BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Denizcilik

Top 250 Websites on DENIZCILIK

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Nov 1 2021.
Here are the best websites we found: mgm.gov.tr • denizcilikdergisi.com • denizcilikbilgileri.com • lojiport.com • esenkiyi.com.tr • filoshipping.com • akademistore.com • denizhaber.com • sogutuculukonteyner.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Meteoroloji Genel Müdürlüğü. mgm.gov.tr Hava, Hava Durumu Hava Tahmini Sıcaklık, Yağmur Kar Dolu Şimşek Gökgürültüsü Rüzgar Fırtına Denizcilik Havacılık Tarım
Alexa Rank
12,608
Denizcilik Dergisi - Denizcinin anasayfası. Denizcilik Dergisi Resmi İnternet Sitesi'ne hoş geldiniz.
Alexa Rank
451,089
Denizcilik Bilgileri | Denizciler için haberler ve bilgiler. Denizci ve Denizciliğe merakı olanlar için, güncel haberler, bilgiler ve belgeler bu sitede.
Alexa Rank
475,715
Lojistik, Kargo, Nakliye ve Denizcilik Haberleri. Güncel lojistik, taşımacılık,karayolu, havacılık, denizcilik ve nakliye haberleri
Alexa Rank
223,115
Esenkıyı Denizcilik | Ana Sayfa. Gemi inşaası ve onarımında yılların verdiği deneyimle yolunda emin adımlarla ilerleyen, özgün projelere imza atan ve en iyi hizmeti sunmaya çalışan, global ekonomiyi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Çalışanlar Denizcilik İnşaat ve Sanayii Limited Şirketi kuruluşundan bu yana güven ve sorumluluk ilkelerini benimsemiş, kaliteden asla ödün vermeyen kararlı adımlarıyla dünyanın seçkin firmaları arasında yerini almıştır.
Alexa Rank
428,320
Kıbrıs Gemi Bileti - Filo Shipping - Filo Denizcilik. Filo Denizcilik Kıbrıs Feribot Sefer Saatleri ve Bilet Fiyatları, Mersin - Taşucu, Taşucu - Kıbrıs gemi bileti ve fiyatları
Alexa Rank
1,000,001
Deniz & Doğaya Dair Her Şey Bir Tık Ötenizde | Akademi Denizcilik. Deniz & Doğaya Dair Her Şey Bir Tık Ötenizde | Akademi Denizcilik
Alexa Rank
1,000,001
Deniz Haber-Kaptan Haber Ajansı-Denizcilik Haberleri. Deniz Haber Türk Denizciliğinin Haber Sitesi olan sitemiz 2005 yılından bu yana yayındadır. Denizcilik haberleri için deniz haber.
Alexa Rank
30,588
Sogutuculu Konteyner | Norex Denizcilik. Norex Denizcilik Cold Store markasıyla portatif kiralık ve satılık soğuk hava depo konteyner hizmeti vermektedir.
Alexa Rank
485,876
Boras Denizcilik | Lojistik ve Gümrükleme Hizmetleri. Tüm lojistik, dış ticaret, gümrükleme ve nakliye işlemlerinizi 29 yıllık tecrübemiz ile Boras Denizcilik farkıyla gerçekleştiriyoruz.
Alexa Rank
1,000,001
E-Marine Education | Denizcilik Eğitimi - Marine Education. E-MarineEducation.com is a website that includes various services and media dealing with Maritime. An entirely assistive website for all entitled within Maritime Industry.
Alexa Rank
1,000,001
7deniz, denizcilik sektörünün haber kaynağı. Denzicilik sektörünün haber kaynağı bir tık uzağınızda
Alexa Rank
274,838
Konteyner Taşımacılığı ve Denizcilik | Turkon Line. Konteyner taşımacılığı sektöründeki güven ve hızını, konteyner takip ile geliştirerek, deniz taşımacılığı müşterilerine en kaliteli hizmeti sunar.
Alexa Rank
489,853
ADF | Amatör Denizcilik Federasyonu
Alexa Rank
1,000,001
ADF | Amatör Denizcilik Federasyonu
Alexa Rank
1,000,001
Borealis Denizcilik A.Ş.. Deniz taşımacılığı
Alexa Rank
1,000,001
RANMARINE DENİZCİLİK TİCARET LTD. ŞTİ. | www.ranmarine.com
Alexa Rank
1,000,001
ALİŞ ALÜMİNYUM İŞ - Side Scuttles and Ship Windows - Gemi Lumbuz ve Pencereleri | Denizcilik Sektöründeki Öncü Ruh
Alexa Rank
1,000,001
Ana Sayfa - K.K.T.C. Meteoroloji Dairesi. kktcmeteor.org Hava, Hava Durumu Hava Tahmini Sıcaklık, Yağmur Kar Dolu Şimşek Gökgürültüsü Rüzgar Fırtına Denizcilik Havacılık Tarım
Alexa Rank
337,737
Denizmar.net / Teknenizde ihtiyacınız olan herşey burada. Denizmar olarak 35 yılı aşan tecrübemizle, Türk Denizcilik Endüstrisinde yer alan saygın müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Firmamız, İstanbul, Antalya, Bodrum’un büyük tersaneleri başta olmak üzere tüm irili ufaklı üreticilerden, tedarikçilerden ve müşterilerden gelen taleplere göre temsilcisi olduğumuz ekipmanların satış ve teslimini yapmaktadır
Alexa Rank
475,737
Seyir.net. Denizcilik ile ilgili yazılar.
Alexa Rank
1,000,001
Deniz Haber Mobil. Deniz Haber, gemi kazaları, tersane haberleri, gemi haberleri, haber sitesidir. Türkiye’nin Denizcilik haberleri için Deniz Haber''i tercih etmelisiniz.
Alexa Rank
232,356
East Marine | Deniz için her şey... Türkiye''nin ilk ve en büyük denizcilik marketi zinciri East Marine, binlerce ürünü uygun fiyatlar ve ücretsiz kargo frsatları ile ayağınıza getiriyor.
Alexa Rank
250,900
Gazete Lojistik. Lojistik,Ulaştırma,Havacılık,Denizcilik,Transport,Demiryolu,Hafif Ticari,Kamyon-Treyler, Otobüs. Gazete Lojistik, Lojistik Dünyası'nın sesi.
Alexa Rank
421,384
Türkiye''nin Petrol Ofisi. Petrol Ofisi, avantajlı kampanyaları, filo yönetim sistemleri, havacılık ve denizcilik sektörleri için kurumsal-ticari çözümleri ile Türkiye''nin lider akaryakıt ve otogaz dağıtımcılığını üstleniyor.
Alexa Rank
484,015
Vira Haber - Deniz Haber - Deniz Haberleri - Son Dakika Haberler. Vira Haber, deniz haber, gemi kazaları, liman haberleri, tersane haberleri ve marina haberleri, haber sitesidir. Denizcilik haberleri Vira Haber''de.
Alexa Rank
488,080
Medkonlines | Yönümüz Sizsiniz.... 2009 yılında Medkon Denizcilik Sanayi ve Ticaret Ltd Şti. olarak kurulan Medkon Lines, 2012 yılından bu yana Medkon Hat İşletmeciliği Denizcilik...
Alexa Rank
1,000,001
Delphine Yachts. Şirketin ana faaliyet konusu Delphine Yachts markası altında tekne alım satımı, yenileme, kiralama ve yasal danışmanlık hizmetleridir. 2012 yılında Alper T. Kenaroğlu’nun şirkete ortak olarak katılması akabinde şirkette yeniden yapılanmaya gidilmiştir. Yeni yaklaşım ile şirketin ana faaliyet alanı denizcilik olmak üzere lüks yaşam tarzı ile ilgili ürün ve hizmetlere yönelik olacaktır. Bunlar tekne alım satım ve ilgili hizmetler, lüks gayrı menkul alım satımı, özel havacılık ve iş geliştirme olarak özetlenebilir. 2013 yılında Grupo Delphine Mallorca S.L. şirketinin kurulması ile birlikte denizcilik konusundaki faaliyetlerini İspanya, Palma de Mallorca kentindeki Club de Mar Marina’daki ofisi aracılığıyla genişletmiştir.
Alexa Rank
1,000,001
Türkiye''nin Petrol Ofisi. Petrol Ofisi, avantajlı kampanyaları, filo yönetim sistemleri, havacılık ve denizcilik sektörleri için kurumsal-ticari çözümleri ile Türkiye''nin lider akaryakıt ve otogaz dağıtımcılığını üstleniyor.
Alexa Rank
1,000,001
JÖNTÜRK – Sine Qua Non. Sine Qua Non
Alexa Rank
1,000,001
Kent TV - Bodrum'un Lider Haber Merkezi.... Bodrum Haberleri, Bodrum ile ilgili son dakika haberleri ve en son gelişmeler.
Alexa Rank
249,408
Hamdi Küçük Çelik Makina A.Ş. Çelik Halat, Halat Ekleri, Zincir ,Kaldırma Ekipmanları ,Yapı market, Kompresör,Santrifüj Pompa, hırdavat, Endüstriyel Tekerlek ve binlerce ürün hamdikucuk.com.tr'de. Çoklu Ödeme Seçenekleri. Satış Sonrası Güven. Hızlı Kargo.
Alexa Rank
260,622
Nadir Obje – İkincisi Bizde Bile Yok. İkincisi Bizde Bile Yok - NadirObje.com
Alexa Rank
349,016
marintekstore.com: Tıklayın, teknenizi donatın! Balıkçılık, Baş Pervanesi, Boya, Bakım, Çıpa, Irgat, Elektronik, Dümen & daha fazlası. Marin Mağaza
Alexa Rank
452,665
Deniz Şimdi Batı Marine ile Daha Güzel. - Batı Marine. Deniz motorları,şişme bot ve yüzlerce deniz ekipmanları uygun fiyatlarla Batı Marine'de.Ücretsiz kargo fırsatları ile siparişin kapına gelsin.
Alexa Rank
473,696
KRAL TRANS || LOJİSTİK NAKLİYAT. Taşımacılık alanında profesyonel çözümler ve müşteri ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet vermek için burdayız.
Alexa Rank
1,000,001
Soylu Group. Soylu Group
Alexa Rank
1,000,001
Yenal | Home Page. Yenal Shipping Group of Companies was established as a Ship Owner and Dry Cargo Brokerage Company in 1992 by Mr.Nazim YENAL.With the experience of 20 years,we are serving as well known and respected company by Insurers, charterers, Shippers ,Receiver and involved all third parties.
Alexa Rank
1,000,001
2.eltekne.com - Tekne alsat,ikinci el tekne,Satılık Tekne,Satılık Tekneler,Kiralık tekne,Satılık ahşap yat,tekne ilanları,tekne borsası,denizpazari,deniz pazari. İkinci el ve sıfır deniz vasıtaları ilanları
Alexa Rank
1,000,001