BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Birinci

Top 250 Websites on BIRINCI

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Dec 1 2021.
Here are the best websites we found: birinciadres.com • newsport.az • birincikalite.com.tr • birincitespih.com • birincisaglikgrubu.com • cihanharbi.com • sandalca.com • kastamonubirincihaber.com • motorium.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Birinci Adres. Hayatın Birinci Adresi
Alexa Rank
370,911
Newsport.az. Newsport.az
Alexa Rank
92,741
Birinci Kalite Brand. Textile Stock,Fresh Order and 2.Hand Machines
Alexa Rank
423,749
Minera - Birinci Tesbih. Türkiye''nin en büyük tesbih ve erkek aksesuar markası olan Birinci Tesbih''e hoşgeldiniz
Alexa Rank
474,208
Anasayfa | Birinci Sağlık Grubu. Birinci Sağlık Grubu, Birinci International Hastanesi, Birinci Göz Hastanesi, Birinci Diş Hastanesi ve Yeni İklim hastanesiyle hizmetinizde.
Alexa Rank
332,370
Birinci Dünya Savaşı
Alexa Rank
475,105
Kastamonu Birinci Haber Haberin adresi…. Haberin adresi…
Alexa Rank
480,422
Motorium – İkinci elde birinci adres, Tolga Büyüköner…. İkinci elde birinci adres, Tolga Büyüköner...
Alexa Rank
1,000,001
Gunerkan Yazılım Ajansı | Responsive Web Tasarım İzmir. Profesyonel SEO ile Google da Birinci Sayfa Garanti Ediyoruz | MODETURBO ile Hızdan Başınız Dönecek | İzmir Web Tasarım Firması
Alexa Rank
238,765
Ana Sayfa » Dr. Gökce Gürdil Birinci | Klinik Psikolog
Alexa Rank
423,630
2. Elde Birinci Marka Teknoloji Ürünleri. 2. El Network, İkinci El Server, Fiber, Bilgisayar, Notebook, Elektrik & Elektronik Geri Dönüşüm Ürünlerini Ücretsiz Keşif Sonrasında Peşin Satın Alıyoruz!
Alexa Rank
479,403
Amatör Futbol Topluluğu | AmatorFutbol.Org. Türkiye Amatör Futbolunun kalbi burada atıyor. Bölgesel Amatör Ligi, Süper Amatör Ligleri, Birinci ve İkinci Amatör Kümeleri. Fikstür, maç programları, skorlar, puan durumları, kulüp ve stadyum bilgileri. Hepsi burada!
Alexa Rank
260,726
Nyutonun birinci qanunu - Nyutonun birinci qanunu
Alexa Rank
1,000,001
Mehriban Əliyeva - Azərbaycanın birinci xanımı
Alexa Rank
1,000,001
Paslanmaz Çelikte Kalitenin Bir Numarali Adresi | Birçelik. Birinci sınıf paslanmaz çelik çubuk, altıköşe, lama ve kare malzemeler. Tamamı Avrupa menşeli ve sertifikalı 20 farklı kalitede 850 farklı ürün
Alexa Rank
398,016
Zeytinyağı ve Zeytin Ürünleri - Aymis Zeytincilik. Zeytin ve Zeytinyağı ürünleri satışı Dalından Sofralarınıza Aymis.. Soğuk sıkım Naturel Zeytinyağı ve Birinci Zeytinyağı, Zeytin Yeşil Zeytin ve Zeytinyağı Sabunu, Kolonyası
Alexa Rank
473,456
Silikon Kalıp,Kokulu Taş Tozu,Esans,Boya - Belis Hobi. Birinci sinif silikondan üretilen kaliplarimizi beğeneceğinizden eminiz.
Alexa Rank
473,843
Bayeks Promosyon: Baskılı Kurumsal Promosyon Ürünleri. Baskılı promosyon ürünleri alanında, tarihli ajanda, kalem ve baskılı çakmak ürünlerinin yanında, baskılı anahtarlık ve defter gibi çeşitli ürünlerin üretimini yapan Bayeks Promosyon, kaliteli ve birinci elden tedarik sağlamaktadır.
Alexa Rank
357,514
Visa Electron. En kaliteli deriler ile birinci sınıf el işçiliğini buluşturarak siz degerli müsterilerimize sunuyoruz. Deri kartlık Deri cüzdan Deri tütün kesesi Deri telefon cüzdanı Deri saat kordonu Deri kadın cüzdan Deri erkek cüzdan Gerçek deri cüzdan Deri portföy Deri tasarım ürünleri Handmade Leather Waltet
Alexa Rank
361,766
BAFRAHABER.COM | BAFRA'NIN AÇILIŞ SAYFASI. 2005 yılında Bafra’nın ilk internet haber sitesi olarak kurulan Bafra Haber, doğru haber ve dürüst gazetecilik ilkesi ile gazetecilik hizmeti vermektedir.
Alexa Rank
321,690
SAPANCA. Sapanca Haberleri, Sapanca Şehir Rehberi, Sapanca Otelleri, Sapanca Restaurantları ve Sapanca ulaşım bilgileri''nin yer aldığı internet portalı
Alexa Rank
321,860
Sabun Dünyam Doğal Sabun. Yüksek Kaliteli Doğal Sabunun Adresi. Kaliteli doğal sabun ve süs sabunlarımızı inceleyebilirsiniz. Tüm sabunlarımız birinci kalite sabunlardır. Kaliteli ve sağlıklı sabunun adresi.
Alexa Rank
398,572
İşbir Yatak | Yatak Uzmanı. İşbir Yatak, ürettiği üstün teknoloji yataklar ile sağlığına ve konforuna önem verenlerin birinci tercihi.
Alexa Rank
419,667
iktisatkolik | İktisat, hep iktisat, sadece iktisat.. İktisat, hep iktisat, sadece iktisat.
Alexa Rank
374,580
İKİNCİ EL LAPTOP VE BİLGİSAYARLARDA BİRİNCİ EL | ikincielegel.com. ikinci el laptop, ikinci el network, ikinci el notebook, ikinci el yazıcı, ikinci el lcd, ikinci el server ve parçalarında 10.000 'den fazla stok, para iade garantisi, kapıda ödeme ve 9 taksit imkanıyla aynı gün kargo. İkinci elde birinci el keyfini sizde yaşayın!
Alexa Rank
452,101
Visa Electron. En kaliteli deriler ile birinci sınıf el işçiliğini buluşturarak siz degerli müsterilerimize sunuyoruz. Deri kartlık Deri cüzdan Deri tütün kesesi Deri telefon cüzdanı Deri saat kordonu Deri kadın cüzdan Deri erkek cüzdan Gerçek deri cüzdan Deri portföy Deri tasarım ürünleri Handmade Leather Waltet
Alexa Rank
453,489
Anime Manga TR. Anime ve manga hakkında Türkçe sohbetin birinci adresi
Alexa Rank
472,812
Aydiyar Zeytinyağı | Hakiki zeytinyağı - Vural Ticaret. Egenin incisi Aydın'' dan Sızma zeytinyağı ve Naturel Birinci Zeytinyağı satışı yapan Aydiyar zeytinyağı, doğallığını ve lezzetini bozmadan, zeytinyağı sevenlere naturel Aydın zeytinyağını sunmaktadır.
Alexa Rank
473,437
Memur Alım İlanları, Memur Haberleri, Kpss Haberleri. Memur alım ilanları, Kpss, Öğretmen Atamaları ve Memur Haberleri için birinci kaynak...
Alexa Rank
480,292
Marka Konseyi - Türkiye’nin Marka Potansiyelini Ateşler. Türkiye’nin dünyanın birinci lig ekonomileri arasında yer alabilmesi için daha yüksek katma değer üreten bir iş yönetim kültürüne ihtiyacı vardır. Bu amaca hizmet eden “Markalaşma”, Türkiye’nin önemli bir zayıflığı ve aynı zamanda önündeki büyük fırsattır. Bu fırsatı gerçekleştirmek için uzman bilgisine ihtiyaç olduğunu gören marka danışmanları ve yöneticileri olarak Marka Konseyi çatısı altında gücümüzü ve bilgimizi birleştik.
Alexa Rank
481,655
Turkish Reklam | Turkish Reklam. İş sahibi misiniz? Aranan kişi mi olmak istiyorsunuz? Müşteri portföyünü artırmak mı istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz! Biz Turkish Reklam olarak daha fazla görünmenizi ve reklamlarinizin daha fazla ziyaret edilmesini ve müşterilerinizle daha iyi bir iletişim kurmanizi sağlayabiliriz. Turkish Reklam işletmenizin başarısı için bir platformdur. Tüm geçerli olan internet arama motorlarinda (Google, Yahoo, Yandex ve ...) birinci sayfada görünmenizi sağlar ve internet alanında reklam verme ve arama yapma imkanini sağlariz.
Alexa Rank
487,487
Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde". Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde"
Alexa Rank
374,955
İzmir Smartien Web Tasarım, SEO Uzmanı, SEO Danışmanlığı Firması. İzmir Smartien Web Sitesi Tasarım, SEO Uzmanı ve SEO Danışmanlığı Firması. İzmir SEO Firmaları içinde Sosyal Medya Uzmanı da Olan Sayılı Firmalardan Biridir.
Alexa Rank
375,037
Seyyid Ahmet MISIRLI Sade Yağ | Lezzetin Sırrı - ŞanlıUrfa''dan. Sade Koyun Yağı; En Lezzetli Sade Yağ; Yüzlerce Referans; Birinci Sınıf Sade Yağ; Doğal Tereyağı; Tereyağının Özü; Sade Yağ Siparişi; Şanlı Urfa Sade Yağ; Gaziantep Sade Yağ; Sadeyağ; Kaliteli Sade Yağ; Sade Yağcı; Gaziantep Tereyağı; Toptan Sade Yağ; Toptan Sade Koyun Yağı; Toptan Sade İnek Yağı; Toptan Tereyağı; Yağ Toptancısı; Doğal Yağ Toptancısı; Doğal Keçi Yağı; Doğal Koyun Yağı; Doğal İnek Yağı; Doğal Yağ Sipariş; Sağlıklı Yağlar; Organik Yağlar; Organi Sade Yağ; Organik Koyun Yağı; Organik İnek Yağı; Organik Keçi Yağı; Baklavalık Sade Yağ; Baklavada Kullanılan Sade Yağ; Börek için sade yağ; Yemeklik Yağ; Kebaplık Sade Yağ; Yemeklik Organik Yağ; Ahmet Mısırlı Sade Yağ; 1 Kg Sade Yağ; 2 Kg Sade Yağ; 1 Teneke Sade Yağ; Kilo ile Sade Yağ; Teneke ile Sade Yağ; Lezzetli Yağ; Enfes Tat; Urfa Sade Yağ; Urfa Yağcı; Urfa Sade Yağcı; Urfa Lezzetleri; Gaziantep Lezzetleri; Urfada Sade Yağ; Sade Yağ Nereden Alınır ?; Sade yağ buradan alınır; Sade Yağımızın Kalitesi Referansımızdır; En Pahalı Koyun Yağı; En Pahalı Sade Yağ;
Alexa Rank
1,000,001
Alanya Televizyonu (ATV). Alanya Televizyonu (ATV) resmi sitesidir.
Alexa Rank
472,518
Türkiye'nin Dijital Uzmanı'ndan Reklam, İnternet ve Yazılım Çözümleri. Dijital Uzmanı olarak Google Ads, Facebook, Instagram ve diğer dijital reklam kanalları ile en doğru hedef kitleye en doğru zamanda ulaşmanızı hedefliyoruz. Reklam vermek artık çok kolay. Hemen başvurun uzman ekibimizden detaylı bilgi alın.
Alexa Rank
398,126
e-Devlet.co | e-Türkiye
Alexa Rank
476,343
Ordu Yorum Gazetesi | Ordu nun En Güncel Haber Gazetesi. Ordu Yorum Gazetesi Ordunun en güncel haber portalı, ordu iline ait son dakika haberler
Alexa Rank
483,440
Satranç - Satranç Oyunu. Satranç Oyunu
Alexa Rank
485,146
Özlü Bergama Çiftliği. Bergamadan Gelen Lezzet. Bergama Çiftliği 1994den Günümüze. Bal Polen Propolis Zeytin Zeytinyağı Salça Çeşitlerimizi denemek için Hemen Sipariş Verin. 125TL ve üzeri Alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ
Alexa Rank
419,892
SINAV KOLEJİ BURSA
Alexa Rank
424,688
Haber ADS | Adana Demirspor. PTT 1. Lig ve Adana Demirspor haberleri, puan durumu ve Adana Demirspor fikstürü. Şimşek hızında haber.
Alexa Rank
478,581
Anadolu Birlik Holding -. Anadolu Birlik Holding; gelişen üretim ve tedarik zinciriyle tohumdan sofraya güvenilir, doğal ve lezzetli ürünler sunuyor.
Alexa Rank
506,724
İstanbul Sanayi Odası - Anasayfa. Kurumsal yapı, üyelik işlemleri hakkında bilgi, faaliyet raporları ile duyurular yer alıyor.
Alexa Rank
515,929
Konya Şeker. Türkiye’nin üreten gücü Konya Şeker, Türkiye’nin tarımsal sanayi devidir.
Alexa Rank
517,129
NETTY - National Internet Award. NETTY Azərbaycan Milli İnternet Mükafatı - Ümumdünya Şəbəkəsinin İT-bazarın inkişafı məqsədilə yaradılmış informasiya texnologiyalar sahəsində Azərbaycanın birinci peşəkar mükafatıdır.
Alexa Rank
1,000,001
Playstation koltuğu, playstation koltukları, modelleri, fiyatları. playstation koltuğu, playstation koltukları, playstation koltuk, playstation koltukları fiyatları, playstation oyun koltukları, playstation koltuk modelleri, ps3 koltuğu, playstation sandalyesi, plesteyşın koltuk fiyatları, deri oyun koltukları PlayStation koltukları OFİSDİZ mobilyalarının bizzat kendi imalatı olup tamamen firmamız tarafından üretilmektedir. PlayStation koltukları ve diğer ürünlerimizi ilk iskelet bölümü bütünüyle fırınlanmış olup Gürgen ağacından 2*4.5 kalınlığında dikdörtgen biçiminde kalınca ağaçlardan oluşmuştur. PlayStation koltuklarımızda kullanılan dolgu ve sünger malzemeleri (TSE) Türk Standartları Enstitüsündedir. Playstation koltukları 4 Ana kategori için sınıflandırabiliriz. İskelet yapımı, süngerleme, deri kesimi ve dikiş kısmı olmak üzere dört kısımdan oluşmaktadır. İskeletlerimiz tamamen tecrübeli mimarlarımız tarafından PlayStation koltukları ve diğer ürünlerimiz iskelet bölümü bütünüyle fırınlanmış olup Gürgen ağacından 2*4.5 kalınlığında git dikdörtgen biçiminde kalınca ağaçlardan oluşmuştur. Dizayn edilmekte olup isteğe göre ölçüler kısaltılabilir gerekirse ofis alanlarına göre uzatılabilmektedir, ağaç yapısı fırınlanmış Gürgen ağacıdır. Öncelikle şu bilinmelidir ki; oturulan yer bir zamandan sonra aşağı doğru çökmektedir. Piyasada ve şirketlerde bu durum göz önüne fazlasıyla alınmamaktadır. Bizim için sizin memnuniyetiniz ve rahatlığınız bizim rahatımız dan önemlidir. Çökme olmaması için tedbirimizi şudur ki; lastikler çakıldıktan hemen sonra üstüne süngerin içine girmemesi için kumaş döşemesi yapılmaktadır. Aynı şekilde şu da bilinmelidir ki; lastiklerimiz ithal elastik kolon üç çizgili malzemeden üretilmekte. Kesim bölümümüz tamamen imalatımızın ayrı bir yerinde hijyenik ortamda yıllarca tecrübesini vermiş ustalarımızca yapılmaktadır. PlayStation koltuklarımızda kullanılan Dolgu ve sünger malzemeleri (TSE)Türk Standartları Enstitüsündedir. Mimarlarımızın çıkan kalıplarla Dizayn edilmektedir. Ölçülerimiz kendine has özelliğiyle piyasada orijinalliğini korumaktadır. Dikiş kısmı bölümümüz kesimden hemen sonraki aşamadan sonra gelir. Makinemiz PAFF- 1245 olup dikiş Üstadı tarafından yapılmakta. Şunu da önemle bahsetmek gerekir ki; dikişin en önemli kısmı ipliğin kalitesidir. İpliğimiz dokuz kat iplik (dağcıların kemeri ile aynı yapıda) Türk Standartları Enstitüsü (TSE) şartlarındandır. PlayStation koltuklarımız istediğiniz ölçüde yapılmaktadır fakat genel olarak PlayStation koltukları standart ölçümüz şöyle sıralayabiliriz; PlayStation koltuğunun önden arkaya mesafesi: 80 cm PlayStation koltuğunun oturma yüksekliği: 80 cm PlayStation koltuğunun toplam yüksekliği: 85 cm Ölçülerimiz sizin isteğinize göre değiştirebiliriz istediğiniz ölçü ve kalitede üretiriz çünkü sizin rahatlığınız ve ofisinizin dizaynı önce gelir. PlayStation koltukları için yüzey döşemesinde kullanılan suni deri birinci sınıf olup renk seçenekleri sınırsızdır. Ofisdiz mobilyası 17 yılı aşkındır koltuk imalatında çalışmaktadır. Ofisdiz olarak ofis dizmek sözde değil özde bizim işimiz iddia ediyoruz. Hizmetimiz hizmetiniz felsefesi hayatımızın ideali olmuştur. Ürünlerimizde yan sanayi kullanılmaz tamamen orijinal malzeme kullanılmaktadır. Ucuz malzeme hem daha çabuk yıpranır hem de ömrü azdır. PlayStation koltukları alan müşterilerimizin yorumları bizim için takdire şayandır. Hem ucuz hem de şık- rahat olması için hiçbir işçilikten kaçmayız. Piyasadaki en iyi koltukları yaptığımızı İddaa ediyoruz. Çünkü 17 yılı aşkındır biz bu işin hamurunu yorduk üretiyoruz. PlayStation koltukları teslimatı konusunda ikamet ettiğiniz yerin konumuna göre istediğiniz yere bölge’ye, İl’e ,ilçeye mahalleye teslimat yaparız. Çoklu alımlarda siparişlerde İstanbul için teslimat tamamen ücretsizdir. Ambalajımızın kalitesi ambara teslim edilmeden önce koltuğun sivri köşelerine parça koyulup koltuğun üstüne tamamen ince streç ile sararak teslim ederiz. PlayStation koltuğu için en önemli kavram oturulan yerin belli süre zaman zarfı geçtikten sonra çökmesidir. Aynı zamanda derinin bolluğunun giderek artmasıdır. İddaa ediyoruz ki; biz bu oturak çökmesinin önlemini süngerin altına kullandığımız malzeme bunu engellemektedir. Aynı şekilde derinin bollaşmaması için, döşeme ustamız kendine has stili ve çakma tecrübesiyle önlemini almaktadır. Ofisdiz mobilyası olarak piyasada çoğu yerde ürünlerimiz mevcuttur. Müşterilerimizin memnuniyeti her geçen gün giderek artmaktadır.
Alexa Rank
1,000,001
Ahşaphane | Ahşap Evler | Ahşap Yapılar 0216 630 21 21. Ahşaphane | Ahşap mimarisinin doğa ile bütünleşmiş modern tasarımları ile konforlu bir yaşam , Ahşap Evler ( Tonyalı Grup ) ahşap yapı projelerinde birinci sınıf ahşap ve kütük kullanmaktadır. 22 YILLIK TECRÜBE İLE YÜZLERCE BAŞARILI PROJE
Alexa Rank
1,000,001
Maraş Günlük Kiralık Evler. maraş günlük kiralık evler alanında birinci sınıf konaklama hizmeti veriyoruz.
Alexa Rank
1,000,001
NETTY - National Internet Award. NETTY Azərbaycan Milli İnternet Mükafatı - Ümumdünya Şəbəkəsinin İT-bazarın inkişafı məqsədilə yaradılmış informasiya texnologiyalar sahəsində Azərbaycanın birinci peşəkar mükafatıdır.
Alexa Rank
1,000,001
Avustralya ATATÜRK Kültür Merkezi • Atatürk Gibi Düşün !!!. AUSTRALIAN ATATÜRK CULTURAL CENTRE INC. ATATÜRK SCHOOL TURKISH COMMUNITY LANGUAGE SCHOOL COVID 19 SAFETY PLAN WELLBEING OF STAFF AND…
Alexa Rank
1,000,001
Ali Balci | Uluslararası İlişkiler / International Relations – Türkiye Dış Politikası / Turkey's Foreign Policy
Alexa Rank
1,000,001
YAKTAŞ | Zemin Kaplama Çözümleri. Yaktaş 22 yılı aşkın süredir zemin kaplama ürünlerinde dünyanın ünlü markalarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Tüm bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.
Alexa Rank
1,000,001
İddaa Kampüsü. iddaacampusu.com, iddaa oynamak isteyenlere maçlar ve liglerle ilgili bilgi veririr.
Alexa Rank
1,000,001
Doğal Hasat Doğadan Ambarınıza Doğal Ürünler. Doğal hasat ile doğal ürünler doğadan ambarınıza bir tıkla geliyor. Hemen sitemizi ziyaret ederek doğal hayatın kapılarını arala.
Alexa Rank
1,000,001
Haber ADS | Adana Demirspor. PTT 1. Lig ve Adana Demirspor haberleri, puan durumu ve Adana Demirspor fikstürü. Şimşek hızında haber.
Alexa Rank
1,000,001