BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Nauki

Top 250 Websites on NAUKI

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Aug 1 2019.
Here are the best websites we found: pwn.pl • bookcity.pl • gettinenglish.com • kopernik.org.pl • civitas.edu.pl • wydawnictwolingo.pl • hydropolis.pl • prestonpublishing.pl • conatex.pl

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
PWN Moc wiedzy - PWN Moc Wiedzy. PWN od początku swojego istnienia jest źródłem wiarygodnej, rzetelnej wiedzy. W Grupie PWN dobrze rozumiemy wagę naszego zobowiązania i cenimy tradycję, na której wychowały się pokolenia Polaków. Jednocześnie od lat konsekwentnie się doskonalimy, ponieważ wierzymy, że dzięki ciągłemu rozwojowi i zdobywaniu nowych kompetencji lepiej odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy nowoczesną, otwartą na wyzwania organizacją. Naszą wizją jest, aby każdy mógł uczyć się w najlepszy dla siebie sposób. W tym celu wnikliwie obserwujemy zmiany zachodzące w świecie nauki, edukacji i biznesu, a uzyskaną w ten sposób wiedzę wykorzystujemy w naszych przedsięwzięciach. Chcemy stale rozwijać nowe obszary działalności, tworzyć różnorodne, innowacyjne rozwiązania edukacyjne i – dzięki naszym produktom oraz usługom – wspierać naszych Klientów w edukacji, pogłębianiu wiedzy oraz doskonaleniu przez całe życie. Naszą pasją jest wiedza. Poznaj z nami jej moc.
Alexa Rank
13,449
Księgarnia językowa BookCity - wszystko do nauki języków obcych. BookCity - Internetowa księgarnia językowa. Słowniki, podręczniki, książki, książki obcojęzyczne, w oryginale, płyty do nauki angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i innych języków.
Alexa Rank
710,025
Darmowa strona do nauki angielskiego GettinEnglish. Angielski w biznesie. Gettin' English - darmowa strona do nauki angielskiego nr 1 w Polsce. Angielska gramatyka, angielskie słownictwo, angielski biznesowy i ćwiczenia. Sprawdź.
Alexa Rank
766,913
Strona główna : Centrum Nauki Kopernik. Największe centrum nauki w Polsce. Naszą misją jest inspirowanie do obserwacji, doświadczania, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi.
Alexa Rank
342,947
Collegium Civitas - Collegium Civitas - niepubliczna uczelnia akademicka - studia w Warszawie, Pałac Kultury i Nauki. Studia po polsku, angielsku i dwujęzyczne. Studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia, II stopnia, studia podyplomowe.. Collegium Civitas - niepubliczna uczelnia akademicka - studia w Warszawie, Pałac Kultury i Nauki. Studia po polsku, angielsku i dwujęzyczne. Studia stacjonarne i niestacjonarne. Studia I stopnia, II stopnia, studia podyplomowe.
Alexa Rank
192,458
Wydawnictwo Lingo - Książki i multimedia do nauki języków obcych: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski, francuski. Książki i multimedia do nauki języków obcych: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski, francuski. W ofercie samouczki z kursami na CD-ROM, rozmówki z płytami audio CD, repetytoria. Matura, egzaminy językowe, testy, FCE, CAE. Kompleksową obsługę wydawniczych projektów edukacyjnych, opracowanie redakcyjne, tłumaczenia, lokalizacje, przygotowanie multimediów.
Alexa Rank
462,428
Centrum nauki i wiedzy o wodzie - Wrocław - Hydropolis. Centrum nauki Hydropolis to miejsce, w którym różnorodne technologie multimedialne służą jednemu celowi: ukazaniu wody z różnych, fascynujących perspektyw.
Alexa Rank
482,152
Preston Publishing - książki do nauki języków obcych, angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyski i portugalski - Preston Publishing. Książki do nauki języków obcych - wydawnictwo Preston Publishing
Alexa Rank
542,215
CONATEX.pl - Wszystko dla nauki. CONATEX.pl - Wszystko dla nauki
Alexa Rank
614,105
Media Na Emigracji | Blog projektu "Współczesne media polskojęzyczne w Wielkiej Brytanii. Rola, funkcje i znaczenie w oparciu o badania odbiorców", sfinansowanego w ramach 40. konkursu wniosków o finansowanie projektów badawczych Narodowego Centrum Nauki. Blog projektu "Współczesne media polskojęzyczne w Wielkiej Brytanii. Rola, funkcje i znaczenie w oparciu o badania odbiorców", sfinansowanego w ramach 40. konkursu wniosków o finansowanie projektów badawczych Narodowego Centrum Nauki
Alexa Rank
685,416
Księgarnia językowa online EDGARD - materiały do nauki ponad 30 języków Jezykiobce.pl. Księgarnia internetowa EDGARD jezykiobce.pl oferuje książki, fiszki, programy, kursy do nauki ponad 30 języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski…
Alexa Rank
791,475
Konstytucja dla Nauki – ustawa prawo o szkolnictwie wyższym i nauce. Konstytucja dla Nauki - prawo o szkolnictwie wyższym. Impuls do przeprowadzenia reformy wyszedł z samego środowiska akademickiego. W prace nad ustawą włączyła się wielotysięczna społeczność.
Alexa Rank
791,763
FLOW Szkoła pływania dzieci i niemowląt w Krakowie - Zajęcia oswjania z wodą i nauki pływania dla niemowląt i dzieci starszych. Prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów pływania. Zajęcia mają na celu wsparcie prawidłowego rozwoju psychoruchowego dziecka jak i naukę elementów pływania.. Zajęcia oswjania z wodą i nauki pływania dla niemowląt i dzieci starszych. Prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów pływania. Zajęcia mają na celu wsparcie prawidłowego rozwoju psychoruchowego dziecka jak i naukę elementów pływania.
Alexa Rank
792,802
Techpedia.pl - Jedynie prawda jest ciekawa - Świat Wiedzy i Nauki. Techpedia to serwis wprowadzający w fascynujący świat nauki. Użytkownicy znajdą w nim tysiące odpowiedzi na nurtujące ich pytania, zdjęcia dokumentujące najważniejsze wydarzenia, ogromną ilość statystyk, map i wykładów.
Alexa Rank
794,834
Buty dziecięce do nauki chodzenia dla dziewczynek i chłopców - sportowe, ortopedyczne, profilaktyczne - Sklep obuwniczy Ebuciki. Sklep obuwniczy Ebuciki - oferujemy sportowe, ortopedyczne, profilaktyczne i do nauki chodzenia buty dziecięce dla dziewczynek i chłopców. Posiadamy m.in. sandały, trzewiki i baleriny znanych producentów, np.: Kornecki, Geox, Emel. Atrakcyjne ceny. Szybka wysyłka.
Alexa Rank
1,000,001
Pałac Kultury i Nauki w Warszawie
Alexa Rank
469,480
Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata - Polsat News. Portal informacyjny Polsat News to najnowsze informacje i wiadomości dotyczące gospodarki, sportu, nauki, biznesu oraz wydarzeń z kraju i ze świata.
Alexa Rank
26,191
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego - Portal gov.pl
Alexa Rank
138,184
Aktualności | Narodowe Centrum Nauki
Alexa Rank
291,672
Fiszki Fiszkoteki® to skuteczna metoda nauki, nawet gdy nie masz czasu ❤. Dzięki fiszkom nauczysz się szybciej (nauka wieloma zmysłami) i nigdy nie zapomnisz (inteligentne powtórki). 20.000.000+ fiszek i 500.000 użytkowników:)
Alexa Rank
413,010
Badania genetyczne (DNA), diagnostyka molekularna. Usługi dla nauki - Genomed. Genomed w najbardziej efektywny i innowacyjny sposób zaspokaja zapotrzebowanie na usługi związane z diagnostyką genetyczną opartą na sekwencjonowaniu DNA. Rozwijana przez zespół technologia pozwala na odczytanie i analizę dowolnego genu. Genomed oferuje także usługę syntezy oligonukleotydów.
Alexa Rank
541,828
Kangurek – Kangurek miejsce zabaw i nauki dla dzieci
Alexa Rank
541,915
Rosyjski Ośrodek Nauki i Kultury w Warszawie. Nasze drzwi są zawsze szeroko otwarte dla wielkiego kręgu przyjaciół Rosji i jej bogatej kulturowej i naukowej spuścizny. Organizujemy interesujące spotkania ze znanymi malarzami, artystami, naukowcami i młodzieżowymi liderami, zapraszamy na koncerty, prezentacje, jarmarki, realizujemy wystawy malarskie, organizujemy okrągłe stoły i konferencje, wszystkich chętnych uczymy języka rosyjskiego, zapoznajemy z bogatym dorobkiem rosyjskiej literatury klasycznej i współczesnej.
Alexa Rank
542,262
Świat Nauki
Alexa Rank
542,352
Metoda Colina Rose – Szybki Angielski – Opracowana przez jednego z najbardziej uznanych w świecie psychologów nowa metoda nauki języków obcych
Alexa Rank
794,755
Pracownia Nauki i Przygody
Alexa Rank
1,000,001
Angielski, nauka angielskiego online - eTutor. Angielskiego najszybciej nauczysz się online. Największa w Polsce platforma do nauki angielskiego. Wszystkie poziomy zaawansowania od A1 do C2.
Alexa Rank
38,542
Szlifuj swój angielski – nauka angielskiego online. Szlifuj swój angielski - największy i najpopularniejszy serwis do nauki języka angielskiego. Gramatyka angielska, bazy słownictwa na każdym poziomie, setki ćwiczeń online.
Alexa Rank
54,325
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie prowadzi studia na czterech wydziałach w kilkunastu kierunkach kształcenia.
Alexa Rank
41,586
Kurs na Prawo Jazdy Kraków | Nauka Jazdy Kraków i okolice. Prawo jazdy Kraków ⛔ Ośrodek Szkolenia Kierowców Kraków ✅ Gdów ✅ Wieliczka ✅ Zabierzów. Skuteczna Szkoła Nauki Jazdy OSK OES.
Alexa Rank
542,112
Nauka jazdy - kursy na prawo jazdy Kraków G.P.S. Ośrodek Szkoleniowy dla kierowców w Krakowie. Nauka jazdy Kraków G.P.S. Ośrodek Szkoleniowy w Krakowie prowadzi kursy nauki jazdy. Nasza szkoła nauki jazdy to najskuteczniejsza nauka jazdy - kursy na prawo jazdy w naszym ośrodku w Krakowie to gwarantowany zdany egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem.
Alexa Rank
614,456
Kurs uczenia się dla dorosłych!. Osoby dorosłe uczą się inaczej niż dzieci. Kurs uczenia się dla dorosłych - przy użyciu strategii PROPS - odpowiada na tę potrzebę. Dzięki 17 krótkim i konkretnym lekcjom wideo szybko i skutecznie przyswoisz psychologiczne podstawy efektywnej nauki, najważniejsze techniki pamięciowe oraz praktyczne sposoby na znalezienie czasu, by się uczyć.
Alexa Rank
614,725
eskaGO - Radio online i muzyka online. eskaGO.pl tutaj czeka na ciebie radio online i muzyka online. Lubisz muzykę? U nas usłyszysz największe hity, takie jak Hit Lata, Hity Internetu, Muzyka do Pracy i Muzyka do Nauki. Lubisz radio? Włącz popularne stacje radiowe takie jak Radio ESKA, Radio ESKA ROCK, Radio VOX FM, Radio WAWA. Chodzisz do szkoły? Włącz Hity na Go To School! Jesteś rodzicem? Włącz Hity dla Dzieci i Kołysanki dla dzieci.
Alexa Rank
96,793
Focus.pl - Nauka zmienia świat. Focus.pl - Portal dla miłośników nauki. Tematyka: nauka, psychologia, kosmos, historia, medycyna, technika, przyroda
Alexa Rank
98,640
Drony FPV - Sklep i Hurtownia Avifly. AviFly to inteligentny wybór dronów FPV. Z nami zbudujesz swojego drona do nauki latania. Oferujemy elektronikę, ładowarki LiPo, akcesoria oraz fachowe doradztwo.
Alexa Rank
789,038
NIEMIECKI W OPIECE. Niemiecki w opiece to strona do nauki języka niemieckiego dla opiekunek/ opiekunów osób starszych pracujących w Niemczech. Niemiecki dla opiekunek
Alexa Rank
792,801
Wydawnictwo Wiedza Powszechna - internetowa księgarnia językowa WP. Księgarnia językowa wiedza.pl w swojej ofercie posiada słowniki, książki i podręczniki do nauki ponad 30 języków obcych. Darmowa wysyłka powyżej 150zł, szybki czas realizacji zamówienia oraz wysyłka na cały świat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydawnicza wiedzy Powszechnej
Alexa Rank
795,447
Nauka jest niesamowita - Nauka.Rocks!. Ciekawostki i newsy ze świata nauki. Odkrywamy tajemnice świata i wszechświata. Piszemy o kosmosie, nowych technologiach, wynalazkach, odkryciach.
Alexa Rank
142,346
Portal OSK: Program dla OSK i Kursantów. Portal OSK to aplikacja pozwalająca na szkolenie, prowadzenie i zarządzanie ośrodkami szkolenia kierowców oraz wykonywanie testów teoretycznych, nauki online, elearningu na prawo jazy. Aplikacja przeznaczona jest dla szkół jazdy oraz kursantów
Alexa Rank
143,939
Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie - Studia stacjonarne i zaoczne | WSM. WSM Warszawa - studia I i II stopnia na dwóch wydziałach ➤ Nauki Społeczne i Administracja oraz Menedżerski i Nauk Technicznych ➤ Chcesz zdobyć przyszłościowy zawód? Studiuj u nas!
Alexa Rank
150,635
Nauka Języka Angielskiego Online | Focus English Online. Serwis internetowy zawierający materiały do nauki języka angielskiego online. Gramatyka, słownictwo, idiomy, czasowniki złożone, angielskie przysłowia, słowotwórstwo.
Alexa Rank
154,132
Portal z energiczną dawką wiedzy - NAUKLOVENAUKLOVE. Eksperymenty, o których nie wiesz. Technologie, które wyprzedzają nasze czasy. Historie, które wstrząsnęły światem. Ciekawostki z różnych dziedzin nauki!
Alexa Rank
203,440
ITproblemy.pl - wszystkie pytania i odpowiedzi na tematy komputerowe w języku polskim.. Największa i najbardziej niezawodna społeczność internetowa dla programistów do nauki, dzielenia się swoją wiedzą w programowaniu i budowaniu kariery. Teraz i po polsku.
Alexa Rank
227,025
MATEMATYKA SZKOŁA PODSTAWOWA + zadania online Matematyka dla dzieci MATEMATYCZNE ZOO. Najlepsza strona do nauki matematyki. Szkoła podstawowa. Zadania z matematyki, tabliczka mnożenia.
Alexa Rank
247,372
Testy na prawo jazdy 2019 - Oficjalne pytania WORD. Inteligentny system nauki z oceną znajomości, aktualne pytania na egzamin. Testy na prawo jazdy wszystkich kategorii A, B, C, D, T w WORD 2019.
Alexa Rank
251,844
Język angielski w pigułce - Nauka angielskiego online. Angielski w pigułce to nauka języka dla początkujących i nie tylko. W serwisie znajduje się gramatyka, gotowe wypracowania i dział do nauki słówek.
Alexa Rank
251,863
KIDY sklep dla rodziców, BIO żywność dla dzieci i niemowląt, ekologiczne kaszki dla dzieci, akcesoria do karmienia, zabawki dla dzieci.. Kidy.pl - ekologiczna i BIO żywność dla niemowląt, butelki dla niemowląt, akcesoria do nauki jedzenia, ekologiczne kosmetyki dla dzieci. Darmowa dostawa, szybka wysyłka i wygodne zakupy. Sympatyczne ekspertki pod telefonem.
Alexa Rank
294,863
LIFEHACKER — usprawnij swoje życie!. Aby zwiększyć swoją produktywność, polski lifehacker wykorzystuje najnowsze zdobycze nauki, sztuczki (lifehacki) i technologie
Alexa Rank
355,541
Fala. Szkoła Rekin prowadzi szeroki pakiet zajęć nauki pływania w Krakowie dla dzieci i dorosłych w różnym stopniu zaawansowania.
Alexa Rank
355,623
✓ ✓ Księgarnia językowa Bookland ✓ ✓ 18 sklepów i e-księgarnia. Księgarnia językowa Bookland ✓ 30 lat na rynku, ✓ sieć 18 księgarni stacjonarnych, ✓ nowoczesna księgarnia internetowa. Wyróżnia nas największa w Polsce oferta podręczników językowych, słowników, książek obcojęzycznych, literatury w oryginale, fiszek oraz innych materiałów do nauki języków obcych. Zaufaj nam teraz.
Alexa Rank
402,392
Prawo jazdy - ranking szkół jazdy. Superprawojazdy.pl - ranking 6500 szkół jazdy w 1000 miastach. Oceny nauki jazdy. Opinie kursantów. U nas wybierzesz najlepsze prawo jazdy.
Alexa Rank
413,312
Związek Nauczycielstwa Polskiego - ZNP. ZNP jest największym jednolitym, dobrowolnym, niezależnym i samorządnym związkiem zawodowym pracowników oświaty i wychowania, szkolnictwa wyższego i nauki.
Alexa Rank
462,436
IMOLA Szkoła Jazdy Warszawa - nauka jazdy, kursy prawo jazdy. Szkoła inna niż wszystkie. U nas: poznasz teorię nauki jazdy, przećwiczysz praktykę poruszania się w ruchu drogowym, masz gwarancję spokojnej nauki i jazdy po trasie egzaminacyjnej w czasie kursu.
Alexa Rank
482,155
Angielski dla dzieci | Helen Doron | Kursy języka angielskiego dla dzieci. Język angielski dla dzieci metodą Helen Doron to zabawa i przygoda dla dzieci. Metoda nauki angielskiego która naśladuje naturalny proces przyswajania języka.
Alexa Rank
482,144
Mały, skromny japoński pomocnik | 小さくて奥ゆかしい日本語ヘルパー. Mały skromny pomocnik to strona, która wspiera naukę języka japońskiego. Zawiera ona słownik japońsko-polski / polsko-japoński ciągle uaktualniany, który ciężko jest znaleźć w polskim internecie, a który jest tak niezbędny podczas nauki. Na stronie znajduje się również słownik znaków kanji dzięki czemu można łatwo znaleźć szukany znak.
Alexa Rank
482,160
Testy, Quizy i Fiszki online / Ucz się za darmo w Memorizer.pl. Zapamiętuj szybciej rozwiązując testy online. ✅ Memorizer, nowoczesne narzędzie elearngowe do nauki poprzez quizy,testy i fiszki. Ucz się rozwiązując testy lub za pomocą powtórek materiału.
Alexa Rank
482,213
Grupa IMAGE. Grupa Image - wszystko do nauki jazdy
Alexa Rank
503,800
AUTO-TEST Nauka jazdy Szczecin i kursy prawo jazdy w Szczecinie | Auto-Test.Szczecin.pl. Szkoła nauki jazdy Auto Test w Szczecinie przeprowadza kursy na prawo jazdy na wysokim poziomie. Specjalizujemy się w kursach na prawo jazdy kat. B. Mamy wysoką zdawalność egzaminów. Posiadamy samochody hyundai i20, które wypożyczamy na czas egzaminu państwowego. Oferujemy dwa pakiety do wyboru. Zapewniamy badania lekarskie kandydatów na kierowców. Kurs teorii z możliwością nauki w domu – e-learning. Nauka jazdy w różnych warunkach.
Alexa Rank
541,560
OSK RELAX - Prawo jazdy Kraków. OSK Relax to szkoła nauki jazdy z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy kursy nauki jazdy w kategoriach A i B.
Alexa Rank
542,129
Esculap.com. Esculap.com to największy w Polsce portal lekarzy dla lekarzy. Znajdą tu Państwo najnowsze informacje z kraju, z zagranicy, ze świata nauki, ciekawe publikacje medyczne i inne.
Alexa Rank
541,757
Multikurs.pl - angielski online, niemiecki, hiszpański i 8 innych języków!. Ucz się języków przez internet. Przyjemnie skuteczne kursy online, które dopasowują się do Twoich potrzeb. Zarejestruj się, a my zmotywujemy Cię do nauki. Efekty gwarantowane! Zaufało nam już ponad 125 000 Polaków!
Alexa Rank
542,062
Testy na Prawo Jazdy 2019 i Kursy online - Prawojazdy. Prawo jazdy bez problemów. Kursy i testy na prawo jazdy. Skuteczna nauka na wszystkie kategorie prawa jazdy. Zdaj z nami egzamin na prawo jazdy – zostań kierowca! Kodeks drogowy może być łatwy.
Alexa Rank
160,355
Auto Akademia Kraków 🚗 | Nowoczesna Szkoła Jazdy w Krakowie | Nauka Prawo Jazdy. ✅ Najlepsza szkoła jazdy w Krakowie. Ekspresowe prawo jazdy, kursy weekendowe, poranne, wieczorowe, 🏅#1 rankingu szkół nauki jazdy. Sprawdź!
Alexa Rank
613,893
Home - Egis. Express Publishing jest wydawcą materiałów do nauki języka angielskiego. Od momentu założenia w 1988 roku wydawnictwo nieprzerwanie się rozwija. Obecnie może poszczycić się ponad trzema tysiącami tytułów książkowych i dwoma tysiącami materiałów cyfrowych
Alexa Rank
614,262
FINIS Polska - najwyższej jakości sprzęt dla pływaków i triathlonistów.. FINIS oferuje sprzęt do nauki i doskonalenia techniki pływania, personalizowane stroje pływackie, akcesoria i elektronika basenowa, deski, wiosełka, płetwy
Alexa Rank
614,347
Leader School Nowoczesne Metody Nauczania. Leader School ® sieć placówek edukacyjnych wykorzystujących nowoczesne metody kształcenia w zakresie języków obcych i efektywnej nauki Leo English, Leo Maniak BLS English, BLS Kommunikation
Alexa Rank
614,742
PWN Moc wiedzy - PWN Moc Wiedzy. PWN od początku swojego istnienia jest źródłem wiarygodnej, rzetelnej wiedzy. W Grupie PWN dobrze rozumiemy wagę naszego zobowiązania i cenimy tradycję, na której wychowały się pokolenia Polaków. Jednocześnie od lat konsekwentnie się doskonalimy, ponieważ wierzymy, że dzięki ciągłemu rozwojowi i zdobywaniu nowych kompetencji lepiej odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy nowoczesną, otwartą na wyzwania organizacją. Naszą wizją jest, aby każdy mógł uczyć się w najlepszy dla siebie sposób. W tym celu wnikliwie obserwujemy zmiany zachodzące w świecie nauki, edukacji i biznesu, a uzyskaną w ten sposób wiedzę wykorzystujemy w naszych przedsięwzięciach. Chcemy stale rozwijać nowe obszary działalności, tworzyć różnorodne, innowacyjne rozwiązania edukacyjne i – dzięki naszym produktom oraz usługom – wspierać naszych Klientów w edukacji, pogłębianiu wiedzy oraz doskonaleniu przez całe życie. Naszą pasją jest wiedza. Poznaj z nami jej moc.
Alexa Rank
615,248
LEGIA Warszawa - sekcja pływacka. Klub pływacki LEGIA Warszawa zaprasza na zajęcia: - nauki pływania - treningi pływackie - szkolenie techniki - indywidualne szkolenie pływackie
Alexa Rank
615,147
Wyższa Szkoła Społeczno – Przyrodnicza im. W. Pola w Lublinie. Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie jest wyższą szkołą działającą w oparciu o decyzję Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 lipca 2000 r. zezwalającą na rozpoczęcie działalności. WSSP zarejestrowana jest w Rejestrze Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nr 186.
Alexa Rank
622,083
Akademia Morska w Szczecinie. Akademia Morska w Szczecinie jest państwową uczelnią techniczną podległą Ministerstwu Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Ta morska uczelnia jest kontynuatorką tradycji edukacji morskiej, istniejących od 1947 roku szkół morskich w Szczecinie. W 2017 r. uczelnia obchodziła 70-lecie szkolnictwa morskiego na Pomorzu Zachodnim. W latach 1947 - 2017 mury uczelni opuściło blisko 15 tysięcy absolwentów. Głównym celem działalności uczelni jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych kadr oficerskich: nawigatorów i mechaników, odpowiadających wymaganiom współczesnej floty transportowej i rybackiej oraz kształcenie eksploatacyjnych służb armatorskich i portowych floty morskiej i śródlądowej.
Alexa Rank
170,634
Złote Tarasy - Twoja przestrzeń w Sercu Miasta. Złote Tarasy to wyjątkowe miejsce na modne zakupy i najlepszą miejską rozrywkę, położone w samym sercu Warszawy, w sąsiedztwie Dworca Warszawa Centralna, Pałacu Kultury i Nauki i hotelu Intercontinental. Znajdziesz tu nie tylko najświeższe trendy czy designerskie nowinki, ale nakarmisz także ciało i zmysły.
Alexa Rank
773,216
Intytut Języków - Strona o Nauce Języków. Strona stanowiąca kompletne kompendium wiedzy na temat nauki języków. Metody nauki, recenzje produktów językowych oraz charakterystyka języków.
Alexa Rank
791,315
Bezpłatne szkoły dla cudzoziemców.. Zapraszamy do bezpłatnej nauki języka polskiego oraz bezpłatnej nauki w szkołach policealnych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie.
Alexa Rank
794,736
Księgarnia muzyczna Alenuty.pl. W księgarni muzycznej Alenuty.pl znajdziesz nuty na pianino, gitarę, skrzypce, wiolonczelę, keyboard i inne instrumenty. Kupisz podręczniki muzyczne do nauki gry
Alexa Rank
788,766
Kursy programowania we Wrocławiu - Craftin' Code. Stacjonarne kursy programowania to najbardziej efektywna metoda nauki. Nieważne, czy chcesz się z nami uczyć od początku, czy też nie. Wybierając odpowiedni moduł możesz na bieżąco decydować czy chcesz się uczyć z nami, czy może już czujesz się na siłach by rozwijać się samodzielnie.
Alexa Rank
789,698
Rozmówki polsko angielskie i darmowa nauka języka online. Hello to darmowy kurs do internetowej nauki języka angielskiego. Mamy między innymi nagrania mp3 z wymową dla początkujących oraz średnio zaawansowanych.
Alexa Rank
791,053
+. Nauka angielskiego online - poznaj metody nauki wszystkich umiejętności w języku angielskim: czytanie, pisanie, mówienie, gramatyka, słownictwo oraz słuchanie.
Alexa Rank
791,288
Angielski biznesowy - kurs i nauka - Business English Gdańsk - Specialize your English. Monika Kowalska jest renomowanym ekspertem od nauki biznesowego angielskiego. Oferuje kursy business English w Gdańsku. Zdobywanie umiejętności mowy w obcym języku jeszcze nigdy nie było takie łatwe!
Alexa Rank
791,794
Kurs na muzykę - kursnamuzyke.pl. Witamy na portalu do nauki muzyki w szkole.
Alexa Rank
791,873
Magazyn Kontakt. Internetowy tygodnik katolewicy społecznej. Piszemy o świecie czerpiąc inspiracje z nauki społecznej Kościoła .
Alexa Rank
792,152
Ogarnij maturę w tydzień!. Samo siedzenie nad książkami to za mało! Dzięki temu kursowi w 7 dni zbuduj super system nauki do matury, a nie pogubisz się w obowiązkach, nie zmarnujesz czasu, a nauka będzie efektywniejsza!
Alexa Rank
792,949
Nocna Sowa: Twój wieczorny kurs języka norweskiego. Darmowy kurs języka norweskiego online, lekcje, materiały i wskazówki. Miejsce dla wszystkich lubiących kreatywne podejście do nauki norweskiego.
Alexa Rank
792,832
Testy na prawo jazdy 2019 - 100% za darmo. Testy na prawo jazdy 2019 w 100% za darmo. Różne kategorie, tryb testów i tryb nauki do testów na prawo jazdy.
Alexa Rank
794,873
Portal nowe technologie wiadomości ciekawostki. Nie przegap nowinek ze świata nauki, Internet, smartfony, komputery, samochody, programy, aplikacje i media społecznościowe. Jednym słowem najnowsze technologie
Alexa Rank
1,000,001
Księgarnia naukowa ABE-IPS | miliony książek zagranicznych, podręczniki, publikacje online, czasopisma, książki medyczne po angielsku, bazy danych, rozwiązania dla bibliotek do zarządzania zasobami. Przeglądaj ponad 12 milionów książek obcojęzycznych, sprawdzaj specjalne oferty na książki po angielsku, poznaj nowe technologie dla bibliotek – narzędzia, bazy danych, e-czasopisma, e-booki – księgarnia naukowa
Alexa Rank
122,663
PWSZ Zamość PWSZ - Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu - bezpłatne studia licencjackie, bezpłatne studia inzynierskie, bezpłatne studia podyplomowe
Alexa Rank
274,488
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie - studia. Wyższa uczelnia w Warszawie
Alexa Rank
307,213
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie Spółka Akcyjna gwarantuje wypełnienie statutowego obowiązku, jakim jest zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków. MPWiK w m.st. Warszawie S.A. eksploatuje własną sieć wodociągową z przyłączami o długości ok. 3500 km oraz kanalizacyjną o długości ok. 3300 km. Wodociągi Układu Centralnego dostarczają do sieci miejskiej ponad 300 tys. m3 na dobę.
Alexa Rank
308,797
caret-right
Alexa Rank
462,298
Ośrodek Szkolenia Kierowców HOŁEK - Nauka jazdy Nowy Targ, Jordanów, Podhale. OSK Hołek to jedna z największych i najprężniej działających firm na Podhalu oraz w powiecie suskim. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów z długoletnim stażem. Ośrodek posiada plac manewrowy w Nowym Targu i Jordanowie. Serdecznie zapraszamy!
Alexa Rank
503,814
Strona główna
Alexa Rank
541,816
Zespół Szkół Nr 1 CKP w Aleksandrowie Kujawskim. Oficjalna strona Zespołu Szkół Nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim
Alexa Rank
542,358
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie. Sukces pracowników naukowych w konkursie aplikacyjnym NCBiR.       
Alexa Rank
160,630
Lata UNESCO. UNESCO jest organizacją multilateralną koordynującą działania służące rozwojowi międzynarodowej współpracy kulturalnej, oświatowej oraz naukowej.
Alexa Rank
778,926
Miejskoaktywni – aktywny wypoczynek na pływalniach, plaży i lodowisku BOSiR Białystok
Alexa Rank
792,401
MOSiR Zielona Góra. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze.
Alexa Rank
1,000,001
Najnowsze odkrycie lingwistów robi furorę na rynku pracy.
Alexa Rank
1,000,001
Szkoła Pamięci - doskonalenie i trening na pamięć | Best Brain Bracia Boral. Best Brain - Bracia Boral to szkoła mistrzów pamięci, braci Bartłomieja i Tobiasz Boral. Autorska metodyka kursu rozwoju pamięci, koncentracji i kreatywności dla dzieci i dorosłych jest poparta wieloletnim doświadczeniem i sukcesami na mistrzoswtach Europy i Świata.
Alexa Rank
541,585
historycy.org. historycy.org
Alexa Rank
791,079
Marketplace korepetycji językowych. Tematyczne Kursy Języka od 50 zł/h. Znajdź sprawdzonych nauczycieli w swoim mieście. lingroom - nauczyciel, język, korepetycje.
Alexa Rank
792,026