BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Fikirler

Top 250 Websites on FIKIRLER

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Sep 1 2021.
Here are the best websites we found: fikirler.net • wpgurme.com • meraklisiicin.com • dekorcenneti.com • mii.com.tr • kobaytube.com • icmimarlikdunyasi.com • sigortastrateji.com • starfikir.wordpress.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Fikirler.Net - İş Fikirleri 2020. Gişimcilik haberleri, yeni iş fikirleri, internetten para kazanma, ek gelir fırsatları, startup, iş dünyasıyla ilgili makalaler ve bayilik veren firmalar gibi bir çok kategoriye sahip internet sitesi.
Alexa Rank
477,429
WpGurme WordPress Bilgi Blogu. WpGurme, WordPress üzerine ihtiyacınız olan tüm bilgilerin toplandığı bir blog girişimdir. WordPress tema, eklenti ve anlatımları ile kendinizi geliştirin.
Alexa Rank
78,463
Meraklısı İçin - Hobiler, Fikirler, Kurslar. Meraklısı için, hobiler, fikirler, kurslar. Meraklılarına ilgi alanlarındaki kurs, atölye ve workshop programlarını cazip seçeneklerle sunarken, eğitim kurumları için de meraklılarına ulaşmanın en kestirme yoludur. Yemek, pasta ve kurabiye kurslarından, seramik, cam ve keçeye. Diksiyon ve oyunculuk workshoplarından fotoğraf eğitimlerine yüzlerce seçenek Meraklısı İçin de.
Alexa Rank
424,361
Dekor Cenneti - Ev Dekorasyon Fikirleri
Alexa Rank
97,935
Modern Fikirler Enstitüsü | Web Tasarım | Dijital Reklam Ajansı. Mii - Modern Fikirler Enstitüsü kim "mii"dir? Web tasarımı ve yazılımı başta olmakla birlikte,yaratıcı fikirler ile tasarlayan, modern teknolojiler ile yazılım kodlayan ve marka odaklı sanatsal çözümler üreten bir dijital reklam ajansıdır.
Alexa Rank
331,098
Ürün İnceleme ve Yeni Fikirler | Kobay Tube. Ürün İnceleme ve Yeni Fikirler amacıyla sizler için hazırlanmış teknoloji, yemek ve cilt bakım ürünleri konulu içerikler Kobay Tube''de.
Alexa Rank
419,725
İç Mimarlık Dünyası - Proje, Tasarım ve Fikirler. İç mimari haber, proje, tasarım, fikirler ve çizim programları hakkında bilgiler.
Alexa Rank
479,296
Sigorta Strateji - Sigortacılık hakkında fikirler. Sigortacılık hakkında fikirler
Alexa Rank
485,607
starfikir – Güzel Sözler ve Fikirler. Güzel Sözler ve Fikirler
Alexa Rank
486,120
Parlak Fikirler Anaokulu - Eyüp Yeşilpınar Anaokulu. Parlak fikirler anaokulu, Eyüp anaokulu ve Yeşilpınar Anaokulu arayan aileler için hizmet sunmaktadır. Profesyonel kadro ile anaokulu hizmeti veriyoruz.
Alexa Rank
1,000,001
Eşref Şekerli | Hayvancılıkta Kazandıran Fikirler. Eşref Şekerli | Hayvancılıkta Kazandıran Fikirler
Alexa Rank
1,000,001
Deniz Ergürel | yeni teknolojiler ve değişen medya üzerine fikirler. yeni teknolojiler ve değişen medya üzerine fikirler
Alexa Rank
1,000,001
Mavi Fikirler Medya Prodüksiyon Ltd. Şti.. Mavi Fikirler Resmi İnternet Sitesi
Alexa Rank
1,000,001
Sedat Yurdakan – Satış Gücü Otomasyonu, Müşteri Deneyimi Yönetimi, Mobil Uygulamalar, Trendler ve Fikirler. Satış Gücü Otomasyonu, Müşteri Deneyimi Yönetimi, Mobil Uygulamalar, Trendler ve Fikirler
Alexa Rank
1,000,001
Modern Fikirler – Tasarım ve Yazılım Ofisi
Alexa Rank
376,417
Martılarus | Eğitim üzerine özgürce fikirler
Alexa Rank
481,698
Parlak Fikirler. Girişimcilik, "dükkan açma" ve de dijital pazarlama konularında taktikler veren bir web portalı.
Alexa Rank
483,823
Dahiyane Fikirler
Alexa Rank
1,000,001
İz Grup - İz Bırakan Fikirler Üretiriz | Tülay Lale. TL Simgesinin yaratıcısı olan ve Ankara merkezli olarak reklam , tanıtım hizmetleri veren İz Grup (İz Group)''a ait Kurumsal web sitesi. Tülay Lale
Alexa Rank
1,000,001
Joy Medya | Taze Fikirler, Profesyonel Çözümler. Joy Medya Görsel Tasarım, Tanıtım Hizmetleri, web sitesi tasarımı ve yazılımı, Katalog, Broşür, ürün görselleştirme, fotoğraf çekimi.joy reklam ajansı
Alexa Rank
1,000,001
Ev Düzenleme - ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn. Ev Düzenleme, iç tasarım ve dekorasyon için size çok yeni fikirler getirmeye söz veren bir dizayn ve mimari blogtur.
Alexa Rank
260,752
Kampus Yazılım Bilim Sanat Teknoloji Bilgi Platformu. Kampüs Kod yazılım, bilim, sanat, teknoloji ve yaratıcı fikirleri ortaya çıkaran bir sosyal paylaşım platformudur. Gönüllü öğrencileri tarafından kurulmuştur.
Alexa Rank
219,448
Webmaster Sözlük - Webmaster Bilgi Paylaşım Portalı. Webmaster Sözlük, web sitelerinizi geliştirmeniz için yeni fikirler sunar ve webmaster araçları ile sitenizi incelersiniz.
Alexa Rank
357,203
Dijital Pazarlama | SEO | Web Sitesi | E-Ticaret | SEM | Bem Bilişim. BEM Bilişim Ekibinden Elinizi Güçlendirecek Stratejik Fikirler. Markanızı güçlendirin.Dijital pazarlama da ticarette rakiplerinizin önüne geçin.
Alexa Rank
374,192
BayimiBul - Bayilik Ve İş Fikirleri -. Evde Yapılacak İşler,İnternetten Para Kazanma Yolları,Girişimcilik Ve Bayilik Fırsatları Olmak Üzere Birçok Ticari Fikirler Bu Sayfada Bayimi Bul
Alexa Rank
375,359
iyi21.com | İyi hayata dair her şey…. Alışkanlık oluşturan iyi yaşam portalı. Daha kaliteli, sağlıklı ve mutlu yaşam için iyi öneriler, iyi fikirler, iyi yaşam günlüğü, sağlıklı yaşam sitesi.
Alexa Rank
387,785
WebMerkezi.net | Web sitesi, Niğde Web Sitesi, Niğde web tasarım , Web Tasarım, Grafik Tasarım, Yazılım, Alanadı, Hosting. Web Merkezi - Yazılım, Grafik Tasarım, Web Tasarım, Niğde web tasarım
Alexa Rank
352,285
Anasayfa - Alakazam. Markanızı yaratıcı fikirler, doğru kanallar ve uygun aksesuarlarla hedef kitlenize ulaştırıyor, ürününüzün kalitesini layıkıyla herkese duyuruyoruz.
Alexa Rank
472,501
Anasayfa | Asya Türk Patent. Buluşlar, patentli ya da patentli olmayan ürünler, ilginç fikirler, mevzuat, duyurular, müşteri marka paylaşımları ve haberlere ulaşabilirsiniz.
Alexa Rank
473,252
DekorStore - Ev Dekorasyon Fikirleri. Dekorstore dekorasyon üzerine fikirler vermesinin yanısıra ev dekorasyon modelleri ve yeni gelişmeler hakkında yazılar içerir.
Alexa Rank
475,651
Ev, Banyo, Salon, Mutfak İçin Dekorasyon Fikirleri Dekorizyon.Com. Ev Dekorasyonu, ve dekorasyon hakkında sizlere ilham verici fikirler vermeye hazırlanıyoruz.
Alexa Rank
475,646
Faruk Toprak » Dijital Pazarlama Danışmanı, Blogger ve Girişimci. 8+ Yıldır Dijital Pazarlama Alanında Danışmanlık Hizmeti Verir ve Yeni Fikirler İçin Girişimcidir. En Güncel Dijital Pazarlama Blog İçerik Üreticisi.
Alexa Rank
477,306
2006''dan Beri Fikir Deponuz » Morfikirler. Girişimcilikten iş fikirlerine, film ve kitap tavsiyelerinden kişisel gelişime uzanan geniş yelpazede birbirinden iyi fikirler.
Alexa Rank
482,364
Nadirfikir - Edebiyat Platformu. Nadirfikir.com, "Fikirler nadirdir" düşüncesinden hareketle yayın hayatına başlayan, alanında uzman bir edebiyat platformudur.
Alexa Rank
482,670
Ne Gider - Ne Giyilir? Giyim Kombin. Giysi kombin sitesi. Giysilerinizi uyumlu bir şekilde giymenize yardımcı oluyoruz. Nasıl giyilir, Neyle Giyilir? Hangi kıyafetle ne gider? Ayrıca derlediğimiz kadın ve erkek giysi modelleri üzerinden de fikirler edinebilirsiniz?
Alexa Rank
482,802
Probayt Bilgi Teknolojileri Yazılım Eğitim Danışmanlık. Probayt Bilgi Teknolojileri olarak; Yazılım projeleri geliştirme, Java ve C# başta olmak üzere çeşitli konularda programlama ve sistem yönetimi Eğitimi ve Kursu verme, firmalara veya kurumlara Danışmanlık hizmeti verme, Araştırma - Geliştirme çalışmalarında bulunarak yeni ürünler ve fikirler üretme, firmaların veya kurumların projelerini yıllara dayanan tecrübelerimiz ve bilgi birikimimiz yardımıyla Yönetme konularında hizmet vermekteyiz.
Alexa Rank
484,344
Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık A.Ş.. Kültür ve sanatı daha çok sevdirmek, derinliğiyle anlaşılabilmesini sağlamak ve daha çok kitlelere ulaştırabilmek için bir bütünlük içinde sunmayı görev biliyoruz.
Alexa Rank
321,901
Ankara Web Tasarım Fiyatları, Ücretleri | ASLAN ÖZGÜL. Ankara web tasarım, web tasarım fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Web tasarım ücretlerinde uygun fiyat ve güvenilir hizmet sunuyoruz.
Alexa Rank
473,204
CreaMind | Web Tasarım, Kurumsal Yazılım, Seo, Sosyal Media, Mobil Uygulama, Online Reklam. CreaMind Web Tasarım, Kurumsal Yazılım, Arama Motoru Optimizasyonu Seo, Online Reklam ve Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti veren bir Reklam Ajansıdır.
Alexa Rank
475,393
Dekodea | Shopier. Shopier
Alexa Rank
475,642
Fikrim, Net !. Oku, Araştır, Fikrini Sun !
Alexa Rank
477,433
FikirHunisi Ürün, Hizmet ve Markalarınızın Gelecek Yönetim Ajansı. Ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve markalarınızın ismininden, görseline, fikirinden, gelecek planlamalarına herşeyi ile biz ilgileniyoruz.
Alexa Rank
477,427
WMS 360 Digital - Dijital Reklam Ajansı | Ankara Reklam Ajansı. Ankara reklam ajansları arasında 10 yıllık tecrübesi ile web tasarım, marka tescil ve sosyal medya başta olmak üzere reklam hizmeti vermektedir.
Alexa Rank
488,431
Frigbo - Kolektif internet topluluğu. Frigbo internetteki diğer platformlar gibi değildir. Tek amacımız, ilgi çekici fikirler, bilgiler ve bakış açıları bulmanıza yardımcı olmaktır.
Alexa Rank
1,000,001
BinRota - Keşfetmek için BinRota var!. BinRota, seyahat acentelerinin ekonomik yurtdışı paket tur ihtiyaçlarına, yenilikçi fikirler ve sonuç odaklı çözümler sunan bir tur operatörü
Alexa Rank
1,000,001
Anasayfa - EGİAD. EGE GENÇ İŞ İNSANLARI DERNEĞİ (EGİAD), bir sivil toplum kuruluşu olarak demokrasi ve insan hakları evrensel ilkelerine bağlı, Atatürkçü ve çağdaş bir anlayışla Türkiye’de öncelikle Ege bölgesindeki genç iş insanlarını bir çatı altında toplayarak tanışma ve kaynaşmalarını sağlamak, mesleki konularda bilgi alışverişini gerçekleştirmek, üyelerin ilgili olduğu özel ve resmi kuruluşlarla ilişkilerini geliştirmek, derneğin faaliyet alanına giren konularda kamuoyunu aydınlatıcı çalışmalar yapmak, ayrıca Ege Bölgesini ve Türkiye’yi ilgilendiren ekonomik, kültürel ve sosyal konularda fikirler ve projeler üretmek, mevcut yasalar çerçevesinde yurtiçi ve yurtdışındaki benzer kuruluşlarla işbirliklerini geliştirmek suretiyle üyelerinin ve ülke ekonomisinin yararlanmasını amaçlar.
Alexa Rank
1,000,001
DEKOR SARAYI, DEKORASYON FİKİRLERİ, DEKORASYON ÖRNEKLERİ, EV DEKORASYON FİKİRLERİ, BAHÇE DEKORASYON FİKİRLERİ – Ev, Ofis ve Bahçe Dekorasyon fikirleri ve her türlü iç ve dış dekorasyon örnekleri ile ilgili bilgiler bulabileceğiniz bir sitedir.. Ev Boya Örnekleri ve renkleri Çocuk Odaları Aksesuarlar ve Evlerinizi Güzelleştirecek Fikirler Yer Almakta
Alexa Rank
1,000,001
Deep 360°. Deep 360 markalar için standart fikirler ve –miş gibi yapan işler üretmez. Markanın rekabet gücünü artırmak için değer yaratacak yaratıcılık peşindedir.
Alexa Rank
1,000,001
Uğur Türkmen - Kişisel Blog. Kişisel Blog
Alexa Rank
1,000,001
Tribal | Sahada Pazarlamanın Gücü
Alexa Rank
1,000,001
Arıkazan
Alexa Rank
1,000,001
WMedya Yazılım Tasarım Hizmetleri
Alexa Rank
1,000,001
Fil Creative – Dijital Medya Ajans
Alexa Rank
1,000,001
Elizim Kendin Yap - Elizim ile kendin yap, el iş hobi. Kendin Yap, Do It Yourself, DIY, El İşleri, El Emeği Göz Nuru, Nasıl Yapılır, Nereden Alınır, Dekorasyon, Mimari, Moda,
Alexa Rank
1,000,001