BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Gelecek

Top 250 Websites on GELECEK

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Oct 1 2021.
Here are the best websites we found: abcgazetesi.com • gelecek.com • gelecekrehberim.com • tegel.org.tr • rehberlik.online • gelecekgundem.com • bilisimle.com • gelecekegitimde.com • gelecekpartisi.org.tr

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
ABC Gazetesi - Haber, Son Dakika Haberler, Gündem Haberleri, Haberler. Haber ve son dakika haberler, güncel haberler, magazin, spor ve ekonomideki gelişmeler, yerel ve en doğru tarafsız gündemdeki Türkiye haberleri ABC Gazetesi''nde
Alexa Rank
18,502
Mercedes-Benz Gelecek Otomotiv. Mercedes-Benz Gelecek Otomotiv''in güncel kampanya ve fırsatları ile sizlerle. İndirimli ve Fırsat kampanyaları ile servis hizmetinde de öncü olan firmamız her zaman yanınızda.
Alexa Rank
1,000,001
GELECEK REHBERİM – "SINAVI KAZANAN İRADENİZDİR"
Alexa Rank
451,746
Temiz Gelecek Derneği - TEGEL. İnsan faaliyetlerinden kaynaklı ekolojik ayak izimizi azaltabilmek için özel sektör, kamu ve sivil toplum el ele üretim ve tüketim kavramlarını tekrar tanımlamak ve bu alanda iyi örnek olabilecek model projelere ve araştırmalara imza atabilmek için Temiz Gelecek Derneği’ni kurduk.
Alexa Rank
429,986
Rehberlik Online - Gelecek Yolunda Rehberlik. Rehberlik servisi çalışmalarınızı yapay zeka ile hızlıca tamamlayın. Rehberlik birimlerinin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış ayrıntılı yapay zeka uygulamaları
Alexa Rank
232,374
Gelecek Gündem. Doğru ,Tarafsız, ilkeli habercilik
Alexa Rank
374,465
Gelecek, Bilişimle Gelecek! - Durma sen de | BİLİŞİMLE. Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi ile Bilgisayar Bilimi,Robotik Kodlama,Eğitim ve Fatih Projesi BTR alanlarıyla ilgili konu anlatımı,içerik,materyal ve dökümanlar burada...
Alexa Rank
474,138
Gelecek Eğitimde Platformu – GE – Eğitim. Yenilik. Gelecek.
Alexa Rank
478,022
Gelecek Partisi
Alexa Rank
478,023
Anasayfa - Gelecek Geldi
Alexa Rank
428,486
Anasayfa – Gelecek Bilimde
Alexa Rank
478,021
Opel Türkiye - Gelecek Herkesindir. Opel Otomobilleri ve Ticari Araçları yakından tanıyın. Yetkili satıcı ve servisler, kampanyalar, güncel fiyat listeleri hakkında detayl bilgi için tıklayın.
Alexa Rank
71,973
FikirHunisi Ürün, Hizmet ve Markalarınızın Gelecek Yönetim Ajansı. Ürünlerinizin, hizmetlerinizin ve markalarınızın ismininden, görseline, fikirinden, gelecek planlamalarına herşeyi ile biz ilgileniyoruz.
Alexa Rank
477,427
Weeb Akademi | İyi bir gelecek. Weeb Akademi ile iyi bir gelecek size iyi gelecek. Pendik, Kadıköy, Ümraniye, Beşiktaş şubeleriyle hizmetinizde.
Alexa Rank
488,326
Inside Access | Buraya Pencere Başlığı Gelecek. Buraya "Site Açıklaması" Gelecek
Alexa Rank
1,000,001
İyi Eğitim Sana iyi Gelecek! - Samsun Tenis. Samsun Tenis Kursu arayışınıza son verin. Hemen ziyaret edin Atakum Tenis Kursumuzdan rezervasyon alın.
Alexa Rank
485,057
Puanlar.net | Doğru Rehber Güzel Gelecek
Alexa Rank
104,656
Cep Finans: Cebinize İyi Gelecek. Cebinize iyi gelmesi için piyasa uzmanları, yazılım mühendisleri ve tasarımcılar tarafından hazırlanan gelişmiş bir finans uygulamasıdır. Döviz kurları, altın fiyatları, parite, emtia ve kripto para fiyatlarındaki değişimleri, en hızlı şekilde takip etmenize olanak sağlar..
Alexa Rank
374,265
Yenilik Partisi - Türkiye’ye Yenilik Gelecek. Yenilik Partisi Resmi Web Sitesi
Alexa Rank
376,542
Bilişim Vadisi | Gelecek Bilişim Vadisinde
Alexa Rank
450,662
ABA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı | Daha iyi bir gelecek için. Aba Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öğrencilerinin yeteneklerini keşfederek, onlara akademik ve kişisel yaşamlarında başarıya ulaşmaları için yol göstermektir.
Alexa Rank
472,048
ACTO Pharma | Sağlıklı Gelecek İçin Hijyene Önem Verin!. ACTO Pharma dezenfektan, antiseptik, kozmetik, yara bakımı, kişisel hijyen ve endüstriyel temizlik ürünlerinin üretimini yapmaktadır.
Alexa Rank
472,127
e4i-Daha Parlak Bir Gelecek İçin! | E4I-İnovasyon için Eğitim Vakfı. İnovasyon ve girişimcilik alanında Lise ve Üniversite öğrencilerine destek olmak, burs ve eğitim vermek amacıyla kurulmuştur.
Alexa Rank
476,459
Eşit Gelecek Derneği
Alexa Rank
477,037
Hız Yayınları – "Gelecek HIZ'la Gelecek"
Alexa Rank
479,064
Digiturk. Digiturk Resmi Web Sitesi
Alexa Rank
49,360
StartupMarket - Ekosistemde yerinizi alın!. Startup dünyasındaki profilini yönet! Gelecek vadeden girişimleri tanı, yatırım yap, işbirliği kur, ekibe katıl, satın al, mentor ol, birlikte geliştir!
Alexa Rank
57,325
Hız Yayınları – "Gelecek HIZ'la Gelecek"
Alexa Rank
1,000,001
Reel Alacak Yönetimi – Adil Çözüm Sağlam Gelecek
Alexa Rank
1,000,001
Gençlikte İstanbul – Gelecek Bizim,Çünkü Biz Genciz!
Alexa Rank
1,000,001
FORMEX - ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK MÜHENDSİLİK - 850 441 62 52. 10 seneyi aşan uluslararası deneyim - geniş mühendislik kadrosu - tüm elektrik ve elektromekanik endüstriyel sistem projelerinin hazırlanması ve uygulanması
Alexa Rank
100,999
Sağlık | Renal | Diyaliz - Fresenius Medical Care. Yenilikçi ürünler, tedaviler ve hastalarımıza yaşamaya değer bir gelecek yaratmak için hizmetler. Kronik ve akut böbrek diyalizi ve terapötik aferez.
Alexa Rank
428,446
Doğru Cevap Eğitim Kurumları. Doğru Cevap ile Birlikte Doğru Geleceğe, Doğru Cevap İyi Gelecek, Özel Öğretim Kursu, Etüt Merkezi, Temel Lise, Yayıncılık, DC Yayınları, Teog, lys-ygs,sts sınavları, kurs, sınav hazırlık
Alexa Rank
1,000,001
interSinema.com: Filmler - Sinemalar. Vizyon, gelecek filmler, film fragmanları, seanslar, sinema salonları, yorumlar ve haberler, diziler, tv yayın akışı ve oyuncu bilgileri interSinema.com''da.
Alexa Rank
374,601
Anasayfa. Gelecek heyecan verici. Hazır mısın? Vodafone
Alexa Rank
424,265
Ana Sayfa - Psikometrist
Alexa Rank
155,627
JeotermalHaberler.com | ThinkGeoEnergy'nin Türkçe Jeotermal Haber Sitesidir. Gelecek Erasmus Mundus Masters planlarının bir parçası olarak Jeotermal mühendisliğinde uzmanlaşmak adına, dört Avrupa üniversitesi Avrupa Jeotermal Enerji Eğitim Ağı'nı (Geo3En) başlattı.
Alexa Rank
480,090
Chakra Ev Tekstili. Chakra ev teksili kaliteyi, şıklığı ve doğallığı evlerinize taşıyor. Rafine tasarıma sahip bambu odaklı koleksiyonlar ruhunuza ve enerjinize iyi gelecek.
Alexa Rank
137,879
Bilişim sistemleri ve teknolojileri paylaşım platformu. Oracle Solaris, Siber Güvenlik, IT Pro, Active Directory, Azure, Microsoft, Exchange, Windows, System Center, Yazılım, Cisco, Linux, Sanallaştırma, Android, IOS
Alexa Rank
337,589
Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Kitap Şifahanesi ve Arşiv Daire Başkanlığı
Alexa Rank
146,057
Exitcom – Recycling For Future
Alexa Rank
477,207
SabancıDx. SabancıDx; bugünden geleceği hedefleyen tüm şirketlerin en güçlü dijital dönüşüm çözüm ortağı. İşte gelecek, SabancıDx’te!
Alexa Rank
356,568
Türkiye'nin Yeni Nesil Sinema ve TV Platformu - Sinemix. Türkiye'nin yeni nesil sinema ve TV platformu. Vizyondaki filmler, yakında gelecek filmler, diziler, fragmanlar, resimler, yorumlar ve eleştiriler Sinemix.tv'de.
Alexa Rank
367,064
Ana Sayfa - Psikometrist
Alexa Rank
1,000,001
Rize Araştırmaları Vakfı, Revak. Vakfımız; Rize''nin tarihi ve kültürel değerlerini araştırarak bunları gelecek nesillere aktarıyor ve böylece kültür mirasımıza sahip çıkmaya devam ediyor.
Alexa Rank
429,616
Rocas Roja Camping - Faralya / Fethiye. Fethiye Faralya bölgesinde doğanın eşsiz denizinde kamp alanı tatili size iyi gelecek, Rocas Roja kamp alanı ve Bunglow evlerinde yemyeşil bir alanda tatil...
Alexa Rank
429,628
Ekşioğlu Tria. Ekşioğlu Tria İnşaat olarak, yapı sektöründe çığır açan projeler üretiyor, yatırım değeri yüksek bir gelecek vaat ediyoruz.
Alexa Rank
430,566
Bit Mezat. Para, madalya, efemera, kartpostal, filateli, oyuncak, obje, kitap ve çok daha fazlası mezatlarımızda. Geçmişle gelecek arasında bir köprü kurmak isteyen tüm koleksiyonerlerin buluştuğu yerdeyiz, bekleriz.
Alexa Rank
450,682
ANA SAYFA | Hera Bakım Dünyası. Doğum haritası yorumu, yıldız yükseltme, evlilik, bereket, gelecek analizi, astroloji, spritüel işlemler hizmeti
Alexa Rank
451,979
İDEAL TARIM - Taze Meyve - Dünyaya İhraç Ediyor | İdeal Tarım. İDEAL TARIM Dünyaya İhraç Ediyor. İdeal’in Üretici Ağı. Her ihtiyaca yönelik sağlıklı gelecek için her mevsimde en taze ürünlerle tam tedarikçi İdeal Tarım
Alexa Rank
452,077
Tarot - Ücretsiz Tarot Falı Açılımına Bak. Ücretsiz Tarot Falı Baktır. Tüm Tarot Açılımlar Burada! Aşk, Para, Sağlık Gelecekte Seni Neler Bekliyor Hemen Öğren. Geçmiş, Gelecek ve Şimdi.
Alexa Rank
453,858
Anatomi Sanat - Güzel Sanatlara Hazırlık ve Resim Kursu. M.E.B onaylı güzel sanatlar yetenek sınavlarına hazırlık resim kursu.Yetenek sınavlarında başarı için gelecek elinizde. istanbul resim kursu
Alexa Rank
472,784
Erse Okulları - Anaokul-İlkokul-Ortaokul Eğitimin Pusulası. Çocuklarımıza daha iyi bir gelecek için bilginin, teknolojinin, sanatın ve sporun buluşma noktası. İyi insanlar yetiştirmek için varız.
Alexa Rank
476,984
FalsizKalma.com : Fala İnanma, Falsız Kalma. Fala inanma ama falsız da kalma demişler. Kahve falları bize hem geçmiş hem de gelecek ile ilgili ipuçları veriyor. Kahve falını birlikte yorumlayalım.
Alexa Rank
477,274
Tüm festival ve etkinlikler burada | En kapsamlı festival rehberi.. Geçmiş ve gelecek tarihli tüm festival ve etkinliklerin detaylı bilgileri burada.
Alexa Rank
477,393
Fima Otomotiv. Açıklma gelecek
Alexa Rank
477,494
Gürallar. Gürallar Grup, turizmden enerji sektörüne, mutfak eşyaları üretiminden yapı sektörüne kadar ürün ve hizmet ürettiği tüm alanlarda, Türkiye’nin ve dünyanın gelecek kurgusuna yol göstermeyi hedefler
Alexa Rank
478,509
Visa Electron. İyi bir uyku için önce kendimiz adım attık. Şimdi deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. İşte uykunuza iyi gelecek özel ürünlerimiz.
Alexa Rank
479,982
Mühendisler Dünyası. Blog Yazıları, Gelecek İle İlgili Tahminler, Sesi Yazıya Çevirme, Teknoloji, Yazılım, Git Server
Alexa Rank
484,019
Kamyonum - Taşımacının gerçek dostu, yoldaşı. Kamyon,kamyonet,treyler
Alexa Rank
237,634
Ortopedi & Travmatoloji Alanında Uzman ve Tecrübeli Kadromuzla 7 gün 24 saat Hizmetinizdeyiz. | Özel Ortopedia Hastanesi | ADANA. Akademik birikimlerimizi, gelecek nesillere taşıyan, dünyanın önde gelen, tıp merkezleri ile işbirliği içinde uzmanlık eğitimi veren, tıp bilim ve sanatının zirvede uygulandığı, akademik bir kurum olacağını amaç edindik.
Alexa Rank
1,000,001
StartupMarket - Ekosistemde yerinizi alın!. Startup dünyasındaki profilini yönet! Gelecek vadeden girişimleri tanı, yatırım yap, işbirliği kur, ekibe katıl, satın al, mentor ol, birlikte geliştir!
Alexa Rank
1,000,001
Başarılı Kitap. En başarılı ve çok satılan kitap, kırtasiye, oyuncak, sınavlara hazırlık kitapları, yabancı dil, akademik kitaplar, hediyelik eşya, faydalı bilgi , kitaplardan alıntılar ile çok daha fazla güncel bilgi Başarılı Kitap'ta!
Alexa Rank
314,669
Sakarya Yenigün Gazetesi
Alexa Rank
337,855
TED ÇORLU KOLEJİ – TED
Alexa Rank
344,961
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın. şanlıurfa Haber, Urfa Haber, Şanlıurfa Son Dakika, Urfa Güncel haberini ve gündemi yakından takip etmeniz için doğru olan haber sayfası adresiniz urfadasin.com
Alexa Rank
355,630
KAGİDER (Kadın Girişimcileri Derneği) - Anasayfa. Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER), girişimcilik yoluyla kadının güçlenmesini hedefleyen bir sivil toplum kuruluşudur.
Alexa Rank
181,752
KONYA HABER | Pusula Haber ''Konya Gazetesi''. KONYA HABER | Pusula Gazetesi ''Konya Gazetesi'' | Son Dakika Haber Konya | Haber Pusulası | Pusula Haber Gazetesi güncel son dakika Konya Haber
Alexa Rank
371,023
3S House Çelik Ev İmalatı
Alexa Rank
382,299
Eğitim İş Sendikası Bursa Şubesi | Irkçılığa,Bölücülüğe,Gericiliğe Karşı Eğitim İş
Alexa Rank
398,153
Sinop Park Yıldız - Önce Hisset, Sonra Yaşa. Karadeniz’in incisi olarak bilinen Sinop ilimizde bulunan Bektaşağa Göleti, Sinop İl Merkezi''ne 17 kilometre uzaklıktadır. Gölet ideal su kotunda 1,9 kilometrekare ve denizden 86 metre yüksektedir.
Alexa Rank
429,456
TED ANKARA KOLEJİ. 1930-1931 eğitim ve öğretim yılında Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde açılan anaokulu ile eğitim faaliyetlerine başlamıştır. 1931, 1933 ve 1936 yıllarında ilkokul, ortaokul ve lise kısımları açılmıştır. 1951-1952 öğretim yılında hazırlık sınıfları açılarak İngilizce öğretime başlanmıştır. Okulun, o vakte kadar ''Türk Maarif Cemiyeti Yenişehir Lisesi'' olan adı ''Türk Eğitim Derneği Ankara Koleji'' şeklinde değiştirilmiştir. 1963 yılında yönetimi TED Ankara Koleji Vakfı''na bırakılan okulumuz, günümüze kadar 30 bine yakın mezun vermiştir.
Alexa Rank
429,985
Zamanınız sizin olsun, hiç tükenmesin…
Alexa Rank
430,184
Plastik, Ambalaj ve Daha Fazlası | Arce Plastik. Arce Plastik, plastik torba, streç film, koli bantları, ve çeşitli plastik mamüllerde ürünler sunmaktadır. Avrupa, Amerika, Kuzey Afrika ve Orta Doğu'ya ihracat yapmakta olan Arce Plastik 1978'den beri sektörde öncü firma olarak gösterilmektedir
Alexa Rank
450,376
SCIENTIFIC AND ARTISTIC EVENTS – BİLİMSEL VE SANATSAL ETKİNLİKLER
Alexa Rank
453,404
TED Edirne Koleji. TED Edirne Koleji 2019 yılında Eğitim vermeye başlamıştır.
Alexa Rank
453,888
Fatmanur Erdogan, M.A. – Creative Thinkerings of a Communications Strategist on Work, Life, Well-Being & Entrepreneurship. Bazı insanlar için entelektüel olarak stimule olmak üzerlerindeki ataleti atmanın, enerjilerini yeniden toplamanın, yaratıcı üretkenliklerini hayata geçirmenin en iyi yoludur. Genellikle entelektüel iyi oluş gelişmeye açıklık ile ilişkilidir. İnsanın gelişebilmesi için merak etmesi, araştırması, öğrenmesi, eski bilgileri unutup yenisini öğrenmesi demektir. Derin bir öğrenme isteğidir. Kişinin kendi başına öğrenmesi mümkün olduğu gibi, insanı entelektüel olarak stimule eden faktörlerin başında farklı alanlarda çalışan, düşünen, emekli, genç her yönden insanla görüş alışverişinde bulunabilmesidir. Her düşünen, her çalışan, her ünvan sahibi insan sizi stimule edemeyebilir... Bu yüzden önemli olan gelişebilmek için düşüncelerinizi zorlayacak, farklı yönlere savrulup o düşüncelerde kaybolmanızı sağlayacak düşünürlerle bir arada olabilmek. Derin ve farklı alanlarda düşünüp, kendi özgün fikirlerini oluşturabilen her insanın bir düşünür olabileceğini varsaydığımızda, böyle insanlarla iletişimin ve zaman geçirmenin bireyi daha fazla geliştireceğini düşünebiliriz. Entelektüel iyi oluşunuz için fikirlerine, düşüncelerine, bakış açılarına saygı duyduğunuz insanları hayatınıza katın. Evet her insanın birbirine katacağı şeyler vardır ama bazı insanların daha fazla değer katacağı şeyler vardır. Choose wisely.
Alexa Rank
477,321
Düş Yolcuları
Alexa Rank
476,300
Hakediş ve İhale Uygulamaları Bilgi Kaynağı. Hakediş ve İhale Uygulamaları Bilgi Kaynağı
Alexa Rank
478,695
Katılım Emeklilik - Bireysel Emeklilik ve Sigorta Hizmetleri - Anasayfa
Alexa Rank
480,431
Manga Vadisi - Türkçe Manga Çevirileri. Türkçe online manga çevirileri. Online manga okuma. manga anime haberleri genel kültür ve eğlence siteniz. Magi, Sinbad RE:Monster takip adresiniz.
Alexa Rank
481,587
Alexa Rank
484,957
Tiyatro Biletleri | Paylaşılabilir Sanat | tiyatrolar.com.tr. Tiyatro biletleri, Tiyatro oyunları, resitaller, toplulukları ve sahnelerine, sergiler ve galerilere İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya ve ülkenin her noktasından tek tıkla ulaşabilirsiniz.
Alexa Rank
487,064
Yeni Bir Yaklaşım | Online Kişisel Gelişim Platformu. Yeni Bir Yaklaşım online eğitim platformu, öğrencilerin ve yetişkinlerin beyin potansiyelini performansa dönüştürerek hayatta başarılı olmalarını sağlıyor.
Alexa Rank
488,768
TED Batman Koleji. TED Batman Özel Lisesi 9 Eylül 1987 tarihinde Eğitim - Öğretime başlamıştır. TED Batman şubesi Yönetim kurulu başkanı ve okulun kurucusu Mehmet YAMAÇ 19 Haziran 1987 tarihli dilekçesi ile TED Batman Özel Lisesini açmak üzere Siirt Valiliğine başvurmuştur.
Alexa Rank
486,632
UlaşımPark A.Ş.. Kocaeli UlaşımPark Ulaştırma Hizmetleri Ticaret ve Anonim Şirketi Resmi Web Sitesi
Alexa Rank
487,682
Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı Kitap Şifahanesi ve Arşiv Daire Başkanlığı
Alexa Rank
1,000,001
DXN Türkiye Volkan Verdi
Alexa Rank
1,000,001
TED İSTANBUL KOLEJİ
Alexa Rank
1,000,001
Ücretsiz Tarot Falı - Üç Kart Tarot Falı, Tek Kart Tarot Falı. Üç kart tarot falı ve tek kart tarot falınıza ücretsiz olarak bakabilir, ayrıca aşk ve kariyer falı yorumlarınızı da okuyabilirsiniz.
Alexa Rank
337,889
Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde". Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde"
Alexa Rank
374,955
Film izle, Sadece kaliteli filmler | VizyonDvd.com. Film izle, Online Full Hd Vizyon Filmleri Bedava izle.Sadece imdb +7 kaliteli filmleri sizlere izleteceğiz.Gereksiz filmlerle zaman harcamayın
Alexa Rank
382,779
Filmistik. Filmistik''in amacı, yerli ve yabancı eserleri sizlere ulaştırmak, sanat bilincini yükseltmek ve buna hizmet eden yeni projelere destek vermektir.
Alexa Rank
428,397
Tarafsız Haber Ajansı. Haberin kaynağından Türkiye ve Dünya gündemine ilişkin son dakika ve güncel haberleri takip edin
Alexa Rank
453,851
Educall - İngilizce pratik dersleri ile konuşarak İngilizce öğren. Educall İngilizce pratik konuşma dersleri ile İngilizce''yi konuşarak öğrenin, İngilizce konuşma seviyenizi yükseltin, yabancı dil konuşma sorununuzu çözün.
Alexa Rank
476,458
PageRank Sorgulama, PR Sorgula, Google PR Sorgulama, Pr Check. PageRank Sorgulama, PR Sorgula, Google PR Sorgulama, PageRank Checker, Pagerank Değeri, Page Rank Öğrenme, PageRank Kontrol Et, PR Check, Google Page Rank, Gerçek Pagerank, PR Sorgula
Alexa Rank
483,751
Turyap | Gayrimenkulün olduğu her yerde. TURYAP Turyap | Gayrimenkulün olduğu her yerde
Alexa Rank
487,547