BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Faaliyet

Top 250 Websites on FAALIYET

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Dec 1 2021.
Here are the best websites we found: fiberli.com.tr • altasgubre.com.tr • ematip.com • demirsaglik.com.tr • ayberteknik.com • entiotomasyon.com.tr • trabzonspor.org.tr • bogazicibilisimodulleri.com • powerenerji.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Fiberli LED Aydınlatma. Led aydınlatma armatürleri, direkli led aydınlatma sistemleri ve bollard, iç mekan led aydınlatması, dış mekan led aydınlatması, köprü led aydınlatması, havuz led aydınlatması, yenilikçi dekoratif led aydınlatma çözümlerinde yurtiçi ve yurtdışı faaliyet yürütmektedir. Aynı zamanda sera led aydınlatmasında bitki verimliliğini arttıran led aydınlatma firmasıdır.
Alexa Rank
26,638
Altaş Gübre. Altaş Gübre Madencilik Tarım İnşaat Emlak San. ve Dış Tic.Ldt. Şti. Merkezi İstanbul/Türkiye'de olup Tarım sektöründe'de faaliyet gösteren bir kuruluştur
Alexa Rank
303,324
Ema Tıp Kitabevi. Yayınevimiz ülkemizde faaliyet gösteren tüm yayınevlerine eşit mesafede ve iş birliği içerisindedir. Bununla beraber Amerika ve Avrupa’daki yayınevleri, dernek ve kurumlarla da çalışmalarına devam etmektedir. İlkemiz “Paylaşmak”tır. Ema Tıp Kitabevi, tıp kitapları, en çok satılan tıp kitapları, çocuk kitapları, tus kitapları, temel bilimler, dahili bilimler, iç hastalıkları, pediatri, pediyatri, psikiyatri, tus, dus, ydus, yandal
Alexa Rank
356,328
Ana Sayfa - Demir. Demir Sağlık ve Hayat Sigorta; Hayat, ferdi kaza, eğitim, sağlık ve tehlikeli hastalıklar sigortası konularında faaliyet göstermektedir. Demir Sağlık ve Hayat Sigorta, siz ve sevdiklerinizin güvencesi için kapsamlı sigorta seçenekleri sağlar.
Alexa Rank
382,416
. Faaliyet alanımız dalgıç, pompa, su pompaları,hidrofor sistemleri ve aksesuarları,atık su pompaları,çamur pompaları üzerinedir. Bunun yanında yedek parça ve teknik servis hizmetimizde bulunmaktadır.
Alexa Rank
397,975
Enti Otomasyon. Teknolojik gelişmeler doğrultusunda müşterilerine en yeni ve en iyiyi sunmayı hedefleyen firmamız, zaman içinde faaliyet alanlarında seçiciliğe özen göstererek özel sistemler ve projeler düzeyinde çalışmalarını yoğunlaştırarak, alanında ihtisaslaşmay
Alexa Rank
476,875
Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi. Futbol, basketbol, voleybol, hentbol, atıcılık, judo, atletizm, masa tenisi ve boks dallarında faaliyet gösteren kulübün resmi sitesi.
Alexa Rank
143,386
Boğaziçi Bilişim Ödülleri. Boğaziçi Bilişim Ödülleri, Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC''in bu sene sekizincisini düzenleyeceği, halk, jüri ve bilişim kulüplerinin oylarıyla bilişim sektöründe faaliyet gösteren kişi ve kuruluşların enlerinin belirleneceği bir oylamadır.
Alexa Rank
156,050
* POWER ENERJİ * Güneş Paneli * Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi |. Power Enerji, Güneş Paneli ile Güneş Enerjisi Elektrik Üretimi ve tarımsal sulama, tesla solar çatı solar panel ile faaliyet gösteren solar enerji firmasıdır.
Alexa Rank
181,256
KİM AKADEMİ. kim akademi
Alexa Rank
480,605
Trunçgil(Turunçgil) Teknoloji, Tasarım ve Prodüksiyon. Gaziantep''te faaliyet gösteren alanında uzman yazılım şirketi. Her ihtiyaca uygun web uygulaması çözümleri, e-ticaret, B2B, B2C uygulamaları, mobil uygulamalar, web siteleri.
Alexa Rank
218,914
Kayseri Üniversitesi. Kayseri Üniversitesi, Eğitim ve Öğretimde çağdaş, bilgi ve teknoloji üreten, ürettiği bilgi ve teknolojiyi daima toplum yararına kullanan, çevreye ve insanlığın temel değerlerine duyarlı ve faaliyet alanlarında öncü olmayı benimsemiş bir üniversitedir.
Alexa Rank
249,407
Anasayfa. Tepe Home mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciridir. Oturma odasından , yatak odasına, mutfak ürünlerinden aydınlatmaya, bahçe mobilyalarından , çocuk odalarına ait tüm mobilya ve dekorasyon ürünlerini bulabilirsiniz.
Alexa Rank
249,432
Ana Sayfa | Alarko Holding. Taahhüt, enerji, sanayi, turizm ve arazi geliştirme alanlarında faaliyet gösteren Alarko Holding'in finansal bilgileri, faaliyet alanları, haber ve iletişim bilgileri.
Alexa Rank
252,767
Brunos Digital | Yazılım, Web tasarım, SEO, SEM, RTB. Brunos Digital, web tasarım, SEO, SEM, RTB, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir.
Alexa Rank
255,235
İnan Plastik. İnan Plastik Makinaları, plastik geri dönüşüm ekipmanları sektöründe ülkemizde lider üretici olmanın getirdiği sorumluluk ve çeyrek yüzyılı aşan tecrübesi ile faaliyet göstermektedir.
Alexa Rank
270,225
İHH İnsani Yardım Vakfı. İHH İnsani Yardım Vakfı savaş, afet, yoksulluk olan bölgelerle birlikte 5 kıtada 135 ülkede din, dil, ırk, millet ve mezhep ayrımı yapmaksızın faaliyet yürütür.
Alexa Rank
271,091
Anasayfa - Kılınç Hukuk & Danışmanlık. Kılınç Hukuk & Danışmanlık, birçok farklı alanda faaliyet gösteren müvekkillerine ulusal ve uluslararası alanda hukuki hizmet veren bir hukuk bürosudur.
Alexa Rank
274,883
Mecra360 Ankara Medya Satın Alma Ajansı. Mecra360, Ankara'da Medya Satın Alma, Açık Hava Reklamları, Dijital Reklam Pazarlama, Lead Generation konularında faaliyet gösteren reklam ajansıdır.
Alexa Rank
304,165
Eren Holding. Kağıt, çimento, enerji, ambalaj ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren holdingin sitesinde şirketle ilgili haberler, kurumsal bilgiler ve iletişim yolları yer alıyor.
Alexa Rank
304,114
SolvePark Yazılım - Web Tasarım - SEO - Dijital Pazarlama Ajansı. SolvePark yazılım, web tasarım, SEO, SEM, RTB ve dijital pazarlama alanında faaliyet gösteren bir teknoloji firmasıdır.
Alexa Rank
304,198
Kolay İhracat Platformu Anasayfa. İhracatçımız yeni bir karar destek sistemine kavuşuyor. Kolay İhracat Platformu, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri ve daha fazlasını sizlere ücretsiz olarak sunuyor. Milyonlarca satır veriyi anlık olarak analiz ederek size en uygun pazarı öneren akıllı ihracat robotu ile ihracatınızı geleceğe taşıyabilir, hedef sektörünüzdeki küresel gelişmeleri takip edebilir, Ticaret Müşavirlerimizden güncel bilgiler ile ihracat planınıza yön verebilir, hedef pazarda faaliyet gösteren potansiyel ithalatçıların listesine kolayca erişebilirsiniz.
Alexa Rank
312,781
Türk Kızılay | Anasayfa. Türk Kızılay, afet, kan, göç, sağlık, barınma, sosyal yardım, ilk yardım, eğitim, gençlik alanlarında Türkiye ve Dünya''da faaliyet gösteren bir insani yardım kuruluşudur. Kızılay, bağışlarınızı ihtiyaç sahiplerine ulaştırır. Sitede bağış yapabilir ve bağışlarınızı takip edebilir, Kızılay haberlerini okuyabilirsiniz.
Alexa Rank
314,834
Document. Türk Telekom çalışmalarına ait mali ve operasyonel veriler, finansal tablolar, faaliyet raporları ile tüm açıklama ve haberlere ulaşmak için tıklayın.
Alexa Rank
314,951
Chat.gen.tr - Chat Sohbet Siteleri Mobil Sohbet Odaları. Chat Sohbet aramalarında faaliyet gösteren öncü sohbet odaları olarak, mobil sohbet seçeneği ile nezih ve gerçek insanlarla chat yapma olanağı sunuyoruz.
Alexa Rank
330,980
min solutions. 2006 yılında İzmir''de kurulan firmamız, bir çok alanda faaliyet gösteren en son teknoloji donanımı ve uzman personeli ile müşterilerimizin hizmetindedir
Alexa Rank
331,099
ÜLKEM - www.ulkem.com.tr. 1974 yılında kurulan Ülkem A.Ş, müşteri memnuniyetini temel alarak evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı ve faaliyet gösterdiği sektörlerde güvenilirlik, kalite ve devamlılık alanlarında öncü firma olmayı amaçlamaktadır.
Alexa Rank
331,186
KVK Teknoloji Ürünleri A.Ş.. KVK 1993 yılında Çukurova Holding ve MV Holding ortaklığında kurulmuş, mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe faaliyet gösteren KVK, Türkiye’nin en güçlü distribütörüdür
Alexa Rank
337,746
Yeni Malatyaspor. Yeni Malatyaspor, Malatya merkezli bir spor kulübüdür. Takım, şu anda Süper Lig''de mücadele etmektedir. Renkleri sarı-siyah olup, birçok spor branşında faaliyet göstermektedir. Maçlarını Yeni Malatya Stadyumu''nda oynamaktadır.
Alexa Rank
337,937
ASO Ajans Medya Ltd. Şti.. Kurumsal reklam tasarım, web sitesi tasarımı, broşür, katalog tasarım ve baskısı, promosyon, endüstriyel ürünler ve internet hosting hizmetleri alanında faaliyet gösteren, 1996''da kurulan reklam ajansı.
Alexa Rank
356,206
İttifak Holding. İttifak Holding, perakende, gıda, inşaat, makine ve hayvancılık sektörlerinde faaliyet gösteren bir gruptur.
Alexa Rank
356,435
TİM - Türkiye İhracatçılar Meclisi. Türkiye İhracatçılar Meclisi, bölgesel ve sektörel bazda faaliyet gösteren 61 ihracatçı birliğini, 27 ihracatçı sektörü, ihracatçılara ve ihracatçı birliklerine hizmet veren 13 Genel Sekreterliği ile ulusal ve uluslararası düzeyde temsil etmektedir.
Alexa Rank
356,620
dot. Tense Elektronik, endüstriyel elektronik alanında “Endüstriyel Koruma, Kontrol Röleleri ve Ölçü Aletleri” üreticisi olarak faaliyet göstermektedir.
Alexa Rank
364,061
İstanbul İç Mimarlık ve Dekorasyon - Marjinal Mimarlık. İstanbul iç mimarlık ve dekorasyon alanında faaliyet gösteren Marjinal Mimarlık İstanbul, Bahçelievler''de hizmet vermektedir.
Alexa Rank
370,317
Limitsiz Özel Öğretim Kursu - İzmir - Limitsiz Eğitim Yayınları. Limitsiz Özel Öğretim Kursu İzmir de faaliyet gösteren İzmir Özel Öğretim Kursu vermektedir. Limitsiz Eğitim Yayınları ve Limitsiz Eğitim konusunda bilgi edinmek için bize ulaşın.
Alexa Rank
371,796
Tekstil Dershanesi - Bursa Modelistlik Eğitimi, Gerber Bilgisayarlı Modelistlik Eğitimi, Stilistlik Eğitimi, Bilgisayarlı Stilistlik ve Desinatörlük Eğitimi, Modelistlik Kursu, Gerber Bilgisayarlı Modelistlik Kursu, Stilistlik Kursu, Bilgisayarlı Stilistlik Kursu ve Desinatörlük Kursu BURSA. Tekstil Dershanesi Bursa''da Modelistlik Eğitimi, Gerber Bilgisayarlı Modelistlik Eğitimi, Stilistlik Eğitimi, Bilgisayarlı Stilistlik ve Desinatörlük Eğitimi konusunda faaliyet göstermektedir.
Alexa Rank
375,115
Alüminyum Doğrama Sistemleri. Alüminyum doğrama sektöründe İstanbul bölgesinde alüminyum doğrama sistemleri, alüminyum kapı ve pencere sistemleri üzerine faaliyet gösteren bir firmadır.
Alexa Rank
376,201
WhatsApp. Gök Hukuk Bürosu, Hukuk’un her alanında ve özellikle de Finansal kurumların alacak tahsilinde ve ticari hukuk, yasal sorumluluk ve gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir
Alexa Rank
382,499
Bursa Elektrik Ustası - Bursa Elektrikçisi Bursa Elektrik. Bursa Elektrik Ustası - Bursa Elektrikçisi Bursa Elektrik - Bursa'da faaliyet gösteren Elektrik Tesisat - Aydınlatma Firması
Alexa Rank
387,623
Nutral Therapy® | Kendine İyi Bak. Nutral Therapy® Prof. Dr. Sibel Silici danışmanlığı ile Erciyes Üniversitesi Teknopark'ta faaliyet göstermekte ve KOSGEB tarafından desteklenmektedir.
Alexa Rank
387,903
Fenomen Reklam Ajansı. Fenomen Reklam Ajansı, İstanbulda faaliyet gösteren tam hizmet reklam ajansıdır.
Alexa Rank
398,201
HİDROSER HİDROLİK PRES - TRİM, SIVAMA, KALIP ALIŞTIRMA PRESİ. Hidroser Hidrolik Pres imalatı ile birlikte endüstride önemli bir yer tutan Hidrolik, Pnömatik, Otomasyon ve Endüstriyel Kontrol, Elektromekanik, Bağlantı Elemanları, Sızdırmazlık Elemanları, Filtrasyon ve Enstrümantasyon gibi konularda faaliyet göstermektedir.
Alexa Rank
419,616
Anadolu Grubu. Anadolu Grubu, günümüzde Atlantik''ten Pasifik''e Türkiye dahil 19 ülkede, 80’e yakın şirket, 66 üretim tesisi ve 55.000’den fazla çalışanıyla faaliyet gösteriyor.
Alexa Rank
423,624
İnternet Alışverişinde Güven, Online Mağazacılıkta Kalite. Online Alışveriş Sitesi Bulunmayan.Com, Betabim Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Hizmetleri Taahhüt Tic.Ltd.Şti. tescilli markasıdır. Betabim, Yayıncılık ve E-ticaret sektörlerinde faaliyet göstermek üzere 2003 Ocak ayında kurulmuştur.
Alexa Rank
423,786
Printer Ofset | Organize Matbaacılık. Printer ofset 2001 yılının ocak ayında kuruldu. Kurulduğu günden beri toptan faaliyet gösteren firmamız perakende tarafta hiç olmamıştır. Sadece ajans ve matbaalar ile çalışmayı tercih etmiştir.
Alexa Rank
424,576
Yağmur – Güvenlikli iskele | Kenar Koruma | Flanşlı İskele Sistemleri. Yağmur İskele Sistemleri olarak temel ilkemiz faaliyet gösterdiğimiz sektörde tüketici beklentilerini tam olarak karşılayan yüksek kaliteli ürünleri mümkün olan en düşük maliyetle siz değerli müşterilerimize temin etmektir.
Alexa Rank
424,935
Tavsan - Verimli Kümes Sistemleri. Tavsan Tavukçuluk, 1975 yılından itibaren tavukçuluk ekipmanları alanında faaliyet gösteren, Türkiye'nin en eski ve en köklü firmalarından biridir.
Alexa Rank
424,768
Anasayfa - YEŞİL BEYAZ SPOR MERKEZİ. Konimpex Trade Faaliyet alanları tamamen yurtdışına yönelik olarak temel faaliyet alanları endüstriyel gıda hammaddelerinin, gıda ürünlerinin, gıda katkı maddelerinin, esnek polimer ambalaj filmlerinin, gıda makin
Alexa Rank
430,337
Baymak Kombi Servisi - 444 75 13. Baymak Kombi Servisi olarak İstanbul 'da faaliyet gösteren firmamız BAYMAK kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir.
Alexa Rank
427,738
Baymak Kombi Servisi. 1990 Yılında Doğalgaz Mühendislik Firması olarak kurulduk,ana faaliyet konusu olarak;toptan,taahhüt,proje,servis ve mühendislik hizmetlerini sunmaktadır.
Alexa Rank
427,739
Honda Plaza Mutluhan | İstanbul Maltepe Honda Bayi. İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde Honda Plaza Mutluhan bayisi olarak faaliyet göstermektedir. Tel: 0 (216) 459 58 58
Alexa Rank
428,681
Güven Çelik Halat | Çelik Halat ve Kaldırma Teknolojileri. Çelik Halat ve Yük Kaldırma Teknolojilerinde faaliyet gösteriyor, yirmiden fazla sektörde etkin rol alıyor, sağlam ve hızlı çözümler sunuyoruz.
Alexa Rank
428,574
Menu. Neova Sigorta Faizsiz Sigortacılık (Tekaful) prensipleri çerçevesinde 15 Bölge Müdürlüğü, 1800’ü aşkın acente ve 939 Banka Şubesi ile Türkiye çapında faaliyet göstermektedir.
Alexa Rank
429,268
Kocaer Group. KOCAER GRUP, 500 milyon $’ın üzerinde cirosu ve 2000’e yakın çalışanı ile demir çelik, tekstil, perakende mağazacılık, otomotiv, nakliye, dış ticaret sektörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük 100 şirketi arasında yer almaktadır.
Alexa Rank
428,937
TERRA Analiz ve Ölçüm Cihazları Ticaret A.Ş.. Kimyasal Analiz ve Yaşam Bilimleri Cihazları satış ve teknik destek alanlarında Türkiye''de faaliyet göstermekteyiz. Laboratuvar dünyasında gelişen teknolojiyi izleyen uzman ekibimiz ve dünya lideri olan sağlayıcı firmalarımızın da desteğiyle güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet vermek, müşterilerimizin taleplerine yaratıcı çözümler üretmek daima hedefimizdir.
Alexa Rank
430,018
TPIC - Turkish Petroleum International Company Ltd.. Turkish Petroleum International Company (TPIC) petrol endüstrisinin bütün değer zincirinde faaliyet göstermek üzere Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı’na (TPAO
Alexa Rank
430,094
Hangar Yapı. Yapı sektöründe yerel ve ulusal düzeyde önemli projelere imza atan ve daha önce Morev adı ile faaliyet gösteren Gümüşçü Yapı ve 1982 yılından beri inşaat-mobilya-otelcilik sektöründe faaliyet gösteren Yücesoy Seramik’in işbirliği kararı alması ile kurulan Hangar Yapı
Alexa Rank
451,925
ALAŞARA TEKEL | Kuruyemiş & Şarküteri | Dikmen ANKARA | Paket Servis | Hızlı Paket. 10 Yıldır Dikmen Caddesi'nde faaliyet gösteren marketimiz, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır.
Alexa Rank
450,244
Adanet Dijital Reklam Ajansı - Sakarya Web Tasarımı. WEB alanında faaliyet gösteren Adanet Dijital Reklam Ajansı ''Sakarya Web Tasarım'' konusunda tecrübeli ve profesyonel ekibi ile müşteri portfoyünü hizmet kalitesini düşürmeden korumaktadır.
Alexa Rank
450,143
Aristo LMS - Learning Management System, Kurs Yazılımı, Yabancı Dil Kursu, Sürücü Kursları, İş Güvenliği Eğitim Kursu, Dershane Yazılımı. Eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurumların ihtiyaçlarına %100 çözüm sunan bir yönetim yazılımıdır.
Alexa Rank
450,387
Digital House Digital Agency. Dijital pazarlama ve dijital medya planlama başta olmak üzere digital mecrada tüm alanlarda Digital House olarak faaliyet gösteriyoruz.
Alexa Rank
451,141
Anasayfa | Efix Ödeme Hizmetleri A.Ş. Efix Fatura TCMB tarafından Lisanslı Faaliyet gösteren 2666 den fazla temsilci ağı ve 299 den fazla kurum anlaşması Tüm Türkiye''de ile hizmet veren güvenilir bir firmadır.
Alexa Rank
451,302
Divan Yapı Malzemeleri - Ankara''nın İnşaat Yapı Marketi. Divan Yapı Malzemeleri 2000 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermek üzere Rüzgarlı sokakta yerini almıştır. Hızla gelişen inşaat sektöründe güvenilir ,yenilikleri takip eden, uzman kadromuz ve geniş teşhir alanımız ile hizmet vermekteyiz.
Alexa Rank
451,172
Gaziantep Asma Tavan - Alçıpan. Asma Tavan, Alçıpan, Gizli Işık, Metal Asma Tavan, Taşyünü, Bölme Duvar, Kartonpiyer, Saray Tavan, Göbek Modelleri, Tv Ünitesi alanlarında faaliyet gösteren firmamız aynı zamanda yapı dekorasyon uygulamaları yapmaktadır.
Alexa Rank
451,730
Lines Rent a Car - Ankara Rent a Car - Ankara Oto Kiralama. Lines Rent a Car Ankara rent a car sektrnde uzun yllardr faaliyet gstermektedir. Ankara ucuz ve gvenilir araba kiralama iin doru adrestesiniz.
Alexa Rank
452,582
Piano Jewellery. Piano Jewellery, laboratuvar sistemiyle farklı teknik ve detayları birleştirerek, mücevher tasarım ve üretiminde faaliyet gösteriyor.
Alexa Rank
453,280
ÜNLÜ & Co - Ana Sayfa. ÜNLÜ & Co, Türkiye’nin lider yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu olarak faaliyet göstermektedir.
Alexa Rank
454,147
Velioğlu Tente ve Branda Sistemleri - İstanbul Tente. Velioğlu Tente olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermekteyiz. Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Klasik Tente sistemlerini müşterilerimize kaliteli ve en uygun fiyatlar ile sunmaktayız. istanbul'da tente için arayınız.
Alexa Rank
454,199
Ana Sayfa - Ünsped - UGM Gümrük Müşavirliği. Ünsped (UGM), Gümrük Müşavirliği, faaliyet kapsamında başta Gümrük Müşavirliği, Lojistik Hizmetleri ve Antrepo-Depo olarak geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir.
Alexa Rank
454,108
Çerez Politikası. Grafik Tasarım & Prodüksiyon, Açıkhava Reklamcılığı, Dijital Baskı & Promosyon, Demir Doğrama & Ferforje, Çelik Konstrüksiyon, Dış Cephe & Prefabrik Yapı, CRM & ERP Danışmanlığı, Web Tasarım, SEO & SEM Optimizasyonu, Dijital Planlama & Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Marka & İçerik Oluşturma Alanlarında Faaliyet Gösteren AĞABEYOĞLU® GRUP | Resmi Web Sitesi
Alexa Rank
472,255
Alarmdc - Türkiye''nin Bayi Merkezli İlk ve Tek Alarm İzleme Merkezi. On yıla yakın süredir güvenlik sektöründeki lider şirketlere başarıyla hizmet veren Alarmdc A.Ş. Türkiye''de faaliyet gösteren bir güvenlik teknolojileri firmasıdır
Alexa Rank
472,520
Akıllı Dükkan - Gülümseten Zeka Oyunları. Akıllı Dükkan'a Özel Ürünler, Zeka Geliştiren Ürünler, Eğitici Oyun - Eğitici Oyuncak, Faaliyet Malzemesi, Etkinlik Materyalleri, Özel Eğitim Materyalleri
Alexa Rank
472,416
Anadolu Motor. Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Motor, 50 yılı aşkın motor üretim ve pazarlama tecrübesiyle sektörün öncü firmalarındandır.
Alexa Rank
472,764
Arçelik. Dayanıklı tüketim ve tüketici elektroniği sektörlerinde üretim, pazarlama ve satış sonrası destek hizmetleri ile faaliyet gösteriyoruz. Toplam satışlarda Avrupa'nın en büyük üçüncü beyaz eşya şirketi; Romanya'da Arctic, Güney Afrika'da Defy ve Pakistan'da Dawlance markalarımız ile pazar lideriyiz.
Alexa Rank
473,012
Avukat Caner Besler | İş Hukuku, Tazminat ve İş Kazası Avukatı. Avukat Caner Besler; iş hukuku, tazminat ve iş kazası avukatı olarak faaliyet göstermekte, avukata sor sayfası ile sorularınızı cevaplandırmaktadır.
Alexa Rank
473,916
Sıhhi Tesisat ve Isıtma Tesisatı - BEYDAĞI TESİSAT. Sıhhi Tesisat - Isıtma ve Soğutma Uygulamaları Beylikdüzü, İstanbul ve Türkiye Geneli Faaliyet Alanlarımız Sıhhi Tesisat - Isıtma Tesisatı - Soğutma Tesisatı - Yangın Tesisatı - Doğalgaz Tesisatı - Yerden Isıtma Sistemleri - Tadilat
Alexa Rank
473,978
ECA Kombi Servisi - 444 75 13. Uzman ve profesyonel kadromuzla İstanbul'un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız ECA kombi servisi, bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir.
Alexa Rank
476,410
Avukat Erdem Akçay | Küçükçekmece - İstanbul. Avukat Erdem Akçay hakkında bilgilerin yer aldığı İnternet sitesinde, ceza, iş, icra, miras ve boşanma davası alanlarında İstanbul ve Küçükçekmece'de avukat olarak faaliyet gösteren Avukat Erdem AKÇAY'ın makaleleri de yer almaktadır.
Alexa Rank
476,923
Avukat Erol Eraslan » Hukuk Bürosu | Çorlu Avukat. Çorlu İş hukuku, İnşaat hukuku, Ceza hukuku, Tüketici Hukuku gibi faaliyet alanlarımızda hukuksal ihtiyacınızda Avukat Erol Eraslan ...
Alexa Rank
476,971
Geoaktif Kültür Merkezi - Yaz 2020 Online Kurslar ve Etkinlikler. Geoaktif Kültür Merkezi, coğrafyamızda birlikte yaşayan farklı kültürlerin birbirini keşfetmesine ve yakınlaşmasına vesile olabilmek için faaliyet yürütüyor...
Alexa Rank
478,070
Fotoselli Kapı Sistemi. Fotoselli Kapı sektöründe İstanbul bölgesinde fotoselli kapı, fotoselli kapı sistemleri, fotoselli otomatik kapı üzerine faaliyet gösteren bir firmadır.
Alexa Rank
477,731
HARİKA KARAVAN. Harika Yapı Kayseride; sizlere karavan alanlarında faaliyet göstermek olup sizlere hizmet sunmaktadır.
Alexa Rank
478,772
Anasayfa. Henkel, tüm dünyada, Adhesive Technologies (Yapıştırıcı Teknolojileri), Beauty Care (Güzellik ve Bakım) ve Laundry & Home Care (Çamaşır ve Ev Bakım) olmak üzere üç iş alanında lider yenilikleri, marka ve teknolojileriyle faaliyet göstermektedir.
Alexa Rank
478,929
İBF Doğan İnşaat Kayseri, Kayseri İnşaat, İnşaat Projeleri. Firmamız Kayseri Merkezli bir çok inşaat tamamlamıştır. 42 Yıllık tecrübeye sahiptir. Kayseri İnşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. İbf İnşaat
Alexa Rank
479,269
İç Anadolu Paslanmaz Talip OCAK Paslanmaz Korkuluk. Ankara Siteler bölgesinde faaliyet gösteren Paslanmaz Korkuluk Üreticisi İç Anadolu Paslanmaz'ın kurumsal web sitesidir.
Alexa Rank
479,281
Kiralık Vinç | Kiralık Araçüstü Platform, Kiralık Makaslı Platform, Kiralık Örümcek Platform, Kiralık Eklemli Platform, Kiralık Personel Yükseltici Platform ve Lift, Kiralık Sepetli Vinçler, Teleskopik Vinç, Sepetli Platformlar, Alüminyum İskele, Vinç Kiralama, Kiralık Vinç, Kiralık Personel Yükseltici, Mini Paletli Vinç, Örümcek Vinç, Örümcek Platform, Kiralık Örümcek Platform, Örümcekçi, Big Lift, Tower Rent, Forklift, Ağır Tonajlı Vinç, Kasalı Vinçler, Kasalı Vinçli Kamyonlar, Sepetli Platformlar, Sepetli Vinçler. Kiralık Vinç Fiyatları Vinç ve özellikle Platform kiralama sektörünün öncü firması olarak 20 yıla yakın bir süredir faaliyet göstermektedir. 70m çalışma yüksekliğe kadar, İstanbulda hizmet vermekteyiz.
Alexa Rank
480,641
Yalın Enstitü | Değer Katar. Yalın Enstitü Derneği, yeni bir endüstriyel devrim yaratan Yalın Düşünce'nin ve yalın uygulamaların yaygınlaştırılması, bu alandaki bilgi birikiminin işletmelere aktarılması ve sürekli mükemmeli arayan bir endüstri ile toplumsal zenginliğin arttırılması amacıyla faaliyet gösterir.
Alexa Rank
481,153
ANA SAYFA - LIA Mimarlık. Lia Mimarlık ofisi iç mimarlık, mimarlık, cephe tasarımı, mobilya mağazası tasarımı, dekorasyon inşaat alanlarında Eskişehir''de hizmet vermektedir
Alexa Rank
374,709
Pratik Yazılım. Pratik Yazılım
Alexa Rank
382,672
TPÖÇG – Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu
Alexa Rank
420,076
AnkaVilla - Ankara Prefabrik Ev - Çelik Evler - 444 6 339. Anka Villa, Prefabrik Ev, Ankara Prefabrik Ev Ankara, Hafif Çelik Evler, Hem Kaliteli, Sağlam Güçlü, Yapılar için ANKA VİLLA, Çelik, Prefabrik, Ev
Alexa Rank
450,329
TrueFeedBackChain - Data Collection and Analytics Platform - Blockchain
Alexa Rank
454,029
Google Adwords Reklamları | Google Adwords Reklamları ile İlk Sayfada Yerinizi Alın. Google Adwords Reklamları, sattığınız ürün ve hizmetlerin Google arama ağı ve web sitelerinde potansiyel müşterilerinize ulaşmasını sağlar.
Alexa Rank
478,303
Hazar Lojistik | Uluslar Arası Lojistik Çözümleri. Hazar Lojistik | Uluslar Arası Lojistik Çözümleri
Alexa Rank
478,840
Kamuda Stratejik Yönetim |. Kamuda Stratejik Yönetim
Alexa Rank
250,937
İSTKA | İstanbul Kalkınma Ajansı. İSTKA - İstanbul Kalkınma Ajansı İstanbul’un ekonomik ve sosyal kalkınmasını desteklemek ve küresel rekabet gücünü artırmak için çalışan bir kamu kurumudur.
Alexa Rank
374,617
Infobel Türkiye - Telefon Rehberi. Çevrimiçi telefon rehberiyle tüm Türkiye ''da arama yapın, Firma rehberinde ve konut rehberinde arama yapın!
Alexa Rank
423,091
Bize Ulaşın. Açık Mama ™️ Güvencesiyle En Taze Açık Kedi Mamaları, Koku ve Aromaları Korunacak Şekilde Vakumlanır, Paketlenir ve Gönderilir. acikmama.com.tr
Alexa Rank
450,130
T.C. Danıştay Başkanlığı Resmi Web Sitesi. Adalet,Adalet Bakanlığı, Hakimler, Savcılar, UYAP, UYAP SMS, kararnameler, Avukat Portal, Vatandaş Portal, Genelgeler, mevzuat, Hukuki Yardım, Eposta, Bilgi Edinme, T.C. Danıştay Başkanlığı | Sayfa: Anasayfa
Alexa Rank
475,542