BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Okuma

Top 250 Websites on OKUMA

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Dec 1 2021.
Here are the best websites we found: egitimhane.com • okuma.com • okuma.it • morpakampus.com • baykushizliokuma.com • perkotek.com • onlinehizliokuma.net • oltayagel.com • kuranzamani.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
.:: Egitimhane.Com ::. Eğitim Yuvası. .:: Egitimhane.Com ::. Eğitim Yuvası Egitimhane.Com eğitim kaynakları, öğretmenler yardımlaşma forumu.
Alexa Rank
13,869
Okuma America | CNC Machine Tools | CNC Controls. Okuma America Corporation help users gain competitive advantage through the open possibilities of our CNC machine tools and CNC controls.
Alexa Rank
1,000,001
Okuma Italia - I migliori mulinelli del mondo. Okuma è un''azienda multinazionale specializzata nella produzione di mulinelli, canne ed accessori per la pesca sportiva.
Alexa Rank
1,000,001
Morpa Kampüs. Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ile öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış bir platformdur. Morpa Kampüs''te sesli konu anlatımları, okuma ve dinleme metinleri, üç boyutlu videolar, BBC Worldwide Learning belgeselleri, etkileşimli çalışmalar, videolu deneyler, çözümlü testler, konu tarama testleri, tema-ünite testleri, ödevler, ayrıntılı ölçme-değerlendirme ve raporlama, soru bankaları, Morpa Kampüs üyeleri için özel olarak hazırlanmış e-kitaplar, öykü kitapları, sözlükler ve ansiklopediler yer almaktadır.
Alexa Rank
22,198
Hızlı, Akıcı ve Anlayarak Okuma - Online Anlayarak Hızlı Okuma Programı | BHO. BHO, anlayarak hızlı okumanızı sağlamak için; hızlı okuma egzersizleri, hızlı okuma kursu ve okuma anlama metinlerinden oluşan tablet uyumlu online hızlı okuma programıdır.
Alexa Rank
375,360
PERKOTEK Parmak izi Okuma Sistemleri | Turnike Sistemi. Parmak izi okuma biyometrik sistemler parmak izi okuyucu yüz tanıma personel takip sistemi pdks turnike sistemi otopark bariyeri ve üst arama dedektörü.
Alexa Rank
1,000,001
Online Hızlı Okuma ve Anlama. Dünyanın en gelişmiş Online Hızlı Okuma ve Anlama platformu ile okuma hızını 1 ayda 4 katına kadar yükseltmek için hemen üyemiz olun. Bayilik ve eğitmen eğitimi için lütfen bizimle iletişime geçin.
Alexa Rank
1,000,001
Oltayagel.com - Kaliteli Balıkçılık Malzemeleri - Shimano,Okuma,Daiwa. Olta balıkçılığının lider markaları Yuki, Shimano, Okuma, Daiwa, Dam, Ryobi başta olta kamış ve olta makineleri olmak üzere tüm balıkçılık malzemeleri en avantajlı fiyatlarla Oltayagel''de!
Alexa Rank
1,000,001
Kuran Zamanı – Kuran-i Kerim Öğrenme Okuma ve İslami Bilgiler. Kutsal kitabımız olan Kuran'ı öğrenmek ve okumak, İslami bilgileri en güzel ve kolay şekilde öğrenmek isteyen tüm müminler için hazırlanan site Kuran Zamanı.
Alexa Rank
481,015
İlkokul Dokümanları | 1, 2, 3 ve 4. Sınıf Dokümanları. İlkokul dökümanları, okuma yazma çalışmaları, dikteler, okuma metinleri, konu anlatımları, etkinlikler, değerlendirmeler, yazılı sınavları, pano çalışmaları, sözlük çalışmaları, yazarlık dersleri, kitap okuma kampanyaları, kitap sınavları, belirli gün ve haftalar, atasözü ve deyimler, şiirler, değerler eğitimi, yıl sonu gecesi dokümanları…
Alexa Rank
28,640
MangaStein – Manga ve Webtoon Okuma Platformu. Manga ve Webtoon Okuma Platformu
Alexa Rank
374,732
Anisa Manga – Manga okuma siteniz. Manga okuma siteniz
Alexa Rank
376,203
Webtoon Hatti – Türkçe Webtoon Okuma Siteniz – Manga Oku. Türkçe Webtoon Okuma Siteniz - Manga Oku
Alexa Rank
398,744
Çizgi Roman Arşivi | Çizgi Roman, Manga, Webtoon ve Novel Okuma Sitesi. Çizgi Roman, Manga, Webtoon ve Novel Okuma Sitesi
Alexa Rank
475,158
Glory Manga – Manga Okuma Siteniz. Manga Okuma Siteniz
Alexa Rank
478,217
edebiyatın köşe taşı isimleri, eserleri .. | Okuma Günlüğü. Hayattan kitaplara, kitaplardan hayata ve her ikisinden payıma düşen okumaları içeren okuma odaklı kişisel bir blogtur.
Alexa Rank
1,000,001
MangaWOW Türkçe Manga Oku – Manga Oku, Webtoon Oku, Türkçe Manga Oku – MangaWOW TÜRKÇE MANGA OKU Manga Türkiye – Türkçe Manga Okuma Sitesi.. Manga Oku, Webtoon Oku, Türkçe Manga Oku - MangaWOW TÜRKÇE MANGA OKU Manga Türkiye - Türkçe Manga Okuma Sitesi.
Alexa Rank
1,000,001
Midwest Machinery Inc. Used & New Machinery Tools and CNC Machine Tool Dealer, Vertical,Horizontal,Machining,Turning Center,Lathe,Mill,Grinder,MAZAK, MORI SEIKI,HAAS,DAEWOO,DOOSAN,KITAMURA,MILLTRONICS,FANUC,OKUMA & HOWA, OKK,MAKINO,FADAL,MITSUBISHI,FOR SA. Welcome to Midwest Machinery Inc. located between Milwaukee, WI and Chicago, IL. We buy, sell and warehouse the highest quality used machine tools on the market, including CNC Lathes & Mills, Vertical & Horizontal Machining Centers, Turning Centers, Grinders, EDM, and Fabricating Equipment. Whether you’re cutting or forming metal or plastic we are going to have or can locate the machine that best fits your application, your company and your employees!
Alexa Rank
1,000,001
Manhwa, Manhua, Webtoon, Manga okuma ve Anime izleme Platformu - Manga Ship. Manhua, Manhwa, Webtoon, Manga okumak ve Anime izlemek hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Sende binlerce Manga, Manhua, Manhwa, Webtoon ve Animenin yer aldığı Manga Ship dünyasını keşfet!
Alexa Rank
216,055
Hayalistic ~ Webtoon Oku ~ Türkçe Webtoon Okuma Siteniz. Türkçe Webtoon Oku..
Alexa Rank
337,697
TOÇEV - Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı. Toçev - Okumak Her Çocuğun Hakkı
Alexa Rank
375,136
OKUDER – Okuma Alışkanlığını Kazandırma, Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği
Alexa Rank
453,070
Anadolu Okuma Evi
Alexa Rank
472,765
PDF - Epub Kitaplarını ve Özetleri online okuma sitesi. Pdf Kitap indir, Tüm pdf kitap özetlerini okuyabilirsiniz. Güncel Pdf Kitap arşivi ücretsiz indirebilirsiniz . E-kitap indirebilir web sitemiz üzerinden okuyabilirsiniz.
Alexa Rank
483,927
enuka okuma | the official site
Alexa Rank
1,000,001
Sınıf Öğretmenleri İçin Ücretsiz Özgün Etkinlikler – karne süsleri, tatil ödevleri, deneme sınavları, boyama sayfaları. Günlük Ödevler Hakkında Önemli Bilgilendirme Güncellenen günlük ödevlerimizi uzaktan eğitime uyumlu hâle getirdik. Artık günlük ödevlerimizi cevap anahtarlı bir şekilde yayınlıyoruz. İndirdiğiniz PDF dokümanlarının içerisinde göreceksiniz. Bu iki buton, soruların veya etkinliklerin yanıtlarını göstermeye veya gizlemeye yaramaktadır. İndirdiğiniz günlük ödevleri yazdırmak istediğinizde bu butonlar otomatik olarak gizlenecek ve dokümanı yazdırdığınızda görünmeyecektir. Cep telefonu veya tablette yanıtı göster özelliği aktif değildir. Butonlar yalnızca bilgisayarda aktif olarak çalışmaktadır. Çalışmaları EBA canlı derslerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Ödev paylaşımlarımız her pazar ilkokul1.com'da yayınlanmaya devam edecekti. Bu yıldan itibaren, her cumartesi günü o hafta işlenen konuları kapsayan ücretsiz "online konu değerlendirme testleri" yayınlanacaktır. Yeni eğitim-öğretim yılının her anlamda başarılarla dolu olmasını dileriz. 3. SINIF GÜNLÜK ÖDEVLER 9. HAFTA KONULARI: Türkçe: İsim Bilgisi Özel İsim Cins İsim Okuma - Anlama Etkinlikleri Matematik: Zihinden Çıkarma İşlemi Toplamı Tahmin Etme GÜNLÜK ÖDEVLERİ AŞAĞIDAKİ BUTONLARDAN DER DERS İNDİREBİLİRSİNİZ ÖDEV SAYFALARINI TEK TEK VE CEVAP ANAHTARSIZ AŞAĞIDAN İNDİREBİLİRSİNİZ Aşağıdaki görseller örnektir. Çalışmaları yukarıdaki butonlardan indiriniz.
Alexa Rank
59,750
M5 Bilişim ve Teknoloji Eğitim Portalı. M5 Bilişim kullanıcılarına birçok farklı konuda eğitim ve uygulama hazırlayan sitedir.
Alexa Rank
47,584
Voiser » Türkçe Metin Seslendirme. İnsan sesine en yakın makine seslendirmesi Voiser.net ile Yazıyı Sese Çevirin! Türkçe ve 10 Yabancı Dildeki 42 Farklı Ses seçeneği ile en gerçekçi metin seslendirme (metin okuma) programı
Alexa Rank
209,065
Eğitici Oyuncak ve Çocuk Gelişim Marketi - Duyu Market. Duyu Market çocuk gelişim marketi, eğitici oyuncak, zeka oyunları, kitap, anaokulu, kreş, eğitim merkezi, özel eğitim materyali, okuma, yazma ve dikkat güçlendirme ürünleri
Alexa Rank
268,614
Alexa Rank
76,831
TÜRKÇE MANGA, ÇİZGİ ROMAN OKU » Manga Gecesi. Türkçe Manga Oku » Okuyucular tarafından en iyi Asya bazlı Çizgi Roman ( manga, manhua, manhwa, webtoon, toon, comic ) çevrimiçi okuma platformu seçildi.
Alexa Rank
112,250
Pdks | Super Pass | Parmak İzi Sistemleri | Kartlı Parmak İzi Okuyucu | Fiyatı | Yüz Tanıma | Turnike Sistemleri. ZKTeco | Bio Tech | Visio | ZKSoftware | Parmak İzi Okuma Sistemleri | Parmak İzi Okuyucu Kapı Açma | Parmak İzi Turnike Açma Sistemi
Alexa Rank
453,814
En uygun öğrenci motivasyon hediyeleri sitesi. Madalya imalatında, mezuniyet ve okuma bayramı madalyasında sunduğumuz ürünleri görmek için sitemizi ziyaret ediniz.
Alexa Rank
473,253
MutluBalikcilik.net | Türkiyenin En iyi Balıkçılık Mağazası. En Avantajlı SHIMANO OKUMA DAİWA BERKLEY İMA Markaları En uygun Fiyatlarla satın alabilirsiniz
Alexa Rank
482,567
Yasin Suresi, Yasin Oku, Yasin Suresi Dinle, Yasin-i Şerif Dinle, Online Yasin-i Şerif Dinle, Yasin Oku, Ya seen, Yasin Surah, Holy Quran - Ana Sayfa. 41 yasin, 41 yasini şerif, abdul samet yasin suresi, abdul samet yasini şerif, abdulbasit abdussamed yasin, abdulbasit abdussamed yasin suresi, abdulbasit yasin suresi, abdulsamed yasin suresi, abdulsamet yasini şerif, abdussamed, abdussamed yasin, abdussamed yasin i şerif, abdussamed yasin suresi, abdussamed yasin suresi dinle, abdussamed yasini şerif, abdussamet yasin, abdussamet yasin i şerif, abdussamet yasin suresi, abdussamet yasin suresi indir, abdussamet yasini şerif, abdussametten yasin suresi, abdussametten yasini şerif, abdüssamed yasin, abdüssamed yasin suresi, abdüssamet yasin suresi, ahmet el acemi yasini şerif, arapca yasin, arapça, arapça yasin, arapça yasin oku, arapça yasin suresi, arapça yasini şerif oku, bedava yasini şerif, bedava yasini şerif dinle, diyanet yasini şerif, ebubekir şatiri yasin suresi, ebubekir şatıri yasin suresi, en güzel yasini şerif, fatih collak yasin suresi, fatih çolak yasin suresi, fatih çolak yasini şerif, fatih çollak yasin i şerif, fatih çollak yasin suresi, fatih çollak yasin suresi dinle, fatih çollak yasin suresi mp3, fatih çollak yasini şerif, fatiha, görüntülü yasin, görüntülü yasin i şerif, görüntülü yasin suresi, görüntülü yasini şerif, görüntülü yasini şerif indir, hafızlardan yasini şerif, hızlı yasin suresi, ilhan tok yasin suresi, ilhan tok yasini şerif, ismail biçer yasin i şerif, ismail biçer yasin i şerif indir, ismail biçer yasin suresi, ismail biçer yasini şerif, ismail biçer yasini şerif indir, ismail biçerden yasini şerif, ismail coşar yasin suresi, ismail coşar yasini şerif, kabe imamları yasin i şerif, kabe imamları yasin suresi dinle, kabe imamları yasin suresi indir, kabe imamları yasini şerif, kabe imamlarından yasin i şerif, kabe imamı yasin, kabe imamı yasin i şerif, kabe imamı yasini şerif, kabe imamından yasin i şerif, kabeden yasini şerif, kuran dinle yasin suresi, kuran okunuşu, kuran yasin, kuran yasin suresi, kuran yasini şerif, kuran ı kerim yasin, kuran ı kerim yasin i şerif, kuran ı kerim yasin suresi, kuranda yasin, kuranda yasin suresi, kuranda yasini şerif, kurandan yasin, kurandan yasin suresi, kurandan yasini şerif, kurani kerim yasin suresi, kurani kerim yasini şerif, kuranı kerim yasin suresi, kuranı kerim yasini şerif, kuranı kerim yasini şerif dinle, m emin ay yasin suresi, makamlı yasini şerif, mehmet emin ay dan yasin suresi, mehmet emin ay yasin, mehmet emin ay yasin dinle, mehmet emin ay yasin i şerif, mehmet emin ay yasin suresi, mehmet emin ay yasin suresi dinle, mehmet emin ay yasin suresi indir, mehmet emin ay yasini şerif, mehmet emin ay yasini şerif dinle, mehmet eminay yasin suresi, mehmet yasin, muhammed yasin, mustafa islamoğlu yasin suresi, nihat hatipoğlu yasini şerif, okunuşu, online yasin, online yasin dinle, online yasin i şerif, online yasin suresi oku, online yasini şerif, online yasini şerif dinle, quran online, quran video, quran yasin, rüyada yasin i şerif okumak, saad gamidi yasin suresi, sesli yasin, sesli yasin dinle, sesli yasin i şerif, sesli yasin i şerif 2.0, sesli yasin i şerif dinle, sesli yasin i şerif indir, sesli yasin suresi indir, sesli yasini şerif, sesli yasini şerif dinle, sesli yasini şerif dinlemek, sesli yasini şerif indir, shuraim yasin suresi, sudais yasin suresi, sudeys yasin, sudeys yasin suresi, sudeysi yasin, sudeysi yasin suresi, sudeysi yasin suresi indir, sura yaseen mp3, sura yasin, sura yasin mp3, surah, surah yaseen, surah yaseen download, surah yasin, surah yasin download, surei yasin, sureler, suresi, suresi yasin, sümeyye yasini şerif, sümeyyeden yasin suresi, sümeyyeden yasini şerif, süresi, tafsir, takipli yasin suresi, takipli yasini şerif, tecvitli yasini şerif, tefsir, ve yasin, ya sin, ya sin suresi, yaseen, yaseen sura, yaseen surah, yasin, yasin 2, yasin 3, yasin 4, yasin anlami, yasin anlamı, yasin arapça okunuşu, yasin ayeti, yasin dinle, yasin dinle indir, yasin dinleme, yasin dinlemek, yasin dinlet, yasin download, yasin dua, yasin dualar, yasin duasi, yasin duası, yasin duası dinle, yasin duran, yasin hatim, yasin i şerif, yasin i şerif anlamı, yasin i şerif arapca, yasin i şerif arapça, yasin i şerif arapça oku, yasin i şerif arapça okunuşu, yasin i şerif arapçası, yasin i şerif canlı, yasin i şerif canlı dinle, yasin i şerif canlı dinle oku, yasin i şerif dinle, yasin i şerif dinle indir, yasin i şerif dinleme, yasin i şerif dinlemek, yasin i şerif dinlemek istiyorum, yasin i şerif dowland, yasin i şerif download, yasin i şerif duasi, yasin i şerif duası, yasin i şerif fazileti, yasin i şerif i, yasin i şerif i dinle, yasin i şerif in anlamı, yasin i şerif in okunuşu, yasin i şerif indir, yasin i şerif indirme, yasin i şerif izle, yasin i şerif kabe, yasin i şerif kitabı, yasin i şerif meali, yasin i şerif mp3, yasin i şerif mp3 download, yasin i şerif mp3 indir, yasin i şerif oku, yasin i şerif oku dinle, yasin i şerif okuma, yasin i şerif okumak, yasin i şerif okumak istiyorum, yasin i şerif okuması, yasin i şerif okunması, yasin i şerif okunuşu, yasin i şerif okuyan, yasin i şerif programı, yasin i şerif sesli okuma, yasin i şerif sesli okunuşu, yasin i şerif suresi, yasin i şerif suresi indir, yasin i şerif süresi, yasin i şerif tefsiri, yasin i şerif türkçe, yasin i şerif türkçe meali, yasin i şerif türkçe oku, yasin i şerif türkçe okunuşu, yasin i şerif türkçesi, yasin i şerif video, yasin i şerif videosu, yasin i şerif yazılı, yasin indir, yasin kuran, yasin meal, yasin mp3, yasin oku, yasin oku dinle, yasin okumak, yasin okuması, yasin okunuşu, yasin serif, yasin sesli okunuşu, yasin sura, yasin surah, yasin surasi, yasin sure, yasin sures, yasin suresi, yasin suresi 1, yasin suresi 2, yasin suresi 3, yasin suresi 4, yasin suresi 5, yasin suresi 6, yasin suresi anlami, yasin suresi anlamı, yasin suresi arabca, yasin suresi arabça, yasin suresi arapca, yasin suresi arapca oku, yasin suresi arapcası, yasin suresi arapça dinle, yasin suresi arapça oku, yasin suresi arapça sesli, yasin suresi arapçası, yasin suresi arpça, yasin suresi ayet, yasin suresi ayetleri, yasin suresi açıklaması, yasin suresi blogspot, yasin suresi cüz, yasin suresi dinle, yasin suresi dinle indir, yasin suresi dinleme, yasin suresi dinlemek, yasin suresi dinlet, yasin suresi download, yasin suresi dua, yasin suresi duası, yasin suresi dınle, yasin suresi fazileti, yasin suresi faziletleri, yasin suresi full, yasin suresi indir, yasin suresi latin, yasin suresi latin harfleri, yasin suresi latince, yasin suresi manası,yasin suresi meali, yasin suresi metni, yasin suresi mp3, yasin suresi mp3 indir, yasin suresi mübin, yasin suresi nedir, yasin suresi oku, yasin suresi okuma, yasin suresi okumak, yasin suresi okuması, yasin suresi okunusu, yasin suresi okunuş, yasin suresi okunuşu, yasin suresi okut, yasin suresi online, yasin suresi online dinle, yasin suresi pdf, yasin suresi rapidshare, yasin suresi sayfası, yasin suresi ses, yasin suresi sesli, yasin suresi sesli dinle, yasin suresi sesli dinleme, yasin suresi sesli oku, yasin suresi sesli okunusu, yasin suresi sesli okunuşu, yasin suresi suresi, yasin suresi tefsir, yasin suresi tefsiri, yasin suresi tevsiri, yasin suresi turkce, yasin suresi tükçe, yasin suresi türkce, yasin suresi türkçe, yasin suresi türkçe meali, yasin suresi türkçe okunuşu, yasin suresi türkçesi, yasin suresi ve, yasin suresi ve anlami, yasin suresi ve fazileti, yasin suresi video, yasin suresi video indir, yasin suresi videoları, yasin suresi yazılışı, yasin suresini dinle, yasin suresini indir, yasin suresini oku, yasin suresinin, yasin suresinin anlamı, yasin suresinin okunuşu, yasin suresinin tefsiri, yasin suresı, yasin sursi, yasin süreleri, yasin süresi, yasin süresi dinle, yasin süresi indir, yasin süresi mp3, yasin süresi oku, yasin süresi okunuşu, yasin süresi sesli, yasin süresi tefsir, yasin süresi tefsiri, yasin süresi türkçe, yasin süresini, yasin süresini dinle, yasin süresini indir, yasin süresinin, yasin süresinin okunuşu, yasin süresinin tefsiri, yasin süresı, yasin tebareke, yasin tebareke amme, yasin tefsir, yasin tefsiri, yasin türkçe, yasin türkçe meali, yasin türkçesi, yasin video, yasin şerif, yasin şerif indir ,yasin şerif suresi, yasin-i şerif, yasini i şerif, yasini serif, yasini serıf, yasini suresi, yasini şerif, yasini şerif anlamı, yasini şerif arapca, yasini şerif arapça, yasini şerif arapça okunuşu, yasini şerif arapça yazılışı, yasini şerif arapçası, yasini şerif bağışlama duası, yasini şerif dinle, yasini şerif dinle indir, yasini şerif dinleme, yasini şerif dinlemek, yasini şerif dinlet, yasini şerif dowland, yasini şerif download, yasini şerif dua ,yasini şerif duaları, yasini şerif duasi, yasini şerif duası, yasini şerif duası arapça, yasini şerif duası dinle, yasini şerif duası türkçe, yasini şerif dınle, yasini şerif fazileti, yasini şerif hatmi, yasini şerif indir, yasini şerif indirme, yasini şerif izle, yasini şerif meali, yasini şerif mp3, yasini şerif mp3 indir, yasini şerif oku, yasini şerif oku dinle, yasini şerif oku ve dinle, yasini şerif okuma, yasini şerif okumak, yasini şerif okumak istiyorum, yasini şerif okuması, yasini şerif okunması, yasini şerif okunuşu, yasini şerif okunuşu dinle, yasini şerif okunuşu video, yasini şerif okut, yasini şerif okuyalım, yasini şerif okuyan, yasini şerif programı, yasini şerif sesli okuma, yasini şerif sesli okunuşu, yasini şerif suresi, yasini şerif süresi, yasini şerif tefsiri, yasini şerif tilaveti, yasini şerif türkce, yasini şerif türkçe, yasini şerif türkçe açıklaması, yasini şerif türkçe meali, yasini şerif türkçe oku, yasini şerif türkçe okunuşu, yasini şerif türkçesi, yasini şerif ve duası, yasini şerif ve meali, yasini şerif video, yasini şerif video indir, yasini şerif videoları, yasini şerif yazılışı, yasini şerif öğreniyorum, yasinin okunuşu, yasinin şerif, yasın, youtube yasin, youtube yasin suresi, youtube yasini şerif, şatiri yasin, şatiri yasin suresi
Alexa Rank
1,000,001
NÖRON TEKNOLOJİ - 3D Yüz Tanıma Sistemi, Plaka Tanıma Sistemi, Akıllı Kart Geçiş Sistemi. Nöron Teknoloji, Videokernel, Videokernel plaka tanıma, Videokernel 3 boyutlu yüz tanıma, Yüz tanıma turnike geçiş, yüz tanıma kara liste, plaka okuma site, plaka okuma rezidans, plaka okuma işmerkezi,Plaka Tanıma Sistemi, Plaka okuma sistemi, otopark plaka tanıma, plaka okuyan kamera, ücretli otopark sistemi, plaka tanıma kantar, plaka okuma otoyol, 3 boyutlu yüz tanıma, kameralı yüz tanıma, hava alanı yüz tanıma, sınır kapısı yüz tanıma, akıllı kart geçiş sistemi, Face Recognition, Mifare Cards, GSM bariyer açma, GSM modül role , LPR, ANPR, PTS, VideoKernel
Alexa Rank
1,000,001
SadScans Çevrimiçi Türkçe Manga ve Webtoon | Manga Oku. En popüler mangaları ve webtoonları Türkçe okuyabileceğiniz çevrimiçi okuma platformu.
Alexa Rank
222,971
blog sözlük. blog sözlük, blog yazarlarının ortak bir platformda buluşması amacıyla yine blog yazarları tarafından oluşturulmuş bir sözlük projesidir.
Alexa Rank
144,320
Manga Diyarı - Manga Oku | Webtoon Oku | Manhwa Oku | Türkçe Manga. Online Türkçe Manga/Manhwa/Manhua/Webtoon Okuma Platformu
Alexa Rank
314,852
Yasin Dinle - ilahiler - Kuran - Dualar - İslami Videolar. Kabe imamları ve Dünya Kuran okuma şampiyonlarından Yasin Suresi 'ni dinleyebilir, ilahiler, Dualar, Kuran ve Canlı kabe Kameralarını izleyebilirsiniz.
Alexa Rank
370,394
Kafakalem - Kültür Sanat Kitap İçerik Platformu. Kültür Sanat Haberleri. Kitap Yorumları, Özetleri ve tavsiyesi. Sağlık yazıları. Tarih Felsefe, Sanat ve Okuma Listesi. Güncel Gelişmeler ve Sosyal Medya
Alexa Rank
374,635
Masal Oku - Çocuk Masalları ve Hikayeler. Masal Oku: Türkiye'nin En Büyük Online Çocuk Masalları ve Hikayeleri Okuma Sitesi.
Alexa Rank
374,739
Braille Teknik San. Tic. Ltd. Şti.. Braille Teknik Görme Engellileri Özgür Kılan Teknolojiler. Görme Engelli Teknolojileri, Körler İçin, Jaws For Windows, Smartvision, Ekran Okuma Programı, Özel Tasarımlı Akıllı Telefonlar, Kabartma Yazıcılar, Kitap Okuma ve Tarama Cihazları, jaws, magic, fusion, index braille, kabartma yazıcı, az gören, körler, smartvision, konuşan cep telefonu
Alexa Rank
427,870
Raf. Unuttuğunuz izleme ve okuma geçmişinizi telefonlarınıza kaydetmek elinizde. Raf uygulaması ile istediğiniz her şeyi anında rafınıza ekleyebilirsiniz, daha sonra izleyebileceğiniz ya da okuyabileceğiniz ilham odaklı raflar sayesinde unutkanlığa son.
Alexa Rank
427,603
AkademikRedaksiyon.Com | Tez Düzenleme Merkezi - Akademik Redaksiyon. Tez düzenleme konusunda ihtiyacınız olan profesyonel destek. Bilimsel etik ilkelerine sadık kalınarak redaksiyon, düzenleme, geliştirme ve son okuma.
Alexa Rank
450,205
ARI YAYINCILIK MOBİL Z-KİTAP UYGULAMALARI. Akıllı defterin mucidi arı yayıncılık, akıllı defter, akıllı atölyem serileri, okuma anlama setleri ve LGS hazırlık kitapları ile hizmetinizde
Alexa Rank
450,388
Masal Oku | Kısa Masallar ve Çocuk Masalları. Masal oku, en güzel masalları, keloğlan masalları ve çocuk hikayeleri, çocuk masalları okuma ve masal dinleme sitesi.
Alexa Rank
452,679
Son Çalışmalar - ingilizce öğrenme sitesi. İngilizce öğrenenler için basit dinleme ve okuma parçaları, resimli-sesli sözlük, görsel konu anlatımları, lise İngilizce dersleri için akıllı tahta sunumları
Alexa Rank
473,782
Masal Oku | Çocuk Masalları ve Hikayeleri. Masal oku, keloğlan masalları, türk masalları, ezop masalları, la fontaine masalları ve çocuk hikayeleri okuma sitesi.
Alexa Rank
481,712
TÜRKÇE MANGA OKU » Manga Tepesi. Türkçe Manga Oku| Webtoon, Manhua, Manhwa Okuma Platformu| TR »Türkçe manga oku!
Alexa Rank
481,586
Manga Vadisi - Türkçe Manga Çevirileri. Türkçe online manga çevirileri. Online manga okuma. manga anime haberleri genel kültür ve eğlence siteniz. Magi, Sinbad RE:Monster takip adresiniz.
Alexa Rank
481,587
Anasayfa • Rüya Manga • Türkçe Oku • Webtoon Oku. Rüya Manga Türkçe Manga Okuma Platformu. Manga Oku, Manhua Oku, Webtono Oku, Türkçe Manga, Türkçe Manhwa, Türkçe Manga Oku, Türkçe Manhua, Manhwa Oku...
Alexa Rank
484,912
Anime izle | Turkish Anime, Manga Oku, Türk Anime indir. Anime izle, Türk anime tv, yeni bölümü hemen Turkish Anime'den seyredin, Türkçe manga okuma ve manga indirme, Anime izleme ve indirme sitesi.
Alexa Rank
487,477
SPOT BALIK Olta ve Balık Av Malzemeleri - Balık Avı Marketi - Olta Seti ve Takımları. Balık avı için en iyi olta ve outdoor malzemelerine; uzman yardımı, kullanıcı yorumları, en ucuz fiyat ve ücretsiz kargo fırsatıyla sahip olun.
Alexa Rank
117,467
Ihya Merkezi - www.ihya.org
Alexa Rank
127,413
Braille Teknik San. Tic. Ltd. Şti.. Braille Teknik Görme Engellileri Özgür Kılan Teknolojiler. Görme Engelli Teknolojileri, Körler İçin, Jaws For Windows, Smartvision, Ekran Okuma Programı, Özel Tasarımlı Akıllı Telefonlar, Kabartma Yazıcılar, Kitap Okuma ve Tarama Cihazları, jaws, magic, fusion, index braille, kabartma yazıcı, az gören, körler, smartvision, konuşan cep telefonu
Alexa Rank
1,000,001
Pennine Automation Spares, CNC Specialist | Fanuc Spares UK. CNC Machine Tool Services including Fanuc spares, indramat, okuma, siemens Part Exchange, New and used also Fanuc repair service with technical support.
Alexa Rank
1,000,001
Mimarizm | Mimarlık ve Tasarım Yayın Platformu. Mimarlık ve tasarım dünyasından son gelişmelere, yarışmalara, etkinliklere odaklanan Mimarizm okurlarına keyifli bir okuma deneyimi sunuyor.
Alexa Rank
1,000,001
Top 10 WhatsApp Takip Programı 2019 - WhatsApp Casusu. En iyi WhatsApp takip programlar 2019, WhatsApp mesajları, başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı, WhatsApp takip için en iyi casus yazilim
Alexa Rank
1,000,001
Visa. Outlet Bait & Tackle is the best place to find unbelievable deals on all fishing products that may be inline, overstocked or discontinued. Find discount fishing tackle from leading brands such as Gary Yamamoto, Shimano, Berkley, Storm, Okuma, Clam and more. Find everything from Bass fishing to Salt Water.
Alexa Rank
1,000,001
Erkan Domurcuk - kendimde kendime not defteri mahiyetinde...
Alexa Rank
274,864
Türkçe ve Edebiyat Öğretmenlerinin Kaynak Sitesi 2020-2021. Türkçe ve Edebiyat Öğretmenlerinin Kaynak Sitesi
Alexa Rank
337,623
Ankara Dil Akademisi YDS YÖKDİL. YDS ve YÖKDİL için Online Dersler, Kitaplar, Materyaller, Deneme Sınavları, Sosyal Medya Paylaşımları ve daha fazlası
Alexa Rank
368,062
Alexa Rank
374,611
Alexa Rank
424,052
BURADAN ÖĞREN
Alexa Rank
476,985
İLTERİŞ MUTLU | Teknoloji ile Alakalı Paylaşımlar
Alexa Rank
479,472
Anasayfa | Muhammed DİNÇER. Programlama Dilleri Anlatımı, Yazılım Mühendisliği Dersleri ve Blogların Olduğu Kişisel Blog Sayfası
Alexa Rank
482,486
Bundle. THE FASTEST WAY TO REACH BREAKING NEWS AND THOUSANDS OF STORIES
Alexa Rank
212,632
OKUL ÖNCESİ ETKİNLİKLERİ - Hayallerinizi Sınırlamayın. Okul öncesi eğitimde uygulanan hazır “etkinlik havuzu” örnekleri ile yeni ve modern etkinliklere en hızlı bir şekilde cep telefonunuzdan da ulaşabilirsiniz.
Alexa Rank
1,000,001
Sosyonomi Blog
Alexa Rank
1,000,001
Tolank1 | Web Security Priv8 Tools. Web Security Priv8 Tools
Alexa Rank
1,000,001
MEDYUM İLİM HOCA-ULUSLARARASI ÇALIŞAN MEDYUM- +90 (538) 037 15 60. MEDYUM İLİM HOCA-ULUSLARARASI ÇALIŞAN MEDYUM- +90 (538) 037 15 60
Alexa Rank
1,000,001
Türkiye'nin ders notları sitesi | Dersleri Kurtaran Adam. Tüm ders notları burada. Türkiye’nin en büyük ders notu indirme sitesi. Ders notları indir, paylaş, para kazan
Alexa Rank
314,721
Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık A.Ş.. Kültür ve sanatı daha çok sevdirmek, derinliğiyle anlaşılabilmesini sağlamak ve daha çok kitlelere ulaştırabilmek için bir bütünlük içinde sunmayı görev biliyoruz.
Alexa Rank
321,901
DenizPusulasi.com | Dalış, Balıkçılık ve Tekne Malzemeleri. Dalış, Balıkçılık, Tekne ve Yat, Su sporları, Giyim ve Aksesuar-Hediyelik malzemelerin satışının yapıldığı alışveriş sitesi.
Alexa Rank
330,992
Nadir Obje – İkincisi Bizde Bile Yok. İkincisi Bizde Bile Yok - NadirObje.com
Alexa Rank
349,016
Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde". Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde"
Alexa Rank
374,955
madalyacı,madalya,madalya yaptırma,kupa,plaket | madalyacı-madalya,kupa,plaket. Turnuvalarda kullanılmak üzere hazırlanan madalya,madalya özellikleri, madalya resimleri,madalya yapılışı,örnek okul madalyaları hakkında bilgiler ...
Alexa Rank
375,489
Kordon Akademi - Gelişimi Seçin
Alexa Rank
387,822
Özel Düzce Medlife Laboratuvar. Özel Düzce Medlife Laboratuvarları
Alexa Rank
424,354
Segatürk-Sıramatik,Yangın İhbar,Hemşire Çağrı. Segatürk olarak,1976 yılından bu yana müşterilerimize,elektronik sektöründe hizmet vermekteyiz
Alexa Rank
429,718
altKitap-Ücretsiz E-Kitap Yayınevi – #EvdeKalKitapOku
Alexa Rank
472,694
ATEK Sensor Technologies Inc.. ATEK is your ultimate solution partner for your automation applications, with excellent quality and high-tech position control sensors and measurement devices.
Alexa Rank
473,273
Elektromed | Elektrik Sayaçları | Su Sayaçları | Doğalgaz Sayaçları | Isı Sayaçları. Termikel Grup bünyesinde 1994 yılından bu yana başarıyla hizmet veren ELEKTROMED, her geçen gün sayaç sektöründeki öncü konumunu daha da pekiştiriyor.
Alexa Rank
476,635
FOLLOWINO - Akıllı Kişi Sayma ve Optimizasyon Sistemi. FOLLOWINO - Akıllı Kişi Sayma Sistemi, Müşteri Analiz Sistemi, Toplu Taşıma Optimizasyon Sistemi, Ziyaretçi Yoğunluk Haritası, Termal Ateş Ölçer
Alexa Rank
477,649
İLHAM - İlim ve Hikmet Araştırma Merkezi. İlim ve Hikmet Araştırma Merkezi
Alexa Rank
479,434
TOPTAN SEÇ. Toptan Hediyelik Eşya da yüzlerce Kategoride Toptan İlginç Tv Ürünleri. En uygun Fiyat ve kaliteli İlginç hediyelik Tv kategorisiyle hediyelik eşyalar. TOPTAN SEÇ''de
Alexa Rank
487,164
Mavi Yüzgeç Balık Avı Ekipmanları Marketi. İki av arasında, evinizin rahatlığında zahmetsiz alışveriş. Seçilmiş ekipman portföyü, gerçek stok bilgileri, itinalı paketleme, hızlı gönderi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti...
Alexa Rank
481,777
Ülkü Öğretmen | Plan, Etkinlik, Çalışmalar. Öğretmene Kaynak Çalışmalar Yıllık Planlar Zümre Ve Veli Toplantı Tutanakları İlk Okuma-Yazma Çalışmaları Ve Etkinlikler
Alexa Rank
487,688
Altsayfa. "Mevlana'nın Kedisi" Romanı Yayınlandı Can Aydoğmuş Mevlâna'nın Kedisi adlı ilk romanında İranlı bir ailenin üç kuşak temsilcilerinin birbirleriyle olan anne
Alexa Rank
1,000,001
vesiletü''n necat; 24 Saat Kur`an-ı Kerim Dinleme,Görüntülü Kur''an Eğitimi.... Vesiletunnecat.com; 24 Saat Kur`an-ı Kerim Dinleme ,Kuran Hatim Programı,İslam Fıkhı Ansiklopedisi,Vaaz, Hutbe,Görüntülü Kur''an Eğitimi,Namaz videoları,Elifbe (Tecvid''li)
Alexa Rank
1,000,001
John Backers Hengelsport. John Backers Hengelsport - Hèt adres voor al Uw hengelsportplezier in Limburg!
Alexa Rank
1,000,001
Lubrication Systems, Showa, Bijur, Vogel, Trabon, Daikin, Tuthill, Chen Ying, Alemite, Daido - Call Toll Free (800) 323-3826. Lubrication Oil & Grease Pumps, Showa, Bijur, Trabon, Vogel, Alemite, Tuthill, Chen Ying, Daikin, Nachi, Graco, Lube Corp, Farval, Dropsa
Alexa Rank
1,000,001
Bunu Çok Sık Yapmam. Bunu çok sık yapmam… Fakat bu sefer bir istisna olacak. Çevrende yatmak istediğin ne kadar dişi varsa statüsüne, tipine, parasına bakmadan sırala onları… Çünkü
Alexa Rank
1,000,001
Pıece Of Art NEWS | Haberin Sanat Değeri. #kendisesinden ve Kemal İskender
Alexa Rank
1,000,001