BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Seniory

Top 250 Websites on SENIORY

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Nov 1 2021.
Here are the best websites we found: dps-vrbno.cz • dpszatec.cz • domov-pernink.cz • moudrysenior.cz • alzheimercare.cz • cestovaniproseniory.cz • seniorhry.cz • lazne-pobyty.cz • datour.cz

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Domov pro seniory Vrbno | domov důchodců Vrbno pod Pradědem. Posláním Domova pro seniory Vrbno je umožnit prožití důstojného života, zpříjemnění podzimu života.
Alexa Rank
1,000,001
Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci. Domov pro seniory a Pečovatelská služba v Žatci a Domov se zvláštním režimem.
Alexa Rank
1,000,001
Úvodní strana Domova pro seniory v Perninku, p.o.. Úvodní strana Domova pro seniory v Perninku, p.o.
Alexa Rank
1,000,001
Moudrý Senior - nejdůležitější stránky pro seniory. Moudrý senior je nejdůležitější web pro seniory. Obsahuje moudré informace o zdraví, financích a zákonech pro seniory, ale i zábavu a cestování.
Alexa Rank
1,000,001
Alzheimer Care - domov pro seniory s alzheimerovou chorobou Alzheimer Care. Alzheimer Care - domov pro seniory s alzheimerovou chorobou
Alexa Rank
1,000,001
Cestování pro seniory. Quality Tours
Alexa Rank
1,000,001
Online hry nejen pro seniory. Online hry nejen pro seniory java a flash hry onlinovky pro okamžité hraní
Alexa Rank
1,000,001
Lázně Pobyty - Lázně pobyty v Česku - Mariánské lázně, Karlovy Vary, Františkovy lázně, Jáchymov a další hotely - slevy a akce. Wellness pobyty a pobyty pro seniory.. Lázně pobyty v Česku - Mariánské lázně, Karlovy Vary, Františkovy lázně, Jáchymov a další hotely - slevy a akce. Wellness pobyty a pobyty pro seniory.
Alexa Rank
1,000,001
CK Datour - Rakousko poznávací zájezdy, dovolená v Rakousku, lyžařské zájezdy, senioři 55+, poznávací zájezdy pro seniory. Široký výběr zájezdů - dovolená u moře, poznávací zájezdy, dovolená pro seniory, tuzemské pobyty, nabídky pobytů s vlastní dopravou, odlety z Pardubic a mnoh...
Alexa Rank
1,000,001
Polohovací postele - Jsme největší dodavatelé repas. polohovacích postelí pro seniory v ČR
Alexa Rank
1,000,001
Profi Taxi Jablonec nad Nisou – Taxi, přeprava osob, invalidní taxi – speciální vozy pro invalidy, slevy na jízdné pro ztp a seniory, express přeprava zásilek, firemní taxi, doprava pro firmy, nejlepší ceny, Jablonec nad Nisou, Liberec, Smržovka, Tanvald, Turnov
Alexa Rank
1,000,001
Invalidní vozíky pro seniory a důchodce | T&L - Technology and Life. Elektrické invalidní skútry a vozíky předních světových značek, chodítka a další pomůcky pro lepší mobilitu seniorů a handicapovaných. Doprava v ČR zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
Hry pro seniory. Dárek babičce, dárek, dárek pro dědu, překvapení, Hry, karty, mnemotechnické pomůcky, boj s demencí a alzheimrem,poúrazové stavy, stavebnice, logické hry, hlavolamy
Alexa Rank
1,000,001
Bydlení pro seniory | www.seniorhousetrnova.cz
Alexa Rank
1,000,001
Katalog sociálních služeb v Královehradeckém kraji. Katalog sociálních služeb v Královehradeckém kraji zajistí péči o seniory, pomoc dospělým, pomoc dětem apod.
Alexa Rank
1,000,001
U Antonína | Služby seniorům, stacionář. Denní stacionář U Antonína (Liberec, Ruprechtice) poskytuje služby seniorům. Péče o seniory v době, kdy jejich rodina nemá možnost.
Alexa Rank
1,000,001
Městský ústav sociálních služeb Klatovy. Domovy pro seniory a osoby se zdravotním postižením, Centrum denních služeb Klatovy, domácí ošetřovatelské péče, poradenské služby, klubu seniorů
Alexa Rank
1,000,001
Domov seniorů Praha | Dřevčický park | U nás si stáří užijete. Domov seniorů Praha | Dřevčický park - rodinné bydlení s péčí pro seniory, ideální místo k prožívání aktivního a plnohodnotného stáří.
Alexa Rank
1,000,001
Firemní stravování - Jelínek. Stravování pro firmy a rozvoz jídla
Alexa Rank
1,000,001
Zubní klinika na Praze 2 | Laila Clinic. Zubní klinika na Praze 2. Kompletní dentální péče pro celou rodinu od dětí po seniory. Partner všech zdravotních pojišťoven na českém trhu.
Alexa Rank
1,000,001
Hotel Harmonie lázně Luhačovice - harmonie pro tělo i duši. Hotel Harmonie najdete na okraji lázní Luhačovice uprostřed kouzelné přírody. Ideální pobytové balíčky pro seniory, rodiny s dětmi, zázemí pro firemní akce.
Alexa Rank
1,000,001
Základní umělecká škola, Štefánikova 19, Praha 5 | zusart.cz. Hudební, výtvarný a taneční obor - 30 různých zaměření. Základní umělecká škola Štefánikova v Praze 5 je pro všechny věkové kategorie. Zajišťujeme přípravná studia pro nejmenší děti i vzdělávání pro seniory. Najdete nás na Smíchově, kousek od stanice Anděl. Podívejte se, co všechno vyučujeme.
Alexa Rank
1,000,001
BezvaDarky.cz Ty potěší!. Osvědčené dárky pro všechny - muže, ženy, děti, seniory - vyhledávání v kategoriích i finančních limitech
Alexa Rank
1,000,001
Péče O Klienty Po Cévní Mozkové Příhodě | V jednom domě | Czechia. V jednom domě - péče o klienty po cévní mozkové příhodě, seniory, osoby s poruchou komunikace a děti s potřebou logopedické péče. Zaměřujeme se především na prevenci a nápravu poruch komunikace u všech věkových skupin. Zajišťujeme každodenní odbornou skupinovou i individuální logopedickou péči.
Alexa Rank
1,000,001
Život 90. Podporujeme seniory v nezávislém životě, v samostatném rozhodování a účasti na společenském životě podle své vůle a preferencí.
Alexa Rank
1,000,001
Senior1 : Úvod. webový portál pro seniory a jejich volný čas
Alexa Rank
1,000,001
Zdravotní potřeby a zdravé obouvání. Zdravotní potřeby a zdravé obouvání. Zdravotnické prodejny. Široký sortiment zdravotních pomůcek a zdravotnických prostředků pro děti, dospělé a seniory. V nabídce máme zdravotní obuv dětskou i pro dospělé, obuv pro vady nohou, zimní, letní i celoroční,ortopedické a sportovní ortézy, bandáže na koleno, loket, zápěstí, kotník, bederní břišní a žeberní pásy, tejpy vložky do bot pro děti i pro dospělé sériové i na míru zhotovené, korektory. U nás zakoupíte také těhotenské potřeby, podprsenky, kalhotky, pásy. Nabízíme také speciální tvarovací a modelující, zeštihlující prádlo, zahřívací prádlo z angorské vlny. Vše také na e-shopu www.dvort.cz. Výdej zdravotnických prostředků na poukazy zdravotních pojišťoven
Alexa Rank
1,000,001
Prodejna a půjčovna koloběžek Kostka pro děti i dospělé - Koloběžíme.cz. Široký sortiment koloběžek pro dospělé, koloběžky pro děti, koloběžky pro mushing a koloběžky pro seniory.
Alexa Rank
1,000,001
Hlavní stránka
Alexa Rank
1,000,001
Velvaria - Vaše nové bydlení za akční ceny
Alexa Rank
1,000,001
NOVÝ (film) - NOVÝ (film)
Alexa Rank
1,000,001
Spořilov * Praha 4 * Spořilovské noviny. Spořilov * Spořilovské noviny * Praha 4
Alexa Rank
1,000,001
- Svobodapohybu.cz
Alexa Rank
1,000,001
CARVAC s.r.o. - Léčebna dlouhodobě nemocných - CARVAC s.r.o.
Alexa Rank
1,000,001
artschool.cz :: výtvarné kurzy Brno. artschool.cz - ateliéry výtvarného umění, architektury a designu. přijďte k nám poznávat, tvořit, diskutovat. nabízíme přednášky (architektura, výtvarné umění, design a příbuzné obory), kurzy (kurzy kresby, kury malby, kurzy grafiky, kurzy mozaiky, graffiti), výtvarné dílny, výstavy, workshopy, pro děti, pro studenty, pro dospělé i pro firmy. Neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tady pro umění, jsme tady pro Vás. To vše v centru Brna!
Alexa Rank
1,000,001
Vinařství Bičian - sklípek, ubytování, víno - Vrbovec Znojmo. Sklípek Vinařství Bičian - sklepní ulička obce Vrbovec nedaleko Znojma. Degustace, sklípek, prodej vín, levné ubytování (kuchyňka, koupelna, WC), půjčovna kol.
Alexa Rank
1,000,001
Jazyková škola Hello - Ostrava - Brno - Opava - jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny .... Akreditovaná jazyková škola. Nabízíme jazykové kurzy pro firmy a veřejnost: skupinové, individuální a intenzivní - angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, italština aj. Příprava k jazykovým certifikátům pro děti i dospělé. Jazyková škola je akreditovaným centrem pro zkoušky z angličtiny Cambridge ESOL English Exams (YLE, KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, ICFE, ILEC) a z němčiny Goethe Institut (Fit, SD, ZD, B2, C1). Pomaturitní studium. Překlady a tlumočení. Jazykový audit. Pobočky: Ostrava, Brno a Opava.
Alexa Rank
1,000,001
Psycholog, terapeut Plzeň - Domažlice. Privátní psychologická praxe. Hlubinná, komplexně zaměřená psychoterapie pro dospělé klienty, děti a miminka. Párová psychoterapie.Skupinová psychoterapie. Pomoc v tíživých životních situacích, zpracování traumatu.Terapie úzkosti,fobií,obsesí a deprese.Hypnóza.Rodinné konstelace.
Alexa Rank
1,000,001
VIVIDUS Medical, s.r.o. - Moderní zdravotnické zařízení dlouhodobé péče ošetřovatelského typu, Brno. Nepřetržitá lůžková péče pod vedením lékaře a zkušeného zdravotnického personálu, nadstandardní přístup k pacientům, nadprůměrné vybavení pokojů, vyvážená strava na základě doporučení nutričního terapeuta.
Alexa Rank
1,000,001
Pravá Solná Jeskyně | Praha. Solná jeskyně v Praze nabízí léčebné a relaxační kúry, romantický pobyt pro dva, rodinný a noční pobyt, kino v solné jeskyni, dárkové poukazy atd.
Alexa Rank
1,000,001
Bezpečný sprchový box již za den| Roth VINATA.cz. Přestavba koupelny za bezpečný sprchový box v jednom dni! Vinata Roth je bezstarostné a pohodlné řešení. Už 50 let vymýšlíme, jak udělat sprchování lepší.
Alexa Rank
1,000,001
Bezpečná Zóna. Spolek Bezpečná Zóna působí v oblasti prevence sociálně nežádoucích jevů, posiluje vědomí nutnosti zachovávání bezpečnosti, pořádá nebo spolupořádá kulturní a sportovní aktivity
Alexa Rank
1,000,001
Lázně, lázeňské pobyty a dárkové poukazy do lázní.. Kompletní nabídka a snadná on line rezervace lázeňských a wellness pobytů v lázních, včetně prodeje dárkových poukazů
Alexa Rank
1,000,001
Cestovní agentura MOJEcesta | Prodej zájezdů s odletem z Brna. Cestovní agentura MOJEcesta nabízí zájezdy do celého světa od více než 250 cestovních kanceláří. Ceny jsou stejné jako u pořádajících CK. Garance spokojenosti jsme již 21 let na trhu. Nabídky odletů z ČR, Německa, Rakousko, Slovenska a Polska.
Alexa Rank
1,000,001
Last minute zájezdy Last minute zájezdy. Last minute a first minute zájezdy | Garance nejnižších cen naše ceny jsou stejné jako u pořádající CK včetně všech slev a výhod naší snahou je najít co nejlepší cenu a vyjednat pro vás další bonusy navíc | Travel Tour cz
Alexa Rank
1,000,001
Elektrokola | Ekobik.cz. Nejlepší ELEKTRICKÁ KOLA na trhu koupíte u nás! VÝHRADNÍ DOVOZCE PRO ČESKO A SLOVENSKO.
Alexa Rank
1,000,001
Vyberte si dovolenou a začněte se těšit | Dovln.cz. Dovolená u moře i na horách. Stále aktualizovaná nabídka zájezdů od 350 cestovek i kompletní služby pro individuální turisty.
Alexa Rank
1,000,001
Zdravotnické pomůcky a invalidní vozíky | SIVAK.cz. Zdravotnické pomůcky Hradec Králové | Mechanické a Elektrické invalidní vozíky✔️Küschall✔️Chodítka ✔️Elektrické skútry✔️Zvedáky a lůžka✔️
Alexa Rank
1,000,001