BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Çözümleri

Top 250 Websites on ÇöZüMLERI

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Dec 1 2021.
Here are the best websites we found: radore.com • pryazilim.com • ozelogrenci.com • athenabilisim.com • tarkanvural.com.tr • weblyca.com • asil.net.tr • teknominal.com • deneyimsoft.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Veri Merkezi, Sunucu ve Hosting Çözümleri | Radore. Radore, Levent MetroCity’de bulunan ve 1.040 m²’si beyaz alan olmak üzere toplamda 2.760 m² büyüklüğündeki 10.000 sunucu kapasiteli üçüncü nesil veri merkeziyle 3.500'ü aşkın müşterisine veri merkezi hizmetleri sunuyor.
Alexa Rank
53,983
Adwords Reklam - İnternet Yazılım Çözümleri | Pr Yazılım. Pr Yazılım İzmir'de Özel Startup Projeleri, mobil uygulama, yaratıcı google ads reklam çözümleri, E-ticaret Danışmanlığı ve yüksek kullanıcı deneyimi sunan web siteleri üreten yazılım ofisidir.
Alexa Rank
424,587
zel Ders ve Soru zmleri Özel DERS. zel ders arayan renciler! TYT, YKS, KPSS, LGS, DGS iin matematik, geometri, trke, fizik, tarih, corafya, felsefe ile ilgili zel ders videolar ve zml sorular hemen izleyin.
Alexa Rank
173,240
Athena Biliim zmleri | Oracle Cloud, Jira Software, Mobile Apps. Athena Biliim zmleri, Oracle ve Atlassian firmalarnn yetkili i orta olarak, 2006 ylndan bu yana, Kurumsal zmleri, ERP, Zekas, bulut yazlmlar, talep ve proje ynetim yazlmlar, eFatura&eDefter, B2B zmleri, Veritaban Ynetimi ve Uygulama Gelitirme alanlarnda danmanlk, proje ynetim, implementasyon, srm ykseltimi, eitim, zel uygulama gelitirme, bakm ve destek hizmetleri sunmaktadr.
Alexa Rank
1,000,001
Excel VBA LOGO Object Designer VB.Net C# zel Yazlm zmleri. Excel VBA LOGO Object Designer VB.Net C# ve daha fazlas iin TarkanVURAL zel Yazlm zmleri
Alexa Rank
1,000,001
Weblyca – Yazılım Çözümleri
Alexa Rank
344,962
Yöncü Bilişim Çözümleri Limited Şirketi - www.yoncu.com
Alexa Rank
450,420
Teknominal | Teknoloji haberleri, hata çözümleri ve nasıl yapılır videoları
Alexa Rank
486,718
Deneyimsoft Yazılım Çözümleri
Alexa Rank
1,000,001
DALSAN. 1932’den bu güne güvenilir yapı çözümleri sunuyoruz. Duvardan-duvara zeminden çatıya güvenilir yapı çözümleri.
Alexa Rank
451,030
SEOZOF - SEO Hizmeti ve Dijital Pazarlama Ajansı. SEO hizmeti ve dijital pazarlamada yeni nesil teknikler ve garantili çözümler sunmaktayız. Profesyonel ve uygun fiyatlı SEO çözümleri Tel 0216 706 09 63
Alexa Rank
222,973
B2 Yazılım | Ana Sayfa. B2 Yazılım A.Ş. Otomotiv Sektörüne Özel Yazılım ve Ar-Ge Çözümleri Üreten Bir Teknoloji Şirketidir. İşiniz Otomotivse Hemen İnceleyin!
Alexa Rank
473,503
E-imza-E-GÜVEN-Elektronik imza. E-GÜVEN bireylere ve kurumlara elektronik imza ve e-imza çözümleri konusunda hizmet sunar.
Alexa Rank
423,907
Rentokil - Profesyonel Zararlı Kontrol Hizmetleri. 90 yılı aşkın tecrübesi ile profesyonel zararlı kontrol çözümleri sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.
Alexa Rank
484,716
Türkiye Petrolleri. Türkiye’nin en köklü markalarından biri olarak sağlığa, emniyete ve çevreye duyarlı olan, değerlerinden güç alarak kaliteli ürün ve hizmet sunan, yaratıcı çözümleri ve olumlu yaklaşımlarıyla, sürekli gelişerek büyüyen Türkiye Petrolleri, müşterilerine değer sağlama prensibiyle sektöre yön vermeyi hedefliyor.
Alexa Rank
487,208
Site Yapım Aşamasındadır
Alexa Rank
428,677
Tarnet | İyi Tarım, Güçlü Teknoloji. Tarım Teknolojileri, Yazılım, Otomasyon ve Operasyonel çözümler ile başta ülke tarımının ihtiyaçlarını karşılamak ve çeşitli yerli-milli yazılımlar geliştirmek için çalışan TARNET; en güncel standartlara uyumlu şekilde çalışmaktadır. TARNET, 1996'lı yılların başlarından itibaren Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraklerinin teknolojik altyapı ihtiyaçlarını karşılayacak sistem çözümleri geliştirmektedir. Günümüze kadar uzanan tecrübe ve güncel teknolojik gelişmeleri birleştirilerek, müşterilerine ve çözüm ortaklarına kesintisiz, güvenli, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır. TARNET Tarım Teknolojileri Ar-Ge çalışmaları ve sektörün diğer ihtiyaçları için oluşturulan AR-GE başlıkları ile takip edilen ve ana omurga olan yapısıyla ülkemize hizmet etmeye devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı müşteri istekleri doğrultusunda TARNET tarafından özgün çözümler oluşturulmakta, uluslararası alanda ürün geliştirmeleri devam etmektedir. TARNET tarafından sunulan çözümler; gelecek dönemde girişimci ve yenilikçi gücü ile sadece Türkiye'de değil dünyanın birçok ülkesinde öncü rol üstlenecek, farklı birçok alanda teknoloji ihtiyaçlarını karşılayacaktır. TARNET - İyi Tarım, Güçlü Teknoloji
Alexa Rank
1,000,001
Talia | Rent A Car Antalya. Antalya'da en uygun ve gvenilir ara kiralamada sektrn nclerinden olan Talia Rent A Car, bireysel ve kurumsal ara kiralama zmleri sunmaktadr. Tatil burada balar.
Alexa Rank
1,000,001
Ankara Web Tasarım | Özel Yazılım | E-ticaret | Cogen® Yazılım. İlk işimiz sizi tanımak. Firmanızın sektörde ki yeri, hikayesi, ulaşmak istediğiniz müşteri ve kullanıcı kitlesi, gelecekte kendinizi nerede görmek istediğiniz bizim için markanızla yapacağımız yol arkadaşlığının ilk ve en önemli adımı.
Alexa Rank
356,276
Site Yapım Aşamasındadır
Alexa Rank
1,000,001
Site Yapım Aşamasındadır
Alexa Rank
1,000,001
Site Yapım Aşamasındadır
Alexa Rank
1,000,001
Site Yapım Aşamasındadır
Alexa Rank
1,000,001
Türkiye'de İlk! Native Alanlarda Gerçek Zamanlı Satın Alma | TE Medya. Gerçek Zamanlı Satın Alma Teknolojisi ile Gelirlerinizi Maksimum Seviyelere Yükseltin! Native, Video, Display, Uygulama içi ve Google AMP modelleri.
Alexa Rank
1,000,001