BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Etki

Top 250 Websites on ETKI

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Dec 1 2021.
Here are the best websites we found: etki.com.tr • ilacabak.com • etkiavukatlik.com • habitatdernegi.org • ogrencibloglari.net • staturk.com • habermetre.com • natura2000exchange.eu • sagligim.gov.tr

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Etki Materyal Test Çözümleri. Etki Materyal, tekstil, otomotiv, plastik ve boya değişik sektörlere ve farklı malzemelere yönelik test çözümleri sunmaktadır.
Alexa Rank
1,000,001
İlacabak - İlaç Rehberi. İlaçların etkin madde, piyasa ismi ve firmalarına göre aranabilmelerine olanak sağlayan, ilaç fiyatları ve kullanım talimatlarını içeren ilaç rehberidir.
Alexa Rank
175,400
Kadıköy Avukat | Etki Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu. Kadıköy avukat büroları arasında olan Etki Avukatlık ve Arabuluculuk Bürosu her biri alanında uzman İstanbul Kadıköy avukat listesi üyesi avukatlar öncülüğünde özellikle boşanma, ceza iş ve icra hukuku alanlarında Kadıköy''de avukat olarak hizmet sunmaktadır.
Alexa Rank
477,110
Habitat Derneği - Anasayfası - Sivil Toplum Kuruluşu. Habitat, dijitalleşen dünya ile uyumlu, sürdürülebilir kalkınmayı hedefleyen güçlü ortaklıklar temelinde toplumun tüm kesimlerine yönelik kapasite geliştirici ve sosyal etki odaklı projeler geliştirmeyi hedefleyen bir STK'dır.
Alexa Rank
257,656
Öğrenci Blogları | Gençliğe Değer Kat. Gençlerin okuduklarında kendilerinin olumlu yönde ilerlediklerini hissettirmek için çalışıyoruz. Çalışmalarımızı çeşitlendirme, etki gücü yükseltme ve daha doğru değer üretmemizi sağlamak için oluşturulan bir blog sitesidir
Alexa Rank
374,838
Web Sitesi İstatistikleri ve Analizi. Etki alanı sorgularınızla ilgili tüm bilgileri orada bulabilirsiniz. Web sunucusunun konumunu ve web barındırıcısının bilgilerini görün.
Alexa Rank
486,142
Habermetre: İnsansız Haber Analiz ve Raporlama. Habermetre Türkiye’deki tüm haber kaynaklarından topladığı binlerce haberi analiz ederek kullanıcıları için raporlar oluşturur.
Alexa Rank
356,384
b12 vitamini hapi reзetesiz alinir mi, sok dalga tedavisi yorumlari, penise zeytinyagi sьrmek, cialis yan etki. Kimler Kullanabilir? Ürologlar bu sorunun 10 yıldır mustarip olduğum isimleri hastalığına bağlı olduğunu söylediler. Sertleşme Problemine Evde Çözüm Yolları, sertleşmeyi sağlayan ilaç. Nöropatik Ağrı Sinir sisteminin hasar görmesi sonucunda oluşan uzun süreli ağrıya
Alexa Rank
1,000,001
Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde". Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde"
Alexa Rank
374,955
Fikrialem Dijital Ajansı. Fikrialem Dijital, sosyal ve dijital mecralar için fikir üreten, fikrini dijital stratejiyi temel alarak iç görüyle şekillendiren bir etki ajansıdır.
Alexa Rank
477,431
Tasarım Portalı • Web, E - Ticaret, Logo, SEO, Backlink, Google Ads. Web Tasarım hizmetimiz ile potansiyel müşterileri kazança dönüştürün! Özel web tasarım hizmetleri ile web siteniz dijitalde etki yaratacak, Hemen Tıklayın!
Alexa Rank
486,516
Bilgi Alemi - Güvenilir Bilginin Adresi. BilgiAlemi sitemizde, oyun çarları, oyunlar, teknoloji, internet ve sosyal medya konuları başta olmak üzere paylaşımlar yapılmaktadır.
Alexa Rank
474,068
Serhat AKINCI - IT Blog. Kurumsal BT altyapı çözümleri ve yazılım tabanlı veri merkezi teknolojileriyle ilgili Serhat AKINCI tarafından yazılan bir blog.
Alexa Rank
485,414
NoroSOFT Kognitif Rehabilitasyon Programı Ana Sayfa. NoroSOFT özellikle dejeneratif seyreden kronik özellikli nörolojik ve endokrinel hastalıkların bilişsel kayıplarını yavaşlatmak ve eğer mümkünse rejenerasyonuna katkıda bulunacak tedavi destek yazılımıdır (Kognitif Rehabalitasyon Yazılımı).Bilişsel hasar (Kognitif Hasar) nedir ve hangi hastalıklarda karşımıza çıkar? Bilişsel hasar, herhangi bir rahatsızlıktan ötürü kişide seconder olarak gelişen dikkat, hafıza, konsantrasyon, vizyo - spasyel işlevler, yürütücü işlevler(muhakeme, planlama, oryantasyon, problem çözme) gibi beyin fonksiyonlarındaki bozulmalara verilen genel addır. Hastalığın seyrine, şiddetine ve beyinde oluşturduğu hasara ilişkin kişiden kişiye farklılık gösterir. Örneğin demansta tüm korteks etkilendiğinden tüm bilişsel şebekelerde yıkım söz konusu iken parkinsonda subkortikal bölge hasarları söz konusudur, özellikle dikkat ve kısa süreli hafızada bozulma görülür. NoroSOFT gerek beynin ilgili bölgelerindeki hasarların ölçümü, gerekse ölçüm sonunda ortaya çıkan tabloya göre kognitif rehabilitasyona yönelik uygulamaları içeren ilk ve tek programdır. Türkçe olmasının yanı sıra ev ve profesyonel kullanıcılara uygun versiyonları da üretilmiş olup, danışma kurulunda ve hazırlanmasında psikolog, nörolog ve nöropsikologların yer almasıyla da benzer yazılımlardan farklılık göstermektedir. NoroSOFT, aşağıdaki rahatsızlıkların bilişsel rehabilitasyonuna ve bilimsel ölçümüne katkıda bulunmaktadır:NoroSOFT özellikle dejeneratif seyreden kronik özellikli nörolojik ve endokrinel hastalıkların bilişsel kayıplarını yavaşlatmak ve eğer mümkünse rejenerasyonuna katkıda bulunacak tedavi destek yazılımıdır. Multiple Skleroz; MS?e özgü bilişsel işlev bozuklukları, özellikle vizyo-spasyel işlevler, bellek, dikkat ve konsantrasyon problemleri. Diyabet; kronik seyirli endokrin rahatsızlığı olan diyabette özellikle hipo glisemi sırasında ve sonrasında frontal etkilenmeler söz konusudur. Bellek, konsantrasyon ve planlama problemleri en sık karşılaşılan bilişsel problemlerdir. Epilepsi; gerek cerrahi sonrası gerekse medikal tedavi altındaki hastaların ölçüm ve rehabilitasyonu, subkortikal etkilenmeler, serebellum vb. kısa süreli hafıza ve dikkat bozuklukları gibi epilepsiye özgü bozulan alanlar. Parkinson; parkinsona özgü dopaminerjik yoksunluk sonucu oluşan bilişsel hasarların yavaşlatılması ve Parkinson-demans ayırıcı tanısında ölçümlemenin yapılabilmesi, karmaşık dikkat ve frontal etkilenmelerin yavaşlatılması. Stroke; erken evre stroke hastalarında medikal tedaviye destek enstürmanı olarak bellek, dikkat, konsantrasyon, muhakeme ve problem çözme şebekeleri, başka bir deyişle frontal lob hasarları erken evresi NoroSOFT, bilişsel hasarı olan hastalarda nörologun öngördüğü başka bir süre söz konusu değilse 4 ila 8 hafta arasında düzenli olarak uygulanan modüller içermektedir.
Alexa Rank
483,041
TelifMetre. Dilediğiniz an, dilediğiniz yerde eserinizi kimler kullanıyor görmek ister misiniz? Eserleriniz TV ve Radyode 7x24 kayıt altında.
Alexa Rank
486,781
Turkish Health & Pharmaceuticals - Winally. "Türk Tıp, Eczacılık, Özel Sağlık, Hastane ve İlaç Sektöründe Gündemi Yakalayan Paylaşım Sitesi."
Alexa Rank
488,396
weapp Web, mobile, social apps. Eğer siz de sosyal medyada olsun mobil alanda olsun gerçek bir etki yaratmak istiyorsanız; [email protected] adresine mail atın.
Alexa Rank
1,000,001
Akustik Panel Kaplama Ses Yalıtımlı Kumaş Kaplı Duvar Tavan Panelleri. Akustik panel kaplama firması olarak akustik duvar paneli, masa seperatörü, akustik paravan, yüzer tavan paneli, baffle, kumaş kapı renkli akustik panel, piramit duvar paneli, altıgen panel, akustik asma tavan paneli, ses emici akustik kumaş, soundtex kumaş, renkli akustik sünger, beyaz gri basotect sünger, dekoratif malzemelerin üretim ve tedarikçisi konumunda akustik ses yalıtım uygulamalarında panel kaplamaları yaparak %100 etki sağlamaktayız.
Alexa Rank
1,000,001
Cinsel Haberler - Cinsel Yaşam Bilgileri Burada. Hayatımıza etki eden, geleceğimiz için büyük rol oynayan cinsellik ile alakalı bilgileri cinsel haberler sayfasında bulabilirsiniz. Cinsel yaşam sayfası.
Alexa Rank
1,000,001
― I want flatlands. янuαzα Etki ffxiv || Balmung || D/RP
Alexa Rank
1,000,001
Sanal Sözlük | İnternetin Güncel Bilgi Kaynağı. Tesettür modasının ünlü ismi Zehra Uçar, İstanbul'da düzenlenen ödül töreninde "Yılın En İyi Modacısı" ödülünü aldı. Ödül töreninde bir konuşma yapan Zehra Uçar, "Öncelikle, bugün burada olduğum için çok mutluyum ve heyecanlıyım. Bu ödülü layık gören ve organizasyonda emeği geçen herkese, yıllardır omuz omuza çalıştığım ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim. Dünyanın çalışan modern günlük hayata iş hayatına entegre olan kadınların katacağı renge ihtiyacı var. Aldığım tüm ödülleri fedakâr annelerimize ve tüm kadınlarımıza armağan ediyorum" dedi. Modacı Zehra Uçar'dan tesettür giyimine yönelik tavsiyeler 2020 tesettür giyim modası oldukça renkli ve hareketli. Birçok farklı model ve desenin olduğu bu yıl, rahatlık ve şıklık bir arada. Modacı Zehra Uçar, yaz aylarında tesettürlü kadınların nasıl kombin yapması gerektiğini ve merak edilenleri anlattı. Uçar sözlerine şu şekilde devam etti, "Hangi Eşarp terletmez sorusu yalnızca kumaş türüyle ilgili değil. Renk de terleme konusunda etki göstermekte. Aslında bir renk değil, renksizlik hali olan siyah, tüm ışınları emme özelliğine sahiptir. Siyah zemin üzerine düşen güneş ışığı geri yansımaz, bu da koyu kıyafetler giyildiğinde, vücudun daha fazla ısınması anlamına geliyor. Dolayısıyla yaz aylarında koyu tonlar yerine açık tonların baskın olduğu modellere öncelik vermek gerek." Esra Acar, bu yaz daha çok renkli renklerin moda olduğunun altını çizdi. Kaynak :
Alexa Rank
1,000,001
Redoxon® ile Bağışıklığının Normal Fonksiyonunu Destekler!. Redoxon’un içeriğindeki C,D Vitamini ve Çinko ile bağışıklığının normal fonksiyonunu destekler! Daha fazla bilgi için hemen tıkla!
Alexa Rank
1,000,001
Mladipodjetnik.si — podjetništvo, ustanovitev podjetja. podjetništvo, ustanovitev podjetja, ustanovitev s.p.
Alexa Rank
1,000,001
Helva Dünyası – Tahin Helva Pekmez Asırlık Lezzetler. Helva Dünyası - Bozkır Tahini, Tahin Helvası, Helva Çeşitleri, Konya''da gerçek çifte kavrulmuş Bozkır tahinini biz satıyoruz.. cenaze helva siparişi‎
Alexa Rank
1,000,001
Biliyormuyuz.com | Bilmediğin Bir Şey Vardır
Alexa Rank
1,000,001
Svobodna ptica – ki leta naokoli in raziskuje neznano. ki leta naokoli in raziskuje neznano
Alexa Rank
1,000,001
Rmedya Domain Hosting Kayıt Servisi. Rmedya Domain Hosting Kayıt Servisi, Alan adı ve web hosting şirketleri, alan adı kaydını, web hosting, web design ve website builder ekipmanlarını ucuza sunar..
Alexa Rank
1,000,001