BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Gezisi

Top 250 Websites on GEZISI

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Dec 1 2021.
Here are the best websites we found: tarihgezisi.com • ozhanozturk.com • kusadasiteknetur.com • acikmama.com.tr • maceraparkcamlidere.com • gezivedoganotlari.com • kutupsal.com • armadageziteknesi.com • viziotur.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Türkiye'nin Tarihi Eserleri - Tarih Gezisi. Gezmeyi çok seviyorum. Türkiye’de görmediğim vilayet kalmadı, Avrupa’da da 30’a yakın ülkeyi gezdim. Gittiğim yerlerdeki tarihi mekânları fotoğraflayıp bilgilerini toplayarak bir arşiv oluşturdum.
Alexa Rank
453,854
Ana Sayfa - Özhan Öztürk Makaleleri. Özhan Öztürk makaleleri, İstanbul tarihi, Karadeniz tarihi, İtalya gezisi, Mitoloji makaleleri, dünya mitolojisi, karadeniz kültürü, Özhan Öztürk, tarih
Alexa Rank
483,709
Kuşadası Tekne Turu, Kuşadası Milli Park Koyları Tekne Gezisi. Kuşadası Tekne Turu, Milli Park Tekne Turu Rotamız: Dilek Yarımadası Milli Park Koyları, Soğuksu Koyu, Afrodit Plajı ve Karasu Koyudur.
Alexa Rank
1,000,001
Bize Ulaşın. Açık Mama ™️ Güvencesiyle En Taze Açık Kedi Mamaları, Koku ve Aromaları Korunacak Şekilde Vakumlanır, Paketlenir ve Gönderilir. acikmama.com.tr
Alexa Rank
450,130
Macera Park Çamlıdere | Macera Kamp | Macera Park Ankara | Çamlıdere Ankara. Macera Park Çamlıdere, Ankara’da öğrencilerin, çalışanların ve ailelerin en çok ihtiyaç duyduğu doğa tanıtımı, kültür faaliyeti ve macera kamp etkinlikleri yapmaktadır. Otel, çadır kamp alanı, restoran, orman içindeki macera parkurları, trekking, müze gezisi, piknik ve diğer tüm hizmetleri kapsayan tesislerimiz, Ankara’lıların 4 mevsim en gözde eğlence ve dinlenme merkezi olmuştur.
Alexa Rank
1,000,001
Gezi ve Doğa Notları - Gezi ve Doğa NotlarıGezi ve Doğa Notları | Gezi ve Doğa Notları. Gezi ve Doğa Notları
Alexa Rank
1,000,001
Tunahan - Kutupsal.com. Tunahan KARABULUT''a ait kişisel bir web sitesi.
Alexa Rank
1,000,001
Vizio Tur Toplantı Organizasyon & Özel Turlar - Alegra Turizm. Viziotur, firmaların stratejileri, beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda amaca yönelik, organizasyon yönetimi firmasıdır.
Alexa Rank
1,000,001
TUR REYONU - 365 TRAVEL. Tur Reyonu Turizm , Ankara''dan günübirlik turlar. 365 Travel Seyahat ve Turizm
Alexa Rank
1,000,001
TAY Projesi / TAY Project - Türkiye Arkeolojik Yerleşmeleri Projesi / The Archaeological Settlements of Turkey. TAY Projesi,Türkiye Arkeolojik Yerleşmeleri Projesi. Türkiye Arkeolojik Yerleşmeleri - TAY Projesi, dünya kültür emanetlerinin önemli bir parçası olan Türkiye kültür varlıklarının bulgularının, kronolojik bir envanterinin çıkartılması ve bu bilginin uluslararası platformda paylaşılması amacına yönelik olarak tasarlanmıştır. İlk kez bu projeyle, Türkiye arkeolojik yerleşmeleri, höyükler, tümülüsler, anıtlar, mezarlıklar, ören yerleri, yerleşme yerleşme, höyük höyük, tümülüs tümülüs belgelenmektedir. Türkiye kültür emanetlerinin, öncelikle, elektronik olarak korunmaya alınması. Basılı ve elektronik ortamda yayınlanması ve bu emanetlerin dünyaya açılması. Türkiye''nin, sistemli biçimde ve yeni teknolojiler kullanılarak taranması, mevcut bilgilerin doğrulanması, yeni yerlerin belgelenmesi. Anadolu ve Trakya toprakları üzerindeki, gerek doğa, gerekse insan eliyle yoğun olarak süren tarihi eser tahribatının izlenmesi ve kamuoyunun uyarılması.
Alexa Rank
1,000,001