BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Sanayii

Top 250 Websites on SANAYII

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Jan 1 2022.
Here are the best websites we found: tusas.com • fileguvenlik.com • parsan.com • c4defence.com • bilgidehasi.com • defenceturk.net • tai.com.tr • motorsikletyansepet.com • gerceksavunmasanayi.blogspot.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii. 1973 yılında kurulan TUSAŞ, ürettiği özgün ürünlerin yanı sıra çok uluslu şirketlerle işbirlikleri yürüten, havacılık ve uzay sanayisinde söz sahibi bir şirkettir.
Alexa Rank
91,354
FİLE GÜVENLİK | Güvenlik ve Koruma Ağları İmalatı, File Üreticisi - AlfaFile Sanayii. FİLE GÜVENLİK | Güvenlik ve Koruma Ağları İmalatı, File Üreticisi - AlfaFile Sanayii Palet, Çevre Kapama, Koruma, Havuz, Voleybol, Kedi, Kale, Kuş, Balkon, Boşluk, Raf, Depo, Basketbol, Bahçe, Okul, İnşaat, İskele, Halı Saha, Merdiven Koruma Filesi
Alexa Rank
424,005
Parsan Makine Parçaları Sanayii A.Ş. - Türkiye''nin en büyük dövme tesisi.. Parsan Makine Parçaları Sanayii A.Ş. - Türkiye''nin en büyük dövme tesisi.
Alexa Rank
424,512
C4 Defence - Savunma Sanayii Haberleri. C4Defence, aylık yayımlanan savunma sanayii dergisidir
Alexa Rank
474,675
Bilgi Dehası | Teknoloji Haberleri, Savunma Sanayii, Video İnceleme. Teknoloji Haberleri, Savunma Sanayii, Video İnceleme
Alexa Rank
305,601
Defence Turk | Ulusal Savunmanın Medyadaki Güçlü Sesi. Savunma ve güvenlik ile ilgili güncel haberler ve yazılar.Türk savunma sanayii ürünleri ve haberleri. Savunma sistemleri ve dünya orduları hakkında yazılar.
Alexa Rank
109,054
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii. 1973 yılında kurulan TUSAŞ, ürettiği özgün ürünlerin yanı sıra çok uluslu şirketlerle işbirlikleri yürüten, havacılık ve uzay sanayisinde söz sahibi bir şirkettir.
Alexa Rank
271,119
Özürlü Araçları ,Motorsiklet Üç Tekerli , Yan Sepet , Modifiyeli Araçlar , Modifiyeli Motorsikletler , Ticari Araçlar , Sakat Araçları ve Engelli araçları İmalat Sanayii ..:: Tömükler ::... zrl Aralar , Motorsiklet Tekerli , Yan Sepet ve engelli aralar malat Sanayii ..:: Tmkler ::..
Alexa Rank
452,856
Gerçek Savunma Sanayii
Alexa Rank
451,757
SavunmaSanayiST | Savunma Sanayi Haberleri. Savunma Sanayi Haberleri
Alexa Rank
108,406
Özkaya Plastik Sanayii - Özkaya Plastik Sanayii. Özkaya Plastik Sanayii Sektörün Öncü Firması
Alexa Rank
1,000,001
Özürlü Araçları ,Motorsiklet Üç Tekerli , Yan Sepet , Modifiyeli Araçlar , Modifiyeli Motorsikletler , Ticari Araçlar , Sakat Araçları ve Engelli araçları İmalat Sanayii ..:: Tömükler ::... zrl Aralar , Motorsiklet Tekerli , Yan Sepet ve engelli aralar malat Sanayii ..:: Tmkler ::..
Alexa Rank
1,000,001
Savunma Sanayii Başkanlığı
Alexa Rank
337,883
Boyabat Kavuncular Hazır Beton Sanayii - 0 368 315 78 00. Kavuncular Beton
Alexa Rank
364,020
Plastik Ambalaj Sanayii - Kendi markanızda ürünler, krem kavanoz, kozmetik şişe. kozmetik ambalajlar, cam krem kavanoz, cam kozmetik şişeler, akrilik krem kavanozu, parfüm şişeleri, parfüm kapakları, losyon şişeleri, tüp ambalaj, kozmetik deneme ürünleri
Alexa Rank
419,919
Erkunt Traktör Sanayii A.Ş.
Alexa Rank
423,957
" NUR GIDA PETROL ÜRÜNLERİ ULUSLARARASI NAKLİYECELİK MADEN TEKSTİL SANAYİİ ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. "
Alexa Rank
424,447
Akmanlar Damper Sanayii - Büyükçekmece +90 (212) 861 43 33 - Ana Sayfa. Dorse Damper Küvet Tipi Dorse Damper Kuru Yük Dorse Kaya Tipi Damper Küvet Tipi Damper Harfiyat Tipi Damper Kasa Damper imalatı Akmanlar Damper Sanayii’de
Alexa Rank
450,218
Gaffaroglu – Organik Gübre Sanayii
Alexa Rank
477,883
Millisavunma.com – İstiklal ve İstikbalimiz İçin Milli Savunma Sanayii. Milli Savunma Sanayi Ürünleri ve Projeleri
Alexa Rank
482,153
Teksif | Türkiye Tekstil,Örme,Giyim ve Deri Sanayii İşçileri Sendikası
Alexa Rank
486,755
Türkiye Tekstil Sanayii İşverenleri Sendikası: TTSİS
Alexa Rank
1,000,001
Aspo Plastik – Kimyasal Pompa Aspiratör Tank Sanayii
Alexa Rank
1,000,001
AirTürkHaber l Havacılık Haberleri. Türkiye'den ve dünyadan son dakika, güncel havacılık, uzay ve savunma sanayii haberleri
Alexa Rank
260,720
Shipdata.com | Home Page | Welcome. Gemi,broker,armatör,yük,shipowner,gemi kiralama egitimleri,gemi broker egitimleri,ship broker egitimleri,charterer,chartering,shipbroker,education,egitim,for hire,forsale, stem,navlun,liman,port,deck,hoach,hatch,hold,marine,maritime,vessel positions,positions,open vessel, vessel, bulk, dry bulk, bulkcarrier,tween decker,single,single decker,matchmaker, mail,spam, deniz,sea ,trade, merchande, firm offer,lay time calculation, demmurage, dispatch,agency,stem in order,ambar, yük,cargo,berth,mts,yük gemisi,container,multipurpose,tanker,tankers,open,educational seminar,voyage,voyage calculation,ship,ships,maritime,regular lines,p&i,isps,ism,lloyd,maritime legislation,black sea, marmara,marmara sea, aegea,aegean sea, east med,wet med, Mediterranean sea,atlas ocean, pasific ocean,north sea,shipping,shipping company, merchant marine companies, suitable cargoes, spam mail, maritime, cargo information, management, Ship movements,transport, sea transport, manage, membership, membership, Quantity, Daily Fix Expenses, Bunker, Estimating,eta, SEAMEN, Ship owners, bunker costs, trends, maritime sector, shipbuilding sector, shipbuilding , qualification, Protection and Indemnity, Cover, Liabilities, Insurance, Legal Advice, Tanker Owners, Appendix, construction, survey, class,gencon94,gencon76,gencon,congenbill,bills of lading, konsimento, chartering, IACS, Classification surveys,port state control,safety,safety management,loading, discharging,rescue, kuru yük gemileri,kuru yük,kuru yük gemisi, hurda, tek cidarli,çift cidarli,single hull,double hull,navlun, gemi insa sanayii,gemi malzemeleri,tayfa,gemici,miço,süvari,kaptan, Port Of Registry, draft, grain,bale,imo no, call sign,employee, merchant marine companies
Alexa Rank
424,676
SavunmaTR. " Etkin, Güvenilir, Haberdar "
Alexa Rank
237,645
Esenkıyı Denizcilik | Ana Sayfa. Gemi inşaası ve onarımında yılların verdiği deneyimle yolunda emin adımlarla ilerleyen, özgün projelere imza atan ve en iyi hizmeti sunmaya çalışan, global ekonomiyi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Çalışanlar Denizcilik İnşaat ve Sanayii Limited Şirketi kuruluşundan bu yana güven ve sorumluluk ilkelerini benimsemiş, kaliteden asla ödün vermeyen kararlı adımlarıyla dünyanın seçkin firmaları arasında yerini almıştır.
Alexa Rank
428,320
Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayi A.Ş.. Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi, kısaca TÜRASAŞ, 4 Mart 2020 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan 2186 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı gereğince TCDD''nin bağlı ortaklıkları olan TÜLOMSAŞ, TÜDEMSAŞ ve TÜVASAŞ''ın birleştirilmesi ile kurulan Ankara merkezli iktisadi devlet teşekkülüdür.
Alexa Rank
430,133
Desi Alarm & Güvenlik Sistemleri - Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri Resmi Web Sitesi. Desi Alarm ve Güvenlik Sistemleri Resmi Web Sitesi. Ev Alarm Sistemleri, İşyeri Alarm Sistemleri, Akıllı Kilit Sistemleri, Güvenlik Sistemleri ve Otomotiv Sanayii Ürünleri.
Alexa Rank
451,119
GIDA GUNDEMI. Gıda sektörü güncel haberleri, sektörel bilgileri, üretim ve kalite yönetim sistemleri, sektörel dergiyi ve mağazacılık hizmetini bulabileceğiniz internet adresi
Alexa Rank
356,368
Sektörel Dizin / Firma Rehberi. Sektörel dizin Türkiyenin en geniş içerikli firma rehberi ve sektör sitesidir. Yüzlerce farklı sanayii kategorisinde binlerce firmaya ulaşabilirsiniz.
Alexa Rank
485,294
Teknopark İstanbul. Teknopark İstanbul, yerli ve yabancı girişimcilerin Türkiye’nin teknoloji geliştirme kapasitesine katkıda bulunabilmesi amacı ile Savunma Sanayii Başkanlığı ve İstanbul Ticaret Odası ana ortaklığında kurulmuş bir teknoloji geliştirme bölgesidir.
Alexa Rank
486,724
KONYA HABER | Pusula Haber ''Konya Gazetesi''. KONYA HABER | Pusula Gazetesi ''Konya Gazetesi'' | Son Dakika Haber Konya | Haber Pusulası | Pusula Haber Gazetesi güncel son dakika Konya Haber
Alexa Rank
371,023
Sanayi Haberleri, Organize Sanayi Haberı, OSB, TGB, Teknopark, Serbest Bölge, Endüstri. Üreten Türkiye'nin Gazetesi
Alexa Rank
374,964
Anova - Yarın İçin Bugünden Ar-Ge. Anova olarak savunma sanayii başta olmak üzere, Ar-Ge faaliyetleri kapsamında tüm sektörlere hizmet vererek özgün ürünlerle dışa bağımlılığı azaltıyoruz.
Alexa Rank
1,000,001
FARMÖZ TARIM MAKİNALARI. “1977 yılında tarımöz mıbzer sanayii olarak başladığımız tarım makinaları üretiminde kalitesini ispatlamış bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Ticaret hayatımız boyunca vazgeçmediğimiz kalitemiz ve 40 yılı aşkın tecrübemiz ışığında, 2009 yılında kurumsallaşarak yeni markamız, yeni kadromuz ve Konya Or- ganize Sanayi Bölgesi’nde 3000 m2 üretim alanımızla siz değerli müterilerimize en kaliteliyi üretmeye devam ediyoruz. FARMÖZ TARIM MAKİNALARI LTD. ŞTİ. olarak, zirai ve sinai teknolojiyi vizyon; çiftçimizin ürününe bereket katmayı misyon edinerek çıktığımız bu yolda tüm üretici ve tüccarlarımıza hayırlı işler hayırlı kazançlar dileriz…”
Alexa Rank
1,000,001
Çimtay Ticaret Soğutma Beyaz Eşya Yedek Parça Ticaret. Çimtay Soğutma Sanayii veTicaret Ltd.Şti Isıtma, Soğutma ve Beyaz Eşya Yedek Parça Ticaret''i Yapmaktadır.
Alexa Rank
1,000,001
Netmak Group Kesici Takımlar | 0312 349 50 50. Makina İmalat Sanayii ● Kesici Takım İmalat ve Paz. Ltd. Şti. ● Ağaç Makinaları San. Tic. A.Ş.
Alexa Rank
1,000,001
Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi - Savunma ve Havacılık Kümelenmesi. Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği SAHA İstanbul olarak kuruluş amacımız yerli ve milli firmalarımızı, savunma sanayii, sivil havacılık ve uzay sektörlerinde üretim yapmaya teşvik etmek üzere, bilgilendirme, projelerden haberdar etme, projeler etrafında kümeleme, ana yüklenicilerle birlikte çalışma ortamı sağlama, üniversite
Alexa Rank
1,000,001
Netmak Group Makina | 0312 348 98 98. Makina İmalat Sanayii ● Kesici Takım İmalat ve Paz. Ltd. Şti. ● Ağaç Makinaları San. Tic. A.Ş.
Alexa Rank
1,000,001
Netmak Group Kesici Takımlar | 0312 349 50 50. Makina İmalat Sanayii ● Kesici Takım İmalat ve Paz. Ltd. Şti. ● Ağaç Makinaları San. Tic. A.Ş.
Alexa Rank
1,000,001
Sembol Boya. 1993 Yılında İnşaat ve Sanayii Boyaları üretmek üzere kurulan fabrikamız, ilk etapta yurtiçi pazarına önem vermiştir. Pazar olarak da Marmara ve Karadeniz bölgeleri hedef seçilmiş, satışlar istenilen düzeyde gerçekleşmiştir.
Alexa Rank
1,000,001
Untitled Document. Aykut Antalya Hurda metal Bütün Hurdalarınızın alım ve satımını Antalya’nın tamamında ve değerinde sağlamaktadır.
Alexa Rank
450,342
Haluk Bulucu ile Strateji. Haluk Bulucu ile Strateji, Savunmada referans noktası
Alexa Rank
478,846
ISTANBUL FIRMA REHBERİ RESMİ SİTESİ. ISTANBUL FİRMA REHBERİ - 100.000''den firma adres telefon ve websitesi rehberi. Aradığınızı şimdi bulun.
Alexa Rank
479,860
Savunma Sanayi. Dünyadan ve Türkiye'den en güncel uzay teknolojileri ve savunma sanayi haberleri.
Alexa Rank
485,164
Prof. Dr. İsmail Demir. Prof. Dr. İsmail DEMİR''in kişisel internet sitesidir
Alexa Rank
1,000,001
Birleşim Otomotiv. Otomobil Yedek Parça ve Yan Sanayi Ürünleri , Tüm Araç Gruplarının Aydınlatma Ürünleri
Alexa Rank
1,000,001
Mobilya aksesuarları, yapı aksesuarları, elektronik kilit sistemleri - Häfele. 50.000 ürün 24 saat içinde teslim edilebilir: Häfele, mobilya ve yapı aksesuarları alanında lider uzmanlardan biri olarak marangoz, mimar ve mobilya sektörü için önemli bir partnerdir.
Alexa Rank
1,000,001