BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Ludziach

Top 250 Websites on LUDZIACH

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Oct 1 2019.
Here are the best websites we found: oldcamera.pl • gtborys.wordpress.com • tarnobrzeskiekobiety.pl • pieczynska.com.pl • jolantafujawa.wordpress.com • zaswiatycze.wordpress.com • annakieltyka.wordpress.com • addictedtotravel.pl • magazynbieganie.pl

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Historia filmu, stare kino – OldCamera.pl – O starym kinie i ludziach filmu. O starym kinie i ludziach filmu
Alexa Rank
1,000,001
Kontrolowani – Strona opowiada o użyciu zdalnech technologii częstotliwościowych na ludziach wbrew ich woli. W użyciu są wykorzystywane fale; radiowe, microwave, ultradźwiękowe itd. Wszystko to szkodzi na zdrowie i jest robione nielegalnie i bez jakichkolwiek wyznaczonych norm. Strona opowiada się za zaprzestaniem używania technologii w takiej formie, przez gangi nielegalnych oprawców.. Strona opowiada o użyciu zdalnech technologii częstotliwościowych na ludziach wbrew ich woli. W użyciu są wykorzystywane fale; radiowe, microwave, ultradźwiękowe itd. Wszystko to szkodzi na zdrowie i jest robione nielegalnie i bez jakichkolwiek wyznaczonych norm. Strona opowiada się za zaprzestaniem używania technologii w takiej formie, przez gangi nielegalnych oprawców.
Alexa Rank
1,000,001
Pasja i Ty - Blog o ludziach z pasją, którzy odważnie realizują własne marzenia.. Blog o ludziach z pasją, którzy odważnie realizują własne marzenia.
Alexa Rank
1,000,001
Agnieszka Pieczyńska - blog o zarządzaniu; ludziach i metodach. blog o zarządzaniu; ludziach i metodach
Alexa Rank
1,000,001
Jolanta Fujawa – O depresji, wychodzeniu z niej, ludziach, rodzinie, przyjaźni, szczęściu i poszukiwaniu sensu życia.. O depresji, wychodzeniu z niej, ludziach, rodzinie, przyjaźni, szczęściu i poszukiwaniu sensu życia.
Alexa Rank
1,000,001
Zaświatycze | O ludziach, koniach i nowym życiu. O ludziach, koniach i nowym życiu
Alexa Rank
1,000,001
Anna Kiełtyka – ania w podróży – opowieści o krajach, ludziach i przygodach jakie przytrafiły mi się w podróży. opowieści o krajach, ludziach i przygodach jakie przytrafiły mi się w podróży
Alexa Rank
1,000,001
Addicted to Travel - Blog o naszych podróżach, ciekawych miejscach, ludziach i obyczajach oraz o planach na przyszłe wojaże.. Blog o naszych podróżach, ciekawych miejscach, ludziach i obyczajach oraz o planach na przyszłe wojaże.
Alexa Rank
1,000,001
MagazynBieganie.pl - NAJLEPSZA strona biegania!. Piszemy o wydarzeniach i ludziach, zarówno tych, którzy tworzyli historię biegania, jak i zapisujących jej współczesne karty.
Alexa Rank
325,107
GOLDDEWELOPER – Budujemy z myślą o ludziach
Alexa Rank
1,000,001
o ludziach i życiu | wczoraj – dziś – jutro. wczoraj - dziś - jutro
Alexa Rank
1,000,001
Gawędy o broni i ludziach
Alexa Rank
1,000,001
o ludziach – którzy robią swoje – którzy robią swoje. którzy robią swoje
Alexa Rank
1,000,001
NORDIPRESS – Saga o Ludziach Lodu. Audiobooki naprawdę bliskie sercu.
Alexa Rank
1,000,001
Wanna Pełna Zombie - blog o popkulturze, ludziach i internecie. Blog o popkulturze. Plus dywagacje na temat kreatywności, pisania, społeczeństwa i życia w Internecie. Pół żartem, pół serio.
Alexa Rank
1,000,001
Bez pośpiechu - o ludziach, przyrodzie i sztuce - apoczywaj.pl
Alexa Rank
1,000,001
Mira Faber - blog o życiu i o tym co w życiu najwazniejsze, czyli o innych ludziach.. Blog o życiu, na którym zachęcam do innego spojrzenia na świat, bardziej pozytywnego. Historie ludzkie, często z dużą dawką humoru, wpisy motywacyjne, wywiady
Alexa Rank
1,000,001
Iwieniec - witryna pod auspicjami Towarzystwa Rodu Plewako o miejscowoœciach i ludziach byłego Hrabstwa Iwienieckiego i okolic
Alexa Rank
1,000,001
Człowiekowi Człowiek - Blog o ludziach. Nazywam się Agnieszka Skibińska i jestem człowiekiem. Tak samo jak Ty. Tak samo jak już prawie 8 miliardów ludzi na świecie.
Alexa Rank
1,000,001
Blog - WordBeast - blog o słowach i ludziach. Słowa i ludzie - może nie do końca w tej kolejności - to dwa zjawiska, które mnie fascynują. Ten blog to ucieleśnienie moich małych ambicji. Zapraszam!
Alexa Rank
1,000,001
Biografia24.pl - Biografie i książki o sławnych ludziach. Biografie osób z pierwszych stron gazet i tych mniej znanych. Notki zawierające życiorys i ciekawostki z biografii znanych postaci.
Alexa Rank
1,000,001
JestemBlogerem.pl – O życiu, o świecie, o ludziach, o mnie, o Tobie…
Alexa Rank
1,000,001
Soki i detoks sokowy - SPORTFOOD Soki. SPORTFOOD soki to projekt, który powstał z myślą o ludziach dbających o zdrowie. Oferujemy nowoczesne soki warzywne i owocowe na detoks organizmu. Kuracja sokowa to innowacyjna alternatywa dla konwencjonalnych diet. Zapraszamy!
Alexa Rank
794,482
Sudawcy. Ojciec i syn o Suwalszczyźnie.. Sudawcy. Ojciec i syn o Suwalszczyźnie. Piszemy o miejscach i ludziach, fotografujemy Suwalszczyznę z ziemi, z powietrza i spod wody.
Alexa Rank
794,642
Kobiecie pogaduszki na kawie - Powered by XMB 1.9.11. Jest to forum dla kobiet, które po prostu lubią rozmawiać. Prowadzone tu dyskusje dają szalenie dużo radości, a ponadto pozwalają dowiedzieć się czegoś więcej o innych ludziach. Te sympatyczne pogaduszki mają stałe grono zwolenniczek.
Alexa Rank
1,000,001
Ściana. Jak pokonać opór i dokonać zmian - Książka Adama Dębowskiego i Wojtka Maroszka. Przewiduj zachowania innych.Wiedz więcej o ludziach niż oni sami o sobie. Rozwiń strategiczne i przedsiębiorcze myślenie dzięki książce Adama Dębowskiego i Wojtka Maroszka.
Alexa Rank
1,000,001
BLOG Natalii Samarec. Na swoim osobistym blogu piszę o zdrowym stylu życiu, o zdarzeniach, ludziach i rzeczach, które mnie fascynują i zaskakują.
Alexa Rank
1,000,001
Największy portal HR - HRstandard.pl. Pierwszy i największy polski portal HR! Sprawdzona wiedza, ciekawe wydarzenia, świeże informacje - o ludziach, dla ludzi.
Alexa Rank
1,000,001
Biura do wynajęcia | Powierzchnie biurowe | Nieruchomości w Gdańsku. Od ponad 15 lat naszą pasją jest tworzenie i wynajem komfortowej, najwyższej jakości przestrzeni biurowej. Elastyczność oferty i możliwości aranżacyjnych w naszych budynkach sprawiają, że swój biznes lokują w nich zarówno światowi liderzy usług biznesowych, branży IT jak również lokalne firmy. Biura tworzymy z myślą o ludziach i dla ludzi, dlatego stawiamy na jakość i doskonałą lokalizację, a w ofercie są także przestrzenie rekreacyjno-sportowe (m.in. baseny, sala sportowa, siłowania) oraz bogata oferta usług gastronomicznych.
Alexa Rank
1,000,001
| STUDIO URODY VISAGE | Zakopane | Nowy Targ | Podhale |. Studio Urody Visage powstało z myślą o ludziach nowoczesnych, dbających zarówno o zdrowie i urodę jak i ceniących sobie chwile odprężenia i relaksu. Usługi świadczone sa na najwyższym poziomie, przez wykwalifikowany personel, przy użyciu nowoczesnego sprzętu, zapewniającego bardzo dobre i trwałe efekty zabiegów, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający klient będzie zadowolony z usług naszego Studia.
Alexa Rank
1,000,001
Energia i My. Portal Energia i My został założony z myślą o ludziach, których wspólnym zainteresowaniem jest szeroko pojęta energia. Zapraszamy do lektury naszych artykułów.
Alexa Rank
1,000,001
Witamy na stronie Cisowianki - lidera polskiego rynku. Historia wody mineralnej Cisowianka zaczęła się w 1979roku, kiedy to po raz pierwszy została ona wydobyta ze złóż wodonośnych. Jej nazwa pochodzi od wymyślonego przez Stefana Żeromskiego i opisanego w Ludziach Bezdomnych uzdrowiska Cisy.
Alexa Rank
1,000,001
Dragonus Cracovus: Biomagia - Tom I "Szał Vandy" już w sprzedaży!. "Dragonus Cracovus: Biomagia" to opowieść o smokach i o ludziach; o magii i o nauce; o prahistorii i o współczesności. O świecie niezwykłym a jakże bliskim.
Alexa Rank
1,000,001
Allochtonka - życie ekspatki w Holandii. Blog o Holandii i Niemczech. Zawiera informacje o kraju i ludziach. Opisuje moje wrażenia, problemy, doświadczenia i różnice mentalności.
Alexa Rank
1,000,001
Klinika Medycyny estetycznej i Laseroterapii w Częstochowie MEDYKESTETIC. Centrum medycyny estetycznej Medyk Estetic powstało z myślą o ludziach szukających młodości. Nasze motto to "Przez zdrowie do piękna". Zapraszamy do kontaktu.
Alexa Rank
1,000,001
Start. Zabytki Lubelszczyzny, Kościoły Lubelszczyzny, Atrakcje lubelskie, przewodnik po zabytkach, historii, wydarzeniach, ludziach i ciekawostkach ziemi lubelskiej. Miejsca, które warto odwiedzić, imprezy, w których trzeba uczestniczyć, wydarzenia, które należy zobaczyć.
Alexa Rank
1,000,001
APPENDIX STUDIO | STUDIO TEATRALNE. *** Appendix Studio to wrocławskie studio teatralne, które powstało z myślą o ludziach zainteresowanych aktorstwem, teatrem czy improwizacją. Prowadzimy warsztaty aktorskie dla amatorów w wieku od 16 lat do nieskończoności ;) Organizujemy zajęcia przygotowujące do egzaminów wstępnych na studia aktorskie. Z zaawansowanymi uczestnikami naszych warsztatów tworzymy spektakle teatralne, które regularnie wystawiamy na naszej scenie przy…
Alexa Rank
1,000,001
Specjalistyczne Kliniki Okulistyczne Optegra - centrum okulistyczne | optegra.com.pl. Kliniki Optegra powstały z myślą o ludziach borykających się ze schorzeniami narządu wzroku. Zajmujemy się laserową korekcją wzroku, operacjami zaćmy oraz innymi chorobami oczu. Zaufaj doświadczonym specjalistom.
Alexa Rank
1,000,001
Miejsca w Zabrzu, o których nie miałeś pojęcia - Strona 1 z 3. Miejsca w Zabrzu, o których nie miałeś pojęcia facebook.com/MiejscaWZabrzu Blog o Zabrzu, jego miejscach, ludziach i historii.
Alexa Rank
1,000,001
Firma rekrutacyjno-doradcza. Tobea skupia się na ludziach, pełniąc rolę pomocnika zarządów i menadżerów przy wprowadzaniu zmian oraz pozyskiwaniu liderów dla organizacji.
Alexa Rank
1,000,001
Głos Zwierzyńca i Roztocza – Zwierzyniec i Roztocze – Artykuły, Zdjęcia, Informacje. Strona o Zwierzyńcu i Roztoczu. Znajdziemy ciekawe artykuły, zdjęcia i historie o ludziach związanych z Roztoczem oraz ciekawostki z okolic.
Alexa Rank
1,000,001
JAGUAR.ORG.PL. Jaguar.org.pl to blog o Jaguarowym świecie, ludziach, kulturze + parę fajnych rzeczy Jaguar.org.pl is about Jaguar: cars, world, people + cool stuff
Alexa Rank
1,000,001
Life in Łódzkie - jedyny taki magazyn lifestylowy w Łódzkiem. LIFE IN. Łódzkie to pierwszy i jedyny magazyn lifestylowy w regionie. Piszemy o wyjątkowych ludziach i miejscach oraz ważnych łódzkich tematach.
Alexa Rank
1,000,001
Myśliwiec ogląda = Myśli, więc ogląda | Moja miłość do kina opisana w kilku słowach. Myśliwiec ogląda = Myśli, więc ogląda. Piszę o filmach i ludziach je tworzących, o kinie popularnym i niszowym, o sztuce filmowej w każdym jej przejawie.
Alexa Rank
1,000,001
Historia Cisowianki. Historia wody mineralnej Cisowianka zaczęła się w 1979roku, kiedy to po raz pierwszy została ona wydobyta ze złóż wodonośnych. Jej nazwa pochodzi od wymyślonego przez Stefana Żeromskiego i opisanego w Ludziach Bezdomnych uzdrowiska "Cisy". Z początku w...
Alexa Rank
1,000,001
Daleko niedaleko | Pozytywny blog podróżniczy. Blog o podróżach i nie tylko. O ciekawych miejscach, ludziach, kulturach i zwyczajach z dużą dawką fotografii.
Alexa Rank
1,000,001
Kompas Literacki. Kompas Literacki - blog o literaturze, wydarzaniach literackich, ludziach i instytucjach książki. Recenzje, artykuły - wszystko o książkach.
Alexa Rank
1,000,001
Jegomość - wydarzenia kulturalne, lifestyle, design, moda - niezwykły i niezależny, dla nowoczesnych ludzi, którzy cenią dobry styl i smak!. Jegomość to bezkompromisowy magazyn dla nowoczesnych ludzi, którzy cenią dobry styl i smak! Działamy w off i pop kulturze, piszemy o stylu życia, ideach, ludziach
Alexa Rank
1,000,001
Oficjalny Blog Piotra Koja. Wszystko co mam do powiedzenia o sobie, o Bytomiu, o tym, co dzieje się wokół nas, o ludziach, o wydarzeniach, w których jest mi dane uczestniczyć, o moich planach i pomysłach, o sprawach czasem prywatnych, osobistych. Serdecznie zapraszam!
Alexa Rank
1,000,001
BISZTYNEK - ZAPOMNIANE MIASTECZKO NA WARMII - WITAMY SERDECZNIE !!!. Bisztynek. Gazeta on-line. Bisztynek24.pl. O mieście i gminie oraz mieszkających tu ludziach. Wydarzenia, komunikaty, zaproszenia, imprezy, kryminalne, itd.
Alexa Rank
1,000,001
Sklep internetowy. Nasz sklep istnieje od 2002 roku. W naszej ofercie znajdują się produkty oraz rowery najlepszych firm branży rowerowej takie jak Scott,Author,Kellys,Kross i wiele innych. Sukces naszego sklepu tkwi w ludziach którzy tu pracują. Niektórzy z nas zdobywali d
Alexa Rank
1,000,001
MINIMUMA - Minimuma. Minimuma to marka która została stworzona z myślą o ludziach ceniących sobie wygodę a za razem dobry styl.
Alexa Rank
1,000,001
Baltic.info.pl - Opinie tworzą Rzeczywistość. Nasze tematy z twojego miasta, ciekawe galerie i historie pomorza. Piszemy o ludziach zwykłych i niezwykłych.
Alexa Rank
1,000,001
Hotel Legnica – Hotel Kamieniczka W Legnicy. Hotel Kamieniczka powstał z myślą o wszystkich ludziach odwiedzających Legnicę. Posiadamy świetne położenie, stylową restaurację oraz piękne pokoje w dwóch
Alexa Rank
1,000,001
SoleyTravel | Technika, Budownictwo, Transport, Recykling. Coraz więcej firm zajmujących się wywozem oraz utylizacją śmieci zajmuje się produktami ekologicznymi oraz najlepszymi sposobami na wyrobienie w ludziach nawyku segregowania śmieci.
Alexa Rank
1,000,001
Ogród Plus | Artkuły ogrodnicze. Profesjonalne usługi ogrodnicze. Nasz sklep ogrodniczy powstał z myślą o ludziach, którzy pragną spełnić marzenia o swoim własnym ogródku, ogrodzie, czy tarasie.
Alexa Rank
1,000,001
Witamy na stronie Cisowianki - lidera polskiego rynku. Historia wody mineralnej Cisowianka zaczęła się w 1979roku, kiedy to po raz pierwszy została ona wydobyta ze złóż wodonośnych. Jej nazwa pochodzi od wymyślonego przez Stefana Żeromskiego i opisanego w Ludziach Bezdomnych uzdrowiska Cisy.
Alexa Rank
1,000,001
Soki i detoks sokowy - SPORTFOOD Soki. SPORTFOOD soki to projekt, który powstał z myślą o ludziach dbających o zdrowie. Oferujemy nowoczesne soki warzywne i owocowe na detoks organizmu. Kuracja sokowa to innowacyjna alternatywa dla konwencjonalnych diet. Zapraszamy!
Alexa Rank
1,000,001
Witamy na stronie Cisowianki - lidera polskiego rynku. Historia wody mineralnej Cisowianka zaczęła się w 1979roku, kiedy to po raz pierwszy została ona wydobyta ze złóż wodonośnych. Jej nazwa pochodzi od wymyślonego przez Stefana Żeromskiego i opisanego w Ludziach Bezdomnych uzdrowiska Cisy.
Alexa Rank
1,000,001
Lars, Lars & Lars - Bistro Pub. Lubimy dobre towarzystwo i dobre jedzenie, w ludziach szukamy otwartości i entuzjazmu, a w kuchni cenimy lokalność. Skandynawów podziwiamy za ich szacunek do natury, człowieka i społeczności.
Alexa Rank
1,000,001
No bo wie pani... • psychologia i seksuologia • Blog psychologiczny. • Jedyny taki blog seksuologiczno-psychologiczny. • O ludziach, związkach i seksie, bez tabu, merytorycznie pisze psycholog, psychoterapeuta, seksuolog Joanna Rogowska•
Alexa Rank
1,000,001
Kwestia.pl | Bliżej ludzi. Miejsce, w którym poruszamy ważne kwestie. Mówimy o ludziach, zdrowiu, biznesie, kulinariach, stylu, motoryzacji, rozrywce, miejscach i sporcie.
Alexa Rank
1,000,001
Kołem Się Toczy - Podróże, miejsca, ludzie, fotografia i filmy!. Kołem Się Toczy to blog i vlog podróżniczy, na który tworzę regularnie treści już od 7 lat. Piszę, fotografuję i filmuję. O ciekawych miejscach, ludziach i ich historiach. No i czasem też rzucę jakąś praktyczną informację! ;)
Alexa Rank
1,000,001
OLOWINDOWS | Okna Drzwi Rolety PVC PCV Aluminium. Dynamicznie rozwijająca się firma oparta na ludziach z ogromnym doświadczeniem. Zajmujemy sie produkcją, montażem i serwisem okien i drzwi PVC.
Alexa Rank
1,000,001
Start. Nowy Grajewiak.pl - O Grajewiakach, grajewianach, przeszłości Grajewa i Ziemi Grajewskiej. Zdjęcia prywatne. Wspomnienia o ludziach związanych z Grajewem, Szczuczynem, Wąsoszem, Radziłowem, Rajgrodem. Zdarzenia i miejsca. Noty biograficzne grajewiaków pisane przez potomnych. Historia, wydarzenia, archiwalia...
Alexa Rank
1,000,001
Bliżej Ekranu | blog filmowy, który przybliża świat kina. Bad trip nie gorszy niż ten od Gaspara Noego, podróż na Marsa, w ciemne rejony ludzkiej psychiki i ku szaleństwu. Poruszające historie rodzinne i filmy analizujące naszą przeszłość. Styliści i dokumentaliści. To będzie wyjątkowo różnorodna i mocna edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego, pełna filmów, których zwyczajnie nie można przegapić, bo będzie się o nich dyskutowało jeszcze długi czas. Dla tych, którzy mogą obejrzeć tylko kilka filmów, przygotowałem zestawienie 10 zapowiadających się najciekawiej. Ta dziesiątka to również dość reprezentatywny przekrój stylów, tematyk i tendencji zauważalnych obecnie w rodzimych polskich filmach animowanych, dokumentalnych i krótkich fabułach. Acid Rain, reż. Tomasz Popakul Najpotężniejszy bad trip od czasu "Climaxu" Gaspara Noego. Infekuje mózgi toksycznymi obrazami, zakaża układ nerwowy, wtryskując halucynogenne, animowane substancje, które być może na zawsze zakrzywią nasze spojrzenie na rzeczywistość. Ten film jest jak drag, a seans to czyste ćpanie. Popakul zabiera nas w animowana podróż, która nie ma już za wiele wspólnego z filmowym seansem – jest raczej psychofizycznym doświadczeniem granicznym, dostarczającym estyczyczno-narracyjno-wizualnym przeżyć jakich w światowym kinie jeszcze nie było. Duszyczka, reż. Barbara Rupik Prosto z Cannes do Krakowa. Na Lazurowym Wybrzeżu "Duszyczka" była pokazywana w konkursie Cinefondation. To oryginalna, malarska animacja, składająca się z faktury obrazu, smolistych maźnięć pędzlem i wielu nawiązań do klasyki malarstwa. A przy tym metafizyczna podróż duszy po zaświatach w poszukiwaniu obiecywanego wiecznego spokoju. Harda, reż. Marcin Polar Rachityczne światło lampy-czołówki, ciemność, rozbryzgi kropel, przyśpieszony oddech i ledwo dostrzegalny zarys ludzkiej sylwetki – z tak minimalistycznych elementów Marcin Polar stworzył przeszywający dokumentalny horror o ludzkich lękach i szalonym parciu do przodu wbrew wszystkiemu. A to wszystko sfilmowane w wąskim gardle nowoodkrytej jaskini w Tatrach, penetrowanej przez zapalonego grotołaza. Genialna dokumentalna robota. Historia krótkiego trwania, reż. Michał Ciechomski Opowieść o, miejmy nadzieję, schyłkowym etapie kapitalizmu przedstawiona z perspektywy typowej pary młodych ludzi. Mają pragnienia takie same jak wielu z nas i borykają się z podobnymi problemami jak my. Tylko profesja chłopaka okazuje się wyjątkowa – by spłacić zaciągnięty na wymarzone mieszkanie kredyt, po godzinach para się sprzątaniem ekstremalnych przypadków. Dzięki temu ma wejrzenie za kulisy kapitalizmu, gdzie zalewają nas tony śmieci i jeszcze większe hałdy frustracji wywołanej niezaspokojonymi ambicjami. I znów będziemy szczęśliwi, reż. Krzysztof Wołżański Wstrząsająca rodzinna historia w trzech aktach: przed śmiercią – podczas umierania – po śmierci. Biograficzny dokument o powolnym odchodzeniu ukochanej osoby, który nieoczekiwanie zamienia się w traktat o dwóch, skrajnie różnych, obliczach rodzinnej bliskości – tej pożądanej i znienawidzonej. Tu nawet sposób zbierania materiału filmowego dodaje sporo do tej wyjątkowo poruszającej rodzinnej sagi. Kaprysia, reż. Betina Bożek Mamy nowe objawienie na gruncie rodzimej animacji. Betina Bożek jest właścicielką najbardziej zwichrowanej wyobraźni we współczesnej polskiej animacji. Młoda animatorka swobodnie bawi się człekokształtnymi formami, które ulegają nieustannym metamorfozom, jakby uciekając od przedstawialności. Bożek ciągnie zarówno w stronę abstrakcji, surrealistów, jak i twórców politycznych. Jej zwariowany, nieuczesany świat filmowy nagle zamienia się w aktualny i celny komentarz do życia społecznego. O zwierzętach i ludziach, reż. Łukasz Czajka Dokumentalna wersja tego, co mogliśmy niedawno oglądać w filmie "Azyl" Niki Caro – dodajmy od razu, że znacznie lepsza. Zbudowana z archiwaliów i wspomnień naocznych świadków wydarzeń opowieść o heroicznej odwadze i wielkim dobru, które nieoczekiwanie skryło się w warszawskim zoo. To opowieść o małżeństwie Żabińskich, którzy podczas II wojny światowej uratowali setki osób – szczególnie z getta – ukrywając ich w swoim domu i przestrzeniach niegdyś przeznaczonych dla zwierząt. Rykoszety, reż. Jakub Radej Sprawnie opowiedziany film sięgający do niedawnej historii. Jest tu romans i konspiracja, kino kumpelskie i braterskie, ale również polityka. Bo "Rykoszety" zabierają także głos w kwestii czystości sumień ludzi żyjących w PRL-u i naszym prawie do ich rozliczania. A wszystko to na tle wydarzeń z 1982 roku z Lubina, gdzie podczas demonstracji z rąk milicji zginęło kilka osób. Syndrom zimowników, reż. Piotr Jaworski Film zaczyna się w warszawskiej placówce Polskiej Akademii Nauk, a kończy na Marsie. W tej podróży najwięcej jednak czasu spędzamy na Antarktyce, w polskiej stacji badawczej im. H. Arctowskiego. W 1979 roku odbywały się tam badania, które w przyszłości pomogom w załogowym locie na czerwoną planetę. Ich autorem był Jan Terelak, który niekiedy niekoniecznie moralnymi metodami badał polarników w warunkach stresowych. To absolutnie pasjonująca historia nie tylko dla fanów kosmonautyki, psychologii i pingwinów. Ukąszenie, reż. Helena Oborska Świetnie, że młodzi polscy twórcy zaczynają inspirować się niewiele starszymi reżyserami z naszego kraju. Tym bardziej, jeżeli za swój wzór biorą tak świetnych twórców jak Jagoda Szelc. "Ukąszenie" operuje podobnie dziwacznym, niepokojącym klimatem, wywołującym ciarki z niekoniecznie wyjaśnionego powodu. "Ukąszenie" ma w sobie coś z "Wieży. Jasny dzień", ale również z "Hereditary" Ariego Astera, choć daleko mu do klasycznego horroru. To bardziej film psychologiczny, który zapędza się w ciemne i niepokojące rejony ludzkiej psychiki.
Alexa Rank
1,000,001
Zdrowo i Rozwojowo - warsztaty, coaching, rozwój osobisty i zdrowy styl życia. Warsztaty rozwoju osobistego oraz coaching kariery, coaching relacji, Kalisz, Warszawa. - zdrowoirozwojowo.pl. Naszą specjalnością są warsztaty rozwoju osobistego oraz coaching. Naszą misją jest podnoszenie jakości życia osób w każdym wieku. Oferujemy: warsztaty rozwoju osobistego, warsztaty zdrowego odżywiania, sesje life coachingu, coachingu kariery oraz coachingu relacji. Podczas warsztatów i sesji coachingu stwarzamy bezpieczną atmosferę, sprzyjającą rozwojowi na bazie doświadczeń. Skupiamy się na tym, co w ludziach wartościowe i dobre – ich mocnych stronach, talentach i zainteresowaniach. Warsztaty rozwojowe oraz coaching - Kalisz, Warszawa, online.
Alexa Rank
1,000,001
Żeromskiego 17 - Nowa Inwestycja Bielany Warszawa. Projekt #Żeromskiego17 powstaje z myślą o dynamicznych ludziach, poszukujących miejsca z charakterem. Industrialny charakter inwestycji i świetna lokalizacja przy bielańskim Ratuszu pozwalają na realizację marzeń o nowoczesnym mieszkaniu bliskim sercu miasta.
Alexa Rank
1,000,001
Very Human Services, Products, Strategy, Business. Jeżeli tu jesteś, zapewne wiesz i rozumiesz, że przyszedł czas, by działać inaczej. My Ci w tym pomożemy - w oparciu o naszą wiedzę o ludziach i projektowanie.
Alexa Rank
1,000,001
OTCF S.A. - właściciel marki 4F. OTCF to spółka, która w swoich markach łączy sport i modę, a w ludziach szuka pasji do jednego i drugiego. To dzięki zaangażowaniu pracowników firmy powstają produkty, które noszą Olimpijczycy, zawodowi sportowcy, a także amatorzy i pasjonaci aktywności fizycznej. Ciągle się rozwijamy – udoskonalamy ofertę, przygotowujemy nowe projekty, rozpoczęliśmy ekspansję zagraniczną. A to nie jest nasze ostatnie słowo.
Alexa Rank
1,000,001
search. W świecie w którym liczą się pieniądze, my pamiętamy o ludziach. Od 70-ciu lat świadczymy usługi finansowe na rynku lokalnym.
Alexa Rank
1,000,001
Sudawcy. Ojciec i syn o Suwalszczyźnie.. Sudawcy. Ojciec i syn o Suwalszczyźnie. Piszemy o miejscach i ludziach, fotografujemy Suwalszczyznę z ziemi, z powietrza i spod wody.
Alexa Rank
1,000,001
Wiatrak - magazyn informacyjny Holandia-Polska | NL od A do Z. Wiatrak.nl to przewodnik po Holandii; turystyka, praca, dom, życie, osobliwości, ciekawostki, atrakcje, wiedza o kraju, ludziach i historii.
Alexa Rank
1,000,001
Seks Randka | Piękne, Gorące Laski Do Wzięcia!. Zajrzyj na portal stworzony z myślą, o ludziach którzy kochają romans i dobrą zabawę w sypialni! Należnych do nich? TAK! Zarejestruj się już dziś!, Seks Randka
Alexa Rank
1,000,001
MagazynBieganie.pl - NAJLEPSZA strona biegania!. Piszemy o wydarzeniach i ludziach, zarówno tych, którzy tworzyli historię biegania, jak i zapisujących jej współczesne karty.
Alexa Rank
1,000,001
Rozmowy z pasją.. Opowiadania Rozwojowe to Blog i Podcast o ludziach i metodach rozwoju osobistego. Stworzyłem go z pasji oraz szacunku do wiedzy i doświadczenia. Jeśli pragniesz poznawać inspirujących ludzi, rozwijać się a Twój umysł podąża za sercem, to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Nazywam się Piotr Mencina. Dziękuję, że tutaj jesteś.
Alexa Rank
1,000,001
RAZEM. MIESIĘCZNIK DLA LUDZI OTWARTYCH NA ŚWIAT I NOWE IDEE - PISZEMY O LUDZIACH, WYDARZENIACH, OBYCZAJACH I NAJNOWSZYCH TRENDACH! - KONKURSY I NIESPODZIANKI! - FELIETONY WOJTKA MALAJKATA!
Alexa Rank
1,000,001
Adam MIKA  P r a c o w n i a  S t o l a r s k a. Witam Państwa w mojej pracowni stolarskiej. Od 1990 roku wykonuję, wraz z moim zespołem, schody i balustrady w drewnie litym. To wspaniały, ciepły, przyjazny materiał, dzięki któremu wnętrze oddycha, pachnie i żyje. Każda z naszych prac odpowiada indywidualnym potrzebom, jest niepowtarzalna. Tworzymy ją z myślą o konkretnym wnętrzu, a przede wszystkim o ludziach, którzy w tym wnętrzu mieszkają lub pracują. Schody, które wykonujemy, stają się integralną częścią domu. Naszą ideą jest ergonomia – łatwość chodzenia, a jednocześnie prostota formy. Gwarantujemy najwyższy poziom kunsztu stolarskiego, dokładność i doskonałą jakość materiału poddawanego obróbce. Drewno jest odpowiednio sezonowane, a podczas prac rzemieślniczych traktowane z namaszczeniem. Zyskuje dzięki temu jednocześnie trwałość i piękno. Zapraszam serdecznie do mojej stolarni w Dobrym Mieście po fachowe doradztwo, projekt, a wreszcie po realizację Twojego marzenia o schodach idealnych. Adam Mika
Alexa Rank
1,000,001
Stargardzkie Legendy. Legendy Stargardu Szczecińskiego i okolic. Opowieści o zabytkach, miejscach i ludziach Stargardu.
Alexa Rank
1,000,001
Towarzystwo Benderowskie | pamiętając o przeszłości, żyjemy w teraźniejszości, planując przyszłość. Witamy na stronach Towarzystwa Benderowskiego. Możesz dowiedzieć się o ludziach tworzących stowarzyszenie, naszym statucie, a także realizowanym przez nas projekcie "Przestrzeń Wrocławia". Towarzystwo nazwą swoją upamiętnić chce honorowego obywatela Wrocławia, wybitnego nadburmistrza Georga Bendera.
Alexa Rank
1,000,001
Blog Polonia Belgia Polacy mieszkający w Belgii Brukseli. Z myślą o Ludziach mieszkających w Belgii
Alexa Rank
1,000,001
Sudawcy. Ojciec i syn o Suwalszczyźnie.. Sudawcy. Ojciec i syn o Suwalszczyźnie. Piszemy o miejscach i ludziach, fotografujemy Suwalszczyznę z ziemi, z powietrza i spod wody.
Alexa Rank
1,000,001
Home. Active Sport&Spa to siłownia i klub fitness stworzony z myślą o ludziach, którzy stawiają wysokie wymagania nie tylko sobie, ale również osobom i miejscom, z którymi stykają się na co dzień. Dokładamy wszelkich starań by aktywny wypoczynek był dla naszych klientów przyjemnością.
Alexa Rank
1,000,001
skrzynia. Blog o podróżach, miejscach, ludziach, widokach, smakach i zapachach. O górach polskich i innych, miastach, wsiach, zakamarkach i kulturze.
Alexa Rank
1,000,001
inn.media.pl. Strona poświęcona sprawom społecznym. Coraz więcej artykułów o życiu, o ludziach i o ich walce o przetrwanie. Ale także o sukcesach i o smaku zwycięstwa.
Alexa Rank
1,000,001
Innowacyjny Start - Innowacyjny Start. Piszemy o nowatorskich projektach, ludziach sukcesu, społecznościach, startupach, inkubatorach przedsiębiorczości, nauce i biznesie, finansowaniu innowacji i nowatorskich projektach.
Alexa Rank
1,000,001
icons. Re:view to internetowe medium podążające za zmianami. W technologiach, ekonomii, ludziach, procesach, trendach. Obserwuje, bada i analizuje przeobrażenia współczesnego świata. Wskazuje punkty ciężkości na jego mapie. Prognozuje kierunki rozwoju. Re:cenzuje. Re:komenduje. Re:lacjonuje.
Alexa Rank
1,000,001
Muzeum Warszawy. Niezwykłe historie zwykłych rzeczy. Muzeum zbiera, bada i udostępnia rzeczy warszawskie. Wystawa główna wychodzi od historii pojedynczych przedmiotów, by opowiadać o wydarzeniach i ludziach, którzy zadecydowali o kształcie i charakterze współczesnej Warszawy.
Alexa Rank
1,000,001
DIABETES - ŻYCIE Z CUKRZYCĄ STAJE SIĘ ŁATWIEJSZE - Diabetes - życie z cukrzycą staje się łatwiejsze. Serwis dla diabetyków Diabetes powstał z myślą o ludziach chorujących na cukrzycę. Materiały oraz artykuły zamieszczone w naszym serwisie mają charakter informacyjny. Oferujemy Państwu dużo materiałów edukacyjnych jak żyć lepiej i zdrowiej z cukrzycą. Nazwa serwisu Diabetes oznacza z łacińskiego cukrzyca czyli stan zaburzenia metabolicznego objawiający się podwyższonym poziomem cukru we krwi. Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu.
Alexa Rank
1,000,001
Telemarketing praca Wrocław, Praca telemarketer Wrocław, Call Center Wrocław. Sale4Us Call Center to ogromny potencjał w ludziach. Świadczymy usługi outsourcingu na najwyższym poziomie. Telemarketing - praca telemarketer Wrocław!
Alexa Rank
1,000,001
SURVIVAL FORCE EXPO: Targi militarne, outdooru i strzelectwa
Alexa Rank
1,000,001
Obiady - Obiady.lublin.pl. Ta strona może być Twoja. Rejestruj domenę: obiady.lublin.pl - 605-308-665 - domeny Obiady,domena Obiady,rejestracja domen Obiady
Alexa Rank
1,000,001
Warszawskie Targi Fantastyki. Warszawskie Targi Fantastyki (w skrócie WTF) powstały z myślą o wszystkich, którzy kochają fantastykę tak samo jak my :). Jesteśmy po to by pokazać, że na rynku jest wiele fantastycznych firm, które oferują niesamowite przedmioty i usługi inspirowane tym gatunkiem literackim.
Alexa Rank
1,000,001
Fundacja Szczebrzeszyn Kultur. Oficjalna strona fundacji Szczebrzeszyn Kultur
Alexa Rank
1,000,001
Alexa Rank
1,000,001
Agata Piechota • Nie widując gwiazd. Agata Piechota jest początkującą autorką powieści obyczajowych. „Nie widując gwiazd” to jej pierwsza książka — oszczędna w formie i filmowa w wyrazie.
Alexa Rank
1,000,001
KSIĄŻKOWELOVE | KSIĄŻKOWELOVE to blog o książkach dla dzieci, dla rodziców i dla dorosłych. "(…) w życiu są dwa błogosławieństwa: książki i przyjaciele. A ich liczba winna być kontrastowo różna: bez liku książek i tylko garstka przyjaciół." Elif Shafak "Uczeń arhitekta". KSIĄŻKOWELOVE to blog o książkach dla dzieci, dla rodziców i dla dorosłych. "(...) w życiu są dwa błogosławieństwa: książki i przyjaciele. A ich liczba winna być kontrastowo różna: bez liku książek i tylko garstka przyjaciół." Elif Shafak "Uczeń arhitekta"
Alexa Rank
1,000,001
Badania kliniczne, eksperymenty medyczne, audyty i inspekcje GCP
Alexa Rank
1,000,001
Party Club
Alexa Rank
1,000,001
Prawdziwaprawda – pikantne informacje, skandale, plotki, afery - prawda czy fałsz?. Prawdziwaprawda.pl to najświeższe i najpikantniejsze informacje, skandale i plotki oraz afery z życia gwiazd i show biznesu. Komentuj i oceniaj. Sprawdź gdzie jest prawda, a gdzie fałsz.
Alexa Rank
1,000,001