BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Geleneksel

Top 250 Websites on GELENEKSEL

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Oct 1 2021.
Here are the best websites we found: organigiz.org • tibbihacamat.com • ilgazgeleneksellezzet.tr.gg • tisakademi.com • ismek.istanbul • getat.com.tr • minehediyelik.com • sebostan.com • edebiyatvesanatakademisi.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Karaot Köyü Geleneksel Ürünler - KARAOT KÖYÜ GELENEKSEL ÜRÜNLERİ. Dalında kendisi kuruyan ve hiçbir kimyasal işlem görmemiş kuru incirlerimiz oldu. 2020 Eylül ayına ait yeni mahsül incirler gönderilecektir. Karaot Köyü
Alexa Rank
67,889
Geleneksel ve Tamamlayıcı Alternatif Tıp - Getat Merkezi | Dr Turanşah Tümer. Tıbbi Hacamat, Tıbbi Sülük, Ozon Tedavisi, PRP Tedavisi, Mezoterapi, Fitoterapi ve Akupunktur Tedavisi - Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Yüksek Doz c Vitamini Dr Turanşah Tümer Kliniği
Alexa Rank
487,012
Ilgaz Geleneksel Lezzet - Ana Sayfa. Ilgaz Geleneksel Lezzet
Alexa Rank
452,112
Tis Akademi | Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri. Getat Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri vermektedir. Manuelterapi, YNSA Scalp Akupunktur, Dolgu & Botoks Eğitimi, Nöralterapi gibi eğitimler verilmektedir.
Alexa Rank
424,816
Getat.com.tr | Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri. Getat Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Eğitimleri vermektedir. Sağlık Bakanlığı Onaylı Akupunktur Eğitimi, Kupa Eğitimi, Mezoterapi Eğitimi, Sülük Eğitimi.
Alexa Rank
313,481
Mine Hediyelik - Geleneksel Hediyelikler Çini Tabaklar Kurumsal Hediyeler Kahve Takımları Setleri. Geleneksel hediyeler, çini tabaklar, kurumsal promosyonlar, kahve takımları, kahve fincan setleri, fincan takımı setleri, çini hediye, promosyon firması.
Alexa Rank
482,171
SEBOŞTAN GELENEKSEL KÖY ÜRÜNLERİ. Tamamen doğal, katkısız,geleneksel usullerle yapılan köy ürünleri Seboş''tan
Alexa Rank
485,247
Edebiyat ve Sanat Akademisi. Edebiyat bilgileri şair yazar sanatçı öz geçmişleri Türk şiiri Türkü kitap antolojileri kitap yorum ve analizleri dil bilim güzel ve geleneksel el sanatları terimleri sözlükleri edebiyat resim heykel minyatür ders konuları genel kültür şiir öykü deneme akademik makale paylaşım sitesi
Alexa Rank
100,246
Geleneksel Tıraş Forumları
Alexa Rank
478,035
Yerlitohum.com - domates tohumu, yerli tohum, geleneksel tohum, köy tohumu, gdo\\'suz tohum, dogal tohum, eski tohum,naturel tohum,aşılı,enginar,gübre,ceviz,sebze tohumu,meyve fidesi,sırık,sırık salatalık,oturak,fasulye,yöresel tohum,lezzetli,kokulu,tabii tohum,marul,acı,biber,uzun börülce,etli domates,ince kabuk,verimli,çekirdek,fide,fidan,çiftlik,sıvı gübre,organik gübre, ev yapımı,amatör yerli,çerezlik,iri karpuz,iri çekirdekli,sulu,. GDO\\'suz Geleneksel yerli sebze ve meyve tohumları
Alexa Rank
1,000,001
Fidan Pesen Geleneksel Tıp ve Mizaçlar - Borganik Ecza. Fidan Pesen eczacı ve fitoterapi uzmanıdır geleneksel tıp ve mizaçlar üzerine çalışmalar yapmakta olup bu bakış açısı üzerinden ürünlerini üretmektedir.
Alexa Rank
1,000,001
Kalemişi - Geleneksel Türk Sanatları Dergisi. Kalemişi - Geleneksel Türk Sanatları Dergisi
Alexa Rank
480,260
Sahne Medya - Adana Dijital ve Geleneksel Reklam Ajansı ADANA Google Adwords Reklamları. Sahne Medya Adana Reklam Ajansı ile Sınırsızlık Aşkı! Sahne Medya, Adana bölgesinde web tasarım, dijital ve geleneksel reklamlar, sosyal medya konusunda hizmet veren bir reklam ajansıdır.
Alexa Rank
1,000,001
OK, YAY, KILIÇ : Geleneksel Okçuluk & Damascus ve Türk Kılıçları. Üst Düzey Hediyelikler, Promosyonlar , ok, yay, kılıç
Alexa Rank
1,000,001
Sanal Peynirci | Taze, Doğal, Geleneksel. Sanal Peynirci Türkiyel'nin Online Şarküterisi! Uzunlar Yöresel Gıda mağazalarında bulunan tüm ürünler aynı tat ve fiyat ile Sanal Peynirci'de!
Alexa Rank
453,523
Ararlar Gıda | Geleneksel Lezzetler. Ararlar Gıda Reçel, Helva, Bal, Tahin, Pekmez, Kakaolu Fındık Kreması üretimi ile yıllardır değişmeyen lezzet sizlerle.
Alexa Rank
473,004
Sanat Malzemeleri - Geleneksel ve Modern Sanat Malzemeleri. Sanat Malzemeleri sanatsal ve hobi malzeme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, geniş ürün yelpazesi ve kaliteli markalarla yıllardır sizin hizmetinizdedir. Güvenli alışveriş, hızlı kargo.
Alexa Rank
485,081
Sultandan.com - İlk Geleneksel Online Alışveriş Sitesi. Osmanlı''ya Dair Aradığınız Her şey Uygun Fiyatlarla Sultandan.com''da | Sende Mirasını Taşı !
Alexa Rank
486,256
Caffeine | Geleneksel kahve keyfi. Caffeine Coffee. CAFFEINE MAKES FRESH AND EXCELLENT COFFEEWITH THE TOP QUALITY BEANS.
Alexa Rank
1,000,001
sepet2. Paşabahçe Mağazaları - Günlük Cam Ev Eşyası ve hediyelik ev ürünleri, Kurumsal ve Bireysel amaçlı Butik ürünleri, Online satın alın!
Alexa Rank
167,122
Abbas Efendi | Farkı Keşfet. Geleneksel lezzet ve kıvama sahip Lokum, Cezerye, Cevizli Sucuk, Sultan Lokumu, Pekmez, Tahin, Bal ve Helva İlk Günkü Tazeliği ile Abbas Efendi’de
Alexa Rank
1,000,001
So Chic Online Mağaza | So CHIC. Geleneksel gümüşten farklı olarak modern tasarımlarıyla takı ve aksesuar alanında öncü kabul edilen So Chic..
Alexa Rank
375,042
Koska Helva. Geleneksel lezzetler; Helva, Tahin, Pekmez, Bal, Reçel, Lokum, Kağıt Helva, Krokan, Pişmaniye, K.Fındık Kreması’nın yüzyıllık adı Koska!
Alexa Rank
424,285
Ahlatcı Kuyumculuk. Geleneksel ve modern tasarımlı altın takılar, sarrafiye ve ziynet ürünlerini kuyumculukta 36 yıllık tecrübemizle, güvenle ve özenle sizlere ulaştırıyoruz.
Alexa Rank
472,292
Ormanın Şifa Kokan Ağacı: Palo Santo Tütsü. Geleneksel tütsülerinizin yanında Palo Santo Tütsü''ye yer açın. Arındırıcı ve canlandırıcı kokusu Palo Santo tütsüsünü özellikle aromaterapi, spritüel alanlar ve diğer şifa çalışmaları için vazgeçilmez bir kolaylaştırıcıya dönüştürmüştür.
Alexa Rank
481,573
Anasayfa - Sasu. Geleneksel Ton Balığı ve Soslu Ton Balığı üretiminde sektördeki inovasyon lideri SASU ürünleri ile yeni lezzetleri keşfedin.
Alexa Rank
485,138
Refika'nın Mutfağı | Kolay ve Lezzetli Yemek Tarifleri. Refika'dan yaratıcı, ekonomik, lezzetli, pratik, nefis yemek tarifleri. Geleneksel mutfak kültürüne farklı bir yorum.
Alexa Rank
312,820
Join.chat. istanbulumsanat İznik çini sanatı ürünleri satan online mağazıdır. Özel desenler ile çini tabak ve hediyelik çiniler üretmektedir
Alexa Rank
355,217
Yerli Tohum,Hobi Bahçesi. Yerli Tohumlardan Gelen Geleneksel Lezzetler, Doğal ve Tabiattaki haliyle
Alexa Rank
333,674
Yakamoz Gıda | En Özenli, En Lezzetli. Yakamoz Gıda Web Sitesine Hoşgeldiniz..! Tamamen geleneksel yöntemlerle hazırladığımı ürünlerimizi incelemek için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.
Alexa Rank
352,286
Bozoklar Okçuluk İhtisas Spor Kulübü. Okçuluk Kulübü olarak verdiğimiz okçuluk kursları sonrasında sporcularımızın gelişimleri, uzman antrenörlerimizce yakından takip edilmekte ve gelişimlerine göre, Türkiye Okçuluk Federasyonunun düzenlemiş olduğu yarışmalara, Lisanslı bir okçuluk sporcusu olarak katılımları sağlanmaktadır.
Alexa Rank
474,467
Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi Hastanesi | estethica. Saç ekimi ve saç sağlığı, medikal estetik, geleneksel tıp ve plastik cerrahi gibi alanlarda hizmet veren estethica hastanelerinin resmi web sitesidir.
Alexa Rank
374,401
Fidan Süt Ürünleri - Karaman - Divle Obruk Peyniri : Fidan Süt. Fidan Süt Ürünleri Karaman,Deri Tulum Peyniri,Fidan Süt Ürünleri,Karaman Divle Obruk Peyniri ,Lezzetler Geleneksel Üretim,KARAMAN Divle obruk
Alexa Rank
375,415
Osmanlı Şehzade - Edirne badem ezmesi, kavala kurabiyesi online satış. Osmanlı Şehzade - Geleneksel Edirne Lezzetleri Online Satış Sitesi, Edirne badem ezmesi, kavala kurabiyesi, fıstıklı kurabiye
Alexa Rank
376,444
MEBDERİ. Mebderi kipling, delsey, kickers gibi markaların temsilciliğinin yanısıra 1987 yılından günümüze geleneksel yöntemleri son teknolojiyle birleştirip kalitesi yüksek deri ürünleri üretimi yapmaktadır.
Alexa Rank
398,412
Bee Kurumsal. Bee Kurumsal, iletişim tasarımları, yaratıcı içerik ve sosyal medya yönetimi, kampanya yönetimi, dijital, geleneksel pr yapan bir 360 derece reklam ajansıdır.
Alexa Rank
1,000,001
Join.chat. Geleneksel ve modern sanat malzemelerini bir arada bulabileceğiniz, geniş ürün yelpazesiyle 10 yılı aşkın süredir sizlerin hizmetinde. Art Material
Alexa Rank
1,000,001
Angora Gümüş | Takıda Güvenli ve Garantili Alışverişin Adresi. Geleneksel gümüşten farklı olarak modern tasarımlarıyla takı ve aksesuar alanında öncü kabul edilen Angora Gümüş, birbirinden farklı koleksiyonlarını tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.
Alexa Rank
1,000,001
Afyon Haber Portalı I Afyonkarahisar Haberleri - AfyonPrestij.com | Afyonkarahisar'ın Prestiji. Geleneksel Türk mimarisinin en güzel örnekleri kale eteklerini süsleyen Afyonkarahisar'ın ilk yerleşim yerlerinden biri olan, yapılan restorasyonlar ile
Alexa Rank
1,000,001
Yeni Bir Yaşam Konsepti | Divanev Mobilya. Divanev geleneksel ve modern tasarım anlayışının en şık halini evinize getiriyor. Ev dekorasyonunda yeni bir akım başlatacak Divanev ile yeniliği takip edin.
Alexa Rank
451,171
Türkiye'nin Online Müzesi - Müzedenal. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı olan Müzedenal, online mağazasında özel tasarım koleksiyonlardan geleneksel el sanatlarına kadar bir çok ürün sunmaktadır.
Alexa Rank
452,899
Anadolu Su Böreği. Erzurum''un geleneksel su böreği; beklemeden, ön sipariş vermeden 25 dakikada kapınızda. %100 tereyağı, orjinal civil peynir.
Alexa Rank
472,769
ÇiftçidenEve. Sağlıklı nesiller için doğal, organik ve geleneksel yöntemlerle üreten çiftçiler, kadın üreticiler, kooperatifler burda > Raflarda olmayan yöresel ürünleri Çiftçiden Eve iste.
Alexa Rank
475,096
Anasayfa - Dokuzderece Adworks. Dijital ve geleneksel reklamı bütünsel kullanarak, en doğru iletişim yöntemine dönüştürürüz. Yenilikçi tasarım, doğru mecra, doğru yayın ve sunduğumuz raporlar sayesinde sonuç odaklı çalışmalar sürdürürüz.
Alexa Rank
476,138
Türkiye''nin İlk Online Getat Mağazası Getatburada.com | Getat Burada. Getat mağazası, Geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanındaki tüm ürünler burada, Akupunktur ürünleri, Kupa Hacamat Ürünleri gibi tüm getat ürünleri burada.
Alexa Rank
478,097
Verita - Taze Meyve. Verita olarak farklı coğrafya ve iklimlerde yetişen tropikal meyveler, orman meyveleri ve geleneksel meyveleri en sağlıklı şekilde sizlere sunuyoruz
Alexa Rank
487,992
Eskişehir Yörük Çadırı | Lezzet Durağı. Enfes Tatlarıyla Geleneksel Lezzetlerin Durağı.. | Eskişehir Yörük Çadırı
Alexa Rank
488,908
Alexa Rank
374,611
İSPARK İstanbul Otopark İşletmeleri Tic. AŞ – Güvenle Park, Güler Yüzle Hizmet. İSPARK, siz değerli İstanbullulara kaliteli, güvenli, modern otopark hizmeti sunabilmek için yoğun bir şekilde çalışmaktadır.
Alexa Rank
374,613
İtimat Süt. Otuzdan fazla süt ürünü çeşidi ile değişik ambalaj ve özelliklerde yüzü aşkın ürün üreten şirketimiz, müşterisine her zaman en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
Alexa Rank
375,457
Merkez Hastanesi - Anasayfa. Sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, deneyimli ve eğitimli personeliyle memnuniyeti ön planda tutan, etik, bilimsel normlara uygun ve en yeni teknolojileri sunan, kaliteli, eşit, güler yüzlü hizmet vermektir.
Alexa Rank
429,130
MAGNETIST Reklam Ajansı
Alexa Rank
452,628
7 Mehmet. 7 MEHMET
Alexa Rank
472,019
Tahsildaroğlu. Tahsildaroğlu ailesi, 1996 yılında sütten başlayarak peynire uzanan lezzet yolculuğuna kalite, hijyen ve sağlık koşulları hassasiyetiyle devam ediyor. Peynir üretiminde pastorize olmayan süt kullanmama ilkesini prensip edinmiş Tahsildaroğlu doğallığını geleceğe taşıyor.
Alexa Rank
486,407
Lezzet Tramvayı; Güncel Yemek Sitesi. Yemek kültürümüzün yaşatılarak Geleneksel Türk Mutfağı ve farklı mutfaklardaki lezzetlerin bir araya getirilmesi ,saglıklı beslenme ile ilgili bilgilerininin...
Alexa Rank
1,000,001
Özözler Deri. 1982 yılından bu yana; deriyi geleneksel el işçiliği ve günümüz teknolojisiyle bir araya getirip, TSE ve ISO 9001:2000 kalite standartlarına uygun bir biçimde modern ürünlere dönüştürerek, müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
Alexa Rank
1,000,001
Q-ARTZ® - Isınmanın en şık yolu. Q-artz geleneksel radyatör kavramında devrim yaratırken üstün teknolojisi ile yaşam alanlarını en sağlıklı şekilde ısıtır ve özgün kristal tasarımı ile mimari alanlarda tasarımın ikonik bir parçası olarak yer alır.
Alexa Rank
1,000,001
Kurumsal İletişim & Marka Stratejisti | Abidin Özşahin | Ankara. Marka yaratmanın ya da marka gücünün global arena''da ve hedef kitle nazarında kurulan kurumsal iletişim stratejileri ile size etkili çözümler sunuyoruz. Abidin Özşahin Danışmanlık ile geleneksel ve yeni iletişim kanallarında marka değerini ve algısını üst noktalara taşımak görevimizdir.
Alexa Rank
1,000,001
Muyu Yatak ve Uyku Ürünleri - GoodSleep.GoodLife. Muyu olarak yıllardır gelişmeyen yatak teknolojisini, en iyi inovasyonla şekillendiriyoruz. Bildiğiniz geleneksel yatakları Artık unutma zamanı. Anatomik katmanlı Muyu konforunu çok seveceksiniz.
Alexa Rank
1,000,001
WEATRA | Reklam ve Yazılım Ajansı | Web,Mobil(IOS,Android),Baskı. Reklam ve Yazılım Ajansı; Geleneksel Medya (Kurumsal Kimlik, Katalog, Broşür, bilboard vs), Mobil, Seo, Sosyal Medya, Web Tasarım ve Uygulama Ajansı Tuzla''da.
Alexa Rank
1,000,001
Köyüm Pide Moda, Kozyatağı, Göztepe. Yiyecek sektöründe, farklı bir konsept ortaya çıkartma gayesi ile, Köyüm Pide'' de, geleneksel Karadeniz Pidelerimize ilave olarak, misafirlerimize değişik lezzetleri de tattırabilmek için (Beğendili,Dönerli ,Vejeteryan pide ) gibi özel pideler de üretilmektedir.
Alexa Rank
1,000,001
Köy Lezzetlerim | Doğal, Katkısız, Ev Yapımı Organik .... Köy Lezzetlerim, kaz dağlarında bulunan çiftlik ve tarlalarından elde etmiş olduğu doğal ve katkısız ürünleri geleneksel yöntemler ile üretip sofranıza ...
Alexa Rank
1,000,001
ALTINOZ SÜT ÜRÜNLERİ / Meşhur Mihaliç Peyniri. Lezzet Mirasımız Mihaliç Peynirini Geleneksel Yöntemlerle Üretimden Satıyoruz. Mihaliç Peyniri diğer Peynirlere oranla yüksek besin ve yağ oranına sahiptir
Alexa Rank
1,000,001
Visit Urfa:The Offical Tourism Website of Sanliurfa. Lezzetli mutfağı, geleneksel yaşam, en az 12 bin yıllık insanlık tarihi ile Peygamberler Şehri Şanlıurfa''yı keşfedin
Alexa Rank
1,000,001
Doğanay Klinker Tuğla Kiremit Pres, El Yapımı, Taban ve Kaplama Tuğla. % 100 Yerli üretim. Geleneksel ile güncel olanı bir araya getirdik, Türkiye''nin ilk El Yapımı Klinker Tuğlasını ürettik.
Alexa Rank
1,000,001
MorMore - El Yapımı Ürünler. MorMore, sahip olduğumuz değerlerin farkındalığıyla gücünü kendinden alan, geleneksel statülerimizin dışına çıkarak ezber bozan, üreten, paylaşan ve bu misyonla birlikte daha da güçlü olan biz kadınların markasıdır.
Alexa Rank
1,000,001
Ucuz Yemek Tarifi - Öğrenciler İçin Yüzlerce Farklı Tarif!. Ucuz Yemek Tarifi, geleneksel Türk yemek tariflerini 2TL'den başlayan fiyatlarla sizlere sunan yemek bir internet sitesidir.
Alexa Rank
1,000,001
Tiyatronline. Sanat Haberleri sosyal paylaşım sitesi
Alexa Rank
420,068
Tıraş Keyfi Forum. Tıraş Keyfi; tıraş hobisi olan kişilerin buluşma, sohbet platformudur.
Alexa Rank
430,065
Newsanat. Sanat Haberleri sosyal paylaşım sitesi
Alexa Rank
482,925
Speed Medya. {{currentDescription}}
Alexa Rank
486,035
TARIM KREDİ BİRLİK A.Ş.. Çiftçilerimizden aldığımız natürel ürünleri fabrikalarımızda işleyerek, halkımıza ekonomik, kaliteli ve doğal gıda tüketim imkânı sunmaktayız.
Alexa Rank
486,499
Turkish Health & Pharmaceuticals - Winally. "Türk Tıp, Eczacılık, Özel Sağlık, Hastane ve İlaç Sektöründe Gündemi Yakalayan Paylaşım Sitesi."
Alexa Rank
488,396
Musiki Dergisi
Alexa Rank
1,000,001
Ezine Peyniri: Ykseloullar St rnleri. Ykseloullar peynircilik; ezine peynirinin ilk reticilerinden olup 1953 ylndan gnmze ezine peynirini ayn ekilde mterilerine sunmaktadr.
Alexa Rank
1,000,001
YAKTAŞ | Zemin Kaplama Çözümleri. Yaktaş 22 yılı aşkın süredir zemin kaplama ürünlerinde dünyanın ünlü markalarının distribütörlüğünü yapmaktadır. Tüm bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.
Alexa Rank
1,000,001
ACADAEMICANA - Sağlık, Spa, Wellness, Spor, Rekreasyon. ACADEMICANA, Sağlık, Spor, Spa, Wellness, Rekreasyon ve Doğal Terapiler alanında eğitim, danışmanlık, sertifikasyon, organizasyon ve uygulama hizmetleri üzerine
Alexa Rank
1,000,001
Aydan Öner İstanbul - Her hediye bir hikaye.... Her hediye -hayattan- bir hikaye Sevgi, umut, iyilik gibi... Hikayedeki anlam iyi niyette gizli, hayat gibi. Ve; hayat en güzel hikaye.
Alexa Rank
1,000,001
ALEVİ BİLGİLERİ |. ALEVİ BİLGİLERİ - Alevi Bilgi ve Haber Portalı
Alexa Rank
1,000,001
Edirne Kırkpınar. Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali Resmi Web Sitesi
Alexa Rank
1,000,001