BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Bilgilendirme

Top 250 Websites on BILGILENDIRME

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Dec 1 2021.
Here are the best websites we found: sgk.gov.tr • odevbitti.com • k12net.com • turkhukukenstitusu.wordpress.com • e-okulmeb.tumblr.com • kamurandemir35.blogspot.nl • hackaydiyap.com • universitetercihleri.com • domainrapor.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
SGK
Alexa Rank
18,422
e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi MEB Giriş. e okul Veli bilgilendirme sistemi, 2018 e okul meb öğrenci haber e okul yönetim bilgi sistemi giriş Öğrenci ve öğretmen eokul vbs
Alexa Rank
1,000,001
K12NET | Okul Yönetim Yazılımı. K12NET Okul Yönetim Yazılım Sistemi, bir okulun tüm ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmıştır. K12NET, Okul programı olarak size yeter. Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir okul otomasyon programından karşılayabilirsiniz. K12NET, 19 Modülden oluşmaktadır. K12NET Türkiye’de özel okulların en çok tercih ettiği okul yazılımıdır.
Alexa Rank
21,701
Türk Hukuk Enstitüsü | Türk Hukuk Enstitüsü Güncel Bilgilendirme ve Paylaşım Etkinliği. Türk Hukuk Enstitüsü Güncel Bilgilendirme ve Paylaşım Etkinliği
Alexa Rank
1,000,001
MEB E-Okul Öğrenci Bilgilendirme ve Ödev Sistemi. MEB E-Okul Öğrenci Bilgilendirme Sistemi
Alexa Rank
1,000,001
Hisse senedi yatırımı hakkında bilgilendirme
Alexa Rank
1,000,001
Hac Kurası Bilgilendirme Formu. Hac kurasına kayıt yaptırmak için ön müraacat formu ile bilgilerinizi doldurun, ardından ücretsiz şekilde kaydınızı yapalım ve takip edelim.
Alexa Rank
1,000,001
Üniversite Tercihleri - 2020 ÖSYM Bölüm Bilgilendirme ve YKS (TYT - AYT - YDT) Tercihi
Alexa Rank
259,476
Domain Rapor | Ayrıntılı Site Değerlendirme ve Bilgilendirme Sitesi
Alexa Rank
502,558
Domain Rapor | Ayrıntılı Site Değerlendirme ve Bilgilendirme Sitesi
Alexa Rank
1,000,001
Şimdi Öğrendin - Kamu Personeli Sınavlarına Hazırlık, Güncel Haberleri ve Alım İlanları Bilgilendirme Platformu. Her yeni makale ile yeni bilgiler öğrenecek ve ufkunuzu genişleteceksiniz. Kanalımız da 16 kategori den oluşan makaleler ve haberler yer almaktadır.
Alexa Rank
1,000,001
Sınıf Öğretmenleri İçin Ücretsiz Özgün Etkinlikler – karne süsleri, tatil ödevleri, deneme sınavları, boyama sayfaları. Günlük Ödevler Hakkında Önemli Bilgilendirme Güncellenen günlük ödevlerimizi uzaktan eğitime uyumlu hâle getirdik. Artık günlük ödevlerimizi cevap anahtarlı bir şekilde yayınlıyoruz. İndirdiğiniz PDF dokümanlarının içerisinde göreceksiniz. Bu iki buton, soruların veya etkinliklerin yanıtlarını göstermeye veya gizlemeye yaramaktadır. İndirdiğiniz günlük ödevleri yazdırmak istediğinizde bu butonlar otomatik olarak gizlenecek ve dokümanı yazdırdığınızda görünmeyecektir. Cep telefonu veya tablette yanıtı göster özelliği aktif değildir. Butonlar yalnızca bilgisayarda aktif olarak çalışmaktadır. Çalışmaları EBA canlı derslerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ödev paylaşımlarımız her pazar ilkokul1.com'da yayınlanmaya devam edecekti. Bu yıldan itibaren, her cumartesi günü o hafta işlenen konuları kapsayan ücretsiz "online konu değerlendirme testleri" yayınlanacaktır. Yeni eğitim-öğretim yılının her anlamda başarılarla dolu olmasını dileriz. 3. SINIF GÜNLÜK ÖDEVLER 9. HAFTA KONULARI: Türkçe: İsim Bilgisi Özel İsim Cins İsim Okuma - Anlama Etkinlikleri Matematik: Zihinden Çıkarma İşlemi Toplamı Tahmin Etme GÜNLÜK ÖDEVLERİ AŞAĞIDAKİ BUTONLARDAN DER DERS İNDİREBİLİRSİNİZ ÖDEV SAYFALARINI TEK TEK VE CEVAP ANAHTARSIZ AŞAĞIDAN İNDİREBİLİRSİNİZ Aşağıdaki görseller örnektir. Çalışmaları yukarıdaki butonlardan indiriniz.
Alexa Rank
59,750
eokul bilgi. e okul veli bilgilendirme sistemi, öğrenci, ödev, ders, eğitim, meb, haberleri yakından takibini yapabilirsiniz.
Alexa Rank
476,891
TEKNOLOJI-HABERLER-OYUN - Ana Sayfa. Haberler, Anketler, Teknoloji,Oyun,eğlence,Anket,Renk körlüğü,diziler,anketx,Haberx,favicon,Ana Sayfa,Ücretsiz Reklam,Bedava sitem,html kodlar,Haber,css kodx,html kodx,Site tasarım,Ziyaretçi defteri,sizin görüşleriniz,Gazeteler,gazete oku,Gerçek gazete sayfaları,gazete başlıkları, FERDİ DEDE ANI,ferdi dede şiir,hikaye,roman,günlük,şiirx,msn nickleri,Savaş oyunları,Format nasıl atılır,Büyüme ve hedefler,travian,Google''de aranan ilginç kelime ve cümleler,ferdi dede yapım,anlatım bozuklukları,aöf,açık öğretim bilgilendirme,açık öğretim ikinci sınıf kitapları,html kod dene,html kod editörü,önemli html kodları,site nasıl yapılır,html kod listesi,reklam,reklamx,ücretsiz reklam,çocuklar bu reklamlara bayılıyor,mantık,topliste,top liste,siteni ekle,Aöf sınav rarihleri,kpss b kadroları,kpss a kadroları,Göz yanılması,göz kusurları,stajyer alım ilanx,stajyer alım duyuru,stajyer alımları,kastamonu stajyer kadroları,insan kaynakları yönetimi stajyer kadroları,insan kaynakları yönetimi stajyer kadrox,Son dakika haberleri,son dakika haberx,son dakika haber bülteni,sitemizin son ziyaretçileri,sitenin önünü kaplama kodu,mod,gönder butonu,anket nasıl yapılır,anketi kendim yapmak istiyorum.
Alexa Rank
477,385
Serviscell | serviscell.com.tr. Serviscell servis çağrı ve öğrenci bilgilendirme sistemi
Alexa Rank
1,000,001
DTSis - Dijital Tanıma Sistemleri. OEM donanım ve yazılım geliştirme, erişim kontrol sistemleri, otomatik veri toplama sistemleri, ödeme sistemleri, konum takip sistemleri (GPS+GPRS), RFID ve RF temelli araç tanıma sistemleri, görüntülü ve sesli bilgilendirme sistemleri.
Alexa Rank
1,000,001
Bugün düşecek domain listesi - 13-08-2020 Tarihinde düşecek domainler. Domainler,3 karakterli,4 karakterli,5 karakterli,6 karakterli,com,net,org,tv,cc domainler,bugün düşecek domainler,harf ve rakam domainler ve daha fazlası...
Alexa Rank
109,787
SEAT | Modeller, Kampanyalar, Fiyat Listesi, Yetkili Servisler. SEAT dünyasına hoş geldiniz. Hayallerinizdeki yeni araba modellerimiz arasında! Test sürüşü, kampanyalar ve fiyat listesi için sitemizi ziyaret edin.
Alexa Rank
112,681
Woop Point | Work Operations Point. Türkiye''nin ilk ve tek A+ yatay iş ve yaşam merkezi Flatofis Haliç''te, 44 yıllık Sinpaş Holding güvencesi altında kurulan ve “Work Operations Point” kelimelerinin birleşimiyle oluşan Woop Point; hazır ofis, sanal ofis, co-working alanları ve toplantı odalarıyla hizmet vermek için sizi bekliyor.
Alexa Rank
430,288
Aeroportist | Güncel Havacılık Haberleri. Güncel Havacılık Haberleri | Özgün Paylaşım Platformu ve Portalı | Türkiye Havacılık ve Hava Kargo Paylaşım Bilgilendirme Haberleri
Alexa Rank
312,700
WebTeknoHaber Turkcell Vodafone Telekom Bedava İnternet. WebTeknoHaber Turkcell Vodafone ve Türk Telekom operatörleri için bedava internet paketleri 2020. Hediye internet kampanyaları ve tarife bilgilendirme sitesi.
Alexa Rank
364,074
Hayata Destek - Online Platform. Hayata Destek Online derneğimizin yürüttüğü çalışmaları aktarabilmek, online ortamda destek sunabilmek amacıyla hazırlanmıştır. Bu sayfadan programlarımız kapsamında yürüttüğümüz çalışmaları takip edebilir, bilgilendirme içeriklerine erişebilir, seminer, kurs ve programlarımıza katılabilirsiniz.
Alexa Rank
374,531
Pensan Kalem - www.pensan.com.tr. Çığır açan yüksek kaliteli karakalem, tükenmez kalem, versatil kalem, yazma, boyama ve işaretleme kalemleri ile okulda yada ofiste tarzını belli et!
Alexa Rank
1,000,001
Sepetinde.Com » Her Gün Yeni Bir Ürün, Yeni Bir Sipariş. Günün fırsatı, en ucuz alışveriş, fırsat, fırsat sitesi, ucuz elektronik, ucuz cep telefonu, uygun fiyat, en uygun fiyat, en uygun fiyatlar, günün fırsatları, her gün tek ürün, her günü fırsata çevirdik
Alexa Rank
1,000,001
Oto Kiralama Türkiye. Araç Kiralama Dünyası hakkında bilgilendirme portalı.
Alexa Rank
453,155
T.C. Antakya Kaymakamlığı. Antakya ilçesi ile ilgili haber, duyuru, basın açıklaması ve Antakya ile ilgili tanıtım bilgilerinin sunulduğu, Antakya Kaymakamlığının kurumsal yapısı ve görevleri konusunda bilgilendirme sitesidir.
Alexa Rank
472,868
ArsoDesign | Her daim en iyisi !. ArsoDesign adına açılmış 2018 yılından beri hizmete devam eden ve hizmeti geliştirmek için açılmış bir destek ve bilgilendirme sitesi.
Alexa Rank
473,117
Beden Eğitimi Haber ve Güncel Bilgiler. Türkiye'nin en büyük Beden Eğitimi ve Besyo hazırlık kursları bilgilendirme ve yönlendirme sitesi.
Alexa Rank
473,932
Bankacılık Haberleri | Nedir. Banka Haberleri Kredi ve Kartlar İcra Haciz Kişisel Finansman Ekonomi Güncel Hayata Dair Bilgilendirme Amaçlı Portaldır
Alexa Rank
474,071
Ana Sayfa - Bilgi Dünyası. Bilgi Dünyası sitesi olarak yazar kadromuz ile çok çeşitli konular üzerine yazacaklarımız ile siz okuyucularımızı bilgilendirme niyetinde olan tarafsız bir bilgi portalıyız.
Alexa Rank
474,076
Türk Nöroloji Derneği. Türk Nöroloji Derneği Resmi Bilgilendirme Sitesidir.
Alexa Rank
483,038
Kamu SM - Kamu Sertifikasyon Merkezi - Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı ve E-imza Uygulamaları. KamuSM®, kurumların elektronik veri ve donanımlarının güvenilirlik ve güvenliğini sağlayıcı hizmetlerde bulunmaktadır. Nitelikli elektronik sertifika, SSL sertifikası, Zaman Damgası, Kod İmzalama Sertifikası ve e-imza kütüphaneleri konularında çözümler sunmaktadır.
Alexa Rank
216,054
Kore Konsolosluğu. Kore Konsolosluğu, Kore Başkonsolosluğu, Kore Büyükelçiliği hakkında bilgilendirme sitesi. Vize, Oturum, Pasaport, Pasavan işlemleri hakkında detaylı bilgi.
Alexa Rank
1,000,001
Joomla Rehber | Joomla Eklentiler Dizini - Joomla Rehber. Joomla Rehber joomla sürümleri ve eklentileri hakkında bilgilendirme sitesidir
Alexa Rank
1,000,001
Kore Konsolosluğu. Kore Konsolosluğu, Kore Başkonsolosluğu, Kore Büyükelçiliği hakkında bilgilendirme sitesi. Vize, Oturum, Pasaport, Pasavan işlemleri hakkında detaylı bilgi.
Alexa Rank
1,000,001
T.C. Kumlu Kaymakamlığı. Kumlu ile ilgili haber, basın açıklaması, duyuru, ve Kumlu ile ilgili tanıtım bilgilerinin sunulduğu ayrıca Kumlu Kaymakamlığının kurumsal yapısı ve görevleri konusunda bilgilendirme yapan bir sitedir
Alexa Rank
1,000,001
Seyir DefteriVedat FETAH''ın Ağ Güvenliği Sayfası. Ağ Güvenliği, Kablosuz Ağlar, Ağ Yazılımları ve İşletim Sistemleri hakkında bilgilendirme.
Alexa Rank
1,000,001
FieldCo. Teknik Servis Programı- Teknik Servis Yazılımı. FieldCo. Online teknik servis programı ile saha ve teknik servis süreçlerinizi Kolaylıkla Yönetin! Web arayüzü ve Mobil uygulaması ile süreçlerinizi hızlandırın.Müşterilerinize sms ,mail ile bilgilendirme yapın.ERP yazılımları ile entegre, saha servis süreçlerinizi yönetin.
Alexa Rank
1,000,001
Bigdoctors - Sağlık Adına Herşey Bigdoctors. Bigdoctors'a Hoşgeldiniz. Türkiye'de tedavi seçenekleri ve hasta bilgilendirme platformu Bigdoctors.com artık size bir tık uzaklıkta Sağlık Adına Herşey
Alexa Rank
1,000,001
Orçun Okan - Kişisel Blog. Kişisel blog sayfamda her konu özgün içerik ve %100 bilgilendirme içerir. Aksi durumda çay veya kahveniz benden ;)
Alexa Rank
1,000,001
Ekpss Tercih – Engelli Haberleri ve İş İlanları. Ekpss tercih internet sitesi genellikle engelli bireyler için oluşturulmuş yayın sitesidir. E-Kpss, Engelli iş ilanları, engelli haberleri vb.konularda bilgilendirme amacı gütmektedir.
Alexa Rank
1,000,001
Ne Zaman Emekli Olurum? - Emeklilik Hesaplama - SGK - E-Devlet. Ne zaman emekli olurum? Emeklilik hesaplama formu. SSK Hizmet Dökümü ve SGK Sorgulama hizmetleri. Kamu ve SGK, e-Devlet bilgilendirme platformu.
Alexa Rank
1,000,001
ZEUGMA RESMİ WEB SİTESİ. Zeugma Mozikleri ve Eserleri Tanıtım ve Bilgilendirme Resmi Websitesi - Gaziantep Sanayi Odası
Alexa Rank
1,000,001
Bilim, Teknoloji, Gerçek Dünya, Güncel Blog. Güncel Gerçek bilim ve teknoloji yazıların yer aldığı bilgilendirme sitesidir. Teknoloji yazıları, Güncel Blog yazıları inceleme sitesi.
Alexa Rank
1,000,001
ALLERJiLER.com  |  Prof.Dr. Mehmet KARAAYVAZ. Astim, allerji ve Cocuk Hastaliklari - hasta bilgilendirme sitesi
Alexa Rank
1,000,001
Enelsa Endüstriyel Elektronik: Dozaj Pompaları, Ölçüm ve Kontrol Cihazları, Sensörler, Su Şartlandırma Sistemleri, sistemler, sensörler. Antech markasıyla havuz kontrol sistemleri başta olmak üzere elektronik kontrol ve otomasyon sistemleri, bilgilendirme panoları, dozaj pompası, havuz dezenfeksiyon sistemleri ve havuz lambası üretiminde Türkiye''de ilk ve tek yerli marka.
Alexa Rank
1,000,001
Home | Mootlak Yaratıcı Tasarım Ofisi. MOOTLAK TASARIM ofisidir. Biz projelerimizi çekirdek fikir halinden son nokta olan uygulama sonuçlarına kadar takip eder, ve üretiriz. Tasarım kelimesinin bir çok alanında hizmet vermekteyiz. Mootlak 2007 yılında kuruldu. İlk çalışmalarımız web medya üzerinde ve basılı görsel iş ağırlıklıydı. Daha sonraki yıllarda bilgilendirme tasarımı - hareketli tasarımlar ( motion design) ve 2d animasyon (2d animation) çalışmalarımız ağırlık kazanırken, mesajın - iletişimin doğru kurgulanması ve uygulanması üzerine hız kazanmıştır. Tasarımı seviyoruz ve egemen olabildiğimiz tüm teknoloji ile tasarım üretmeye devam ediyoruz.
Alexa Rank
1,000,001
Spam Koruma Kara Liste Sorgulama. IP adresinizin karaliste durum sorgulaması ile kontrol ederek kara listeye alan spam merkez sitelerine yönlendirmek amacıyla hazırlanmış bilgilendirme sitesidir
Alexa Rank
1,000,001
Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi - Savunma ve Havacılık Kümelenmesi. Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği SAHA İstanbul olarak kuruluş amacımız yerli ve milli firmalarımızı, savunma sanayii, sivil havacılık ve uzay sektörlerinde üretim yapmaya teşvik etmek üzere, bilgilendirme, projelerden haberdar etme, projeler etrafında kümeleme, ana yüklenicilerle birlikte çalışma ortamı sağlama, üniversite
Alexa Rank
1,000,001
Güncel Bilgiler. Banka Haberleri Kredi ve Kartlar Hukuk faydalı Bilgiler İcra Haciz Kişisel Finansman Ekonomi Güncel Hayata Dair Bilgilendirme Amaçlı Portal
Alexa Rank
1,000,001
iDisplay - Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri. iDisplay, sektöre özel bilgilendirme ekranları ve videowall çözümleriyle, görüntüleme teknolojileri alanında profesyonel digital signage çözümleri sunar.
Alexa Rank
1,000,001
KOCAELİ HABERİ. Kocaelilierin haber ajansı
Alexa Rank
330,862
Yeni Malatyaspor. Yeni Malatyaspor, Malatya merkezli bir spor kulübüdür. Takım, şu anda Süper Lig''de mücadele etmektedir. Renkleri sarı-siyah olup, birçok spor branşında faaliyet göstermektedir. Maçlarını Yeni Malatya Stadyumu''nda oynamaktadır.
Alexa Rank
337,937
İmaj Teknik Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş.. İmaj Teknik Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1980 yılında İstanbul merkezli olmak üzere kurulmuştur. Şu an iki yurtiçi ve iki de yurtdışı ofisleri olmak üzere hizmet vermekteyiz. Elektrik,Otomasyon ve Elektronik malzemelerinin alım-satımı, ithalat-ihracatı ve kısmi ürünlerin de imalatı olmak üzere toplamda 13 yurt dışında üretim yapan firmaların Türkiye Distribütörlüklerini yapmaktayız.
Alexa Rank
479,480
TÜSED - Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği. TÜSED - Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği
Alexa Rank
487,551
BAB - Bat Akdeniz hracatlar Birlii. Birlik, ihracat, ynetim, yeler ve faaliyetleri hakknda bilgiler, haberler seminer ve eitim duyurular ile firma bilgileri yer alyor.
Alexa Rank
1,000,001
BAB - Bat Akdeniz hracatlar Birlii. Birlik, ihracat, ynetim, yeler ve faaliyetleri hakknda bilgiler, haberler seminer ve eitim duyurular ile firma bilgileri yer alyor.
Alexa Rank
1,000,001
Veda. kedi Mamaları, Köpek Mamaları, Kedi Malzemeleri ve Köpek Malzemeleri Online Pet Shop zooplus''ta
Alexa Rank
1,000,001
Reklam Malzemeleri, malzemesi | Malzemeci.Net. Türkiye''nin en ucuz malzeme satış sitesi. Reklam malzemeleri, istanbul, pleksi levha, ankara, fiyatları, malzemesi, izmir, antalya, adana.
Alexa Rank
1,000,001
Boyabat Haber Gazetesi | Sinop ve Boyabat'ta Sıcak Haber Haber Merkezi-son dakika haberleri -. Boyabat Mahalle Trafik Kazası 1 Yaralı
Alexa Rank
474,458
e-Lörn – Örğenmenin E Hali. E – Lörn Tamamen Türkçe İçerikten Oluşan, Mizah, Haber, Güncel Bilgi ve Daha Bir Çok Çeşitli Kategoride Paylaşım Yapmayı Amaçlayan Çok Yönlü Bir Platform.
Alexa Rank
476,353
FindyBus Yeni Nesil Veli - Öğrenci Servis Takip Sistemi. FindyBus Firmamız Öğrenci Takip ve Servis Kayıt Sistemleri İçin Uygulama ve Yazılım Geliştirmektedir.
Alexa Rank
477,519
Sivas Yazılım. Profesyonel web tasarım, Profesyonel web tasarım , arama motoru , Doğru Web Tasarım ve Web Programlama ile Web sitenizi daha etkin kullanın.
Alexa Rank
1,000,001
anasayfa. dijital destekli sanatlara ve stok sistemlerine dair her tür içerik, bilgi, araç ve paylaşım portalı. Türkiyede ilk ve tek olarak detaylı stokçuluk(microstock) eğitimi. Chat ve Forum ile sürekli sıcak bir yardımlaşma ve paylaşım ortamı...
Alexa Rank
1,000,001
Prof Dr Cem Turan. Riskli Gebelik, Aile Planlaması, Kanserler ve kanser öncüsü hastalıklar, İnfertilite, bebek sahibi olamama, yumurtlama tedavisi, Tüp Bebek ve Aşılama, Menopoz, Osteoporoz, İdrar kaçırma, Pelvik relaksasyon, sarkma, Cinsel problemler, Laparoskopi, Histeroskopi, kolposkopi, Doğum ve Kadın Hastalıkları Uzman, Tüp Bebek Uzmanı, Perinatoloji Uzmanı, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanı,
Alexa Rank
1,000,001