BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites Like E-koncept.ru

Top 250 Websites Like E-KONCEPT.RU

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Jun 1 2019.
Here are the best websites we found: e-koncept.ru • telegram.hr • formenonline.cz • rrotull.com • konceptone.cz • koncept192.rs • sarajevo-x.com • drwolfin.com • pivovarskydvur.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Научно-методический электронный журнал Концепт
Alexa Rank
1,000,001
Telegram.hr – Portal za društvena i kulturna pitanja. I svijet koji dolazi.. Pročitajte najnovije vijesti iz Hrvatske i svijeta. Društvene analize, kolumne političkih stručnjaka, velike priče o malim ljudima. Portal bez treša i estrade, za ljude koji razmišljaju o svijetu budućnosti.
Alexa Rank
16,004
Formenonline.cz | Fashion bible pro muže. Fashion bible pro muže
Alexa Rank
499,834
Rrotull.com – Koncept i ri i të menduarit ekonomik dhe biznesor. Koncept i ri i të menduarit ekonomik dhe biznesor
Alexa Rank
1,000,001
KONCEPT ONE. Welcome to Koncept One.   How to make YOUR hotel stand out even more we are: Manufacturer of custom soft furnishings for hotels. We produce Bed linen, Cushions, Towels, Table cloths, Bath robes and more.   " Because I and My team are well aware how competitive the hospitality market is thanks...
Alexa Rank
1,000,001
KONCEPT 192. Centar za stručno obrazovanje "Koncept 192"
Alexa Rank
1,000,001
Klix.ba | Saznaj više. Klix.ba je najposjećeniji i najutjecajniji informativni portal u Bosni i Hercegovini. Najvažnije i najbrže vijesti iz Sarajeva, BiH i svijeta. Saznaj više
Alexa Rank
1,000,001
Dr Wolfin prirodna kozmetika - Savremeni koncept nege kože. Dr Wolfin je prirodna kozmetika koja je namenjena savremenoj nezi svih tipova kože. Regeneracija, hidratacija i očuvanje prirodnog izgleda i sjaja.
Alexa Rank
1,000,001
Pivovarský dvůr Liberec | Naše hospoda Staropramen. Koncept moderní pivnice od Staropramenu v centru Liberce. Příjemné prostředí s tankovým pivem, českou kuchyní a velkou letní teráskou.
Alexa Rank
1,000,001
Update Days - konference pro .NET vývojáře. Update Days je koncept středně velkých konferencí orientovaných vždy na aktuální témata zaměřená na vývoj aplikací prostřednictvím .NET platformy.
Alexa Rank
1,000,001
Petr Krákora - obrazy, objekty, asambláže. Krákora Petr, malíř, umělec. Narozen 5. srpna 1965 v Brně. Koncept je jasný, vytváření barevných ploch a jejich kombinace či prolínání. Kombinace šedých odstínů s prvkem krvavě rudé. Komunikace s okolím, s prostorem, s divákem.
Alexa Rank
1,000,001
KONCEPT SYSTEMY INFORMATYCZNE S.C. - Outsourcing IT, oprogramowanie do gastronomii, sieci sprzedaży i hoteli. Duże możliwości i intuicyjne oprogramowanie do gastronomii (restauracji, pizzerii, cukierni, pubu) hoteli i sklepów SIMPLE SOFTWARE
Alexa Rank
1,000,001
Vše pro váš make-up - makeupstore.cz. makeupstore.cz je unikátní koncept pro všechny, kteří milují oblast kosmetiky, make-upu a krásy
Alexa Rank
1,000,001
OBRANA ÚSTAVY A OBNOVA SUVERENITY ČESKÉHO A SLOVENSKÉHO NÁRODA – Ak zanikne štát, ústava naďalej platí. A platí automaticky aj bez protiústavných článkov. Stačí prestať kolaborovať s ilegálnym režimom a prihlásiť sa k nej. Urobte to vo svojom vnútri bez politických a nepríčetných, avšak plne za vlastizradu zodpovedných dinosaurov. Mainstreamové a alternatívne delenie je fikcia a nástroj ovládania našej mysle, ilúzia zmeny uprostred prebiehajúcej tichej vojny, kde postavením sa do opozície sa meníme na nepriateľa a spájame sa s ním, udržujeme koncept násilia. Postaviť sa za ústavu znamená nemať nepriateľa, ten je v skutočnosti len v nás. Nad týmto jediným nepriateľom stačí zvíťaziť.. Prečo práve ústava ? Lebo tu na zemi ešte nežijeme v nebi. Ǔstava sú do ľudskej reči preložené niektoré základné práva od Stvoriteľa, sú neodňateľné. Ústava je poistka aby tí, ktorým sme zapožičali moc (ak nevyužívame možnosť ju vykonávať priamo), mali jasno, že nemajú moc nad nami tak ako nemajú nad Stvoriteľom. Je to deklarácia,…
Alexa Rank
1,000,001
Koncept / Fit za prodaju. Velika većina priručnika, savjeta i informacija o tome kako danas naći novo ili bolje radno mjesto pišu se imajući u vidu generalne potrebe svih sudionika na tržištu rada.Svi, više manje, savjetuju ili
Alexa Rank
1,000,001
Update Days - konference pro .NET vývojáře. Update Days je koncept středně velkých konferencí orientovaných vždy na aktuální témata zaměřená na vývoj aplikací prostřednictvím .NET platformy.
Alexa Rank
1,000,001
AD Koncept. Boutique propulsée par PrestaShop
Alexa Rank
1,000,001
Koncept 2001 | Fotografija film video
Alexa Rank
1,000,001
Sběrna Hamráček: RESTAURACE V ZAHRADĚ – Místo, kde se vám bude dobře jíst, pít a žít.
Alexa Rank
1,000,001
ADAM DESIGN | průmyslový design | koncept | design | vývoj | prototypy. Efektivní inovace výrobků. Proces vývoje produktu. Koncepční návrh, design produktu, konstrukční řešení, prototyping, podpora výroby.
Alexa Rank
1,000,001
Můj zubař – koncept péče Můj zubař
Alexa Rank
1,000,001
Náš lektor | Koncept rozvoje interních vzdělavatelů
Alexa Rank
1,000,001
My Dentist – koncept péče Můj zubař
Alexa Rank
1,000,001
Bistro’Os | Vaše bistro v Ostrovní
Alexa Rank
1,000,001
Team Consulting. Team Consulting je informatička kompanija sa sjedištem u Sarajevu. Specijalizirani smo za koncept
Alexa Rank
771,536
Dental Stilo Soluções em Equipamentos para Saúde - Dental Stilo. Dental Stilo Equipamentos Odontologicos KaVo Loja de Periféricos e Assistência Técnica , Revenda autorizada Kavo e Cristofoli.
Alexa Rank
462,174
Dárky na Stips.cz – Tak trochu jiná firma na zážitky. Originální dárek, který se neokouká? Firma na zážitky Stips.cz nabízí nový koncept dárků pro muže i ženy, prarodiče i děti. Zážitek jako dárek je trefa do černého!
Alexa Rank
1,000,001
Blog o Renault - francuski komfort podróżowania. Model Renault Megane zdobył szturmem mocną pozycję na rynku motoryzacyjnym w latach dziewięćdziesiątych i był chętnie kupowany także po modyfikacjach modelu, a sporo egzemplarzy jeździ po polskich drogach także dzisiaj.
Alexa Rank
1,000,001
Ura d.o.o.. U izradi namještaja po mjeri možemo Vam ponuditi potpuni koncept stanovanja, povezivanje niza materijala, tekstura, ukusa i stila – suvremeno, ugodno i funkcionalno. Kuhinje su naša specijalnost i svaki projekt je novi izazov. U našoj ponudi pronaći ćete najkvalitetnije sirovine, provjerene okove i modernu tehnologiju.
Alexa Rank
1,000,001
Kurzy obranné střelby. Kurzy obranné střelby pro veřejnost, které majitele legálně držených zbraní komplecně připravují na použití zbraně k efektivní obraně v rámci platné legislativy. Náš koncept výcviku obranné střelby vychází z izraelského způsobu střelby, který si snadno a rychle osloví široké spektrum střelců bez ohledu na věk, pohlaví či fyzickou zdatnost. Kurzy jsou rozděleny do několika úrovní podle dosažených schopností účastníků. Kurzy probíhají na otevřené venkovní střelnici, ke střelbě jsou využívány speciální terčové systémy, které střelci dávají ihned zpětnou vazbu o úspěšnosti střelby. Individuální přístup, propracovaná metodika výuky i zkušenosti instruktorů zaručují rychlé pokroky v rozvoji střeleckých dovedností všech účastníků.
Alexa Rank
1,000,001
Hélicave - vinné sklepy Hélicave. Hélicave - vinné sklepy Hélicave,
Alexa Rank
1,000,001
Artisan Bakehouse - Řemeslná pekárna. Artisan Bakehouse - řemeslná pekárna
Alexa Rank
1,000,001
Artisan Bakehouse - Řemeslná pekárna. Artisan Bakehouse - řemeslná pekárna
Alexa Rank
1,000,001
intersport-logo. INTERSPORT je vodeća maloprodajna mreža na svetskom tržištu koja nudi koncept multibrend i multisport odeće, obuće i opreme za sve vrste sportova, kako rekreativnih tako i profesionalnih. Ponudu kvalitetne sportske opreme najpoznatijih brendova možete pronaći u preko 15 maloprodajnih jedinica širom Srbije i kao i u webshop-u.
Alexa Rank
252,637
Heels and baby powder |. Krásný začátek týdne. Dnes mám pro vás tradiční radosti uplynulých týdnů. Už mi to psaní těchto článků fakt chybělo. Sice jsem se rozhodla, že jim trochu uberu na pravidelnosti, ale rozhodně o ně nepřijdete. Až prostě bude chuť a nálada, dám vždycky nějaké shrnutí toho, co je u nás nového, zajímavého a inspirativního. Taky jsem již posledně slibovala, že udělám maximum, aby byly články kratší a nemuseli jste si na to brát dovolenou, tak uvidím, jak to dnes půjde. Mám pro vás zážitky ze školky, tip na fajn rodinné odpoledne, čím zabavit dítě, když oba marodíte a také pár témat, která v poslední době upoutala moji pozornost. Nejzásadnější událostí je Zolinkův nástup do školky. S manželem jsme ho tam poprvé vedli 1. dubna. Byl to velký den plný emocí. Zolinko se hrozně těšil, poslední dobou už o ničem jiném nemluvil. Chtěla jsem počkat až do září, ale došlo mi, že už je připravený. Jen jsem čekala až bude mít 3 roky. Už koncem února jsme se tam jeli podívat. Všechno na mě působilo hrozně pozitivně a z toho jsem vycházela. Výběr školky jsem hodně řešila, váhala mezi Montessori, soukromou i státní a pokud bych měla jít do detailů, nebral by tento článek konce. Takže stručně. Najít v okolí školku, která by mi po všech směrech vyhovovala, to znamená, měla kvalitní program, dostatek učitelů, zároveň málo dětí ve třídě, příjemné prostředí, vhodné vybavení, dojezdnost od domu do 15 minut, jídelníček, který by respektoval zásady zdravé výživy a spoustu dalších parametrů, kterých bych se opravdu nerada vzdávala, prostě nebylo snadné. Přesto jsem našla školku, o které jsem přesvědčená, že všechna tato kritéria splňuje. Mít ten vnitřní pocit, že dáváte dítě do dobrých rukou, to je asi to nejdůležitější. Mateřská školka v Bášti, pro kterou jsem se rozhodla, mě mimo jiné zaujala i tím, že nejsou žádný hlídací kroužek, ale systematicky děti připravují na školní docházku. Je to akreditovaná školka a vycházejí z Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání stejně jako ve státních školkách. Mají propracovaný program, zajímavé aktivity, výlety, divadla a navíc se tam vyučuje angličtina. Neustále nás informují, všichni mají čas podávat detailní zprávy o tom, jak si tam dítě vede a jsou celkově vstřícní, milí a hlavně trpěliví. To jsem velmi ocenila, když jsem ze začátku bojovala s loučením, vysedávala u paní ředitelky a sledovala Zolinka na kameře, jestli náhodou nepláče. Neustále mě uklidňovala a dávala rady, jak se se situací nejlépe vypořádat. První den bylo vše neokoukané a Zolinko nadšený, další tři dny trochu plakal při předávání a já o to víc doma, ale jakmile jsem se uklidnila a přijala fakt, že je o něj dobře postaráno a už není miminko, byl v pohodě i on. Má tam kamarády a pokaždé se těší. Do školky chodí jen dvakrát týdně. Časem přidáme den navíc, ale zbylé dva si necháme na kurz plavání a čas jen pro nás. Nedávno jsem poslouchala velmi zajímavý pořad o tom, jak se připravit na školu. V rozhovoru řeší Michaela Pugnerová (přednáší psychologii na UP v Olomouci, mimochodem učila i moji sestru vývojovou psychologii) a Ivana Dušková (ta vede psychologicko-pedagogickou poradnu) i téma školek, vývoje dětí a moc hezky mluví o tom, jak je důležité s dětmi trávit čas. Rozhovor si můžete poslechnout zde. Nejspíš už víte, že miluju hotelové brunche. Cítím se tam vždycky jak na dovolené. O Velikonocích jsme vyrazili do Midtown Grill v Marriottu, kde mají brunche tematické a pokaždé se skvělou sváteční atmosférou. Jen ten dětský koutek by mohl být větší a s lepším programem. Ještě do léta bychom chtěli vyzkoušet brunch v hotelu Mama Shelter. Už na první pohled je to naprosto odlišný koncept, trošku divočina, ale reference máme výborné. O tom, proč je důležité, abychom si udělali čas sami na sebe, jsem se rozepsala zde. Už se nemůžu dočkat, až se úplně vyléčím z nachlazení, které mě trápí víc jak dva týdny. Strašně mi chybí jóga a těším se, až si konečně zajdu na masáž, kterou jsem si nedávno nadělila. Být nemocná s dítětem je asi největší výzva, navíc když vám odejde hlas. Hodně jsme kreslili a nalepovali zvířátka. Samolepkových knížek máme hned několik, ale teď nám sestra přivezla tyhle archy od Melissa and Doug, na které se dá lepit stále dokola a dost to rozvíjí dětskou představivost. Máme džungli, farmu, prales, podmořský svět a lepíky jsou dobře odjímatelné i pro tak malé ručičky. Když nevíte, co s načatým odpolednem, tak určitě vyrazte s dětmi na dinosaury do DinoParku v Galerii Harfa. Zolinko je teď celý dinosauří, takže to bylo nevyhnutelné. Docela mile mě to překvapilo. Dinosauři jsou v životní velikosti a vydávají reálné zvuky. Trošku strašidelné pro tak malé děti, ale balolat tam bylo asi nejvíc. Je fajn, že je to venku na střeše, jen škoda těch budov okolo. Za hodinku už tam nemáte co dělat, ale určitě to stojí za návštěvu. Aniž bych to nějak plánovala, výrazně jsem omezila čas na sociálních sítích a musím říct, že mi to neskutečně prospívá. Instagram stále beru jako zdroj inspirace, ale poslední dobou mám čím dál silnější pocit, že se z Instagramu stává přehlídka rádoby influencerů a každý se tam honí za lajky. Když jich totiž nasbíráte hodně a taky vám stoupnou sledovatelé, můžete pak s ostatními "vlivnými lidmi" dělat třeba reklamu čerpací stanici a to je přece super, nebo ne? Koho tato problematika zajímá, doporučuji článek Influenceři a falešná autenticita avokádového toastu, který mi nedávno poslala kamarádka a dost nás bavil. Popisuje realitu, která se opravdu děje a se kterou se denně setkáváme. Jak snadné je ovlivnit chování tisíců lidí, dokázal nedávno i britský YouTuber Byron Denton. Ve svém testu týden předstíral, že je bohatý. Sám byl překvapen, jak to je jednoduché. Nedávno fejkoval výlet na festival Coachella. Jeho fotky mě v tomto článku fakt baví. Některá počínání influencerů ovšem tak vtipná nejsou. Možná jste zaregistrovali kauzu YouTuberky Rawvany, která propaguje veganství a prodává tomu odpovídající programy na podporu hubnutí, jenže se jaksi nezmínila o tom, že jí tenhle životní styl ničí zdraví. Pak stačilo jedno video z Bali, kde byla zachycena se salátem s rybou a její hvězdná kariéra byla ta tam. Kdyby však šlo jen o její kariéru, že? Mám radost, že se momentálně testuje skrytí počtu lajků, což je rozhodně správný krok k tomu, aby lidé opět postovali to, co se jim líbí a neupřednostňovali obsah, který jen nasbírá víc srdíček, nicméně tím nezmizí dokonalé modelky na Santorini, vyladěné avo toasty a já nevím co všechno, co vede osoby se slabší vnitřní hodnotou k tomu, aby se porovnávaly a měly z toho trauma. Touto myšlenkou dne bych to zakončila a budu ráda, když se k tomuto tématu vyjádříte i vy. Mějte se krásně a příště to zase o něco víc zkrátím. Vaše Žanet
Alexa Rank
1,000,001
Úvod - Keramik. Desítky keramických pecí skladem Ihned k odběru a závozu  je teď připraveno mnoho keramických pecí  včetně nejfrekventovanějších komorovek. Máme nachystány i všechny běžné hrnčířské kruhy a další stroje pro výrobu keramiky z naší nabídky. Vážení keramici, milí zákazníci, dámy a pánové, máme radost ze stálého zájmu  klientů o naše zboží a služby. V oblasti prodeje vypalovacích pecí a strojů pro výrobu keramiky (hrnčířské kruhy, válcovačky, mísiče, odkalovačky…) teď dokonce zaznamenáváme strmý růst poptávky. Rozhodli jsme se proto vytvořit nový koncept prodeje skladových pecí a strojů, který usnadní kupujícím výběr a ochrání je před zbytečnými  výdaji. Kdo byl někdy  na dovolené all inclusive, ví, že termín “vše v ceně“ znamená opravdu bezstarostné čerpání zcela konkrétně vymezených služeb. Dodací lhůty od výrobců jsou nyní tak dlouhé, že nechceme naše zákazníky nechat čekat. A na uvedeném principu teď nabízíme všechny dostupné keramické pece a stroje z našich zásob. V praxi poznáte změnu v nabídce tak, že ke každé vypalovací peci, která je skladem,  dostanete  balík příslušenství a návazné služby. Ty jsou  pevnou součástí její  ceny. Žádná nepříjemná překvapení, nic, s čím nepočítáte. Stává se totiž, že některý prodejce při  vyjednávání ceny zatají  potřebu zároveň s pecí pořídit také  příslušenství (pláty, sloupky), regulaci, přepravní služby, uvedení do provozu… Všechny uvedené položky jsou u naší firmy obsaženy v ceně (včetně DPH 21 %). Pecí se podle našeho konceptu  rozumí  kompletní  zařízení s programovatelným regulátorem, vybavené definovaným počtem distančních sloupků a žáruvzdorných plátů s dopravou před budovu a protokolárně stvrzeným zaškolením obsluhy. Starostí zákazníka zůstává už  jen zajištění  fyzické pomoci při manipulaci na místo v určeném objektu a příprava el. zásuvky pro zapojení  pece. Připomínám, že se koncepce “ all inklusive“  týká pouze již  naskladněných pecí. Na  modely, které budeme dle Vaší objednávky teprve zadávat do výroby,  se vztahují  podmínky  uvedené v aktuálním ceníku na našich stránkách www.keramik.cz a www.keramickecentrum.cz. 1. 6. 2018 vstupují v platnost nové ceníky  pecí od výrobců. Snažili jsme se dopad mírného podražení pro klienty vzít na sebe a vytvořit dostatečné skladové zásoby v přívětivějších cenách. Výsledkem je ucelená nabídka, ze které by si měl každý vybrat aniž negativně pocítí změnu cen. V nejlepších cenách na trhu jsou teď  k dispozici: -        komorové (předem plněné)  pece o objemu 35, 65, -        šachtové (vrchem plněné) pece o objemu 40, 50, 66, 70 l Víme, jak složitá je pro zákazníka orientace v nabídce keramických pecí. Připomínám, že by si měl každý zájemce o řemeslo, hobby a výtvarné umění v hlíně odpovědět na otázku, co od keramické pece očekává. Fatální chyba při výběru v podstatě nehrozí, protože všechny modely, které u naší firmy pořídíte, jsou plnohodnotné, výkonově vhodně dimenzované a s vysokými vypalovacími teplotami.  Je však škoda koupit tvarově (velikostně) nevhodně zvolenou  pec. Protože, jak tvrdíme, pec se má přizpůsobit keramikovi,  ne naopak.        Až dosud chyběly v nabídce prémiových komorovek pece do 100 l vnitřního objemu. Nyní jsme do programu ROHDE mohli zařadit hned nový modely zpředu plněných pecí ROHDE KE 35 B / vnitřní výška 340mm, šířka 340mm, hloubka 340mm, přípojka 230V, max. teplota 1 280 °C Jedná se o komorové pece robustní konstrukce v nerezovém plášti a se třemi topenými stranami (boky a dno). KE 35B je skladem v cenách “all inklusive“, tedy včetně balíčku služeb, který zahrnuje výbavu, dopravu a zaškolení. Máme je připraveny ihned k odběru jako lehce povrchově poškozené. Nepoznáte, kde je chyba, cena je však snížena o výraznou slevu – takový dárek pro zákazníka. Pec lze instalovat buď na vlastní, nebo (za příplatek) na originální podstavec. Zájemcům zkoušíme v následující tabulce pomoci s výběrem pece. Poradit, jak ven ze situace, kdy máte dilema, který typ pece zvolit. Je dobré vědět, pro co se rozhodli klienti, kteří jím už dříve prošli. Kdybych … pořídil bych si keramickou pec … začínal a ještě netušil, zda mne keramika uspokojí Kittec CB 40 s regulátorem TC 44 … chtěl založit domácí ateliér, nevěděl a ptal se na statisticky nejprodávanější pec ROHDE Ecotop 50 s programátorem TC 304 … zkoušel porcelán ROHDE Ecotop 50 S … požadoval co největší pec a neměl k dispozici elektrickou přípojku 400 V ROHDE Ecotop 60 … chtěl co nejvyšší malou pec, protože se chystám na figurání keramiku Kittec CB 66 S s TC 66 … řešil poměr cena / objem (výkon) - co největší malou pec za co nejméně Kittec 70 S s TC 66 … trval na koncepci předního plnění, zhotovoval šperky a dekorativní drobnosti ROHDE KE 35 B s TC 304 … vyráběl ozdobné kachle a obrázky ROHDE KE 65 B  s TC 304 … pálil pestrou vsázku z točených i modelovaných předmětů a chtěl prémiovou komorovku ROHDE KE 100 N, KE 105 B, KE 130 B, vždy s TC 504 … měl velké plány při omezeném rozpočtu - točil, modeloval, lil do forem a stavěl z plátů Kittec CB 80 S, CB 95 S vždy s TC 66, ROHDE TE 75 MCC+, 100 MCC+, 150 MCC+ s TC 304 Chcete-li se zeptat, proč navrhujeme pro jednotlivá zadání právě uvedená řešení, volejte, pište, rádi je zdůvodníme. Jedná se o nápady a postupy v modelových situacích, se kterými se setkáváme. Vstup do e-shopu s materiály a pomůckami Přejete si pec nakládat zepředu nebo shora?
Alexa Rank
1,000,001
Brunch.si. BRUNCH BRUNCH je trendovska, ultimativna izkušnja prehranjevanja in druženja. Je celostni koncept, ki prek celega dne razvaja brbončice in skrbi za dobro počutje v prijetni atmosferi. Vrhunski kuharski orkester pripravlja slastne dobrote, ob katerih brbončice zagodejo od užitka. Uigran, simpatičen in hiter strežni ansambel učinkovito igra svojo vlogo in se spretno suče med mizami. Odlični zajtrki za dober začetek dneva imajo dinamično, energično ali zdravo noto, vsi pa so sveži, da bolj sploh ne gre. Za sladkosnede pečemo pregrešno dobre ameriške palačinke in hrustljave rogljičke. Se mudi? Ni problema. Vzami sendvič! Iz čajnikov se širi aroma zelenih, črnih in zeliščnih čajev. Kave vseh vrst so pa itak del neobhodnega jutranjega rituala. Čas kosila je posebna zgodba. Vsak dan ponudimo tri gurmanska kosila ,domačo juhico, ki jo priložimo ob kosilu popolnoma GRATIS! Bi solatni krožnik? Cheese cake? Ja, pa ne pozabi - poleg se lepo poda kozarec okusnega belega ali rdečega hišnega vina ali BRUNCH ledenega čaja. Za tiste, ki hitijo, je na voljo BRUNCH To Go – odnesi s seboj. Vse to za pregrešno razvajanje v prijetnem ambientu in ob dobri glasbi. To je čista BRUNCH filozofija. Ja, zgornji opis je dokaj formalen. Še vedno vse drži, ampak, nismo samo to! V vseh teh letih smo mutirali in posledica tega je drzen hibrid. BRUNCH je moment, je urbano središče, preplet gurmanskih strasti, sveže, mladostne energije, ki v popoldanskem času prisega na sproščeno druženje. Home made burgerji in skrbno izbrana ponudba craft piv, so le delček zgodbe, ki jo piše naša ekipa. Zaprisegamo na sveže sestavine, veliko domišljije in občutka za okus. Pa na IPO!
Alexa Rank
1,000,001
Brunch.si. BRUNCH BRUNCH je trendovska, ultimativna izkušnja prehranjevanja in druženja. Je celostni koncept, ki prek celega dne razvaja brbončice in skrbi za dobro počutje v prijetni atmosferi. Vrhunski kuharski orkester pripravlja slastne dobrote, ob katerih brbončice zagodejo od užitka. Uigran, simpatičen in hiter strežni ansambel učinkovito igra svojo vlogo in se spretno suče med mizami. Odlični zajtrki za dober začetek dneva imajo dinamično, energično ali zdravo noto, vsi pa so sveži, da bolj sploh ne gre. Za sladkosnede pečemo pregrešno dobre ameriške palačinke in hrustljave rogljičke. Se mudi? Ni problema. Vzami sendvič! Iz čajnikov se širi aroma zelenih, črnih in zeliščnih čajev. Kave vseh vrst so pa itak del neobhodnega jutranjega rituala. Čas kosila je posebna zgodba. Vsak dan ponudimo tri gurmanska kosila ,domačo juhico, ki jo priložimo ob kosilu popolnoma GRATIS! Bi solatni krožnik? Cheese cake? Ja, pa ne pozabi - poleg se lepo poda kozarec okusnega belega ali rdečega hišnega vina ali BRUNCH ledenega čaja. Za tiste, ki hitijo, je na voljo BRUNCH To Go – odnesi s seboj. Vse to za pregrešno razvajanje v prijetnem ambientu in ob dobri glasbi. To je čista BRUNCH filozofija. Ja, zgornji opis je dokaj formalen. Še vedno vse drži, ampak, nismo samo to! V vseh teh letih smo mutirali in posledica tega je drzen hibrid. BRUNCH je moment, je urbano središče, preplet gurmanskih strasti, sveže, mladostne energije, ki v popoldanskem času prisega na sproščeno druženje. Home made burgerji in skrbno izbrana ponudba craft piv, so le delček zgodbe, ki jo piše naša ekipa. Zaprisegamo na sveže sestavine, veliko domišljije in občutka za okus. Pa na IPO!
Alexa Rank
1,000,001
Biznis razgovori. Emisija Biznis razgovori predstavlja koncept u kome želimo da prikažemo kako su neki od vodećih biznismena na prostorima bivše Jugoslavije uspjeli u kompleksnom poslovnom okruženju. Trudićemo se da pokažemo na koji način je moguće stvoriti uspijeh i novu vrijednost za vlasnike kapitala, zaposlene, ali i zajednicu u kojoj živimo kroz redovno plaćanje poreza. Serijal će prikazati da ipak ima budućnosti na našim prostorima i da zajednički naš region može postati prepoznatljiv po poslovnim idejama, ali i uspiješnim realizacijama istih.
Alexa Rank
1,000,001
Slobodna Subotica. Portal za deprovincijalizaciju Slobodna Subotica je lokalni onlajn izraz urbane slobode duha. Ona je informativni tramvaj dobrog ukusa koji internetom prevozi proverene vesti, odnegovana mišljenja, sveže ideje i zdrave stavove, profesionalno i samostalno, bez upliva centara moći. Smatramo da je Subotica grad koji ima pravo na vlastitu budućnost. Povratak ideje o budućnosti, zatim povratak navike da se o budućnost promišlja i civilizovano razgovara, bez psovki i šamara, naš je osnovni cilj. Naši autori, pa time i čitaoci, duhom su slobodni od uniformnih stavova, straha, ucena i pritisaka. Oni ne pristaju na nasilje kao vid komunikacije i degradaciju ranije dostignutih civilizacijskih vrednosti koje naše živote čine smislenim. Naši autori, pa time i čitaoci, ne pristaju na razgradnju države i nacije, niti podržavaju bilo kakav autošovinizam ili šovinizam, partitokratizam, te služenje interesima stranih sila na uštrb srpskog nacionalnog ili bilo kog drugog interesa. Zalažemo se za razumevanje i toleranciju kod kuće i u svakom javnom prostoru kao koncept privatnog života svakoga od nas. Ne zalažemo se za proklamovanu toleranciju kao lažni ideološki podložak za ostvarenje nimalo razumnih i tolerantnih političkih ciljeva.
Alexa Rank
1,000,001
Slobodna Subotica. Portal za deprovincijalizaciju Slobodna Subotica je lokalni onlajn izraz urbane slobode duha. Ona je informativni tramvaj dobrog ukusa koji internetom prevozi proverene vesti, odnegovana mišljenja, sveže ideje i zdrave stavove, profesionalno i samostalno, bez upliva centara moći. Smatramo da je Subotica grad koji ima pravo na vlastitu budućnost. Povratak ideje o budućnosti, zatim povratak navike da se o budućnost promišlja i civilizovano razgovara, bez psovki i šamara, naš je osnovni cilj. Naši autori, pa time i čitaoci, duhom su slobodni od uniformnih stavova, straha, ucena i pritisaka. Oni ne pristaju na nasilje kao vid komunikacije i degradaciju ranije dostignutih civilizacijskih vrednosti koje naše živote čine smislenim. Naši autori, pa time i čitaoci, ne pristaju na razgradnju države i nacije, niti podržavaju bilo kakav autošovinizam ili šovinizam, partitokratizam, te služenje interesima stranih sila na uštrb srpskog nacionalnog ili bilo kog drugog interesa. Zalažemo se za razumevanje i toleranciju kod kuće i u svakom javnom prostoru kao koncept privatnog života svakoga od nas. Ne zalažemo se za proklamovanu toleranciju kao lažni ideološki podložak za ostvarenje nimalo razumnih i tolerantnih političkih ciljeva.
Alexa Rank
1,000,001
KEVD'R. Branjevke. Avtorja: Jean Francois Millet in Iva Tratnik. Koncept: Iva Tratnik in Tjaša Plazar. Dejmo potegnt kulturo na plan. Dejmo jo na piedestal, ne med gajbe krompirja in sode vina. V kleti pridelki gnijejo, če jih zanemarjamo. Tko kot ljudje, če parafraziramo Toneta Pavčka, ki je rekel: Če ne bomo brali, nas bo pobralo. Iz Kevdra…
Alexa Rank
1,000,001
Twitter_Logo_Blue. food and else.. - Lokalno i svježe. Koncept malih obrta je ono što podržavamo. Namirnice koje koristimo dolaze iz malih obiteljskih gospodarstava baziranih na eko uzgoju, kako povrća, tako i mesa i sireva. Naša ponuda morskih jela bazira se na ribi, škampima i školjkama, hobotnicama i lignjama koje dolaze isključivo iz jadranskog mora u okolici pule pa do kvarnera.. Ponuda Farabuta mijenja se ovisno o sezoni..ponekad iz dana u dan, ovisno o dostupnosti određenih namirnica, po principu : svježi ulov sa brodova pripremamo taj dan. Kod nas ne možete naručiti kupovnu tjesteninu, ali možete uživati u našim domaćim rezanicima i raviolima punjenim sirom, u kombinaciji sa raznim sezonskim umacima, ali prije svega večeru započeti sa kućnom toplom pogačicom koju ćete preliti sa našim vrhunskim Istarskim maslinovim uljima poput Belci, Salvela, Chiavalon te Šlajner. Ljubitelji mesa naravno neće ostati zakinuti, jer u našoj ponudi često možete naći kozlića u padeli, juneće obraze sa hrenom te neizostavni odležani ribeye odrezak na žaru. Evo dragi naši, ukratko od nas ;)
Alexa Rank
1,000,001
Freshland | bagety | fresh džusy | saláty | smoothie. Originální koncept zdravého rychlého občerstvení s vlastní řemeslnou pekárnou. Zapečené i čerstvé bagety, fresh džusy a smoothies, čerstvé saláty, celozrnné pečivo, koláče a quiche, fairtrade káva. To vše pro Vaše zdraví, energii a dobrou náladu.
Alexa Rank
1,000,001
vont | design studio. Studio VONT bylo založeno za účelem spojit umělecké a architektonické ambice sochaře Matěje Hájka a architektů Oldřicha Wachtla a Heleny Znamenané. Věříme, že sochařství a architektura jsou sesterské disciplíny a navrhujeme prostorová řešení jako průsečík obou těchto disciplín. Touto optikou vnímáme i náš přístup, ve kterém vždy usilujeme o adekvátní aplikaci, jež danému prostoru přísluší. Pevným základem naší práce je vždy specifický koncept a v návaznosti na to vhodné prostorové řešení, které v sobě zrcadlí jedinečnost místa / klienta / času / prostředků a dalších podmínek jeho vzniku.
Alexa Rank
1,000,001
Lion - Restaurace Lion - multifunkční centrum. Vítejte v nové restauraci LION, která se specializuje na polední menu. Dobrá restaurace znamená dobře a do sytosti se najíst. Proto podle hesla „U nás se na jídlo nečeká“ si vyberete z aktuálního jídelního lístku podle své chuti a budete obslouženi bez prodlení. Náš koncept si zakládá na tom, že vaříme každý den z čerstvých surovin pestrá a chutná jídla. Přijďte a vyzkoušejte tématické sedmichodové menu pro jedlíky s velkým apetitem, každý pátek od 16:00 hod. Restaurace i multifunkční sál je připraven pro soukromé akce větších, či menších skupin.
Alexa Rank
1,000,001
Tradiční ručně vyráběné loutky Rici Marionettes. Úvod - Vítejte ve světě českých loutek. Ve světě, kde se ještě stále tvoří ručně, kvalitně a s respektem k tradici, přírodě i ostatním. Příběh našich loutek začal psát jejich autor a zakladatel značky Rici Marionettes Richard Kuklík už téměř před 30 lety. Navázal tak na mnohaletou českou tradici výroby loutek, která se těší věhlasu po celém světě. Každá marioneta vzniká přímo u nás v loutkařství pod Vyšehradem rukama českých řemeslníků a každá loutka je tak originál. Kromě samotné manufaktury jsme náš koncept rozšířili o e-shop s našimi autorskými kousky a nyní také o DIY workshopy pro děti i dospělé. A proč to všechno děláme? U nás v Rici Marionettes věříme, že v dnešní době kybernetizace má tato tvorba ještě vyšší smysl. Naše ideologie je jasná. Chceme, aby si lidé opět hráli, doopravdy a společně.
Alexa Rank
1,000,001
x. Restoran Grill Pub na Novom Beogradu je osmišljen kao koncept da sami izaberete parče mesa, količinu i način na koji će Vam se spremiti. Imamo najbolje cene
Alexa Rank
1,000,001
intersport-logo. INTERSPORT je vodeća maloprodajna mreža na svetskom tržištu koja nudi koncept multibrend i multisport odeće, obuće i opreme za sve vrste sportova, kako rekreativnih tako i profesionalnih. Ponudu kvalitetne sportske opreme najpoznatijih brendova možete pronaći u preko 15 maloprodajnih jedinica širom Srbije i kao i u webshop-u.
Alexa Rank
1,000,001
Evergym. Već točno 30 godina na istom mjestu nudimo mogućnost vježbanja u zatvorenom i na otvorenom prostoru. Novi koncept pod nazivom Evergym omogućiti će prepoznatljivost novih ideja i smjera u kojem će se Evergym razvijati.
Alexa Rank
1,000,001
Click Coffee. Unikátní koncept samoobslužných kaváren, kde si můžete objednat předem přes mobil. Na místě stačí podržet tlačítko a skřinka, kde je vaše káva, se otevře přímo před Vámi. Na místě si samozřejmě můžete kávu připravit také. Nově otevřeno na Andělu.
Alexa Rank
1,000,001
Niedziela Handlowa | dowiedz się, czy w Niedzielę sklepy będą otwarte. Niedziela handlowa to raptem jeden dzień w tygodniu, cztery w miesiącu, ale zakaz handlu spowodował, że czasem trudno jest się w tym wszystkim połapać. Dlatego nasz projekt o niedzielach handlowych ma w tym pomóc. Koncept i wykonanie: grupa KMK.
Alexa Rank
1,000,001
CHOTT MOVEMENT. CHOTT Movement je nově vzniklý koncept, který spojuje vše potřebné pro váš lepší pohyb
Alexa Rank
1,000,001
Žirafica - photography & photography. Sve je u dobroj fotografiji. Pravi momenat za fotografiju događaja. Emocija za fotografiju portreta. Jasan koncept za reklamnu fotografiju. Više uglova za fotografiju proizvoda. Nasmejani mladenci za fotografije sa venčanja. Sloboda za umetničku fotografiju. Ili prosto ljubav prema fotografiji!
Alexa Rank
1,000,001
Vaš Vodoinstalater - obrt za usluge vodoinstalatera. Vaš Vodoinstalater nastao je kao rezultat dugogodišnjeg školovanja, rada i usavršavanja u struci. Iza nas je instalatersko iskustvo na zahtjevnim i velikim građevinskim objektima, tako i obiteljskim kućama i stanovima, u zemlji i inozemstvu. U pokretanju naše usluge odlučili smo se na novi i drugačiji koncept u radu uvidjevši na tržištu potrebu za korektnijim pristupom prema potrošaču. U tom smislu naš je posao pružiti Vam uslugu kvalitetno i na vrijeme. Naš cilj je svakodnevno i dugoročno ostvarivanje ozračja povjerenja između majstora i potrošača.
Alexa Rank
1,000,001
Freeride Camps • Mountain Addiction. V hôr už dorazila zima a my veríme, že táto bude výnimočná. Pripravili sme koncept freeride camps, lyžovanie mimo upravených a preplnených zjazdoviek.
Alexa Rank
1,000,001
Qhair. Montibellos helt unikke hårfarve Oalia revolutionerede frisørbranchen. Oalia farverne e holdbare med fantastisk glød uden lugtgener, PPD, ammoniak og parfume. Også TREAT har sat nye standarder for plejeprodukter med et nyt koncept, som nærer hårets rod og er designet til at give håret den ideelle
Alexa Rank
1,000,001
. Koncept Lean es una empresa líder en el sector de suministros y servicios para el sector aeronáutico e industria en general. Clientes en Madrid, Sevilla, Cádiz (Puerto de Santa María y Puerto Real) y resto de España
Alexa Rank
1,000,001
Restauracja Przerwa - Konferencje, Wesele, Catering Łódź. Przerwa to idealna przestrzeń na konferencje oraz eventy, zlokalizowana w centrum Łodzi. Zorganizujemy wesele skrojone na miarę Twoich potrzeb. Przerwa to koncept dostarczający profesjonalny catering, zarówno ten eventowy dla grup od kilkuset do 1000 osób, ale to także oferta małych cateringów
Alexa Rank
1,000,001
Fitness|posilovna|cvičení pro ženy|fitcentrum|Ostrava|Fitness centrum Switching.cz. Fitness centrum nabízí inovativní koncept cvičení Switching. Naše fitcentrum se nachází v Ostravě v Kulturním domu Vítkovice.
Alexa Rank
1,000,001
Collect & Bottle. Collect & Bottle skapar unika dofter för varumärken och privatpersoner. Vi gör produkter och doftsätter miljöer för varumärken inom olika branscher och erbjuder helhetslösningar från koncept och produktutveckling till produktion. Här kan du även skräddarsy din egen parfym. Din näsa får bekanta sig med allt från bergamott, jasmin och patchouli till Hedione och Iso E Super. När du doftat klart formuleras ett unikt recept och du får slutligen blanda din egen doft. En flaska 30 ml Eau de Parfum gör dig sällskap hem och receptet arkiveras så att du har möjlighet att återskapa parfymen igen.
Alexa Rank
1,000,001
Citycoco Caigiees Citycoco Harley Citycoco Pocket Citycoco Sport. Citycoco to koncept w 100% elektryczny, którego zaletami są prostota wyglądu, pozycja siedząca i duże koła. Homologowane pojazdy o wyglądzie Harleya!
Alexa Rank
1,000,001
Wyposażenie kuchni | DUKA sklep online. Witamy w DUKA! Koncept marki Duka jest oparty na doświadczeniu, które określiliśmy angielskimi słowami: Kitchen life. Kuchnia jest dla nas centralnym miejscem w domu. Zmieniająca się struktura rodzin, brak czasu i większe wymagania, jakie stawiamy swoim domom sprawiły, że kuchnia zaczęła pełnić nową rolę, a właściwie powróciła do swojej pierwotnej roli.
Alexa Rank
1,000,001
Bosch Smart Solutions. Koncept konferencije nudi rješenja za unapređenje kvalitete života, kreativna rješenja u turizmu i kako moderna industrija može biti jednostavno povezana.
Alexa Rank
1,000,001
Citycoco Caigiees Citycoco Harley Citycoco Pocket Citycoco Sport. Citycoco to koncept w 100% elektryczny, którego zaletami są prostota wyglądu, pozycja siedząca i duże koła. Homologowane pojazdy o wyglądzie Harleya!
Alexa Rank
1,000,001
Stardance 2018 na ČT 1 zdarma. Česká televize opět vsadila na velmi oblíbený formát pořadu, který můžeme již ve svém šestém pokračování sledovat, a to pod názvem StarDance 2013. Koncept je i v letošním roce stejný jako v minulosti, a to takový, že po boku profesionálních tanečníků a tanečnic stanou známé osobnosti České republiky.
Alexa Rank
1,000,001
Wyposażenie kuchni | DUKA sklep online. Witamy w DUKA! Koncept marki Duka jest oparty na doświadczeniu, które określiliśmy angielskimi słowami: Kitchen life. Kuchnia jest dla nas centralnym miejscem w domu. Zmieniająca się struktura rodzin, brak czasu i większe wymagania, jakie stawiamy swoim domom sprawiły, że kuchnia zaczęła pełnić nową rolę, a właściwie powróciła do swojej pierwotnej roli.
Alexa Rank
1,000,001
Ugostiteljstvo.ba. Ugostiteljstvo.ba koji je specijalizovan portal za promociju BiH ugostiteljstva, HoReCa oblasti i urbanog hedonizma. Jedinstven i moderno osmišljen koncept portala UGOSTITELJSTVO.BA namijenjen je profesionalcima u ugostiteljstvu: vlasnicima restorana, hotela i barova, somelijerima, barmenima, menadžerima, kao i brojnim posjetiocima ovog portala koji će pratiti najaktuelnije vijesti.
Alexa Rank
1,000,001
Urbani duh, savršen sklad i harmonija enterijera || Soho Caffee Restaurant. Sam koncept Soho lounge bara je osmišljen tako da se u svakom uglu može osjetiti dah najvećih svjetskih gradova (NYC, London, Hong Kong). U ponudi Soho bara se nalaze specijaliteti italijanske, japanske i meksičke kuhinje, kao i različite vrste kolača i torti kao i kafa Julius Meinl i Poezija. Dobrodošli u Soho!
Alexa Rank
1,000,001
Mr. Hu - All You Can Eat Sushi & Grill restaurace. Náš koncept All You Can Eat Sushi & Grill (Sněz, vše co můžeš Sushi & Grill) je o dost jiný, než na který narazíte v naprosté většině Sushi bister a running sushi restaurací.
Alexa Rank
1,000,001
Restauracja Przerwa - Konferencje, Wesele, Catering Łódź. Przerwa to idealna przestrzeń na konferencje oraz eventy, zlokalizowana w centrum Łodzi. Zorganizujemy wesele skrojone na miarę Twoich potrzeb. Przerwa to koncept dostarczający profesjonalny catering, zarówno ten eventowy dla grup od kilkuset do 1000 osób, ale to także oferta małych cateringów
Alexa Rank
1,000,001
- Otvoreni univerzitet Subotica. Otvoreni univerzitet Subotica je lider u oblastima (ne)formalnog obrazovanja i manifestacione kulture u Srbiji, koji već preko pola veka, sa velikim uspehom, promoviše i razvija koncept doživotnog učenja i unapređuje kvalitet kulturnog života u gradu i regionu.,
Alexa Rank
1,000,001
Wyposażenie kuchni | DUKA sklep online. Witamy w DUKA! Koncept marki Duka jest oparty na doświadczeniu, które określiliśmy angielskimi słowami: Kitchen life. Kuchnia jest dla nas centralnym miejscem w domu. Zmieniająca się struktura rodzin, brak czasu i większe wymagania, jakie stawiamy swoim domom sprawiły, że kuchnia zaczęła pełnić nową rolę, a właściwie powróciła do swojej pierwotnej roli.
Alexa Rank
1,000,001
Klikovac d.o.o - NASLOVNA. Pažljivo pratimo VAŠE POTREBE, DISTRIBUTIVNI KONCEPT
Alexa Rank
1,000,001
Grzegorz ''Wirone'' Korba - CV. Koncept CV ukazujące posiadane umiejętności dotyczące PHP, JavaScript, a także tworzenia i obróbki grafiki. Wady i zalety, inne umiejętności oraz skrócone portfolio.
Alexa Rank
1,000,001
Mr. Hu - All You Can Eat Sushi & Grill restaurace. Náš koncept All You Can Eat Sushi & Grill (Sněz, vše co můžeš Sushi & Grill) je o dost jiný, než na který narazíte v naprosté většině Sushi bister a running sushi restaurací.
Alexa Rank
1,000,001
VAPETECHPOLAND | THE BEST VAPE SHOP. Oficjalny sklep internetowy VAPETECHPOLAND - premixy,bazy,aromaty,akcesoria.Wszystko czego potrzebujesz do wapowania!FROM VAPERS TO VAPERS!
Alexa Rank
1,000,001
VAPETECHPOLAND | THE BEST VAPE SHOP. Oficjalny sklep internetowy VAPETECHPOLAND - premixy,bazy,aromaty,akcesoria.Wszystko czego potrzebujesz do wapowania!FROM VAPERS TO VAPERS!
Alexa Rank
1,000,001
Moda nekad i sad | „Iznad svega, zapamtite da najvažnija stvar koju možete poneti bilo kuda nije Gucci torba nego otvoren um.“ Gail Rubin Bereny. „Iznad svega, zapamtite da najvažnija stvar koju možete poneti bilo kuda nije Gucci torba nego otvoren um.“ Gail Rubin Bereny
Alexa Rank
1,000,001
Restoran pizzeria MOVI. Suvremena prezentacija autentičnih okusa i atmosfere Mediterana
Alexa Rank
1,000,001
Nowa, moralna, pokojowa i postępowa filozofia zwana totalizm (po polsku)
Alexa Rank
1,000,001
Nowa, moralna, pokojowa i postępowa filozofia zwana totalizm (po polsku)
Alexa Rank
1,000,001
Nowa, moralna, pokojowa i postępowa filozofia zwana totalizm (po polsku)
Alexa Rank
1,000,001
Nowa, moralna, pokojowa i postępowa filozofia zwana totalizm (po polsku)
Alexa Rank
1,000,001
Hudební hry. Seznamte se osobně s Hudebními hrami 1 na školení ve vašem městě.
Alexa Rank
1,000,001
PavelKrálíček.cz – Snažím se být dobrý
Alexa Rank
1,000,001
Alexa Rank
1,000,001
EUROSAN d.o.o. Kakanj. EUROSAN d.o.o. Kakanj
Alexa Rank
1,000,001
Nyheter - RS & FastFood. Foodnet.se - För restaurang- och snabbmatsbranschen
Alexa Rank
1,000,001
Sano Bosna i Hercegovina | The Animal Nutritionists
Alexa Rank
1,000,001
Koupelnové studio, obklady a dlažby, vany, sprchové kouty | AT plus Mělník. Koupelnové studio AT plus Mělník - rekonstrukce koupelen, inspirace pro koupelny, Mělník a okolí.
Alexa Rank
1,000,001
Alexa Rank
1,000,001
Nyheter - RS & FastFood. Foodnet.se - För restaurang- och snabbmatsbranschen
Alexa Rank
1,000,001
TOP AUTO. Našim čitateljima nudimo unikatno iskustvo čitanja vijesti iz svijeta automobila. Svakodnevno nudimo najaktuelnije vijesti, predstavljamo vam novitete, pratimo uživo sportske događaje i testiramo kako nove, tako i polovne automobile i slušamo vaš glas!.
Alexa Rank
1,000,001
x. Kako vidimo feminizam, životnu sredinu, ljudska prava....
Alexa Rank
1,000,001
MBS Centar | fitness, dijagnostika, sport, rehabilitacija, 3D schroth, edukacija. fitness, dijagnostika, sport, rehabilitacija, 3D schroth, edukacija
Alexa Rank
1,000,001
Artisan Café & Bistrot
Alexa Rank
1,000,001
ELEVAT
Alexa Rank
1,000,001