BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Shitje

Top 250 Websites on SHITJE

Download The Top 250 Websites in Excel
rank
url
title
description
keywords
alexa rank
quantcast rank
similar
more info collapse
1
merrjep.com | shpallje | pun | shrbime | shoping | automjete
merrjep.com | shpallje | pun | shrbime | shoping | automjete merrjep.com sht vendi m i madh pr tregti n kosov. blini artikuj q ju duhen dhe shisni artikuj q nuk ju duhen. shpallje pr pun, shrbime, automjete, telefona mobil, kompjuter, shoping...
kompjuter, mobil, shitet, shitje, blerje, blihet, telefona, vetura, shpallje, punsim, shrbime, automjete, shoping, shpalljet
6,906
more info collapse
2
merrjep.al | njoftime | pun | shrbime | shoping | automjete
albania merrjep.al sht vendi m i madh pr tregti n shqipri. blini artikuj q ju duhen dhe shisni artikuj q nuk ju duhen. njoftim pr pun, shrbime..
kompjuter, mobil, shitet, shitje, blerje, blihet, telefona, vetura, njoftime, punsim, shrbime, automjete, shoping, njoftimet
12,838
more info collapse
3
njoftime.com - tregu i ofertave online
me pak klikime dhe oferta, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. provojeni! per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kufi...classifieds for jobs, sale in albania
shitje, sherbime, turizem, agjensi, aktivitete, kompjutera, kaseta, evenimente, maqedoni, pushime, makinash, treg, makina, automjete, makineri, pajisje, albania, shqip, business, immobilien, directory, direktori, automarkt, biznesi, rental, apartments, kosov, shqiperi, classifieds, jobs, career, employment, truall, apartamente, property, tetove, shkup, jobmarket, oferta, tender
52,861
more info collapse
4
100oferta.com – njoftime makina shtepi pune qira shitje
100oferta.com - njoftime shitje blerje makina shtepi pune, telefona, mobilje, shqipëri, tirane, durres, fier, shkoder, vlore, korce, elbasan, lushnje,
142,194
more info collapse
5
kreu - neptun
neptun lider ne shitje pajisjesh elektroshtëpiake, audio dhe video, dixhitale, pajisje për zyra, it, produkte të kujdesit personal, pc, laptop, home cinema, telefonë, celularë, lavatrice, soba
aquip, kodak, hama, olimp, krups, braun, duracell, hyundai, daewoo, ariston, indesit, moulinex, rowenta, samsung, kompjutera, dixhitale, pajisje, sony, panasonic, tefal, beko, bosch, philips
462,090
more info collapse
6
dyqan taxi - portali me i madh per blerje shitje online ne shqiperi
dyqan taxi mund te blesh online me cmime te lira. dyqani me i madh ne shqiperi per shitje blerje online.
653,693
more info collapse
7
vetura, shtepi, banesa, dyqane, troje, celulare, tablet, laptop, kompjutere, merrjep vetura, lokale, shtepi, banesa, shpallje falas në ekosova.net
ekosova.net është tregu numër një për shitblerje në internet, tek ne gjeni shpalljet më të reja për: artikuj, vetura(makina), patundshmeri (shtepi, banesa, lokale, troje), elektronike (celulare, tablet, kompjutere, laptop), sherbime, kafshë, punë
auto, shitje, patundshmeri, shtepi, shqip, kosov, prishtine, banesa, qira, dyqane, lokale, pune, sherbime, artikuj, dogana, mercedes, sallon, automobil, merrjep, makina, automjete, biznes, foto, vetura, opel, shkolla, pjese
656,338
more info collapse
8
vetura ne shitje | vetura me qera | auto pjese | auto biznese | merrjep vetura | makina | automjete - veturaneshitje.com
vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. new and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in kosovo.
auto, mercedes, opel, shkolla, dogana, prishtine, kosov, pjese, shqip, shitje, merrjep, makina, automjete, sallon, automobil, foto, biznes, vetura
696,737
more info collapse
9
apartamente per shitje ne vlore,apartament me qera ne vlore,tirane,sarande,orikume,radhime,dhermi,himare.agjensi imobiliare,shtepi pushimi
apartamente per shitje ne vlore, apartament me qera ne vlore, tirane, sarande, orikume, radhime, dhermi, himare.agjensi imobiliare, shtepi pushimi, vila, troje
vlore, sarande, himare, dhermi, shtepi, pushimi, imobiliare, orikum, agjensi, tirane, shitje, apartament, apartamente, qera, radhime
738,189
more info collapse
10
njoftime falas - shtepi ne shitje njoftime pune makina ne shitje
ne njoftimefalas.com do te gjeni shtepi ne shitje njoftime pune makina ne shitje booking hotele restorante etj.
shtepi, tirane, albania, qera, kerkoj, makineri, blej, shitblerje, kamion, shes, fier, ulqin, tetove, jobs, kaseta, maqedoni, shpallje, shkup, punesim, automjete, kompjutera, makina, dyqane, shqip, internet, tirana, sherbime, prishtine, peje, vlore, property, kosov, ferizaj, makinash, rental, immobilien, apartments, career, employment, business
821,982
more info collapse
11
gjej makina - makina ne shitje, blej makine, shes makine,makina te perdorura, makina per shitje
makina, perdorura, shitje, lira, tirane
844,853
more info collapse
12
info prona - prona ne shitje, apartamente, zyra, dyqane, toke ne bregdet, shtepi me qera | kreu
me info prona, jepi vlere prones tende. administrim dhe marketim i pronave rezidenciale dhe komerciale ne qytetet kryesore, informacione & bashkepunime
qera, tirane, shtepi, apartamente, shitje, kerkoj, shtepia, diellit, mobileri, avokat, elektroshtepiake, reja, kodra, trual, yzberisht, ndertimi, demi, dyqane, laprake, njoftime, shpija, hyrje, vila, truall, sherbime, asistence, konsulence, ligjore, ndermjetesim, komerciale, blerje, marketing, pronash, rezidenciale, pasuri, patundshme, qira, hidraulike, objekte, biznesi
971,982
more info collapse
13
iauto - makina ne shitje
kerkon makina? iauto eshte tregu me i madh online per makina ne shitje, makina te perdorura, blej makine, shes makine.
makina, shitje, makinash, tuaj, makinen, shisni, lira, automobilizem, mira, kembimi, iauto, tirana, reja, blerje, qera, shqiperia, shqiperi, albania, pjese
more info collapse
14
projekte shtepish,shpia,presheve,forca,shitje,troje
projektim dhe ndertim, shitje
shpia, shtepi, shitje, projekte, plane, presheve, lagje
more info collapse
15
123 albania
njoftime falas ne shqiperi - makina, objekte banimi, punesime, apartamente, shtepia, shitje blerje dhe me shume - kerko dhe reklamo ne 123albania falas!
shitje, kerkoj, shes, kamjona, shitet, kamiona, tirane, dyqan, apartamente, dyqane, qera, banesa, kompjutera, pune, punesime, shtepia, makina, femer, telefona, laptopa, njoftime, compjutra
more info collapse
16
p r i n t - c o m p u t e r s & m o b i l e s - ballina
shitje dhe servisim te kompjuterve, shitje te mobilphone dhe smartphone
service, accessories, smartphone, mobile, kompjuter, computer
more info collapse
17
group 3a koncept - agjensi imobiliare ne elbasan - prona me qera - prona ne shitje - elbasan real estate
group 3a koncept agjensi imobiliare ne elbasan - shitje; blerje; qira - troje - banesa - zyra; dyqane - vleresime te pasurive studio projektimi - projekte - planvendosje - studime - arredime - konsulence teknike - ekspertize ne vleresimin e pasurive prona ne shitje, prona me qera, agjensi imobiliare ne elbasan, shtepi ne shitje, shtepi me qera, elbasan real estate
shitje, dyqane, qera, elbasan, shtepi, prona, vleresime, zyra, real, banesa, pasurive, estate, imobiliare, koncept, agjensi, group, qira, blerje, troje
more info collapse
18
century 21 danushi - apartamente me qera ne vlore,apartamente per shitje ne vlore,troje per shitje vlore,agjensi shitje dhe qera ne vlore,sarande,orikum,dhermi,himare,shqiperi
century 21 danushi - apartamente me qera ne vlore, apartamente per shitje ne vlore, troje per shitje vlore, agjensi shitje dhe qera ne vlore, sarande, orikum, dhermi, himare, shqiperi.
vlore, apartamente, shitje, orikum, sarande, shqiperi, dhermi, himare, imobiliare, pushimi, qera, shtepi, troje, agjensi
more info collapse
19
auto albania auto.al
doni te blini nje makine te re apo te shisni makinen tuaj thjesht dhe shpejt? ju duhet nje makine me qera? jeni te interesuar per te rejat me te fundit
makina, shitje, makinash, lira, auto, mira, albania, automobilizem, tirana, shqiperia, tuaj, pjese, qera, blerje, reja, shisni, kembimi, shqiperi, makinen
more info collapse
20
fauna
fauna, web faqja oficiale
drithrash, shitje, distribuim, veterinarike, barnave, teren, barnash, bimeve, stacion, kafashet, veterinar, gjilan, veterinari, mbrojtje, prishtine, sherbime
more info collapse
21
albania property, albania real estate agents, residential & commercial properties for rent or sale in albania.
re/max europe! pasuri të patundshme për shitje, qiradhënie, ose në përdorim. blerje? shitje? shtëpi? biznese? qiramarje gjatë udhëtimeve ose pushimeve? franshizë? telefono re/max europe! albania real estate, prona ne shqiperi per shitje ose qira, lista e agjenteteve te agjensise imobiliare no.1, remax ne shqiperi, pronat me te mira ne treg, residenciale, apartamente, vila, shtepi, per qira ose shitje, prona komerciale, zyra, toka, kontakto nje agjent te remax sot,
qira, prona, shitje, shqiperi, shtepi, shop, apartament, vila, bregdet, apartamente, zyra, remax, apartment, komerciale, pasuri, rent, dyqan, sale, pushimi, kommerciale, rezidenciale, durres, tirane, estate, depo, vlore, shkoder, sarande, property, toke, truall, garsoniere, pentahouse, villa, blerje, real, resorte, investime, community, center
more info collapse
22
vetura, shtepi, banesa, dyqane, troje, celulare, tablet, laptop, kompjutere, merrjep vetura, vetura ne shitje, lokale, shtepi, banesa, shpallje falas në shitore.com
shitore.com është tregu numër një për shitblerje në internet, tek ne gjeni shpalljet më të reja për: artikuj, vetura(makina), patundshmeri (shtepi, banesa, lokale, troje), elektronike (celulare, tablet, kompjutere, laptop), sherbime, kafshë, punë, merrjep vetura, patundshmeri, kerre, vetura ne shitje
auto, shitje, shtepi, patundshmeri, shqip, kosov, prishtine, banesa, qira, dyqane, lokale, pune, sherbime, artikuj, dogana, mercedes, veturaneshitje, sallon, merrjep, makina, automjete, automobil, biznes, opel, vetura, shkolla, pjese, foto
more info collapse
23
alfa information real estate in albania
alfa information real estate in albania. leader in the property business
tirana, rent, qera, sale, shitje, real, estate, albania, properties, apartments, property, toke, commercials, offices, gjensi, zyra, apartamente, dhenie, marrje, vila, magazina, imobiliare, blerje, tirane
more info collapse
24
apartament me qera ne vlore, apartament per shitje ne vlore
apartament me qera ne vlore, apartamente per shitje ne vlore, shtepi pushimi, apartament pushimi ne vlore, toka per shitje ne vlore, himare , sarande
vlore, shitje, pushimi, apartament, himare, sarande, toka, qera, shtepi, apartamente
more info collapse
25
numernje.com
njoftime, lajmerime dhe shpallje ne shqiperi, kosove, maqedoni e mali i zi. shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. classifieds for our community. buy, sell, trade, date, events... post anything.
shitje, makina, apartamente, society, social, networking, community, dating, apartments, personals, immobilien, property, automarkt, jobs, career, directory, business, jobmarket, estate, employment, sell, ofroj, kerkoj, pune, shtepi, apartament, blej, qera, tirane, classifieds, shes, trade, images, events, posts, real
more info collapse
26
rasti.al
gazeta e re elektronike me njoftime dhe oferta! rregjistroni njoftime dhe oferta thjesht dhe shpejt! rasti.al adresohet ne shume kategori pasuri e paluajtshme-automjete, punesime, turizem, biznes dhe pajisje, elektronike, personale, shoqerore ne kategorine personale, shoqerore do te keni mundesine te krijoni miqesi dhe njohje te reja me djem dhe vajza qe ndajne te njejta deshira dhe pasione si ju!
njohje, njoftime, sherbime, makina, reja, vajza, djem, kerkoj, oferta, ofroj, qera, ndryshme, shitje, turizem, kurse, pune, biznes, apartament, shtepi, profesionale, elektronike, pershtatet, punesimin, kerkoni, apartamente, krijoni
more info collapse
28
makina ne shitje te perdorura
more info collapse
29
elektrotek | treg & shitje me pakice
more info collapse
30
u l t r a s a n
shiten banesat ne fushe kosove
shiten, shitje, banesa
more info collapse
31
proweb.al professional web design studio | graphic design | email marketing | sms marketing | social marketing | productions | events
faqe, interneti, shqiperi, online, tirane, studio, shqiptare, marketing, marketingu, profesionale, webfaqe, shitje, blerje, joomla, newsletter, magento, vlore, falas, albania, wordpress, durres, emaili, dizajni, fushata, website, webdesign, webi, faqesh, email, ndertim, kompani, lira, ecommerce, kartvizita, biznes, logo, dyqan
more info collapse
32
lajmerime.com| njoftime | shpallje | celesi | shqiperi| kosov | maqedoni| falas |shitje shtepi,blej apartamente.
postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose k�rkoni p�r pun� p�r makina, sht�pi n� shitje dhe me qira, pun�, sh�rbime, elektronik� ... lajmerime.com: lajmerime t� vogla, nj� biznes i madh!lajmerime, njoftime, shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni .shes , blej, kerkoj, ofroj, pune, albania annunci... lajmerime per gjithe boten.
estate, real, tirana, prishtina, kosova, lidhje, shqiptar, tetova, classifieds, dhurata, struga, shkoder, durres, apartamente, community, shqiperi, lajmerime, shpallje, njoftime, vlora, albania, shqip, veprimtari, shqiperia, blej, shes, tirane, shtepi
more info collapse
33
pronaime
tregu me i madh online per prona sipas kerkesave te bleresit .
shqiperi, imobiliare, albania, ndertime, magazina, blerje, shitje, dyqane, vila, truall, duplex, qera, shtepi
more info collapse
34
real estate in albania, agjensi imobiliare - albania prestige | property for sale in albania, property for rent in albania, search land in albania, coastal properties, list your property
agjensi imobiliare real estate albania prestige agency - albania real estate sale, searches related to property for sale and property for rent in albania, flats for sale in albania, property prices in albania, more properties in albania, houses rent albania, buying a house in albania, property in albania, land for sale albania, houses for sale, villas for sale, apartments for sale, lands for sale, commercials for sale, houses for sale in albania, villas for sale in albania, apartments for sale in albania, lands for sale albania, commercials for sale albania, house for rent albania, villas for rent albania, apartments for rent albania, lands for rent albania, commercials for rent in albania, house for sale in albania, villa for sale in albania, apartment for sale in albania, land for sale in albania, commercial for sale in albania, house for rent albania, villa for rent in albania, apartment for rent albania, land for rent albania, houses for sale in tirana, apartments for sale tirana, l
shitje, property, qera, apartamente, agjensi, rent, sale, imobiliare, buyer, protection, development, restaurant, condo, hotel, residential, vila, estate, real, immobiliare, albania, agjenci, dupleks, toke, commercial
more info collapse
35
pushime ne shqiperi,apartament me qera ne vlore,apartament per shitje ne vlore,dhoma me qera ,vila me qera ne vlore,orikum,radhim,dhermi,himare,sarande ksamil
pushime ne shqiperi, apartament me qera ne vlore, apartament per shitje ne vlore, dhoma me qera , vila me qera ne vlore, orikum, radhim, dhermi, himare, sarande ksamil
vlore, qera, apartament, dhermi, radhim, himare, sarande, orikum, ksamil, shitje, shqiperi, pushime, dhoma, vila
more info collapse
36
albarent | rent a car albania
makina me qera, makina te lira per shitje, makina te perdorura te reja, oferta per makina, albania rental cars, cheap car rental albania, albania car rental, rent a car and driver, albania car from airport, albania rental auto, albania car offers
albania, rental, makina, cars, rent, from, airport, hire, vehicle, offers, sale, auto, driver, minibus, cheap, shitje, lira, qera, perdorura, reja, transporter, oferta
more info collapse
37
tirana real estate, prona per shitje, me qira, shtepi, vile, apartament, zyra, magazine, toke - tirana real estate
more info collapse
38
shes blej makina - shisni makinen thjeshte dhe shpejt
makina te perdorura ne shitje. vendosni njoftimin tuaj falas ne tregun me te madh ne shqiperi - shes blej makina albania.
more info collapse
39
blej1 online
blej dhe shit online
merrjep, jepmerr, stupcat, kosovo, kosova, shpallje, online, iphone, tesha, telefona, patundeshmeri, kerre, merr, blej, shes, vetura, makina, sale, shitje, auto, shpija
more info collapse
40
saranda invest property
saranda invest property, prona ne shitje dhe me qera ne shqiperi dhe bregdet
estate, ksamil, real, sarande, shtepi, holiday, south, reservations, mediterrane, riviera, albania, zuhause, jord, land, property, prone, wohnung, lejlighed, apartament, truall
more info collapse
41
amre group
mobilje italiane amre -saloni per shitje te mobiljeve
mobilje, dhoma, italiane, dite, karrike, tavolina, femijesh, gjumi, lipjan, prishtine, kosove
more info collapse
42
delta home - online store
delta delta home online store shitje online blerje tirane durres
more info collapse
43
tekno trade
pjese, vegla, kamza, varese, hekrari, zdrukthtari, mobileri, ndertimatar, punetore, punetor, helmete, kabell, ndertimateri, vazhdues, dritare, ajrosje, ventilim, bulona, tiplla, pazar, qyllan, pune, puune, doreza, punetoresh, belton, tretes, kopsht, dera, pjesa, shtraf, qekiq, shpajz, shfajc, kosova, syza, vida, kaqavida, prizren, burgi
more info collapse
44
devolli corporation
dy aktivitete themelore: prodhimi dhe shrbimet - lider i prodhimit dhe distribuimit t produkteve kualitative t kafes t cilat jan brende lidere n treg. - lider i prodhimit dhe distribuimit t dyshekve dhe sfungjerve t standardeve m t larta n kosov. - rrjet i fuqishm i distribuimit me pajisje dhe fuqi shitse q e mbulon pothuajse tr territorin e kosovs; - cofee shop i par n kosov; - m shum se 500 puntor; portfolio e shitjes dhe distribuimit po zgjerohet vazhdimisht n linj me potencialin e tregut dhe ndryshimet n trende. integrimi i brendeve lidere t kategorive t ndryshme t produkteve; - menaxhment i fokusuar n brend; - menaxhment i klientve kryesor; - ekip me prvoj t madhe n shitje; - qasje direkte n m shum se 10.000
more info collapse
45
shitet në shitet.net
shitet, shiten, per shitje, lajmerime e shpallje për shtëpi, apartamente, pasuri te patundshme e ç'të jetë!
apartament, okazion, apartamente, truall, qira, vile, toke, dyqan, zyre, kashar, katror, ndertimi, meter, magazine, super, biznes, prishtina, lokal, shtepi, elbasan, fier, tirana, berat, pogradec, golem
more info collapse
46
pronari.com
shitje, qira, të përdorura, në shtëpi, pasuri të patundshme, klasike dhe makina të reja, auto të dëmtuara, motor, anije, kompjuter, pajisje telefoni, orë, auto pjesë këmbimi, auto çmimet, makineri ndërtimi, aparat fotografik dixhital, mp4 dhe mp3 player, të brendshmet e grave, çanta, këpucë, syze, bizhuteri, bikini, televizion ( tv ), libra, studio dhe pajisje për dj, kitarat, bicikleta, antike, qen, koleksione, kere
reklama, shpallje, falas, qira, patundshme, pasurive, kere, lira, merr, anije, blej, shit, classifieds, prishtine, klasike, banesa, merrjep, pagese, shpalljet, postimi, perdorura, motor, modele, makinave, cmimet, pronari, pazar, blerje, online, dore, players, kompjuterike, auto, kamera, telefona, mobil, makina
more info collapse
47
udherrefyesi & busulla juaj per cdo gje dhe kudo ne shqiperi - celesi.com
celesi.com per cdo nevoje tuajen, nje zgjidhje! per cdo deshire tuajen, nje kenaqesi! - cfare, kush, kur, ku, si? - portali i vetem me informacionin e plote rreth eventeve, jetes se nates ne tirane dhe shqiperi - celesi media group shikon në të ardhmen - albania pages ju ofron mundësinë unike për zgjedhjen e informacionit ndërmjet një game të gjërë biznesesh - pafundësi informacioni dhe zgjidhjesh për të gjithë! njoftime, oferta, okazione, tregu i shitblerjes në shqipëri! - imedia interactive media solutions rss feed - albatrip është partneri juaj për udhëtime në tokën e shqiponjave. prenotoni me ne hotele shqipëria, për një pushim jo konvencional në një vënd që tërësisht duhet të zbulohet.
makina, udhetime, udherrefyes, busulla, lajmerime, lajmerim, celesi, suksesi, gjithcka, kerkim, agjensi, reklama, websajte, okazione, oferta, guida, cmime, aktivitete, travel, festat, hotele, njofime, kerkoj, gjej, informacion, joftoj, blerje, shtepi, kerko, shitje, qera, marr, biznes
more info collapse
48
my great website
mbremjet me te mira ne londer te organizuara nga mbremjeshqiptare.com ne londer. organizatori ilir hoxha. kengetaret me te mire te skenes shqiptare perfomojne ne mbremjet tona. eja te festosh edhe ti.
shqiptare, eshte, londer, mbremjeshqiptare, prandaj, muzikes, biletat, mbremje, jane, zhvillohet, midis, clubet, shoqerise, exclusive, club, night, kendshme, kalojne, vecante, perkujdesje, organizohet, mbremja, gjithe, festojne, dine, kush, biletatshiten, dere, variushm, jene, cmimet, advance, blihen, kaloje, veten, ndjen, gezueshme, mirepritur, ambjentet, cobra