BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Shqip

Top 250 Websites on SHQIP

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Nov 1 2021.
Here are the best websites we found: gjirafa.com • shikootv.weebly.com • tvshqip.xyz • shqipseriale.com • filma24.ai • serialeshqip1.tv • perrallashqip.org • lajmetshqip.com • serialeshqip.tv

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Gjirafa.com - Kërko në gjuhën tënde
Alexa Rank
1,522
Shqip Tv. Shqip Tv
Alexa Rank
1,000,001
Shqip Tv - Shiko Shqip
Alexa Rank
1,000,001
Shqip Seriale. YOUR DESCRIPTION HERE
Alexa Rank
1,000,001
Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD – Shiko dhe shkarko filma me titra shqip FALAS!. Shiko dhe shkarko filma me titra shqip FALAS!
Alexa Rank
9,746
Seriale Shqip TV | Seriale Me Titra Shqip ✔️. Seriale Shqip TV - Seriale Me Titra Shqip, Seriale Turke me Titra Shqip, Seriale Turke, Seriale me Perkthim Shqip, Shiko Seriale, tvseriale ✔️
Alexa Rank
88,608
Perralla Shqip - perralla tregime vjersha filma per femije Perralla Shqip. miqesia,miqesi,ansambli miqesia,perralla shqiptare,vjersha per femi,aladini dhe llampa magjike shqip,grasmh,movie,martesa,shoqeria,emisioni,istigfar,islam,music,silva,mecca,besim,muslimanit,friendship,vision,mËsim,otilia,medine,oficial,fËmija,friends,familje,official,saf,eni,real,imam,best,ezan,miku,zika,prishtinË,emotionaly,mitrovicË,aleks micka,kohavision,mufred.ligjerate,salih,haxhi,lapsi,hamit,sabah,xhami,bidah,ulqin,libri,muzik,bidat,greta,eli best show,lexim,moral,prekes,xhamin,shaykh,dituri,vizion,edukim,ikindi,drekes,salafi,pendim,zekati,miqesia,vertet,shoket e vertet,miqesi,vertete,e,shprehje per miqesine,dashuri e rreme,movie,eshte,miqesore,lajmet,official,miqte,qiellore,vërtetë,kosova,ikamet,miqtë,keshille dashurie,qendore,thenie per shoqerine,gjegjeza,shoqerie,shoqeria,preshevË,cinematic,qfar,aktualitet,pazevendesueshme,ajet,islam,cfare,prive,nates,vende,besim,pergjithmone,zekati,mËsim,cinema,ejna bar,shoqeri,,muhamed,sigurim,numeroj,tetovË,histori,perralla per femije,prrall per femije,perralla per femije shqip,perralla shqip per femije,peralla shqip per femije,perralla shqiptare per femije,pralla per femije shqip,kukulla per femije shqip,tregime per femije shqip,perralla,perralla shqip,përralla për fëmijë,prralla,peralla shqip,pralla,ninulla per beba,pralla shqip,albanian fairy tales,princi mirËnjohËs,the grateful prince story in albanian, perralla per femije me figura,perralla me tekst,perralla,perralla per femije,perralla shqip,perralla me princesha,kenge per femije me tekst,perralla shqip me tekst,perralla per te rritur,perralla humoristike,perralla shqiptare,perralla me lepurosh,perralla per femije shqip,perralla hirushja,perralle me titra,prralla,ne tropik me tekst,perralla te shkurta me princesha,perralla e pafajesise me titra shqip,dragoi i fundit,perbindeshi i frikshem i liqenit ne shqiperi,dragoi,liqeni,sferat e dragoit,legjenda e dragoit,dragua,ishulli i thesarit,plazhi me i vogel ne bote,film i animuar me princesha,peshku i arte,shqip,peralla shqip,albania,lajme,ora news,perralla,shqiptare,rajoni,enca,dublime ne shqip,noizy,illuminati,pralla shqip,a e dini,vajza dhe qeni,policia,showbiz,maldive,ciljeta,kronike,opinion,si doli dhelpra nga pusi,lulja dhe bleta,lulja,bleta,lulja dhe bleta kenge per femije,bleta dhe lulja,blete dhe lulja,dhe,lulja & flutura,bleta lulet i ka xhane,perralla dhe femijet,lulet,bletatv,bleta punetore,bletet,juljan,femije,ish njehere lulja plot ere e celur ne pranver,lutje,muzik edukuese per cerdhe dhe kopesht,lule,albania,kenge per femije,kenge,muzike dhe kenge shqip per femije,pema e bredhit,kafshetflutura,fluturim,flutura ne kabinen time,flutura acka,flutura decision sciences and analytics,flutura gashi,flutura fushes,lulja & flutura,flutura zeneli,anisa jemi flutura,flutura gashi tanushi,marsela flutura fushes,flutura dhe trendafili,altin myftari flutura fushes,arkivashqip jemi flutura aurora,kenge per femije,femije,femije do,sa femije do keni ?,mesime per femije,prrall per femije,makina per femije,peralla per femije,perralla per femije,kenge per femije shqip,pralla per femije shqip,kenge per femije me tekst,kukulla per femije shqip,peralla shqip per femije,tregime per femije shqip, miqesia e vertet, vajza dhe macja, sportet e dimrit, kesulkuqja dhe gjyshja shqip
Alexa Rank
167,613
Lajmet shqip, lajme ne shqip nga rajoni dhe bota. Lajmet shqip - Lajme nga Shqiperia, rajoni dhe bota. Portali informativ i te gjithe shqiptareve aneembane botes. Nje mundesi informimi me shume
Alexa Rank
418,358
Seriale Shqip TV | Seriale Me Titra Shqip ✔️. Seriale Shqip TV - Seriale Me Titra Shqip, Seriale Turke me Titra Shqip, Seriale Turke, Seriale me Perkthim Shqip, Shiko Seriale, tvseriale ✔️
Alexa Rank
1,000,001
Chat Shqip njohje me vajza nga Shqiperia, Kosova, Diaspora. Chat Shqip njohje me vajza nga Shqiperia, Kosova, Diaspora. Albanian Chatoshqip njohje ne chat vajza nga shqiperia diaspora me chat kosova dardania.
Alexa Rank
1,000,001
Mistreci.to – Shiko dhe shkarko Filma24 orë falas! | Filma me titra shqip! - Mistreci.to | Shiko Filma24 orë, Filma me titra shqip!. Mistreci.to - Shiko dhe shkarko Filma24 orë falas! | Filma me titra shqip!
Alexa Rank
72,247
Shkarko Muzik Shqip mp3 falas – Shkarko Muzik Shqip mp3 falas muzik shqip. Muzik shqip ju ofron shumë këngë. Shkarko.co ju lejon të dëgjoni dhe shkarkoni muzikë shqip falas Shkarko muzik mp3
Alexa Rank
238,752
Libra online ne Shqip - Bukinist. Libra online ne Shqip, shitje dhe dergesa ne te gjithe boten - bukinist
Alexa Rank
332,083
AlbtvApp - Kanale TV Shqip FALAS | Shiko TV Shqip Live | Albanian TV | IPTV SHQIP | ANDROID IPTV SHQIP. AlbtvApp- Shiko Tv Shqip ju ofron mundesine te shikoni mbi 350 kanale Shqip dhe te huaja FALAS ne te gjitha pajisjet Android! Ndiqni kanalet kombetare, sport, ndeshje live, filma, kanale per femije, kanale per te rritur, kanale turke, kanale italiane, kanale greke.
Alexa Rank
418,136
Muzik Shqip - Shkarko muzik mp3 Shqip falas | shkarko.im. Arshiva kenges shqipe, muzikat e gjitha kohrave dhe zhandrave, mbi 50.000 kenge shqip, muzik shqip 2020 shkarkoni vetem me nje klikim.
Alexa Rank
418,473
Filma24 💚 | Filma me Titra Shqip HD – Filma24.sc. Filma24 | Filma me Titra Shqip HD Filma24.sc 💚 – Faqja e parë shqiptare ku mund të shikoni filmat dhe serialet në cilësi HD.
Alexa Rank
418,261
Tekste Shqip. Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.
Alexa Rank
418,511
Chat Shqiptar, Chat Shqip, Albanian chat, Albania chat room online falas. Chat Shqip online per Shqiptar falas pa regjistrim. Top Albanian chat ne Amerik dhe Zvicer, Kosova chat Maqedonia. Vajza Shqiptare Albania chatroom.
Alexa Rank
421,271
Muzik Shqip - Shkarko muzik mp3 Shqip falas | shkarko.im. Arshiva kenges shqipe, muzikat e gjitha kohrave dhe zhandrave, mbi 50.000 kenge shqip, muzik shqip 2020 shkarkoni vetem me nje klikim.
Alexa Rank
1,000,001
Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD – Shiko dhe shkarko filma me titra shqip FALAS!. Shiko dhe shkarko filma me titra shqip FALAS!
Alexa Rank
1,000,001
Shiko seriale dhe filma shqip - Videotekaime.net. Shiko falas seriale me titra shqip (turke, italiane, amerikane, spanjolle, etj) si dhe filma me titra shqip, filma te dubluar ne shqip, filma shqiptar, etj me cilesi te larte! Eja ne videoteken tende virtuale, hidh nje sy dhe rehatohu!
Alexa Rank
1,000,001
Shiko seriale dhe filma shqip - Videotekaime.net. Shiko falas seriale me titra shqip (turke, italiane, amerikane, spanjolle, etj) si dhe filma me titra shqip, filma te dubluar ne shqip, filma shqiptar, etj me cilesi te larte! Eja ne videoteken tende virtuale, hidh nje sy dhe rehatohu!
Alexa Rank
1,000,001
Kanale TV Shqip 𝐓𝐕𝐀𝐋𝐁 - Shiko TV Shqip Live. Albanian TV. Shiko TV Kanale Shqip ne TVALB. Filma TV Shqiptare ne TV ALB New York USA/Kanada. TVALB Best IPTV Shqip Subscription 2020
Alexa Rank
1,000,001
EMRA.info | emra shqip, emra per djem, emra per vajza, emra modern. emra shqip, emra per djem, emra per vajza, emra modern
Alexa Rank
1,000,001
AlbaChat | Chat me Kamer | AlbaChat Zvicer | AlbaChat Gjermani | Chat Shqip | Free WebCam Chat - albachat.it. AlbaChat, Chat me Kamer, albachat zvicer, AlbaChat Gjermani, Dardania Chat, Argetohu Chat, Chat Shqip, Shqiperia Chat, video chat, Kosova Chat, Diaspora Chat, Chat Shqip, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Gostivari , Chati, Chat Shqiptar
Alexa Rank
1,000,001
IPTV Shqip Platforma NimiTV · Shiko TV Kanale Shqip 2020. Shiko Albanian TV ne NimiTV +Digitalb, Tring, Art Motion Packages from 4.99€. Filma me titra shqip, HD Kanalet Shqiptare, Sport, Muzik Kanale live. IPTV Albanian Channels on NimiTV app
Alexa Rank
1,000,001
ShtepiaeLibrit.com - libra online në shqip [prej 2007-ës]. Në shërbimin tuaj duke dërguar libra shqip në të gjithë botën prej vitit 2007.
Alexa Rank
1,000,001
ShtepiaeLibrit.com - libra online në shqip [prej 2007-ës]. Në shërbimin tuaj duke dërguar libra shqip në të gjithë botën prej vitit 2007.
Alexa Rank
1,000,001
Filma12.CC Filma me Titra Shqip – Faqja ku mund të shikoni filma në HD. Filma.Co | Filma me Titra Shqip HD. Faqja e parë shqiptare ku mund të shikoni filmat dhe serialet në cilësi HD
Alexa Rank
169,216
Lajmi i Fundit | Lajme Shqip | Gota News | Media Online më e shikuar. Lajmi i Fundit | Lajme Shqip | Aktualitet | Politike| Opinione | Lifestyle Gota News është media më e klikuar dhe inovative në botën mbarë shqiptarë.
Alexa Rank
214,748
Anime Shqip - Asenshu » Faqja Më e Madhe Shqiptare për Anime. Asenshu është risi në Shqipëri. Ne sollëm të parët Animet nga Japonia me titra në Gjuhën Shqipe dhe tani jemi shërbimi më i madh Streaming për Anime si dhe më të ndjekurit. Në dispozicion kemi vendosur me mijëra episode si dhe shumë seriale e filma për t’u ndjekur kurdo dhe kudo. Çdo gjë është pa pagesë dhe me siguri. Anime Shqip, Anime Me Titra Shqip, Dublim Shqip, Filma Shqip, Perkthim Shqip, vetem shqip, titra shqip, one piece shqip, filma me titra shqip, perkthim ne shqip
Alexa Rank
260,973
Pitkini - Filma me titra shqip HD. Pitkini është një faqe streaming ku mund të gjeni filma me titra shqip nga Filma24, Mistreci apo të tjera, por në vecanti ne nuk kemi asnjë reklamë.
Alexa Rank
271,189
Albinfo - Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip. Lajmet e Fundit - Gazeta Shqiptare - Lajme Shqip
Alexa Rank
418,134
Seriale Shqip - Seriale Turke me Titra Shqip. Seriale Turke Me Titra Shqip - Seriale Turke me perkthim shqip si dhe Seriale te Ndryshme me titra Shqip
Alexa Rank
1,000,001
Seriale turke me titra shqip - Tvseriale.com. Seriale shqip, seriale turke shqip, seriale me titra shqip, seriale me perkthim shqip, tvseriale, tvseriale.com.
Alexa Rank
1,000,001
Mistreci.to | Shiko Filma24 orë, Filma me titra shqip! - Mistreci.to - Shiko dhe shkarko Filma24 orë falas! | Filma me titra shqip!. Mistreci.to - Shiko dhe shkarko Filma24 orë falas! | Filma me titra shqip!
Alexa Rank
1,000,001
Mp3 Shqip, Muzik Shqip. MP3 Shqip: DEGJO.COM ofron muzike ne formatin mp3. Ju mund te shkarkoni mp3 sic edhe te degjoni muzik ne webfaqe
Alexa Rank
1,000,001
ShikoSeriale | Seriale dhe filma me titra shqip. Seriale dhe filma me titra shqip!
Alexa Rank
1,000,001
Rruga e Muslimanit - Faqe Islame Shqip. "Rruga e Muslimanit" është një faqe interneti Islame Shqip e bazuar tek Kur'ani dhe Sunneti i Profetit Muhammed (s.a.v.s).
Alexa Rank
1,000,001
Dardania Chat - Kosova Chat - KosovaChat - Chat Kosovar - Chat Shqiptar - Chat Shqip - Shqiperia Chat - Shprehu Net Phone. Dardania Chat - Kosova Chat - KosovaChat - Chat Kosovar - Chat Shqiptar - Chat Shqip - Shqiperia Chat - Shprehu Net Phone
Alexa Rank
1,000,001
Perralla Shqip – Perralla per femije. Perralla per femije
Alexa Rank
418,424
Triadafilm.blogspot.com - Filma me titra Shqip
Alexa Rank
418,538
Shiko Ndeshje LIVE , Ndeshje Streaming Online Shqip
Alexa Rank
482,772
AlbChati Chat Shqip Chat Shqiptar Bisedo Online – Chat Shqip – Bisedo Shqip
Alexa Rank
1,000,001
Filma me Titra Shqip
Alexa Rank
1,000,001
Anime Shqip. Your Blog Description here!
Alexa Rank
1,000,001
Lajme Shqip -
Alexa Rank
1,000,001
Dublime Al Shqip 2.0 | Dublime. Your Blog Description here!
Alexa Rank
1,000,001
Meso Shqip
Alexa Rank
1,000,001
AlbFilma.Co.Cc - Filma Me Titra Shqip
Alexa Rank
1,000,001
Filma me Titra Shqip !
Alexa Rank
1,000,001
Holy Shqip Xhilli is in Albania | My Peace Corps Albania Blog | Avash, Avash…. My Peace Corps Albania Blog | Avash, Avash...
Alexa Rank
1,000,001
Mburoja e Muslimanit | Fortress of the Muslim | Hisnul Muslim | Mburoja e Muslimanit Shqip. Mburoja e Muslimanit është një libër i begatë që përmbledh lutjet dhe dhikrin (përmendjen e Allahut) për të cilin ka nevojë muslimani gjatë ditës dhe natës si dhe në raste të ndryshme me të cilat përballet gjatë jetës së tij. Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit, Mburoja e Muslimanit
Alexa Rank
1,000,001
Poezi Shqip. Faqja PoeziShqip.com u themelua në vitin 2011 me qëllimin e vetëm që të sjell tek lexuesit e apasionuar të poezisë shqipe dhe asaj të huaj një koleksion të
Alexa Rank
1,000,001
Gazeta Shqip
Alexa Rank
136,446
AlbKanale IPTV PORTAL - Kanale TV Shqip FALAS | Shiko TV Shqip Live | Albanian TV | IPTV SHQIP
Alexa Rank
158,052
Inter Club Albania | Inter flet shqip vetem tek familja e Interistave Shqiptare!
Alexa Rank
249,341
Filma Te dubluar ne shqip |Filma Vizatimor shqip. Your Blog Description here!
Alexa Rank
366,754
onair.al – Lajmet e fundit shqip
Alexa Rank
363,494
Peqini Online Shiko Lajme Ndeshje Filma Foto Video Shqip 2018 | Peqin Albania Lajmet e fundit, sport, video, foto, filma me titra shqip, shiko ndeshje live, kanale tv shqiptare, tv shqip live falas, lojra, filma shqiptar
Alexa Rank
1,000,001
Filma Te dubluar ne shqip |Filma Vizatimor shqip. Your Blog Description here!
Alexa Rank
1,000,001
Fjalor Shqip
Alexa Rank
1,000,001
Flas Shqip
Alexa Rank
1,000,001
Shqipopedia: Enciklopedia Shqip
Alexa Rank
1,000,001
Flas Shqip
Alexa Rank
1,000,001
DEDË GJO’ LULI  -  HERO I POPULLIT"Pushkë e ngrehur për Shqipërinë"   1840 - 1915 - SHQIP. Ded Gjo Luli
Alexa Rank
1,000,001
Urtesi.com fjale te urta thenie te mencura, aforizma, poezi, statusa – Urtesi shqip, fjale te urta, thenie, aforizma, statusa per facebook me foto dhe video
Alexa Rank
1,000,001
Türk IPTV, Arabische IPTV, Greek IPTV, Shqip IPTV, ExYu, Romanian IPTV. IPTV in HD und Full HD. Wir sind spezialisiert auf türkische TV, arabische TV, albanische TV, Ex-Yu TV und griechische TV Sender
Alexa Rank
1,000,001
Perrallat me te Bukura - Perralla Shqip
Alexa Rank
1,000,001
Footer SHQIPVSIONTV.COM. Watch free and without limits hundreds of Albanian, Italian and foreign TV channels. This site is compatible with PC, Smart TV, tablet and mobile phone. You''re always welcome. iptv shqip, lajme shqip, tv shqip, albania tv, klan, top channel, tv shqip online, big brother, super sport, tv streaming, tv online, streming, iptv 2018, turk channel, tv turk, radio, radio shqip, radio albania, Tv shqip, Tv shqip streaming, Tv shqip 24, Tv shqip hd, Tv shqip apk, Tv shqip android, Tv shqip supersport, Tv shqip app, Tv shqip kodi, Tv shqip live drejtperdrejt, italia tv streaming, tv italia, tv italiana, mediset live, canali mediset live, come vedere televisione italiana gratis, WORLD CUP RUSSIA 2018, russia 2018 live streaming, mondiali russia online gratis, free russia 2018, tv shqip, gezuar vitin e ri, 2019, gezuar 2019, festa te fundvitit, edi rama, tv shqip online tv shqip apk tv shqiptare tv shqip sport tv shqip 24 tv shqip download tv shqip live free tv shqip apk 2019 tv shqip m3u tv shqip tv tv shqip app tv shqip albania tv shqip apk 2018 tv shqip alsat tv shqip al tv shqip aplikacioni tv shqip alsat m tv shqip android box a tv shqip live drejtperdrejt tv shqip big brother tv shqip bang bang tv shqip box tv shqip blogspot tv shqip big brother albania 9 tv shqip bashk shqip tv box apk tv shqip live beng beng tv shqip chicago tv shqip.com tv shqip.com live tv shqip co shqip-tv.com sport shqip tv com top channel shqip tv channels shqip tv chicago il shqip tv champions league shqip tv chat çufo tv shqip tv shqip download android tv shqip drejtperdrejt tv shqip drejtperdrejt live tv shqip drejtperdrejt aulona tv shqip download free tv shqip digitalb live tv shqip diaspora tv shqip download apk tv shqip epg tv shqip elite hd tv era shqip tv express shqip shiko tv shqip erion tv seriale shqip ertugrul tv shqip live explorer shqip tv lista e kanaleve sulltan tv ertugrul shqip frekuencat e tv shqiptare ne satelit lista e tv shqiptare programet e tv shqiptare guida e tv shqiptar e diela shqiptare tv klan tv shqiperia e bashkuar e diela shqiptare tv klan live platforma e tv kanaleve shqip tv shqip falas tv shqip free tv shqip free download tv shqip for pc tv shqip falas download tv shqip futboll live tv shqip falas android tv shqip free download pc tv shqip falas online tv shqip filma tv shqip guide tv shqip google play tv shqip gratis tv shqip te gjitha kanalet twitch.tv shqip gaming shqip gaming tv premium tv shqip 8880 get google tv shqip live goal tv shqip goku tv shqip tv shqip hd tv shqip hd live tv shqip hd sport live tv shqip hdnet channel ktv live tv shqip hd live stream tv shqip hd online tv shqip hd app tv shqip hd sport tv shqip hd iptv tv shqip hd free download tv shqip h tv shqip iptv tv shqip install tv shqip info tv shqip iphone app tv islame shqip live shqip tv iptv hd shqip tv iptv m3u8 shqip tv iptv iliria iptv shqip iptv shqip apk iptv shqip pc iptv shqip m3u iptv shqip 2019 iptv shqip sport iptv shqip v5.3 iptv shqip lite apk iptv shqiptare iptv shqip free m3u tv shqip jolly hd tv shqip junior tv shqip live junior shqip tv vizioni juaj junior tv shqip filma jug tv shqip junior tv shqip live online shqip tv xyz tring jolly live jolly tv shqip tv shqip klan plus live tv shqip klan kosova tv shqip kanale tv shqip ktv live tv shqip klan kosova live tv shqip klan plus tv shqip klan live online tv shqip kosova live tv shqip kosova tv shqip live stream tv shqip live apk tv shqip live klan tv shqip live stream sport tv shqip live 24 tv shqip live drejtperdrejt falas tv shqip live sport tv shqip l shqip tv 1.3 shqip tv 1.2 apk tv shqip sport 1 tv shqip supersport 1 tv shqip rtk 1 tv shqip windows 10 1mi tv shqip tv 1000 shqip shqip tv 1.2 1001 tv shqip formula 1 tv shqip supersport 1 shqip tv tring sport 1 tv shqip supersport 1 live tv shqip 1 mi tv shqip tv shqip 24 live tv shqip 2019 tv shqip 24 sport tv shqip 250 kanale tv shqip 21 mix tv shqip 21 tv shqip 2018 tv shqip 2018 apk shqip tv 24 download supersport 2 tv shqip supersport kosova 2 tv shqip tv shqip 2 supersport 2 live - tv shqip tv shqip 3plus tv shqip 3+ tv shqip supersport 3 iptv shqip 3.5 albbox tv shqip 3.0 tv shqip live 3plus tv shqip live drejtperdrejt 3 plus tv shqip online 3 plus shiko tv shqip 3plus tv shqip hd 3 plus 3+ tv shqip 3 plus tv shqip live supersport 3 tv shqip super sport 3 shqip tv live tv shqip 4k tv shqip supersport 4 ip tv shqip 4 iptv shqip 4.0 supersport 4 shqip tv tv shqip 4 ip tv shqip 5.3 ip tv shqip 5 ip tv shqip 5.4 tv shqip supersport 5 tv 7 shqip tv shqip live big brother 7 shqip tv live 9.1
Alexa Rank
341,012
Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE.. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike ... Lajmerime.com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni .Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci... Lajmerime per gjithe boten.
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e Fundit - Gazeta Online INSAJDERI. Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia.
Alexa Rank
40,545
Gazeta Metro. Gazeta Metro ka në fokus të veçantë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia.
Alexa Rank
213,159
Faqja kryesore - wikimediashqip.org. Grupi i përdoruesve Wikimedianët e gjuhës shqipe janë një grup përdoruesish të interesuar të rrisin cilësinë dhe sasinë e përmbajtjes dhe materialit multimedial në Wikipedia shqip.
Alexa Rank
458,030
iShqipe. iShqipe.blogspot.ch | Shkarkime Falas.. ipTV Shqip, Mp3 Shqip, PDF Edit, MS.Office, Brw.Addons, AntiSpyware, Windows 7, 8, 10..
Alexa Rank
1,000,001
Radio VATI.... Radio Vati Shkup - Music, MP3 Shqip, Video, Chat,
Alexa Rank
1,000,001
IliriaTv.com - Portal informativ ne gjuhen shqipe, me seli ne Arizona. Iliriatv.com eshte portal me seli ne Phoenix Arizona SHBA, ka si qellim informimin e shqiptareve qe ndodhen ne Amerike, gjithashtu mbeshtet televizionin Tv Iliria, qe transmeton programe shqip
Alexa Rank
1,000,001
Tech Al Lajme Teknologjike - Teknologjia Sot. Tech Al lajmet teknologjike ne kohe reale, te rejat e fundit nga teknologjia, iphone i ri cmimi i telefonit, aplikacine shqip falas, shkarkoni programe falas
Alexa Rank
1,000,001
Molla. Molla.Life eshte blog ushqimi me receta dhe keshilla shqip, Albanian. Permban receta te shendetshme. Receta me ushqime nga dieta vegane, vegjetariane.
Alexa Rank
1,000,001
MBLESERI. Takime e Njohje Shqip. Agjensia Martesore Nr.1 në trevat Shqiptare. Siti më i madh dhe serioz në Shqipëri e Kosovë për lidhje të qëndrueshme.
Alexa Rank
1,000,001
PCWorld Albanian - Lajmi i fundit për Teknologjinë, Informacionin dhe Komunikimin. PC World Albanian, lajmi i fundit për Teknologjinë e Informacionit, Komunikimit dhe Sigurisë Kibernetike në shqip.
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit nga Sporti - TopSporti. Sporti shqiptar dhe lajmet më të fundit në mediumin sportiv më të saktë dhe më të shpejtë mbi ngjarjet më të reja vendore e globale.
Alexa Rank
1,000,001
www.njoftime.com. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kufi...classifieds for jobs, sale in albania
Alexa Rank
69,382
Portali Shtetëror i Republikës së Kosovës. Portali Shtetëror i Republikës së Kosovës është zhvilluar me qëllim që të mundesojë qasje qëndrore në informacionet dhe sherbimet që jepen nga institucionet qeveritare.
Alexa Rank
82,113
MultiPoint TV - Turkish TV Shows English, Urdu & Bangla Subtitles free. This site provides best way to watch and download the Turkish historical TV Series with English, Urdu & Bangla Subtitle free e.g Kurulus Osman, Ertugrul, etc
Alexa Rank
111,349
Shkabaj - Start Here | Fillo Ketu. Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.
Alexa Rank
124,451
Gjirafa.com - Kërko në gjuhën tënde
Alexa Rank
418,289
Forumi Shqiptar. Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http://www.ForumiShqiptar.com
Alexa Rank
418,271
Radio Vala: Lajmi Fundit. Radio Vala: Lajmi i fundit nga Kultura, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia, Teknologjia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare.
Alexa Rank
418,448
AlbaFind: Index
Alexa Rank
1,000,001
AlbaniaPress.com / ShqiperiaPress.com. Albania Press / Shqiperia Press është faqe informative e pavarur që ka për qëllim ta informojë opinionin mbarëshqiptar dhe atë ndërkombëtar me rrjedhat aktuale në trevat shqiptare në Ballkan!
Alexa Rank
1,000,001
ALBANIAN MUSICIAN PORTAL. Albanian Musician Portal
Alexa Rank
1,000,001
Proletari. Jo çensurës mediatike...
Alexa Rank
1,000,001
Kosova Today Portal me Lajme nga Kosova - Kosovatoday.com. Kosova Today - Lajme nga Kosova, Lajmi i fundit nga Kosova lajme kosovare lajme nga kosova shqiptare
Alexa Rank
1,000,001
金石翻譯 – 柬埔寨文.緬甸文.越南文.義大利文.德文.公證.泰文.英文翻譯.德文翻譯.法文翻譯. 英文翻譯、泰文翻譯、越南文翻譯、印尼文翻譯、西班牙文翻譯、日文翻譯、韓文翻譯、中文翻譯、資料翻譯、論文翻譯、商務口譯、同步傳譯、本地化服務、全球化服務、影音翻譯、圖文處理、公證翻譯、論文翻譯、網站翻譯、筆譯、合約翻譯、多國語言口譯
Alexa Rank
1,000,001
ENERGY. Home to latest music and entertainment news!
Alexa Rank
1,000,001
Testet e reja 2020 | Autoshkolla Online Kosove. Testet e reja 2020 për testimin final të autoshkollës në kategorinë B, falas.
Alexa Rank
1,000,001
Gazeta Intervista Online | Faqja Zyrtare - Botimi i fundit
Alexa Rank
1,000,001