BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Falas

Top 250 Websites on FALAS

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Nov 1 2021.
Here are the best websites we found: filma24.ai • klankosova.tv • falasmusicais.blogspot.com.es • shitbli.al • lajmerime.com • shkarko.co • parajsachat.com • mistreci.to • smsfalas.org

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD – Shiko dhe shkarko filma me titra shqip FALAS!. Shiko dhe shkarko filma me titra shqip FALAS!
Alexa Rank
9,746
Klan Kosova - Jemi një - Hleb: Nuk e di pse e lashë Arsenalin për Barcelonën
Alexa Rank
8,791
Falas Musicais
Alexa Rank
1,000,001
Njoftime Falas | Makina | Auto | Apartamente | Shtëpi | Telefona | Shitbli | Kompjutera | Imobiliare | Shpallje | Pune | Biznes Shitbli.al. Posto njoftime falas Makina ne shitje Smartphone Laptop Kompjutera Real Estate Punesime Krijo dyqan online Shitbli.al
Alexa Rank
341,011
Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE.. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike ... Lajmerime.com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni .Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci... Lajmerime per gjithe boten.
Alexa Rank
1,000,001
Shkarko Muzik Shqip mp3 falas – Shkarko Muzik Shqip mp3 falas muzik shqip. Muzik shqip ju ofron shumë këngë. Shkarko.co ju lejon të dëgjoni dhe shkarkoni muzikë shqip falas Shkarko muzik mp3
Alexa Rank
238,752
Chat Shqiptar, Chat Shqip, Albanian chat, Albania chat room online falas. Chat Shqip online per Shqiptar falas pa regjistrim. Top Albanian chat ne Amerik dhe Zvicer, Kosova chat Maqedonia. Vajza Shqiptare Albania chatroom.
Alexa Rank
421,271
Mistreci.to – Shiko dhe shkarko Filma24 orë falas! | Filma me titra shqip! - Mistreci.to | Shiko Filma24 orë, Filma me titra shqip!. Mistreci.to - Shiko dhe shkarko Filma24 orë falas! | Filma me titra shqip!
Alexa Rank
72,247
Dergo SMS Falas - smsfalas.org. Dergo SMS falas pa limit ne Kosove [Vala, Ipko, Z Mobile], Shqiperi, Maqedoni dhe ne me shume se 200 vende te botes.
Alexa Rank
1,000,001
Test.al mjeti falas seo. Test.al është një mjet falas seo që do t'ju ndihmojë të analizoni faqen tuaj të internetit
Alexa Rank
1,000,001
MirLir.com - Shpallje falas | Vetura | Shtepi | Banesa | Telefona celulare | Njoftime. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore
Alexa Rank
263,019
AlbtvApp - Kanale TV Shqip FALAS | Shiko TV Shqip Live | Albanian TV | IPTV SHQIP | ANDROID IPTV SHQIP. AlbtvApp- Shiko Tv Shqip ju ofron mundesine te shikoni mbi 350 kanale Shqip dhe te huaja FALAS ne te gjitha pajisjet Android! Ndiqni kanalet kombetare, sport, ndeshje live, filma, kanale per femije, kanale per te rritur, kanale turke, kanale italiane, kanale greke.
Alexa Rank
418,136
Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD – Shiko dhe shkarko filma me titra shqip FALAS!. Shiko dhe shkarko filma me titra shqip FALAS!
Alexa Rank
1,000,001
Mistreci.to | Shiko Filma24 orë, Filma me titra shqip! - Mistreci.to - Shiko dhe shkarko Filma24 orë falas! | Filma me titra shqip!. Mistreci.to - Shiko dhe shkarko Filma24 orë falas! | Filma me titra shqip!
Alexa Rank
1,000,001
Acedemia Inglés en Vilagarcía de Arousa Falas.name Inicio
Alexa Rank
1,000,001
AlbKanale IPTV PORTAL - Kanale TV Shqip FALAS | Shiko TV Shqip Live | Albanian TV | IPTV SHQIP
Alexa Rank
158,052
Muzik Shqip - Shkarko muzik mp3 Shqip falas | shkarko.im. Arshiva kenges shqipe, muzikat e gjitha kohrave dhe zhandrave, mbi 50.000 kenge shqip, muzik shqip 2020 shkarkoni vetem me nje klikim.
Alexa Rank
418,473
Muzik Shqip - Shkarko muzik mp3 Shqip falas | shkarko.im. Arshiva kenges shqipe, muzikat e gjitha kohrave dhe zhandrave, mbi 50.000 kenge shqip, muzik shqip 2020 shkarkoni vetem me nje klikim.
Alexa Rank
1,000,001
DERGO SMS FALAS - DERGO SMS GRATIS
Alexa Rank
1,000,001
Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2018 | Peqin Albania Lajmet e fundit, sport, video, foto, filma me titra shqip, shiko ndeshje live, kanale tv shqiptare, tv shqip live falas, lojra, filma shqiptar
Alexa Rank
1,000,001
NJOFTIMEFALAS.COM. Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni makina ne shitje te lira me letra gazeta online sot dyqane dhe lokale me qera gazeta njoftime falas oferta pune vende te lira pune ne tirane merr jep shqiperi oferta pune 2020 shtepi me qera ne tirane garsoniere apartamente ne shitje ne tirane me okazion vende te lira pune ne durres bar kafe me qera tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane vende te lira pune ne vlore shtepi me qera per studente tirane makina ne shitje okazion
Alexa Rank
418,416
CloudyHost | Hostim i Shpejtë në Cloud, VPS, Albania Hosting. Nëse doni te Krijoni një Blog, të ndërtoni një faqe interneti ose të Shisni Online, CloudyHost është zgjedhja e duhur. Hapesirë pa limit. Template Falas. SSL Falas. Trafik Pa limit. Llojet: Hosting në Cloud, Hostim VPS, Hostim Aplikacionesh.
Alexa Rank
1,000,001
Footer SHQIPVSIONTV.COM. Watch free and without limits hundreds of Albanian, Italian and foreign TV channels. This site is compatible with PC, Smart TV, tablet and mobile phone. You''re always welcome. iptv shqip, lajme shqip, tv shqip, albania tv, klan, top channel, tv shqip online, big brother, super sport, tv streaming, tv online, streming, iptv 2018, turk channel, tv turk, radio, radio shqip, radio albania, Tv shqip, Tv shqip streaming, Tv shqip 24, Tv shqip hd, Tv shqip apk, Tv shqip android, Tv shqip supersport, Tv shqip app, Tv shqip kodi, Tv shqip live drejtperdrejt, italia tv streaming, tv italia, tv italiana, mediset live, canali mediset live, come vedere televisione italiana gratis, WORLD CUP RUSSIA 2018, russia 2018 live streaming, mondiali russia online gratis, free russia 2018, tv shqip, gezuar vitin e ri, 2019, gezuar 2019, festa te fundvitit, edi rama, tv shqip online tv shqip apk tv shqiptare tv shqip sport tv shqip 24 tv shqip download tv shqip live free tv shqip apk 2019 tv shqip m3u tv shqip tv tv shqip app tv shqip albania tv shqip apk 2018 tv shqip alsat tv shqip al tv shqip aplikacioni tv shqip alsat m tv shqip android box a tv shqip live drejtperdrejt tv shqip big brother tv shqip bang bang tv shqip box tv shqip blogspot tv shqip big brother albania 9 tv shqip bashk shqip tv box apk tv shqip live beng beng tv shqip chicago tv shqip.com tv shqip.com live tv shqip co shqip-tv.com sport shqip tv com top channel shqip tv channels shqip tv chicago il shqip tv champions league shqip tv chat çufo tv shqip tv shqip download android tv shqip drejtperdrejt tv shqip drejtperdrejt live tv shqip drejtperdrejt aulona tv shqip download free tv shqip digitalb live tv shqip diaspora tv shqip download apk tv shqip epg tv shqip elite hd tv era shqip tv express shqip shiko tv shqip erion tv seriale shqip ertugrul tv shqip live explorer shqip tv lista e kanaleve sulltan tv ertugrul shqip frekuencat e tv shqiptare ne satelit lista e tv shqiptare programet e tv shqiptare guida e tv shqiptar e diela shqiptare tv klan tv shqiperia e bashkuar e diela shqiptare tv klan live platforma e tv kanaleve shqip tv shqip falas tv shqip free tv shqip free download tv shqip for pc tv shqip falas download tv shqip futboll live tv shqip falas android tv shqip free download pc tv shqip falas online tv shqip filma tv shqip guide tv shqip google play tv shqip gratis tv shqip te gjitha kanalet twitch.tv shqip gaming shqip gaming tv premium tv shqip 8880 get google tv shqip live goal tv shqip goku tv shqip tv shqip hd tv shqip hd live tv shqip hd sport live tv shqip hdnet channel ktv live tv shqip hd live stream tv shqip hd online tv shqip hd app tv shqip hd sport tv shqip hd iptv tv shqip hd free download tv shqip h tv shqip iptv tv shqip install tv shqip info tv shqip iphone app tv islame shqip live shqip tv iptv hd shqip tv iptv m3u8 shqip tv iptv iliria iptv shqip iptv shqip apk iptv shqip pc iptv shqip m3u iptv shqip 2019 iptv shqip sport iptv shqip v5.3 iptv shqip lite apk iptv shqiptare iptv shqip free m3u tv shqip jolly hd tv shqip junior tv shqip live junior shqip tv vizioni juaj junior tv shqip filma jug tv shqip junior tv shqip live online shqip tv xyz tring jolly live jolly tv shqip tv shqip klan plus live tv shqip klan kosova tv shqip kanale tv shqip ktv live tv shqip klan kosova live tv shqip klan plus tv shqip klan live online tv shqip kosova live tv shqip kosova tv shqip live stream tv shqip live apk tv shqip live klan tv shqip live stream sport tv shqip live 24 tv shqip live drejtperdrejt falas tv shqip live sport tv shqip l shqip tv 1.3 shqip tv 1.2 apk tv shqip sport 1 tv shqip supersport 1 tv shqip rtk 1 tv shqip windows 10 1mi tv shqip tv 1000 shqip shqip tv 1.2 1001 tv shqip formula 1 tv shqip supersport 1 shqip tv tring sport 1 tv shqip supersport 1 live tv shqip 1 mi tv shqip tv shqip 24 live tv shqip 2019 tv shqip 24 sport tv shqip 250 kanale tv shqip 21 mix tv shqip 21 tv shqip 2018 tv shqip 2018 apk shqip tv 24 download supersport 2 tv shqip supersport kosova 2 tv shqip tv shqip 2 supersport 2 live - tv shqip tv shqip 3plus tv shqip 3+ tv shqip supersport 3 iptv shqip 3.5 albbox tv shqip 3.0 tv shqip live 3plus tv shqip live drejtperdrejt 3 plus tv shqip online 3 plus shiko tv shqip 3plus tv shqip hd 3 plus 3+ tv shqip 3 plus tv shqip live supersport 3 tv shqip super sport 3 shqip tv live tv shqip 4k tv shqip supersport 4 ip tv shqip 4 iptv shqip 4.0 supersport 4 shqip tv tv shqip 4 ip tv shqip 5.3 ip tv shqip 5 ip tv shqip 5.4 tv shqip supersport 5 tv 7 shqip tv shqip live big brother 7 shqip tv live 9.1
Alexa Rank
341,012
Testet e reja 2020 | Autoshkolla Online Kosove. Testet e reja 2020 për testimin final të autoshkollës në kategorinë B, falas.
Alexa Rank
1,000,001
Tech Al Lajme Teknologjike - Teknologjia Sot. Tech Al lajmet teknologjike ne kohe reale, te rejat e fundit nga teknologjia, iphone i ri cmimi i telefonit, aplikacine shqip falas, shkarkoni programe falas
Alexa Rank
1,000,001
iShqipe. iShqipe.blogspot.ch | Shkarkime Falas.. ipTV Shqip, Mp3 Shqip, PDF Edit, MS.Office, Brw.Addons, AntiSpyware, Windows 7, 8, 10..
Alexa Rank
1,000,001
Klinika dentare me e mire per ju dhe femijet tuaj - Klinika Dentare KETIDENT. Klinika jone dentare eshte e specializuar per cdo problem te dhembeve tuaj. Telefononi 069 39 19 755 per nje konsulte FALAS
Alexa Rank
1,000,001
Shiko seriale dhe filma shqip - Videotekaime.net. Shiko falas seriale me titra shqip (turke, italiane, amerikane, spanjolle, etj) si dhe filma me titra shqip, filma te dubluar ne shqip, filma shqiptar, etj me cilesi te larte! Eja ne videoteken tende virtuale, hidh nje sy dhe rehatohu!
Alexa Rank
1,000,001
Vetura ne shitje | Vetura me qera | Auto pjese | Auto biznese | Makina | Automjete - Veturaneshitje.com. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo.
Alexa Rank
1,000,001
Shiko seriale dhe filma shqip - Videotekaime.net. Shiko falas seriale me titra shqip (turke, italiane, amerikane, spanjolle, etj) si dhe filma me titra shqip, filma te dubluar ne shqip, filma shqiptar, etj me cilesi te larte! Eja ne videoteken tende virtuale, hidh nje sy dhe rehatohu!
Alexa Rank
1,000,001
Infosot - Gazeta Online: Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Sh. Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia Portal, Informativ, Lajme, Sport, etj. Informohu i pari www,infosot,com
Alexa Rank
418,329
mdemaria.com | Apenas mais um blog WordPress
Alexa Rank
1,000,001
Alice na Lua – Onde eu falo de amor, em todos os sentidos.. Onde eu falo de amor, ilusões, desilusões, o mundo do amor. Dores e amores, paixão e emoção.
Alexa Rank
1,000,001
Shiko TV Kanale Shqiptare në DiasporaTV. Shikoni kanale Shqiptare në 2 pajisje njëkohësisht me konton tuaj dhe me të njejtin çmim. Ekskluzivisht në DiasporaTV. Pa antenë satelitore.
Alexa Rank
1,000,001
Portali më i Madh i Njoftimeve në Shqipëri - Gazeta Çelësi. Njoftime për shitje, qera, makina okazion dhe motorë, vende pune dhe punonjës, mobilje, elektroshtepiake etj. Gjej ose Publiko njoftimin tënd tek Gazeta Çelësi!
Alexa Rank
418,282
Portali Shkollor - Bota shkollore në një vend. Portali Shkollor është faqe informative e krijuar në funksion të e-librit shkollor Albas. Të gjitha informacionet e publikuara në këtë faqe i dedikohen botës së arsimit, rubrikat janë përshtatur për t’u ardhur në ndihmë mësuesve, nxënësve dhe prindërve. Në Portalin Shkollor do të gjeni metoda mësimdhënieje, testime, materiale të gatshme, urdhëra dhe udhëzime të MAS, profile mësuesish e drejtuesish të sukseshëm etj.
Alexa Rank
1,000,001