BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Fundit

Top 250 Websites on FUNDIT

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Nov 1 2019.
Here are the best websites we found: gazetaexpress.com • panorama.com.al • fundit.co.il • syri.net • gazetablic.com • koha.net • insajderi.com • gazetainfokus.com • lajmifundit.al

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Lajmi i fundit në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni. Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare.
Alexa Rank
1,619
Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit. Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët
Alexa Rank
2,150
fundit - פאנדאיט מימון המונים - Equity Crowd funding מבית הדסטארט. פאנדאיט מימון המונים - Equity Crowd funding fundit - פאנדאיט - היא פלטפורמה לגיוס כסף בעבור מניות או אגרות חוב לחברות ולעסקים בכל השלבים. בצעד אסטרטגי חברו פועלים IBI וקבוצת headstart - ופתחו את חברת fundit. אנחנו מביאים את הידע והניסון במימון המונים מבית headstart ואת המומחיות בשוק ההון של פועלים IBI. fundit פלטפורמה למסחר במניות המפגישה את היזם והמשקיע במינימום תיווך וחשיפה מרבית.
Alexa Rank
1,000,001
Syri | Lajmi i fundit. SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.
Alexa Rank
3,369
GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
Alexa Rank
11,730
Lajmet e fundit - KOHA.net. Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!
Alexa Rank
3,773
Lajmet e Fundit - Gazeta Online INSAJDERI. Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia.
Alexa Rank
6,264
inFokus - Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë.... Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë...
Alexa Rank
260,966
Lajmi i Fundit.al - Lajme Shqip - Lajmi i Fundit - Lajme. Lajmi i Fundit, lajme shqip
Alexa Rank
276,900
Sporti TotalSporti Total - Lajmet e fundit nga arena sportive. Lajmet e fundit nga arena sportive
Alexa Rank
1,000,001
fundit I You findit, we’ll fundit – Car Loans and Asset Finance Australia
Alexa Rank
1,000,001
Gota News - Lajmet me te fundit tek ne ne kohe reale. Gota News portali me i ri ne internet qe ju informon ne lidhje me aktulitetet me te fundit, ekonomi, politike, teknologji, sport, showbiz dhe lifestyle.
Alexa Rank
360,729
Periskopi - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
Alexa Rank
360,694
PCWorld Albanian - Lajmi i fundit për Teknologjinë, Informacionin dhe Komunikimin. PC World Albanian, lajmi i fundit për Teknologjinë e Informacionit, Komunikimit dhe Sigurisë Kibernetike në shqip.
Alexa Rank
483,294
Te Sheshi - Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. Te Sheshi - Lajmet e fundit nga vendi dhe bota
Alexa Rank
515,168
Suhareka Online - Lajmet e fundit nga Komuna e Suharekës. Lajmet e fundit nga Komuna e Suharekës - Suhareka Online
Alexa Rank
669,579
PortaliFiks.com - Lajmet e fundit nga PortaliFiks. Lajmet e fundit nga PortaliFiks
Alexa Rank
711,006
InfoShqip.com - Lajmet e fundit shqip. InfoShqip.com ju sjell lajmet e fundit shqip në kohë reale nga vendi, rajoni dhe bota. , Lajmet e fundi politike, sportive, ekonomike e kulturore.
Alexa Rank
760,112
Albinfo - Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip. Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip
Alexa Rank
755,503
YouWant.al - Lajmet e fundit. Lajmet e fundit
Alexa Rank
765,769
04online.info | Lajmi fundit nga Kosova, Shqiperia dhe Maqedonia. O4Online sjell lajme nga Kosova, Shqiperia dhe Maqedonia. Lajmi fundit ne kategorite: politik, rajon, bota, sport, ekonomi, analiza, kulture, showbiz
Alexa Rank
1,000,001
Hite Shqip - Hitet me te fundit Shqip. Muzik Shqip, Tekste Shqip, Shkarko Muzik, Hite Shqip, Videoklipe Shqip, Hitet me te fundit Shqip, Hite Shqip 2019, Muzik Shqip 2019, Shkarko Muzik 2019, Tekste Shqip 2019.
Alexa Rank
1,000,001
Integrimi - Lajmi i fundit. Lajmi i fundit
Alexa Rank
1,000,001
Gazeta Albania | Lajm i minutës së fundit. Lajm i minutës së fundit
Alexa Rank
1,000,001
Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, shqiperi, kosove, maqedoni -
Alexa Rank
11,222
Gazeta Standard Online – Behu pjese e lajmit te fundit
Alexa Rank
254,094
Portali Shqiptari online, lajmet e fundit per shqiptaret neper bote | Portali Shqiptari.net faqe me informacione dhe lajmet e fundit per shqiptaret neper bote 2018
Alexa Rank
639,642
Lajmet e fundit – Zbulimi.com
Alexa Rank
1,000,001
Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show
Alexa Rank
23,082
Lajmet e fundit - Telegrafi. Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
Alexa Rank
28,798
Lexo.al - Lajmet e fundit
Alexa Rank
151,370
Lajmet e fundit - Korrieri
Alexa Rank
155,894
Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2018 | Peqin Albania Lajmet e fundit, sport, video, foto, filma me titra shqip, shiko ndeshje live, kanale tv shqiptare, tv shqip live falas, lojra, filma shqiptar
Alexa Rank
333,529
⋆ InfoKosova | Lajmet e fundit në gjuhën shqipe
Alexa Rank
343,856
Gazetaobserver.com | Lajmet e fundit
Alexa Rank
367,474
STAR PLUS TV - SHKODER | LAJMI I FUNDIT NE KOHE REALE
Alexa Rank
375,099
Lajmet e fundit, aktualitet, ekonomia, gjeopolitika, kultura, lifestyle, sport, klinika online, trevat. - Konica.al
Alexa Rank
387,297
Droni.al | Lajmet e Fundit
Alexa Rank
527,530
Zyrtare.com - Lajmet e fundit nga vendi, rajoni, bota, sporti…
Alexa Rank
659,202
Lajmet e Fundit Ne Focus – Lajme Shqip,Lajmet e Fundit, Greqi, emigracion,Focus news
Alexa Rank
1,000,001
fund.it - This website is for sale! - crowdfunding,fundit,fund it Resources and Information.. This website is for sale! fund.it is your first and best source for all of the information you’re looking for. From general topics to more of what you would expect to find here, fund.it has it all. We hope you find what you are searching for!
Alexa Rank
1,000,001
Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, shqiperi, kosove, maqedoni -
Alexa Rank
1,000,001
ArenaMediale.TV – N.G.O. "ARENA" – Faqja zyrtare – Portali Informativ -O.J.Q. "Ardhmëria Rinore Europiane në Aktivizëm" – Informacione nga vendi, rajoni dhe bota. Të rejat e fundit nga ekonomia, kultura, sporti, teknologjia…
Alexa Rank
1,000,001
Kjo është e vërteta - Postimi me i fundit
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - Korrieri
Alexa Rank
1,000,001
Oranews.tv - Ora News - Të parët për lajmin e fundit Oranews
Alexa Rank
1,000,001
Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - Telegrafi. Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
Alexa Rank
1,000,001
GazetaTimes | Lajmi i fundit në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni – GazetaTimes
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - Korrespodenti
Alexa Rank
1,000,001
OraVip | Lajmet e fundit nga Showbizi Shqiptar dhe i huaj…
Alexa Rank
1,000,001
STAR PLUS TV - SHKODER | LAJMI I FUNDIT NE KOHE REALE
Alexa Rank
1,000,001
Telesport. No description for Telesport - normal meta
Alexa Rank
6,520
Portali Arbresh.info. Lajmet e fundit nga Kosova, Shqiperia, Rajoni, Bota, Sporti, Showbizi, Teknologjia, Shendetesia, etj.
Alexa Rank
224,780
Raporto Korrupsionin! KALLXO.com. Shiko hulumtimet e fundit nga Jeta në Kosovë dhe Drejtesia në Kosovë
Alexa Rank
15,235
Newsbomb. Newsbomb.al është agjencia informative e lajmeve më të fundit nga politika, aktualiteti, rajoni e bota
Alexa Rank
100,809
Gjykata Administrative e Apelit. Gjykata gdministrative e apelit... Listat e reja te gjykimeve te ardhura ne gjykate Cështjet e ardhura ne gjykatë, ceshtjet në gjykim Informacionet e fundit, shorti i fundit dhe njoftime Kalendari i ceshtjeve ne gjykim Vendime Publikime Ndihme Media galeri Te dhenat me te fundit Kuadri ligjor
Alexa Rank
337,879
Ballina - KosovaPress. Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.
Alexa Rank
463,680
Klan Kosova – Jemi një!
Alexa Rank
20,176
NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve. NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës
Alexa Rank
14,494
Gazeta - Shekulli. Informacion, analiza, foto, video; në faqen e gazetës SHEKULLI do të informoheni në kohë reale për zhvillimet më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota.
Alexa Rank
146,588
SCAN - Lajme ekonomike dhe financiare, Bursa, Tregjet, Dossier. SCAN, i vetmi për ekonominë në Shqipëri. Lajmet më të fundit nga vendi dhe rajoni, analiza të thelluara për zhvillimet kryesore. Livestream televizioni SCAN
Alexa Rank
184,775
Faqja Kryesore - RTV21. Radio Televizioni 21 - RTV21 është një kompani mediale që ofron lajmet më të fundit nga politika, biznesi, sporti, showbizi dhe kultura në Kosovë.
Alexa Rank
278,957
Filmaon.cc | Filma me Titra Shqip HD. Filmaon.cc ofron falas filmat dhe serialet më të fundit me titra shqip në cilësin HD.
Alexa Rank
341,366
Home | Cineplexx AL. Cineplexx TEG kinemaja e parë me 7 salla dhe me mbi 1000 vënde duke mundësuar luajten e mbi 10 filmave të ndryshëm në ditë vjen ne tirane.Filma me te fundit te animuara si dhe horror,aksion,komedi apo dhe shume te tjere do i gjeni ne kinemane tone ne teg cineplexx.
Alexa Rank
674,769
FLASH – In Real Time. FlashNews ka në fokus lajmin më të fundit dhe transmetimin e tij në kohë reale me seriozitet dhe disiplinë.
Alexa Rank
765,756
Filma Online - Filma me Titra Shqip Filma Online. FilmaOnline.NET ofron falas filmat dhe serialet më të fundit me titra shqip me cilësi HD 720p, 1080p dhe DVD. Është e vetmja faqe shqiptare që mundëson shikimin e me cilësi HD 720p, 1080p dhe DVD. Filma me titra shqip, Filma HD, Shqip, Titra, Shkarko, Humor Shqip, Filma 2013, Filma 2014, Filmat e fundit, Filma me titra hd, Filmat e fundit hd, Filma me kualitet hd, Shkarko filma hd, Shkarko filma shqip, Shiko filma, Seriale me titra shqip, seriale 2013, Seriale 2014, Seriale me titra shqip, Seriale me perkthim shqip, Filma aksion, Filma te huaj, Shiko filma me ipad, Shiko filma me iPhone, Android, iOS, Filma me cilesi HD, Filma Full HD, Filma Parodi, Filma Komedi, Breaking Bad Me titra shqip, The Walking Dead me titra shqip, Titra Shqip, Filma Aksion 2014, Filma Komedi 2014
Alexa Rank
1,000,001
Gazeta - Shekulli. Informacion, analiza, foto, video; në faqen e gazetës SHEKULLI do të informoheni në kohë reale për zhvillimet më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota.
Alexa Rank
1,000,001
24 Live. 24Live ju informon për rezultatet më të fundit dhe ndeshjet që luhen Live.Nga golat te kartonat, parashikimet e ndeshjeve dhe lajmet, të gjitha në një vend.
Alexa Rank
1,000,001
Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!. Agjencia mediale Prizren Post ka për qëllim njoftimin e lexuesve me ngjarjet dhe ndodhitë më të fundit nga vendi dhe bota.
Alexa Rank
1,000,001
KosovaToday – Kosova Today Lajme nga Kosova. Kosova Today - Lajme nga Kosova, Lajmi i fundit nga Kosova, aktualitete, lajme shqip,lajme kosovare,showbiz kosovar,shqiperi showbiz,vip shqiperia,albania news shqiptarja, Kosovarja, shqiperia informacione, Kosovarja info, Informacione nga Kosova, Lajme e dites nga Kosova,
Alexa Rank
1,000,001
Zëri. Serioz, te fuqishem dhe modern.
Alexa Rank
210,376
8BBE5E8A-2FAC-4D4D-AC0B-2C8268D13DB9
Alexa Rank
234,024
ABCom - Albanian Broadband Communication
Alexa Rank
236,641
8BBE5E8A-2FAC-4D4D-AC0B-2C8268D13DB9
Alexa Rank
348,149
Ministria e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë
Alexa Rank
617,087
Presidenti i Republikës së Kosovës - Hashim Thaçi. Hashim Thaçi – Biografi   Hashim Thaçi është President i Republikës së Kosovës, i zgjedhur më 26 shkurt 2016 në Kuvendin e Kosovës. Detyrën e presidentit e mori më 7 prill 2016, pas betimit solemn në Kuvendin e Kosovës.   Para se të bëhej president, Thaçi ka qenë një vit Zëvendëskryeministër i Parë dhe Ministër i Punëve të Jashtme (2014-2015), si dhe Kryeministër...
Alexa Rank
686,950
MotiLokal.com - Parashikimi i Motit. Parashikimi per 10 dite i motit per Shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe me gjere.
Alexa Rank
765,759
Kohavision. Televizioni më i pavarur në Kosovë, KTV Kohavision, www.koha.net...
Alexa Rank
844,812
Rinstinkt Blog | Një blog personal për përhapjen e shkencës dhe të mendimit racional. Një blog personal për përhapjen e shkencës dhe të mendimit racional
Alexa Rank
1,000,001
Home | Portali i Energjise
Alexa Rank
974,437
Ordo Est Anima Rerum
Alexa Rank
1,000,001
MotiLokal.com - Parashikimi i Motit. Parashikimi per 10 dite i motit per Shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe me gjere.
Alexa Rank
1,000,001
GOLDEN PHILOSOPHY | KNOW THYSELF. KNOW THYSELF
Alexa Rank
1,000,001
Ballina - KD Events & Communications. KD Events & Communications
Alexa Rank
1,000,001
KN CIGRE KO
Alexa Rank
1,000,001
ABCom - Albanian Broadband Communication
Alexa Rank
1,000,001
Klan Kosova – Jemi një!
Alexa Rank
1,000,001
KQZ
Alexa Rank
1,000,001
Shqiptarja.com. Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e ëështjeve të rëndësishme kombëtare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarët më të mirë investigativë të medias shqiptare. English versions: Shqiptarja.com is the most professional and independent website in Albania and balkan region. It gives news, and other independent information about politic in the country and in the region, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports from the best investigative journalist of the region
Alexa Rank
38,109
VOAL. Voice of Albanians
Alexa Rank
86,218
ikub.al - Portali Kryesor i Informacionit per Shqiptaret. Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, si dhe nje pafundesi informacioni ne kohe reale.
Alexa Rank
115,366
Albanian Free Press. Albanian Free Press. Gazeta më e re në Shqipëri. Për herë të parë, fjala juaj ka peshë. AFP, gazeta ku gjithkush gjen veten!
Alexa Rank
159,023
INTV. Portali me i madh i lajmeve ne shqipëri, albania
Alexa Rank
161,189
Albanian Free Press. Albanian Free Press. Gazeta më e re në Shqipëri. Për herë të parë, fjala juaj ka peshë. AFP, gazeta ku gjithkush gjen veten!
Alexa Rank
392,365
FAQE E PARË. 55 News
Alexa Rank
416,437
Albanian Free Press. Albanian Free Press. Gazeta më e re në Shqipëri. Për herë të parë, fjala juaj ka peshë. AFP, gazeta ku gjithkush gjen veten!
Alexa Rank
1,000,001
VOAL. Voice of Albanians
Alexa Rank
1,000,001