BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites Like Noa.al

Top 250 Websites Like NOA.AL

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Jun 1 2020.
Here are the best websites we found: noa.al • gazetaexpress.com • ata.gov.al • ata.gov.al • lajme.website • agjencia.info • dailyvideonews.info • lajme.mk • gazetablic.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve. NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës. lajme nga shqiperia,lajme sport,lajme e fundit,noa,noa.al,lajme nga kosova,lajme nga ballkani,lajmi fundit,lajmi fundit nga shqiperia
Alexa Rank
1,000,001
Lajmi i fundit në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare.
Alexa Rank
1,045
Lajme - Agjencia Telegrafike Shqiptare. E vetmja Agjenci Kombëtare e Lajmeve në Shqipëri, e krijuar mbi 70 vjet më parë. Gazetarë që infromojnë çdo ditë për ngjarje nga politika e përditshme, ekonomia, jeta social-kulturore,sportive. Ekspertë dhe specialistë të fushave të ndryshme që përzgjedhin dhe analizojnë informacionet si dhe përgatisin biografi, dossier, dhe axhenda.
Alexa Rank
126,608
Lajme - Agjencia Telegrafike Shqiptare. E vetmja Agjenci Kombëtare e Lajmeve në Shqipëri, e krijuar mbi 70 vjet më parë. Gazetarë që infromojnë çdo ditë për ngjarje nga politika e përditshme, ekonomia, jeta social-kulturore,sportive. Ekspertë dhe specialistë të fushave të ndryshme që përzgjedhin dhe analizojnë informacionet si dhe përgatisin biografi, dossier, dhe axhenda.
Alexa Rank
1,000,001
Lajme – Lajme te ndryshme. Lajme te ndryshme
Alexa Rank
1,000,001
agjencia.info - agjencia Resources and Information.. agjencia.info is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, agjencia.info has it all. We hope you find what you are searching for!
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Ditore - Lajme Ditore Shqip. Lajme Ditore Shqip
Alexa Rank
1,000,001
LAJME MK Shqip Express – Portali me Lajme nga Maqedonia Shqip Express. Portali me lajme nga Maqedonia, Lajme nga Kumanova, Lajme nga Shkupi, Lajme nga Tetova,Lajme nga Gostivari,Lajme nga Kercova, Lajme nga Struga,Lajme nga Strumica, Vesti Makedonia, Vesti Macedonia, Macedonia News, Albanian News,Kumanovo News, Skopje News, Tetovo News.
Alexa Rank
1,000,001
GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
Alexa Rank
4,719
Agjencia informative Presheva Jone. Agjencia informative Presheva Jone
Alexa Rank
1,000,001
Agjencia informative Presheva Jone. Agjencia informative Presheva Jone
Alexa Rank
1,000,001
FundIt Financial Services. Banks turn you down?  At FundIT we use your revenue, and future  potential to give short term working capital that you deserve.
Alexa Rank
1,000,001
fundit - פאנדאיט מימון המונים - Equity Crowd funding מבית הדסטארט. פאנדאיט מימון המונים - Equity Crowd funding fundit - פאנדאיט - היא פלטפורמה לגיוס כסף בעבור מניות או אגרות חוב לחברות ולעסקים בכל השלבים. בצעד אסטרטגי חברו פועלים IBI וקבוצת headstart - ופתחו את חברת fundit. אנחנו מביאים את הידע והניסון במימון המונים מבית headstart ואת המומחיות בשוק ההון של פועלים IBI. fundit פלטפורמה למסחר במניות המפגישה את היזם והמשקיע במינימום תיווך וחשיפה מרבית.
Alexa Rank
1,000,001
Agjencia për Mbështetjen e Shoqërisë Civile (AMSHC). Agjencia per Mbeshtetjen e Shoqerise Civile
Alexa Rank
594,166
Agjencia për Mbështetjen e Shoqërisë Civile (AMSHC). Agjencia per Mbeshtetjen e Shoqerise Civile
Alexa Rank
1,000,001
Lajme nga Shqipëria, Kosova, Rajoni dhe Bota - ShqipNews Lajmi i Fundit. Lajme që nuk i jep asnjë media tjetër, të vërteta që nuk i thotë askush ShqipNews.al / Portal Lajmesh ndryshe nga te tjeret.
Alexa Rank
1,000,001
Lajme nga Shqipëria, Kosova, Rajoni dhe Bota - ShqipNews Lajmi i Fundit. Lajme që nuk i jep asnjë media tjetër, të vërteta që nuk i thotë askush ShqipNews.al / Portal Lajmesh ndryshe nga te tjeret.
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Javore -
Alexa Rank
85,782
Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
Alexa Rank
190,843
Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
Alexa Rank
1,000,001
Lajme me te fundit nga Ulqini dhe rajoni | UL – INFO. Gazeta ditore e Ulqinit në internet.
Alexa Rank
1,000,001
Lajme me te fundit nga Ulqini dhe rajoni | UL – INFO. Gazeta ditore e Ulqinit në internet.
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Sport – Lajmet e fundit nga Sporti
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Flesh | Lajmet e Fundit
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Flesh | Lajmet e Fundit
Alexa Rank
1,000,001
Lajme nga Kosova – Agjencia Zhurnal.mk
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Online – Lajme
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Online – Lajme
Alexa Rank
1,000,001
Agjencia e Kosovës për Efiçencë të Energjisë
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Video | Portal online
Alexa Rank
1,000,001
Agjencia e Kosovës për Efiçencë të Energjisë
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Shqip
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Online
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Javore -
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Video | Portal online
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Online
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Ditore
Alexa Rank
1,000,001
LAJME FLASH
Alexa Rank
1,000,001
𝗘𝗱𝘂𝗮𝘀𝗽𝗼𝗿𝘁𝗶𝗻 : Lajme Sportive | Rezultatet Live | Parashikime
Alexa Rank
1,000,001
Agjencia e lajmeve Kosovanews | kosovanews.info
Alexa Rank
1,000,001
Agjencia Kombëtare e Diasporës
Alexa Rank
1,000,001
Agjencia e Ofrimit të Shërbimeve Publike të Integruara - ADISA
Alexa Rank
1,000,001
Ekonomia Online | Agjencia e Lajmeve. Agjencia e Lajmeve on Ekonomia Online…
Alexa Rank
370,414
Kosova Today Portal me Lajme nga Kosova - Kosovatoday.com. Kosova Today - Lajme nga Kosova, Lajmi i fundit nga Kosova, aktualitete, lajme shqip,lajme kosovare,showbiz kosovar,shqiperi showbiz,vip shqiperia,albania news shqiptarja, Kosovarja, shqiperia informacione, Kosovarja info, Informacione nga Kosova, Lajme e dites nga Kosova,
Alexa Rank
1,000,001
KosovaToday – Kosova Today Lajme nga Kosova. Kosova Today - Lajme nga Kosova, Lajmi i fundit nga Kosova, aktualitete, lajme shqip,lajme kosovare,showbiz kosovar,shqiperi showbiz,vip shqiperia,albania news shqiptarja, Kosovarja, shqiperia informacione, Kosovarja info, Informacione nga Kosova, Lajme e dites nga Kosova,
Alexa Rank
1,000,001
KosovaToday – Kosova Today Lajme nga Kosova. Kosova Today - Lajme nga Kosova, Lajmi i fundit nga Kosova, aktualitete, lajme shqip,lajme kosovare,showbiz kosovar,shqiperi showbiz,vip shqiperia,albania news shqiptarja, Kosovarja, shqiperia informacione, Kosovarja info, Informacione nga Kosova, Lajme e dites nga Kosova,
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet.com | Qendra Informative Shqiptare "Liria" - Lajmet e fundit, lajme, albanian, te reja, Shqip, lajmet kryesore, maqedoni, kosove, shqiperi. Lajme, lajmet e fundit, lajmet me te reja, lajmet lokale, lajmet me te reja nga maqedonia, lajmet shqip nga, kosova, maqedonia, macedonia, makedonia, shqiperia, bota, ballkan, albania, politika, patriot, atdhetar, UCK, iliria, histori, lajmetshqip, tetova, tirana, prishtina, gostivar, parlamenti
Alexa Rank
1,000,001
Elbasani Plus/Portali më i klikuar i Qarkut të Elbasanit/Lajme, Kuriozitete, Shëndet/. Lajme Elbasani Plus/Portali më i klikuar i Qarkut të Elbasanit. Tek ky portal trajtohen dhe përcillen çdo ditë për lexuesin lajmet më të fundit nga ky qark.
Alexa Rank
1,000,001
49
Lajme te mira - Po.al | Portal i Lajmeve Pozitive per audiencen shqipfolese. Portali i lajmeve te mira. I vetmi portal ne shqiperi qe permban vetem lajme pozitive.
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Shqip Gazeta Telegram Lajmi i fundit Shqiperi. Shtypi- Gazeta Telegram Lajme Aktualitet Kronikë Ekonomi Politikë Kulturë Art Sport Horoskopi cdo gjë për shqipërine
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Shqip | AlbaChat | Muzik Shqip | Humor Shqip | Horoskopi | Filma Shqip | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie | Sms Dashurie | Radio Zemra - www.Zemra.Org. AlbaChat | Muzik Shqip | Humor Shqip | Lajmet e Fundit | Horoskopi | Filma Shqip | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie | Sms Dashurie | Radio Zemra
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Shqip | AlbaChat | Muzik Shqip | Humor Shqip | Horoskopi | Filma Shqip | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie | Sms Dashurie | Radio Zemra - www.Zemra.Org. AlbaChat | Muzik Shqip | Humor Shqip | Lajmet e Fundit | Horoskopi | Filma Shqip | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie | Sms Dashurie | Radio Zemra
Alexa Rank
1,000,001
Ekonomia Online | Agjencia e Lajmeve. Agjencia e Lajmeve on Ekonomia Online…
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit nga Sporti - TopSporti. Sporti shqiptar dhe lajmet më të fundit në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale.
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit nga Sporti - TopSporti. Sporti shqiptar dhe lajmet më të fundit në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale.
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit nga Sporti - TopSporti. Sporti shqiptar dhe lajmet më të fundit në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale.
Alexa Rank
1,000,001
Lajme – Sprint.al
Alexa Rank
594,470
Lajme Shqip | Portali Lameshqip.com. Portali Lajmeshqip.com është themeluar për të ndryshuar mënyrën e bërjes së gazetarisë hulumtuese dhe raportimin e lajmit online në trojet shqiptare.
Alexa Rank
1,000,001
Lajme – Sprint.al
Alexa Rank
1,000,001
Lajmi i Fundit.al - Lajme Shqip - Lajmi i Fundit - Lajme. Lajmi i Fundit, lajme shqip
Alexa Rank
253,207
Albinfo - Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip. Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip
Alexa Rank
283,147
Lajmi i Fundit.al - Lajme Shqip - Lajmi i Fundit - Lajme. Lajmi i Fundit, lajme shqip
Alexa Rank
1,000,001
Lajmi i Fundit.al - Lajme Shqip - Gazeta Online - Lajmi i Fundit - Lajme. lajmi i fundit nga Shqiperia
Alexa Rank
1,000,001
Lajmi i Fundit.al - Lajme Shqip - Gazeta Online - Lajmi i Fundit - Lajme. lajmi i fundit nga Shqiperia
Alexa Rank
1,000,001
Albinfo - Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip. Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip
Alexa Rank
1,000,001
GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
Alexa Rank
1,000,001
Saranda News - Lajme dhe Informacione nga Saranda - Saranda News. Saranda News - Lajme dhe Informacione nga Saranda, Delvina, Konispoli, Finiqi dhe Himara
Alexa Rank
1,000,001
GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
Alexa Rank
1,000,001
GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
Alexa Rank
1,000,001
inFokus - Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë.... Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë...
Alexa Rank
1,000,001
inFokus - Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë.... Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë...
Alexa Rank
1,000,001
Integrimi - Lajmi i fundit. Lajmi i fundit
Alexa Rank
1,000,001
inFokus - Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë.... Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë...
Alexa Rank
1,000,001
inFokus - Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë.... Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë...
Alexa Rank
1,000,001
inFokus - Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë.... Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë...
Alexa Rank
1,000,001
Integrimi - Lajmi i fundit. Lajmi i fundit
Alexa Rank
1,000,001
inFokus - Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë.... Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë...
Alexa Rank
1,000,001
Lajmi i fundit në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare.
Alexa Rank
1,000,001
Telegrami Sot - Lajmet e fundit reale nga vendi dhe bota!. Telegrami Sot - Lajmet e fundit reale nga vendi dhe bota!
Alexa Rank
1,000,001
Banka e Fundit. Banka e Fundit ndihmon nxënësit me projekte mësimore, detyra dhe ese të punuara me seriozitet nga vetë nxënësit.
Alexa Rank
1,000,001
Banka e Fundit. Banka e Fundit ndihmon nxënësit me projekte mësimore, detyra dhe ese të punuara me seriozitet nga vetë nxënësit.
Alexa Rank
1,000,001
Lajmi i fundit në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare.
Alexa Rank
1,000,001
Telegrami Sot - Lajmet e fundit reale nga vendi dhe bota!. Telegrami Sot - Lajmet e fundit reale nga vendi dhe bota!
Alexa Rank
1,000,001
Sporti TotalSporti Total - Lajmet e fundit nga arena sportive. Lajmet e fundit nga arena sportive
Alexa Rank
1,000,001
Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
Alexa Rank
1,000,001
Lajme.info - Informohu i pari me Lajmin e fundit
Alexa Rank
1,000,001
fundit I You findit, we’ll fundit – Car Loans and Asset Finance Australia
Alexa Rank
1,000,001
FundIt
Alexa Rank
1,000,001
Kosova Info | Lajmet e fundit nga Kosova rajoni dhe bota. Lajmet e fundit nga Kosova rajoni dhe bota,lajmi i fundit, lajme nga sporti vendor dhe nderkombtar,te rejat e fundit nga showbizi,teknologjia,argetim etj.
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit Shqip. Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit Shqip. Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport
Alexa Rank
1,000,001
AutoLajme.com - Lajmet e fundit nga industria automobilistike. Lajmet e fundit nga industria automobilistike dhe sportet motorike.
Alexa Rank
1,000,001
Ferizaj24 - Lajme ditore shqip nga qyteti i jonë i Ferizajt. Lajme nga Ferizaj | Ferizaj24 portali më i madh për qytetin e Ferizajt, lajmet e fundit në kohë reale, e përditshme dhe e pavarur.
Alexa Rank
1,000,001
Ferizaj24 - Lajme ditore shqip nga qyteti i jonë i Ferizajt. Lajme nga Ferizaj | Ferizaj24 portali më i madh për qytetin e Ferizajt, lajmet e fundit në kohë reale, e përditshme dhe e pavarur.
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - GazetaLajm. Lajmet e fundit nga politika, ekonomia, sporti, showbizi, teknologjia dhe këshilla nga sfera të ndryshme
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - GazetaLajm. Lajmet e fundit nga politika, ekonomia, sporti, showbizi, teknologjia dhe këshilla nga sfera të ndryshme
Alexa Rank
1,000,001
Portali Gramsh - Lajme. Lajme
Alexa Rank
1,000,001