BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Obywatelskim

Top 250 Websites on OBYWATELSKIM

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Jan 1 2022.
Here are the best websites we found: dialogobywatelski.org • roweroweprojekty.pl • sp47.edu.pl • bursamiejska.czest.pl • npp.wroclaw.pl •

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Start - Komunikowanie i media w dialogu obywatelskim. Obserwatorium Dialogu Obywatelskiego to projekt dydaktyczno-naukowy, realizowany wspólnie przez dwa instytuty Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ: Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej (IDMiKS) oraz Instytut Spraw Publicznych (ISP), w porozumieniu z Gminą Miejską Kraków. Celem ODO jest obserwacja i diagnozowanie relacji między władzami Krakowa a organizacjami pozarządowymi oraz przygotowywanie rekomendacji, które mogą usprawnić tę współpracę. Badania skupiają się na sytuacjach uruchamiających różne formy dialogu obywatelskiego, rozmaitych inicjatywach i instytucjach przyczyniających się do tego dialogu oraz biorących w nim udział, a także wydarzeniach, w których dialog ten nie zachodzi, choć powinien.
Alexa Rank
1,000,001
Zagłosuj na rowerowe projekty! - Poznański Budżet Obywatelski 2021. Poprzyj rowerowe projekty dla Poznania! Zobacz listę polecanych projektów w Poznańskim Budżecie Obywatelskim 2021 i weź udział w głosowaniu!
Alexa Rank
1,000,001
Szkoła Podstawowa nr 47 - im. Marii Konopnickiej w Częstochowie
Alexa Rank
1,000,001
Bursa Miejska w Częstochowie
Alexa Rank
1,000,001
Nieodpłatna pomoc prawna we Wrocławiu. NPP system informatyczny do obsługi punktów nieodpłatnej pomocy prawnej
Alexa Rank
1,000,001