BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Kohta

Top 250 Websites on KOHTA

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Apr 1 2021.
Here are the best websites we found: delfi.ee • einst.ee • hem.ee • e-krediidiinfo.ee • opis.ee • sputnikstory.com • epl.ee • eestisumo.ee • kuressaare-airport.ee

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt - DELFI. Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud.
Alexa Rank
6,242
Eesti Instituut – Eesti Instituut levitab teadmisi Eesti ühiskonna ja kultuuri kohta.. Eesti Instituut levitab teadmisi Eesti ühiskonna ja kultuuri kohta.
Alexa Rank
1,000,001
Hoia Eesti Merd MTÜ | MTÜ Hoia Eesti Merd (HEM) on mittetulunduslik organisatsioon, mille tegevuse eesmärgiks on kaasa aidata Eestit ümbritseva mere, rannikualade, saarte ning siseveekogude loodusliku tasakaalu ja omapära säilimisele ning puhtuse tagamisele. HEM on asutatud 1993. aastal. HEM-i liikmeskonda kuuluvad erinevat liiki sadamad, omavalitsused ja keskkonnahoiuga seotud ettevõtted (toetajaliikmetena). HEMi tegevuse sihtrühmadeks on sadamaid ja randu haldavad omavalitsused, ühingud ja ettevõtted ning samuti neid paiku külastavad üksikisikud. Suure sihtrühma moodustavad õpetajad, koolinoored ja -lapsed. HEMi peamised tegevused oma eesmärkide saavutamisel on: keskkonnaseire ja uuringute läbiviimine, keskkonnaseire metoodikate edasiarendamine rannakoristusaktsioonide algatamine ja koordineerimine keskkonnaalase teabe kogumine ja levitamine trükiste, kodulehekülje, meediateadete jms kaudu koolitus- ja infoseminaride korraldamine huvigruppidele keskkonda säästvate tavade, sh jäätmekäitluse arendamise kohta rahvusvahelise teabe vahendamine ja osalemine kootööpartnerina erinevates projektides oma teabe jagamine koostöövõrgustikele abi- ja teabematerjalide koostamine ja kirjastamine erinevas vanuses ja erinevate huvidega inimeste kaasamine (praktilisse) loodushoidu Eesti tutvustamine euroopaliku harrastusmeresõidupiirkonnana
Alexa Rank
1,000,001
E-Krediidiinfo. Ettevõtetele mõeldud andmebaas, mis võimaldab mugavalt hankida äriks vajalikku infot kõigi Eesti ettevõtete ja eraisikute kohta. Tasuta omanikud, juhatus, seotud ettevõtted, kinnistud, B-kaart
Alexa Rank
143,377
OPIS. Kohalike omavalitsuste infosüsteem OPIS Infosüsteem on mõeldud abistamaks omavalitsusi tee või tänava sulgemise lubade ja kaevatöölubade, veolubade ja välireklaamide taotluste menetlemisel. Tarkvaras on võimalik registreerida kaevetöid, ajutisi teede sulgemisi, elektri-, vee- ja gaasikatkestusi, avariikaevetöid, teetöid jne. Lisaks toimub tarkvara ka veolubade ja välireklaamide registreerimine. Taotlejal on menetluskäiku võimalik ka reaalajas jälgida. Väljastatud load on hiljem nähtavad ka elanikule ja valikkusele koos illustreeriva sündmuste kaardiga, kus on koheselt näha tööde ja katkestuste asukohad. Kodanikud saavad tellida endale e-posti teel automaatseid teavitusi neid huvaitavas piirkonnas toimuva kohta, nt oma koduümbruse kohta. Ametnikud saavad elektroonselt taotlusi menetleda, lubasid väljastada ja digitaalselt allkirjastada.
Alexa Rank
1,000,001
Realisoitu 31.10.15 - www.sputnikstory.com. Takaamme kasvun esteet myhäili useampi kuin yksi ministeri, kun "letku Antin" hallitus räpisteli lähtökuopissa. Siltä se silloin näytti… kohta oli hallituksessa enemmän porukkaa kokkaamassa kuin kansanedustajia eduskunnassa. Loppupelissä kolhoosi Antin hallitusohjelmassa ei ollut yhtään momenttia...
Alexa Rank
1,000,001
Eesti Päevaleht. Päevalehe kodulehekülg arhiivi, online-uudiste ja küsitlustega. Info toimetuse, tellimise ja reklaami kohta.
Alexa Rank
1,000,001
Eesti Sumoliit - Avaleht. info ja sündmused eesti sumo kohta.
Alexa Rank
1,000,001
Kuressaare Lennujaam. Tallinna Lennujaama ametlik kodulehekülg - Lennuinfo ja lennuplaanid, reaalajas informatsioon saabuvate ja väljuvate lendude kohta, terminali kaart, veebikaamerad ja muu reisimiseks vajalik informatsioon.
Alexa Rank
1,000,001
PyhäNäsi - Järvien reitti. Pyöräretki maaseudun rauhaan, tuuli purjehtii t-paidan sisään ja auringonpaiste kipristää silmiä. Siirryt laivaan ja kannelta seuraat telkkäparin puuhia laineilla. Kohta oletkin laiturissa. Rahiseva hiekkatie kuljettaa kohti maatilan pihapiiriä, jossa kutsuu riihimajoitus ja sauna. Laitumella tervehtii punakylkinen lauma ja metsän laidassa laulaa erehdyttävästi rastas. Lämmin ateria odottaa perillä ja pääset pulahtamaan Pyhäjärven aaltoihin.Pyhä-Näsi -pyöräreitistöllä voit kokea kaiken tämän. Joko lähdetään?
Alexa Rank
1,000,001
Kiinteistövälitys Omakodit - Me palvelemme. Me palvelemme. Laadukas palvelu on toimintamme lähtökohta; Omakodit haluaa toimia lähellä asiakasta ja tarjota kullekin asiakkaalle sopivat ratkaisut.
Alexa Rank
1,000,001
Prisma kinnisvarade OÜ – Kinnisvara müük ja üürimine. Prisma Kinnisvarad on kinnisvara ettevõte, mis tegeleb nii korterite, majade, äripindade kui ka kinnistute müügi ja üüriga. Prisma Kinnisvarad aitab Teil oma kinnisvara paremini müüa ja üürida või saada infot selle turuväärtuse kohta.
Alexa Rank
1,000,001
Tigu Tegemised | Slow food, maheturism, veinielamused, sekka mõni retsept.. Slow food, maheturism, veinielamused, sekka mõni retsept.
Alexa Rank
1,000,001
muurahaisen unelma | Ihmeitä tapahtuu! 💕 Ensin kolme vuotta yritystä takana, keväällä 2016 mies sai diagnoosin teratozoospermia, syyskuussa ICSI/IVF –> Lokakuussa raskaustesti positiivinen! 💕. Ihmeitä tapahtuu! 💕 Ensin kolme vuotta yritystä takana, keväällä 2016 mies sai diagnoosin teratozoospermia, syyskuussa ICSI/IVF --> Lokakuussa raskaustesti positiivinen! 💕
Alexa Rank
1,000,001
::RKSK.EE
Alexa Rank
1,000,001
太陽ニ殺サレタ. 24 years old, posting oldschool visual kei, last.fm
Alexa Rank
1,000,001