BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Devlet

Top 250 Websites on DEVLET

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Jan 1 2022.
Here are the best websites we found: turkiye.gov.tr • devletbahceli.com.tr • bilgibudur.com • devletsitesi.com • devletdestekkredileri.com • devletdestekli.com • kosgebkredisi.com • artuklutaksi.com • tcdd.gov.tr

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
e-Devlet Kapısı Devletin Kısayolu | www.türkiye.gov.tr. e-Devlet Kapısı''nı kullanarak kamu kurumlarının sunduğu hizmetlere tek noktadan, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Alexa Rank
485
Devlet Bahçeli Resmi İnternet Sitesi. Devlet Bahçeli Resmi İnternet Sayfası
Alexa Rank
475,847
Devlet Destekleri - Banka Kredi Bilgileri Platformu. Devlet destekleri , Banka kredi haberleri , Güncel fiyat listesi , Her çeşit bilgiyi içeriğinde barındıran platform.
Alexa Rank
238,762
Devlet Sitesi • Devletten Haberler ve Duyurular. Devlet Sitesi: Vergiler, SGK, Bağkur ve diğer tüm devlet haberleri, duyurular. E-Devlet sorgulamaları ve genel bankacılık hizmetleri, krediler ve başvuru.
Alexa Rank
374,318
Devlet Destek Kredileri | Devlet Hibe Destekleri 2018. Devlet tarafından verilen kredi ve hibe destekleri hakkında bilgi portalı.
Alexa Rank
475,848
Devlet Destekleri 2020 Yılında Teşvik Hibe Veren Kurumlar. Devletin Aralık 2020 yılında tarım, hayvancılık, girişimcilik, KOSGEB, genç çiftçi ve diğer sektörlerde vereceği teşvik ve hibeler ile sıfır faizli krediler ile bu desteklerin şartları ve başvuru evrakları yer almaktadır.
Alexa Rank
63,355
Devlet Destekleri Aralık 2020 Hibeler Faizsiz Krediler. KOSGEB İş Planı Örnekleri Aralık 2020 Devlet Destekleri, Hayvan Kredisi, Ziraat Bankası destekleme ödeme tarihleri, durumu olmayan ailelere maddi yardımlar, faizsiz kredi ve hibeler
Alexa Rank
168,960
Mardin Artuklu Devlet Hastanesi Hizmet Taksi. Mardin Artuklu Devlet Hastanesi Hizmet Taksi Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetine Girmiştir.
Alexa Rank
387,579
TCDD – Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Resmî Sitesi
Alexa Rank
453,876
Tahlil Sonuçları Öğrenme - Online - Devlet Hastanesi - Laboratuvar Sonuçları. Devlet hastanesi, online tahlil sonuçları sorgulama, mhrs tahlil sonuçları, sağlık makaleleri, e-tetkik sonuçları, kan tahlili sonuçları, laboratuvar sonuçları, idrar kültür testi, pataloji, biyokimya, tahlil yorumları,emar, şeker tahlili.
Alexa Rank
453,831
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü
Alexa Rank
374,342
Devlet Yardımı -
Alexa Rank
387,659
DEVLET Kredi - Herkese Hibe!. 2020 yılında devletten hibe olarak hayvancılık ve çiftçilik üzerine kredi KOSGEB den ve bankalardan esnaflar teşvik nasıl alır
Alexa Rank
475,850
Abdullah Gül Üniversitesi - 3''üncü Nesil Devlet Üniversitesi. Abdullah Gül Üniversitesi,3. Nesil Devlet Üniversitesi,Abdullah Gul University,3rd Generation University
Alexa Rank
239,309
T.C. Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı
Alexa Rank
305,611
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Tiyatroları
Alexa Rank
451,131
İstanbul Hastaneleri | Devlet, Özel ve Üniversite Hastaneleri''nin Detaylı Listesi | Sağlık Ocakları | Poliklinikler. İstanbul Hastaneleri, İstanbul''daki tüm hastanelerin listesi, iletişim bilgileri, online randevu ve sağlığa dair herşey. İstanbul''da bulunan tüm sağlık ocakları''nın iletişim bilgileri.
Alexa Rank
479,866
Hastane Randevu - Devlet Hastanelerine Randevu Alma. Hastanelere online randevu alma, hastanelerin güncel bilgilerini sağlayan hastane rehber sitesi
Alexa Rank
478,793
KOBİKredi.NET - DEVLET Destekleri!. Esnaf ve KOBİ için 2020 yılında KOSGEB ile verilen hibe ve faizsiz krediler, yeni girişimciler ile çiftçilerimize işyeri ve hayvan destekleri
Alexa Rank
480,734
KPSS Notları – Devlet Kapısından Geçiş İçin Gerekli Olan Her Şey !
Alexa Rank
480,903
Tahlil Sonuçları - Tahlil Sonucu Öğrenme - mhrs - Tahlil Sonuçları Mhrs - Tahlil Sonuçları Sorgulama - E Nabız tahlil Sonuçları - Laboratuvar Sonuçları - Sağlık. Devlet Hastaneleri Tahlil Sonuçlarını Öğrenme - mhrs - Sağlık Ocağı ve Sağlık Konusunda Akademik Bilgiler Teşhis Ve Tedaviler Anlatılıyor
Alexa Rank
486,401
Devletsel | Türkiye Hakkında. Türkiye’nin tarafsız ve bağımsız devlet bilgi paylaşım platformu olan Devletsel.com ile beraber aramış olduğunuz bütün bilgileri en güncel halleriyle web sitemizde bulmanız mümkündür.
Alexa Rank
475,851
İstanbul Medeniyet Üniversitesi. İstanbul Medeniyet Üniversitesi - Yeni Nesil Devlet Üniversitesi - Üniversite Medeniyettir.
Alexa Rank
72,524
Özel Okul Fiyatları ve Tavsiyeleri - Okulbul.com. Türkiye'deki tüm özel okulların, 2019 ücret ve fiyat listesini, sosyal alanlarını ve faaliyetlerini, devlet desteğini, öğrenci ve veli yorumlarını okuyup inceleyebileceğiniz okul platformu.
Alexa Rank
314,886
Ana Sayfa. Ana Sayfa Devlet Malzeme Ofisi-Kamuda Akıllı Satınalma
Alexa Rank
367,499
Biletiva. Biletiva; Devlet Tiyatroları, Devlet Opera ve Balesi, bir çok sinema ve organizasyon için kolay bilet alma sitesi.
Alexa Rank
474,056
Kredi Notu, Kredi, Finans ve Ekonomi Haberleri. Kredi notu, banka kredileri, devlet destekleri, finans, yatırım ve ekonomi dünyasıyla ile ilgili bilgilerin yayınlandığı portal.
Alexa Rank
428,963
MemurOl.Net - Türkiye''nin Memur Haber Merkezi. Devlet Dairelerinde Hangi İş İmkanları Mevcut? Nerede ve Hangi Pozisyonda Çalışabilirim? Güncel Memurluk alım ilanları gibi soruların cevaplandığı tek adres.
Alexa Rank
419,810
Ülkücü Medya, Ülkücü Haber, Milliyetçi Haber Sitesi. Ülkücü Haber, Ülkücü Medya, Milliyetçi Haber, MHP Haberleri, MHP Haber, Ülkücü Gazete, Milliyetçi Haber Sitesi,
Alexa Rank
104,782
KOSGEB Kredi - O FAİZLİ KREDİ!. 2020 Devlet destekli KOSGEB faizsiz hibe kredi kullanarak işyeri açmak ve esnaf ile kobi için verilen teşviklerle bankalardan hayvan kredisi nasıl alınır yeni girişimci fikirleri
Alexa Rank
175,405
. Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Isparta''da 18 Mayıs 2018 tarihinde ve 30425 sayılı Kanun ile kurulan devlet üniversitesidir. Üniversitede 5 fakülte, 3 yüksekokul, 17 meslek yüksek okulu ve 1 enstitü bulunmaktadır.
Alexa Rank
234,887
Dükkan Açmak İstiyorum Diyenler İçin Rehber. Dükkan veya işyeri açmak istiyorum ancak ne iş yapsam diyenler için sermaye, Devlet Destekleri, KOSGEB, kredi, dekorasyon, işyeri isimleri yer almaktadır. Cafe, lokanta, bilgisayarcı açmak isteyenler için örnek iş planları mevcuttur.
Alexa Rank
237,388
Devlettenal ». E Devlet, kamu, ssk Haber ve duyuru portalı
Alexa Rank
348,487
SGK Bülteni - SGK Haberleri Emeklilik Kamu İŞKUR İş İlanları Sitesi. SGK Haberleri - Emeklilik, Kamu İlanları, İŞKUR İş İlanları, Devlet Destekleri, EYT, Ekonomi Haberleri içeren çalışan, işsiz ve emekli haber sitesi.
Alexa Rank
382,701
Erçin Özüntürk - Dermatoloji, İstanbul. Dr. Ercin ÖZÜNTÜRK, Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı'dır. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 1975 yılında mezun olduktan sonra, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde uzmanlık eğitimi almıştır. Bolu ve Eskişehir Devlet Hastaneleri'nde uzman olarak çalıştıktan sonra, bir dönem Eskişehir Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini başarıyla yürütmüştür. Daha sonra Anadolu Üniversitesi Hastanesi'nde uzman olarak çalışan Özüntürk, Eskişehir'de bulunduğu süre boyunca serbest muayenehane hekimliği yapmış, 1995 senesi itibari ile estetik dermatoloji alanında çalışmalarına başlamıştır. 2002 Ekim ayında emekli olduktan sonra kızı Esra Özüntürk ile,Erlamer’i kurmuştur.
Alexa Rank
476,920
Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayi A.Ş.. Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi, kısaca TÜRASAŞ, 4 Mart 2020 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 2186 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı gereğince TCDD''nin bağlı ortaklıkları olan TÜLOMSAŞ, TÜDEMSAŞ ve TÜVASAŞ''ın birleştirilmesi ile kurulan Ankara merkezli iktisadi devlet teşekkülüdür.
Alexa Rank
430,133
baskiseli.com: Bayrak İmalatı - Bayrak Siparişi - Türk Bayrağı - Dijital Baskı. Size özel Bayrak,Flama ve Baskı Türlerini baskiseli.com sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla, Türk bayrakları, Gönder Bayrakları, Yabancı devlet, Özel Firma bayrakları, Atatürk posterleri ve dijital baskıları sipariş verebilirsiniz.
Alexa Rank
473,685
edevlet.com. E devlet giriş yaparak edevlet şifresi ile ssk sorgulama, sgk sorgulama ve emeklilik sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.
Alexa Rank
476,446
Kobilgi.net - KOBİ'ler İçin Destek ve Bilgi Platformu. Kobilgi; Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelere devlet teşvikleri, hibe, krediler gibi KOBİ ihtiyaçları hakkında güncel bilgi sunan bir destek platformudur.
Alexa Rank
480,735
Tanzimat Fermanı ve Dönemi - tanzimatfermani.com. Tanzimat fermanı, çok eski yıllarda oluştulan kişilerin haklarının korunmasında, kişilerin haklarının devlet güvencesi altına alınmasında ve demokratik bir halk kitlesi oluşması için gündeme getirilmiş olan bir ferman olarak bilinir. Tanzimat fermanında padişa
Alexa Rank
486,473
Tümer İnşaat - Adana''da Eşsiz İnşaat Yapıları. 31 yıldır birçok devlet kurumu ve konut inşa eden Tümer İnşaat, bilgi ve tecrübeleri doğrultusunda verdiği hizmetle ve Çukurova Bölgesi’nde ürettiği modern yaşam standartlarına uygun konutlarıyla atılan her adımda ve alınan tüm kararlarda sektörün güçlü temsilcilerinden biri olmuştur
Alexa Rank
487,390
Yatırım Teşvik Hibe Danışmanlık. hibe Yatırım Teşvik Girişimcilik Hibe Danışmanlık KOSGEB Destekleri Devlet Destekleri
Alexa Rank
488,684
Çukurova Üniversitesi. Cukurova University
Alexa Rank
57,897
Haber Ay - Haberler - Son dakika Haberler. Son dakika haberleri hızlı şekilde kullanıcılara ulaştıran haber sitesidir
Alexa Rank
60,407
Akademetre
Alexa Rank
113,897
Yorumla.Net - Teknoloji Haberleri ve Gündeme Dair Her Şey. Güncel teknoloji haberleri, magazin dünyasında son gelişmeler ve gündemi kendince Yorumla.
Alexa Rank
260,639
Haber Oku, Son Dakika Haberi. Haber Oku, Son Dakika Haberleri.. Haber okuyun habersiz kalmayın. TV''de bugün, hava durumu, spor ve dahası birhaberoku.com''da
Alexa Rank
305,602
Seydişehir Haber. Torosların İncisi Seydişehir''in Haber Portalı
Alexa Rank
368,185
İşHaber
Alexa Rank
398,313
Türkiye Hastane Rehberi
Alexa Rank
424,830
Çalışma Saati | Mesai Saatleri. Aradığınız firmaların çalışma saatleri, telefon numarası, adresi, mesai saatlerini ve yakınındaki tüm işletmeleri bulabilirsiniz.
Alexa Rank
427,918
EMMOŞ BUCAK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.. Grubumuz 198 in7 yılında Şanlıurfanın Siverek İlçesinde Emmoş Bucak Tur.San.Tic.Ltd.Şti Adı altında Mehmet Emin Bucak yönetiminde Petrol Ofisi adı altında ilk akaryakıt istasyonunu açarak ticari hayatına başlamıştır.
Alexa Rank
451,390
SOSYO BİLGİ | Teknoloji Haberleri - sosyobilgi.com. Sürekli yeni bir teknoloji haberleri paylaşımı yapılan ve toplumu ilgilendiren en önemli gelişmeler, size özel kampanya ve fırsatlarla dolu portal
Alexa Rank
453,745
En Uygun Kredi - UcuzKrediler.Com - Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi İçin En Uygun Kredi Hesaplama İşlemlerini Sitemizden Yapabilirsiniz.. Konut Kredisi, İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi İçin En Uygun Kredi Hesaplama İşlemlerini Sitemizden Yapabilirsiniz.
Alexa Rank
454,103
www.elit-haber.com. https://www.elit-haber.com
Alexa Rank
476,671
Elde Demokrasi Osmaniye Haber Merkezi. Söz Uçar Yazı Kalır, osmaniye, osmaniye haber, bölgenizde olup bitenleri buradan öğreneceksiniz, osmaniye, adana, k.maraş, g.antep, hatay, mersin, antalya, ısparta, burdur, kadirli, düziçi, toprakkale, sumbas, bahçe
Alexa Rank
476,613
Newsanat. Sanat Haberleri sosyal paylaşım sitesi
Alexa Rank
482,925
Plus Global Danışmanlık Ltd. Şti.. Plus Global Danışmanlık Ltd. Şti.
Alexa Rank
484,168
Pencere TV. Pencere TV
Alexa Rank
483,955
YARATICI YAPIMCILIK | YAMAÇ OKUR'DAN SİNEMA ve TV DÜNYASINA DAİR HER ŞEY. YAMAÇ OKUR'DAN SİNEMA ve TV DÜNYASINA DAİR HER ŞEY
Alexa Rank
488,647
T.C. İçişleri Bakanlığı. T.C. İçişleri Bakanlığı Resmi İnternet Sitesi
Alexa Rank
39,131
ANAYASA.GEN.TR - Kemal Gözler, TÜRK ANAYASA HUKUKU SİTESİ
Alexa Rank
63,862
Ereğli Haberleri - Haberiniz Olsun. Konya Ereğli Güncel Haber Sitesi - son dakika
Alexa Rank
63,858
KAYSİS (ELEKTRONİK KAMU BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ). KAYSİS, elektronik uygulamalara tek bir platform üzerinden erişim sağlanmasına imkan veren entegre bir sistemdir.
Alexa Rank
116,877
222haber.com. Eskişehir'in en güncel ve en kapsamlı haber sitesi...
Alexa Rank
176,575
istanbul.net.tr, Türkiyenin İlk Şehir Rehberi Sitesidir. İstanbul Şehir Rehberi. İstanbul hakkında en geniş derlenmiş şehir yaşamı bilgisine sahiptir. kültür sanat etkinlikleri ve takvimi. Sinemalardaki son film gösterimleri ile salon ve seans bilgileri, konser takvimleri ve tiyatro oyunları en son sergiler fuarlar ile yeme içme mekanları, İstanbul kültür sanat, sinema, mekanlar
Alexa Rank
211,682
Türkiye Cumhuriyeti Sayıştay Başkanlığı. Türkiye Cumhuriyeti Sayıştay Başkanlığı
Alexa Rank
250,932
EtikHaber. Doğru Haberin Adresi...
Alexa Rank
268,623
İDARE.GEN.TR - Kemal Gözler, Türk İdare Hukuku Sitesi
Alexa Rank
314,798
T.C. İstanbul Valiliği. İstanbul Valiliği Kurumsal İnternet Sitesi. Resmi duyuru ve haberler için tek geçerli kaynaktır.
Alexa Rank
321,785
MİLLİ HABER-MİLLİ BAKIŞ. KİM OLDUĞUN DEĞİL NEREYE BAKTIĞIN ÖNEMLİ İÇİNDE VATAN VE MİLLET SEVGİSİ OLAN HERKES BURADA
Alexa Rank
330,863
N Finans. Tüm kredi türleri, kredi kartları ve bankalar hakkında yazılmış makaleleri inceleyebilir, güncel haberleri okuyabilirsiniz.
Alexa Rank
356,507
Detail Haber - Haber, Haberler, Son Dakika Haberler. Detail Haber - Haber, Haberler, Son Dakika Haberler
Alexa Rank
362,556
Haberasi.com Enson Güncel Haberin Adresi. Enson haberler, sondakika haberleri, siyaset haberleri, ak partiden haberler, mhp''den enson haberler, chp''den enson haberler, fetö, sinan ogan, koray aydın,
Alexa Rank
374,504
Türk Web Siteleri, Gazeteler, Dergiler, Televizyonlar, Arama, E-Kart, Arkadaş, ilanlar, Oyunlar, Chat, EKart. Türk Medyası, Siteler, Arama ve İndeksleme Motoru, Herşeyi bulabileceğiniz bir portal...
Alexa Rank
375,167
Batman İl Emniyet Müdürlüğü. Batman İl Emniyet Müdürlüğü
Alexa Rank
374,185
Tiyatronline. Sanat Haberleri sosyal paylaşım sitesi
Alexa Rank
420,068
DokuzhaberGazetesi. Türkiye'nin Sesi..
Alexa Rank
476,140
Silifke Haberleri - Son Dakika Silifke Haberler. Silifke Haberleri, Son Dakika Silifke Haberler ve Gelişmeleri, Mersin Haberleri, Erdemli, Tarsus, Mut, Gülnar ve Anamur Haberleri Sitemizde....
Alexa Rank
424,118
Türkiye''nin Portalı, e-devlet, edevlet, gazeteelr, haberler, gündem. Türkiye''nin en kapsamlı haber ve bilgi portalı.
Alexa Rank
430,140
MedData Bilişim İletişim | Hastane Otomasyonunda Komple Çözüm. Meddata Bilişim İletişim Ltd.Şti. | Hastane Otomasyonunda Komple Çözüm!
Alexa Rank
452,714
Tarafsız Haber Ajansı. Haberin kaynağından Türkiye ve Dünya gündemine ilişkin son dakika ve güncel haberleri takip edin
Alexa Rank
453,851
Basit JQuery Akordiyon menu. Yatırım Teşvik ve Yatırım Teşvik Bölgeleri Hakkındaki Tüm Detaylı Bilgi ve Bilgilendirmeye Sitemizden Ulaşabilirsiniz
Alexa Rank
454,359
Akredite Kobi Danışmanı ve Kobi Rehberi. Kosgeb Yetkili Kobi Danışmanı (Seviye 06) Kobi Rehberi
Alexa Rank
473,052
Alternatif Politika | Uluslararası Hakemli Dergi. Alternatif Politika Dergisi, bir grup akademisyen tarafından; disiplinler arası çalışmalara ilişkin süreli yayınların azlığı nedeniyle doğan ihtiyacı karşılamak üzere oluşturulmuş, dört ayda bir (Şubat, Haziran ve Ekim) online olarak yayınlanan ve uluslararası alan indeksleri tarafından taranan hakemli bir dergidir. Siyaset bilimini merkez alarak, kültürel çalışmalar, medya, uluslararası ilişkiler, sosyoloji, sosyal psikoloji, ekonomi politik ve antropoloji gibi disiplinleri de kapsayan yayınlar yapmayı amaçlayan dergi, adı geçen alanların her boyutuyla ilgili kuramsal ve analitik çalışmaların yanı sıra, kitap incelemelerine de yer vermektedir.
Alexa Rank
472,667
Birim Fiyatlar, Pozlar, Yapım Şartları, Analizler. OSKA Birim Fiyatlar ile güncel tüm pozları pozları tek bir yerden kolaylıkla bulabilecek, poza ait birim fiyatları, analizleri, yapım şartlarını, görüntüleyebilecek ve çıktı alabileceksiniz.
Alexa Rank
474,207
Bitlis Ecza Web Sitesi. Bitlis Ecza İl Temsilciliği Web Sitesi - Van Eczacılar Odası
Alexa Rank
474,254
İzmir Emniyet Müdürlüğü. İzmir Emniyet Müdürlüğü Resmi İnternet Sitesi
Alexa Rank
480,001
İELEV Okulları - Evrensel değerlere sahip, çift dilli, bilgiyi yorumlayabilen, başarılı, özgür ve mutlu bir nesil yetiştirir. İELEV Okullarında öğrenciler evrensel değerlere sahip, çift dilli, bilgiyi yorumlayabilen, başarılı, özgür ve mutlu bir nesil olarak yetişir.
Alexa Rank
479,338
MUFAD - Anasayfa. Mufad ve Mufitad, The Assocıation Of Accounting And Finance Academicians (AAFA)''S And The Association Of Accounting And Financial History Research (AAFHR)''S Official Web Site, Türkiye üniversitelerinde görev yapan muhasebe ve finansman öğretim üyelerinin derneğidir. 1998 Yılının sonlarında kurulmuştur. Üç ayda bir MUFAD Dergisi’ni yayınlamaktadır. Dergimiz yayın kurulu 2011 Ocak sayısından sonraki dönemde “Muhasebe ve Finansman Dergisi”nin elektronik ortamda yayınlanması kararına varmıştır. MUFAD Birçok uluslararası aktivitede Türkiye’yi temsil etmiştir. Muhasebe ve Finansman Dergisi TUBİTAK-ULAKBİM Sosyal Bilimler Veri Tabanına (SBVT) kayıtlıdır. EBSCOhost (Business Source Complete) ve ASOSIndex tarafından taranmaktadır
Alexa Rank
482,471
Şikayet PAYLAŞIM Platformu | Şikayet PAYLAŞ. Şikayet paylaş. Şikayetinizi, üzüntünüzü, derdinizi, Şikayet paylaşım platfomuna. Sevincinizi, mutluluğunuzu, hayallerinizi, sevdiklerinizle paylaşmanız ümidi ile. Şikayetinizi paylaşmak için bağlantı linkini hemen şimdi tıklayınız
Alexa Rank
485,618
SOCAR Türkiye - Anasayfa. SOCAR, Avrupa ve Asya'da Yukari akim, Orta akim ve Asagi akim işletmeleriyle petrol ve gaz arama, üretim ve pazarlama faaliyetleirnde yer almaktadır.
Alexa Rank
485,840
umke.org " Doğru Haberdesiniz... Alparslan CAN
Alexa Rank
487,720