BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Sektörüne

Top 250 Websites on SEKTöRüNE

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Sep 1 2021.
Here are the best websites we found: ipragaz.com.tr • b2yazilim.com • osmpaslanmaz.com • tesisat.com.tr • liderteknoloji.com • ngresidence.com • yavuzlaraluminyum.com.tr • efurkan.com •

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Cylinder_16x16_1. Türkiye enerji sektörüne öncülük eden İpragaz'ın tüpten otogaza, dökme gazdan LNG'ye kadar pekçok ürün ve hizmeti hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Alexa Rank
340,402
B2 Yazılım | Ana Sayfa. B2 Yazılım A.Ş. Otomotiv Sektörüne Özel Yazılım ve Ar-Ge Çözümleri Üreten Bir Teknoloji Şirketidir. İşiniz Otomotivse Hemen İnceleyin!
Alexa Rank
473,503
Paslanmaz Korkuluk  Cam Korkuluk Küpeşte, Korkuluk Fiyatları. Paslanmaz KorkulukKorkuluk ve küpeşte sektörüne hizmet vermeye başladığımız 2002 yılından bu güne paslanmaz üretim..
Alexa Rank
483,517
Tesisat Dergisi. 1993 yılında yayın hayatına başlayan Tesisat dergisi; iklimlendirme sektörüne yönelik olarak ısıtma, soğutma, klima, havalandırma-HVAC, Yapı teknolojisi, pompalama sistemleri, bina yönetim sistemleri, otomasyon başlıklarında; çeviri, teknik yazı, makale, haber, ürün tanıtımı ve söyleşilere, konutlardaki ve sanayi tesislerindeki kullanımlarda çeşitli yakıtların güncel maliyet karşılaştırma tablolarına yer veren bir içerikle aylık yayımlanmaktadır.
Alexa Rank
486,837
Lider Teknoloji Geliştirme Ltd.Şti. (LTG). Lider Teknoloji Geliştirme, savunma sanayi ve havacılık sektörüne yönelik yazılım, donanım, teknoloji geliştirme ve ARGE projeleri yürütmektedir.
Alexa Rank
1,000,001
NG Residence. Ülke ve global ekonomiye en yenilikçi ürünleri kazandıran NG Kütahya Seramik Grubu, el sanatından getirdiği ustalığı NG Residence ile şimdi inşaat sektörüne taşıyor.
Alexa Rank
1,000,001
YAVUZLAR ALUMİNYUM PROFİL. 1990 yılında elektrostatik toz boyama ile alüminyum sektörüne giren firmamız, 1996 yılında Beylikdüzünde 800 tonluk Extrüzyon presi devreye alarak profil imalatına başlamıştır.
Alexa Rank
1,000,001
Furkan Doğal Ürünler Tic.San.Ltd.Şti. - efurkan - www.efurkan.com. Furkan Doğal Ürünler Olarak; 1990 Yılından İtibaren Gıda Takviyesi Ürünlere, Kozmetik Ürünlere, Bitkisel Yağlara, Bitkisel Çaylara OTC Sektörüne Yön Veriyoruz.
Alexa Rank
1,000,001