BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Boyutlu

Top 250 Websites on BOYUTLU

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Dec 1 2021.
Here are the best websites we found: morpakampus.com • hergulinsaat.com • sevgilambasi.com • mismos3d.com • logomarket.com.tr • emlaksergisi.com • 3boyutluduvarkagitlari.com • 3dkumasduvar.com • by-lamp.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Morpa Kampüs. Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ile öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış bir platformdur. Morpa Kampüs''te sesli konu anlatımları, okuma ve dinleme metinleri, üç boyutlu videolar, BBC Worldwide Learning belgeselleri, etkileşimli çalışmalar, videolu deneyler, çözümlü testler, konu tarama testleri, tema-ünite testleri, ödevler, ayrıntılı ölçme-değerlendirme ve raporlama, soru bankaları, Morpa Kampüs üyeleri için özel olarak hazırlanmış e-kitaplar, öykü kitapları, sözlükler ve ansiklopediler yer almaktadır.
Alexa Rank
22,198
3 Boyutlu Zemin Kaplama | 3D | Epoksi | Fiyatları | Nasıl Yapılır | İzmir. 3 Boyutlu Zemin kaplama, 3D zemin kaplama, nasıl yapılır, malzemeleri, fiyatları, bayilik hakkında sorularınız için iletişime geçiniz. Hergül İnşaat İzmir.
Alexa Rank
1,000,001
3D Lamba | 3 Boyutlu LED Lamba |Türkiye'nin Hediye Lamba Üreticisi | Artık AB ve ABD de.... Türkiye'ni En Büyük 3D Lamba Üreticisi... Kişiye Özel 3 Boyutlu Hediye Led Lambaları... 3 Boyutlu Lamba modeller ve çeşitlerini uygun fiyatları ile satın alın.
Alexa Rank
357,559
Anasayfa - 3 Boyutlu tarama, biblo, renkli heykel baskı hizmetleri
Alexa Rank
482,211
LOGOMARKET © Kurumsal Websitesi – 3 Boyutlu Logo Teknolojileri Üretim Tesisleri. 3D Badge Technologies
Alexa Rank
1,000,001
Emlak Sergisi: Türkiyenin İlk 3 Boyutlu Emlak İlan Sitesi - Emlak Sergisi. Emlak Sergisi'nde yüzlerce satılık ve kiralık, konut, daire, işyeri, arsa ilanlarına; en güncel konut projelerine ve emlak haberlerine ulaşabilirsiniz.
Alexa Rank
1,000,001
3 boyutlu duvar kağıtları | manzara duvar kağıtları
Alexa Rank
1,000,001
3d duvar kumaşı | Duvar Kumaşı modelleri | kumaş duvar kaplama. 3 boyutlu duvar kumaşları ile zengin duvar kumaşı modelleri ve cazip duvar kumaşı fiyatlarımızla tüm Türkiye de Hizmetinizdeyiz. Bilgi için bize ulaşınız.
Alexa Rank
375,334
BY-LAMP | Türkiye''nin En Büyük Lamba Tasarım ve Üreticisi | Kişiye Özel Lamba. Sıradışı 3D Lamba tasarımları BY-LAMP''ta! BY-LAMP kişiye özel 3 Boyutlu Lamba tasarımları, Gece Lambası, Masa Lambası ve Özel Tasarımlar ile hizmetinizde..
Alexa Rank
450,800
3D mimari çizim | dış cephe tasarım | mimarlık | animasyon | proje. 3d mimari çizim, 3d modelleme, tasarım, 3 boyutlu proje, bina projeleri, animasyon, mimarlık, sunum, iç dekorasyon, cephe çizimi, dış mekan, üç boyutlu, mağaza
Alexa Rank
484,946
NÖRON TEKNOLOJİ - 3D Yüz Tanıma Sistemi, Plaka Tanıma Sistemi, Akıllı Kart Geçiş Sistemi. Nöron Teknoloji, Videokernel, Videokernel plaka tanıma, Videokernel 3 boyutlu yüz tanıma, Yüz tanıma turnike geçiş, yüz tanıma kara liste, plaka okuma site, plaka okuma rezidans, plaka okuma işmerkezi,Plaka Tanıma Sistemi, Plaka okuma sistemi, otopark plaka tanıma, plaka okuyan kamera, ücretli otopark sistemi, plaka tanıma kantar, plaka okuma otoyol, 3 boyutlu yüz tanıma, kameralı yüz tanıma, hava alanı yüz tanıma, sınır kapısı yüz tanıma, akıllı kart geçiş sistemi, Face Recognition, Mifare Cards, GSM bariyer açma, GSM modül role , LPR, ANPR, PTS, VideoKernel
Alexa Rank
1,000,001
MiniFabrikam - Minifabrikam Anasayfa. Minifabrikam''da 3 boyutlu baskı alabilirsiniz.Türkiye''nin heryerine İzmir''den ürün gönderiyoruz.*.stl uzantılı dosyalarınızı 3d yazıcılarımızda bastıktan sonra tarafınıza uygun fiyata gönderiyoruz.
Alexa Rank
1,000,001
Okul Tanıtım | Tanıtım Filmi ve 360 Sanal Tur. okul tanıtımı, okulunu tanıt, okul tanıtımları, okul tanıtım firmaları, okul tanıtım filmleri, okul tanıtımı yapan firmalar, okul 360 sanaltur, okullarımızı tanıyalım, okul kısa tanıtım videoları, okul hava çekimi, okul tanıtım filmi, okul kısa film, okul kurumsal tanıtım, istanbul tanıtım firmaları, kocaeli tanıtım firmaları, 360 sanal tur, sanal tur 360, 360sanalturi 3 boyutlu çekimler, istanbul okul tanıtım, kocaeli okul tanıtım, kocaeli okul tanıtım firmaları, istanbul okul tanıtım firmaları, istanbulda okul tanıtımları, izmit okul tanıtımları, kocaeli 360 sanaltur, istanbul 360 sanaltur, ankara okul tanıtımları, ankara 360 sanaltur, sakarya okul tanıtımları, sakarya 360 sanaltur, yalova okul tanıtımları, yalova 360 sanaltur, bursa okul tanıtımları, bursa 360 sanaltur, balıkesir okul tanıtımları, balıkesir 360 sanaltur, manisa okul tanıtımları, manisa 360 sanaltur, aydın okul tanıtımları, izmir okul tanıtımı, izmir 360 sanal tur,
Alexa Rank
1,000,001
Agario - Agar - Agar.io Private Server || agarx.biz. Agario Private Server. agarx.biz best agar.io pvp server. Agario is an great MMO Game. Play Agario with your friends and have Fun! Many game modes like: Standard, Rainbow, Speed & Big, TeamPlay + Clans, pvp web tarayicisi �zerinden oynanan 2 boyutlu online oyundur. Oyundaki ama� etrafta bulunan yemleri ve diger oyunculari yemektir.
Alexa Rank
270,174
3d Yazıcı Parçaları - 3d baskı hizmeti - Rhino3D Printer. 3d Yazıcı parçaları ithalat toptan perekande satışı,3d baskı hizmeti,üç boyutlu yazıcı teknik servis onarım,3d printer filament satış online e-ticaret mağazası.
Alexa Rank
371,840
3D Kağıt Maket Sanatı. Ekibimiz Kağıtlardan 3 boyutlu modeller üretmeniz el becerilerinizi geliştirmeniz için bu hizmeti sunmuştur. Hadi birlikte eğlenelim.
Alexa Rank
471,952
Mekanikci Bilgi Adresi - Mekanik Tesisat - Mekanik Proje. Mekanikçinin El Kitabı - Mekanik Firmaları - Mekanik Proje - 3 Boyutlu Mekanik Proje
Alexa Rank
481,938
. Tridi Medya fiziksel mekanların dijital ikizlerini oluşturur. 3 boyutlu, 360°, sanal tur ve sanal gerçeklik (VR) çekimlerini Matterport teknolojisi ile gerçekleştirir. Pazarlama ve mühendisliğin kesiştiği bir çok mecrada danışmanlık hizmeti verir.
Alexa Rank
1,000,001
Enlem Koleji. Enlem Koleji eğitimin çok boyutlu gelişimi desteklemesi öngörüsü ile hareket eder. Çocuklarımızın ihtiyaçlarını tespit edip geliştirerek bilgi ve duyarlılıklarını artırmak, vatanını, bayrağını, milletini seven örf ve adetlerine bağlı milleti için üreten, çözümcü ve topluma faydalı, gelişen dünyaya entegre bireyler yetiştirmek kurumumuzun ana hedefidir. Kurumsal aile olarak, çocuklarımızın eğitim geleceğini planlamak isteyen ailelerin pusulası olma hedefini taşır.
Alexa Rank
1,000,001
Anime-Deposu [720p\\100Mb Encodes]. Anime - Deposu [720p-100Mb Encodes] Düşük Boyutlu HD Kalite Anime Arşivi
Alexa Rank
1,000,001
OY PUSULASI. Oy Pusulası siyaset bilimciler tarafından geliştirilmiş ücretsiz bir eğitim aracıdır. Oy Pusulası kullanıcılardan 30 değişik konuda tercih ve değerlendirmelerini öğrenmektedir. Aynı konularda partilerin konumları da uzman araştırmacılar tarafından partilerin seçim bildirgeleri ve benzeri belgeler temelinde belirlenmektedir. 30 konu üzerinde 5 değişik parti için belirlenmiş pozisyonlar iki boyutlu bir siyaset uzayı çerçevesinde özet olarak görselleştirilmektedir. Böylelikle soruları cevaplayan kullanıcılar kendi konumları ile 5 değişik partinin konumlarını aynı grafik üzerinde görebilmektedir.
Alexa Rank
1,000,001
Merinos Halı/Evtekstil. Merinos, topluma faydalı olabilecek sosyal boyutlu organizasyon faaliyetlerine de öncelik veren yapısı ile uluslararası kalite standardına ve imajına sahip, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya markasıdır.
Alexa Rank
1,000,001
Arge Kariyer 2D&3D Tasarım ve Üretim Yazılımları Eğitim Merkezi. Arge Kariyer, Uluslararası sertifikalar ve başarılara sahip uzman kadrosu ile Solidworks, 3ds Max, Keyshot, Autocad kursları kapsamında mühendis, tekniker, teknisyen ve firmaların arge birimlerinin 3 boyutlu tasarım ve üretim süreçlerini hızlandırmayı ve verimi artırmayı amaçlamaktadır.
Alexa Rank
1,000,001
Haber Fark - Konya haber, Aksaray haber, Eskil Haber, Tarım Haber. Aksaray haber, Eskil Gazetesi, Konya haber, tarım haber
Alexa Rank
356,380
Pelinsan Elektronik Ka-Band Otomatik Anten ve Canlı Yayın Araç Sistemleri. Pelinsan Elektronik Ka-Band otomatik anten. Ka-Band canli yayin arac tasarimi. Broadcast ve guvenlik ekipmanlari. Pelinsan LED uretimi ve satislari
Alexa Rank
483,950
YOLMED – Kişiselleştirilmiş Medikal Çözümler. Kişiselleştirilmiş Medikal Çözümler
Alexa Rank
488,891
zkanoca | Ben, programlama dilinin, zeki, çevik ve aynı zamanda açık kaynak olanını severim.. Ben, programlama dilinin, zeki, çevik ve aynı zamanda açık kaynak olanını severim.
Alexa Rank
489,088
Armaksan Mühendislik Web Sayfası. Armaksan MuhendislikArmaksan Muhendislik
Alexa Rank
1,000,001
Nadir Obje – İkincisi Bizde Bile Yok. İkincisi Bizde Bile Yok - NadirObje.com
Alexa Rank
349,016
3D Filament Modelleri, Fiyatları ve Çeşitleri - FK Filament ve 3D Ekipmanları. FK Filament olarak 3D Yazıcı Filamentleri imalatı yapmaktayız. Filament renkleri, filament çeşitleri, filament modelleri ve 3D Yazıcı ekipmanları için bize ulaşabilirsiniz.
Alexa Rank
375,419
3D Lamba ve 2019'un en Mükemmel Hediyeleri - Hediye Kovanı. Sevdiklerinize; mutlu anlarınızı hediye edebileceğiniz 3d lamba ile hayatınıza ışık katın.
Alexa Rank
382,520
ÇAĞLAR BOSTANCI | KİŞİSEL BLOG SAYFASI. PHP OOP Trait (Özellik) Kullanımı ve Insteadof Kullanımı
Alexa Rank
450,814
Lezzetli Robot Tarifleri - Herkes için Elektronik. Elektronik, yazılım, Arduino, mühendislik ve teknoloji çerçevesinde projeler ve içerikler üreten, Youtube merkezli oluşum.
Alexa Rank
452,563
3D Oyunlar - Güncel 3D Oyun Sitesi. En güzel 3d oyunlar, shockwave oyun yayınlayan güncel 3d oyun sitesi.
Alexa Rank
471,956
Bursa Sanal Tur Uygulaması / Havadan Sanal Tur Uygulaması. Bursa sanal tur/ Havadan sanal tur/ Gökyüzünden sanal tur/ Havadan Bursa/ 3D Bursa/ 360 Bursa/ Panoramabursa/ Bursa katalog çekimi/ bursa ürün çekimi
Alexa Rank
471,943
 Dizi Film Market | Türkiye''nin Dizi-Film Merkezi | Harrdisk Dolum. Dizi Film Market | Türkiye''nin Dizi-Film Merkezi | Harrdisk Dolum
Alexa Rank
476,034
Kurumsal web tasarım ajansı. Dijital dünyada doğru adımlar ile yer almak için Novasta kurumsal web tasarım ve grafik tasarım ajansı ile yeni bir deneyim yaşayın.
Alexa Rank
483,062
3d Animasyon | Görselleştirme. 3d Animasyon, Video FX, Profesyonel Sunum, 3d tasarım, logo Tasarım
Alexa Rank
487,396
Teknoloji ve Tasarım Dersi | Basit Proje Fikirleri | Robotik | STEM. Teknoloji ve Tasarım Dersi Projeler, Yeni program, Temel Tasarım, Bilgisayar Destekli Tasarım,İcatlar, Ürün geliştirme, Tübitak Bilim Fuarı, Robotik, Arduino
Alexa Rank
1,000,001
Sanal Tur. Sanal tur Tanıtımlarınıza farklılık katacak, rakiplerinize karşı sizi bir adım daha öne taşıyacak, ucuz, zahmetsiz ve kaliteli bir tanıtım yöntemi olarak size 360 Derecelik Sanal Tur öneriyoruz. Günümüzde çekilen panoramik fotoğraflarda zemin ve tavan , yer ve gökyüzü de görüş alanına eklenebilemekte ve kişi sanki kendini oradaymış gibi hissedebilmektedir..
Alexa Rank
1,000,001
Roboloko | Robotları Anlama Kılavuzu. Robot, insan, teknoloji ve yaşam döngüsünde değişen gündelik yaşama, iş hayatına, sanata, ilişkilere ve iletişime yakından bakarak, yarını anlamaya çalışıyoruz.
Alexa Rank
1,000,001
Prof Dr Cem Turan. Riskli Gebelik, Aile Planlaması, Kanserler ve kanser öncüsü hastalıklar, İnfertilite, bebek sahibi olamama, yumurtlama tedavisi, Tüp Bebek ve Aşılama, Menopoz, Osteoporoz, İdrar kaçırma, Pelvik relaksasyon, sarkma, Cinsel problemler, Laparoskopi, Histeroskopi, kolposkopi, Doğum ve Kadın Hastalıkları Uzman, Tüp Bebek Uzmanı, Perinatoloji Uzmanı, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi Uzmanı,
Alexa Rank
1,000,001
Harun Dekorasyon | Duvar Kağıdı. Duvar kağıdında trendleri belirleyen BELÇİKA KHROMA ,GUY MASUREEL , KHLARA ve A.S CREATİON markası ile distribütörlük anlaşması yaparak ,ürün yelpazesindeki yeniliklerde ilk adımı atmıştır. Yerli üretim den 2 adet kataloğumuz mevcuttur ; VİCENZA ve MESSİNA kataloglarımız stokludur. Türkiye duvar kağıdı sektöründe 500’e yakın bayiliğe sahip olan Harun Dekorasyon, pek çok inşaat , otel , rezidans projelerinde başarı ile yer almıştır.
Alexa Rank
1,000,001
YAPI ÜRÜN : YAPI ÜRÜN. Yükseltilmiş Döşeme, Yükseltilmiş Zemin, Sistem odası, karo halı, 3d zemin kaplama, Tezgah Arası Cam, Duvar Kağıtları,Epoksi zemin kaplama, Fiyatları, Ankara
Alexa Rank
1,000,001