BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites Like Toplum.tv

Top 250 Websites Like TOPLUM.TV

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Mar 1 2021.
Here are the best websites we found: toplum.tv • sabanciuniv.edu • setav.org • tder.org.tr • tog.org.tr • aydinlik.com.tr • sivilalan.com • kriterdergi.com • toplumtv.org

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Toplum.tv Azərbaycanda özəl xəbərlər, araşdırmalar, təhlillər və müsahibələrin tək ünvanı
Alexa Rank
1,000,001
Sabancı Üniversitesi. Sabancı Üniversitesi, bilimde ve toplum üzerinde dönüştürücü etkileri olan yenilikçi araştırma ve eğitim faaliyetlerindeki öncü konumunu geliştirecektir.
Alexa Rank
68,240
 | SETA | Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı. Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı, SETA bağımsız, tarafsız düşünce ve yayın kuruluşudur.
Alexa Rank
179,931
Toplum Eğitimi Derneği (TDER)
Alexa Rank
1,000,001
TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI - #GençliğinGücüAdına Desteklerinizle Buradayız!. Çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenen, girişimci ve duyarlı Toplum Gönüllüsü gençlerin katkılarıyla, toplumsal değişimi yaratarak, toplumsal barışa ulaşmayı hedeflemektedir.
Alexa Rank
1,000,001
Aydınlık. Avrasya, enerji, güvenlik, emek, ekonomi, toplum spor ve dünyadan son dakika haberler
Alexa Rank
88,209
Sivil Alan - Sivil Toplum Alanından Haberler, İş İlanları, Hibe Duyuruları. Sivil Toplum Alanından Haberler, Hibe Duyuruları, İş İlanları, Kariyer Fırsatlari, Sosyal Medya Haberleri, Dernekler, Vakıflar ve STÖ'ler.
Alexa Rank
375,035
Kriter Dergi | Aylık Siyaset Toplum ve Ekonomi Dergisi. Kriter Aylık Siyaset Toplum ve Ekonomi Dergisi.
Alexa Rank
480,943
Toplum.tv Azərbaycanda özəl xəbərlər, araşdırmalar, təhlillər və müsahibələrin tək ünvanı
Alexa Rank
1,000,001
Medya Kültür ve Toplum | Just another WordPress.com weblog. Just another WordPress.com weblog
Alexa Rank
481,876
Sivil Toplum için Destek Vakfı. Sivil Toplum için Destek Vakfı, Türkiye’nin sosyal sorunlarının çözümünü bağışçılığın geliştirilmesinde görenler tarafından kuruldu.
Alexa Rank
1,000,001
Habitat Derneği - Anasayfası - Sivil Toplum Kuruluşu. Habitat, dijitalleşen dünya ile uyumlu, sürdürülebilir kalkınmayı hedefleyen güçlü ortaklıklar temelinde toplumun tüm kesimlerine yönelik kapasite geliştirici ve sosyal etki odaklı projeler geliştirmeyi hedefleyen bir STK'dır.
Alexa Rank
257,656
Dünya Atlası - Dünyayı Keşfedin!. Dünya Atlası, seyahat, toplum, ekonomi, çevre vb.. kategorilerinde oluşturulan içerikler ile sizi bilgilendirmeyi amaçlayan güncel bir sitedir.
Alexa Rank
120,597
Sivil Toplum Kuruluşları, Dernekler, Vakıflar. Dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteren gönüllü yardım kuruluşlarını bir araya getirdik.
Alexa Rank
1,000,001
Özel Avicenna Hastanesi Esenler | Sağlıklı Bir Toplum İçin
Alexa Rank
337,569
. her taraf, son dakika, gazete, köşe yazıları, gündem, sivil toplum, dünya haberlerinin ve yorumların yer aldığı güncel haber sitesi
Alexa Rank
315,258
Fikir, Siyaset, Kültür, Ekonomi, Toplum Dergisi. Aylık Dergisinin Resmî Web Sayfasıdır
Alexa Rank
473,452
Erdem Taşkınsu-Sosyolog-Gelişen toplum, gelişen insandan başlar.. Kişisel gelişim, motivasyon, performans, ilişkiler, etkili iletişim, aile içi iletişim
Alexa Rank
476,927
Sivil Toplum Geliştirme Merkezi
Alexa Rank
486,167
Üzüm Dalı Derneği – Sivil Toplum Kuruluşları
Alexa Rank
487,887
Türkiye Bilimler Akademisi. Türkiye Bilimler Akademisi
Alexa Rank
156,144
Kızılay Toplum Merkezleri
Alexa Rank
1,000,001
SosyalBank.Org - Bireyleriyle Sosyal, Bilgileriyle Güçlü Toplum. Sosyal Bilgiler dersi öğretmenleri için günlük ve yıllık planlar, akıllı tahta çalışmaları, deneme sınavları ve özel LGS denemelerini bulunuyor.
Alexa Rank
1,000,001
Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi | Mimarlar Odası Toplum Hizmetinde…
Alexa Rank
1,000,001
Sezgen Hukuk Bürosu | Ceza ve Tazminat Hukuku – Savunma çökerse toplum da çöker.
Alexa Rank
1,000,001
KAGİDER (Kadın Girişimcileri Derneği) - Anasayfa. Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER), girişimcilik yoluyla kadının güçlenmesini hedefleyen bir sivil toplum kuruluşudur.
Alexa Rank
181,752
Pazarlama ve Kamuoyu Araştırmaları Global Uzmanı | Ipsos. Pazar araştırmalarında lider olan Ipsos, güvenilir bilgi ve toplum, pazarlar ve insanlar hakkında doğru bir anlayış sunar. Araştırmalar, anketler, sosyal medya veya kalitatif teknikleri kullanarak sunduğumuz çözümlerimiz; vatandaşların, tüketicilerin, hastaların, müşterilerin ve çalışanların deneyimleri ve görüşleri hakkında aksiyona dönük içgörüler sağlar.
Alexa Rank
231,959
Kayseri Üniversitesi. Kayseri Üniversitesi, Eğitim ve Öğretimde çağdaş, bilgi ve teknoloji üreten, ürettiği bilgi ve teknolojiyi daima toplum yararına kullanan, çevreye ve insanlığın temel değerlerine duyarlı ve faaliyet alanlarında öncü olmayı benimsemiş bir üniversitedir.
Alexa Rank
249,407
YGA – Çift Kanatlı Gençler Yetiştirir. YGA, Türkiye’de kurulan kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur.
Alexa Rank
252,834
AB-ilan.com - Türkiye'nin Avrupa Birliği Platformu. En güncel Avrupa Birliği projeleri, Açık Hibe Duyruları, Ulusal ve Uluslararası Fon Kaynakları, Sivil Toplum Haberleri, Burs Duyuruları, Eğitim Fırsatları, Gençlik Projeleri, Avrupa Gönüllü Hizmeti (EVS / AGH) ve İş İlanları bu sayfada! AB-ilan.com'u takip edin, fırsatları kaçırmayın
Alexa Rank
259,361
Sivil Düşün - Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı Proje Ofisi. AB Türkiye Delegasyonu’nun hayata geçirdiği Avrupa Birliği Sivil Düşün Programı, sivil toplum örgütü ve aktivistlerin hak temelli çalışmalarını destekliyor.
Alexa Rank
309,516
Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü. T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü
Alexa Rank
231,998
Sivil Sayfalar. Sivil Sayfalar, sivil toplumun içine kapanma halinin aşılmasına ve etkisinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla kuruldu. Sivil toplum haberciliği yaparak sivil toplumun tecrübesini medyaya, kamu yönetimine, siyasete, kanaat dünyasına ve diğer STK’lara görünür kılmayı amaçlıyoruz.
Alexa Rank
356,586
Birikiyorum | Sosyal Farkındalık Sorumluluğu. Birlikte; sanatla birikip, tarihle gezebilen, farkındalık peşinde koşan, fayda sağlayıcı topluluk; Sivil toplum fayda merkezi adayı. Dijital bilinç medyası.
Alexa Rank
362,546
Bilgi Deposu - Sanal Ansiklopedi GelGez | Bilgi Deposu | Sanal Ansiklopedi. Bilim, Teknoloji, Sağlık, Yaşam, Dekorasyon, Kültür ve Sanat, Toplum ve Aile kategorilerinde Türkiye'de ve Dünyada gelişen haberler gelgez.net'de
Alexa Rank
374,466
PAGEV - Anasayfa. PAGEV - Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı, Türkiye''nin önde gelen sivil toplum örgütlerinden biridir
Alexa Rank
374,876
Jobs Turkey Istanbul Ankara UN NGO Nonprofit Academic Embassy Media. Jobs Turkey Istanbul Ankara UN NGO Nonprofit Academic Embassy Media Tenders Work internships at Top Turkish & International Firms & Organizations, Recruitment Agency HR Teaching Jobs, University Positions, English Arabic Speaking Jobs Hatay, Mardin, Adana, Sanliurfa Sivil Toplum İş ihale İlanları STK, BM Birleşmiş Milletler İş İlanları konsolosluk...
Alexa Rank
375,194
Anasayfa - Web. Online Sağlıkçım, doktorlarla online görüşme yaparak, sağlık sorunlarınızın mutlak çözüme ulaşana kadar takip edildiği uluslararası sağlık platformudur.
Alexa Rank
453,098
Tarsus Üniversitesi. Tarsus Üniversitesi’nin temelleri 1992 yılında Mersin Üniversitesi’ne bağlı olarak kurulan Tarsus Meslek Yüksekokulu ve Tarsus Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile atılmıştır. 2001 yılında Tarsus Teknik Eğitim Fakültesi, 2005 yılında Tarsus Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu, 2009 yılında Tarsus Teknoloji Fakültesi ve 2015 yılında Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi kurulmuştur. Tarsus Üniversitesi, 18 Mayıs 2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan 7141 sayılı Yükseköğretim Kanunu İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile kurulmuştur. Bu kanunla, Mersin Üniversitesi’ne bağlı olan yukarıdaki akademik birimlerin bağlantıları değiştirilerek Tarsus Üniversitesi’ne bağlanmıştır. Ayrıca, kanunla birlikte iki yeni fakülte ve bir enstitü kurulmuştur: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü. 18 Nisan 2019 Resmi Gazetede yayımlanan 17/04/2019 tarih ve 968 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Mühendislik Fakültesi kurulmuştur. 25 Haziran 2019 Resmi Gazete’de yayımlanan 24/06/2019 tarih ve 1157 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu kapatılarak, Uygulamalı Bilimler Fakültesi kurulmuştur. 8 Ocak 2020 Resmi Gazete’de yayımlanan 07/01/2020 tarih ve 2036 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Sağlık Bilimleri Fakültesi kurulmuştur. Böylelikle, Tarsus Üniversitesi, 1 enstitü, 7 fakülte ve 2 meslek yüksekokulundan teşekküldür.
Alexa Rank
424,762
Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü. T.C. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü
Alexa Rank
259,457
Kayacı Hukuk & Danışmanlık. Hukuk; örgütlenmiş bir toplum içinde yaşayan şahısların davranışlarını ve ilişkilerini düzenleyen, kişilerin hukuki güvencesini ve insan haklarını sağlamak
Alexa Rank
428,893
S.B.O GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK. http://www.sbogayrimenkul.com - S.B.O GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK Gayrimenkul danışmanlık hizmetlerinde yeni bir çağ açıyoruz sektöre kalite, güven, nezaket ve şeffaflık getiriyoruz S.B.O gayrimenkul olarak sancaktepe nin her yerinde hayallerinizi bizimle gerçekleştirin kalite, güven, güleryüz ve size özel hizmet ayrıcalığımızı hissedeceksiniz . .daha kaliteli, değerli ve kazançlı gayrimenkulü daha ucuz alacaksınız siz ofisimizde sıcak çayınızı yudumlarken bütün işlemlerinizi biz yapıyoruz (tapu, belediye, banka,) ayrıca krediniz bizde hazır anlaşmalı çalıştığımız bankalarda hemde en düşük faiz oranlarıyla t.c kimlik numaranızı verin yeter size sadece en büyük hayalinize kavuşmak için S.B.O gayrimenkül seçkin personellerimizme hizmetinizdeyiz. Daha geniş bilgi için lütfen arayınız Yada sıcak bir çay muhabbeti ve ortak yanlarımızı paylaşmak için ofisimize buyurunuz portföyümüz ilanlarımızla sınırlı değildir. Her gelir grubu`nun bütçesine uygun güncel ve gerçek daire fiyatlarıyla S.B.O gayrimenkul güvencesiyle istanbul`un cazibe merkezi sancaktepede Tenkitlerinizi bize takdirlerinizi başkalarına ulaştırınız Misyon S.B.O GAYRİMENKUL , toplumda öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından kârlı yatırımlara dönüştürmeyi, yatırıma uygun bir arazi üzerinde en iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak eksiksiz proje yönetimi ile estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmayı misyon edinmiştir. Vizyon Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen S.B.O GAYRİMENKUL Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak,bünyesine bir çok kaliyeli firmayıda katarak Ülkesine ve milletine faydalı olmaya devam etmektedir,tüm baranşlarımızda standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.
Alexa Rank
429,699
Suyumuz Bitmesin. Türkiye''nin suyu her geçen gün azalıyor. Bizler bu durumun önüne geçebilmek için buradayız. Bilinçli bir toplum yaratabilmek için ve yarının sesi olmak için.
Alexa Rank
429,931
Temiz Gelecek Derneği - TEGEL. İnsan faaliyetlerinden kaynaklı ekolojik ayak izimizi azaltabilmek için özel sektör, kamu ve sivil toplum el ele üretim ve tüketim kavramlarını tekrar tanımlamak ve bu alanda iyi örnek olabilecek model projelere ve araştırmalara imza atabilmek için Temiz Gelecek Derneği’ni kurduk.
Alexa Rank
429,986
VERGİYE DAİR – Dr. Ozan BİNGÖL, Vergi Uzmanı. Geleceğimiz için, çocuklarımız için, ülkemiz için güzel yarınlar istiyorum. Ödediğimiz vergilerin her kuruşunun doğru yerlere harcandığını görme çabası içinde olacak bireylerden oluşan toplum hayaliyle vergi bilincinin ve farkındalığının oluşması için çalışıyorum. Hiçbir siyasi görüş, kurum veya kişiyi hedef almıyorum. Temel amacım, Türkiye'de vergi sisteminin modern, adil, verimli olmasına katkıda bulunmak. Demokrasi bilinci ile vergi bilinci…
Alexa Rank
430,211
ABKAD. Avrupa Birliği ve Küresel Araştırmalar Derneği (ABKAD), 12 Haziran 2014 tarihinde ülkemizde Avrupa Birliği yanında Türkiye-Avrupa Birliği ilişkilerinin farklı boyutlarında uzmanlaşan bazı akademisyenlerin yanında, gerek kamu ve özel sektörde, gerek sivil toplum örgütlerinde uzun yıllardır bu konularda çalışan uzmanların desteğiyle kurulmuş bağımsız bir düşünce ve araştırma kuruluşudur.
Alexa Rank
463,530
Draft Eğitim - Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı. Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ; sınavsız üniversite yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere , yenilikçi düşünce yapısı, dinamik ve tecrübeli kadrosu ve birçok bölgesel-ulusal sivil toplum ve kamu kuruluşlarıyla işbirliği içerisinde bulunarak hizmet vermekte olan ve 6 yıldır sektörde saygın bir yer edinmiş, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasıdır.
Alexa Rank
476,205
Türkiye Down Sendromu Derneği. Down sendromlu bireylerin herkesle eşit eğitim, çalışma, sağlık hizmeti alma hakkına sahip olmaları gerektiğine inanan bir sivil toplum kuruluşuyuz.
Alexa Rank
476,202
İslam İktisadı — Sağlam Bir Ekonomi İçin. Daha adil bir ekonomi ve daha yaşanabilir toplum düzenini vahyin ışığında inşa etmek için en iyi çözüm İslam'ın iktisadi ilkeleridir. Çağrımıza kulak verin!
Alexa Rank
479,797
İZEV - İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı. Zihinsel engellileri bağımsız yaşama hazırlayan ve hayatın her alanında yer almaları için çalışmalar yürüten bir sivil toplum kuruluşuyuz.
Alexa Rank
479,989
Mavi Taç | Psikososyal Terapi | Kişisel Gelişim | Kurumsal Çözümler. Mavi Toplum, Aile ve Çocuk Derneği Resmi Web Sitesi
Alexa Rank
481,776
Pulmoner Hipertansiyon ve Skleroderma Hasta Derneği. Pulmoner Hipertansiyon ve Skleroderma Hasta Derneği, hasta ve yakınları tarafından kurulmuş kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşudur.
Alexa Rank
483,755
Gösteri Sanatları Üzerine Notlar – Semih Fırıncıoğlu. Erdoğan Kükrekol'un anısına Tiyatro, müzik, dans ve diğer gösteri sanatları ve  film/video ile uğraşan ya da ilgilenenler için temel kavramlar üzerine denemeler. Plastik sanatlar, edebiyat, sanat eleştirisi, iletişim, dilbilim ve toplum bilimleriyle igilenenler de yararlı bulabilir. – SİTEYE GİRİŞ –>
Alexa Rank
483,984
Anasayfa | SUFOD. Türkiye’de su altı fotoğrafçılığı ve filmciliğinin yaygınlaşmasını sağlamak amacıyla kurulmuş gönüllü bir sivil toplum örgütüyüz.
Alexa Rank
486,238
Gençlik Çalışmaları Derneği | Youth Work Association. bağımsız, kar amacı gütmeyen, çevresel, sosyal öncelikleri göz önünde bulundurarak ekonomik kalkınma yolunda pratik çözümler üreten bir sivil toplum kuruluşudur
Alexa Rank
488,934
Alexa Rank
428,706
Özel İstanbul Bölge Hastanesi. 2001 Yılında açılan hastanemiz yeni binasında, 75 yatak kapasitesi, 13 yeni doğan 10 erişkin yoğun bakım ünitesi, 5 ameliyathane ve modern doğumhanesi ile hizmetini sürdürmektedir.
Alexa Rank
485,090
İstanbul Türk Ocağı. İstanbul Türk Ocağı
Alexa Rank
505,086
Türk Web Siteleri, Gazeteler, Dergiler, Televizyonlar, Arama, E-Kart, Arkadaş, ilanlar, Oyunlar, Chat, EKart. Türk Medyası, Siteler, Arama ve İndeksleme Motoru, Herşeyi bulabileceğiniz bir portal...
Alexa Rank
375,167
Sabancı Üniversitesi. Sabancı Üniversitesi, bilimde ve toplum üzerinde dönüştürücü etkileri olan yenilikçi araştırma ve eğitim faaliyetlerindeki öncü konumunu geliştirecektir.
Alexa Rank
1,000,001
Anasayfa - EGİAD. EGE GENÇ İŞ İNSANLARI DERNEĞİ (EGİAD), bir sivil toplum kuruluşu olarak demokrasi ve insan hakları evrensel ilkelerine bağlı, Atatürkçü ve çağdaş bir anlayışla Türkiye’de öncelikle Ege bölgesindeki genç iş insanlarını bir çatı altında toplayarak tanışma ve kaynaşmalarını sağlamak, mesleki konularda bilgi alışverişini gerçekleştirmek, üyelerin ilgili olduğu özel ve resmi kuruluşlarla ilişkilerini geliştirmek, derneğin faaliyet alanına giren konularda kamuoyunu aydınlatıcı çalışmalar yapmak, ayrıca Ege Bölgesini ve Türkiye’yi ilgilendiren ekonomik, kültürel ve sosyal konularda fikirler ve projeler üretmek, mevcut yasalar çerçevesinde yurtiçi ve yurtdışındaki benzer kuruluşlarla işbirliklerini geliştirmek suretiyle üyelerinin ve ülke ekonomisinin yararlanmasını amaçlar.
Alexa Rank
1,000,001
Aktiffelsefe Eskişehir | Sor Sorgula Hayata Uygula. Aktiffelsefe 1989 yılında ülkemizin düşünce ve kültür hayatına değer katmak amacıyla gönüllüler tarafından kurulmuş bir sivil toplum kurulu..
Alexa Rank
1,000,001
Türkiye Gaziler Birliği STK Platformu Dergisi. Türkiye Gaziler Birliği Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Dergisi
Alexa Rank
1,000,001
Yenibirlider Derneği. Yenibirlider Derneği, Türkiye’nin gelecek nesil liderlik ekolünü oluşturmak amacıyla gençler tarafından, gençler için kurulan bir sivil toplum kuruluşudur.
Alexa Rank
1,000,001
Anasayfa | MV Holding - Telekom, Konaklama ve Enerji Sektörlerinde. 1993 yılında Murat Vargı tarafından kurulan MV Grubu, Türk ekonomisinde önemli konumda bulunan varlıklardan oluşmaktadır.
Alexa Rank
452,901
Çayırova Kaymakamlığı. Çayırova Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesi
Alexa Rank
474,875
Demiryolu Taşımacılığı Derneği
Alexa Rank
476,264
LOSEV - Losemili Cocuklar Vakfı. LÖSEV’in amacı, Lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak, bunun yanısıra, kalıtsal ve edinsel kan hastalıkları konusunda ulusal düzeyde tedavi, eğitim ve araştırma kurumları kurmak ve işletmektir. Türkiye''de her yıl 1000-1200 yeni lösemili çocuk vakası ortaya çıkıyor. Bu durum bazen dar bütçeli ailelerde ebeveyni lösemili çocuk ile diğer çocukları arasında seçim yapmaya kadar zorluyor. Bu sebeple vakfımız gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde, gelir elde etmenin yanısıra, lösemi hastalığını tanıtmayı, lösemili çocukların ve ailelerinin sıkıntılarını topluma aktarmayı ve bu vesileyle toplumu bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.
Alexa Rank
481,364
TEDAR. TEDAR, tedarik zinciri yönetimi prensipleri ve örnek uygulamaları hakkında iş dünyasına bilgi vererek, satın alma ve lojistik sektörüne katkıda bulunur.
Alexa Rank
486,627
TGRT FM. TGRT FM’in resmi internet sitesi. Frekanslar, yayın akışı ve programlar hakkında bilgi ulaşmak için tıklayın.
Alexa Rank
486,877
Ana Sayfa
Alexa Rank
1,000,001
Kanal 3 – Evrendeki Yeni Yıldız
Alexa Rank
1,000,001
Kanal 3 – Evrendeki Yeni Yıldız
Alexa Rank
1,000,001
X-Ray Center
Alexa Rank
1,000,001
Suya Yazı Yazan Adam
Alexa Rank
1,000,001
Shia.AZ EhliBeyt.Info İslami maarif saytı. I SonUmidTV Media. EhliBeyt.Info İslami maarif saytı. SonUmidTV Media İslam Azərbaijan
Alexa Rank
1,000,001
Reportare | Röportaj Güzeldir. Köklü bir gazetecilik tekniği olan fakat giderek kısalan,kısaldıkça yavanlaşan röportajı,internetin sunduğu olanaklarla zenginleştirerek hatırlatmak istiyoruz.
Alexa Rank
1,000,001
Beliz Kudat Gezginler Atölyesi. Seyahat yazarlığı dersleri, gezi notları, gezi edebiyatı
Alexa Rank
1,000,001
Mach1 Digital Community. mach1 Digital Official Site - Dijital Uydu Dünyasının Merkezi
Alexa Rank
1,000,001
Anasayfa | MV Holding - Telekom, Konaklama ve Enerji Sektörlerinde. 1993 yılında Murat Vargı tarafından kurulan MV Holding, Türk ekonomisinde önemli konumda bulunan varlıklardan oluşmaktadır.
Alexa Rank
1,000,001
Account Suspended
Alexa Rank
1,000,001