BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Olmayan

Top 250 Websites on OLMAYAN

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Jan 1 2022.
Here are the best websites we found: azlogos.eu • sabotajoyun.com • bedenindili.com • idealkredit.az • ismailfedakar.wordpress.com • exomiha.wordpress.com • snowiptv.com • premierkredit.az • azinvestkredit.az

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Azlogos – Dünya azərbaycanlılarının intellektual platforması. Mehdi Hüseynin ölümü 29 Noyabr 2020 Bayrağa qarşı hörmətsizlik fonunda ifadə azadlığı 29 Noyabr 2020 “Liberalizmin atası” olmayan “veselçak
Alexa Rank
19,887
TÜRKİYE''NİN P2W OLMAYAN İLK VE TEK YERLİ FPS OYUNU!. Sabotaj, Türkiye''nin en gelişmiş MMOFPS oyunu Unreal Engine ile geliştirilmiştir. Araştırma süreçleri dahil geliştirme aşamalarında %100 yerli sermaye ve işgücü ile ortaya çıkmış olmanın gururunu yaşamaktadır. TÜRKİYE''NİN P2W OLMAYAN İLK VE TEK YERLİ FPS OYUNU!
Alexa Rank
419,963
Beden Dili | Sözel Olmayan İletişim. Beden dili; vücut duruşu, jestler, mimikler, yüz ifadeleri ve göz hareketlerinden oluşan zihinsel ve fiziksel faaliyetlerle desteklenen “Sözel olmayan İletişim” şeklidir.
Alexa Rank
473,806
İDEAL KREDİT BOKT - Bank olmayan kredit təşkilatı. İDEAL KREDİT BOKT - Bank olmayan kredit təşkilatı
Alexa Rank
1,000,001
İsmail Fedakar'ın Kişisel Programlama Bloğu – Programcı Olmayan Kalmayacak. Programcı Olmayan Kalmayacak
Alexa Rank
479,811
| Biz, "EXO'muzun Türkçe çevirisi olmayan hiçbir videosu kalmasın" isteği ile açılmış olan bir hayran sayfasıyız. Amacımız, çevirisi olmayan tüm EXO videolarının çevirisini sizlere ulaştırmak. Çevirisi yapılmış olan videoları (şarkılar hariç) çeviri listemize almıyoruz. Türkçesini bulamadığınız herhangi bir EXO videosu varsa bize iletebilirsiniz. Çeviri ve/veya zamanlama yapmak için ekibimize katılmak isterseniz de her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz :). [Ok.ru'ya yüklediğimiz videoları açamayanlar VPN kullanarak veya telefonlarına Ok.ru uygulamasını indirerek siteye giriş yapabilirler. Bu sıkıntı dışında açılmayan bir link görürseniz lütfen bize haber verin!]  2013 130626 Sukira - EXO izle indir130714 Sukira - Baekhyun & Chen izle indir130721 Sukira - Baekhyun & Chen izle indir130820 SSTP - Lay ve Baekhyun'un Patbingsu Yapma Cezası izle…
Alexa Rank
1,000,001
SNOW IPTV | Sınırları Olmayan TV. IP TV için En kaliteli sunucularda bulunan 10000’den fazla Televizyon Kanallarını Yüzlerce VOD Arşivimizi iPTV olarak sunmaktayız. Altyapımızın güçlü olmasıyla birlikte donmasız ve takılmasız bir şekilde kanallarımızı 7/24 HD olarak izleyebilirsiniz. 8 Yıllık Deneyimimizle Tanışın.
Alexa Rank
1,000,001
Premier Kredit MMC | Bank olmayan Kredit təşkilatı. Premier Kredit BOKT müxtəlif növ kreditlərin verilməsi xidmətini göstərir. Aşağı faiz dərəcələri, rahat ödəmə üsulları və geniş müddət seçimi təşkilatın əsas prioritetləridir.
Alexa Rank
1,000,001
AZINVESTKREDIT | Bank Olmayan Kredit T??kilat?
Alexa Rank
1,000,001
AKB - Azərbaycan Kredit Bürosu. Azərbaycanın ilk özəl kredit bürosu “Azərbaycan Kredit Bürosu” MMC (AKB) 15 yanvar 2018-ci il tarixində ölkənin 8 böyük bankının təsisçiliyi ilə yaradılmışdır. Maliyyə infrastrukturunun mühüm elementlərindən biri olan AKB, 2018-ci ilin may ayı etibarı ilə Mərkəzi Bank, 30 bank, 14 ləğv prosesində olan bank, 47 bank olmayan kredit təşkilatı, 22 sığorta şirkəti, 3 mobil operator və 3 kommunal xidmət operatoru olmaqla 120 təşkilatla məlumat mübadiləsi həyata keçirir.
Alexa Rank
92,508
Darüşşafaka Cemiyeti. Darüşşafaka'ya bağış yapın, babası ya da annesi hayatta olmayan çocukların geleceğini aydınlatın. Bağışçımız Olun, Var Olun.
Alexa Rank
148,084
Devlet Destekleri Aralık 2020 Hibeler Faizsiz Krediler. KOSGEB İş Planı Örnekleri Aralık 2020 Devlet Destekleri, Hayvan Kredisi, Ziraat Bankası destekleme ödeme tarihleri, durumu olmayan ailelere maddi yardımlar, faizsiz kredi ve hibeler
Alexa Rank
168,960
Nasıl Yazılır? | Doğru Yazım Kılavuzunuz. Debdebesi olmayan anlamına gelir. Bu kelime genellikle deb debesiz şeklinde yanlış yazılmaktadır. Doğru kullanımı debdebesiz şeklinde olmalıdır. Doğru yazımı
Alexa Rank
175,418
Esnek Yazılım Çözümleri: CRM, Satış, Servis, Laboratuvar - SetXRM. SetXRM Esnek Yazılım Çözümleri diğer yazılımlarda olmayan birçok crm fonksiyonu içerir böylece en karmaşık mühendislik problemlerini sistem üzerinde çözer.
Alexa Rank
250,982
Anasayfa - Network Okulu. Network Marketing konusunda hiç bir firmaya ve takıma bağlı olmayan bilgi paylaşma platformudur.
Alexa Rank
268,673
Rapmatix.com - Türkçe Rap Şarkı Sözleri. Rapmatix.com | Türkçe Rap şarkı sözleri arşivinde istediğiniz rapçinin istediğiniz şarkısının sözlerini bulabilirsiniz. Sitemizde olmayan ve yayınlanmasını istediğiniz şarkı sözlerini gönderebilirsiniz!
Alexa Rank
305,677
Olağanüstü Kanıtlar – "OLAĞANÜSTÜ İDDİALAR OLAĞANÜSTÜ KANITLAR GEREKTİRİR" – Marcello Truzzi. Olağanüstü Kanıtlar, yaşama bilimsel bir anlayışla bakmaktan başka çaresi olmayan, üstelik bilimi çok eğlenceli bulan kişilerin giriştiği bir iştir.
Alexa Rank
321,832
Takipcikurdu.net | Sosyal Medya Hizmetleri. Gelmeyen, uzun süren ve canlı desteği olmayan yerlerden takipçi, beğeni ve izlenme almaktan sıkıldınız mı? O zaman artık doğru yerdesiniz!
Alexa Rank
332,375
Altyapınız Yoksa Superbox Var! |. Dünyanın en güçlü 4.5G altyapılarından birisini Türkiye’de kurarak hızlı mobil interneti kullanıma sunan Turkcell, fiber erişim bölgesinde olmayan evlere
Alexa Rank
352,250
NG Hotels. NG Hotels, size benzeri olmayan, tekrar tekrar yaşamak isteyeceğiniz bir konaklama vaat ediyor.
Alexa Rank
361,755
DEMOKRAT HABER - Türkiye ve Dünya'dan Güncel Haberler. Kendine Demokrat Olmayan Haberler
Alexa Rank
374,312
İş Bilgileri - Güncel iş ilanları. Türkiye genelinde her gün yüzlerce iş ilanı yayınlanıyor. Yayınlanan iş ilanlarından haberi olmayan bir çok işsiz var sitemizi takip ederek iş ilanlarından haberdar olabilirsiniz.
Alexa Rank
374,606
Amerika Vizesi - Amerika Vize Uzmanı ile Alınır. - Doğru Başvuru Noktası. Amerika Birleşik Devletlerine yapılacak olan göçmen ve göçmen olmayan tüm vize başvurularınızda sizlere hizmet vermekteyiz. Hemen Arayın 02129092210
Alexa Rank
387,561
Vizyon Vital. Vizyon Vital Reishi Mantarı ve Çörekotu''nun mükemmel bileşimi ile oluşturulan piyasada eşi olmayan ürünleri ile Network Marketing sektöründe en iyi olmayı hedefleyerek yola çıktı. Başlangıçtan itibaren büyük bir titizlikle çalışma arkadaşlarını seçmeye özen gösteren firmamız önümüzdeki süreçte adından sıklıkla bahsettirecektir.
Alexa Rank
454,237
Anasayfa | Asya Türk Patent. Buluşlar, patentli ya da patentli olmayan ürünler, ilginç fikirler, mevzuat, duyurular, müşteri marka paylaşımları ve haberlere ulaşabilirsiniz.
Alexa Rank
473,252
ÇiftçidenEve. Sağlıklı nesiller için doğal, organik ve geleneksel yöntemlerle üreten çiftçiler, kadın üreticiler, kooperatifler burda > Raflarda olmayan yöresel ürünleri Çiftçiden Eve iste.
Alexa Rank
475,096
Creation Network - Emek Sunucu!. Türkiye''nin P2W olmayan tek sunucusu!
Alexa Rank
475,397
Hysavm.com Yeni Nesil Mağazacılık. Cep telefonu, bilgisayar, televizyon ve binlerce ürün uygun fiyatlarla hysavm.com''da. Hadi tıklayın ve Hys''nin başkalarında olmayan ürün çeşitliliğini sizde görün. Hys Hayata Yenilik Sunar...
Alexa Rank
479,250
Tahsildaroğlu. Tahsildaroğlu ailesi, 1996 yılında sütten başlayarak peynire uzanan lezzet yolculuğuna kalite, hijyen ve sağlık koşulları hassasiyetiyle devam ediyor. Peynir üretiminde pastorize olmayan süt kullanmama ilkesini prensip edinmiş Tahsildaroğlu doğallığını geleceğe taşıyor.
Alexa Rank
486,407
Donas | 444 3 367 | Trkiyenin Her yerinden | Tadna Doyum Olmaz!. DONAS, mterileri iin en kaliteli rnleri seip hijyenik ortamlarda tayarak tadna doyum olmayan salkl rnler retir.
Alexa Rank
1,000,001
Boyabat Haber Gazetesi | Sinop ve Boyabat'ta Sıcak Haber Haber Merkezi-son dakika haberleri -. Bağımsız Türkiye Partisi Parti Sözcüsü Emre Polat yaptığı basın toplantısında Türkiye gündemini değerlendi. Polat Ekonomi ve pandemi ağırlıklı yaptığı değerlendirmede,"İktidarın vatandaşımıza 15 gün bakacak parası yok "diyerek, "Türkiye olarak çözümü olmayan
Alexa Rank
1,000,001
BRD AdWorks. Eski köye yeni adet getiren, durduk yere icat çıkaran ve en iyi fikri ararken sıradanlaşmaya tahammülü olmayan kreatiflerden oluşan bir tam hizmet reklam ajansı.
Alexa Rank
1,000,001
SmurfHesap.net: LOL 30 Level Unranked Hesaplar. Türkiye''nin LOL (League of Legends) unranked hesap satışı sitesi. Uygun fiyatlar ve ban riski olmayan hesaplar bir tık uzağınızda SmurfHesap.net''te!
Alexa Rank
1,000,001
Olağanüstü Kanıtlar – "OLAĞANÜSTÜ İDDİALAR OLAĞANÜSTÜ KANITLAR GEREKTİRİR" – Marcello Truzzi. Olağanüstü Kanıtlar, yaşama bilimsel bir anlayışla bakmaktan başka çaresi olmayan, üstelik bilimi çok eğlenceli bulan kişilerin giriştiği bir iştir.
Alexa Rank
1,000,001
Dilara Yayıncılık. ismail çetin, dilara yayıncılık, Hak Perest Olmayan ,Put Perest Olur, Ehli Sünnetin Nazarı İ''tikâdın Ölçüsüdür (Akaid hakkında), Mü''minin İstikameti Velînin Kerâmetidir (Tasavvufi bakış açısıyla Ehli Sünnetİ’tikadı), Sohbet ve Tesettürde Âdab (Âdâb-ı Muaşeret kaideleri), İnsan ve Vazifesi (İman, İslam, İhsan, İhlas hakkında), Edeble Varış Lütufla Dönüş (Tasavvuf âdâbı ve usulleri), İkinci Hutbenin Sonunda Okunan Ayetin Esrarı (Tefsir kitabı), Mufassal Medenî Ahlak (Ahlak kitabı), Tek Çare (Ahlak kitabı), Şübheden Hakîkate (Kelam kitabı), Tebliğ (Tebliğ, âdab ve usülleri), Şuur (Tefsir), Sevgi Bağı (Dua), İttibâ'' Ehli Sünnete''dir (Kelam), Olgunluk Günahtan Sakınmaktır (Ahlak), Cemaat (Fıkıh), Özleşme Yolu (Tasavvuf), İnançlı Gençliğin Şuuru (Ahlak), Tevessül (Vesilenin isbatı), Ölçüler (Fıkıh), Ahlâkî Reçeteler (Dua), Kudsî Dualar (Dua), Müslime Genç Şuuru (Ahlak), Milliyetçilik Şuurumuz (Fikir), Azizlerle (Hadis ve Ahlak), Tahkîm-i Sâdât Şerh-i Mişkât c.1,2,3 (Hadis), Terbiye-i Nefs (Nefsin halleri ve tasavvuf ), Size Sözüm Öz İnci Armağan (Temel akaid), Tasavvuf ve Tevhîdde Parlak İnciler (Tasavvuf), Ta''lîm-i Asfiyâ'' (Tasavvuf), Cana Can (Virdler), Nasıl Olmalıyım? (Ahlak), Kalbin Diriltilişi (Ahlak), Yuvanın Yapılışı (Ahlak), Kenz-ul-A''zam (Salavat), Aşk (iki cild) (Tasavvuf), Bilgi Üzere İman (Ahlak), Bilir misin? (Temel akaid ve fıkıh), Edell-ul-Hayrât, (Hamd, Senâ, Salavât), Müslümanım (Ahlak), Gencim Nereye? (Temel akaid ve fıkıh), Mü''minim (Ahlak), Tasavvuf (Tasavvuf), Âmentü (Temel itikad), Bed''ul-Emâlî Şerhi (Temel itikad), Evrâd-ı Bahâiyye''nin Tercüme ve Şerhi (Vird), Gönlümde Hikmet Pınarının Arısı (Şiir),
Alexa Rank
1,000,001
Anasayfa | PMS. 1993 yılında, ülkemizde çok fazla yaygın olmayan Plastik Rotasyon (Rotomolding/ Rotational Molding) tekniğini kullanarak faaliyetlerine başlamış ve sonrasında şişirme teknolojisi ile alüminyum ve beton yüzer iskele yapılarını bünyesine katmıştır. 26 yıllık imalat tecrübesi ve 60+ ülkeye ihracat
Alexa Rank
1,000,001
Acak Kanguru. Günlük aktiviteleri esnasında merkezimizde sürekli yabancı dil konuşan bir personel bulundurarak çocuklarımızın yabancı dili ezber bir ders mantığı ile değil, yaşayarak öğrenmelerini hedefliyoruz. Günlük aktivite programımızı dinamik değerlendiriyor ve sürekli yeniliyoruz böylece çocuklarımıza ezbere dayalı olmayan, farklı çözümleme tekniklerinin tanıtıldığı programlar oluşturmayı hedefliyoruz.
Alexa Rank
1,000,001
Veliman Sekiz. Sahibinden kiralık rüyalar ve hiçte kuş tüyü olmayan yataklarda süresi sekiz saati geçmeyen uykular şehriydi yaşadığım kent.
Alexa Rank
1,000,001
Çivril Güvenler Apart. çivril güvenler apart günlük 50 tl haftalık ve aylık da kiraya verilir. araba sesi olmayan sessiz sakin yerde
Alexa Rank
1,000,001
Haber Yorum Gazetesi - İnegöl''ün güçlü sesi. Ajans Yorum kuruluşu olan Haber Yorum Gazetesi kendine özgü yayın politikasına sahip olup aynı zamanda kırmızı çizgileri olan bir basın kuruluşudur. Dil, din, ırk gözetmeksizin her fikir ve görüşe basın ilkelerine aykırı olmayan etik kurallar çerçevesinde söz hakkı tanır. Ve en önemli karakteri ise Hakkı her daim üstün tutmasıdır.
Alexa Rank
1,000,001
Akıntı, Akıntı Hastalığı Belirtileri ve Tedavisi - akinti.gen.tr. Akıntı, kadınlarda ergenlik döneminin başlaması ile oluşan, çoğunlukla hastalık söz konusu olmayan ve vajinadan gelen sıvıya halk dilinde akıntı denir. Kadınlarda özellikle iş hayatı olanlarda sosyal aktivitelerini düşürür ve patolojik olduğu sanılır ama tam a
Alexa Rank
1,000,001
Grafikle İslamiyet | Görsel, Kolay, Anlaşılır. Grafikle İslamiyet web sitesi herhangi bir gelir beklentisi olmayan, tamamen hizmet ve insanlara faydalı olabilmek için yola çıkmış bir projedir.
Alexa Rank
1,000,001
Nosab | Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı’nca 19.01.1998 tarihinde onanlı “Bursa 2020 yılı 1/100.000 ölçekli Strateji Planında ve 15.01.1999 tarihinde onaylanan Bursa Büyükşehir Belediyesi “Merkez Planlama Bölgesi Çevre Düzeni Planı”nda Sanayi Alanı kullanımında kalan ancak Sanayi Bakanlığı’nın yatırım programında olmayan Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nin bulunduğu alan, 28.06.1997 tarih ve 23033 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Organize Sanayi Bölgeleri Yer Seçimi Yönetmeliği” kapsamında toplanan Yer Seçim Komisyonunca 13.12.2000 tarihinde Nilüfer OSB yeri olarak uygun bulunmuştur.
Alexa Rank
1,000,001
YTAboneKasma, İzlenme, Beğeni, 1000 Abone 4000 Saat Kasma. YTAboneKasma, Abone İzlenme ve Beğenilerinizi tamamen ücretsiz arttırabilirsiniz. Hile değildir. Youtube abone kasma ve 4000 saat kolayca arttırın. Organik abone sahibi olun.
Alexa Rank
304,226
Ulusal Post - Son Dakika Haberler, Avrupa Haberleri. Ulusal Post Avrupa Türkçe Haber Sitesi Almanya Türkçe haberler Amerika Türkçe haberler
Alexa Rank
424,867
Hendek | Haber| HABERHENDEK.COM| Sakarya Hendek Haberleri. Hendek, hendek haber, Sakarya Hendek Haber, Medya, Son Dakika, Trafik Kazası, Spor, Gündem, Belediye, Cenaze Ölüm Haberleri, YeniHaber, Video, Gerçek, Hava Durumu, Nöbetçi Eczane, anket, merkez, kaymakamlık, adliye, köyler, internet,
Alexa Rank
428,589
BBB | Balıkesir Büyükşehir Belediyesi
Alexa Rank
473,583
Filmkale.com - Türkçe dublaj film izle - 720p Film izle. Filmkale.com olarak; Geniş film arşivimiz ile en kaliteli filmleri, dizileri, vizyona girer girmez siz değerli film severler ile buluşturuyoruz.
Alexa Rank
477,470
Satılık Adsense Hesabı – Satılık AdSense, Satılık, Pinli, Pinsiz, Youtube, Web, AdSense, Satılık Pinli AdSense, Pinli AdSense, Pinsiz AdSense, Satılık Pinsiz AdSense, Youtube AdSense, Website AdSense, Blogger AdSense, AdSense r10, Satilik AdSense, Satilik AdSense Hesabi, Satilik Pinli AdSense Hesabı. Satılık AdSense, Satılık, Pinli, Pinsiz, Youtube, Web, AdSense, Satılık Pinli AdSense, Pinli AdSense, Pinsiz AdSense, Satılık Pinsiz AdSense, Youtube AdSense, Website AdSense, Blogger AdSense, AdSense r10, Satilik AdSense, Satilik AdSense Hesabi, Satilik Pinli AdSense Hesabı
Alexa Rank
485,140
Yakup Hoca - Bilişim Teknolojileri Hayatım. Yakup Hoca tarafından Bilişim Teknolojileri üzerine yazdığı Web Tasarım, WordPress, Grafik, Eğitim konularına değindiği kişisel günlüğüdür.
Alexa Rank
488,633
MEDYUM İLİM HOCA-ULUSLARARASI ÇALIŞAN MEDYUM- +90 (538) 037 15 60. MEDYUM İLİM HOCA-ULUSLARARASI ÇALIŞAN MEDYUM- +90 (538) 037 15 60
Alexa Rank
1,000,001
Kiraz Akın
Alexa Rank
1,000,001
ASTROLOJİNİN REHBERLİĞİ – HÜLYA DEĞER. HÜLYA DEĞER
Alexa Rank
1,000,001
MANİSA ESNAF VE SANATKARLAR ODASI | Şehzadeler - İZMİR. MESO | Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası
Alexa Rank
1,000,001
İleri Defansif ve Güvenli Sürüş Teknikleri | AUTODROM® MEB Onaylı | İleri Sürüş Teknikleri ve Güvenli, Defansif Sürüş Teknikleri ile Hayat Kurtaran Deneyim. AUTODROM® Yol ve Sürüş Güvenliği Akademisi | İleri ve Defansif Sürüş Teknikleri
Alexa Rank
1,000,001
YAZILIM GELİŞTİRİCİLER – SOSYAL PAYLAŞIM PLATFORMU | Her türlü Bilişim, Yazılım, Programlama ve Teknoloji yazıları. Her türlü Bilişim, Yazılım, Programlama ve Teknoloji yazıları
Alexa Rank
1,000,001
Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde". Sağlığım, "Tek Tıkla Bilgi Elinde"
Alexa Rank
374,955
Antwifi - Sınırsız Taahhütsüz Kotasız Ekonomik Kablosuz İnternet. Antwifi; kablosuz, sınırsız, kotasız, limitsiz, taahhütsüz internet hizmeti sunar.
Alexa Rank
374,126
آموزش زبان آنلاین- Online ESL platform - Online live learning- 网上直播学习 -Aprendizaje en línea en vivo. اساتید آمریکایی Online live learning- 网上直播学习 -Aprendizaje en línea en vivo و انگلیسی زبان تنها در اسکای لرن برای کاربران فارسی زبان، SkyLearn آنلاین اولین و تنها سیستم آموزش زبان بطور زنده آنلاین برای زبان های انگلیسی، اسپانیایی، روسی،چینی‌و با اساتید بومی، آمریکایی‌ و انگلیسی زبان بطور زنده است
Alexa Rank
1,000,001