BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Apie

Top 250 Websites on APIE

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Jun 1 2019.
Here are the best websites we found: rulit.lt • mypets.lt • registrucentras.lt • lsveikata.lt • futboloforumas.lt • bone.lt • siluetasclub.lt • manopinigai.co.uk • soin-et-nature.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Rusų-lietuvių žodynas - Apie rusų-lietuvių žodyną www.RuLit.lt
Alexa Rank
193,019
MyPets.lt | viskas apie gyvūnus. portalas apie naminius gyvūnus: straipsniai, nuotraukų albumai su gyvūnais, video su gyvūnais, katalogai (šunys, katės, triušiai, šeškai, burundukai, papūgos, žiurkėnai, varliagyviai)
Alexa Rank
298,513
VĮ Registrų centras | VĮ Registrų centras. Duomenys apie nekilnojamąjį turtą, asmenis, įmones ir organizacijas. Elektroninė savitarna. Individualus NT vertinimas, kadastriniai matavimai, energinio naudingumo sertifikatai. Pagalba ir konsultacijos.
Alexa Rank
115,888
Patikimos žinios apie sveikatą - lsveikata.lt. Portalas, skirtas plačiajai visuomenei bei tiems, kuriems įdomios sveikatos politikos, farmacijos, teisės ir finansavimo aktualijos, užsienio šalių patirtis.
Alexa Rank
261,570
Futbolo forumas - Diskusijos apie futbolą ir ne tik
Alexa Rank
193,454
Bone - šuo, šunys, tavo šuo, šunų veislės, viskas apie šunis, šunų nuotraukos. Bone - šuo, šunys, tavo šuo, šunų veislės, viskas apie šunis, šunų nuotraukos
Alexa Rank
904,898
Apie mus - SŠK „Siluetas“ (siluetasclub.lt). Sportinių šokių klubas „Siluetas“. SŠK „Siluetas“. Apie mus. Vilnius. Apie klubą. Nuotraukų galerija. Naujienos. Pranešimai. Registracija.
Alexa Rank
1,000,444
Manopinigai.co.uk - blogas apie pinigus gyvenantiems UK. Naujienos, patarimai ir aktuali informacija apie asmeninius finansus visiems, kurie gyvena Anglijoje arba planuoja čia greitu metu įsikurti.
Alexa Rank
539,475
Pharmacie - Parapharmacie Bio en ligne - Soin et Nature. Pharmacie agréée pour l'achat en ligne de médicaments, homéopathie, oligothérapie, huiles essentielles, plantes médicinales bio pour vous soigner naturellement
Alexa Rank
129,152
Apie mus
Alexa Rank
296,149
Alus alus | Viskas, ką norėjai žinoti apie alų, bet nedrįsai paklausti. Viskas, ką norėjai žinoti apie alų, bet nedrįsai paklausti
Alexa Rank
904,825
PINK SOUP - bet šiaip tai čia ne apie sriubą, o apie gaivų, saldų, šviesų, lietuvišką gyvenimą amžinos vasaros apsuptyje. bet šiaip tai čia ne apie sriubą, o apie gaivų, saldų, šviesų, lietuvišką gyvenimą amžinos vasaros apsuptyje
Alexa Rank
1,001,195
Telšiai – miškai – Viskas apie Telšius ir jo gamtą. Viskas apie Telšius ir jo gamtą
Alexa Rank
1,001,094
. Daugiau apie „Lidl“: geriausia kokybė palankiausia kaina ir mūsų kaip darbdavio pranašumai.
Alexa Rank
158,329
York Daily Record | ydr.com: York Pa. breaking news, sports, weather, things to do, obituaries. Read the latest crime, entertainment, food, traffic and weather news from York, Pa., and York County's breaking news leader: the York Daily Record and ydr.com.
Alexa Rank
146,105
Apie Investavimą Paprastai – Pasinerkite į nuostabų investicijų pasaulį
Alexa Rank
749,456
Apie mus | Vandens meškutis
Alexa Rank
1,000,379
Trumpai apie mane
Alexa Rank
1,000,533
Mano vyriausybė. Portalas „Mano Vyriausybė“ – tai Vyriausybės interneto vartai, leidžiantys PAPRASTAI ir GREITAI surasti reikiamą informaciją apie ministrų kabineto veiklą. Portalas suteikia galimybę piliečiams susipažinti su jiems aktualiais Vyriausybės rengiamais ir jau priimtais sprendimais, įsitraukti į jiems rūpimų sprendimų priėmimą.
Alexa Rank
172,823
www.eurovaistine.lt. Nuolaidos tik perkantiems internetu, geriausios mėnesio akcijos. Išsirinkite ir užsisakykite kosmetikos veidui, kūnui, plaukams, vitaminų, maisto papildų, vaistų bei higienos prekių.
Alexa Rank
162,548
Automobilių atsiliepimai, vertinimai, TOP automobiliai, straipsniai | autoasas.lt. Peržiūrėkite automobilius, atsiliepimus apie juos, vertinimus, modifikacijas, aprašymus, galeriją, video, konkurentus, straipsnius.
Alexa Rank
228,409
Pincetas.lt - atsiliepimai apie gydytojus, ligonines, poliklinikas
Alexa Rank
463,651
Rencontres entre surdous, hauts potentiels, zbres, atypiques, HQI et curieux de naissance. Rencontres amicales et amoureuses entre atypiques : surdous, zbres, hauts potentiels, aspies et autres curieux de naissance. Proposez des sorties, changez sur les forums : vous n''tes plus seuls !
Alexa Rank
191,972
F1 - Formulė 1 | F-1.LT. Viskas apie „Formulę-1“ lietuvių kalba. Naujienos, straipsniai, nuotraukos, komentarai ir diskusijos. Informacija apie kitas autosporto šakas: WRC, GP2, „Formulę-2“. „MotoGP“ apžvalgos.
Alexa Rank
198,217
Anglija.lt - populiariausias portalas UK lietuviams. Anglija.lt - populiariausias portalas UK lietuviams. Skelbimai: darbas Londone, būstas, pažintys ir kt., patarimai ir naujienos apie gyvenimą Britanijoje.
Alexa Rank
204,880
Apie mus. Veisiame ir parduodame įvairių veislių triušius.
Alexa Rank
802,895
Autobild.lt | Apie automobilius – išsamiai!
Alexa Rank
904,855
Lokės pėda :: Motosafaris - APIE MUS
Alexa Rank
1,000,220
sages-papuosalai.weebly.com - Apie mus
Alexa Rank
1,000,447
APIE MUS. statyba projektuoja, gamina ir montuoja santvarines konstrukcijas: stogo santvaras, kiemo statinius, medinių konstrukcijų statinius.
Alexa Rank
1,000,349
UAB "Ekstra statyba" - Apie mus
Alexa Rank
1,000,547
Apie uniją - Unija Litas | Kredito unija
Alexa Rank
1,000,609
Ukmergės psichologijos studija - APIE MUS. Ukmergės psichologijos studija
Alexa Rank
1,001,055
Made in Vilnius - MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis. Apie Vilnių ir Vilniaus kraštą su nauju požiūriu: pozityviai, optimistiškai ir šviežio oro gūsiu. Pagrindinis siekis, jog negatyvas gyvenime taptų...
Alexa Rank
269,049
ManoDaktaras.lt - Registracija pas gydytoją internetu. ManoDaktaras.lt surask daktarą savo mieste. Atsiliepimai apie gydytojus ir gydymo įstaigas. Registruokis pas gydytoją internetu.
Alexa Rank
406,588
Skundžiu.lt | Skundai. Tai puslapis kur talpinami skundai, atsiliepimai, vertinimai, nuomonės apie blogus darbuotojus, darbdavius, paslaugas ir prekes
Alexa Rank
463,653
PRADŽIA - Vaistai.lt. Informacija apie Lietuvoje registruotų ir vaistinėse platinamus vaistus, maisto papildus, gydomuosius preparatus ir medicininės paskirties prekes.
Alexa Rank
316,588
TrackingMAP. Apie TrackingMap “TrackingMAP” transporto kontrolės ir monitoringo sistema kasdien tampa vis pažangesne ir plačiai naudojama Lietuvoje, bei kitose šalyse - tai lemia mūsų produkto kokybė, aukščiausi standartai, funkcionalumas ir žinoma tiesioginė nauda klientams bei jų verslui.
Alexa Rank
833,938
Gimtasis Rokiškis. Žinių apie Rokiškio kraštą šaltinis. Aktualūs straipsniai ir komentarai, politikos, verslo, žemės ūkio, kultūrinės, socialinės, teisėsaugos naujienos.
Alexa Rank
365,853
Pradžia. Skaityk tikras ir bešališkas žinias apie Lietuvos ir pasaulio gyvenimą - lietuviškai, lenkiškai rusiškai ir angliškai - tik www.l24.lt. Tikslinė mūsų skaitytojų auditorija – visa Lietuva. Be to, internetinį laikraštį galės skaityti viso pasaulio internautai. Laikraščio turinys – aktualios žinios iš Lietuvos ir pasaulio politinio, ekonominio, kultūrinio, sportinio gyvenimo. Leidinys nepriklauso jokiai partijai, yra savarankiškas, įsteigtas iš privačių kūrėjo lėšų.
Alexa Rank
379,855
Kronika - LKB Kronika. Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronika, Sigitas Tamkevičius, kronikos ir apie jas.
Alexa Rank
1,000,696
MoQ - Home
Alexa Rank
330,147
Orai Lietuvoje. Ilgalaikė orų prognozė savaitei. Orai Lietuvoje ir pasaulyje. Patikima artimiausių 48 valandų ir ilgalaikė orų prognozė savaitei, perspėjimai apie meteorologinius reiškinius.
Alexa Rank
405,593
Tiesa.com / Naujienos, skelbimai, renginiai uk ir bilietai. Tiesa.com pateikia aktualiausias naujienas apie gyvenimą bei darbą, lietuvių bendruomenei svarbius įvykius Anglijoje ir kitose
Alexa Rank
437,169
AAA
Alexa Rank
358,859
Perkuinternete.lt. Sąrašas užsienio parduotuvių, kurios siunčia į Lietuvą. Gidas apie Aliexpress. Klausimai apie muitus ir visa kita naudinga info perkant iš užsienio.
Alexa Rank
463,650
IQOS - nauja tabako kaitinimo sistema, sukurta PMI. Kas yra IQOS? IQOS – tai nauja tabako kaitinimo sistema, sukurta Philip Morris International (PMI). Ji kaitina, o ne degina tabaką. Sužinokite daugiau apie IQOS – naują tabako kaitinimo sistemą iš PMI.
Alexa Rank
463,641
AUREA SHOP. Parduotuvė sukurta naudojant PrestaShop
Alexa Rank
380,473
Mokslai.lt - žinios studentams ir moksleiviams | Referatai, kursiniai ir diplominiai darbai. Referatų, kursiniu ir diplominių darbų rašymas. Nemokami rašto darbai..                       SANTRAUKA Kasmet vis dažniau kalbama apie
Alexa Rank
486,208
Prakalba užveda ant kelioWelcome to Žvaigždžinyčia. Šioje dalyje straipsniai ir žinios apie įvykius ir situacijas. Pasidalinimai mintimis ir naujovėmis.
Alexa Rank
507,983
Statybos, Renovacijos ir Nekilnojamo turto naujienos – Statybunaujienos.lt. Aktualiausios naujienos nekilnojamojo turto srityje. Sekite žinias apie statybas, renovaciją, inovacijas, naujausius teisės aktus. Rasite informaciją apie savo namų ar butų remontą bei interjerą.
Alexa Rank
511,210
Didysis Vestuvių Katalogas. Didysis vestuvių katalogas - čia rasite visą informaciją apie vestuves - didelis pasirinkimas visų vestuvių prekių ir paslaugų. Apsilankykite.
Alexa Rank
527,169
Bruknės Dizainas | Visos dizaino paslaugos tavo verslui ir šventei.
Alexa Rank
419,473
PRADŽIA - NESCAFÉ® Dolce Gusto®. NESCAFÉ® Dolce Gusto® tiki, kad gera kava ir jos ruošimas yra menas. Apsilankykite mūsų internetinėje svetainėje ir gaukite daugiau informacijos apie mūsų išskirtinius gėrimus ir stilingus kavos aparatus.
Alexa Rank
582,159
Pasidomėk, kokioje aplinkoje gyveni!. KurGyvenu.lt pateikia aktualią, objektyvią ir susistemintą informaciją apie visą Lietuvos nekilnojamąjį turtą ir jo aplinką. Aš žinau, kur gyvenu!
Alexa Rank
582,166
ERGOTERAPEUTAS.LT | Gera būti savarankišku℠. Ergoterapeutas.lt - puslapis apie Jūsų savarankiškumą, saugią aplinką namuose ir vaikų ugdymą.
Alexa Rank
595,574
Pradžia - Sferos
Alexa Rank
462,925
Didžiausias restoranų gidas Lietuvoje | MENIU. Lietuvos restoranų, kavinių, barų bei kitų maitinimo įstaigų gidas. Lietuvos maitinimo įstaigų katalogas, akcijos ir pasiūlymai, vertinimai ir atsiliepimai.
Alexa Rank
488,020
Mokesčių SUFLERIS - Konsultacijos ir seminarai buhalteriams internetu. Patikimi atsakymai ir praktinės situacijos buhalterijoje. Mokesčių SUFLERIO abonementas - lengvas būdas sužinoti sprendimą su pavyzdžiais apie PVM, GPM, pelno ir kitus mokesčius. Ši žinių naujinimo paslauga yra kuruojama MERITS patarėjų komandos. MERITS - labiausiai rekomenduojami mokesčių patarėjai Lietuvoje.
Alexa Rank
664,973
Pagrindinis. Video informacija ir tekstai viskas apie sodą. Išmokite sodininkauti, pažiūrėjus trumpą video pamoką.
Alexa Rank
668,569
Gyvenimo būdo žurnalas :: Mažiems, dideliems ir visiems kitiems | Ltvirtove.lt
Alexa Rank
511,203
Įmonių katalogas, paslaugų paieška. Įmonių paieška pagal pavadinimą, įmonės kodą, veiklos sritį ar paslaugas. Naujausia informacija apie įmonių skolas bei darbuotojų skaičių.
Alexa Rank
718,106
Klaipėdos informacinis katalogas. Klaipėdos miesto ir regiono informacinis katalogas: gatvės, žemėlapiai, naudingi adresai, įmonės, parduotuvės, namai, informacija apie miestą ir apylinkes.
Alexa Rank
749,493
Egzaminai, balų skaičiuoklė, kur stoti, vairavimo testai, referatai - Studijos.lt. Išsami informacija apie mokslus ir studijas Lietuvoje. Universitetai, mokyklos, švietimo naujienos, egzaminai, informacija, kur stoti
Alexa Rank
749,527
Vilniaus „RYTAS“
Alexa Rank
554,810
Vėžio žinynas ir diskusijų forumas ĮveikVėžį.lt. Informacija apie vėžį, diskusijų forumai, istorijos apie sėkmingai įveiktą vėžį. Bendraukite, dalinkitės patirtimi ir sėkmingai įveikite vėžį!
Alexa Rank
905,100
e-smogas. Sveitainės tikslas suteikti bendruomenei informaciją apie potencialiai žalingą stiprių elektromagnetinių laukų poveikį, praktiškai patarti, kaip elgiantis mažinti riziką.
Alexa Rank
904,994
KINFO.LT - kino naujienos, apžvalgos, reportažai, filmai. KINFO.LT – Lietuvos kino naujienų puslapis. Interviu su kino kūrėjais, reportažai iš kino renginių ir premjerų. Informacija apie kino filmus, geriausi filmai
Alexa Rank
905,132
Prim PRIM.lt. PRIM.lt, Auto, Statyba, Laisvalaikis. Automobiliai, autoverslas. Viskas apie statybas, statybos darbai, statybinės medžiagos. Laisvalaikio pramogos,
Alexa Rank
905,311
VDK biblioteka. Vilniaus dizaino kolegijos bibliotekos tinklaraštis. Čia - info. apie naujus leidinius, duomenų bazes, naudingus info. šaltinius ir t.t.
Alexa Rank
1,000,434
Plastiko gamyba ir perdirbimas tausojant gamtą | Somlita. Esame viena didžiausių plastikinės produkcijos gamintojų, eksportuotojų ir plastiko pakuočių perdirbėjų Baltijos regione. Sužinokite apie mus daugiau.
Alexa Rank
1,000,583
Surdologijos centras – lietuvių gestų kalbos tyrimas, metodinė medžiaga. Surdologijos centras – lietuvių gestų kalbos mokymai, metodinė medžiaga, videopasakos vaikams ir leidiniai apie gestų kalbą.
Alexa Rank
1,001,029
Pažink savo raustančius skruostus - raustu.lt |. Rožinė yra lėtinis ir progresuojantis odos uždegimas, pasireiškiantis centrinėje veido dalyje – skruostų, smakro ir kaktos zonose. Sužinokite daugiau apie jautrią odą ir rožinę.
Alexa Rank
1,001,143
Pradzia. UAB "GJ Magma" - naudingųjų iškasenų telkinių paieška ir žvalgyba bei projektavimas.
Alexa Rank
740,839
ideaprima – Public relations
Alexa Rank
747,660
Studijos 2019 - Viskas ko gali ieškoti būsimasis studentas. Karjeros testas, padėsiantis sužinoti, kokią specialybė rinktis. Studentų, dėstytojų ir sėkmingų verslininkų patarimai. 2019 m. stojimų konsultacijos.
Alexa Rank
802,878
Pažintys Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti miestai. Naujas, greitai augantis lietuviškas pažinčių tinklapis. Tikri, suinteresuoti žmonės - susipažinkite greitai ir efektyviai. Susipažinkite iš bet kokio įrenginio: (kompiuteris, telefonas, planšetė).
Alexa Rank
905,020
VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotis – VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stotis
Alexa Rank
905,056
Pinigų Muziejus
Alexa Rank
905,290
iaurs rytai - nepriklausomas Bir krato laikratis. iaurs rytai - visos Bir krato ir iaurs Lietuvos naujienos
Alexa Rank
905,380
Asociacija » Kraujas.lt. Asociacija „Kraujas“ vienija kraujo vėžiu ir kitomis retomis vėžio formomis sirgusius, sergančius pacientus, jų artimuosius, gydytojus bei visus asmenis, palaikančius bendrijos veiklą, savanorystės ir kaulų čiulpų donorystės idėjas.
Alexa Rank
1,000,704
close. Advokato Jono Urbono kontora atstovauja tiek privačius, tiek verslo klientus. Praktikos sritys apima administracinę, baudžiamąją, darbo, finansų ir mokesčių, įmonių, intelektinės nuosavybės, konkurencijos, nekilnojamojo turto, šeimos ir paveldėjimo teisę bei ginčų sprendimą. Teikdama teisines paslaugas advokato kontora vadovaujasi lojalumo klientui, nepriklausomumo ir sąžiningumo  principais.
Alexa Rank
1,000,132
| vartai, kiemo vartai, langai, klaipeda. PLASTIKINIAI LANGAI 1999 metais įkurta UAB „REVAKA“, pirmoji Klaipėdoje pradėjo gaminti bešvinius plastikinius langus. Dvidešimt metų sėkmingai veikianti įmonė siūlo platų savo kokybiškų produktų ir paslaugų asortimentą. Viena iš pagrindinių veiklos sričių yra langų gamyba bei montažas |
Alexa Rank
1,000,264
UAB "Damansta" - Statyba, apdailos darbai, remonto darbai, statybos darbai, elektros montavimo darbai, elektros instaliavimo darbai, inžinerinių komunikacijų klojimas, mūrijimo darbai, tinkavimo darbai, betonavimo darbai.. UAB "Damansta" - Statyba, apdailos darbai, remonto darbai, statybos darbai, elektros montavimo darbai, elektros instaliavimo darbai, inžinerinių komunikacijų klojimas, mūrijimo darbai, tinkavimo darbai, betonavimo darbai.
Alexa Rank
1,000,291
vakarugerbuvis.lt – Trinkelių klojimas Klaipėdos apskrityje Tel. 860072223
Alexa Rank
1,000,378
Joniškio butų ūkis
Alexa Rank
1,000,278
Pirtis Vilniuje, sauna, jacuzzi. Pirties nuoma Vilniuje.. pirtis,pirtys,nuoma,VIP pirtis Vilniuje,pirties nuoma,pirtis centre,pirtis Viliuje,sauna,saunuos nuoma,sauna Vilniuje,jacuzzi,dzakuzi,sales nuoma,sodyba
Alexa Rank
1,000,439
Mokslo Skrydis
Alexa Rank
1,000,463
Klijuoju plyteles Klaipėdoje ir visoje vakarų Lietuvoje
Alexa Rank
1,000,466
kiauliuveislininkyste.lt
Alexa Rank
1,000,365
Logotipų kūrimas, firminio stiliaus kūrimas, svetainių kūrimas, prezentacijos — Seven Arts Design
Alexa Rank
1,000,452
Prekyba naudota žemės ūkio technika - Valvilda, UAB
Alexa Rank
1,000,511
Sakura Time – Azijietiška virtuvė | Azijietiška virtuvė
Alexa Rank
1,000,643
MEDVISITSHOP | MEDVISIT - sveikatos centro parduotuvė
Alexa Rank
1,001,064
Žuvys tvenkiniams | Dirbame visoje Lietuvoje. +370 689 69 283, +370 641 10 231
Alexa Rank
1,001,091
GRANULIUOTA KREIDA DIRVOS RŪGŠTINGUMUI MAŽINTI
Alexa Rank
1,001,103
Mes Esame VŠĮ | Všį
Alexa Rank
1,001,165
Le Vele
Alexa Rank
1,001,197