BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Performans

Top 250 Websites on PERFORMANS

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Oct 1 2021.
Here are the best websites we found: monsternotebook.com.tr • performansbisiklet.com • adsera.co • greymedya.com.tr • perfist.com • teknoclouds.com.tr • sitedestek.net • meric.net.tr • tmmiletisim.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Monster Notebook | Performans Tutkunlarına Özel Notebook''lar. Notebook modellerine en yeni nesil işlemci ve ekran kartlarını kullanan Monster'ın, adını Türk mitolojisinden alan dizüstü bilgisayar serilerini inceleyin!
Alexa Rank
18,635
Performans Bisiklet. performans bisiklet, bisiklet, bisiklet aksesuarları
Alexa Rank
1,000,001
Performans Odaklı Stratejik Yaklaşımlar | Adsera Digital Pazarlama Ajansı. İşiniz ile ilgili en doğru hamleyi yapabilmeniz için Adsera'ya özel algoritmalar ile pazarlama kanallarınızı yönetiyoruz.
Alexa Rank
472,203
Grey Medya: Dijital Performans ve SEO Ajansı. Grey Medya; Dijital Performans, SEO, Programatik, Dönüşüm Optimizasyonu ve İçerik yönetimi alanlarında hizmet veren bir dijital performans ajansıdır.
Alexa Rank
424,091
Perfist SEO ve Dijital Performans Ajansı. Perfist, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Adwords, Facebook reklamları ve dönüşüm optimizasyonu alanlarında hizmet veren dijital performans ajansıdır.
Alexa Rank
483,981
TeknoClouds I Yeni Nesil Bulut Ağı Çözümleri. Dijital Dünyanın Büyümesinde Büyük Rol Oynayan Bulut Hizmetlerinin En Rekabetçi Hosting & Alan Adı Şirketi.
Alexa Rank
30,798
Dijital Performans Ajansı - Site Destek. Dijital Performans Ajansı Site Destek, kitlenizi harekete geçirmek için veri akışını yorumlar, tutkulu çalışır, yorulmaz. Hemen ziyaret et, teklif al.
Alexa Rank
1,000,001
Meric.net.tr: Performans Sunucuları ve Veri Merkezi Çözümleri. Meric.net.tr, kaliteli alt yapısı ile kiralık sunucu, sanal sunucu, web hosting, alan adı hizmetleri sağlayarak hizmet vermektedir.
Alexa Rank
141,142
TMM İletişim | Performans Odaklı Dijital Pazarlama Ajansı. TMM İletişim performans odaklı arama motoru optimizasyonu ve reklamcılığı hizmetlerini sunan bir ajansıdır.
Alexa Rank
375,134
Dorabase - Web Performans ve Bulut Güvenlik Çözümleri. Sektör liderlerinin tercih ettiği Türkiye'nin öncü web performans ve bulut güvenlik şirketi. Web sitenizi Dorabase ile hızlandırın ve uygulamalarınızın güvenliğini sağlayın.
Alexa Rank
419,426
DPA | Dijital Performans Ajansı. Dijital Performans Ajansı Google Reklam Ajansı sayesinde hedeflerinizle örtüşen daha fazla ziyaretçiyi ve daha fazla müşteri isteğinizi karşılayabiliriz.
Alexa Rank
428,191
Digital Marker | Performans Pazarlama ve SEO Ajansı. Digital Marker Dijital Medya Planlama ve Satın Alma, Performans Pazarlama, Programatik Reklam Teknolojileri ve Sosyal Medya Yönetimi sunan bir..
Alexa Rank
475,899
Seoperf: Türkiye'nin SEO ve Performans Pazarlama Ajansı. Seoperf; SEO ve Performans Pazarlama konularında hizmet veren, Google iş ortağı olan SEO ve SEM ajansıdır.
Alexa Rank
485,379
Meric.net.tr: Performans Sunucuları ve Veri Merkezi Çözümleri. Meric.net.tr, kaliteli alt yapısı ile kiralık sunucu, sanal sunucu, web hosting, alan adı hizmetleri sağlayarak hizmet vermektedir.
Alexa Rank
250,979
Magna Yaratıcı Dijital Pazarlama ve Performans Ajansı. Magna Dijital Pazarlama, web tasarımı, seo, içerik yönetimi, internet reklamcılığı, sosyal medya yönetimi konularında daima optimize ve hızlı çözümler sunar.
Alexa Rank
374,726
Eyüp Ceviz | Performans Pazarlama Danışmanı. Seo, Adwords, Analytics hakkında bilgi veya danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.
Alexa Rank
387,702
HostLAB - Web Hosting, Alan Adı, Reseller, VPS/VDS, Sunucu. Yenilikçi hosting firması HostLAB; Domain, Hosting, Reseller, Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu alanlarında hizmet veren, Türkiye''nin sektöründe lider firmasıdır.
Alexa Rank
41,059
Dijital Pazarlama ve Performans Ajansı - Moradam ™. Moradam, Türkiye''deki en iyi fiyat garantisiyle ile yüksek kaliteli hizmetler sunar. Profesyonel SEO hizmeti sunan bir Dijital Pazarlama Ajansı. Daha detaylı bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz.
Alexa Rank
222,901
HostLAB - Web Hosting, Alan Adı, Reseller, VPS/VDS, Sunucu. Yenilikçi hosting firması HostLAB; Domain, Hosting, Reseller, Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu alanlarında hizmet veren, Türkiye''nin sektöründe lider firmasıdır.
Alexa Rank
54,276
Uluslararası SEO & Dijital Performans Ajansı – Simur Digital
Alexa Rank
387,993
Semroot A.Ş - Dijital Performans Pazarlama Ajansı- 444 0 736. Türkiye"nin En Büyük Dijital Pazarlama Ajansı, Web Tasarım, SEO, İnternet Reklamları Hizmeti Vermektedir
Alexa Rank
419,988
Dijidal – Dijital Performans Ajansı
Alexa Rank
475,909
İnsan Kaynakları sistem kuruluşları, kurumsallaşma,performans yönetimi ve kurumsal eğitim hizmetleri | İnsan Kaynakları sistem kuruluşları, kurumsallaşma,performans yönetimi ve kurumsal eğitim hizmetleri. İnsan kaynakları yapılandırma ve değişim projelerinizde bilgi, beceri ve deneyime gereksinim duyuyorsanız Gürşan Gürel uluslararası ve ulusal deneyimi ilie projelerinize değer katar.
Alexa Rank
482,098
product-right-arrow. Markum Cloud çözümleri ile işletmenizi ve uygulamalarınız bulut’a taşıyın! Üstün performans bulut çözümlerimizi keşfedin.
Alexa Rank
65,623
2CR Performance – Chiptuning – Ekonomi ve Performans Yazılımları
Alexa Rank
1,000,001
TeknoSeyir - Her gün on dakika teknoloji molası.... Her gün on dakika teknoloji molası...
Alexa Rank
70,725
AffOcean | Yayıncımız Olun!. AffOcean, markalarınızın reklamlarını performans bazlı pazarlama araçlarını kullanarak tüm site sahibi, sosyal medya fenomenleri ve uygulama sahibi yayıncılarla buluşturarak gelirlerinizi arttırır
Alexa Rank
249,385
Sempeak | Google Ads Reklam (SEM) ve SEO Ajansı. Sempeak performans pazarlaması ve seo ajansı olarak arama motoru optimizasyonu ve reklam hizmetlerini Google partnerliği ile sunan bir dijital ajanstır.
Alexa Rank
116,262
Veritabanı | Yazılım | Veri Ambarı | İpuçları | Best Practice. Best practice,SQL Server,Asp.Net,MVC,C#.Net,DevExpress,veri tabanı,veri ambarı,ipuçları,performans ve güvenlik konularında katkılarımın bulunduğu kişisel blogum
Alexa Rank
374,764
Sınıf Öğretmeniyiz Com - Sınıf Öğretmeni Sitesi - 2020-2021 İlkokul - Ortaokul Dosya ve Dokümanları. sınıf öğretmeni ,2020-20211.sınıf, 2.sınıf, 3.sınıf, 4.sınıf, 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf, 8.sınıf, öğretmen, sinif ogretmeni, dökümanlar, yazılılar, planlar, projeler, sınavlar, performans görevleri, rehberlik dökümanları, zümreler, deneme sınavları, etkinlikler, sosyal kulüpler, veli toplantıları, sunular, form ve ölçekler, deneyler
Alexa Rank
375,030
MooF Dijital Reklam Ajansı. Performans Odaklı Dijital Reklam Ajansı Hizmetleri. Google Reklamları, Sosyal Medya Reklamları, Analytics ve Dönüşüm Optimizasyonu. Uzman Ekip - Hızlı Kurulum.
Alexa Rank
374,779
Yedek Parça Mağazası - Oto Aksesuar Libadiye Göztepe. Ataşehir''de yedek parça ve oto aksesuar satışı yapan noscar, oto far, stop lambası, marşpiyel, karlık, oto lip, performans hava filtre ve egzoz çeşitleri.
Alexa Rank
430,326
Anasayfa - Levelup Agency. Performans odaklı dijital pazarlama çözümlerimizle sizi potansiyel müşterilerinizle buluşturuyoruz. Reklam, sosyal medya, yazılım ve tasarım hizmetleri.
Alexa Rank
452,558
En Geniş Araştırma Ödev Sitesi. Araştırmalarınız için derlenmiş birçok kaynak belge, ödev, performans görevi içeren geniş döküman tabanlı Ödev-Araştırma sitesidir.
Alexa Rank
473,108
Longline SSD - Storm Memory - Hafıza Kartı - Flash Bellek. Longline SSD - Storm Memory - Bellek Çözümleri; PC Performans - SSD - Sunucu, PC, Laptop, Oyun Memory - Hafıza Kartı - USB Flash Bellek, Kişisel Veri Depolama,
Alexa Rank
481,348
2019-2020 Sınıf Öğretmeniyiz Biz İlkokul 1.2.3.4.sınıf, Ortaokul 5.6.7.8.sınıf, Lise 9.10.11.12.sınıf Plan,proje,yazılı,zümre,sosyal kulüpler. 2019-2020 eğitim öğretim yılı yıllık planlar,günlük planlar,ilkokul 1.sınıf, 2.sınıf, 3.sınıf, 4.sınıf, Ortaokul 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf, 8.sınıf, Lise 9.sınıf, 10.sınıf, 11.sınıf, 12.sınıf, okul öncesi dökümanları,online sınav, yazılılar, testler, sunular, proje,performans,zümre,veli toplantısı,form ve ölçekler,videolar,özel ders vs... other educational facilities , and sites that relate to educational events and activities. Educational Materials
Alexa Rank
485,680
Veridyen - Web Hosting, Domain ve Sunucu Hizmetleri. Veridyen, limitsiz web hosting, domain sorgulama ve kayıt, reseller hosting, ssl ve sunucu hizmetlerini en uygun fiyat ve yüksek performans garantisiyle sağlar.
Alexa Rank
155,285
Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı | Stratejik SEO. SEO Ajansı Olarak Gerçekleştirdiğimiz Hizmetlerin Yanı Sıra, Dijital Pazarlama Odaklı, 360 Derece Performans Pazarlama Hizmeti Sunmaktayız.
Alexa Rank
163,242
Sanat Performance | Konser Bileti Fırsatları. Beyoğlu Nevizade sokağının en iyi yeme içme mekanlarından biri olan sanat 4 mevsim kullanılabilen 1500 kişi kapasiteli çok amaçlı yeni canlı performans merkezini Beyoğlu Nevizade sokağında sanatseverlerle buluşturuyor
Alexa Rank
1,000,001
İska Mühendislik - Kentsel Dönüşüm ve Yapı Laboratuvarı. Laboratuvarımız her türlü eski ve yeni binayı (betonarme, çelik, yığma, kagir, prefabrik binalar vs..) inceleyecek ve ilgili testleri yapabilecek tüm donanımlara sahiptir. Her türlü binadan riskli bina tespiti, depremsellik testi, performans analiz testi yapılacağı gibi kendi laboratuvarımız ve kendi ekibimiz ile en uygun ücretler ile hizmet vermekteyiz.
Alexa Rank
1,000,001
Çamlıca Kitap | Anasayfa. Çamlıca Basım Yayın ve Tic. A.Ş. 2005 yılından bu yana yayıncılık sektöründe ortaya koyduğu performans ile kalitesini ve başarısını çalışmalarıyla ispatlamış, sadece Türkiye sınırları içinde değil, bütün dünya ülkelerine, en ücra noktalara kadar hizmet verme gayretindedir.
Alexa Rank
223,108
Mobitek | Performance Marketing Group. Mobitek performans ajansı ile işlerinizi tam kapsamlı olarak büyütün. Hizmetinizi / ürünlerinizi arayan insanlara ulaşmanın en doğru yolu.
Alexa Rank
259,433
Personel Yönetim Yazılımı Kolay İK | Kolay İK. Türkiye'nin bulut tabanlı ilk personel yönetim yazılımı Kolay İK'da performans değerlendirme, bordro ve çok daha fazlasını yönetin.
Alexa Rank
314,837
Türkiye''nin En Yeni Hosting ve Domain Sağlayıcısı - Hostware.com.tr. Hostware; Sınırsız Web Hosting, Reseller Hosting, VDS Sunucu, Dedicated Sunucu, Domain Kayıt, SSL hizmetlerini yüksek performans ve %99.9 uptime garantisi ile sunar.
Alexa Rank
331,046
Cialis Tablet Hap - Cinselsaglikmerkezi.com. ou erkein en ok tercih ettii hap cialistir. Sizde performans dkl yayor iseniz bu rn mutlaka denemelisiniz !
Alexa Rank
371,723
Ana Sayfa - OnemBilisim. DDoS Koruması - 7/24 Destek - Uygun Fiyat - Yüksek Performans Garantili Sunucu - Türkiye Lokasyon - Düşük Ping
Alexa Rank
371,827
Dert Ortagi ; "Hayati Paylasmak Icin". Hayatı paylaşmak için çabalayan Halk Kahramanı Dert Ortağı (: Hayata dair her tür konuyu bulabileceğiniz blogger ip uçlarını ihmal etmediğimiz güzel olan ne varsa paylaşılan teknoloji düşkünü ve performans arsızı harika bir kişisel(şimdilik) günlük sayfası
Alexa Rank
377,975
product-right-arrow. Markum Cloud çözümleri ile işletmenizi ve uygulamalarınız bulut’a taşıyın! Üstün performans bulut çözümlerimizi keşfedin.
Alexa Rank
419,791
İzmir Temizlik Şirketi | Ege Temizleme | Ev İş Yeri Temizlikleri. İzmir temizlik şirketi içinde fiyat performans oranı en iyi olan kaliteli ve profesyonel temizleme firması. Ev temizliği, ofis temizleme,
Alexa Rank
451,310
HOSTTURKA™ Web Hosting , Alan Adı Tescil , Bayi Hosting. Hostturka linux windows web hosting, bayi hosting, sunucu, alan adı tescil hizmetlerimiz ve ssd sunucularımız siteleriniz için yüksek performans sunar.
Alexa Rank
452,029
iklimsoft HVAC & R Softwares. İklimsoft, iklimlendirme ve soğutma ürünleri için tasarım, performans hesaplama, ürün seçim ve simülasyon yazılımları geliştiren, ısı mühendisliğinde uzman, ödüllü bir mühendislik firmasıdır.
Alexa Rank
452,105
YurtHost Cloud Hosting Hizmetleri. Hosting Fiyatına Gerçek Bulut deneyimi. DDoS Koruması, Yedeklilik, Performans, Optimize PHP 5.x/7.x, PostgreSQL desteği ve daha fazlası.
Alexa Rank
454,420
Chip Tuning İstanbul - Chip Tuning Fiyatları | BTG Maslak. BTG Maslak Chip tuning ile performans artışını gerçekleştirir. Chip Tuning hesaplama ile ölçümleyebilir, uygun fiyatlarla performansı deneyimleyebilirsiniz.
Alexa Rank
474,526
Ecutech Chip Tuning & Remapping / Antalya Chip Tuning – Araç Yazılımları – Partikül Filtresi Arızası ve EGR Arıza Çözümleri – DTC ve Adblue Arıza Çözüm Hizmetleri. Ecutech Chip Tuning & Remapping – Araç Performans ve Yakıt Tasarrufu Yazılımları, Dizel Partikül Filtresi Arıza Çözümü, EGR Arıza Çözümü, DTC Arıza Çözümü, Adblue Arıza Çözümü ve VAG Grubu Flap Arıza Çözümü Hizmetleri.
Alexa Rank
476,428
Ana Sayfa - Ekiphost. Anında Otomatik Kurulum - DDoS Koruması - 7/24 Destek - Uygun Fiyat - Yüksek Performans Garantili Sunucu - Türkiye Lokasyon - Düşük Ping - Rust, MTA, CS:GO, Minecraft, FiveM, Unturned, GMOD, VDS, Fiziksel Sunucu - Rust Server Kirala - Satın Al
Alexa Rank
476,551
Erdem Taşkınsu-Sosyolog-Gelişen toplum, gelişen insandan başlar.. Kişisel gelişim, motivasyon, performans, ilişkiler, etkili iletişim, aile içi iletişim
Alexa Rank
476,927
FUMnano - Seramik Kaplama - Nano Teknoloji. Seramik Kaplama ürünümüz FUMnano markamızla nano teknoloji kullanılarak üretilmektedir. En iyi deneyim ve performans için yerli marka
Alexa Rank
477,845
GoVizyon.com | Hosting, Webhosting, Sanal Sunucu ve Alan adı Hizmetleri. Oyun Sunucunuzu Hemen Kurun! Kredini yükle kendine uygun paketi seç ve hemen kuruluma başla! Satın Al. Oyun Sunucuları. Korumalı sunucular ve yüksek performans kazanın.
Alexa Rank
478,336
Motosiklet ve Atv Yedek Parça | Motosiklet YP. Alternatif, Performans ve Yan sanayi Yedek Parça da Tek Adres. Ücretsiz Kargo, Taksit Fırsatları ve daha fazlası.
Alexa Rank
482,399
amp-accordion. MSI laptop & notebook tamir, bakım, performans yükseltme, orijinal yedek parça değişimi ve daha fazlası için profesyonel teknik servisimizden destek alın.
Alexa Rank
482,447
Premium Motosiklet | Yamaha Aksesuar ve Orijinal Yedek Parça. Yamaha orijinal yedek parça ve aksesuarları mükemmel görünüm üstün performans. Hayatı hızlı yaşayın.| premiummotosiklet.com
Alexa Rank
484,314
Dijital Pazarlama Ajansı - Wibrit. Dijital pazarlama ajansı olarak, dijital performans odaklı çalışır, kaliteye önem verir ve profesyonel çözümler sunarız.
Alexa Rank
488,369
FiBu Hosting İnternet ve Bilişim Hizmetleri. FiBuHosting; Hosting dünyasında yeni olmasına rağmen yenilikçi ve %100 müşteri memnuniyeti adına kurulmuş bir firmadır. Batı Karadeniz bölgesinde ise tek olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Alexa Rank
232,001
SEO Uzmanı / Danışmanlık - SEO Destek Blogu - Yılmaz Saraç. SEO performansını artırmaya yönelik süreçlerin tüm iş sirkülasyonlarında analiz, planlama, yönetim ve uygulama, Bursa SEO / Web Tasarım
Alexa Rank
233,576
Micro Scooter Fiyatları &Micro Yedek Parca , Globber Scooter, Globber Yedek Parca, Scoot And Ride, KiddiMoto, Orjinal Yedek Parça ve Teknik Servis. Micro Scooter Servis,Globber Scooter Satışı, Teknik Servisi ve Orjinal yedek parça temini yapan firmamız en iyi fiyat ve performans ilkesiyle hizmet vermektedir. Orjinal Micro Scooter, Globber Scooter yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur. Bunun yanısıra Kiddimoto koruyucu kask ekipmanlarını da sitemizde bulabilirsin
Alexa Rank
1,000,001
Hoover - Yenilik Hayat Buldu | Hoover. Yüksek performans sergileyen ev aletlerinde lider marka Hoover’in resmi web sitesi. Ürün broşürlerini, katalogları, kullanım kılavuzlarını ve yedek parçaları bulabilirsiniz.
Alexa Rank
1,000,001
Castrol Motor Yağları - Castrol Türkiye. Castrol dünyadaki her sürücü, her motosiklet kullanıcısı ve her endüstri alanına hizmet verebilmek için buradadır. Sıvı mühendisliği ile hayal edebileceğiniz her uygulama alanı için yüksek performans yağları, sıvıları ve gresleri üretir.
Alexa Rank
1,000,001
Türkçe ve Edebiyat Öğretmenlerinin Kaynak Sitesi 2020-2021. Türkçe ve Edebiyat Öğretmenlerinin Kaynak Sitesi
Alexa Rank
337,623
Ana Sayfa - Kiralık Sunucu, Kiralık Sanal Sunucu, Web Hosting İnternet Hizmetleri - FiveMSunucu.com
Alexa Rank
370,277
Yar&Bot Xyz İçerik Sistemi
Alexa Rank
376,540
Ajansotomobil.com Tüm dünyadan en son otomobil haberleri, en yeni otomobil modelleri. Otomobil dünyasını yakından takip etmek için AjansOtomobil.com ''u ziyaret edin..
Alexa Rank
423,593
E-ticaret Hosting | Kurumsal, Linux ve Shopphp Web Hosting - İyiHost İnternet Çözümleri
Alexa Rank
428,812
Merkez Hastanesi - Anasayfa. Sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, deneyimli ve eğitimli personeliyle memnuniyeti ön planda tutan, etik, bilimsel normlara uygun ve en yeni teknolojileri sunan, kaliteli, eşit, güler yüzlü hizmet vermektir.
Alexa Rank
429,130
Kreatif Dijital Ajans - Webformans. seo.home_description
Alexa Rank
454,260
Çevre Gıda Analiz Laboratuvarı | Çevre Analiz Laboratuvarı | Gıda Analiz Laboratuvarı | Su Analiz Laboratuvarı | Atık Su Analiz Laboratuvarı. Çevre Gıda ve Endüstriyel Analiz Laboratuvarları; gıda, gıda ile temas eden materyaller, yem analizleri, çevre ve endüstriyel analizler konularında akredite hizmet veren kuruluştur.
Alexa Rank
474,994
Google Adwords Reklamları | Google Adwords Reklamları ile İlk Sayfada Yerinizi Alın. Google Adwords Reklamları, sattığınız ürün ve hizmetlerin Google arama ağı ve web sitelerinde potansiyel müşterilerinize ulaşmasını sağlar.
Alexa Rank
478,303
Ana Sayfa - LineDC Web Hosting ve Telekomünikasyon
Alexa Rank
481,262
Dijital Reklam Ajansı | Sanal Yönetmen. Dijital Reklam Ajansınız Sanal Yönetmen; Web Tasarım, E-Ticaret Tasarımı-Yazılımı, SEO Hizmeti ve Sosyal Medya Danışmanlığında Hızlı ve Yaratıcı Çözümler Sunar. Dijital Medya ve Reklam Danışmanlığının Yanı Sıra 3D Modelleme ve Grafik Tasarım Hizmetlerinde Yenilikçi Yaklaşım ile Firmanızı Sektör Lideri Yapmak için Çalışıyoruz.
Alexa Rank
485,075
Veganet Datacenter - Dedicated Server, Co Location, Cloud Server, BTK Log, Web Hosting. Veganet Datacenter , Türkiyenin en Teknolojik Verimerkezidir.
Alexa Rank
487,947
Ana Sayfa - Turkey Bilişim İnternet Hizmetleri. Turkey Bilişim İnternet Hizmetleri, Uzman kadrosu ile, sizlere sınırsız web hosting, reseller hosting, alan adı kaydı, kiralık sunucu, oyun sunucusu hizmetlerini sunmaktadır.
Alexa Rank
487,455
Kamuda Stratejik Yönetim |. Kamuda Stratejik Yönetim
Alexa Rank
250,937
Varlık 1. Piyasanın öncüsü aktifhost olarak sizlere domain, yazılım, hosting ve daha fazlasını en uygun fiyat, en iyi özellik ve en hızlı kurulum garantisini sunuyoruz!
Alexa Rank
252,766
Schmid Pekintaş Energy
Alexa Rank
1,000,001
Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık A.Ş.. Kültür ve sanatı daha çok sevdirmek, derinliğiyle anlaşılabilmesini sağlamak ve daha çok kitlelere ulaştırabilmek için bir bütünlük içinde sunmayı görev biliyoruz.
Alexa Rank
321,901
Tutsak Hosting Teknolojileri - Hosting''te Kalite ve Profesyonellik Sunar - Web Hosting - Alan Adı Kaydı - Kiralık Sunucu - Sanal Sunucu - Co-Location - Web Tasarımı. Tutsak Hosting Internet Bilisim Hizmetleri Web Hosting, Reseller Hosting, Domain Tescil, Dedicated Sunucu, Sanal Sunucu, Co-Location, Web tasarım, E-Ticaret Tasarım, Internet Hizmetleri Profesyonel, ekonomik, ucuz domain, domain name, alan adi, dedicated, kiralık sunucu, windows, linux
Alexa Rank
367,073
2019 - 2020 zümre, yıllık plan,Takdir teşekkür 2019, Online test, Ders sunuları, Konu anlatımları. 2019 - 2020 zümre, yıllık plan,Takdir teşekkür 2019, Online test, Ders sunuları, Konu anlatımları
Alexa Rank
374,584
Petlas Lastikleri. Her türlü sürüş koşulları için üretilmiş lastikler ve farklı araçlar için üretilen çok geniş ürün gamı ile Petlas ürünlerini keşfedin.
Alexa Rank
374,891
Syslogs - Linux/Unix, Açık Kaynak Kod, Sistem/Network ve Güvenlik dökümanları. Sistem ve Networking konularında, GNU/Linux ve Unix sistemler için kurulum, yapılandırma, ipucu, güvenlik ve geliştirme dökümanları.
Alexa Rank
375,074
Medya Planlama ve Satın Alma Ajansı | Lead Plus Media. Medya planlama ve satın alma ajansı Lead Plus Media, SEM, programatik, açık hava ve televizyon da olmak üzere 360 derece medya planlama ve satın alma hizmeti sunar.
Alexa Rank
452,541
Taner ÖZDEŞ. Günümüzde her şeyin modası geçmesine rağmen "Satış" en talep edilen konu. Nedeni basit, hepimiz bir şeyler satıyoruz. Sadece ürün veya hizmet satmak satıcılık değildir. Bugün çocuk annesine, makyaj yapan kadın kocasına, dünyanın en zengin adamı Bill Gates Başbakan Tayyip Erdoğan’a bir şeyler satmak istiyor. O zaman “Satmak” dediğimiz nedir?
Alexa Rank
453,847
Entek İnsan Kaynakları, Eğitim Hizmetleri Danışmanlık AŞ.,. Entek İnsan Kaynakları, 2009 senesinden bu yana İnsan Kaynakları seçme ve yerleştirme, stratejik danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.
Alexa Rank
476,871
Öğretmenlerin Dosya Paylaşım Yeri. Öğretmenlerle ilgili belge ve dokümanlara ulaşabilirsiniz.Ayrıca eğitim haberleri ve rehberlik ile ilgili gelişmelerde yer almaktadır.
Alexa Rank
477,113
Sınıf Öğretmenlerinin Sitesi-Gazigunduz.com. Öğretmenlerle ilgili belge ve dokümanlara ulaşabilirsiniz.Ayrıca eğitim haberleri ve rehberlik ile ilgili gelişmelerde yer almaktadır.
Alexa Rank
477,994
Nutraxin | Vitamin, Besin Destek, Bitkisel Ürünler, Multivitamin. Nutraxin vitamin, mineral, besin destek ve multivitamin gibi ürünlerin tanıtıldığı bir web sitesidir. Balık yağı diğer gıda takviyelerini güvenle satın alabilirsiniz.
Alexa Rank
483,115
MUFAD - Anasayfa. Mufad ve Mufitad, The Assocıation Of Accounting And Finance Academicians (AAFA)''S And The Association Of Accounting And Financial History Research (AAFHR)''S Official Web Site, Türkiye üniversitelerinde görev yapan muhasebe ve finansman öğretim üyelerinin derneğidir. 1998 Yılının sonlarında kurulmuştur. Üç ayda bir MUFAD Dergisi’ni yayınlamaktadır. Dergimiz yayın kurulu 2011 Ocak sayısından sonraki dönemde “Muhasebe ve Finansman Dergisi”nin elektronik ortamda yayınlanması kararına varmıştır. MUFAD Birçok uluslararası aktivitede Türkiye’yi temsil etmiştir. Muhasebe ve Finansman Dergisi TUBİTAK-ULAKBİM Sosyal Bilimler Veri Tabanına (SBVT) kayıtlıdır. EBSCOhost (Business Source Complete) ve ASOSIndex tarafından taranmaktadır
Alexa Rank
482,471
Türkiye’nin Hosting ve Domain Sağlayıcısı | Hosting.com.tr. Hosting.com.tr; Sınırsız Hosting, Domain Sorgulama ve Kayıt, Reseller Hosting, VDS Sunucu, SSL hizmetlerinde en uygun fiyatları ve %99.9 çalışma garantisi sunar.
Alexa Rank
374,890
Pimarks Event Management. Pimarks, iş ortaklığı anlayışını benimseyerek birlikte çalıştığı kurumların özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre çeşitlenebilen ürünler ve çözümler sunuyor. Genç, dinamik ve deneyimli ekibi ile, doğru parçaları bir araya getirerek müşteri memnuniyeti odaklı, yenilikçi, yaratıcı ve profesyonel işler ortaya çıkarmaktadır.
Alexa Rank
1,000,001