BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Fundit

Top 250 Websites on FUNDIT

Download The Top 250 Websites in Excel
rank
url
title
description
keywords
alexa rank
quantcast rank
similar
more info collapse
1
lajmi i fundit - gazetaexpress
gazetaexpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e vip-ave, shëndetësia etj.
ekonomi, kosova, lajme, gazetaexpress
864
more info collapse
2
lajmet e fundit - telegrafi
telegrafi iu sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
2,344
more info collapse
3
koha.net | koha ditore | lajmet e fundit shqip | kohavision
politika, ekonomia, kultura e sporti vijn m s shpejti te ju nprmjet portalit koha.net. do klik nj ecje me kohn!
4,972
more info collapse
4
noa lajme - agjencia kombtare e lajmeve
noa - agjencia kombtare e lajmeve - e vetmja 24 or, minut pas minute, lajme nga shqipria, kosova, maqedonia dhe pjesa tjetr e bots
lajme, fundit, lajmi, shqiperia, ballkani, kosova, sport
6,033
more info collapse
5
gazetablic lajmi i fundit, kosove, rajon, bote
6,463
more info collapse
6
portali albeu.com, lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni -
8,420
more info collapse
7
shekulli online
informacion, analiza, foto, video; në faqen e gazetës
lajme, fundit, shekulli, lajmi, shqiperia, online, gazeta, shqiptare, kosova, sport, ballkani
13,483
more info collapse
8
lajme,lajmet e fundit,lajme shqip,lexo lajme,lajmi fundit.
lajme e fundit shqip, lajme vip, life style, lajme shqip, lexo lajme, lexo.al, foto lajmet, aktualitet, lajme politike, lajme show biz, autoktone, lajme sociale, kronike
lajme, lexo, shqip, show, politike, autoktone, kronike, sociale, aktualitet, fundit, life, foto, style, lajmet
26,537
more info collapse
9
top channel tv albania - lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, portokalli, fiks fare, shqip, top story, top show
27,050
more info collapse
10
gazeta panorama online | gazeta panorama versioni online, lajmet e fundit, lajmi i fundit
36,845
more info collapse
11
shqiptarja.com
shqiptarja.com sht website m profesional dhe i pavarur me lajme nga shqipria dhe ballkani. n mnyr t shpejt dhe t verifikuar me disa burime ju do t gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, t shkruara nga gazetart m t przgjedhur. ktu do t gjeni investigimet e shtjeve t rndsishme kombtare, politike, ekonomike, t bra nga gazetart m t mir investigativ t medias shqiptare. english versions: shqiptarja.com is the most professional and independent website in albania and balkan region. it gives news, and other independent information about politic in the country and in the region, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports from the best investigative journalist o
shqiptarja, lajmet, gazeta, lajme, raportoni, fundit, balkan, notizie, lajmi, ballkani, balkans, shqiptaria, ballkan, albania, shqiptare, rilindasi, tension, horoscope, weather, njoftimi, njoftim, njoftime, exchange, gazetat, online, newspaper, tenders, scutari, shkodra, shkoder, valona, sarande, kosova, indipendnete, giornale, grecia, kosov, vlora, durres, documents
52,756
more info collapse
12
kreu - javanews.al
javanews , javanews , lajme , zgjedhje, opinione , kuriozitet, lifestyle, rezultate ndeshjesh, live , komisioni i zgjedhjeve , albania vote , votim , vota , albanian election , lajm, lajme, lajme sportive , lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli , bota , shqiperia , ps , pd , berisha , sali , sali berisha , edi rama , ilir meta , ilir , lsi , levizja socialiste per integrim , partia demokratike , partia socialiste , gatim , receta gatimi , si te gatuash , shqiptar , shqiperia e madhe , shqiperia , shqiptar , gazeta , gazeta shqiptare , shtypi sot , shtypi i dites , showbiz , metropol , tirana , rajoni, rajon, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, parashikimi i motit , horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of kosovo, kosova , news of albania, sport , kosovo, maced
lajme, news, shqiperia, lajmet, albania, gazeta, partia, shtypi, lajmi, shqiptare, shqiptar, fundit, kosovo, berisha, sali, ilir, javanews, socialiste, lajmerimi, gazetat, exchange, rajon, metropol, showbiz, dites, tirana, rajoni, lajmerime, online, lajmerim, internet, organizations, documents, press, poll, sport, kosova, tenders, investments, weather
66,231
more info collapse
13
fishmedia
indeksonline.net sjell tek ju lajmet e fundit shqip në kohë reale nga politika, sporti, bota e vip-ave, shëndetësia etj.
ekonomi, kosova, lajme, indeksonline
67,963
more info collapse
14
lajme.al - lajmet e funditlajme.al | lajmet e fundit
lajmet e fundit
109,972
more info collapse
15
lajmi i fundit-lajmifundit-lajme | balkan, weblajme, shqip, lajmet e fundit, gazeta online
137,431
more info collapse
16
newsbomb
portali me i madh i lajmeve ne shqiperi, albania
lajme, shqiperia, sport, kulture, showbiz, lajm, fundit, newsbomb
143,111
more info collapse
17
shqipëria ime - lajmet e fundit shqip
lajmet e fundit shqip. shqiperia ime kontribon per mbrojtjen dhe promovimin e vlerave kombëtare. faqja e pare me emrin shqiperia ime ne rrjetin social si dhe ne website.
175,930
more info collapse
18
lajme, analiza dhe investigime nga shqipëria dhe rajoni
reporter.al sjell lajmet e fundit, analizat, investigimet gazetareske dhe opinionet mbi shqipërinë dhe rajonin
rajoni, shqiperia, intervista, investigimi, lajme
224,144
more info collapse
19
mosrri.org - filma me titra shqip
mosrri.org është faqja e parë shqiptare që ofron për vizitorët e saj filmat dhe serialet më të fundit dhe më të vlerësuar të titruar në shqip.
filma, titra, shqip, shiko, filmat, fundit
230,340
more info collapse
20
albkino.co | filma me titra shqip
filma | seriale | dokumentare | live tv | këtu do të gjeni pothuajse çdo film që kërkoni... databaze më e madhe shqiptare e filmave | watch online movies | shiko filma online
movies, online, shqip, free, filma, watch, perkthim, seriale, titra, huaj, 2015, filmat, fundit, shkarko
231,476
more info collapse
21
agjencia telegrafike shqiptare
agjencia telegrafike shqiptare - e para dhe e vetmja agjenci telegrafike, agjenci lajmesh, shteterore ne shqiperi. lajmet zyrtare dhe lajmet me te fundit ne kohe reale.
shqiperi, zyrtare, agjenci, lajme, telegrafike, lifestyle, politike, showbizz, tirane, faqe, ekonomi, zyrtar, website, fundit, atsh, shqiptare, lajmesh, lajmet, agjencia, artikuj
266,821
more info collapse
22
zëri i amerikës
zri i ameriks: emisioni televiziv ditari sjell pran jush lajmet m t fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga m t larmishmet. ju mund t gjeni gjithashtu t rejat e fundit nga mjeksia dhe shkenca, si edhe nga bota e artit. ditari transmetohet do dit n orn 18:00. ditari mund t ndiqet njkohsisht edhe n valt e radios. the voice of america, which first went on the air in 1942, is a multimedia international broadcasting service funded by the u.s. government through the broadcasting board of governors. voa broadcasts more than 1, 000 hours of news, information, educational, and cultural programming every week to an estimated worldwide audience of more than 150 million people
lajmet, kosova, albania, albanian, shqip, uashington, washington, shba, board, ditari, voice, america, broadcasting, governors
315,328
more info collapse
23
lajme sportive | lajmet e fundit | telesport
lajme sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga futbolli, basketbolli dhe sportet tjera.
lajme, sporti, fundit, lajmet, kombetarja, online, shqip, europjan, sportive, lajmi, futboll, jashte, shqiperia, basketboll, formula, motogp
324,892
more info collapse
24
ballina - kosovapress
agjencia e pavarur e lajmeve kosovapress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga kosova, rajoni dhe bota.
fundit, lajmet, shqipetare, shqip, gazeta, lajme
325,567
more info collapse
25
albfilm.com - filma me titra shqip
faqja albfilm.com ju mundeson ti shikoni filmat e fundit te kinemase boterore me titra shqip dhe me kualitet te larte hd. na vizitoni tani ne albfilm.com.
filma, shqip, titra, komedi, 2015, shkarko, shiko, aksion, 2014, perkthyer, gjuhen
385,514
more info collapse
26
kallxo.com
platforma online www.kallxo.com ofron mundësinë për të gjithë qytetarët e kosovës që të raportojnë rastet e korrupsionit, krimit të organizuar, mashtr
jeta, fundit, korrupsionin, debat, xharra, emisioni, korrupsion, lajmi, gazeta, kallxo, kosove, raporto
440,571
more info collapse
27
kreu - pamfleti
lajmet e fundit mbi kroniken, politiken, ekonomine, drejtesine, teknologjine dhe shume te tjera. opinione, analiza, foto, video dhe diskutime me komente.
512,390
more info collapse
28
newsport.al - lajmet e fundit vetëm në newsport.al
517,766
more info collapse
29
almakos | shkurt e shqip
lajme, informacione, shqip, maqedonia, fundit, lajmet, gazeta, sport, maqedoni, teknologji, kuriozitete
536,063
more info collapse
30
presheva.com web portal
portali i lajmeve te fundit te lugines se presheves. me ne ndryshe, presheva.com - since 1997
presheva, lugina, kosova, lindore, lajmet, lajme, presheves
541,505
more info collapse
31
shkodra news - portal
shkodra news eshte nje portal online qe sjell informacionet me te fundit, opinione dhe ide, investigime, deklarata dhe intervista ekskluzive
577,134
more info collapse
32
gjykata administrative e apelit
gjykata gdministrative e apelit... listat e reja te gjykimeve te ardhura ne gjykate cështjet e ardhura ne gjykatë, ceshtjet në gjykim informacionet e fundit, shorti i fundit dhe njoftime kalendari i ceshtjeve ne gjykim vendime publikime ndihme media galeri te dhenat me te fundit kuadri ligjor
ceshtjeve, lista, ardhura, gjykim, vendime, juridiksioni, dispozitivi, fundit, kuadri, administrative, ligjor, gjykata, dhenat, apelit
731,957
more info collapse
33
rrjeta.al - "peshkojmë" informacion
peshkojme lajmin e fundit.
sporti, lajme, rrjeta
847,797
more info collapse
34
elbasani plus elbasan lajme shendet kronika lajmi i fundit sport intervista bota kuriozitete teknologji shqiperi elbasaniplus
855,503
more info collapse
35
lajmet e fundit shqip
gazeta lajme shqip online nga kosova, shqiperia, maqedonia, zvicra, gjermania. lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne showbiz, lifestyle, muzike, politike, sport
kosova, shqiptare, bota, fundit, gazeta, lajmet, 10minuta, lajme, shqip
983,820
more info collapse
36
lajme shqip | lajmi i fundit, lajm sot, lajmet e fundit, ballkanweb, lajme, gazeta
lajmi i fundit, lajm sot, lajmet e fundit, lajmet, gazeta shekulli, ballkanweb, lajme, gazeta, tema, panorama, lajme nga shqiperia, news 24 shqip, pagesat ne thesar, tv online shqip
48,823
more info collapse
37
lajmet e fundit nga sporti - sporti total
lajmet me te reja nga sporti vendor dhe ai nderkombetar. sportitotal eshte faqja numer nje per informacione rreth sportit.
boks, basketboll, tenis, kampionati, boteror, formula, sportive, sport, ngjarje, futboll, lajme
74,997
more info collapse
38
lajmi fundit - 24.al
lajmi fundit, lajmet e fundit, aktualitet, politike, kronike, lajmi fundit nga kosova, lajmi fundit nga maqedonia, lajmi fundit nga bota
more info collapse
39
ngjarjet.com - lajmet e fundit,lajmet e fundit nga shqiperia,lajmet e fundit nga kosova,lajmet e fundit nga maqedonia,lajmet e fundit nga bota.lajme shqip
ngjarjet.com eshte nje webfaqje per arkivim dhe lexim sa me te leht dhe te shpejt te te gjitha lajmeve dhe ngjarjeve me aktuale ne internet. te gjith ju mund te publikoni nje lajm edhe ai lajm do te jet ne sitin ton me emrin tuaj. ju falemnderit privacy policy / privatsia
shqip, lajmet, lajme, sociale, programe, social, bookmarking, bookking, albanian, lojra, fundit, opinion, reja, dites, kenge, komentime, bota
more info collapse
40
lajmi i fundit lajmifundit lajme shqip, gazeta online, balkan, weblajme, lajmet e fundit
more info collapse
41
lajmi fundit nga shqiperia| lajme nga futbolli| lajmet shqip nga kosova
lajmi fundit nga vendi rajoni dhe bota.lajme nga sporti, showbiz, horoskopi, foto, video teknologjia etj. lajmi fundit nga maqedonia kosova etj.
lajme, futbolli, albania, zbavitje, vipat, shendeti, video, brother, foto, sporti, fundit, kuriozitete, showbiz, lajmet, teknologji
more info collapse
42
20minuta albanian , lexo lajmin e fundit tek ne.
20 minuta ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e vip-ave, shëndetësia , show-biz , mistere , lajme nga bota , keshilla etj.
more info collapse
43
lajmi i fundit - gazetaexpress
gazetaexpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e vip-ave, shëndetësia etj.
ekonomi, kosova, lajme, gazetaexpress
more info collapse
44
mosrri.org - filma me titra shqip
mosrri.org është faqja e parë shqiptare që ofron për vizitorët e saj filmat dhe serialet më të fundit dhe më të vlerësuar të titruar në shqip.
filma, titra, shqip, shiko, filmat, fundit
more info collapse
45
albanian news agency | lajmet e fundit nga shqipëria, ballkani dhe bota
agjencia e lajmeve albpress ju informon me lajmet kryesore politike, ekonomi, flash, sport, akualitet, lajmet e fundit, reportazhe, analize, show biz dhe
flash, itali, greqi, amerike, evrope, email, shkruaj, informim, informohu, lexo, keshill, komento, informacion, source, newsroom, provime, shpejt, sigurte, burim, albania, minute, sakte, besueshem, parlament, tirana, bota, rajoni, politika, ekonomi, ballkan, kosove, shqiperia, news, fundit, maqedoni, sport, kryesore, sherbime, dobishme, gazetari
more info collapse
46
dielli | dielli.al - jeto me lajmin
dielli.al – jeto me informacionet më të shpejta dhe të fundit mbarëshqiptare dhe botërore; me lajme politike, ekonomike, kulturore, sportive, shëndeti dhe me shërbime informative të përditshme.
frroku, dielli, lajme, fundit, cmime, tirana, shqiperia, kuvendi, 2020, karburante, 2015, tendera, ligjet, mjekesia, ligji, tregu, kosova, gaszjelles, njoftime, celularet, keshilla, bleona, gazeta, fitnes, tuna, punesime, behet, zoti, gjyqi, seks, dieta, konkurse, nishani, rama, qeveria, shendeti, partia, shendet, kristiandemokrate, shqip
more info collapse
47
tech al - te rejat e fundit nga teknologjia
te rejat e fundit nga teknologjia
more info collapse
48
lajmet.com | qendra informative shqiptare "liria" - lajmet e fundit, lajme, albanian, te reja, shqip, lajmet kryesore, maqedoni, kosove, shqiperi
lajme, lajmet e fundit, lajmet me te reja, lajmet lokale, lajmet me te reja nga maqedonia, lajmet shqip nga, kosova, maqedonia, macedonia, makedonia, shqiperia, bota, ballkan, albania, politika, patriot, atdhetar, uck, iliria, histori, lajmetshqip, tetova, tirana, prishtina, gostivar, parlamenti
more info collapse
49
kjo është e vërteta - postimi me i fundit
more info collapse
50
lajmi i fundit - republika online
more info collapse
51
lajmi i fundit | gazeta monitor
more info collapse
52
gazeta rilindja lajmi i fundit
more info collapse
53
01online.info lajmet e fundit
more info collapse
54
gazeta ditore — koha ditore | lajmet e fundit shqip | kohavision
koha ditore | lajmet e fundit shqip | kohavision
more info collapse
55
superliga shqiptare lajmet e fundit nga sporti
more info collapse
56
filma online - filma me titra shqip
filmaonline.net ofron falas filmat dhe serialet më të fundit me titra shqip me cilësi hd 720p, 1080p dhe dvd. është e vetmja faqe shqiptare që mundëson shikimin e me cilësi hd 720p, 1080p dhe dvd. filma me titra shqip, filma hd, shqip, titra, shkarko, humor shqip, filma 2013, filma 2014, filmat e fundit, filma me titra hd, filmat e fundit hd, filma me kualitet hd, shkarko filma hd, shkarko filma shqip, shiko filma, seriale me titra shqip, seriale 2013, seriale 2014, seriale me titra shqip, seriale me perkthim shqip, filma aksion, filma te huaj, shiko filma me ipad, shiko filma me iphone, android, ios, filma me cilesi hd, filma full hd, filma parodi, filma komedi, breaking bad me titra shqip, the walking dead me titra shqip, titra shqip, filma aksion 2014, filma komedi 2014
filma, shqip, titra, online
more info collapse
57
futboll shqip 24 lajmet e fundit sportive nga futbolli
more info collapse
58
republika 24 | ju sjell lajmet e fundit nga politika, sporti, bota edhe aty ku nuk mund të shikoni.
ju sjell lajmet e fundit nga politika, sporti, bota edhe aty ku nuk mund të shikoni.
more info collapse
59
saranda ime | gjithçka mbi zonën e sarandës. historiku, destinacionet, lajmet e fundit mbi zhvillimet politike dhe kulturore
gjithçka mbi zonën e sarandës. historiku, destinacionet, lajmet e fundit mbi zhvillimet politike dhe kulturore
more info collapse
60
portali abc24.al, lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni - abc 24 albania iu sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
abc 24 albania iu sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
sport, shqiperi, kosove, maqedoni, fundit, abc24, lajmet, portali
more info collapse
61
gazeta intervista online | faqja zyrtare - botimi i fundit
news, lajme, lajmet, albania, balkans, shqiperia, ilir, berisha, partia, socialiste, gazeta, ballkani, ballkan, shtypi, balkan, shqiptar, sali, lajmi, kosovo, fundit, rajon, rajoni, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, roman, organizations, internet, poll, macedonia, press, exchange, sport, online, tirana, motit, tenders, horoscope, investments, tension
more info collapse
62
albparajsa.com - lajmet e fundit nga vendi dhe bota ne shqip
albparajsa eshte portal i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen shqipe. lajme me te fundit nga ekonomia, sporti, magazina, shëndetësia etj
news, rajoni, lajme, lajmet, sport, kosovo, gazeta, newspaper, albania, internet, shqiperia, business, shqip, organizations, breaking, poll, documents, balkans, press, tenders, horoscope, technolog, motit, tension, technology, investments, travell, macedonia, romania, shqiperise, politics, science, kosoves, maqedonise, international, greqise, national, bulgaria, serbia, yugoslavia
more info collapse
63
kosovaplus.com lajmi i fundit | kosovaplus, kosova, lajme, sport, showbiz, kronika
more info collapse
64
kosova info | lajmet e fundit nga kosova rajoni dhe bota
more info collapse
65
radioshqip - a way to broadcast yourself
chat shqiptar, chat shqip , muzik shqip , portokalli, alpazar, al pazar, klipet me te fundit, video shqip, humor shqip, trivia shqip
shqip, chat, fundit, humor, trivia, video, pazar, muzik, shqiptar, portokalli, alpazar, klipet
more info collapse
66
jemi nje
jemi nje portali qe bashkon shqiptart, lajmet me te fundit nga vendi dhe bota, kuriozitete, muzik, argetim, filma e shumcka tjeter!
more info collapse
67
e-orti
e-orti eshte sherbimi me i fundit i lancuar nga orti group.ky sherbim do tju lehtesojeklienteve te qendres tregtare orti per te blere produktet qe deshirojne nga shtepia.
more info collapse
68
lajmet e fundit | albachat | muzik shqip 2015 | humor shqip 2015 | horoskopi 2015 | bota e yjeve | vipat shqiptare | poezi dashurie 2015 | sms dashurie 2015 | radio zemra - www.zemra.org
zemra | albachat | alba chat | muzik shqip 2015 | humor shqip 2015 | lajmet e fundit | horoskopi 2015 | filma shqip 2015 | bota e yjeve | vipat shqiptare | poezi dashurie 2015 | sms dashurie | radio zemra - www.zemra.org
zemra, dashurie, chat, horoskopi, shqip, lajme, tregime, poezi, seksuale, barcoleta, seksi, edukata, radio, vjetor, erotike, 2015, muzik, lajmet, gostivari, polic, humor, bjondina, shendetesia, sport, intime, nasradini, fiter, video, namazi, videoklipe, muzikat, bajrami, urime, hitet, dashuria, shkupi, zemren, tirana, prishtina, zemrat
more info collapse
69
fiksohu.al - filma me titra shqip - shiko dhe shkarko filma me titra shqip falas
filma me titra shqip | shiko dhe shkarko filma me titra shqip falas
shqip, titra, filma, shiko, full, online, falas, diaries, vampire, fundit, triller, fantazi, drame, animuar, romance, filmahd, serial, krim, mister, s04e01, fiksohu, 2011, aksion, komedi, horror, aventure, 2012
more info collapse
70
filma24 | filma me titra shqip hd
filmat me te fundit te kinemase boterore, i gjeni me titra shqip ne filma24.online
more info collapse
71
lajmi i fundit futbollistët serbë dalin në fushë, ja çfarë u ndodhi
futbollistët serbë dolën për ta provuar fushën, një orë e gjysmë para se të fillojë kjo ndeshje historike. futbollistët serbë kanë zbritur
more info collapse
72
alboz.al ™® - dicka ndryshe | alboz , alboz , lajme , zgjedhje , komisioni i zgjedhjeve , albania vote , votim , vota , albanian election , lajm, lajme, lajme sportive , lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli , bota , shqiperia , ps , pd , berisha , sali , sali berisha , edi rama , ilir meta , ilir , lsi , levizja socialiste per integrim , partia demokratike , partia socialiste , xhungel , studio 24 , vila24 , gatim , receta gatimi , si te gatuash , emisione shqip , news24 live , shqiptar , shqiperia e madhe , shqiperia , shqiptar , gazeta , gazeta shqiptare , shtypi sot , shtypi i dites , showbiz , metropol , tirana , folejaeshqipeve, alboznest, alboz nest, alboznest, alboznestcom, alboznest com, alboznestcom, alboz nest com, ballkanweb, balkans, ballkan, ballkani, balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newsp
home, herald
more info collapse
73
jemi nje komb - portali shqiptar i informazionit
jemi1 komb, portali shqiptar i informazionit, lajmet me te fundit nga sporti, kultura, shendetsia, showbizi, teknologjia, etjer
more info collapse
74
filma4k.com | filma me titra shqip hd - faqja e parë shqiptare ku mund të shikoni filmat dhe serialet në cilësi hd
filmat e fundit me titra shqip falas ne formatin hd, te cilet mund te shihen online nga cdo lloj pajisjeje pc / tablet / mobile.
more info collapse
75
cmendina dublim | channel 3 media partner
video, lajme, shqiperia, lajmet, ilir, balkans, albania, ballkan, cmendina, shtypi, gazeta, shqiptar, fundit, berisha, lajmi, sali, ballkani, tallje, prank, socialiste, gazmore, partia, radio, balkan, vila24, news24, shqip, receta, gatuash, gatimi, emisione, gatim, dites, lajmerimi, lajmerim, lajmerime, exchange, gazetat, online, rajon
more info collapse
76
gw computers shop
dyqani me ekstrem per kompjuterat! konfigurimet me te fundit me performancen maksimale! qe nga 18 mars 2013 kemi hapur dyqanin online http://gwcomputers.al/ ne te cilin te gjithe te apasionuarit mund te konfigurojne kompjuterin e endrrave te tyre, te shohin lajmet me te fundit mbi teknologjine e kompjuterave dhe te diskutojne rreth kompjuterave dhe eksperiencave te tyre ne forumin overclockers albania! jeni te ftuar te gjithe! gjithashtu kemi filluar shitjet online tek http://gwcomputers.al/ ose duke telefonuar tek numri +355 66 65 99 542 nga ora 09:00-21:00. websitin mund ta aksesoni ne cdo moment te dites dhe te diskutoni, te lini pershtypjet tuaja apo te na ndiqni ne adresen tone ne facebook. na gjeni tek rr. hoxha tahsim, 100m mbi optika "roma", tirane. email: [email protected] - cel: 0666599542/0666599547
albania, computer, computers, online, kompjuter, dyqan, shop, blej, kompjuterash, store, kompjuteri, servis, kompjutera, personalizuar, customized, custom, shqiperi, pjese, parts
more info collapse
77
sportnews.al - te gjitha ngjyrat e sportit shqiptar dhe te huaj. | te gjitha ngjyrat e sportit shqiptar, kampionati italian , anglez ,spanjoll ,liga e kampioneve, europa liga, klasifikimi , rezultate , dreperdrejt, rezultate live , lajmi i fundit , sporti shqiptar , basketboll , volejboll , lajme roze , fitness , si te ushqehemi,fshf, panorama e sportit shqiptar , lajme ekspres te sportit , superport shqiptar
te gjitha ngjyrat e sportit shqiptar, kampionati italian , anglez , spanjoll , liga e kampioneve, europa liga, klasifikimi , rezultate , dreperdrejt, rezultate live , lajmi i fundit , sporti shqiptar , basketboll , volejboll , lajme roze , fitness , si te ushqehemi, fshf, panorama e sportit shqiptar , lajme ekspres te sportit , superport shqiptar
more info collapse
78
renault kosovo
vizitoni faqen zyrtare renault kosovës. mësoni më shumë për pasagjer renault, furgonë dhe mjete të tjera, dhe ofertat tona të fundit. orari një test drive dhe për të gjetur shitësi tuaj.
renault, rrjetit, dealer, manufacturer, vans, makinat, automobile, kosova, furgona, renualt, renalt
more info collapse
79
ekspres - portali i lajmeve online | albania
ekspres - portali i lajmeve online | albania
news, lajme, tema, lajmet, gazeta, kosovo, online, notizie, ekspres, albanese, lajmi, balkans, fundit, shqiptare, tirane, shqiperia, albania, live, score, montenegro, valona, scutari, hungary, shkoder, vlora, shkodra, bosni, durazzo, tenders, investments, travel, documents, greece, tirana, albanesi, durres, poll, press, croatia, macedonia
more info collapse
80
peqini online shiko lajme ndeshje filma foto video shqip 2014 | peqin albania lajmet e fundit, sport, video, foto, filma me titra shqip, shiko ndeshje live, kanale tv shqiptare, tv shqip live falas, lojra, filma shqiptar
more info collapse
81
filma me titra shqip | topfilma.org
topfilma.org mundëson shikimin e filmave më të fundit në formatin hd dhe full hd me titra shqip.
shqip, titra, filma
more info collapse
82
home | cineplexx al
cineplexx teg kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne tirane.filma me te fundit te animuara si dhe horror, aksion, komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne teg cineplexx.
cineplexx, filma, shqip, shiko, tirane, animuar, animime, titra, hobbit, albania, kinema
more info collapse
83
fiksohu.com - filma me titra shqip - shkarko filma
fiksohu.com ju mundeson te shikoni filmat e fundit te shfaqur neper kinema. filmat jane te shoqeruar me titra shqip filmat mund te shkarkohen nga faqja jone.
titra, zbrit, download, shkarko, falas, subtitle, best, movie, online, filma, free, full, fiksohu, shqip
more info collapse
84
femina.al - magazinë për femra - lajmet e fundit nga bukuria & moda, dashuria & intimiteti, dieta & fitnes, shëndeti
femina.al i dedikohet të gjitha femrave shqipfolëse, si atyre në kërkim të tendencave të modës e bukurisë, në kërkim të shëndetit e mirëqënies, femrave që janë në kërkim e zhvillim të karrierës, nënave të reja, femrave të apasionuara pas kulinarisë dhe shtëpisë, udhëtimeve, artit apo hobit si dhe femrave në kërkim të dashurisë, familjes apo atyre të orientuara drej krijimit dhe zhvillimit të marrdhënieve interpersonale.
more info collapse
85
filma me titra shqip - skagjum.com - filma me titra shqip - skagjum.com
filma me titra shqip - skagjum.com është nje faqe shqiptare që ofron për vizitorët e saj filmat dhe serialet më të fundit dhe më të vlerësuar... filma, film
skagjum, shqip, titra, filma
more info collapse
86
veqsport.com
portali me i pasur sportiv shqipetar. lajme sportive, analiza, parashikime, transferime live, ndeshje live, rezultate live - veqsport.com
lajme, portal, sportive, analiza, transferet, fundit, klubet, parashikime, shqipetar, informativ, futboll, sportiv, sporti, shqip, sport
more info collapse
87
big brother albania 9 live - big brother albania 9
big brother albania 9 live, big brother albania 9,
albania, brother, fundit, bba9, lajme, live, thashatheme, rejat
more info collapse
88
auto albania auto.al
doni te blini nje makine te re apo te shisni makinen tuaj thjesht dhe shpejt? ju duhet nje makine me qera? jeni te interesuar per te rejat me te fundit
makina, shitje, makinash, lira, auto, mira, albania, automobilizem, tirana, shqiperia, tuaj, pjese, qera, blerje, reja, shisni, kembimi, shqiperi, makinen
more info collapse
89
pulti.org | shiko filma me titra shqip, me cilesi hd online
pulti.org eshte shtepia me e re e filmit. filmat me te fundit te kinemase nderkombetare do te mundesohen per ju me titra ne shqip.
filma, titra, shqip, online, shiko, shkarko
more info collapse
90
oferta turistike :: agjensia turistike union travel
oferta turistike ne mbare boten. bileta avioni, bileta tageti, bileta autobuzi, ekskurion, grupe, krociera me cmimet me te mira ne treg te ofruara nga union travel :: oferta turistike
bileta, turistike, turizem, oferta, udhetim, turist, fundit, autobuza, charter, travel, union, minutes, qera, eskursione, autobuzi, avioni, udhetime, paketa, trageti, pushime, last, hotel, minute
more info collapse
91
titrashqip.al filma me titra shqip
titra.al - filma me titra shqip - shkarko titra shqip per filma 2012 - filmat dhe serialet me te fundit me titra shqip
shqip, titra, filma, gazeta, live, lajme, kuriozitete, ndeshje, muzik, shkarko, aksion, akson, 2012, humor
more info collapse
92
qendra e dobësimit equilybra
equilybra është qendra më moderne e dobësimit në kryeqytet dhe ndodhet në një zonë qendrore të qytetit. qendra fillon aktivitetin në mars të vitit 2014 dhe drejtohet nga nutricioniste/erboriste arlinda garuci. qendra equilybra përdor një kit aparaturash italiane të gjeneratës së fundit, të specializuara në dobësim dhe tonifikim të trupit.
dobsimi, dieta, qender, nutricioniste, tirana, individuale, peshe, humbje, tirane, tonifikim, dietologe, obezitet, mire, erboriste, shqiperi, diete, diet, equilibra, ekuilibra, erboristeria, dobesimi, mira, equilybra, dietat, dobsim
more info collapse
93
oferta turistike :: friends travel agency
oferta turistike ne mbare boten. bileta avioni, bileta tageti, bileta autobuzi, ekskurion, grupe, krociera me cmimet me te mira ne treg te ofruara nga friends travel agency :: oferta turistike
bileta, turistike, oferta, turizem, autobuza, udhetim, fundit, turist, charter, agency, travel, friends, minutes, qera, eskursione, autobuzi, avioni, udhetime, paketa, trageti, pushime, last, hotel, minute
more info collapse
94
titra.al filma me titra shqip
titra.al - filma me titra shqip - shkarko titra shqip per filma 2012 - filmat dhe serialet me te fundit me titra shqip
shqip, titra, filma, gazeta, live, lajme, kuriozitete, ndeshje, muzik, shkarko, aksion, akson, 2012, humor
more info collapse
95
piratet | filma me titra shqip
shiko dhe shkarko filma me titra shqip hd . filmat e fundit me titra shqip
filma, shqip, titra, animuar, shiko, online
more info collapse
96
lezha online: shiko lajme filma video muzik ndeshje shqip
lezha eshte faqe informative me lajme kulture sport turizem kuriozitete teknologji shendeti shiko filma video muzik shqip foto lojra ndeshje live
shiko, shqip, online, live, filma, fundit, fjalor, degjo, radio, lajmet, luaj, lojra, ndeshje, lezha
more info collapse
97
ipoint.al online shopping
ipoint.al sjell per here te pare ne menyre ekskluzive disa prej firmave me te njohura ne boten e modes dhe lifestyle te cilat deri me tani kane munguar ne shqiperi. vetem nepermjet platformes tone online shopping ju do mund te shihni dhe blini te gjitha produktet e tyre unike ne fashion si veshje, kepuce, canta dhe aksesore. ju do mund te gjeni stilin e ndryshem dhe moden me fundit te firmave si ironi, mecrea, colour steps, lesille, mode 49, loving jove, muna, eileen .
kepuce, cizme, fustane, funde, bluza, take, oferta, atlete, ulta, pelerina, xheke, veshje, shopping, online, fashion, mode, xhaketa, pallto, lifestyle, trend, ipoint
more info collapse
98
camarok - filma me titra shqip
camarok.com - filma me titra shqip, shkarko falas filma, shiko filma online, filma me te fundit, filma full hd
shqip, titra, filma, online, 2013, film, shiko, indian
more info collapse
99
magshqip - lajmet e fundit shqip
lajme, galeri, foto, video, futboll, rezultate, gola, sport, jeta, ekonomi, bota, maqedoni, ballkan, kolumna, kosove, argetim, shqiperi
more info collapse
100
albanianhiphop - shkarko muzik shqip
albanianhiphop . albanian hip hop refers to artists from albania, kosovo, the republic of macedonia and montenegro as the albanian language is spoken in the whole of albania and kosovo and some parts of macedonia, greece and montenegro.[1][2][3] the term albanian hip hop also refers to rappers from other albanian-inhabited places such as the united states, switzerland, germany and united kingdom. since 2012, a team of french people tried to help improve hip-hop culture in albania. they created the first albanian hip hop festival, which took place in tirane, elbasan, shkodër and korçë. wnc (white niggas clan) another group from pejë are one of the first rap group on kosovo. albanianhiphop. hiphop and rap. albanianhiphop. , mp3 shqip, hite shqip, shkarko muzik, shkarko mp3, mp3 converter, hitet e fundit 2015, radio music online free mp3 youtube music music download
more info collapse
101
green coast
green coast
luxury, coast, ngjitje, malet, hedhje, sporte, kanoe, ambiente, unike, tradita, larta, zakone, majat, eksperienca, dedikuara, vjetra, epirot, kaoneve, fisi, zhvillim, kulturor, mali, lindore, palasa, antikiteti, histori, plazhi, pompeu, culture, specie, online, sherbim, experience, sigurt, rejat, fundit, vendi, aktivitete, investim, event
more info collapse
102
taninet.info qendra e muzikes shqiptare ne internet
shqip, shqiptare, albanian, shqiptar, filma, perrall, tupan, chat, familja, forum, video, humor, 2007, forumi, gentiana, lista, faqe, shqipetare, faqet, albachat, chats, forums, kuiz, kuizi, dituri, forume, gratis, albume, fiks, televizive, show, fundit, fare, kafeneja, moderne, jone, albumi, 2005, gazi, takime
more info collapse
103
civitas.al | një hap para...
lajmet e fundit minute pas minute vetem ne civitas. lajme 24 ore nga politika, vendi, kronika, rajoni, bota, showbiz, opinione, sport, shkence dhe mjekesi, teknologji dhe internet.
tahiri, refugjate, arsimi, google, penale, vepra, dhori, dhurate, kule, nano, urime, diteloindje, tatime, ligji, drejtoreshe, poste, lista, shkakron, shkoder, makina, drejtues, peroplaset, rinas, takse, barca, tirana, vendi, paster, roma, champions, paqe, shikoni, videon, obama, shtepine, mysliman, vjecari, arrestohet, sulmonte, papen
more info collapse
104
azfilma.com | filma dhe seriale me titra shqip!
në një të ardhme të afërt, ajri i thithshëm nuk ekziston më dhe dy inxhinierë të caktuar për të mbrojtur shpresën e fundit të njerëzimit luftojnë për të
shqip, online, titra, azfilma, 2015, lila, titanic, rising, extinction, moon, immortals, gunman, terminator, dark, quest, repeaters, genisys, azfima, tritra