonardi-m.com rahovec magjistralja rahovec-prishtinë
plast, plastik, punime, rethojat, rethoja, alumin, rahoveci, shqip, kosova, rahovec, dritaret
more info collapse
213
albania hosting - hostime
hostime.al is a domain registrar and a hosting provider in albania, we offer .al, .com, .net domains and hosting for this domains with high quality and low prices. hostime.al ensure more security and better performance for your site. we are taking hosting in albania in a hole new level.
hosting, albania, domain, shared, cheap, domains, prices
more info collapse
214
fahrschule pacolli | home
fahrschule pacolli schnell und günstig und das mitten in zürich. die einzige fahrschule in zürich die nothelferkurs auf albanisch und auf deutsch bietet. ein komplettes angebot: das nothelferkurs, theorie, verkehrskunde, wab kurse gutschein von 50 chfr sowie fahrstunden mit einem modernen golf 6 beinhaltet, macht den weg zum führerschein einfach und kurz. fahrschule pacolli zürich, zwei sprachig.
pacolli, autoshkolla, shqip, zvicer, fahrschule, fahrstunden, lejes, ndihma, shqipe, kurse, pare, marrja, myzhde, nothelferkurs, verkehrskundeunterricht, sami, ndjekjen, kosova, bizneset, kurseve
more info collapse
215
libertine supersport
libertine supersport
louis, bloody, club, supersport, libertine
more info collapse
216
albania business directory - companies in albania
search for albania companies in albania business directory. add your free business listing on albania business directory.
albania, business, companies
968,446
more info collapse
217
qendra kinematografike e kosovës
qendra kinematografike e kosovës është institucion me atributet e autoritetit qendror për kinematografi. qendra kinematografike e kosovës ka për objektiv realizimin e politikave në fushën e kinematografisë që pasqyrojnë interesin publik.
film, kosova, center, kosovo, qendra, fund, centar, kosoves, cinematography, filimit, filmski, kinematografike, kinematografiju, filmit
more info collapse
218
albania 4x4 tours by land rover | drive albania
drive albania 4x4 tours offer an extraordinary combination of culture and scenery along sometimes challenging offroad routes. find out more.
more info collapse
219
klan.it - soluzioni innovative
klan.it srl è una società di servizi informatici specializzata nella consulenza, la progettazione, lo sviluppo, l’integrazione e la gestione di applicazioni software. le soluzioni fornite da klan.it sono disegnate da un team di professionisti con competenze certificate e costantemente aggiornate e integrano tecnologiche innovative, di mercato e affidabili nel tempo. la software house klan.it sviluppa soluzioni software, soluzione web, soluzioni per mobile, applicazioni ios apple e android
informatica, crema, applicazioni, asset, multimediali, video, bergamo, lodi, info, milano, dinamica, cremasco, rfid, solution, portali, intranet, consulenza, formazione, lotus, design
more info collapse
220
klan.it - soluzioni innovative
klan.it srl è una società di servizi informatici specializzata nella consulenza, la progettazione, lo sviluppo, l’integrazione e la gestione di applicazioni software. le soluzioni fornite da klan.it sono disegnate da un team di professionisti con competenze certificate e costantemente aggiornate e integrano tecnologiche innovative, di mercato e affidabili nel tempo. la software house klan.it sviluppa soluzioni software, soluzione web, soluzioni per mobile, applicazioni ios apple e android
informatica, crema, applicazioni, asset, multimediali, video, bergamo, lodi, info, milano, dinamica, cremasco, rfid, solution, portali, intranet, consulenza, formazione, lotus, design
more info collapse
221
club zone
club zone is an online guide about nightlife events organized by nightclubs, pubs, bars in albania and kosovo.
albania, nightlife, zone, clubzone, nightclub, club, events, tirana, nightclubs, albanianightlife, tirananightlife
more info collapse
222
shqip tv live - tv shqip live
tv shqip live, shqip tv live
live, shqip
683,090
more info collapse
224
almakos | shkurt e shqip
lajme, informacione, shqip, maqedonia, fundit, lajmet, gazeta, sport, maqedoni, teknologji, kuriozitete
536,063
more info collapse
225
the blonde gypsy | photography and travel tales of a blonde gypsy
photography and travel tales of a blonde gypsy
lake, koman, photography, travel, sailing, albania, croatia, turku, albanian, archipelago, georgia, alps, trip, balkans, shkodra, valley, republic, kutaisi, vardzia, road
680,822
more info collapse
226
london albanian radio | voice of albanian community
more info collapse
227
albanian yellow pages - your albanian business directory!
more info collapse
228
filma me titra shqip
filma me titra shqip , seriale me titra shqip , filma shqip me titra , filma hd shqip, filma me titra shqip 2016 , filma 2016
filma, shqip, titra, perkthim, 2016, dubluar, seriale
more info collapse
229
zalart 2015
2015, albania, zgjedhje, campaign, electoral, election, irregularites, raporto, parregullsi, raised, voice, elections, zalart
more info collapse
230
eurocar | car rental albania
best car rental in albania. whatch for our logo in rinas airport. best cars for best rates, and a first class service. the only service in albania with real-time online booking
rental, airport, rentals, driven, rinas, albania
more info collapse
231
imazhe shqip
imazhe shqip, satirical blog, fotopolitika, nostalgy, lifestyle, retro,
fotopolitika, shqip, imazhe
more info collapse
232
mosrri.org - filma me titra shqip
mosrri.org është faqja e parë shqiptare që ofron për vizitorët e saj filmat dhe serialet më të fundit dhe më të vlerësuar të titruar në shqip.
filma, titra, shqip, shiko, filmat, fundit
230,340
more info collapse
233
mosrri.org - filma me titra shqip
mosrri.org është faqja e parë shqiptare që ofron për vizitorët e saj filmat dhe serialet më të fundit dhe më të vlerësuar të titruar në shqip.
filma, titra, shqip, shiko, filmat, fundit
more info collapse
234
uk (british) albanians network
uk albanians (british) network, an online hub for and about united kingdom albanians
britani, londer, british, britanik, shqip, shqiptaret, albanian, albanians, london
more info collapse
235
filma shqiptare, muzik shqip, humor shqiptar, mp3 shqip muzik, horoskopi dites
shkarko muzik shqip 2009, filma shqiptar humor. mp3 shqip 2009 falas, muzike shqip horoskopi, filmat shqiptare.
horoskopi, muzike, muzika, humor, shqiptar, shqip, shqiptare, filma, muzik
more info collapse
236
albaniasoccer - futbolli shqiptar - lajme & statistika nga kombetarja, superliga dhe sporti shqiptar
gazeta online albaniasoccer - futbolli shqiptar. lajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online
video, shkoder, partizani, dinamo, teuta, skenderbeu, duka, kategoria, renditja, statistika, live, ndeshje, fshf, albania, kombetarja, shqiptar, futbolli, shpresat, vllaznia, kosova
more info collapse
237
audio klan - kino domowe, projektory, wysokiej klasy sprzęt audio-video, yamaha, marantz, b&w, rotel - audio klan
655,836
more info collapse
238
audio klan - kino domowe, projektory, wysokiej klasy sprzęt audio-video, yamaha, marantz, b&w, rotel - audio klan
more info collapse
239
mehmet akif college pioneer of private education in kosova
unique college in kosova that provides the best education for your child.
college, apply, turk, prishtina, online, ispkosova, school, high, mehmet, akif, kosova, private, mackosova
more info collapse
240
filma24hr.tk filma te dubluar,filma me titra shqip
filma24hr.tk shikoni filma shqip online, filma me titra shqip, filma te dubluar ne shqip, super filma online, war, comedy, aventure, biografi, crime
filma, shqip, online, super, comedy, crime, biografi, aventure, dubluar, animated, horror, action, movies, filma24hr, titra, aksjon
836,629
more info collapse
241
..:: auto salloni alberti | prishtinë vetura | auto salloni | makina | kosova vetura ::..
auto salloni alberti, kosova vetura, prishtina auto salloni, kosova mercdes-benz, bmw, audi, golf, seat, skoda, ford, fiat, peugeot, citroen, hyundai, land rover, nissan
more info collapse
242
hotel miraxhi2 golem | 3 stars hotel in golem albania
hotel miraxhi 2 golem, is one of the best hotel in albania.located in the centre of golem, durres, this 3 star superior hotel offers luxury and personal service at their best.
hotel, albania, golem, hotels, durres, miraxhi2, miraxhi, tourism
more info collapse
243
menudujor a bite of culture
menudujor weekly picks from culture, beauty, fashion, the arts & the city. these bites of knowledge should stimulate your appetite rather than satisfy you.
albanian, photography, fashion, beauty, tirana, albania, movies, culture, literature, film
more info collapse
244
η σελίδα της αλβανικής κοινότητας στην ελλάδα
η σελίδα της αλβανικής κοινότητας στην ελλάδα
lajme, emigrantet, albania, news, ligjet, metanastes, sthn, ellada, albanoi, greqi, shqip, shqiperia
973,281
more info collapse
245
oferta suksesi
pune, shqip, vetura, fotokopje, kompjutere, kampshtepiza, mobilie, ndertimor, material, programe, konkurs, gjej, mace, traktor, kamion, veture, mjete, gjenerator, butik, veshje
270,973
more info collapse
246
lsa - light studio agency
photo, news, kosove, kosovo, editor, opinion, udhetim, tirane, blej, muzike, books, libra, shes, soccer, futboll, foto, lajm, shqiperi, shqiperia, albania
more info collapse
247
klan.az - mobil online oyunlar
wap onlayn oyunlari
oyunu, azgame, onlayn, oyunlar, doyus, efsane, milyoncu, klan, qanli
more info collapse
248
klan.az - mobil online oyunlar
wap onlayn oyunlari
oyunu, azgame, onlayn, oyunlar, doyus, efsane, milyoncu, klan, qanli
more info collapse
249
hotel mondi, ksamil | hotel camping restaurant paradise beach
hotel mondi - your holidays in ksamil, albanian most beautiful seaside.
blue, offers, deep, islands, mondi, albania, ksamil, hotel
more info collapse
250
ku klux klan - ku klos knights of tennessee
introduction- ku klos knights of norteast tennessee realm tn01
cross, confederate, manuels, patches, klan, flags, application, motorcycle, loties, books, bulletin, mugs, board, rallys, klansman, battle, klux, rebel, cups, mioak