BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Lajme

Top 250 Websites on LAJME

Download The Top 250 Websites in Excel
rank
url
title
description
keywords
alexa rank
quantcast rank
similar
more info collapse
1
lajmi i fundit - gazetaexpress
gazetaexpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e vip-ave, shëndetësia etj.
ekonomi, kosova, lajme, gazetaexpress
864
more info collapse
2
lajmet e fundit - telegrafi
telegrafi iu sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
2,344
more info collapse
3
noa lajme - agjencia kombtare e lajmeve
noa - agjencia kombtare e lajmeve - e vetmja 24 or, minut pas minute, lajme nga shqipria, kosova, maqedonia dhe pjesa tjetr e bots
lajme, fundit, lajmi, shqiperia, ballkani, kosova, sport
6,033
more info collapse
4
gjirafa.com - kërko në gjuhën tënde
faqe, shqip, tirana, prishtina, albania, prizreni, ferizaj, eshte, shqiperia, gjitha, lajme, kerko, gjirafa, interneti, kosova
11,274
more info collapse
5
shekulli online
informacion, analiza, foto, video; në faqen e gazetës
lajme, fundit, shekulli, lajmi, shqiperia, online, gazeta, shqiptare, kosova, sport, ballkani
13,483
more info collapse
6
lajme,lajmet e fundit,lajme shqip,lexo lajme,lajmi fundit.
lajme e fundit shqip, lajme vip, life style, lajme shqip, lexo lajme, lexo.al, foto lajmet, aktualitet, lajme politike, lajme show biz, autoktone, lajme sociale, kronike
lajme, lexo, shqip, show, politike, autoktone, kronike, sociale, aktualitet, fundit, life, foto, style, lajmet
26,537
more info collapse
7
balkanweb.com "publicitet"
balkanweb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj. english versions: balkanweb, is the first interactive site about balkan region. it gives news, and other information about tender, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports for all the countries of the region
news, rajoni, balkanweb, balkans, lajme, ballkanweb, balkan, albania, business, technology, lajmet, newspaper, kosovo, ballkani, ballkan, serbia, bulgaria, yugoslavia, romania, poll, croatia, press, sport, macedonia, shqiperise, daily, international, national, politics, breaking, science, greqise, maqedonise, montenegro, hungary, kosoves, internet, greece, tension, artikull
32,290
more info collapse
8
living - stil jetese
living është i pari dhe i vetmi brand në shqipëri për stilin e të jetuarit. revista living, living tv, botimet living dhe living web, pjesë e platformëstring.
embelsira, botimet, fitness, living, lojra, shtatzania, shtepi, dasma, femije, shqiptare, mode, kujdesi, udhetime, iphone, android, samsung, plazh, avioni, trupin, shendeti, bileta, make, showbiz, kanali, horoskopi, news, lajme, tring, revista, gazeta, online, kuzhin, tradicional, aerobi, kuzhina, sport, meshkuj, receta, jetuarit, femra
32,399
more info collapse
9
fax.al
lajme, galeri, foto, video, futboll, rezultate, gola, sport, jeta, ekonomi, bota, maqedoni, ballkan, kolumna, kosove, argetim, shqiperi
33,440
more info collapse
10
shqiptarja.com
shqiptarja.com sht website m profesional dhe i pavarur me lajme nga shqipria dhe ballkani. n mnyr t shpejt dhe t verifikuar me disa burime ju do t gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, t shkruara nga gazetart m t przgjedhur. ktu do t gjeni investigimet e shtjeve t rndsishme kombtare, politike, ekonomike, t bra nga gazetart m t mir investigativ t medias shqiptare. english versions: shqiptarja.com is the most professional and independent website in albania and balkan region. it gives news, and other independent information about politic in the country and in the region, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports from the best investigative journalist o
shqiptarja, lajmet, gazeta, lajme, raportoni, fundit, balkan, notizie, lajmi, ballkani, balkans, shqiptaria, ballkan, albania, shqiptare, rilindasi, tension, horoscope, weather, njoftimi, njoftim, njoftime, exchange, gazetat, online, newspaper, tenders, scutari, shkodra, shkoder, valona, sarande, kosova, indipendnete, giornale, grecia, kosov, vlora, durres, documents
52,756
more info collapse
12
portali indeksonline - ballina
portali indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët - indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës.
indeks, indeksonline, indexonline, online, politike, ekonomi, kosova, kosove, shqiperia, bota, lajme
62,014
more info collapse
13
kreu - javanews.al
javanews , javanews , lajme , zgjedhje, opinione , kuriozitet, lifestyle, rezultate ndeshjesh, live , komisioni i zgjedhjeve , albania vote , votim , vota , albanian election , lajm, lajme, lajme sportive , lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli , bota , shqiperia , ps , pd , berisha , sali , sali berisha , edi rama , ilir meta , ilir , lsi , levizja socialiste per integrim , partia demokratike , partia socialiste , gatim , receta gatimi , si te gatuash , shqiptar , shqiperia e madhe , shqiperia , shqiptar , gazeta , gazeta shqiptare , shtypi sot , shtypi i dites , showbiz , metropol , tirana , rajoni, rajon, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newspaper, weather, sms, parashikimi i motit , horoscope, tension, travell, news, investments, tenders, documents, organizations, internet, news and press, poll, news of kosovo, kosova , news of albania, sport , kosovo, maced
lajme, news, shqiperia, lajmet, albania, gazeta, partia, shtypi, lajmi, shqiptare, shqiptar, fundit, kosovo, berisha, sali, ilir, javanews, socialiste, lajmerimi, gazetat, exchange, rajon, metropol, showbiz, dites, tirana, rajoni, lajmerime, online, lajmerim, internet, organizations, documents, press, poll, sport, kosova, tenders, investments, weather
66,231
more info collapse
14
fishmedia
indeksonline.net sjell tek ju lajmet e fundit shqip në kohë reale nga politika, sporti, bota e vip-ave, shëndetësia etj.
ekonomi, kosova, lajme, indeksonline
67,963
more info collapse
15
lajme.al - lajmet e funditlajme.al | lajmet e fundit
lajmet e fundit
109,972
more info collapse
16
lajmi i fundit-lajmifundit-lajme | balkan, weblajme, shqip, lajmet e fundit, gazeta online
137,431
more info collapse
17
newsbomb
portali me i madh i lajmeve ne shqiperi, albania
lajme, shqiperia, sport, kulture, showbiz, lajm, fundit, newsbomb
143,111
more info collapse
18
agjencia e lajmeve sot news | agjencia e lajmeve sot news lajme nga shqiperia, kosova, rajoni dhe bota, politike, kronike, aktualitet, dossier, kulture, sport
192,767
more info collapse
19
gjirafapikbiz - prej shtatorit...
biznese, pikbiz, prishtina, tirana, albania, prizreni, eshte, gjitha, shqiperia, ferizaj, lajme, shqip, lokacion, kerko, gjirafa, interneti, faqe, kosova
212,153
more info collapse
20
lajme, analiza dhe investigime nga shqipëria dhe rajoni
reporter.al sjell lajmet e fundit, analizat, investigimet gazetareske dhe opinionet mbi shqipërinë dhe rajonin
rajoni, shqiperia, intervista, investigimi, lajme
224,144
more info collapse
21
agjencia telegrafike shqiptare
agjencia telegrafike shqiptare - e para dhe e vetmja agjenci telegrafike, agjenci lajmesh, shteterore ne shqiperi. lajmet zyrtare dhe lajmet me te fundit ne kohe reale.
shqiperi, zyrtare, agjenci, lajme, telegrafike, lifestyle, politike, showbizz, tirane, faqe, ekonomi, zyrtar, website, fundit, atsh, shqiptare, lajmesh, lajmet, agjencia, artikuj
266,821
more info collapse
22
tekste këngësh shqip dhe videoklipe
muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.
albania, kenget, midi, karaoke, albanian, shqiperia, chat, download, shkarko, shqiptare, video, teksti, muzika, shqip, kengesh, tekst, videoklipe, kosova, festivale, spoti, spot, tekste
298,852
more info collapse
23
zhurnal - agjenci e lajmeve!
zhurnal | agjenci e lajmeve
lajme, zhurnal, maqedonia, kosova, shqiperia, bota, kuriozitete, makedonija, macedonia, medicina, foto, technology, sport, ekonomi, kulture, editoriel, automobilizen, showbiz, intervista
306,747
more info collapse
24
lajme sportive | lajmet e fundit | telesport
lajme sportive nga vendi e bota ne kohe reale nga futbolli, basketbolli dhe sportet tjera.
lajme, sporti, fundit, lajmet, kombetarja, online, shqip, europjan, sportive, lajmi, futboll, jashte, shqiperia, basketboll, formula, motogp
324,892
more info collapse
25
ballina - kosovapress
agjencia e pavarur e lajmeve kosovapress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga kosova, rajoni dhe bota.
fundit, lajmet, shqipetare, shqip, gazeta, lajme
325,567
more info collapse
26
televizioni shenja | lajme , informacion , seriale
326,603
more info collapse
27
alsat-m | fillimi
alsat-м televizioni kombtar
alsat, lajme, filma, seriale, programa, maqedonia, televizion, alsatm, kombtar, portal
336,801
more info collapse
28
tirana observer | lajme nga shqiperia, bota dhe rajoni
357,355
more info collapse
29
supersport | pakete televizive sportive | lajme sportive - supersport.alsupersport | pakete televizive sportive | lajme sportive - supersport.al
supersport.al
380,387
more info collapse
30
___| shkabaj |___ start here | fillo ketu
shkabaj.net, shkabaj.mobi, and shkabaj app: the leading albanian source for information and entertainment.
shqip, moti, streaming, live, daily, breaking, radios, news, wallpapers, videos, classified, heroskopi, weather, bing, filma, kosova, shqiperia, radio, lajme, maqedonia, shpallje, shkabaj, video, maqedoni, shqiperi, kosove, humor
389,371
more info collapse
31
bkt
bkt - faqja zyrtare e bankës kombëtare tregtare
banka, kredi, internet, dega, loans, calculator, kredie, mortgage, banking, visa, kombetare, klient, kredise, llogaritesi, loan, resources, guide, deposit, depozites, llogarites, credit, makine, maestro, electron, udhezues, krediti, llogaritese, mastercard, karte, card, 24x7, vlere, obligacione, letra, publik, bono, thesari, bankingu, bonds, securities
392,311
more info collapse
32
ballina - rajonipress.com
agjencia rajonale e lajmeve - rajonipress.com, lajme lokale nga anamorava, rajoni, bota, gjilan, kamenice, viti, novoberde, prishtina, kosova, republika e kosoves
rajonipress, republika, kosoves, kosova, gjilani, prishtina, gjilan, bota, kamenice, viti, novoberde, rajoni
478,903
more info collapse
33
informohu — lajme
lajme
487,436
more info collapse
34
gazeta e re
gazeta e re është një medium që përpiqet të krijojë shteg kundër rrjedhës, duke synuar të përfaqësojë interesin e qytetarit të thjeshtë, apriori anën humane.
portali, lajmi, prishtina, shqiperi, politika, prizren, parlamenti, lajme, kosove, kosova, gazeta
509,654
more info collapse
35
home - illyria
illyria | gazeta shqiptaro-amerikane në new york
shqip, albanian, gazete, lajme, albania, macedonia, news, kosovo, maqedoni, shqiperi, kosove, illyria
518,018
more info collapse
36
almakos | shkurt e shqip
lajme, informacione, shqip, maqedonia, fundit, lajmet, gazeta, sport, maqedoni, teknologji, kuriozitete
536,063
more info collapse
37
presheva.com web portal
portali i lajmeve te fundit te lugines se presheves. me ne ndryshe, presheva.com - since 1997
presheva, lugina, kosova, lindore, lajmet, lajme, presheves
541,505
more info collapse
38
gjuha shqipe
synon që të jetë portali më i madh shqiptar, me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. në rend të parë portal shqiptar, mbarëkombëtar dhe pa dallime.
gjuha, letrar, letrare, edhe, librin, programim, elektronik, lokalizim, shqiptare, fejtone, opinione, editoriale, lajme, artikuj, shqip, shqipe, kultura, fillimi, lajmetari, shqiperia, kosova, kosovare
566,921
more info collapse
39
gazeta telegraf : me ne dita nis ndryshe
faqa zyrtare e gazetës telegraf, politike, aktualitet, opinione, dosier, ekonomi, sociale, kulture, sport, shendetesi, arsim etj.
shendetesi, albania, shqiperia, shqip, sociale, kulture, news, informacione, politike, analize, lajme
586,867
more info collapse
40
borozani.com - lajme sport shqip.
sport shqip në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale.
621,566
more info collapse
41
lajme javore - te gjitha lajmet ne nje vend.
te gjitha lajmet ne nje vend.
705,452
more info collapse
42
kultplus.com
kultplus sht portali i par dhe i vetm q i dedikohet ngjarjeve nga kultura. portali do t ket lajme, intervista, tema dhe opinione q lidhen me kulturn n prgjithsi dhe ngjarjet kulturore n veanti, n kosov dhe n bot. nj vend t veant do t z edhe komunikimi kulturor kosov - diaspor.
732,348
more info collapse
43
shqipmedia.com - kënaqësia e të lexuarit shqip
shqipmedia është një organizatë mediatike jo qeveritare e cila përmes metodave të medies së pavarur më një prodhim online, promovon lirin e mediave dhe punon në
lajme, shqip, tetova, maqedonia, rajoni, showbizi, sportive, informacione, pdsh, gostivari, shkup, kumanova, struga
739,759
52,325
more info collapse
44
gazeta standard online | lajme nga shqiperia
813,302
more info collapse
45
acp | albanian construction portal
acp, albanian construction portal, portali i ndertimit, kompani ndertimi, materiale ndertimi, projekte ndertimi, panaire ndertimi, lajme ekonomike, arredim shtepie, tendera,
828,698
more info collapse
46
rrjeta.al - "peshkojmë" informacion
peshkojme lajmin e fundit.
sporti, lajme, rrjeta
847,797
more info collapse
47
elbasani plus elbasan lajme shendet kronika lajmi i fundit sport intervista bota kuriozitete teknologji shqiperi elbasaniplus
855,503
more info collapse
48
veriu portal - kreu
veriu portal shtepia e shqiptareve ne internet!
tetova, prishtina, shqip, lajme, video, tirana, finance, portal, albania, moti, koha, kursi, shqiperia
865,340
more info collapse
49
shqip24.tv - televizione shqiptare ne internet
shiko televizione shqiptare live ne internet dhe falas, albanian channels, mundesuar nga shqip24.tv
brother, live, shqip, news, albania, agon, portokalli, tring, sport, grand, flash, chat, lajme, alpazar, evente, hotel, televizione, tirana, channels, albanian, falas, shqiperi, klan, vizionplus, shqip24, bigu, bba8
887,655
more info collapse
50
portali veriu.info | lajme nga veriu i kosovës politikë, sport, ekonomi, mjedis e teknologji
895,342
more info collapse
51
gazeta ekonomia
portali gazeta ekonomia i dedikohet lajmeve ekonomike nga vendi, rajoni dhe bota. po ashtu, në portal publikohen opinione, analiza ekonomike dhe këshilla
opinione, lajme, analiza, ekonomia, gazeta
905,546
more info collapse
52
veqshqip lajme te reja dhe te ndryshme nga rajoni dhe bota.
934,385
more info collapse
53
η σελίδα της αλβανικής κοινότητας στην ελλάδα
η σελίδα της αλβανικής κοινότητας στην ελλάδα
lajme, emigrantet, albania, news, ligjet, metanastes, sthn, ellada, albanoi, greqi, shqip, shqiperia
973,281
more info collapse
54
lajmet e fundit shqip
gazeta lajme shqip online nga kosova, shqiperia, maqedonia, zvicra, gjermania. lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne showbiz, lifestyle, muzike, politike, sport
kosova, shqiptare, bota, fundit, gazeta, lajmet, 10minuta, lajme, shqip
983,820
more info collapse
55
24 ore lajme | lajmet më të reja në gjuhën shqipe
33,808
more info collapse
56
lajme shqip | lajmi i fundit, lajm sot, lajmet e fundit, ballkanweb, lajme, gazeta
lajmi i fundit, lajm sot, lajmet e fundit, lajmet, gazeta shekulli, ballkanweb, lajme, gazeta, tema, panorama, lajme nga shqiperia, news 24 shqip, pagesat ne thesar, tv online shqip
48,823
more info collapse
57
lajmet e fundit nga sporti - sporti total
lajmet me te reja nga sporti vendor dhe ai nderkombetar. sportitotal eshte faqja numer nje per informacione rreth sportit.
boks, basketboll, tenis, kampionati, boteror, formula, sportive, sport, ngjarje, futboll, lajme
74,997
more info collapse
58
lajme globale - lajme globale ju sjell lajme në kohë nga i gjithë globi
lajme globale delivers the latest breaking news and information on the latest top stories, weather, business, entertainment, politics, and more.
more info collapse
59
lajme globale - lajme globale ju sjell lajme në kohë nga i gjithë globi
lajme globale delivers the latest breaking news and information on the latest top stories, weather, business, entertainment, politics, and more.
more info collapse
60
lajme globale - lajme globale ju sjell lajme në kohë nga i gjithë globi
lajme globale delivers the latest breaking news and information on the latest top stories, weather, business, entertainment, politics, and more.
more info collapse
61
lajme - infodirekt.tv
lajme, bota, portal, video, keku, kedsi, qeverija, info, shqiptare, portale, qeveria, vendi, sport, ekonomi, aktualitete, muzike, kulture, rajoni, shqip, tradite
more info collapse
62
lajme nga portali informativ prizrenpress
prizrenpress eshte portal lajmesh i cili fokusohet me se shumti ne lajme vendore respektivisht lajme nga qyteti i prizrenit dhe me gjere. me shpejt, sakt.
more info collapse
63
shqipreport
lajme ne shqip. kryesisht nga jugu i shqiperise.
lajme, ballsh, rroskovec, tirane, fieri, patos, lushnje, report, shqip, shqipreport, fier, mallakaster, seman
more info collapse
64
lajmi fundit nga shqiperia| lajme nga futbolli| lajmet shqip nga kosova
lajmi fundit nga vendi rajoni dhe bota.lajme nga sporti, showbiz, horoskopi, foto, video teknologjia etj. lajmi fundit nga maqedonia kosova etj.
lajme, futbolli, albania, zbavitje, vipat, shendeti, video, brother, foto, sporti, fundit, kuriozitete, showbiz, lajmet, teknologji
more info collapse
65
lajme shqip shqiperia kosova express lajme shqip shqiperia kosova express
presidenciale 2012, fevziu: si e binda metën që artan hoxha të ishte kandidat (video) - doberman vs. puma, dyluftimi i ashpër (video) - ja si është të jetosh në tendë (video) -
express, kosova, shqiperia, shqip, lajme
more info collapse
66
veqsport.com
portali me i pasur sportiv shqipetar. lajme sportive, analiza, parashikime, transferime live, ndeshje live, rezultate live - veqsport.com
lajme, portal, sportive, analiza, transferet, fundit, klubet, parashikime, shqipetar, informativ, futboll, sportiv, sporti, shqip, sport
more info collapse
67
tetova1.com
lajme per trojet shqiptare ne maqedoni
qytet, universitet, kronike, tetove, arsim, politik, lajme
more info collapse
68
gazeta rilindja demokratike - online
gazeta rilindja demokratike - online
lajme, demokratike, politike, partia, bota, partite, online, sport, ekonomi, historiku, vendi, shqiperi, albanian, tirane, albania, news, shqiperia, gazeta, rilindja, shqiperise
more info collapse
69
lajme shqip | lajme nga rajoni dhe bota
more info collapse
70
fshati ladorisht histori, lajme, tjera. historia e fshatit, lajme rreth fshatit, aktivitet, sport, kulturë
more info collapse
71
lajme sporti | lajme sporti nga vendi e bota, futboll, kombetarja, europiani, superliga, sportmiks, formula 1
more info collapse
72
lajme.in
find cash advance, debt consolidation and more at lajme.in. get the best of insurance or free credit report, browse our section on cell phones or learn about life insurance. lajme.in is the site for cash advance.
lajme, insurance, consolidation, advance, debt, cash
more info collapse
73
ngjarjet.com - lajmet e fundit,lajmet e fundit nga shqiperia,lajmet e fundit nga kosova,lajmet e fundit nga maqedonia,lajmet e fundit nga bota.lajme shqip
ngjarjet.com eshte nje webfaqje per arkivim dhe lexim sa me te leht dhe te shpejt te te gjitha lajmeve dhe ngjarjeve me aktuale ne internet. te gjith ju mund te publikoni nje lajm edhe ai lajm do te jet ne sitin ton me emrin tuaj. ju falemnderit privacy policy / privatsia
shqip, lajmet, lajme, sociale, programe, social, bookmarking, bookking, albanian, lojra, fundit, opinion, reja, dites, kenge, komentime, bota
more info collapse
74
portali flashlajme, informim i shpejt dhe i drejtë
informimi sa më i shpejt dhe i drejt.lajme nga vendi dhe bota.
lajme, flash, manchester, mitrovica, peja, kosova, shqiperia, prishtina, balkan, mumajesi, nora, istrefi, flori, liga, trepca, futboll, madrid, real, ronaldo, zidane, inter, milan, barcelona, chelsea, united, rita, city, arsenal, liverpool, shpend, shaqiri, xherdan, lorik, cana, jonuzaj, adnan, shendeti, lifestyle, sport, shqip
more info collapse
75
skandal.al - informim - transparence - pergjegjesi
skandal.al sht website m profesional dhe i pavarur me lajme nga shqipria dhe ballkani. n mnyr t shpejt dhe t verifikuar me disa burime ju do t gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, t shkruara nga gazetart m t przgjedhur. ktu do t gjeni investigimet e shtjeve t rndsishme kombtare, politike, ekonomike, t bra nga gazetart m t mir investigativ t medias shqiptare. english versions: skandal.al is the most professional and independent website in albania and balkan region. it gives news, and other independent information about politic in the country and in the region, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports from the best investigative journalist of the reg
shtypi, news, lajme, shqiperia, albania, portal, politik, skandal
more info collapse
76
magshqip - lajmet e fundit shqip
lajme, galeri, foto, video, futboll, rezultate, gola, sport, jeta, ekonomi, bota, maqedoni, ballkan, kolumna, kosove, argetim, shqiperi
more info collapse
77
shendetesia.al | lajme nga shendetesia
arsyet më të zakonshme të mungesës së energjisë gjatë ditës tonë, ndërsa studimet kanë treguar se të paktën një prej tyre e bëjnë madje 70 për qind e njerëzve
kujdesi, receta, ushqim, lajme, ditore, jeta, alternative
more info collapse
78
albaniapress.com / shqiperiapress.com
albania press / shqiperia press është faqe informative e pavarur që ka për qëllim ta informojë opinionin mbarëshqiptar dhe atë ndërkombëtar me rrjedhat aktuale në trevat shqiptare në ballkan!
kosova, lajme, shqiperia, albania, lire, shqip, radio, lajm, shqiptare, news, albanian, free, bashkuar, press, etnike, pavarur, ilirida, united, cameria
more info collapse
79
info sot - lajme, sport, vip, ekonomi, lifestyle, gazeta sot
infosot, portal, informativ, lajme, sport, showbiz, moti, kosova, ekonomi, lifestyle, rajoni, opinione, tirana weather, quotes, gazeta, prishtina, gazetat,
more info collapse
80
iliriatv.com - portal informativ ne gjuhen shqipe, me seli ne arizona
iliriatv.com eshte portal me seli ne phoenix arizona shba, ka si qellim informimin e shqiptareve qe ndodhen ne amerike, gjithashtu mbeshtet televizionin tv iliria, qe transmeton programe shqip
lajme, video, iliria, politike, arizona, news, kronike, shqiperia, televizion, shqiptare, politika, gazeta, albania, liliria, televizone, bota, iliriatv, diaspora, informacione, kulture, sport, chat, radio, histori, opinione, albanian
more info collapse
81
albparajsa.com - lajmet e fundit nga vendi dhe bota ne shqip
albparajsa eshte portal i pavarur informativ dhe me i vizituari ne gjuhen shqipe. lajme me te fundit nga ekonomia, sporti, magazina, shëndetësia etj
news, rajoni, lajme, lajmet, sport, kosovo, gazeta, newspaper, albania, internet, shqiperia, business, shqip, organizations, breaking, poll, documents, balkans, press, tenders, horoscope, technolog, motit, tension, technology, investments, travell, macedonia, romania, shqiperise, politics, science, kosoves, maqedonise, international, greqise, national, bulgaria, serbia, yugoslavia
more info collapse
82
motivim.com | fitnes, shëndet, ushqim dhe humbje peshe
mësoni çdo ditë si të jetoni më shëndetshëm, më energjik dhe plotë pozitivitet nga faqja më e suksesshme në gjuhen shqipe.
lajme, shqip, fivestar, kosove, ushqim, shendeti, humbje, peshe, dobesim, shendet, motivim
more info collapse
83
megapress - lajme, magazine, sport, politike, opinione
lajme, shqip, magazine, sport, rajoni, bota, politike, fun, opinione
more info collapse
84
dielli | dielli.al - jeto me lajmin
dielli.al – jeto me informacionet më të shpejta dhe të fundit mbarëshqiptare dhe botërore; me lajme politike, ekonomike, kulturore, sportive, shëndeti dhe me shërbime informative të përditshme.
frroku, dielli, lajme, fundit, cmime, tirana, shqiperia, kuvendi, 2020, karburante, 2015, tendera, ligjet, mjekesia, ligji, tregu, kosova, gaszjelles, njoftime, celularet, keshilla, bleona, gazeta, fitnes, tuna, punesime, behet, zoti, gjyqi, seks, dieta, konkurse, nishani, rama, qeveria, shendeti, partia, shendet, kristiandemokrate, shqip
more info collapse
85
gazeta pro — lajme shqip ne internet
lajme shqip ne internet
more info collapse
86
lajmet.com | qendra informative shqiptare "liria" - lajmet e fundit, lajme, albanian, te reja, shqip, lajmet kryesore, maqedoni, kosove, shqiperi
lajme, lajmet e fundit, lajmet me te reja, lajmet lokale, lajmet me te reja nga maqedonia, lajmet shqip nga, kosova, maqedonia, macedonia, makedonia, shqiperia, bota, ballkan, albania, politika, patriot, atdhetar, uck, iliria, histori, lajmetshqip, tetova, tirana, prishtina, gostivar, parlamenti
more info collapse
87
ekspres - portali i lajmeve online | albania
ekspres - portali i lajmeve online | albania
news, lajme, tema, lajmet, gazeta, kosovo, online, notizie, ekspres, albanese, lajmi, balkans, fundit, shqiptare, tirane, shqiperia, albania, live, score, montenegro, valona, scutari, hungary, shkoder, vlora, shkodra, bosni, durazzo, tenders, investments, travel, documents, greece, tirana, albanesi, durres, poll, press, croatia, macedonia
more info collapse
88
alboz.al ™® - dicka ndryshe | alboz , alboz , lajme , zgjedhje , komisioni i zgjedhjeve , albania vote , votim , vota , albanian election , lajm, lajme, lajme sportive , lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli , bota , shqiperia , ps , pd , berisha , sali , sali berisha , edi rama , ilir meta , ilir , lsi , levizja socialiste per integrim , partia demokratike , partia socialiste , xhungel , studio 24 , vila24 , gatim , receta gatimi , si te gatuash , emisione shqip , news24 live , shqiptar , shqiperia e madhe , shqiperia , shqiptar , gazeta , gazeta shqiptare , shtypi sot , shtypi i dites , showbiz , metropol , tirana , folejaeshqipeve, alboznest, alboz nest, alboznest, alboznestcom, alboznest com, alboznestcom, alboz nest com, ballkanweb, balkans, ballkan, ballkani, balkan, balkans, ballkan, ballkani, balkan, rajoni, rajon, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, albania, exchange, gazetat online, lajmet sot, lajme me ore, gazeta, shqiptare, newsp
home, herald
more info collapse
89
gazeta intervista online | faqja zyrtare - botimi i fundit
news, lajme, lajmet, albania, balkans, shqiperia, ilir, berisha, partia, socialiste, gazeta, ballkani, ballkan, shtypi, balkan, shqiptar, sali, lajmi, kosovo, fundit, rajon, rajoni, lajmerime, lajmerim, lajmerimi, roman, organizations, internet, poll, macedonia, press, exchange, sport, online, tirana, motit, tenders, horoscope, investments, tension
more info collapse
90
cmendina dublim | channel 3 media partner
video, lajme, shqiperia, lajmet, ilir, balkans, albania, ballkan, cmendina, shtypi, gazeta, shqiptar, fundit, berisha, lajmi, sali, ballkani, tallje, prank, socialiste, gazmore, partia, radio, balkan, vila24, news24, shqip, receta, gatuash, gatimi, emisione, gatim, dites, lajmerimi, lajmerim, lajmerime, exchange, gazetat, online, rajon
more info collapse
91
media e lire - lajme nga bota për ju..
media e lire news agency, lajme nga bota për ju.
sejjid, palestine, pakistan, nigeria, polonia, rumania, rusia, sociale, problemet, maqedonia, liban, amerika, latin, kuvajt, libia, lindja, hasan, malajzia, mesme, mianmar, turqi, tunuzia, islam, ukraina, vatikan, veta, balkanit, vendet, somalia, sllovenia, siria, serbia, spanja, spor, arabie, suudi, sudan, nasrallah, fetare, azia
more info collapse
97
lajme te reja | lajme te reja
more info collapse
106
lajme revolucionare
more info collapse
108
sportnews.al - te gjitha ngjyrat e sportit shqiptar dhe te huaj. | te gjitha ngjyrat e sportit shqiptar, kampionati italian , anglez ,spanjoll ,liga e kampioneve, europa liga, klasifikimi , rezultate , dreperdrejt, rezultate live , lajmi i fundit , sporti shqiptar , basketboll , volejboll , lajme roze , fitness , si te ushqehemi,fshf, panorama e sportit shqiptar , lajme ekspres te sportit , superport shqiptar
te gjitha ngjyrat e sportit shqiptar, kampionati italian , anglez , spanjoll , liga e kampioneve, europa liga, klasifikimi , rezultate , dreperdrejt, rezultate live , lajmi i fundit , sporti shqiptar , basketboll , volejboll , lajme roze , fitness , si te ushqehemi, fshf, panorama e sportit shqiptar , lajme ekspres te sportit , superport shqiptar
more info collapse
109
lexoonline | lajme shqip
more info collapse
110
rahovecpress | lajme nga rahoveci
more info collapse
111
lajme in just another wordpress site
more info collapse
112
albaniasoccer - futbolli shqiptar - lajme & statistika nga kombetarja, superliga dhe sporti shqiptar
gazeta online albaniasoccer - futbolli shqiptar. lajme nga futbolli shqiptar, ekipet kombetare, superliga dhe gjithcka nga futbolli shqiptar online
video, shkoder, partizani, dinamo, teuta, skenderbeu, duka, kategoria, renditja, statistika, live, ndeshje, fshf, albania, kombetarja, shqiptar, futbolli, shpresat, vllaznia, kosova, superliga, bylis, tirana, albaniasoccer
more info collapse
113
lajmepolitike.com - lajme politike, ekonomi, sociale, kronike, kulture, opinion
lajme politike, ekonomi, sociale, kronike, opinion, kulture
more info collapse
114
asabija.com | lajme, informacione, opinione
more info collapse
115
vizion lajme - just another wordpress site
more info collapse
116
ditapress lajme, çdo çast, çdo ditë
more info collapse
117
koalb - lajme nga kosova, shqipëria dhe bota |
more info collapse
118
arbresh.info | vetëm lajme të sakta
more info collapse
119
zbavitu.press lajme dhe video ne cdo kohe
more info collapse
120
televizioni shenja | lajme , informacion , seriale
more info collapse
121
malishevanet | - lajme, malisheva, kosova, rajoni, bota, sport
more info collapse
122
lajmeonline | lajme online vip shqiperia bota e vipave shqiptare ne shqiperi kosove maqedoni
lajme online vip shqiperia bota e vipave shqiptare ne shqiperi kosove maqedoni
shqiptare, shqiperi, kosove, maqedoni, lajme, vipave, online, shqiperia, bota, lajmeonline
more info collapse
123
revista shqiptare - revista online e shqiptareve, lajme, thashetheme, vipat shqiptar, gossip
revista online e shqiptareve, lajme, thashetheme, vipat shqiptar, gossip
more info collapse
124
upress, faqja e parë informative nga të rinjtë për të rinjtë
në upress mund të gjeni: biznes (biznese te reja, finance, udhezime), teknologji (reviews, lajme, evente), lifestyle (udhëtim, estetikë, argëtim), strategji
karriere, strategji, arsim, formim, intervista, analiza, reportazhe, lifestyle, finance, reja, biznese, udhezime, teknologji, evente, lajme, reviews, biznes
more info collapse
125
lezha online: shiko lajme filma video muzik ndeshje shqip
lezha eshte faqe informative me lajme kulture sport turizem kuriozitete teknologji shendeti shiko filma video muzik shqip foto lojra ndeshje live
shiko, shqip, online, live, filma, fundit, fjalor, degjo, radio, lajmet, luaj, lojra, ndeshje, lezha
more info collapse
126
sportpress.al - lajme sportive, kombetarja shqiptare, merkato, gazeta panorama sport, superliga shqiptare.
lajme sportive, kombetarja shqiptare, merkato, gazeta panorama sport, superliga shqiptare.
more info collapse
127
supersport | pakete televizive sportive | lajme sportive - supersport.alsupersport | pakete televizive sportive | lajme sportive - supersport.al
supersport.al
more info collapse
128
tetova news
faqe e lajmeve të përzgjedhura nga vendi dhe bota , opinione, ese, lajme të rralla, letërsi, psikologji, shëndeti etj.
more info collapse
129
forumivirtual.net
diskutime dhe bote kuptime te ndryshme, lajme, muzike shqiptare, sport, njoftime, historia, letersi, politike, poezi, gjeografi, shqip, sporti shqiptar, diskutime, opinione, ligjet, prolem me kompjuter
diskutime, live, shqiptar, sporti, opinione, ligjet, kompjuter, prolem, shqip, gjeografi, sport, shqiptare, muzike, njoftime, historia, poezi, politike, letersi, lajme
more info collapse
130
zemra.com - zemra.com | radio zemra | tv-kanale shqip | zemra.de | zemra.eu | zemra-chat.com |
zemra.com - zemra-chat - tv kanale shqip - radio zemra shqip - lajme - zemra chat - mp3 - sport - forum - rtk live - ktv - rtv21 - vizioni plus - tvsh - koha live - fol tv - albanian screen - top channel - oxygen show - odeon show - kafeneja jon - perralle me tupan - humor video - youtube - seriali 3 gjermanet e trashe - seriali zyrja per gjithcka - seriali cka ka shpija - debate te ndreshme - e shume tjera... zemra.de
kosov, shqiperi, live, alsat, lajme, maqedoni, ulqin, tiran, shkup, prishtin, bujanovc, malishev, preshev, klan, radio, radiozemra, radioviciana, tvkanale, zemrachat, chat, knaqu, argetohu, klankosova, shqipe, argtohu, gjuhen, zemra
more info collapse
131
android aplikimet-të gjithë - aplikimet - shqipëria (1/16) - aplikacionet dhe lajme për shqipërinë
android aplikimet-të gjithë - aplikimet - shqipëria (1/16) - aplikacionet dhe lajme për shqipërinë
android, aplikimet, applications, programs, games
more info collapse
132
kosovaplus.com lajmi i fundit | kosovaplus, kosova, lajme, sport, showbiz, kronika
more info collapse
133
lajmi i fundit lajmifundit lajme shqip, gazeta online, balkan, weblajme, lajmet e fundit
more info collapse
134
radio zemra | tv-kanale shqip | zemra.de | zemra.eu | zemra-chat.com |
zemra.de - tv kanale shqip - radio zemra - viciane shqip - lajme - zemra chat - mp3 - sport - forum - rtk live - ktv - rtv21 - vizioni plus - tvsh - koha live - fol tv - albanian screen - top channel - oxygen show - odeon show - kafeneja jon - perralle me tupan - humor video - youtube - seriali 3 gjermanet e trashe - seriali zyrja per gjithcka - seriali cka ka shpija - debate te ndreshme - e shume tjera... zemra.de | knaqu.co
knaqu, kosov, live, shqiperi, alsat, lajme, ulqin, prishtin, tiran, shkup, bujanovc, preshev, klan, malishev, maqedoni, klankosova, tvkanale, radio, radiozemra, zemrachat, chat, radioviciana, argetohu, shqipe, argtohu, gjuhen, zemra
more info collapse
135
zemra.com - zemra.de | radio zemra | tv-kanale shqip | zemra.de | zemra.eu | zemra-chat.com |
zemra.de - tv kanale shqip - radio zemra - viciane shqip - lajme - zemra chat - mp3 - sport - forum - rtk live - ktv - rtv21 - vizioni plus - tvsh - koha live - fol tv - albanian screen - top channel - oxygen show - odeon show - kafeneja jon - perralle me tupan - humor video - youtube - seriali 3 gjermanet e trashe - seriali zyrja per gjithcka - seriali cka ka shpija - debate te ndreshme - e shume tjera... zemra.de | knaqu.co
knaqu, kosov, live, shqiperi, alsat, lajme, ulqin, prishtin, tiran, shkup, bujanovc, preshev, klan, malishev, maqedoni, klankosova, tvkanale, radio, radiozemra, zemrachat, chat, radioviciana, argetohu, shqipe, argtohu, gjuhen, zemra
more info collapse
136
zemra.com - zemra.de | radio zemra | tv-kanale shqip | zemra.de | zemra.eu | zemra-chat.com |
zemra.de - tv kanale shqip - radio zemra - viciane shqip - lajme - zemra chat - mp3 - sport - forum - rtk live - ktv - rtv21 - vizioni plus - tvsh - koha live - fol tv - albanian screen - top channel - oxygen show - odeon show - kafeneja jon - perralle me tupan - humor video - youtube - seriali 3 gjermanet e trashe - seriali zyrja per gjithcka - seriali cka ka shpija - debate te ndreshme - e shume tjera... zemra.de | knaqu.co
knaqu, kosov, live, shqiperi, alsat, lajme, ulqin, prishtin, tiran, shkup, bujanovc, preshev, klan, malishev, maqedoni, klankosova, tvkanale, radio, radiozemra, zemrachat, chat, radioviciana, argetohu, shqipe, argtohu, gjuhen, zemra
more info collapse
137
korneri
ripost sht iniciativ urgjente e dizajnuar t jet videportali i par n kosov. n formatin aktual beta, ripost do t transmetoj emisione ekskluzive, videolajme, lajme t shkruara dhe...
more info collapse
138
mjeku.net
portali i parë profesional në gjuhën shqipe i specializuar për të ofruar tema edukative dhe informative të fushës shëndetësore.
ushqimi, lajme, shqip, portal
more info collapse
139
zemra.de - radio zemra | tv-kanale shqip | zemra.de | zemra.eu | zemra-chat.com |
zemra.de - tv kanale shqip - radio zemra - radio viciana - lajme - zemra chat - mp3 - sport - forum - rtk live - ktv - rtv21 - vizioni plus - tvsh - koha live - fol tv - albanian screen - top channel - oxygen show - odeon show - kafeneja jon - perralle me tupan - humor video - youtube - seriali 3 gjermanet e trashe - seriali zyrja per gjithcka - seriali cka ka shpija - debate te ndreshme - e shume tjera... zemra.de | knaqu.co herz
knaqu, alsat, lajme, live, klankosova, klan, kosov, bujanovc, prishtin, tiran, shkup, preshev, malishev, shqiperi, maqedoni, ulqin, shqipe, gjuhen, radio, radiozemra, radioviciana, argetohu, tvkanale, zemrachat, chat, argtohu, herz, diaspora, berlin, muenchen, hamburg, urlaubsort, urlaub, reisen, deutschland, albanien, zemra
more info collapse
140
shiko video,humor,muzike,serial,live
shiko seriale, video, humor, shqiptare, muzike, kafshe, kinema, lajme, makina, film, eja, serial, seriale turk, pjesa, o sa mire, komedi
seriale, turk, serial, pjesa, komedi, mire, film, makina, shqiptare, humor, video, muzike, kafshe, lajme, kinema, shiko
more info collapse
141
20minuta albanian , lexo lajmin e fundit tek ne.
20 minuta ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e vip-ave, shëndetësia , show-biz , mistere , lajme nga bota , keshilla etj.
more info collapse
142
lajmet e fundit | albachat | muzik shqip 2015 | humor shqip 2015 | horoskopi 2015 | bota e yjeve | vipat shqiptare | poezi dashurie 2015 | sms dashurie 2015 | radio zemra - www.zemra.org
zemra | albachat | alba chat | muzik shqip 2015 | humor shqip 2015 | lajmet e fundit | horoskopi 2015 | filma shqip 2015 | bota e yjeve | vipat shqiptare | poezi dashurie 2015 | sms dashurie | radio zemra - www.zemra.org
zemra, dashurie, chat, horoskopi, shqip, lajme, tregime, poezi, seksuale, barcoleta, seksi, edukata, radio, vjetor, erotike, 2015, muzik, lajmet, gostivari, polic, humor, bjondina, shendetesia, sport, intime, nasradini, fiter, video, namazi, videoklipe, muzikat, bajrami, urime, hitet, dashuria, shkupi, zemren, tirana, prishtina, zemrat
more info collapse
143
lajmi i fundit - gazetaexpress
gazetaexpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e vip-ave, shëndetësia etj.
ekonomi, kosova, lajme, gazetaexpress
more info collapse
144
pas lajmit ka nje lajm tjeter
"shtypi.net" është një rrjet informativ i cili në thelbin e vetë synon informimin e publikut me profesionalizëm dhe paanësi. është themeluar nga
shqiperi, politike, kulture, sport, kuriozitete, opinion, histori, lajme
more info collapse
145
hyrje
star plus tv - shkoder
shqiperia, sports, vlaznia, sport, kulture, teatri, shkodres, qarku, bashkia, kronike, aktualitet, albania, shkoder, plus, shqiperi, lajme, news, skadar, scutari, star
more info collapse
146
albania online: albaniaonline.com lajme (news), free email (falas), guide to albania
albania online.com
more info collapse
147
radio shqip - mitrovicali.com
2013, shqip, filma, video, 2012, 2014, serie, 2015, laliga, rajoni, bota, kosova, vipat, shqiptar, horoskopi, sport, lajme
more info collapse
148
r!post beta
ripost është iniciativë urgjente e dizajnuar të jetë videportali i parë në kosovë. në formatin aktual beta, ripost do të transmetojë emisione ekskluzive, videolajme, lajme të shkruara dhe çkado tjetër që interneti mund të...
more info collapse
149
portali abc24.al, lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni - abc 24 albania iu sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
abc 24 albania iu sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
sport, shqiperi, kosove, maqedoni, fundit, abc24, lajmet, portali
more info collapse
150
radio prosperiteti
radio prosperiteti - radio e parë egjiptiane në ballkan... 24 orë online, burimi informacionesh... kliko
lajme, humor, nates, avash, emisione, irdk, prosperiteti, shqip, egjiptian, radio
more info collapse
151
chat me vajza
chat shqip, biseda online me vajza shqiptare, njoftime, lajme shqip
more info collapse
152
lajme — video
video
more info collapse
153
yll press - kreu
yll press eshte nje medium i cili eshte themeluar per tju mundesuar qytetareve shqiptar dhe te tjereve ne vend, diaspore dhe ne ballkan te informohen lirshem, objektivisht dhe ne kohe.
intervista, foto, shqipetaret, investimet, opinione, instuticionet, personazh, lajme, reportazh, reja, showbiz, eros, skandale, koncerte, martesa, thashetheme, ambasador, arkitekture, botimet, filmi, piknik, gjuetia, sport, huaja, marciale, nudo, portret, peisazh, arsimore, tifozet, disapore, kremtimet, studentet, aktivitetet, ekstreme, sporte, teater, artet, kupat, komuniteti
more info collapse
154
homepage | lajme sportive,ndeshje live, 2014-2015, ndeshje live 2014-2015, seria a, formula 1, moto gp
more info collapse
155
kohavision
kohavision (ktv) is a kosovar television broadcaster, and part of koha group. kohavision began broadcasting in september 2000, shortly after the kosovo war ended. the news is very important sector, with koha e lajmeve (time for news), being the most watch
rubikon, kohavision, interaktiv, oops, sport, showbiz, lajme
more info collapse
156
kohavision
kohavision (ktv) is a kosovar television broadcaster, and part of koha group. kohavision began broadcasting in september 2000, shortly after the kosovo war ended. the news is very important sector, with koha e lajmeve (time for news), being the most watch
rubikon, kohavision, interaktiv, oops, sport, showbiz, lajme
more info collapse
157
gazeta telegraf : me ne dita nis ndryshe
faqa zyrtare e gazetës telegraf, politike, aktualitet, opinione, dosier, ekonomi, sociale, kulture, sport, shendetesi, arsim etj.
shendetesi, albania, shqiperia, shqip, sociale, kulture, news, informacione, politike, analize, lajme
more info collapse
158
avash avash | edukim, informacion dhe argëtim
edukim, informacion dhe argëtim...
argetim, avash, direkt, ramazan, agjerimi, radio, ehlu, selam, alejhi, sunneh, abdest, pergjigje, feja, lajme, shqip, islame, allah, pyetje, video, namazi
more info collapse
159
home
galeri etc, qender tregtare, shopping center, etc, galeria, galeria etc, shopping, web faqe shqiptare ne internet, muzike te reja, lajme nga kosova, shqiperia, mp3 falas, top albume muzikore shqip, kenge falas shqip, lajmet shqip, information on albania, includes albanian news, albanian music, music shqip, albania online, albania chat, albanian music, travel, albanian tourism, maps, chats, culture, economy, balkan wars, albanian food, important cities, pictures of albania mp3 shqip, muzika shqip, albanian music, muzik shqip, big brother, lojra, lajme shqip, albania chat, mp3 shqip, miss albania, music shqip, miss kosova, mp3 shqip falas, albanian single, albanian personals, radio dashuria, emra shqip, radio kosova, gazeta shqiptare, rtk live, shqiperia chat, kosova chat, kengetaret shqiptar, lajmet shqip, koha jone, muzika dashuria, koha online, biznesi online, shqiperia hosting, tirana online, radio tirana, radio shqiptare, forume shqiptare, historia shqiptare, albanian singles, albani
shqip, albanian, albania, shqiptare, music, kosova, chat, radio, online, shqiperia, falas, lajme, miss, lajmet, dashuria, shopping, galeria, muzika, tirana, koha, single, lojra, pictures, cities, muzik, brother, hosting, biznesi, forume, historia, albani, singles, jone, shqiptar, gazeta, emra, important, live, kengetaret, personals
more info collapse
160
lajme javore - te gjitha lajmet ne nje vend.
te gjitha lajmet ne nje vend.
more info collapse
161
lajme javore - te gjitha lajmet nga bota
te gjitha lajmet nga bota
more info collapse
162
lajme express - te gjitha lajmet nga bota
te gjitha lajmet nga bota
more info collapse
163
ovidim | video shqip
ovidim - website me video shqip, tv shqip live, muzik shqip, video hite shqip, lajme shqip, humor shqip, filma shqip, film vizatimor, radio shqip live
albanski, show, video, radio, albanija, kosoves, bukura, pasdites, with, zone, shtepite, vertete, albania, live, shqiptare, kosove, edhe, sfida, super, direct, opinion, ndaluar, diela, lire, takimi, kafe, dance, qumil, albanaise, radyo, arnavutluk, vijesti, arnavut, haber, news, filmovi, filmler, filmove, madinstanews, dicka
more info collapse
164
rtv islam
radio televizioni islam
islam, informacione, emisione, rtvislam, online, radio, televizioni, lajme
more info collapse
165
forum - powered by albanur
forumi albanur shqip, forume shqiptare, information on albania, kosovo, macedonia, includes albanian news, albania online, albania chat, albanian music, travel, albanian tourism, maps, chats, culture, economy, balkan wars, albanian food, important cities, pictures of albania,
albanian, shqip, shqiptare, shqiptar, albania, chat, forum, ismaili, miss, kosova, lajme, shqiperia, news, movies, attraction, artistet, tourist, takime, foto, afera, brother, photo, single, pics, media, muzik, religion, islame, feja, tirana, durres, prizre, vlora, ancient, food, radio, flags, language, english, rapsodet
more info collapse
166
report-tv.al | live stream
na ndiqni kudo qe ndodheni! informohuni ne kohe reale me televizionin report-tv ne kompjuterin tuaj, ne iphone, ipad, samsung, blackberry, ios apo android mund te ndiqni ekranin e report-tv ne cdo skaj te botes.
report, multimedial, komunikim, stream, television, tokesor, digital, lajme, shqiperi, live, tvlive, televizion, drejtperdrejte, direkte
more info collapse
167
saranda web - gjithçka rreth sarandës - sarandaweb
saranda web - gjithçka rreth sarandës.saranda web tourist information, saranda web info & news, lajme.tv & video live, saranda tek ju nepermjet sarandaweb..
more info collapse
168
peqini online shiko lajme ndeshje filma foto video shqip 2014 | peqin albania lajmet e fundit, sport, video, foto, filma me titra shqip, shiko ndeshje live, kanale tv shqiptare, tv shqip live falas, lojra, filma shqiptar
more info collapse
169
muzik shqip - tv shqip - chat shqip - filma shqip - humor shqip - radio shqip - lajme shqip
muzik shqip, mp3 shqip, chat shqip, tv shqip, tv shqip live, chat shqiptar, albanian musik, muzik shqip mp3, muzike shqip, kosova shqip, muzika shqip, shqiptar, popullore, xeher.de
more info collapse
170
devolli.net | portali i rrethit të devollit | lajme | informacion | kulture
faqia zyrtare devolli.net do te ofroje mundesi lundrimi dhe perzgjedhje informacioni ne hapesiren e faqeve shqiptare te internetit.dhe nje informacion te gjere per rrethin e devollit bilisht.vizitoni faqen zyrtare ne internet www.devolli.net
devolli, video, poezi, sociale, radio, gazeta, kenge, muzike, personalitete, opinoion, histori, botime, aktuale, foto, fotografi, kultura, intervista, informacione, lifestyle
more info collapse
171
auto krasniqi
faqja zyrtare e adnan abrashit
shiko, news, video, reklama, kosove, kosovo, foto, publicitet, regjionale, rajonale, nderkombetare, emisione, last, kosova, televizion, graphic, design, therande, suhareke, sopa, television, privat, gnaf, faton, lokale, lajmet, magjike, magjia, adnan, abrashi, adnani, filofia, filozofi, misteret, mister, mistika, psikologjia, parapiskologjia, abrash, teleteksi
more info collapse
172
big brother albania 7 - big brother albania 7 live
ketu mund te gjeni lajme dhe thashetheme te ndryshme rreth big brother albania 7. gjithashtu ketu mund ta shikoni big brother albania 7 live
albania, brother, live
more info collapse
173
big brother albania 9 live - big brother albania 9
big brother albania 9 live, big brother albania 9,
albania, brother, fundit, bba9, lajme, live, thashatheme, rejat
more info collapse
174
portali shqiptarski #1 argëtuese për porno shqip për shqiptare!
shqiptarski eshte medium i argetuese per porno shqiptare dhe me i vizituari ne gjuhen shqipe. filma, muzik, hajgare, fotografi, loqka, porno, porno shqip të gjitha në shqip per shqiptare!
porno, shqip, shqiptare, hajgare, femra, shqiptar, porniqa, loqka, magazina, muzik, filma, video, klipe, lajme, humor
more info collapse
175
titrashqip.al filma me titra shqip
titra.al - filma me titra shqip - shkarko titra shqip per filma 2012 - filmat dhe serialet me te fundit me titra shqip
shqip, titra, filma, gazeta, live, lajme, kuriozitete, ndeshje, muzik, shkarko, aksion, akson, 2012, humor
more info collapse
176
shqip-tv.info - kanale shqiptare live ne internet
shqip-tv live. ketu mund te gjeni te gjitha kanalet shqiptare premium live dhe falas ne kompjuterin tuaj!
live, brother, bba8, shqip, news, albania, apartamenti, sport, agon, portokalli, lajme, flash, chat, tring, alpazar, evente, video, klan, bba1, bba2, shqiperi, falas, info, bigu, finale, vizionplus, digitalb
more info collapse
177
inicio
fenicia comida libanesa. restaurante especializado en la comida árabe, específicamente del líbano, en donde en un ambiente cálido y familiar nuestros clientes podrán disfrutar de deliciosos platos con arroz árabe, kibbe, rollitos, tabbule, hommos entre otros.
arabe, comida, fenicia, libanesa, arroz, hommos, tabbule, goruff, lajme, rollitos, falafel, fenicios, shawarma, kibbe, libano
more info collapse
178
miresevini ne usab -unione degli studenti albanesi di bologna
faqja e unione degli studenti albanesi di bologna - usab
italia, shqip, questura, lavoro, zyra, imigracionit, ndihme, alogio, master, politiche, arstud, konvikt, posto, amabasada, konsullata, studiare, kenge, organizat, medicina, mjeksi, consulato, tirana, evenimenti, kultur, giurisprudenza, economia, universiteti, shoqata, student, studentet, usab, bologna, unione, studentesca, albanesi, bolonja, lidhje, shqiperi, inxhenjeri, ekonomi
more info collapse
179
titra.al filma me titra shqip
titra.al - filma me titra shqip - shkarko titra shqip per filma 2012 - filmat dhe serialet me te fundit me titra shqip
shqip, titra, filma, gazeta, live, lajme, kuriozitete, ndeshje, muzik, shkarko, aksion, akson, 2012, humor
more info collapse
180
home - am business
am business ist eine firma, die für versicherungen, finanzen, übersetzungen usw. zuständig ist. als eine spezialisierte erfahrene firma in vielen bereichen, bieten wir ihnen effiziente dienstleistungen an. wenn sie sich an uns wenden, können sie mit einem seriösen personal rechnen, welches jederzeit bereit ist ihnen zu helfen. das bestätigt ein breites spektrum von mit unseren professionellen diensten zufriedenen klienten.
diaspora, zvicer, schweiz, shqip, jobs, pune, versicherungen, shtepi, vetura, shendeti, shendetesore, consulting, orbit, immobilien, albstudio, bashkepunim, lire, sherbime, udhetime, prishtina, juridike, hipoteka, business, sigurime, news, lajme, kamata, zins, billig, kredi, keshilla, agjenci, agency
more info collapse
181
albanian news agency | lajmet e fundit nga shqipëria, ballkani dhe bota
agjencia e lajmeve albpress ju informon me lajmet kryesore politike, ekonomi, flash, sport, akualitet, lajmet e fundit, reportazhe, analize, show biz dhe
flash, itali, greqi, amerike, evrope, email, shkruaj, informim, informohu, lexo, keshill, komento, informacion, source, newsroom, provime, shpejt, sigurte, burim, albania, minute, sakte, besueshem, parlament, tirana, bota, rajoni, politika, ekonomi, ballkan, kosove, shqiperia, news, fundit, maqedoni, sport, kryesore, sherbime, dobishme, gazetari
more info collapse
182
udhetime turistike, bileta, pushime ne plazh kalemi travel - oferta turistike udhetime pushime plazh bileta hotele ski
[one_half] [/one_half] [one_half_last] [/one_half_last] [one_half]...
oferta, lira, cmime, horoskopi, udhetim, spanje, avioni, kolashin, pune, bileta, pushime, ikub, greqi, turqi, plazh, berisha, sali, rama, lajme, barcelone, turizem, kerkoj, makina, fundi, javor, lajmi, ditor, radika, mavrove, ibiza, palma, sharm, itali, dimerore, turistike, hotele, verore, sheikh, bistra, splendid
more info collapse
183
femra sot
femra sot, është portali informativ që bartë dhe transmeton vlerat më sublime të gruas, duke qenë një forum që përkrahë gruan, njeh dhe respekton sakrificen dhe punen e saj, fuqizon gruan dhe e përkrahë ate ne proceset dhe sfidat që gruaja po kalon sot në familje dhe ne shoqëri duke e vënë ate ne vendin meritor që i takon – gruaja shtyllë e familjes, gruaja shtyllë e kombit.
argetim, femrasot, ushqimit, pije, keshilla, vetit, receta, mira, famshme, problemet, lidhje, intime, dietat, dobesimi, vitaminat, intervista, kuriozitete, hulumtime, horoskopi, interpretimi, lojra, enderrave, gosip, kopshti, mjekesia, mineralet, popullore, femijet, shtatzanija, martesa, shkaqet, semundje, dashuri, moda, bukuri, kuzhina, fitnes, dieta, fashion, koktej
more info collapse
184
shqiperia kuq e zi - kryefaqja
mëso më shumë rreth aktualiteteve , kulturës , sportit dhe vipave shqiptarë.
shqiperia, kuqezi, shqiptare, hapet, etnike, edhe, rruga, serish, gjendje, shfaqet, shoferi, historike, ftua, mesazh, gjimshiti, ambasadori, ndeshje, kapet, arrestohet, persona, plagos, autori, vajza, kuqe, seksi, plazh, vjet, godet, burg, vrasje, arbana, gati, xhemi, itali, ndoj, vende, turistike, letersi, aktualitete, tifozet
more info collapse
185
bkt
bkt - faqja zyrtare e bankës kombëtare tregtare
banka, kredi, internet, dega, loans, calculator, kredie, mortgage, banking, visa, kombetare, klient, kredise, llogaritesi, loan, resources, guide, deposit, depozites, llogarites, credit, makine, maestro, electron, udhezues, krediti, llogaritese, mastercard, karte, card, 24x7, vlere, obligacione, letra, publik, bono, thesari, bankingu, bonds, securities
more info collapse
186
civitas.al | një hap para...
lajmet e fundit minute pas minute vetem ne civitas. lajme 24 ore nga politika, vendi, kronika, rajoni, bota, showbiz, opinione, sport, shkence dhe mjekesi, teknologji dhe internet.
tahiri, refugjate, arsimi, google, penale, vepra, dhori, dhurate, kule, nano, urime, diteloindje, tatime, ligji, drejtoreshe, poste, lista, shkakron, shkoder, makina, drejtues, peroplaset, rinas, takse, barca, tirana, vendi, paster, roma, champions, paqe, shikoni, videon, obama, shtepine, mysliman, vjecari, arrestohet, sulmonte, papen
more info collapse
187
zemra.com | radio zemra | tv-kanale shqip | zemra.de | zemra.eu | zemra-chat.com |
zemra.com - argëtohuni edhe ju me ne! tv kanale shqip - radio zemra shqip - lajme - zemra chat - mp3 - sport - forum - rtk live - ktv - rtv21 - vizioni plus - tvsh - koha live - fol tv - albanian screen - top channel - oxygen show - odeon show - kafeneja jon - perralle me tupan - humor video - youtube - seriali 3 gjermanet e trashe - seriali zyrja per gjithcka - seriali cka ka shpija - debate te ndreshme - e shume tjera... zemra.de
shqip, shqiptare, albanian, shqiptar, chat, forum, zemra, filma, forumi, humor, video, adelina, nora, fejzullahu, ermali, familja, ermal, genta, perrall, stupcat, clipi, clipa, stupc, egjeli, prrall, pavarsia, gezuar, tupan, shpat, chats, forums, albachat, kuiz, kuizi, lista, dituri, forume, 2007, tingulli3nt, kasapi