BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Lajmet

Top 250 Websites on LAJMET

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Sep 1 2019.
Here are the best websites we found: panorama.com.al • koha.net • insajderi.com • lajmetshqip.com • 10minuta.com • zbulimi.com • topsporti.com • insajderi.com • infoglobi.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit. Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët
Alexa Rank
2,150
Lajmet e fundit - KOHA.net. Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!
Alexa Rank
3,773
Lajmet e Fundit - Gazeta Online INSAJDERI. Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia.
Alexa Rank
6,264
Lajmet shqip, lajme ne shqip nga rajoni dhe bota. Lajmet shqip - Lajme nga Shqiperia, rajoni dhe bota. Portali informativ i te gjithe shqiptareve aneembane botes. Nje mundesi informimi me shume
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit Shqip. Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit – Zbulimi.com
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit nga Sporti - TopSporti. Sporti shqiptar dhe lajmet më të fundit në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale.
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e Fundit - Gazeta Online INSAJDERI. Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia.
Alexa Rank
1,000,001
InfoGlobi - Lajmet kryesore nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Bota. Portali informativ shqip. Lajmet kryesore nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia dhe Bota. Kulturë, Art dhe Showbiz.
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - Telegrafi. Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
Alexa Rank
28,798
Suhareka Online - Lajmet e fundit nga Komuna e Suharekës. Lajmet e fundit nga Komuna e Suharekës - Suhareka Online
Alexa Rank
669,579
PortaliFiks.com - Lajmet e fundit nga PortaliFiks. Lajmet e fundit nga PortaliFiks
Alexa Rank
711,006
Albinfo - Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip. Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip
Alexa Rank
755,503
YouWant.al - Lajmet e fundit. Lajmet e fundit
Alexa Rank
765,769
Sporti TotalSporti Total - Lajmet e fundit nga arena sportive. Lajmet e fundit nga arena sportive
Alexa Rank
1,000,001
Alb ShowBizzz - Lajmet e fundit nga ShowBizzz. Lajmet e fundit nga ShowBizzz
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - Korrieri
Alexa Rank
155,894
Lajmet e fundit, aktualitet, ekonomia, gjeopolitika, kultura, lifestyle, sport, klinika online, trevat. - Konica.al
Alexa Rank
387,297
Lajmet e Fundit Ne Focus – Lajme Shqip,Lajmet e Fundit, Greqi, emigracion,Focus news
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - KOHA.net. Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - Telegrafi. Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - Telegrafi. Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - Korrieri
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e Fundit - FISHMEDIA -
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - Korrespodenti
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - Telegrafi. Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit - Telegrafi. Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
Alexa Rank
1,000,001
Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, shqiperi, kosove, maqedoni -
Alexa Rank
11,222
Te Sheshi - Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. Te Sheshi - Lajmet e fundit nga vendi dhe bota
Alexa Rank
515,168
InfoShqip.com - Lajmet e fundit shqip. InfoShqip.com ju sjell lajmet e fundit shqip në kohë reale nga vendi, rajoni dhe bota. , Lajmet e fundi politike, sportive, ekonomike e kulturore.
Alexa Rank
760,112
Gazeta Panorama Versioni ONLINE, lajmet e fundit, lajmi i fundit. Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët
Alexa Rank
1,000,001
Portali Shqiptari online, lajmet e fundit per shqiptaret neper bote | Portali Shqiptari.net faqe me informacione dhe lajmet e fundit per shqiptaret neper bote 2018
Alexa Rank
639,642
Daily Mail Albania – Lajmet Ditore Shqiptare
Alexa Rank
1,000,001
24 ore lajme | Lajmet më të reja në gjuhën shqipe
Alexa Rank
1,000,001
Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show
Alexa Rank
23,082
Portali Arbresh.info. Lajmet e fundit nga Kosova, Shqiperia, Rajoni, Bota, Sporti, Showbizi, Teknologjia, Shendetesia, etj.
Alexa Rank
224,780
Lexo.al - Lajmet e fundit
Alexa Rank
151,370
Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2018 | Peqin Albania Lajmet e fundit, sport, video, foto, filma me titra shqip, shiko ndeshje live, kanale tv shqiptare, tv shqip live falas, lojra, filma shqiptar
Alexa Rank
333,529
⋆ InfoKosova | Lajmet e fundit në gjuhën shqipe
Alexa Rank
343,856
Gota News - Lajmet me te fundit tek ne ne kohe reale. Gota News portali me i ri ne internet qe ju informon ne lidhje me aktulitetet me te fundit, ekonomi, politike, teknologji, sport, showbiz dhe lifestyle.
Alexa Rank
360,729
Gazetaobserver.com | Lajmet e fundit
Alexa Rank
367,474
Droni.al | Lajmet e Fundit
Alexa Rank
527,530
Zyrtare.com - Lajmet e fundit nga vendi, rajoni, bota, sporti…
Alexa Rank
659,202
Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2018 | Peqin Albania Lajmet e fundit, sport, video, foto, filma me titra shqip, shiko ndeshje live, kanale tv shqiptare, tv shqip live falas, lojra, filma shqiptar
Alexa Rank
1,000,001
OraVip | Lajmet e fundit nga Showbizi Shqiptar dhe i huaj…
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Sport – Lajmet e fundit nga Sporti
Alexa Rank
1,000,001
Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show
Alexa Rank
1,000,001
Medialb | Lajmet e fundit
Alexa Rank
1,000,001
Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, shqiperi, kosove, maqedoni -
Alexa Rank
1,000,001
Top Channel - Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show
Alexa Rank
1,000,001
Klan Kosova – Jemi një!
Alexa Rank
20,176
Bota Sot. Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online
Alexa Rank
84,652
ShqipMedia.com - Kënaqësia e të lexuarit Shqip. ShqipMedia ju sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
Alexa Rank
1,000,001
Ballina - KosovaPress. Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.
Alexa Rank
463,680
KOSOVAHABER - Kosova’dan Türkçe güncel haberler. Kosova’dan Türkçe güncel haberler, Lajmet me te reja nga Kosova,
Alexa Rank
709,868
Ballina - KosovaPress. Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.
Alexa Rank
1,000,001
Ekonomia. Agjencia e Lajmeve - Ekonomia,ekonomia-ks.com,Ekonomia Kosove, Kosova, Portal, Lajme, Lajmet nga Kosova, Lajme Kosove Ekonomia - www.ekonomia-ks.com
Alexa Rank
1,000,001
Bota Sot. Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online
Alexa Rank
1,000,001
TELEVIZIONI TEMA FERIZAJ – Faqja kryesore. Lajmet dhe informacione servisore më të reja nga Ferizaj, Kosova dhe rajoni,
Alexa Rank
1,000,001
Politiko.al - News of Today, Views of Tomorrow. Politiko.al është një media e re online, themeluar nga Alfred Lela.Lajmet janë të vjetra, e re është çfarë fshihet pas tyre. Ne 'e zbërthejmë lajmin' për t'i dhënë lexuesit pamje të reja dhe të pathëna të vjetra. Ne i japim rëndësi ‘historisë së një lajmi’, dhe e interpretojmë atë, si nëpërmjet hulumtimeve gazetareske, ashtu edhe me anë të editorialeve, opinioneve apo komenteve.
Alexa Rank
58,644
ABCom - Albanian Broadband Communication
Alexa Rank
236,641
MotiLokal.com - Parashikimi i Motit. Parashikimi per 10 dite i motit per Shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe me gjere.
Alexa Rank
765,759
Kohavision. Televizioni më i pavarur në Kosovë, KTV Kohavision, www.koha.net...
Alexa Rank
844,812
Kohavision. Televizioni më i pavarur në Kosovë, KTV Kohavision, www.koha.net...
Alexa Rank
1,000,001
Kohavision. Televizioni më i pavarur në Kosovë, KTV Kohavision, www.koha.net...
Alexa Rank
1,000,001
Klan Kosova – Jemi një!
Alexa Rank
1,000,001
MotiLokal.com - Parashikimi i Motit. Parashikimi per 10 dite i motit per Shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe me gjere.
Alexa Rank
1,000,001
Kreu - LSI
Alexa Rank
1,000,001
KN CIGRE KO
Alexa Rank
1,000,001
Ministria e Integrimit Europian. Ministria e Integrimit Europian te Kosoves, Ministry of Eurpopean Integration of Kosovo, Ministria e Integrimit Europian, Ministry of Eurpopean Integration, Ministarstvo za Evropske Integracije Kosovo, Ministarstvo za Evropske Integracije
Alexa Rank
1,000,001
ABCom - Albanian Broadband Communication
Alexa Rank
1,000,001
SCAN - Lajme ekonomike dhe financiare, Bursa, Tregjet, Dossier. SCAN, i vetmi për ekonominë në Shqipëri. Lajmet më të fundit nga vendi dhe rajoni, analiza të thelluara për zhvillimet kryesore. Livestream televizioni SCAN
Alexa Rank
184,775
Faqja Kryesore - RTV21. Radio Televizioni 21 - RTV21 është një kompani mediale që ofron lajmet më të fundit nga politika, biznesi, sporti, showbizi dhe kultura në Kosovë.
Alexa Rank
278,957
24 Live. 24Live ju informon për rezultatet më të fundit dhe ndeshjet që luhen Live.Nga golat te kartonat, parashikimet e ndeshjeve dhe lajmet, të gjitha në një vend.
Alexa Rank
1,000,001
Faqja Kryesore - RTV21. Radio Televizioni 21 - RTV21 është një kompani mediale që ofron lajmet më të fundit nga politika, biznesi, sporti, showbizi dhe kultura në Kosovë.
Alexa Rank
1,000,001
DuaLajm.com | Ne do ju ofrojmë lajmin dhe ju do na jepni besimin!. DuaLajm, që nga krijimi i saj në maj të vitit 2017, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj. English versions: DuaLajm, is the first interactive site about balkan region. It gives news, and other information about tender, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports for all the countries of the region
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Shqip | AlbaChat | Muzik Shqip | Humor Shqip | Horoskopi | Filma Shqip | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie | Sms Dashurie | Radio Zemra - www.Zemra.Org. AlbaChat | Muzik Shqip | Humor Shqip | Lajmet e Fundit | Horoskopi | Filma Shqip | Bota e Yjeve | Vipat Shqiptare | Poezi Dashurie | Sms Dashurie | Radio Zemra
Alexa Rank
1,000,001
Llapi.com. Ktu mundeni me gjetur materiale Informative, kulturore, muzikore, tregime, poezi, lajmet aktuale nga Podujeva dhe KosovaKurzbeschreibung Ihrer Seite
Alexa Rank
1,000,001
SCAN - Lajme ekonomike dhe financiare, Bursa, Tregjet, Dossier. SCAN, i vetmi për ekonominë në Shqipëri. Lajmet më të fundit nga vendi dhe rajoni, analiza të thelluara për zhvillimet kryesore. Livestream televizioni SCAN
Alexa Rank
1,000,001
Tribuna Shqiptare - Lajmin për komunitetin shqiptar. Gjeni lajmet e fundit rreth aktivisti i komunitetit shqiptar nga e gjithë bota.
Alexa Rank
1,000,001
ikub.al - Portali Kryesor i Informacionit per Shqiptaret. Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, si dhe nje pafundesi informacioni ne kohe reale.
Alexa Rank
115,366
Shqiptarja.com. Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e ëështjeve të rëndësishme kombëtare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarët më të mirë investigativë të medias shqiptare. English versions: Shqiptarja.com is the most professional and independent website in Albania and balkan region. It gives news, and other independent information about politic in the country and in the region, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports from the best investigative journalist of the region
Alexa Rank
38,109
Raiffeisen Bank - Fitoni çdo sfidë
Alexa Rank
262,502
Faqja Kryesore - AgroWeb
Alexa Rank
339,222
Ministria e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë
Alexa Rank
617,087
Home | Portali i Energjise
Alexa Rank
974,437
MDA
Alexa Rank
1,000,001
Oferta Pune | Portal Pune dhe oferta per punesim ne Kosove. Oferta Pune portal i punesimit dhe zhvillimit te karrieres ne Kosove
Alexa Rank
1,000,001
KEC - Qendra per Arsim e Kosoves. Qendra per Arsim e Kosoves
Alexa Rank
1,000,001
Raiffeisen Bank - Fitoni çdo sfidë
Alexa Rank
1,000,001
Ministria e Inovacionit dhe Ndërmarrësisë
Alexa Rank
1,000,001
ikub.al - Portali Kryesor i Informacionit per Shqiptaret. Informacione te shumellojshme si lajme, njoftime, prona ne shitje, oferta punesimi, makina ne shitje, oferta turistike, lajme sportive, biznese, informacione financiare, ligjet, si dhe nje pafundesi informacioni ne kohe reale.
Alexa Rank
1,000,001
KQZ
Alexa Rank
1,000,001
ALBTv - Shiko Shqip Tv - Shiko Sport TV - Android Falas. Shiko Shqip Tv Falas Ne Paisjen Tuaj Android Me ALBTv, Ju Ofrojme me Shume se 300 Kanale Dhe Platformen TIBO IPTV FALAS Ne Paisjen Tuaj Android Dhe Gjithcka Tjeter Pa Patur Nevoje Te Paguani ASGJE Pra Cdo Gje FALAS :)
Alexa Rank
1,000,001
Shqiptarja.com. Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e ëështjeve të rëndësishme kombëtare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarët më të mirë investigativë të medias shqiptare. English versions: Shqiptarja.com is the most professional and independent website in Albania and balkan region. It gives news, and other independent information about politic in the country and in the region, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports from the best investigative journalist of the region
Alexa Rank
1,000,001
Home | Kunder.al. Kunder.al eshte website profesional me qellimin e vetem informimin e publikut ne menyre te panvarur rreth aktualitetit,politikes,sociale,kronikes,ekonomi,rajoni,bota,kulture,lifestyle dhe sportit
Alexa Rank
1,000,001
Gazetat.net - Gazetat Shqiptare. gazetat.net ofrojne nje liste te plote te lajmeve ne Shqiperi. Klikoni ketu per te gjetur adresen e gazetave ne Shqiperi.
Alexa Rank
1,000,001