BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Kosova

Top 250 Websites on KOSOVA

Download The Top 250 Websites in Excel
rank
url
title
description
keywords
alexa rank
quantcast rank
similar
more info collapse
1
lajmi i fundit - gazetaexpress
gazetaexpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e vip-ave, shëndetësia etj.
ekonomi, kosova, lajme, gazetaexpress
864
more info collapse
2
noa lajme - agjencia kombtare e lajmeve
noa - agjencia kombtare e lajmeve - e vetmja 24 or, minut pas minute, lajme nga shqipria, kosova, maqedonia dhe pjesa tjetr e bots
lajme, fundit, lajmi, shqiperia, ballkani, kosova, sport
6,033
more info collapse
3
gjirafa.com - kërko në gjuhën tënde
faqe, shqip, tirana, prishtina, albania, prizreni, ferizaj, eshte, shqiperia, gjitha, lajme, kerko, gjirafa, interneti, kosova
11,274
more info collapse
4
shekulli online
informacion, analiza, foto, video; në faqen e gazetës
lajme, fundit, shekulli, lajmi, shqiperia, online, gazeta, shqiptare, kosova, sport, ballkani
13,483
more info collapse
5
klan kosova jemi një!
spielplan, bundesliga, champions, league, liga, live, auslosung, fussballbundesliga, royalty, photo, ergebnisse, stuttgart
18,177
more info collapse
6
shqiptarja.com
shqiptarja.com sht website m profesional dhe i pavarur me lajme nga shqipria dhe ballkani. n mnyr t shpejt dhe t verifikuar me disa burime ju do t gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, t shkruara nga gazetart m t przgjedhur. ktu do t gjeni investigimet e shtjeve t rndsishme kombtare, politike, ekonomike, t bra nga gazetart m t mir investigativ t medias shqiptare. english versions: shqiptarja.com is the most professional and independent website in albania and balkan region. it gives news, and other independent information about politic in the country and in the region, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports from the best investigative journalist o
shqiptarja, lajmet, gazeta, lajme, raportoni, fundit, balkan, notizie, lajmi, ballkani, balkans, shqiptaria, ballkan, albania, shqiptare, rilindasi, tension, horoscope, weather, njoftimi, njoftim, njoftime, exchange, gazetat, online, newspaper, tenders, scutari, shkodra, shkoder, valona, sarande, kosova, indipendnete, giornale, grecia, kosov, vlora, durres, documents
52,756
more info collapse
7
portali indeksonline - ballina
portali indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.
indeks, indeksonline, indexonline, online, politike, ekonomi, kosova, kosove, shqiperia, bota, lajme
62,014
more info collapse
8
kreu - javanews.al
javanews , javanews , lajme , zgjedhje, opinione , kuriozitet, lifestyle, rezultate ndeshjesh, live , komisioni i zgjedhjeve , albania vote , votim , vota , albanian election , lajm, lajme, lajme sportive , lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli , bota , shqiperia , ps , pd , berisha , sali , sali berisha , edi rama , ilir meta , ilir , lsi , levizja socialiste per integrim , partia demokratike , partia socialiste , gatim , receta gatimi , si te gatuash , shqiptar , shqiperia e madhe , shqiperia , shqiptar , gazeta , gazeta shqiptare , shtypi sot , shtypi i dites , showbiz , metropol , tirana , rajoni, rajon, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, parashikimi i motit , horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of kosovo, kosova , news of albania, sport , kosovo, maced
lajme, news, shqiperia, lajmet, albania, gazeta, partia, shtypi, lajmi, shqiptare, shqiptar, fundit, kosovo, berisha, sali, ilir, javanews, socialiste, lajmerimi, gazetat, exchange, rajon, metropol, showbiz, dites, tirana, rajoni, lajmerime, online, lajmerim, internet, organizations, documents, press, poll, sport, kosova, tenders, investments, weather
66,231
more info collapse
9
fishmedia
indeksonline.net sjell tek ju lajmet e fundit shqip në kohë reale nga politika, sporti, bota e vip-ave, shëndetësia etj.
ekonomi, kosova, lajme, indeksonline
67,963
more info collapse
10
universiteti i prishtins - universiteti i prishtins
universiteti i prishtines
kosova, balkans, republic, universiteti, prishtines, universities, unipr, kosovo, students, studing, learning, student, studime, pristina, prishtina, education, university
155,856
more info collapse
11
agjencia e lajmeve sot news | agjencia e lajmeve sot news lajme nga shqiperia, kosova, rajoni dhe bota, politike, kronike, aktualitet, dossier, kulture, sport
192,767
more info collapse
12
gjirafapikbiz - prej shtatorit...
biznese, pikbiz, prishtina, tirana, albania, prizreni, eshte, gjitha, shqiperia, ferizaj, lajme, shqip, lokacion, kerko, gjirafa, interneti, faqe, kosova
212,153
more info collapse
13
oferta suksesi
pune, shqip, vetura, fotokopje, kompjutere, kampshtepiza, mobilie, ndertimor, material, programe, konkurs, gjej, mace, traktor, kamion, veture, mjete, gjenerator, butik, veshje, sport, transporte, servis, bujqesi, ndertimore, lojna, lorda, restorane, pajisje, ofroj, kredi, ortak, libra, tregti, rrobaqepsi, kerkoj, prishtina, prishtine, shqiperi, tirana
270,973
more info collapse
14
tekste këngësh shqip dhe videoklipe
muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.
albania, kenget, midi, karaoke, albanian, shqiperia, chat, download, shkarko, shqiptare, video, teksti, muzika, shqip, kengesh, tekst, videoklipe, kosova, festivale, spoti, spot, tekste
298,852
more info collapse
15
zhurnal - agjenci e lajmeve!
zhurnal | agjenci e lajmeve
lajme, zhurnal, maqedonia, kosova, shqiperia, bota, kuriozitete, makedonija, macedonia, medicina, foto, technology, sport, ekonomi, kulture, editoriel, automobilizen, showbiz, intervista
306,747
more info collapse
16
zëri i amerikës
zri i ameriks: emisioni televiziv ditari sjell pran jush lajmet m t fundit nga bota, korrespondencat nga rajoni, intervista dhe analiza me tema nga m t larmishmet. ju mund t gjeni gjithashtu t rejat e fundit nga mjeksia dhe shkenca, si edhe nga bota e artit. ditari transmetohet do dit n orn 18:00. ditari mund t ndiqet njkohsisht edhe n valt e radios. the voice of america, which first went on the air in 1942, is a multimedia international broadcasting service funded by the u.s. government through the broadcasting board of governors. voa broadcasts more than 1, 000 hours of news, information, educational, and cultural programming every week to an estimated worldwide audience of more than 150 million people
lajmet, kosova, albania, albanian, shqip, uashington, washington, shba, board, ditari, voice, america, broadcasting, governors
315,328
more info collapse
17
ballina - kosovapress
agjencia e pavarur e lajmeve kosovapress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga kosova, rajoni dhe bota.
fundit, lajmet, shqipetare, shqip, gazeta, lajme
325,567
more info collapse
18
ballina - procredit bank kosova
faqja zyrtare e procredit bank kosova
procredit, bank, kosovo
327,912
more info collapse
19
forumi shqiptar
forumi shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne internet. na vizitoni ne adresen http://www.forumishqiptar.com
shqiptar, forumi, shqiperia, kerko, shkolla, diskuto, artikull, kenga, fotoja, videoja, muzika, filma, letersi, shqip, albanian, albasoul, albania, shqiperi, kosova, muzike, kosovo, humor
334,432
more info collapse
20
kosova sot
kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga kosova sot. t gjitha materialet n t, prfshir fotografit, jan t mbrojtura me copyright t kosova sot dhe pr to kosova sot mban t drejtat e rezervuara. materialet n kt faqe nuk mund t prdoren pr qllime komerciale. ndalohet kop...
378,656
more info collapse
21
___| shkabaj |___ start here | fillo ketu
shkabaj.net, shkabaj.mobi, and shkabaj app: the leading albanian source for information and entertainment.
shqip, moti, streaming, live, daily, breaking, radios, news, wallpapers, videos, classified, heroskopi, weather, bing, filma, kosova, shqiperia, radio, lajme, maqedonia, shpallje, shkabaj, video, maqedoni, shqiperi, kosove, humor
389,371
more info collapse
22
ilirida-online.com
për shqiptarët
ilirida, historike, shqipe, wiki, shkrime, historik, patriotizmi, alfabeti, shqiptar, artikuj, sulltani, gazeta, kosova, shtypi, online, shkupi, ptolomeu, poema, poem, poezi, mali, maqedonia, tirana, prishtina, shqiperia, aerf, nena, skenderbeu, terez, akili, homeri, libra, ballkane, shqiptare, hitori, iliret, ilire, greke, pellazge, frasheri
411,685
more info collapse
23
albania iptv fresh iptv daily update
iptv links free, albania iptv, iptv shqip, iptv shqip falas, shqip iptv, kanale shqiptare falas, film aksion, top channel, tv klan, klan kosova, super sport, tring sport, iptv albania, iptv sky italia, iptv sky uk, iptv sky de, iptv serbia, arena, fox sport, sport klub, sky sport uk, sky sport italia, sky sport de, fox sport netherlands, vlc playlist, m3u playlist, m3u8 playlist, kodi playlist m3u, vlc, live streaming channels, iptv free, xbmc, xbmc playlist, world wide iptv
iptv, sport, playlist, shqip, albania, italia, xbmc, free, klan, falas, m3u8, kodi, kanale, shqiptare, live, channels, wide, world, film, streaming, klub, links, tring, super, channel, kosova, aksion, arena, serbia, netherlands
459,705
more info collapse
24
ballina - rajonipress.com
agjencia rajonale e lajmeve - rajonipress.com, lajme lokale nga anamorava, rajoni, bota, gjilan, kamenice, viti, novoberde, prishtina, kosova, republika e kosoves
rajonipress, republika, kosoves, kosova, gjilani, prishtina, gjilan, bota, kamenice, viti, novoberde, rajoni
478,903
more info collapse
25
gazeta e re
gazeta e re është një medium që përpiqet të krijojë shteg kundër rrjedhës, duke synuar të përfaqësojë interesin e qytetarit të thjeshtë, apriori anën humane.
portali, lajmi, prishtina, shqiperi, politika, prizren, parlamenti, lajme, kosove, kosova, gazeta
509,654
more info collapse
26
presheva.com web portal
portali i lajmeve te fundit te lugines se presheves. me ne ndryshe, presheva.com - since 1997
presheva, lugina, kosova, lindore, lajmet, lajme, presheves
541,505
more info collapse
27
gjuha shqipe
synon që të jetë portali më i madh shqiptar, me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. në rend të parë portal shqiptar, mbarëkombëtar dhe pa dallime.
gjuha, letrar, letrare, edhe, librin, programim, elektronik, lokalizim, shqiptare, fejtone, opinione, editoriale, lajme, artikuj, shqip, shqipe, kultura, fillimi, lajmetari, shqiperia, kosova, kosovare
566,921
more info collapse
28
shqiptare shqip tv shqiptare shqip tv shqiperia albania kosova
571,284
more info collapse
29
albtelecom & eagle mobile
albtelecom dhe eagle mobile, lider ne cdo komunikim!
channel, film, news, paketa, digitalb, klan, info, kosova, familjare, plus, iptv, comedy, shop, komedi, central, tvsh, bang, life, autor, canale, raiuno, raidue, histori, hits, disney, natyra, kanale, formular, apliko, kontakte, streaming, kodi, programacio, video, televizion, tplus, televizive, shikueshmeri, internet, sherbim
608,434
more info collapse
30
portali malesia.org :: malësia në internet :: tuz, malësi
portal i pavarur informativ në gjuhën shqipe i themeluar në vitin 2000 në tuz të malësisë. portali i parë dhe më i lexuari i shqiptarëve në malin e zi...
shqiperia, kosova, komuna, mali, shqiptaret, malsija, malsia, malesi, malesija, tuzi, malesia
690,169
more info collapse
31
tv shqip tv klan live - top channel live supersport 2 live ktv live rtv 21 live alsat m live
klan tv live, top channel live, supersport 2 live, tring sport live, tv shqip live, shqip tv live, rtk live, ktv live, rtv 21 live, alsat m live, vizionplus live, klan kosova live, supersport kosova live, tvsh.
shqip, albanian, albania, muzik, shows, news, supersport, radio, movies, brother, sport, live
814,634
more info collapse
32
koscet | kosova cutting edge technologies
825,869
more info collapse
33
kosova airways.com sh.p.k. - günstige flüge nach kosovo - deutschland, stuttgart - münchen - düsseldorf - prishtina, deutschland
kosova airways.com sh.p.k. - günstige flüge nach kosovo - deutschland, stuttgart - münchen - düsseldorf - prishtina, deutschland
deutschland, kosovo, stuttgart, prishtina, nach, airways, kosova
897,429
more info collapse
34
online reservation
vera, airlines, speciale, bileta, ejupi, internet, zurich, fluturime, kosova, hamburg, qmime, cmime, newsletter, fluturoni, lire, mire, kontakt, oferta, eurokohe, egjipti, shqiperia, vacation, contact, special, specials, tirane, munich, poshtme, naim, remzi, stuttgart, vellusha, austrian, internetional, frankfurt, hello, albanian, koln, british, turqia
912,568
more info collapse
35
forum-al.com™ - aty ku shqiptarët mblidhen!
aty ku shqiptarët mblidhen !
shqiptar, shqip, kosova, shqiperia, filma, forumi, brother, protestant, kultura, cameria, aktualitet, kuriozitete, folklori, chat, shqiptare, enciklopedi, humoristik, shqiptaret, katolik, malit, maqedonia, muzika, albanian, shqiperi, kosovo, muzike, albasoul, albania, dardania, letersi, artikull, kenga, videoja, fotoja, shkolla, kerko, humor, diskuto, musliman
944,444
more info collapse
36
who recognized kosova? the kosovar people thank you - who recognized kosovo and who recognizes kosovo
countries that have recognized kosova/kosovo as an independent nation. independence of kosovo updates. list of states and countries that have recognized the republic of kosovo/kosova
united, europe, eulex, albanian, albania, state, country, states, balkans, balkan, nations, unmik, declare, recognition, independent, independence, thank, kosova, thanks, declaration, status, recognize, recognized, februrary, serbia, kosovo
977,121
more info collapse
37
lajmet e fundit shqip
gazeta lajme shqip online nga kosova, shqiperia, maqedonia, zvicra, gjermania. lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne showbiz, lifestyle, muzike, politike, sport
kosova, shqiptare, bota, fundit, gazeta, lajmet, 10minuta, lajme, shqip
983,820
more info collapse
38
ballina - ministria e punve t jashtme - kosova
ministria e punve t jashtme, hashim thaci, petrit selimi, kosova, kosovo, kosov, mpj, mfa, ministry of foreign affairs, republic of kosovo, republika e kosovs, republika kosovo, ambasadat e kosoves, kosovo embassy-mpj e konsideron trsisht t papranueshm dhe n dm t raporteve miqsore mes dy shteteve tona kt akt vandal. ministria e jashtme krkon nga organet e hetuesis q sa m par t zbardhin rastin dhe t vn para organeve t drejtsis kryersit e ktij akti t ult. ministria e punve t jashtme e republiks s...
kosovo, jashtme, ministria, republika, punve, hetuesis, organet, vandal, krkon, tona, akti, ktij, republiks, kryersit, drejtsis, rastin, zbardhin, shteteve, para, organeve, ministry, foreign, affairs, kosov, kosova, hashim, thaci, petrit, selimi, republic, kosovs, raporteve, miqsore, papranueshm, trsisht, ambasadat, kosoves, konsideron
996,140
more info collapse
39
edinson - klimatizim, ventilim, ngrohje dhe aksesoriet
pajisje profesionale per klimatizim, ventilim, ngrohje si dhe pajisje percjellese ne keto lemi. | cooling , heating, ventilation and accessories
izolim, radiator, filtra, prizren, kosova, ngrohje, ajrosje, klimatizim, kondicioner, ventilim, aspirim, klima
38,387
more info collapse
40
dardhania.community :: komuniteti shqiptar * albanian community
komuniteti më i madh shqiptar ne internet për shqiptaret ku do që janë. dardhania.community an albanian community. www.dardhania.com dardhania.community është një komunitet online drejtuar rinisë shqiptare kudo në botë. synimi jonë është qe të lidhim kontakte ndërmjet shqiptarve. shërbimet të cilat ofrohen në dardhania.community janë: profil personal, faqe personale, fotoalbum, forum, video etj. dardhania.community is an online community directed towards the albanian youth around the world. our goal is to facilitate contact among albanians but also between albanians and non-albanians. we offer among the following: personal profile, page, photoalbum, forum, video etc.
community, shqip, dardhania, fester, pictures, profile, poezi, dashuria, music, illyrian, albanians, shqiptar, tekste, kengesh, clips, alban, youtube, videos, rugovani, peja, prishtina, shqiperia, albanian, albaner, kosova, dating, personal, albanska, rugova, mitrovica, prizren, pages, gjakova, ferizaj
70,540
more info collapse
41
fc kosova zürich
willkommen auf dem offiziellen internetportal des fc kosova zürich!
kosova, sport, training, kosovo, fussball, futboll
more info collapse
42
kosova today | kosova today
basha – bregu, fërkime në mbledhjen e kryesisë - kjo është e dashura e re e shpat kasapit - motrat vjollca të nxehta para ndeshjes shqipëri-serbi (foto) -
today, kosova
more info collapse
43
kosova if - kosovaif.com
kosova, shqiptar, division, sverige, alag, suedi, blag, malmo, shqiptare, albansk, fotbollsektionen, ungdomar, till, zogu, seriematch, sport, drilon, tipssystem, futbollistik, ekipi, albaner, fotbollslag, matchprogram, tippa, granit, iberdemaj, laget, tabell, bilder, truppen, hekuran
more info collapse
44
hotels kosova - welcome, hotels in pristina, find and book hotels in kosova
welcome to hotels of kosova, view hotels in kosovo, read reviews and book hotel in kosova. most of hotels in kosova are listed on this website, enjoy them.
hotels, hotel, kosovo, pristina, kosova, booking, about, accommodation, gorenje, pejton, prishtina, prizren, baci, offers, special, rent, important, hotelskosova, numbers, traveling, restaurants
more info collapse
45
ballina - kosova in eu
lagjja “dodona”, rr. “shaban polluzha”, ndërtesa i, kati 7, nr.59, 10000 prishtinë
kosovo, kosova, republic, pristina, prishtina, evropian, kosovaineu, bashkimi, european, eunion
more info collapse
46
kosova airlines
kosova airlines sht kompani ajrore me baz n prishtin, kosov. kosova airlines lidh prishtinn me qytetet e mdha evropiane dhe prmes tyre me tr botn....
more info collapse
47
kosova airlines
kosova airlines sht kompani ajrore me baz n prishtin, kosov. kosova airlines lidh prishtinn me qytetet e mdha evropiane dhe prmes tyre me tr botn....
more info collapse
48
initiative for kosova community (ikc) | home
kosova, rural, organization, development, ekrem, serrqi, gjon, bajrami, projects, affect, kosovo, community, ferizaj, initiative, organisation, grands
more info collapse
49
lajme shqip shqiperia kosova express lajme shqip shqiperia kosova express
presidenciale 2012, fevziu: si e binda metën që artan hoxha të ishte kandidat (video) - doberman vs. puma, dyluftimi i ashpër (video) - ja si është të jetosh në tendë (video) -
express, kosova, shqiperia, shqip, lajme
more info collapse
50
prizren beşiktaşlılar derneği - kosova - prizren beşiktaşlılar derneği kosova
prizren beşiktaşlılar derneği, 19 mart 2013 tarihinde kosova - prizrende kurulmuştur. prizren, beşiktaş, kosova
more info collapse
51
ltg kosova shpk. g0028 - land rover dhe range rover kosova
miresevini tek webfaqja zyrtare e land rover per territorin e republikes te kosoves. ltg kosova shpk
more info collapse
52
kosova info | lajmet e fundit nga kosova rajoni dhe bota
more info collapse
53
qendra kinematografike e kosovës
qendra kinematografike e kosovës është institucion me atributet e autoritetit qendror për kinematografi. qendra kinematografike e kosovës ka për objektiv realizimin e politikave në fushën e kinematografisë që pasqyrojnë interesin publik.
film, kosova, center, kosovo, qendra, fund, centar, kosoves, cinematography, filimit, filmski, kinematografike, kinematografiju, filmit
more info collapse
54
albaniapress.com / shqiperiapress.com
albania press / shqiperia press është faqe informative e pavarur që ka për qëllim ta informojë opinionin mbarëshqiptar dhe atë ndërkombëtar me rrjedhat aktuale në trevat shqiptare në ballkan!
kosova, lajme, shqiperia, albania, lire, shqip, radio, lajm, shqiptare, news, albanian, free, bashkuar, press, etnike, pavarur, ilirida, united, cameria
more info collapse
55
mehmet akif college pioneer of private education in kosova
unique college in kosova that provides the best education for your child.
college, apply, turk, prishtina, online, ispkosova, school, high, mehmet, akif, kosova, private, mackosova
more info collapse
56
..:: auto salloni alberti | prishtinë vetura | auto salloni | makina | kosova vetura ::..
auto salloni alberti, kosova vetura, prishtina auto salloni, kosova mercdes-benz, bmw, audi, golf, seat, skoda, ford, fiat, peugeot, citroen, hyundai, land rover, nissan
more info collapse
57
conad kosova
conad kosova
more info collapse
58
shitore online pr elektronik dhe automatik prishtin kosova - smarttronik prishtin
mirësevini - smarttronic
arduino, cilindra, pneumatika, automatika, rele, berisha, latif, sensor, kontaktor, industriale, elektronika, kosova, prestashop, pristina, prishtina, shqiperia, albania, shop
more info collapse
59
sap | kosova
sindikata e algortimeve te pavarura
design, mobile, marketing, graphic, responsive, animation, kosova, kosovo, agency, advertising, online
more info collapse
60
agjensia e udhtimeve dua tourist
travel, kosova, bileta, autobusi, trageti, antalya, turiqa, bota, evropa, online, arranzhmane, fluturime, kosovo, agency, udhetimi, driton, ukimeri, agjensia, udheto, flutrime
more info collapse
61
shiko tv shqip, live, online, kanalet: ktv, rtv21, top channel, tvsh, klan, klan kosova, super sport kosova, super sport albania, film aksion, alsat m, rtk live në shikotv.de
more info collapse
62
.:: dardania.de - këtu bisedohet shqip - startseite ::.
dardania.de - këtu bisedohet shqip!
chat, dardania, kosova, albachat, shkupi, prishtina, alba, zvicerr, team, kosovo, malesia, albania, dardaniachat, forum
more info collapse
63
albachat | alba chat | dardania chat | kosova chat | shqiperia chat | argetohu chat
albachat, alba chat, dardania chat, argetohu chat, shqiperia chat, kosova chat, zemra chat, albanian chat, albanischer, knaqu, gostivari , chati, chat shqiptar
chat, zemra, prishtina, tirana, albachat, tetova, shkupi, alba, dardania, kosova, albanian, ilirida, rinia, gurbeti, malesia, kurbeti, albamatrix, gostivari, zbavitu, durresi, takohu, albanien, gjilani, shqip, knaqu, albanischer, online, struga, peja, gjakova, shqiperia, mitrovica
more info collapse
64
knaqu chat | chat me kamer | dardania chat | kosova chat | shqiperia chat | albachat | chat shqip | www.knaqu.org
knaqu chat, chat me kamer, dardania chat, argetohu chat, shqiperia chat, kosova chat, diaspora chat, chat shqip, zemra chat, albanian chat, albanischer, knaqu, gostivari , chati, chat shqiptar
chat, albachat, kamer, shqip, kosova, knaqu, albanian, zemra, prishtina, tirana, tetova, dardania, shkupi, gjermani, gostivari, durresi, mitrovica, peja, shqiperia, gjakova, malesia, gurbeti, takohu, albamatrix, zbavitu, ilirida, kurbeti, rinia, struga, alba, zvicer, suedi, albanur, kamera, camer, diaspora, albanischer, online, shqiperi, gjilani
more info collapse
65
albanian chat | chat with albanian singles | online webcam chat | albachat | dardania chat | kosova chat | shqiperia chat - www.albachat.us
albanian chat, chat me kamer, albanian chat usa, dardania chat, argetohu chat, shqiperia chat, kosova chat, zemra chat, albanian chat, albanischer, knaqu, gostivari , chati, chat shqiptar
chat, albanian, albachat, zemra, tetova, shkupi, dardania, prishtina, kosova, tirana, kurbeti, gurbeti, mitrovica, durresi, malesia, zbavitu, gostivari, albamatrix, takohu, ilirida, peja, rinia, online, albanischer, knaqu, kamer, shqip, gjilani, shqiperia, struga, albanien, alba, gjakova
more info collapse
66
albachat | alba chat | dardania chat | kosova chat | shqiperia chat | argetohu chat | chat.zemra.org
albachat, alba chat, dardania chat, argetohu chat, shqiperia chat, kosova chat, zemra chat, albanian chat, albanischer, knaqu, gostivari , chati, chat shqiptar
chat, albachat, zemra, prishtina, tirana, tetova, shkupi, alba, dardania, kosova, albanian, ilirida, rinia, gurbeti, malesia, kurbeti, albamatrix, gostivari, zbavitu, durresi, takohu, albanien, gjilani, shqip, knaqu, albanischer, online, struga, peja, gjakova, shqiperia, mitrovica
more info collapse
67
aleanca kosova e re - web faqja zyrëtare
akr, si parti politike, ekziston, që nga fillimi i vitit 2006, kur një grup ideatorësh me bindje liberal-demokrate në krye me biznesmenin shqiptar më të suksesshëm në botë, z. behgjet pacolli, të shtyrë nga nevojat imediate e qytetarëve të kosovës të cilët po ballafaqoheshin me varfëri, papunësi e nëpërkëmbje, vendosën të formojnë këtë parti politike dhe përmes saj të sjellin ndërrime në filozofinë politike në kosovë, duke shfrytëzuar gjithë mekanizmat institucional dhe demokratik. e gjithë kjo ishte me qëllim që qytetarit të kosovës t’i kthehet dinjiteti. ky dinjitet ishte cenuar nga politika e papërgjegjshme e një qeverisje që nuk merr për bazë interesat e qytetarëve, por interesat afatshkurta të klasës politike.
kosova, drejtues, statutin, tjera, aleanca, pacolli, behgjet, prishtina, konform, neni, kuvendi, organeve, kryesia, kuvendit
more info collapse
68
shgk-rks - miresevini ne shoqaten e gjeodetëve të kosovës
shoqata e gjeodetëve të kosovës është organizatë joqëveritare e cila në vete përfshinë gjeodetët nga kosova dhe të mërguarit e përkohshëm.
shoqata, kosoves, gjeodeteve, gjeoportal, gjeohartat, kosova, gjeodezia, gjeodetet
more info collapse
69
kosova fly - reisebüro - günstige und linien flüge nach kosova, deutschland, online buchen nach prishtina, düsseldorf, stuttgart, münchen
kosova fly - reisebüro - günstige und linien flüge nach kosova, deutschland, online buchen nach prishtina, düsseldorf, stuttgart, münchen
kosova, nach, buchen, prishtina, stuttgart, online, linien, deutschland
more info collapse
70
albachat | chat me kamer | dardania chat | kosova chat | chat shqip | diaspora chat | shqiperia chat | albachat zvicer | albachat gjermani | free webcam chat - chat.zemra.org
albachat, chat me kamer, dardania chat, argetohu chat, shqiperia chat, video chat, kosova chat, diaspora chat, albachat zvicer, albachat gjermani, chat shqip, zemra chat, albanian chat, albanischer, knaqu, gostivari , chati, chat shqiptar
chat, albachat, kamer, kosova, shqip, zemra, albanian, tirana, tetova, dardania, prishtina, shkupi, gostivari, zvicer, gjermani, malesia, durresi, peja, struga, shqiperia, gjakova, mitrovica, gurbeti, takohu, albamatrix, zbavitu, ilirida, kurbeti, rinia, albanien, online, kamera, suedi, camer, zvicra, shqiperi, diaspora, albanischer, albanur, gjilani
more info collapse
71
tv shqip live - tv shqiptare online
tv shqip live eshte portali me i madhe per te shikuar tv shqip online falas te kanaleve shqiptare nga kosova, shqiperia e diaspora.
shqip, filma, live, falas, titra, albania, supersport, online, seriale, shqiptare, kosova, arta, ndeshje, sportive, kanale, dukagjini, shqiptar, futbolli, futboll, maqedonia, bba9, bba10, brother, shiko, channel, koha, rtv21, shqiperia, vision
more info collapse
72
bmw kosova - servis i autorizuar per bmw
bmw kosova - servis i specializuar dhe i autorizuar per bmw
more info collapse
73
ited kosova | institute for training and economic developmentited kosova | institute for training and economic development
ited kosova - institute for training and economic development
more info collapse
74
home | itkosova.com
web faqe kosove, webfaqe prishtine, web faqe prishtine, kompania ma e mire ne kosove per webfaqe, web design prishtine, itkosova, web design, webdizajn, web dizajn, web faqe, dizajnim i faqeve, prishtine, prishtin, kosova, hosting, domain, host, kompani, firma, prizreni, llaptopa, usb, fotografi, it kosova, webafaqe profesionale, professional webpage, webdesign, branding, llogo, flajera, flyer, it, kosova, webfaqe
prishtine, faqe, webfaqe, design, kosova, kosove, kompani, hosting, firma, domain, prizreni, fotografi, llaptopa, prishtin, host, faqeve, kompania, mire, itkosova, dizajnim, webdizajn, dizajn, llogo, flajera, flyer, branding, profesionale, webafaqe, professional, webpage, webdesign
more info collapse
76
dardania chat | chat me kamer | chat dardania | dardania
dardania chat, dardaniachat, dardania, chat dardania, albachat, alba chat, kosova, chat shqiptar
chat, dardania, gjakova, peja, gurbeti, rinia, kosova, mitrovica, prishtina, dardaniachat, albachat, alba, zemra, gjilani
more info collapse
77
dardania chat | chat me kamer | chat dardania | dardania
dardania chat, dardaniachat, dardania, chat dardania, albachat, alba chat, kosova, chat shqiptar
chat, dardania, gjakova, peja, gurbeti, rinia, kosova, mitrovica, prishtina, dardaniachat, albachat, alba, zemra, gjilani
more info collapse
83
video kosova | video kosova
more info collapse
84
kosova reisen - kosova reisen
kosova reisen - kosova reisen
kosova, reisen
more info collapse
86
mirsevini ne konakuchat.com - chat shqip
konkuchat.com, www.konakuchat.com, video chat, chat shqip, me ze dhe kamera, rinia shqiptare, kosovachat, shqip, tirana chat, lajm chat, alba, albaniachat, kosova, kosovo, shqip chat, albania chat, biseda chat, dashuria chat, shpirt chat, loqka chat, muzik chat, radio chat, flash chat, argetim chat, pakufi chat, kosova chat, maqedonia chat, prizereni chat, tetova chat, gjakova chat, prishtina chat, shqiperia chat,
chat, shqip, kosova, radio, flash, muzik, loqka, shpirt, argetim, dashuria, maqedonia, prishtina, shqiperia, gjakova, tetova, biseda, prizereni, pakufi, albania, kamera, video, kosovachat, tirana, konkuchat, kosovo, albaniachat, alba, lajm, konakuchat
more info collapse
87
lajmi fundit nga shqiperia| lajme nga futbolli| lajmet shqip nga kosova
lajmi fundit nga vendi rajoni dhe bota.lajme nga sporti, showbiz, horoskopi, foto, video teknologjia etj. lajmi fundit nga maqedonia kosova etj.
lajme, futbolli, albania, zbavitje, vipat, shendeti, video, brother, foto, sporti, fundit, kuriozitete, showbiz, lajmet, teknologji
more info collapse
88
kosova electrotechnic service
more info collapse
91
www.launch-kosova.com - under construction
more info collapse
93
ballina - kosova online
more info collapse
95
www.zonelir.com - chat shqip
www.zonelir.com, www.zonelir.com, video chat, chat shqip, me ze dhe kamera, rinia shqiptare, kosovachat, shqip, tirana chat, lajm chat, alba, albaniachat, kosova, kosovo, shqip chat, albania chat, biseda chat, dashuria chat, shpirt chat, loqka chat, muzik chat, radio chat, flash chat, argetim chat, pakufi chat, kosova chat, maqedonia chat, prizereni chat, tetova chat, gjakova chat, prishtina chat, shqiperia chat,
chat, shqip, zonelir, kosova, flash, radio, muzik, loqka, argetim, prizereni, prishtina, shqiperia, gjakova, tetova, maqedonia, shpirt, pakufi, kosovo, kamera, video, kosovachat, tirana, albania, biseda, albaniachat, alba, lajm, dashuria
more info collapse
96
kosova.info | agjencioni i lajmeve
more info collapse
97
willkommen | call center kosova
more info collapse
98
sesimiz kosova | sizin sesiniz...
more info collapse
99
mirsevini ne ejaloqk.com
ejaloqk.com, ejaloqk.net, ejashpirt.net, video chat, chat shqip, me ze, dhe kamera, kosovachat, shqip, tirana chat, lajm chat, alba, albaniachat, kosova, kosovo, shqip chat, albania chat, biseda chat, dashuria chat, shpirt chat, loqka chat, muzik chat, radio chat, flash chat, argetim chat, pakufi chat, kosova chat, maqedonia chat, prizereni chat, tetova chat, gjakova chat, prishtina chat, shqiperia chat,
chat, shqip, ejaloqk, kosova, flash, argetim, radio, loqka, shpirt, pakufi, muzik, maqedonia, prishtina, shqiperia, gjakova, tetova, prizereni, dashuria, albania, kamera, kosovachat, ejashpirt, tirana, lajm, kosovo, video, albaniachat, alba, biseda
more info collapse
100
kdtp | kosova demokratik türk partisi
more info collapse
101
discover america - kosova / work & travel usa
more info collapse
102
american advising center - about aac
aac kosovo
kosova
more info collapse
103
koalb - lajme nga kosova, shqipëria dhe bota |
more info collapse
104
23 nisan | kosova türkleri milli bayramı
more info collapse
105
kosova technology | konsultan it | jakartakosova technology | konsultan it | jakarta
kosova technology adalah konsultan it di bidang jasa pembuatan website, jasa pembuatan program dan software, jasa maintenance, jasa seo dan it konsultan.
konsultan, indonesia, consultant, jakarta
more info collapse
106
my beauty clinic kosova | ordinanca stomatologjike dhe estetike
more info collapse
107
jídelna kosová | liteň | - vítejte na našich stránkách -
more info collapse
108
základní škola, kosova hora, okres příbram
more info collapse
109
malishevanet | - lajme, malisheva, kosova, rajoni, bota, sport
more info collapse
110
gulistan educational institutions pioneer of private education in kosova
more info collapse
111
ballina - policia e kosovs - policija kosova - kosovo police -
more info collapse
112
kosova info server | das tor albanischer gemeinde im deutschsprachigen raum
more info collapse
113
kosova travel busfahrten - direkte fluge nach kosovo und mazedonien
more info collapse
114
hotel albatros | hotel prizren
hotel albatros in prizren is a top deluxe and luxury hotel in kosovo. with a swimming pool a restaurant and with a albatros wine production.
hotel, prizren, albatros, restaurant, kosova, room, breakfast
more info collapse
115
ballina
shoqata, shqiptare, gjermane, kosova, shqiperia, maqedonia, iliria, kultura, shkolla
more info collapse
116
tv shqip live - big brother albania live, albanian tv live, shiko tv shqip
top channel, klan tv, ora news, news 24, vizion plus, tvsh, abc news, klan kosova rtv21, rtk, ktv
news, klan, kosova, tvsh, rtv21, vizion, channel, plus
more info collapse
117
saraytur | bütün balkanlara kültür turları bosna hersek, arnavutluk, kosova, üsküp, mostar
more info collapse
118
mysky gmbh - fluturime ne prishtin - düsseldorf - münchen, rezervo online, oferta te volitshme ne kosova
mysky gmbh - fluturime ne prishtin - düsseldorf - münchen, rezervo online, oferta te volitshme ne kosova
oferta, online, volitshme, kosova, rezervo, gmbh, fluturime, prishtin, mysky
more info collapse
119
hotel prizreni | hotel prizren | prizren hotel | prizren restaurant | hotel in prizren | restaurant in prizren | kosova hotel prizren | kosova restaurant prizreni | restaurant prizreni
hotel prizreni, hotel prizren, prizren hotel, prizren restaurant, hotel in prizren, restaurant in prizren, kosova hotel prizren, kosova restaurant prizreni, restaurant prizreni, hotel prizren në mëngjesi, breakfast
prizren, hotel, restaurant, prizreni, kosova, breakfast
more info collapse
120
black and red - home
airport, jashari, food, coffee, restaurant, bistro, kosova, prishtina, prishtine, cafe, kosovo
more info collapse
121
home
galeri etc, qender tregtare, shopping center, etc, galeria, galeria etc, shopping, web faqe shqiptare ne internet, muzike te reja, lajme nga kosova, shqiperia, mp3 falas, top albume muzikore shqip, kenge falas shqip, lajmet shqip, information on albania, includes albanian news, albanian music, music shqip, albania online, albania chat, albanian music, travel, albanian tourism, maps, chats, culture, economy, balkan wars, albanian food, important cities, pictures of albania mp3 shqip, muzika shqip, albanian music, muzik shqip, big brother, lojra, lajme shqip, albania chat, mp3 shqip, miss albania, music shqip, miss kosova, mp3 shqip falas, albanian single, albanian personals, radio dashuria, emra shqip, radio kosova, gazeta shqiptare, rtk live, shqiperia chat, kosova chat, kengetaret shqiptar, lajmet shqip, koha jone, muzika dashuria, koha online, biznesi online, shqiperia hosting, tirana online, radio tirana, radio shqiptare, forume shqiptare, historia shqiptare, albanian singles, albani
shqip, albanian, albania, shqiptare, music, kosova, chat, radio, online, shqiperia, falas, lajme, miss, lajmet, dashuria, shopping, galeria, muzika, tirana, koha, single, lojra, pictures, cities, muzik, brother, hosting, biznesi, forume, historia, albani, singles, jone, shqiptar, gazeta, emra, important, live, kengetaret, personals
more info collapse
122
kosovahaber - kosovadan trke gncel haberler
kosovadan trke gncel haberler, lajmet me te reja nga kosova,
reja, kosova, lajmet, trke, gncel, haberler, kosovadan
more info collapse
123
kreativ qeramika
kreativ qeramika - pr disa, ndjenja m e mir sht ajo e liris. e dini pr ka flasim: kur askush nuk ju kufizon, kur nuk ani kokn pr afate t pakuptimta, ose kur shpenzoni tri dit pr ta rikonfiguruar n letr dhomn e fmiut tuaj t dyt dhe n fund e grisni at pr t filluar nga e para. dhe kjo ju sjell knaqsi. n kreativ, liria dhe kreativiteti vlersohen m shum se t gjitha. pse t mos e bni banjon tuaj ngjyr pink? pse t mos prdorni drurin pr dysheme t kuzhins? pse t mos e ndrroni fasadn tuaj bashk me ndrrimin e stinve t vitit? n kreativ, ju jeni zot i vetvetes. n kreativ, ju jeni t lir.
pllaka, banjo, kosova, lepak, ngjitesit, kuzhin, decani, macedonia, greece, trokit, vyrtyt, kendet, banjot, bazene, tregtare, veterrnik, qendra, prishtina, kreativ, kryeqyteti, pllakat, qeramika, bazenet, dysheme, kuzhina, fasadat
more info collapse
124
kia kosova - pro_ceed, ceed, ceed sportswagon, soul, picanto, rio, venga, optima, carens, carnival, sportage, sorento
kia kosova - pro_ceed, ceed, ceed sportswagon, soul, picanto, rio, venga, optima, carens, carnival, sportage, sorento
more info collapse
125
kosovaplus.com lajmi i fundit | kosovaplus, kosova, lajme, sport, showbiz, kronika
more info collapse
126
chat shqiptar, chat shqip, albanian chat, albania chat room online falas
chat shqip online per shqiptar falas pa regjistrim . top albanian chat ne amerik dhe zvicer, kosova chat maqedonia. vajza shqiptare albania chatroom.
chat, zvicer, kosova, albasoul, maqedonia, shqiptare, amerik, albania, shqip, shqiptar, falas, albanian, online, fajtori
more info collapse
127
volvo kosova | partneri juaj per volvo & saab
more info collapse
128
forum - powered by albanur
forumi albanur shqip, forume shqiptare, information on albania, kosovo, macedonia, includes albanian news, albania online, albania chat, albanian music, travel, albanian tourism, maps, chats, culture, economy, balkan wars, albanian food, important cities, pictures of albania,
albanian, shqip, shqiptare, shqiptar, albania, chat, forum, ismaili, miss, kosova, lajme, shqiperia, news, movies, attraction, artistet, tourist, takime, foto, afera, brother, photo, single, pics, media, muzik, religion, islame, feja, tirana, durres, prizre, vlora, ancient, food, radio, flags, language, english, rapsodet
more info collapse
129
lajmerime.com| njoftime | shpallje | celesi | shqiperi| kosov | maqedoni| falas |shitje shtepi,blej apartamente.
postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose k�rkoni p�r pun� p�r makina, sht�pi n� shitje dhe me qira, pun�, sh�rbime, elektronik� ... lajmerime.com: lajmerime t� vogla, nj� biznes i madh!lajmerime, njoftime, shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni .shes , blej, kerkoj, ofroj, pune, albania annunci... lajmerime per gjithe boten.
estate, real, tirana, prishtina, kosova, lidhje, shqiptar, tetova, classifieds, dhurata, struga, shkoder, durres, apartamente, community, shqiperi, lajmerime, shpallje, njoftime, vlora, albania, shqip, veprimtari, shqiperia, blej, shes, tirane, shtepi
more info collapse
130
kosovashells - kosova hosting your web solutions - kosovashells.com
more info collapse
131
www.caffepapillon.com
replace this description with your own. it is used to create meta information used by the search engines to index your web site.
caffe, kosov, kosova, papillon, berisha, kafe
more info collapse
132
argjendar oruci
argjendaria oru
pristina, prishtine, prishtina, kosova, kosovo, kosove, jewelry, jewellery, argjendari, argjend, silver, serm, stoli, oruci
more info collapse
133
mudr. ivona kosová
praha, lesy, estetika, nemoci, homeopatie
more info collapse
134
mire se erdhet ne servisin xhelali
xhelali - the dynamic portal engine and content management system
prizren, kosova, servisi, automjete, kontroll, teknik, xhelali
more info collapse
135
ballina - agjensioni pr mbrojtjen e mjedisit t kosovs -
agjensioni pr mbrojtjen e mjedisit t kosovs, ammk-rks.net, ammk, ammk kosova
ammk, kosovs, kosova, mbrojtjen, mjedisit, agjensioni
more info collapse
136
mc food l.l.c kosova
mc food l.l.c bashkëpunon dhe është përfaqësues i brendeve më të njohura dhe kualitative botërore. aktualisht, ne jemi përfaqësues dhe distributor
more info collapse
137
rinori travel - fluturime ne prishtin - zürich - shkup - skopje - basel: flugticket kosovo scheiz, rezervo online, online flugbuchen nach kosova. zurich - prishtinë e gjenevë - shkup
rinori travel - fluturime ne prishtin - zürich - shkup - skopje - basel: flugticket kosovo scheiz, rezervo online, online flugbuchen nach kosova. zurich - prishtinë e gjenevë - shkup
shkup, online, nach, flugbuchen, rezervo, zurich, scheiz, kosova, flugticket, fluturime, travel, prishtin, rinori, skopje, kosovo
more info collapse
138
chat kosova | chat online
more info collapse
139
four seasons - travel agency
four seasons llc eshte nje operator turistik i bazuar ne kosove qe nga viti 2008.
kosova, albania, kosovo, travel, tourism
more info collapse
140
albemigrant ... faqja e emigrantëve shqiptarë në net!!!
shqiptare, shqipe, gjuha, ajet, nuro, tribuna, shqip, antikomunizem, shqiperia, emigrantet, kosova, kosovars, albania, komunist
more info collapse
141
bylinné a čistící čaje - bylinné čaje pro zdraví, mudr. marta kosová
more info collapse
142
lajmi i fundit - gazetaexpress
gazetaexpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e vip-ave, shëndetësia etj.
ekonomi, kosova, lajme, gazetaexpress
more info collapse
143
ligjerata islame | gjithçka reth fesë islame, ligjerata dhe derse prej hoxhallarëve shqiptar nga kosova, shqipëria dhe maqedonia.
zekat, hutbe, wordpress, theme, haxhi, ramazani, akide, namazi, agjerimi, islam
more info collapse
144
radio shqip - mitrovicali.com
2013, shqip, filma, video, 2012, 2014, serie, 2015, laliga, rajoni, bota, kosova, vipat, shqiptar, horoskopi, sport, lajme
more info collapse
145
cengiz ülkü
guncel paylasimlarim, fotograflarim, yazilarim
bangkok, isvicre, sergi, izmir, karsiyaka, kosova, ulku, blog, gezi, guncel, cengiz, fotograf
more info collapse
146
bosna haber
bosna hersekin ilk türkçe haber portalı
srebrenitsa, sancak, airlines, kosova, turski, dodik, tuzla, sarajevo, saraybosna, hersek, mostar, bosna
more info collapse
147
fillimi - presidente e republiks s kosovs - atifete jahjaga
presidenti i republiks s kosovs, atifetet jahjaga, kosova, kosovo, kosov, presidenca, presidenca e republiks s kosovs, atifetet jahjaga, dr. ibrahim rugova, ibrahim rugova, president, presidenti
presidenti, rugova, ibrahim, presidenca, jahjaga, atifetet, republiks, kosovs, president, kosova, kosovo, kosov
more info collapse
148
sabaja | kosovo's craft beer
fine ales hand crafted in kosovo | birra artizanale e kosovs
prishtina, pristina, session, porter, kosovo, birra, kosova, beer
more info collapse
149
lb-rimida- barnatore bujqesore
lb-rimida është një barnatore bujqësore.
lbrimida, prishtine, bujqesia, rimida, kosova
more info collapse
150
leonardi-m
alu plast. leonardi-m.com rahovec magjistralja rahovec-prishtinë
plast, plastik, punime, rethojat, rethoja, alumin, rahoveci, shqip, kosova, rahovec, dritaret
more info collapse
151
gizzi group
gizzi group was founded by gizzi family in 1991..
restaurant, kosova, prishtina, group, gizzi
more info collapse
152
restaurant univers - peje
kontakt tel: 044/614-404 049/100-801 email: [email protected] web: www.univers-ks.com
restaurant, univers, dasma, kosova, ahengje, kanagjegje, peja, krasniqi, peje, universi, florin, amerika
more info collapse
153
blej1 online
blej dhe shit online
merrjep, jepmerr, stupcat, kosovo, kosova, shpallje, online, iphone, tesha, telefona, patundeshmeri, kerre, merr, blej, shes, vetura, makina, sale, shitje, auto, shpija
more info collapse
154
receta gatimi te thjeshta dhe te shpejta
blog me receta gatimi te thjeshta dhe te shpejta, receta tradicionale shqiptare dhe te huaja, embelsira, torta nga shqiperia dhe kosova
more info collapse
155
info sot - lajme, sport, vip, ekonomi, lifestyle, gazeta sot
infosot, portal, informativ, lajme, sport, showbiz, moti, kosova, ekonomi, lifestyle, rajoni, opinione, tirana weather, quotes, gazeta, prishtina, gazetat,
more info collapse
156
beqiraj.de | ein persnliches blog ber verschiedene themen und bereiche
ein persnliches blog ber verschiedene themen und bereiche
tricks, software, tipps, moved, windows, treiber, designs, updates, iphone, ipad, kosova, bloggen, microsoft, mobile
more info collapse
157
zbritjet.net - gjej zbritjet tuaja ...
eshte nje projekt i ideuar si nevoje e klienteve per tu informuar, per ofertat, zbritjet, koleksionet, orendite, pushimet dhe gjithcka tjeter per te cilen klientet kane nevoje.
online, kosova, gratis, shopping, auction, blej, aksion, falas, shendetsei, udhetime, veshmbathje, produkte, ushqimore, fitness, estetike, zbritjet
more info collapse
158
thashetheme vip
"thashetheme vip" nga shqipëria, kosova, maqedonia, big brother albania 8 & bota. gjithashtu kuriozitete, intervista & vip-at live ne instagram.
bota, brother, albania, kuriozitete, gazeta, maqedonas, show, vipat, shqiptar, kosovar, thashetheme
more info collapse
159
yerlihaber.com.tr
haberin tek adresi
haber, haberler, dakika, google, face, youtube, okul, internet, haber7, spor, kosova, facebook, caps, twitter, izle
more info collapse
160
renault kosovo
vizitoni faqen zyrtare renault kosovës. mësoni më shumë për pasagjer renault, furgonë dhe mjete të tjera, dhe ofertat tona të fundit. orari një test drive dhe për të gjetur shitësi tuaj.
renault, rrjetit, dealer, manufacturer, vans, makinat, automobile, kosova, furgona, renualt, renalt
more info collapse
161
auto lami
auto salloni - auto lami
cars, kosova, vetura, salloni, auto, autosalloni
more info collapse
162
trádió - a mentő állomás
a trádió egy olyan magyar rádióállomás, amely a mentősöknek és a tűzoltóknak készült, róluk szól, de természetesen számít a kívülállók érdeklődésére is.
radio, agency, kosova, mercurius, internet, tradio, tuzolto, internetes
more info collapse
163
lajmi fundit - 24.al
lajmi fundit, lajmet e fundit, aktualitet, politike, kronike, lajmi fundit nga kosova, lajmi fundit nga maqedonia, lajmi fundit nga bota
more info collapse
164
dituria reisebüro - start
frankfurt, berlin, dortmund, stuttgart, duesseldorf, bielefeld, koeln, hannover, hamburg, belgjik, belgium, nuha, demiri, bruxelles, amsterdam, krefeld, venlo, holland, roermond, dragash, skenderaj, gjilan, mitrovic, gjakov, shtime, prizren, gjermani, kosova, ferizaj, prishtin, istog, klin, obiliq, podujev, vushtrri, leposaviq, shterpc, viti, malishev, lipjan
more info collapse
165
ipe - international progressive education - home
international progresssive education is a not for profit organization dedicated to extending educational opportunities for the youth of kosovo through research and innovative educational projects.
education, kosovars, young, youth, people, projects, kosova, research, kosovo
more info collapse
166
avrasya yazarlar birliği
avrasya yazarlar birliği - kalem ve gönül kardeşliği için...
senaryo, metin, hikaye, kosova, tuva, kalem, mahmut, kalemler, trakya, edebiyat, yazar, azerbaycan, kazakistan, tacikistan, avrasya
more info collapse
167
index
international, westerman, toby, news, today, analysis, states, independent, commonwealth, belarus, translations, ukaraine, germany, asia, central, yugoslavia, russia, china, taiwan, kosova, kosovo, serbia, balkans, cuba
more info collapse
168
k.f. istogu | faqja zyrtare
k.f. istogu - klubi futbollistik istogu https://www.facebook.com/fcistogu granit jahaj liridon bujupaj
istogu, gashi, kushtrim, demaj, bajramaj, dervishaj, maxharraj, bajra, rugova, bajraktari, burim, musolli, alban, insurance, granit, podrimaj, elvis, dreshaj, soccer, loans, liga, futboll, kosova, credit, pare, mortgage, gjimmat, gacaferi, adnan, morina, futbol, kadri, drilon, kastrati, kosovo, besnik, dardan, nike, adidas, lawyer
more info collapse
169
vas tour kosova
i pari tour operator shqiptar qe ofron pushime gjate gjithe vitit. vas tour e mbeshtet punen e tij ne nje staf shume profesional si dhe me nje eksperience te konsiderueshme ne fushen e sherbimeve.
pushime, bileta, charter, kolashin, spanja, turqi, mavrovo, krocera, qera, makina, dubai, roma, avioni, antalya, kulturore, programe, hotel, ekskursion, futboll, cruise, sport, londra
more info collapse
170
muzik shqip - tv shqip - chat shqip - filma shqip - humor shqip - radio shqip - lajme shqip
muzik shqip, mp3 shqip, chat shqip, tv shqip, tv shqip live, chat shqiptar, albanian musik, muzik shqip mp3, muzike shqip, kosova shqip, muzika shqip, shqiptar, popullore, xeher.de
more info collapse
171
home - www.mi-moda.de
mi-moda mi moda peje deqan kosova fustana velle brautkleider hochzeitskleider abendkleider maturantet huazojme velle dhe fustana
velle, fustana, huazojme, peje, moda
more info collapse
172
lajmet.com | qendra informative shqiptare "liria" - lajmet e fundit, lajme, albanian, te reja, shqip, lajmet kryesore, maqedoni, kosove, shqiperi
lajme, lajmet e fundit, lajmet me te reja, lajmet lokale, lajmet me te reja nga maqedonia, lajmet shqip nga, kosova, maqedonia, macedonia, makedonia, shqiperia, bota, ballkan, albania, politika, patriot, atdhetar, uck, iliria, histori, lajmetshqip, tetova, tirana, prishtina, gostivar, parlamenti
more info collapse
173
maglaj.net - internet servis grada maglaja
internet servis grada maglaja - prvi maglajski news portal - maglaj.net - najnovije vijesti i informacije iz maglaja - 24h live web cam - live radio maglaj
maglaj, ozren, kosova, rakovac, osve, radio, mulabdic, edhem, lijesnica, mandic, gradina, maglajski, kursumlija, natron, hayat, leopold
more info collapse
174
auto krasniqi
faqja zyrtare e adnan abrashit
shiko, news, video, reklama, kosove, kosovo, foto, publicitet, regjionale, rajonale, nderkombetare, emisione, last, kosova, televizion, graphic, design, therande, suhareke, sopa, television, privat, gnaf, faton, lokale, lajmet, magjike, magjia, adnan, abrashi, adnani, filofia, filozofi, misteret, mister, mistika, psikologjia, parapiskologjia, abrash, teleteksi
more info collapse
175
finance office | treuhand - steuern - recht | dübendorf | zürich | bern | basel | st. gallen
unsere dienstleistungen: treuhand, buchhaltung, steuern, beratung
mwst, steuererklrung, kontabilitet, einzelunternehmen, einzelfirma, uster, gmbh, keshille, tatim, kosovo, zvicer, schweiz, kosova, albanisch, tatimet, shqip, hinwil, steuern, mehrwertsteuer, beratung, buchhaltung, treuhand, office, finanzen, firma, basel, muttenz, wetzikon, unternehmen, finance
more info collapse
176
julia gorin
republican conservative gop julia gorin balkans balkan yugoslavia comedy humor comic comics comedian comedienne croatia croat croats croatians bosnia bosnians bosniaks bosnian kosovo kosova kosovars kosovar macedonia montenegro fyrom jihad jihadists albania albanians albanian islam muslim muslims islamists milocevic slobodan milocevic karadzic radovan karadzic srebrenica genocide mihailovic draza mihailovich chetniks chetnik vatican jews jewish jew israel serbia serbs serbian serb
milocevic, karadzic, islamists, srebrenica, slobodan, muslims, radovan, muslim, albania, jihadists, albanians, albanian, islam, genocide, mihailovic, israel, serbia, serbs, serb, serbian, jewish, jews, mihailovich, draza, chetniks, chetnik, vatican, jihad, fyrom, humor, comedy, comic, comics, comedienne, comedian, yugoslavia, balkan, conservative, julia, gorin
more info collapse
177
link - nettverk for globalt fellesskap
link - nettverk for globalt fellesskap - (tidl. fredsstikka), har fra 1982-1999 vrt et nettverksblad som hver annen mned har brakt informasjon og artikler om freds- og fredsrelaterte initiativ til fredsaktivister, - organisasjoner og andre interesserte.atomkraftatomvpenbosniabker:dikt fn - de forente nasjonerfredsarbeidglobaliseringjugoslaviasolidaritetkosovakrigsforbrytelsermilj - kofilosofiossetsjetsjenia timor
jugoslavia, solidaritet, globalisering, fredsarbeid, kosova, krigsforbrytelser, tsjetsjenia, timor, osse, kofilosofi, milj, nasjoner, forente, atomkraft, fellesskap, globalt, atomvpen, bosnia, dikt, bker, nettverk
more info collapse
178
tekno trade
pjese, vegla, kamza, varese, hekrari, zdrukthtari, mobileri, ndertimatar, punetore, punetor, helmete, kabell, ndertimateri, vazhdues, dritare, ajrosje, ventilim, bulona, tiplla, pazar, qyllan, pune, puune, doreza, punetoresh, belton, tretes, kopsht, dera, pjesa, shtraf, qekiq, shpajz, shfajc, kosova, syza, vida, kaqavida, prizren, burgi
more info collapse
179
..:: edilgraniti | graniti | mermer ::..
graniti prizren, mermer prizren, kosova graniti, granite, marble.
marble, graniti, edilgraniti
more info collapse
180
gjiganti, diaspora shqiptare, arg
gjiganti
shqiptare, webfaqet, televizionet, ambasadat, shqiptaret, gazetat, bizneset, shtypi, diaspora, kosova, shqiperia, diaspore, broshurat, maqedonia, gjermania, shqip, radio, zvicra, mergata, radiot, ditor, ditore, portalet, gjiganti, gazeta, shqiptar, komuniteti, emigranti
more info collapse
181
albaniasoccer - futbolli shqiptar - lajme & statistika nga kombetarja, superliga dhe sporti shqiptar
gazeta online albaniasoccer - futbolli shqiptar. lajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online
video, shkoder, partizani, dinamo, teuta, skenderbeu, duka, kategoria, renditja, statistika, live, ndeshje, fshf, albania, kombetarja, shqiptar, futbolli, shpresat, vllaznia, kosova, superliga, bylis, tirana, albaniasoccer
more info collapse
182
enrad - a member of group
jugoterm, radiator, radiators, nxemje, qendrore, gjilan, shtepi, europe, home, yugoterm, kosove, enrad, engoficce, shqiperi, panel, serbia, gypor, kosova
more info collapse
183
3d orkide yapi dekorasyon
kosova mahallesi ödül sokak no: 6/c selçuklu / konya
dekorasyon, duvar, zemin, kaplama, boyut, boyutlu, epoksi, gergi, panel, tavan, dekor, orkide3d, konya, orkide, polimerik
more info collapse
184
ngjarjet.com - lajmet e fundit,lajmet e fundit nga shqiperia,lajmet e fundit nga kosova,lajmet e fundit nga maqedonia,lajmet e fundit nga bota.lajme shqip
ngjarjet.com eshte nje webfaqje per arkivim dhe lexim sa me te leht dhe te shpejt te te gjitha lajmeve dhe ngjarjeve me aktuale ne internet. te gjith ju mund te publikoni nje lajm edhe ai lajm do te jet ne sitin ton me emrin tuaj. ju falemnderit privacy policy / privatsia
shqip, lajmet, lajme, sociale, programe, social, bookmarking, bookking, albanian, lojra, fundit, opinion, reja, dites, kenge, komentime, bota
more info collapse
185
albanische übersetzungen
albanisches dolmetscher- und übersetzungsbüro
vereidigter, kastrati, dolmetscher, urkunden, kosovo, luljeta, albanische, kosova, zeugnisse, konsekutivdolmetschen, simultandolmetschen, konferenzdolmetschen, sprache, verhandlungsdolmetscher, fernsehdolmetscher, beglaubigung, dolmetschen, beeidigter, albanien
more info collapse
186
portali flashlajme, informim i shpejt dhe i drejtë
informimi sa më i shpejt dhe i drejt.lajme nga vendi dhe bota.
lajme, flash, manchester, mitrovica, peja, kosova, shqiperia, prishtina, balkan, mumajesi, nora, istrefi, flori, liga, trepca, futboll, madrid, real, ronaldo, zidane, inter, milan, barcelona, chelsea, united, rita, city, arsenal, liverpool, shpend, shaqiri, xherdan, lorik, cana, jonuzaj, adnan, shendeti, lifestyle, sport, shqip
more info collapse
187
caritas zürich - startseite
caritas zürich setzt sich für armutsbetroffene familien und benachteiligte menschen im kanton zürich ein, unabhängig von nationalität und weltanschauung.
zuerich, schweizer, notlage, schweizerin, auslaender, sozialberatung, pfarreien, kanton, armut, kirche, freiwilligenarbeit, verschuldung, work, kosovo, kosova, fuersorge, urat, sozial, alter, ausbildung, stadt, arbeitslosigkeit, erwerbslosigkeit, integration, volunteer, diakonie, switzerland, suisse, svizzera, svizra, hilfe, schweiz, hilfswerk, zurigo, zurich, regionalstellen, menschen, spenden, kleider, sammeln
more info collapse
188
istanbul turizm | istanbul turizm
istanbuln turizm është themeluar në vjeshtë të vitit 2014, në prishtinë . sipas normave ndërkombëtare .istanbuln turizm operon me një numër të konsiderushëm në tër vendeve e evropës e më së shumti në turqi . koncepti i ynë është e ofrimin e kushteve dhe ofertave sa më të pershtatshme për klijentat tanë . duke punuar në drejtim të rritjes së besueshmëris tek ne nga konsumatorët tanë si në rrjetin rrugor edhe ate ajror . përbëhet nga një staf të kualifikuar dhe me zdjershmeri të lartë në punë dhe me një paraqitje mjaftë të lartë profesionale , ku janë të shpërndarë në të gjitha qytetet e kosovës .
2014, vera, udhtime, 2015, kosova, prishtie, prishtina, kosove, agjension, turisitik, agjencion, turizm, turizem, operator, opereter, tour, istanbul
more info collapse
189
veteranhuset - for hjemvendte soldater
veteranhuset er et projekt for danske veteraner. projektet støtter og giver den enkelte mulighed for at blive afklaret om sin fremtidige rolle på arbejdsmarkedet og i livet generelt. projektet er særligt rettet mod danske soldater, der efter udsendelse for danmark bokser med at finde sig ordentlig til rette - direkte eller indirekte relateret til udsendelsen som soldat.
ptsd, etiopien, eatrea, afrikas, makedonien, kosova, kroatien, bosnien, kosovo, horn, pirater, traumer, fleksjob, balkan, somalis, irak, arbejde, ledig, sygemeldt, depression, stress, veteran, udsendt, hjemvendt, jobcenter, rehabilitering, missioner, soldat, handlingsplan, arbejdsmarked, fremtid, afghanistan
more info collapse
190
dielli | dielli.al - jeto me lajmin
dielli.al – jeto me informacionet më të shpejta dhe të fundit mbarëshqiptare dhe botërore; me lajme politike, ekonomike, kulturore, sportive, shëndeti dhe me shërbime informative të përditshme.
frroku, dielli, lajme, fundit, cmime, tirana, shqiperia, kuvendi, 2020, karburante, 2015, tendera, ligjet, mjekesia, ligji, tregu, kosova, gaszjelles, njoftime, celularet, keshilla, bleona, gazeta, fitnes, tuna, punesime, behet, zoti, gjyqi, seks, dieta, konkurse, nishani, rama, qeveria, shendeti, partia, shendet, kristiandemokrate, shqip
more info collapse
191
media e lire - lajme nga bota për ju..
media e lire news agency, lajme nga bota për ju.
sejjid, palestine, pakistan, nigeria, polonia, rumania, rusia, sociale, problemet, maqedonia, liban, amerika, latin, kuvajt, libia, lindja, hasan, malajzia, mesme, mianmar, turqi, tunuzia, islam, ukraina, vatikan, veta, balkanit, vendet, somalia, sllovenia, siria, serbia, spanja, spor, arabie, suudi, sudan, nasrallah, fetare, azia
more info collapse
192
kutrubes travel: balkan vacations and cultural travel to the balkans. specializing in travel to albania and croatia
a boston travel agency offering group tours and custom travel itineraries to croatia, albania, serbia, romania, bulgaria, montenegro, bosnia and herzegovina.
travel, tours, tour, adventure, group, europe, custom, balkans, cyprus, malta, ireland, greece, italy, asia, states, baltic, baltics, central, iran, sicily, uzbekistan, syria, eastern, russia, ukraine, belarus, kutrubes, moldova, libya, tunisia, lebanon, east, serbia, jordan, africa, north, middle, kosova, agent, odyssey
more info collapse
193
fahrschule pacolli | home
fahrschule pacolli schnell und günstig und das mitten in zürich. die einzige fahrschule in zürich die nothelferkurs auf albanisch und auf deutsch bietet. ein komplettes angebot: das nothelferkurs, theorie, verkehrskunde, wab kurse gutschein von 50 chfr sowie fahrstunden mit einem modernen golf 6 beinhaltet, macht den weg zum führerschein einfach und kurz. fahrschule pacolli zürich, zwei sprachig.
pacolli, autoshkolla, shqip, zvicer, fahrschule, fahrstunden, lejes, ndihma, shqipe, kurse, pare, marrja, myzhde, nothelferkurs, verkehrskundeunterricht, sami, ndjekjen, kosova, bizneset, kurseve, mundeson, albgo, autoshkolle, iphone, patentshoferit, vozitje, perkthimi, gjuhe, gjermanisht, diaspora, vetme, deutsch, verkehrskunde, kurs, albanisch, golf, plus, prishtina, weiterausbildung, fahren
more info collapse
194
tregukosovar.com
tregukosovar.com ju mundëson blerjen dhe shitjen e gjësendeve të ndryshme në komunen tuaj. ketu mund te gjeni vetura, shtëpi, telefona, kompjutera, prona dhe shumë kategori tjera. nëse keni diçka për të shitur, publiko shpalljen tuaj falas! tregukosovar.com allows you to buy and sell of various items in your municipality. here you can find cars, homes, cell phones, computers, real estate and many other categories. if you have something to sell, publish your announcement free!
shpallje, oriendi, motorcycle, cars, spare, trucks, cranes, agricultural, machines, sherbime, literatur, libra, merrjep, instrumente, sport, construction, ndermarrje, lokale, kafsh, garden, toys, children, computers, animals, bicycle, phones, clothing, shoes, household, tools, furniture, lands, houses, clothes, rent, apartments, bicikleta, motorcikleta, veturash, pjese
more info collapse
195
albparajsa.com - lajmet e fundit nga vendi dhe bota ne shqip
albparajsa eshte portal i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen shqipe. lajme me te fundit nga ekonomia, sporti, magazina, shëndetësia etj
news, rajoni, lajme, lajmet, sport, kosovo, gazeta, newspaper, albania, internet, shqiperia, business, shqip, organizations, breaking, poll, documents, balkans, press, tenders, horoscope, technolog, motit, tension, technology, investments, travell, macedonia, romania, shqiperise, politics, science, kosoves, maqedonise, international, greqise, national, bulgaria, serbia, yugoslavia
more info collapse
196
ekspres - portali i lajmeve online | albania
ekspres - portali i lajmeve online | albania
news, lajme, tema, lajmet, gazeta, kosovo, online, notizie, ekspres, albanese, lajmi, balkans, fundit, shqiptare, tirane, shqiperia, albania, live, score, montenegro, valona, scutari, hungary, shkoder, vlora, shkodra, bosni, durazzo, tenders, investments, travel, documents, greece, tirana, albanesi, durres, poll, press, croatia, macedonia
more info collapse
197
slavica trans inc. - an international shipping company - rosedale, ny
slavica trans inc. is an international shipping company that focuses on providing reliable, friendly and cost-effective shipping services from the united states to the balkans, including croatia, albania, kosovo, montenegro, macedonia, slovenia, serbia and bosnia & herzegovina. we specialize in international containerized shipping, including cars, packages, construction materials and furniture; anything you need to transport abroad.
shipping, international, container, freight, transport, ship, slavica, delivery, your, moving, boat, cargo, shqypnia, tuzla, subotica, shqipnia, sarajevo, podgorica, dalmacija, novi, pristina, prishtina, balkan, dalmatia, vojvodina, beograd, ljubljana, professional, slavca, dock, baltimore, slavia, slvica, mari, transportation, trans, jersey, york, quick, fast
more info collapse
198
lajmet e fundit | albachat | muzik shqip 2015 | humor shqip 2015 | horoskopi 2015 | bota e yjeve | vipat shqiptare | poezi dashurie 2015 | sms dashurie 2015 | radio zemra - www.zemra.org
zemra | albachat | alba chat | muzik shqip 2015 | humor shqip 2015 | lajmet e fundit | horoskopi 2015 | filma shqip 2015 | bota e yjeve | vipat shqiptare | poezi dashurie 2015 | sms dashurie | radio zemra - www.zemra.org
zemra, dashurie, chat, horoskopi, shqip, lajme, tregime, poezi, seksuale, barcoleta, seksi, edukata, radio, vjetor, erotike, 2015, muzik, lajmet, gostivari, polic, humor, bjondina, shendetesia, sport, intime, nasradini, fiter, video, namazi, videoklipe, muzikat, bajrami, urime, hitet, dashuria, shkupi, zemren, tirana, prishtina, zemrat