BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Bellek

Top 250 Websites on BELLEK

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Nov 1 2021.
Here are the best websites we found: ilpen.com.tr • baskentusb.com • longlinememory.com • google-chrome-on-bellek-bekleniyor.blogspot.com • bilisimport.com.tr • rbellek.wordpress.com • pozitronpromosyon.com • liladukkan.com • norosoft.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
İlpen Promosyon ve Kalemcilik | Promosyon ve Tanıtım Ürünleri. 1988 yılından bu güne promosyon ve tanıtım ürün modelleri üretimi ve satışı alanlarında sektöründe lider firma. Promosyon kalem, duvar saati, usb bellek, powerbank ve ajanda ürün modellerinin üretim ve satışını yapmaktadır.
Alexa Rank
136,135
Başkent USB, Promosyon USB Bellek, Flash Disk İthalatı, Promosyon Ürünleri Ankara 0312 436 4265 Promosyon Usb Bellek. Başkent USB, usb bellek ithalatı, promosyon flash bellek, özel üretim usb bellek konularında hizmet vermektedir.
Alexa Rank
1,000,001
Longline SSD - Storm Memory - Hafıza Kartı - Flash Bellek. Longline SSD - Storm Memory - Bellek Çözümleri; PC Performans - SSD - Sunucu, PC, Laptop, Oyun Memory - Hafıza Kartı - USB Flash Bellek, Kişisel Veri Depolama,
Alexa Rank
481,348
Google Chrome Ön Bellek Bekleniyor Sorunu Kesin Çözüm Blogu
Alexa Rank
478,300
Bilisimport.com.tr | Güvenli ve Uygun Fiyatlı Alışveriş. Bilgisayar, Notebook, Harddisk, Monitör, Ekran Kartı, Anakart, Ram - Bellek, Bilgisayar Kasası, Güç Kaynağı, A3 Tarayıcı, Amd işlemci, intel işlemci
Alexa Rank
220,119
Ramazan Bellek | Computer Engineering. Computer Engineering
Alexa Rank
1,000,001
Pozitron Promosyon. Yenilikçi promosyon ürünlerini bulabileceğiniz adres. Hepsi kendi ithalatımız olan; powerbank, termos, kablosuz hoparlör, kablosuz kulaklık, araç şarjı, telefon tutucu ve usb bellek gibi tanıtıcı ürünler.
Alexa Rank
424,566
Liladükkan | Teknolojide Moda. Teknolojinin Modası Liladukkan.com. En Renkli Laptop, Cep Telefonu, USB Flash Bellek, Mouse, Mobil Şarj Cihazı, Yazıcı, Hoparlör, Küçük Ev Aletleri ve teknolojik, elektronik hangi ürünler varsa sizler için özenle seçiyoruz.
Alexa Rank
481,247
NoroSOFT Kognitif Rehabilitasyon Programı Ana Sayfa. NoroSOFT özellikle dejeneratif seyreden kronik özellikli nörolojik ve endokrinel hastalıkların bilişsel kayıplarını yavaşlatmak ve eğer mümkünse rejenerasyonuna katkıda bulunacak tedavi destek yazılımıdır (Kognitif Rehabalitasyon Yazılımı).Bilişsel hasar (Kognitif Hasar) nedir ve hangi hastalıklarda karşımıza çıkar? Bilişsel hasar, herhangi bir rahatsızlıktan ötürü kişide seconder olarak gelişen dikkat, hafıza, konsantrasyon, vizyo - spasyel işlevler, yürütücü işlevler(muhakeme, planlama, oryantasyon, problem çözme) gibi beyin fonksiyonlarındaki bozulmalara verilen genel addır. Hastalığın seyrine, şiddetine ve beyinde oluşturduğu hasara ilişkin kişiden kişiye farklılık gösterir. Örneğin demansta tüm korteks etkilendiğinden tüm bilişsel şebekelerde yıkım söz konusu iken parkinsonda subkortikal bölge hasarları söz konusudur, özellikle dikkat ve kısa süreli hafızada bozulma görülür. NoroSOFT gerek beynin ilgili bölgelerindeki hasarların ölçümü, gerekse ölçüm sonunda ortaya çıkan tabloya göre kognitif rehabilitasyona yönelik uygulamaları içeren ilk ve tek programdır. Türkçe olmasının yanı sıra ev ve profesyonel kullanıcılara uygun versiyonları da üretilmiş olup, danışma kurulunda ve hazırlanmasında psikolog, nörolog ve nöropsikologların yer almasıyla da benzer yazılımlardan farklılık göstermektedir. NoroSOFT, aşağıdaki rahatsızlıkların bilişsel rehabilitasyonuna ve bilimsel ölçümüne katkıda bulunmaktadır:NoroSOFT özellikle dejeneratif seyreden kronik özellikli nörolojik ve endokrinel hastalıkların bilişsel kayıplarını yavaşlatmak ve eğer mümkünse rejenerasyonuna katkıda bulunacak tedavi destek yazılımıdır. Multiple Skleroz; MS?e özgü bilişsel işlev bozuklukları, özellikle vizyo-spasyel işlevler, bellek, dikkat ve konsantrasyon problemleri. Diyabet; kronik seyirli endokrin rahatsızlığı olan diyabette özellikle hipo glisemi sırasında ve sonrasında frontal etkilenmeler söz konusudur. Bellek, konsantrasyon ve planlama problemleri en sık karşılaşılan bilişsel problemlerdir. Epilepsi; gerek cerrahi sonrası gerekse medikal tedavi altındaki hastaların ölçüm ve rehabilitasyonu, subkortikal etkilenmeler, serebellum vb. kısa süreli hafıza ve dikkat bozuklukları gibi epilepsiye özgü bozulan alanlar. Parkinson; parkinsona özgü dopaminerjik yoksunluk sonucu oluşan bilişsel hasarların yavaşlatılması ve Parkinson-demans ayırıcı tanısında ölçümlemenin yapılabilmesi, karmaşık dikkat ve frontal etkilenmelerin yavaşlatılması. Stroke; erken evre stroke hastalarında medikal tedaviye destek enstürmanı olarak bellek, dikkat, konsantrasyon, muhakeme ve problem çözme şebekeleri, başka bir deyişle frontal lob hasarları erken evresi NoroSOFT, bilişsel hasarı olan hastalarda nörologun öngördüğü başka bir süre söz konusu değilse 4 ila 8 hafta arasında düzenli olarak uygulanan modüller içermektedir.
Alexa Rank
483,041
Özşanal Kredi Kartsız Elden Taksitli Senetli Alışveriş Merkezi. Kredi Kartsız Elden Taksitli Senetli Alışveriş Sistemi tamamen Özşanal A.Ş Altyapısı ile sunulmaktadır. Ödemelerinizi dilerseniz mağazalarımızdan elden taksit ile, dilerseniz banka yolu ile yada posta çeki ile yapabilirsiniz.
Alexa Rank
374,874
Menar Mental Arithmetic Exercises. Mental Arithmetic is a unique brain development program designed by Menar which helps young children build fast mental calculation skills.
Alexa Rank
329,628
Aviva Promosyon - Promosyon rnleri. Aviva Promosyon, promosyon ve reklam sektrnde stanbul Anadolu yakasnda kalem, ajanda, defter, usb bellek powerbank, termos ve birok rn gerekli btn makina ve i gc ile sizlere sunmaktadr.
Alexa Rank
450,470
Torima.com.tr - AgfaPhoto,Fujifilm,Kodak,Canon,Sony,Princo,Sandisk,Kingston vb. ürünleri.
Alexa Rank
337,901
LaCie Türkiye Distribütörü Yetkili Ana Bayisi. LaCie, Seagate, Wacom, Sony ve Maxell HDCam kaset, veri yedekleme ürünleri, sabit diskler, grafik tabletler, bellek kartları, sarf malzemeleri ve medya üretimi için kullanmak istediğiniz diğer her şey için en yakın iş ortağınızdır.
Alexa Rank
477,691
Veri Kurtarma Hizmetleri Siber Güvenlik ve Adli Bilişim Merkezi. MyDISK 25 Yıldır En İyi En Güvenilir Veri Kurtarma Merkezidir. SSD, Hard disk, RAID, NAS, Usb bellek Server ve Video Kamera Veri Kurtarma Hizmeti Vermektedir.
Alexa Rank
482,613
Turkuaz Promosyon - Reklam ve Promosyon Ürünleri
Alexa Rank
375,171
RemBayi.com | SanDisk Türkiye Distribütörü Resmi Satış Sitesi. SanDisk USB Bellek, SanDisk Hafıza Kartı, SanDisk SSD, SanDisk CompactFlash Kart, SanDisk Toptan Satış, SanDisk ürünleri, REM microSD,
Alexa Rank
1,000,001
Dilara KAVANOZ – HOŞGELDİNİZ!!. HOŞGELDİNİZ!!
Alexa Rank
478,764
Engo Sanal Mağazacılık | Bi''tık Uzağında. Mobil aksesuar alanındaki tüm ürünlere Engo Sanal Mağazacılık ayrıcalığı ile sahip olun.
Alexa Rank
451,416
Gamers Arena
Alexa Rank
451,712
Kurumsal Promosyon. Firmamız markalara tanıtım ve kampanya amaçlı logolu promosyon ürünleri özel olarak yerli ve ithal malzemelerle en ekonomik, hızlı ve farklı şekilde üretiyor.
Alexa Rank
452,512
Soylu Takvim | Matbaa | Promosyon Hizmetleri | Takvim | Ajanda | Defter | Küp Not. Soylu Takvim ve Promosyon ürünleri tanıtım web sitesidir.
Alexa Rank
453,749
Uğur Türkmen - Kişisel Blog. Kişisel Blog
Alexa Rank
1,000,001
Torima.com.tr - AgfaPhoto,Fujifilm,Kodak,Canon,Sony,Princo,Sandisk,Kingston vb. ürünleri.
Alexa Rank
1,000,001
Sara Promosyon. Sara Promosyon Kalemcilik olarak sektördeki isim ve güvenilirliğimize yakışır kalitede çalışmalar yapmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak ilk önceliğimizdir. Şirketimiz, Promosyon ve Reklam sektöründe müşterilerimizin marka ve reklamlarının en akılda kalır ve kaliteli bir şekilde modern teknoloji
Alexa Rank
1,000,001
Alcan Promosyon. Promosyon Ürünleri İmalatı yapan Alcan Promosyon, duvar saati çeşitleri, anahtarlık çeşitleri ve 3d rozet çeşitleriyle hizmet vermektedir.
Alexa Rank
1,000,001