BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on është

Top 250 Websites on ëSHTë

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Mar 1 2021.
Here are the best websites we found: gjirafa.com • panorama.com.al • sefi-biznes.page.tl • mimi.al • merrjep.al • rks-gov.net • merrjep.com • perrallashqip.org • shoppingtv.al

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Gjirafa.com - Kërko në gjuhën tënde
Alexa Rank
1,522
Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme. Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët
Alexa Rank
2,139
Kjo sht e vrteta - Postimi me i fundit
Alexa Rank
1,000,001
Mimi. Mimi eshte nje brand dedikuar bebeve dhe perkujdesjes se tyre duke ofruar produkte te cilesise se larte si dhe fustane eksklusive te linjes couture per vajza dhe nena
Alexa Rank
1,000,001
Njoftime | Makina | Auto | Apartamente | Shtëpi | Telefon | MerrJep | Kompjutera | Mobilje | Shpallje | Punë | Biznes. MerrJep.al është vendi më i madh për tregti në Shqipëri. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Njoftim për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping...
Alexa Rank
71,361
Portali Shtetëror i Republikës së Kosovës. Portali Shtetëror i Republikës së Kosovës është zhvilluar me qëllim që të mundesojë qasje qëndrore në informacionet dhe sherbimet që jepen nga institucionet qeveritare.
Alexa Rank
82,113
Shpallje | Vetura | Makina | Njoftime | Patundshmëri | Celular | Kompjutera | Punë | MerrJep.com. MerrJep.com është vendi më i madh për tregti në Kosovë. Blini artikuj që ju duhen dhe shisni artikuj që nuk ju duhen. Shpallje për punë, shërbime, automjete, telefona mobil, kompjuterë, shoping...
Alexa Rank
136,994
Perralla Shqip - perralla tregime vjersha filma per femije Perralla Shqip. miqesia,miqesi,ansambli miqesia,perralla shqiptare,vjersha per femi,aladini dhe llampa magjike shqip,grasmh,movie,martesa,shoqeria,emisioni,istigfar,islam,music,silva,mecca,besim,muslimanit,friendship,vision,mËsim,otilia,medine,oficial,fËmija,friends,familje,official,saf,eni,real,imam,best,ezan,miku,zika,prishtinË,emotionaly,mitrovicË,aleks micka,kohavision,mufred.ligjerate,salih,haxhi,lapsi,hamit,sabah,xhami,bidah,ulqin,libri,muzik,bidat,greta,eli best show,lexim,moral,prekes,xhamin,shaykh,dituri,vizion,edukim,ikindi,drekes,salafi,pendim,zekati,miqesia,vertet,shoket e vertet,miqesi,vertete,e,shprehje per miqesine,dashuri e rreme,movie,eshte,miqesore,lajmet,official,miqte,qiellore,vërtetë,kosova,ikamet,miqtë,keshille dashurie,qendore,thenie per shoqerine,gjegjeza,shoqerie,shoqeria,preshevË,cinematic,qfar,aktualitet,pazevendesueshme,ajet,islam,cfare,prive,nates,vende,besim,pergjithmone,zekati,mËsim,cinema,ejna bar,shoqeri,,muhamed,sigurim,numeroj,tetovË,histori,perralla per femije,prrall per femije,perralla per femije shqip,perralla shqip per femije,peralla shqip per femije,perralla shqiptare per femije,pralla per femije shqip,kukulla per femije shqip,tregime per femije shqip,perralla,perralla shqip,përralla për fëmijë,prralla,peralla shqip,pralla,ninulla per beba,pralla shqip,albanian fairy tales,princi mirËnjohËs,the grateful prince story in albanian, perralla per femije me figura,perralla me tekst,perralla,perralla per femije,perralla shqip,perralla me princesha,kenge per femije me tekst,perralla shqip me tekst,perralla per te rritur,perralla humoristike,perralla shqiptare,perralla me lepurosh,perralla per femije shqip,perralla hirushja,perralle me titra,prralla,ne tropik me tekst,perralla te shkurta me princesha,perralla e pafajesise me titra shqip,dragoi i fundit,perbindeshi i frikshem i liqenit ne shqiperi,dragoi,liqeni,sferat e dragoit,legjenda e dragoit,dragua,ishulli i thesarit,plazhi me i vogel ne bote,film i animuar me princesha,peshku i arte,shqip,peralla shqip,albania,lajme,ora news,perralla,shqiptare,rajoni,enca,dublime ne shqip,noizy,illuminati,pralla shqip,a e dini,vajza dhe qeni,policia,showbiz,maldive,ciljeta,kronike,opinion,si doli dhelpra nga pusi,lulja dhe bleta,lulja,bleta,lulja dhe bleta kenge per femije,bleta dhe lulja,blete dhe lulja,dhe,lulja & flutura,bleta lulet i ka xhane,perralla dhe femijet,lulet,bletatv,bleta punetore,bletet,juljan,femije,ish njehere lulja plot ere e celur ne pranver,lutje,muzik edukuese per cerdhe dhe kopesht,lule,albania,kenge per femije,kenge,muzike dhe kenge shqip per femije,pema e bredhit,kafshetflutura,fluturim,flutura ne kabinen time,flutura acka,flutura decision sciences and analytics,flutura gashi,flutura fushes,lulja & flutura,flutura zeneli,anisa jemi flutura,flutura gashi tanushi,marsela flutura fushes,flutura dhe trendafili,altin myftari flutura fushes,arkivashqip jemi flutura aurora,kenge per femije,femije,femije do,sa femije do keni ?,mesime per femije,prrall per femije,makina per femije,peralla per femije,perralla per femije,kenge per femije shqip,pralla per femije shqip,kenge per femije me tekst,kukulla per femije shqip,peralla shqip per femije,tregime per femije shqip, miqesia e vertet, vajza dhe macja, sportet e dimrit, kesulkuqja dhe gjyshja shqip
Alexa Rank
167,613
Kreu Full Width - Shopping TV. Shopping TV eshte website me i madh per blerje online dhe ne TV. Blini shpejt duke kursyer kohe dhe stres. Gjithmone te ne do te gjeni produkte ne oferte me
Alexa Rank
255,263
TEQEJA BABA SHEH "DAUT E MENO" CERRILE | Baba Dauti Sheh i Cerriles se vjeter ne Mallakaster. Ky artikull eshte marre nga gazeta Telegraf. Ne raste se doni ta  lexoni direkt nga gazeta klikoni   ketu. Plaku i moçëm, Baki Shehu, i cili në Datën  28-10-2017 mbushi plot 92 vjeç, mban aty pranë, në një vend të dukshëm, Dekoraten   me Medaljen e Trimerise me nr 1465 date 07/04/1947 dekoruar nga Presidiumi i Kuvendit Popullore te…
Alexa Rank
313,364
ALBtelecom - Individuale. ALBtelecom është lider në çdo komunikim!
Alexa Rank
366,759
Mei.al – Real Estate Agency, Homes, Apartments, Villas, for sale, rent, buy…. - Mei.al. Mei Realty nuk është vetëm nje agjensi imobiliare, Mei Realty është zyra qe ofron: shitje, blerje, qiradhënie dhe qiram...
Alexa Rank
418,388
NJOFTIMEFALAS.COM. Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni makina ne shitje te lira me letra gazeta online sot dyqane dhe lokale me qera gazeta njoftime falas oferta pune vende te lira pune ne tirane merr jep shqiperi oferta pune 2020 shtepi me qera ne tirane garsoniere apartamente ne shitje ne tirane me okazion vende te lira pune ne durres bar kafe me qera tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane vende te lira pune ne vlore shtepi me qera per studente tirane makina ne shitje okazion
Alexa Rank
418,416
Forumi Shqiptar. Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http://www.ForumiShqiptar.com
Alexa Rank
418,271
Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme. Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët
Alexa Rank
418,560
IliriaTv.com - Portal informativ ne gjuhen shqipe, me seli ne Arizona. Iliriatv.com eshte portal me seli ne Phoenix Arizona SHBA, ka si qellim informimin e shqiptareve qe ndodhen ne Amerike, gjithashtu mbeshtet televizionin Tv Iliria, qe transmeton programe shqip
Alexa Rank
1,000,001
Welcome to Maria Bonita Strip Club. Maria Bonita eshte culb nate me vendodhje ne Tirane dhe ne Himare. Te mariabonita do te gjeni femrat me te bukura dhe me seksi se ne cdo night Club ne Tirane. Eventet festohen vetem te mariabonita.
Alexa Rank
1,000,001
Toka. Vizioni i TOKAs është të fuqizoj dhe të aftësoj të rinjtë kosovar që ata të bëhen ndryshimtarët e së nesërmes!...
Alexa Rank
1,000,001
Molla. Molla.Life eshte blog ushqimi me receta dhe keshilla shqip, Albanian. Permban receta te shendetshme. Receta me ushqime nga dieta vegane, vegjetariane.
Alexa Rank
1,000,001
Klinika dentare me e mire per ju dhe femijet tuaj - Klinika Dentare KETIDENT. Klinika jone dentare eshte e specializuar per cdo problem te dhembeve tuaj. Telefononi 069 39 19 755 per nje konsulte FALAS
Alexa Rank
1,000,001
DES Real Estate - Prona,Shtepi,Apartamente për shitje, me qira. DES Real Estate Services eshte nje franchise e organizuar me disa kompani ne 4 shtete te ballkanit, Shqiperi, Mal i Zi, Maqedoni dhe Kosove.
Alexa Rank
1,000,001
Spitali Universitar Shefqet Ndroqi
Alexa Rank
1,000,001
tak.al faqja po azhornohet. Faqja me e madhe e shitjeve online
Alexa Rank
1,000,001
Gjirafa.com - Kërko në gjuhën tënde
Alexa Rank
418,289