BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Shqiperia

Top 250 Websites on SHQIPERIA

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Nov 1 2019.
Here are the best websites we found: gjirafa.com • shqiperianew.com • shqiperia.com • shqiperia.com • missshqiperia.com • chatoshqip.com • shqiperia.chat • knaqu.org • turizmishqipetar.weebly.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Gjirafa.com - Kërko në gjuhën tënde
Alexa Rank
2,065
Shqiperia News - Shqiperia News. Shqiperia News
Alexa Rank
1,000,001
Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture, Historia shqiptare. Faqja e pare e Shqiperia.com me shume informacione te pergjithshme mbi shqiperine, shtypin e dites etj
Alexa Rank
846,901
Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture, Historia shqiptare. Faqja e pare e Shqiperia.com me shume informacione te pergjithshme mbi shqiperine, shtypin e dites etj
Alexa Rank
1,000,001
Miss Shqiperia 20 Vjet - Miss Shqiperia 2018 - Deliart Association. Miss Shqiperia 2018, Miss Shqiperia filloi si event ne vitin 1998. Mbas nje viti te eger si 1997. Pikerisht kete vit ne bejme 20-vjetorin e ketij eventi, i cili ka shtegtuar pothuajse ne gjithe Shqiperine edhe jashte saj. Miss Shqipëria lindi dhe jeton për të qenë shumë më tepër
Alexa Rank
1,000,001
Chat Shqiptar bisedo chat me vajza nga Shqiperia Chat Kosova Chat. Chat Shqiptar bisedo chat me vajza nga Shqiperia Chat Kosova Chat. Albanian Chat Fajtori bisedo ne chat vajza nga shqiperia shprehu me chat kosova dardania.
Alexa Rank
1,000,001
Shqiperia.chat – Just another WordPress site
Alexa Rank
1,000,001
KnaQu Chat | AlbaChat | Chat me Kamer | AlbaChat Zvicer | AlbaChat Gjermani | Dardania Chat | Chat Shqip | Kosova Chat | Diaspora Chat | Shqiperia Chat | Kuiz Shqip - chat.zemra.org. Knaqu chat, AlbaChat, Chat me Kamer, albachat zvicer, AlbaChat Gjermani, Kuiz Shqip, Dardania Chat, Argetohu Chat, Chat Shqip, Shqiperia Chat, video chat, Kosova Chat, Diaspora Chat, Chat Shqip, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Gostivari , Chati, Chat Shqiptar
Alexa Rank
1,000,001
Shqiperia - Home
Alexa Rank
1,000,001
Shqiperia Jone. SHQIPERIAN JONE Kontribon ne promovimin e vlerave Kombetare.
Alexa Rank
1,000,001
Shqiperia Jo Duhanit!
Alexa Rank
1,000,001
shqiperia - chambres d''hôtes et gite à Sigean. location chambre d''hôtes avec table d''hôtes, location chambre d''hotes avec table d''hotes, location chambre d''hôte avec table d''hôte, location chambre d''hote avec table d''hote,gite
Alexa Rank
1,000,001
Shqiperia -
Alexa Rank
1,000,001
Shqiperia Etnike
Alexa Rank
1,000,001
04online.info | Lajmi fundit nga Kosova, Shqiperia dhe Maqedonia. O4Online sjell lajme nga Kosova, Shqiperia dhe Maqedonia. Lajmi fundit ne kategorite: politik, rajon, bota, sport, ekonomi, analiza, kulture, showbiz
Alexa Rank
1,000,001
Opoja TV | Lajme nga Kosova, Shqiperia dhe Maqedonia | Lajmi i Fundit. Opoja Tv sjell lajmet me te fundit nga Kosova, Shqiperia dhe Maqedonia. Lajme ne kategorite: politik, rajon, bota, sport, ekonomi, analiza, kulture, showbiz Gjithmonë me ju - Vetëm për ju TV OPOJA |
Alexa Rank
1,000,001
Moti ne Shqiperia. Moti ne Shqiperia
Alexa Rank
1,000,001
Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
Alexa Rank
120,952
Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport
Alexa Rank
1,000,001
RecetaGatimi.com – Receta Gatimi Shqiptare – Receta Gatimi nga Shqiperia dhe bota.
Alexa Rank
1,000,001
Mercedes Benz Shqiperia. Mercedes-Benz Albania
Alexa Rank
1,000,001
Makina me qera, makina me qira, Merrni lire makina me qera - Albania rental car Best prices - Albania autovermietung Makina me Qira, Rent car Albania, Makina me Qera Shqiperia, Tirane, Tirana, makina me qera zogu i zi makina luksoze me qera makina me qera x6 makina me qera fier makina me qera shkoder makina me qera ne rinas tirana makina me qera korce makina me qera lushnje Albanian Rent a Car? Black bird car rental Luxury car rental Renting cars x6 Ferocious car rental Car rental Car rent in tirana renova Caravan rental car Car rental. Merrni lire makina me qera - Albania rental car Best prices - Albania autovermietung
Alexa Rank
1,000,001
NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve. NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës
Alexa Rank
14,494
GazetaBlic - Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote
Alexa Rank
11,730
Shqiptarja.com. Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e ëështjeve të rëndësishme kombëtare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarët më të mirë investigativë të medias shqiptare. English versions: Shqiptarja.com is the most professional and independent website in Albania and balkan region. It gives news, and other independent information about politic in the country and in the region, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports from the best investigative journalist of the region
Alexa Rank
38,109
KosovaToday – Kosova Today Lajme nga Kosova. Kosova Today - Lajme nga Kosova, Lajmi i fundit nga Kosova, aktualitete, lajme shqip,lajme kosovare,showbiz kosovar,shqiperi showbiz,vip shqiperia,albania news shqiptarja, Kosovarja, shqiperia informacione, Kosovarja info, Informacione nga Kosova, Lajme e dites nga Kosova,
Alexa Rank
1,000,001
NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve. NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës
Alexa Rank
1,000,001
KosovaToday – Kosova Today Lajme nga Kosova. Kosova Today - Lajme nga Kosova, Lajmi i fundit nga Kosova, aktualitete, lajme shqip,lajme kosovare,showbiz kosovar,shqiperi showbiz,vip shqiperia,albania news shqiptarja, Kosovarja, shqiperia informacione, Kosovarja info, Informacione nga Kosova, Lajme e dites nga Kosova,
Alexa Rank
1,000,001
AlbaChat | Chat me Kamer | AlbaChat Zvicer | AlbaChat Gjermani | Chat Shqip | Free WebCam Chat - albachat.it. AlbaChat, Chat me Kamer, albachat zvicer, AlbaChat Gjermani, Dardania Chat, Argetohu Chat, Chat Shqip, Shqiperia Chat, video chat, Kosova Chat, Diaspora Chat, Chat Shqip, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Gostivari , Chati, Chat Shqiptar
Alexa Rank
1,000,001
Footer TVNESHQIP.COM. Watch free and without limits hundreds of Albanian, Italian and foreign TV channels. This site is compatible with PC, Smart TV, tablet and mobile phone. You''re always welcome. iptv shqip, lajme shqip, tv shqip, albania tv, klan, top channel, tv shqip online, big brother, super sport, tv streaming, tv online, streming, iptv 2018, turk channel, tv turk, radio, radio shqip, radio albania, Tv shqip, Tv shqip streaming, Tv shqip 24, Tv shqip hd, Tv shqip apk, Tv shqip android, Tv shqip supersport, Tv shqip app, Tv shqip kodi, Tv shqip live drejtperdrejt, italia tv streaming, tv italia, tv italiana, mediset live, canali mediset live, come vedere televisione italiana gratis, WORLD CUP RUSSIA 2018, russia 2018 live streaming, mondiali russia online gratis, free russia 2018, tv shqip, gezuar vitin e ri, 2019, gezuar 2019, festa te fundvitit, edi rama, tv shqip online tv shqip apk tv shqiptare tv shqip sport tv shqip 24 tv shqip download tv shqip live free tv shqip apk 2019 tv shqip m3u tv shqip tv tv shqip app tv shqip albania tv shqip apk 2018 tv shqip alsat tv shqip al tv shqip aplikacioni tv shqip alsat m tv shqip android box a tv shqip live drejtperdrejt tv shqip big brother tv shqip bang bang tv shqip box tv shqip blogspot tv shqip big brother albania 9 tv shqip bashk shqip tv box apk tv shqip live beng beng tv shqip chicago tv shqip.com tv shqip.com live tv shqip co shqip-tv.com sport shqip tv com top channel shqip tv channels shqip tv chicago il shqip tv champions league shqip tv chat çufo tv shqip tv shqip download android tv shqip drejtperdrejt tv shqip drejtperdrejt live tv shqip drejtperdrejt aulona tv shqip download free tv shqip digitalb live tv shqip diaspora tv shqip download apk tv shqip epg tv shqip elite hd tv era shqip tv express shqip shiko tv shqip erion tv seriale shqip ertugrul tv shqip live explorer shqip tv lista e kanaleve sulltan tv ertugrul shqip frekuencat e tv shqiptare ne satelit lista e tv shqiptare programet e tv shqiptare guida e tv shqiptar e diela shqiptare tv klan tv shqiperia e bashkuar e diela shqiptare tv klan live platforma e tv kanaleve shqip tv shqip falas tv shqip free tv shqip free download tv shqip for pc tv shqip falas download tv shqip futboll live tv shqip falas android tv shqip free download pc tv shqip falas online tv shqip filma tv shqip guide tv shqip google play tv shqip gratis tv shqip te gjitha kanalet twitch.tv shqip gaming shqip gaming tv premium tv shqip 8880 get google tv shqip live goal tv shqip goku tv shqip tv shqip hd tv shqip hd live tv shqip hd sport live tv shqip hdnet channel ktv live tv shqip hd live stream tv shqip hd online tv shqip hd app tv shqip hd sport tv shqip hd iptv tv shqip hd free download tv shqip h tv shqip iptv tv shqip install tv shqip info tv shqip iphone app tv islame shqip live shqip tv iptv hd shqip tv iptv m3u8 shqip tv iptv iliria iptv shqip iptv shqip apk iptv shqip pc iptv shqip m3u iptv shqip 2019 iptv shqip sport iptv shqip v5.3 iptv shqip lite apk iptv shqiptare iptv shqip free m3u tv shqip jolly hd tv shqip junior tv shqip live junior shqip tv vizioni juaj junior tv shqip filma jug tv shqip junior tv shqip live online shqip tv xyz tring jolly live jolly tv shqip tv shqip klan plus live tv shqip klan kosova tv shqip kanale tv shqip ktv live tv shqip klan kosova live tv shqip klan plus tv shqip klan live online tv shqip kosova live tv shqip kosova tv shqip live stream tv shqip live apk tv shqip live klan tv shqip live stream sport tv shqip live 24 tv shqip live drejtperdrejt falas tv shqip live sport tv shqip l shqip tv 1.3 shqip tv 1.2 apk tv shqip sport 1 tv shqip supersport 1 tv shqip rtk 1 tv shqip windows 10 1mi tv shqip tv 1000 shqip shqip tv 1.2 1001 tv shqip formula 1 tv shqip supersport 1 shqip tv tring sport 1 tv shqip supersport 1 live tv shqip 1 mi tv shqip tv shqip 24 live tv shqip 2019 tv shqip 24 sport tv shqip 250 kanale tv shqip 21 mix tv shqip 21 tv shqip 2018 tv shqip 2018 apk shqip tv 24 download supersport 2 tv shqip supersport kosova 2 tv shqip tv shqip 2 supersport 2 live - tv shqip tv shqip 3plus tv shqip 3+ tv shqip supersport 3 iptv shqip 3.5 albbox tv shqip 3.0 tv shqip live 3plus tv shqip live drejtperdrejt 3 plus tv shqip online 3 plus shiko tv shqip 3plus tv shqip hd 3 plus 3+ tv shqip 3 plus tv shqip live supersport 3 tv shqip super sport 3 shqip tv live tv shqip 4k tv shqip supersport 4 ip tv shqip 4 iptv shqip 4.0 supersport 4 shqip tv tv shqip 4 ip tv shqip 5.3 ip tv shqip 5 ip tv shqip 5.4 tv shqip supersport 5 tv 7 shqip tv shqip live big brother 7 shqip tv live 9.1
Alexa Rank
1,000,001
Shqiptarja.com. Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e ëështjeve të rëndësishme kombëtare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarët më të mirë investigativë të medias shqiptare. English versions: Shqiptarja.com is the most professional and independent website in Albania and balkan region. It gives news, and other independent information about politic in the country and in the region, investments, documents, organization, internet, news and press, media and reports from the best investigative journalist of the region
Alexa Rank
1,000,001
Portali Arbresh.info. Lajmet e fundit nga Kosova, Shqiperia, Rajoni, Bota, Sporti, Showbizi, Teknologjia, Shendetesia, etj.
Alexa Rank
224,780
METRO EURO Albania. Linja e Autobuave per Greqi nga Shqiperia - Autobus per Greqi nga Shqiperia - Bileta Autobusi per Greqi, Bileta Autobusi per Greqi, shqiperi greqi, autobus shqiperi greqi, makina me qera
Alexa Rank
1,000,001
Home ». Facebook,Zemra e Shqiptarit Lajme, Informacione,Kosova,Shqiperia,Maqedonia,Bota,Diaspora,Zemra,Shqiptarit,Prishtina,Politika,Partia P
Alexa Rank
1,000,001
Facebook. Who is God Lord Jesus Christ forgiveness of sins peace hope diverse group people questions concern life life after death, trusted Saviour true changed satisfied lives We warmly invite you to come to our next meeting international countries Gospel (Good News) Hall Afghanestan Shqiperia Al Jaza'ir Albania, Algeria, American Samoa Andorra Angola Anguilla Antarctica Antigua and Barbuda, Argentina Hayastan Aruba Australia Österreich Azarbaycan Bahamas Al Bahrayn Bangladesh Barbados Byelarus Belgique/Belgie, Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosna i Hercegovina Botswana Brasil, Negara Brunei Darussalam, Bulgaria, Kampuchea Cameroon Canada, Cabo Verde, Cayman Islands, Republique Centrafricaine, Tchad, Chile, Zhong Guo, Christmas Island, Cocos (Keeling) Islands, Cote d'Ivore, Colombia, Comores, République Démocratique du Congo, République du Congo, Cook Islands, Costa Rica, Cote d'Ivoire, Hrvatska Cuba Kibris/Kypros, Ceska Republika, Danmark Djibouti Dominica, Dominicana Republica, Burkina Faso, Burundi Timor Ecuador Misr, El Salvador, Guinea Ecuatorial, Hagere Ertra, Eesti Vabariik, Ityop'iya, Islas Malvinas, Foroyar, Fiji, Suomen Tasavalta, France, Guyane, Polynésie Française, Terres Australes et Antarctiques Françaises, Gabon, The Gambia, Sak'art'velo, Deutschland, Ghana, Gibraltar, Great Britain, Ellas or Ellada, Kalaallit Nunaat, Grenada, Guadeloupe, Guam, Guatemala, Guinee, Guine-Bissau, Guyana, Haiti, Status Civitatis Vaticanæ, Honduras, Hong Kong, Xianggang, Magyarorszag, Lyoveldio Island, Bharat, India, Indonesia, Iran, Iraq, Éire, Yisra'el, Italia, Jamaica, Nippon, Al Urdun, Qazaqstan, Kenya, Kiribati/Kiribas, Choson, Han-guk, Albanian:Kosova ou Kosovë/Serbian: Kosovo, ??????, Al Kuwayt, Kyrgyz Respublikasy, Kyrgyzstan, Lao, Latvija, Lubnan, Lesotho, Liberia, Libiyah, Liechtenstein, Lietuva, Luxembourg/Letzebuerg, Aomen, Makedonija, Madagascar, Malawi, Malaysia, Dhivehi Raajje, Mali, Malta, Marshall Islands, Martinique, Muritaniyah, Mauritius, Mayotte, Estados Unidos Mexicanos, Micronesia, Moldova, Monaco, Mongol Uls, Crna Gora, Montserrat Al Maghrib, Mocambique, Myanma Naingngandaw, Namibia, Nauru, Nepal, Nederland/Holland Nederlandse Antillen, (Netherlands) Nouvelle-Calédonie, Aotearoa, Nicaragua, Niger. Nigeria, Niue, Northern Mariana Islands, Norge, Saltanat Uman. Pakistan, Belau, Filastin, Panama, Papua Niu Gini, Paraguay, Peru, Pilipinas, (Philippines) Pitcairn Island, Polska, Portugal, Puerto Rico, Dawlat Qatar, Ile de la Réunion, Romania, Rossiya, Rwanda, Saint Kitts and Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent and the Grenadines, Samoa, San Marino, Sao Tome e Principe, Al Arabiyah as Suudiyah, Senegal, Srbija, Seychelles, Sierra Leone, Singapore, Slovensko, Slovenija, Solomon Islands, Somalia, South Africa, South Sudan, España, Sri Lanka, As-Sudan, Sudan, Suriname, Swaziland, Sverige, Schweiz (German), Suisse (French), Svizzera (Italian), Suriyah, T'ai-wan. Jumhurii Tojikiston, Jamhuri ya Muungano wa Tanzania, Prathet Thai, Bod, Timor, Republique Togolaise, Tokelau, Tonga, Trinidad, Tobago, Tunis, Turkiye, Turkmenistan, Turks and Caicos Islands, Tuvalu, Uganda, Ukrayina, Al Imarat al Arabiyah al Muttahidah, United Kingdom, United States, Republica Oriental del Uruguay, Uzbekiston Respublikasi, Vanuatu, Status Civitatis Vaticanæ, Venezuela, Viet Nam, Virgin Islands, Wallis et Futuna, West Indies, Al Hilal al Gharbiyah, Al Yaman, Zambia, Zimbabwe
Alexa Rank
1,000,001
Ballina. shoqata, shqiptare, gjermane, kosova, shqiperia, maqedonia, iliria, kultura, shkolla
Alexa Rank
1,000,001
Portali Arbresh.info. Lajmet e fundit nga Kosova, Shqiperia, Rajoni, Bota, Sporti, Showbizi, Teknologjia, Shendetesia, etj.
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet e fundit Shqip. Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport
Alexa Rank
1,000,001
Receta gatimi te thjeshta dhe te shpejta. Blog me receta gatimi te thjeshta dhe te shpejta, receta tradicionale shqiptare dhe te huaja,embelsira,torta nga Shqiperia dhe Kosova
Alexa Rank
1,000,001
Lajmet shqip, lajme ne shqip nga rajoni dhe bota. Lajmet shqip - Lajme nga Shqiperia, rajoni dhe bota. Portali informativ i te gjithe shqiptareve aneembane botes. Nje mundesi informimi me shume
Alexa Rank
1,000,001
HAZIRI Albanisch-Deutsch Übersetzer und Dolmetscher - Startseite. Albanisch-Deutsch Übersetzer und Dolmetscher Besnik Haziri, M.A., Öffentlich bestellter und beeidigter Übersetzer, Beglaubigte Übersetzungen, Perkthyes, Regensburg, Bayern, Perkthyes i betuar, Certifikata, Ambasada e Kosoves, Konzullata e Kosoves, Perkthim dokumentesh, shqip gjermanisht, Kosova, Shqiperia, Perkthime me vule, Albanisch Dolmetscher Regensburg, Albanisch Übersetzer Regensburg, Albanisch Dolmetscher Bayern, Albanisch Übersetzer Bayern, Albanisch Deutsch, Albaner in Bayern, Kosovarisch Dolmetscher, Kosovarisch Übersetzer, Regensburg Perkthyes shqip gjermanisht, Perkthyes i betuar ne Regensburg, Perkthyes Bayern, Perkthyes Schwandorf, Nürnberg, Weiden, Amberg, München, Perkthime me vule, Perkthime zyrtare, Beglaubigte Übersetzungen, Albanisch-Deutsch, Kosovo, Albanien, Konsulat Kosovo Albanien, Albaner in Bayern, Albanisch Dolmetscher Regensburg, Albanisch Übersetzer Regensburg, Albanisch Bayern, Albanisch Deutsch Kosovo, Beglaubigte Übersetzungen, Vereidigter Dolmetscher und Übersetzer, Deutsch Albanisch Dolmetscher, Deutsch Albanisch Übersetzer, Albanisch Weiden, Albanisch München, Albanisch Straubing, Albanisch Nürnberg, Albanisch Würzburg, Albanisch Bamberg, Albanisch Bayreuth, Albanisch Passau, Albanisch Deggendorf, Albanisch Schwandorf, Albanisch Nittenau, Albanisch Amberg, Albanisch Augsburg, Albanisch Cham, Albanisch Ingolstadt, Vereidigter Dolmetscher und Übersetzer Albanisch, Konsulat Kosovo Deutschland, Termine per viza, Albanisch Standesamt, Albanisch Jugendamt, Albanisch Kosovo Ausländerbehörde,
Alexa Rank
1,000,001
ACP | Albanian Construction Portal. ACP,Albanian Construction Portal,Portali i ndertimit,Kompani Ndertimi,Materiale Ndertimi,Projekte Ndertimi,Panaire Ndertimi,Lajme Ekonomike,Arredim shtepie,Tendera,
Alexa Rank
455,203
Albania Online - Kreu. Albania Online shtepia e shqiptareve ne internet!
Alexa Rank
1,000,001
Kol Marku - Studime Historike - acas skanderbeg. historia e shqiperise, geni dhe transformimi i tij nder vite, gjuhe letersi gjeografi sport video e shume argomenta te tjer vetem shqip
Alexa Rank
1,000,001
Newsbomb. Newsbomb.al është agjencia informative e lajmeve më të fundit nga politika, aktualiteti, rajoni e bota
Alexa Rank
100,809
Albanian Free Press. Albanian Free Press. Gazeta më e re në Shqipëri. Për herë të parë, fjala juaj ka peshë. AFP, gazeta ku gjithkush gjen veten!
Alexa Rank
159,023
INTV. Portali me i madh i lajmeve ne shqipëri, albania
Alexa Rank
161,189
BKT. BKT - Faqja zyrtare e Bankës Kombëtare Tregtare
Alexa Rank
314,090
Albanian Free Press. Albanian Free Press. Gazeta më e re në Shqipëri. Për herë të parë, fjala juaj ka peshë. AFP, gazeta ku gjithkush gjen veten!
Alexa Rank
392,365
FAQE E PARË. 55 News
Alexa Rank
416,437
MALESIA.ORG - Malësia në internet - Tuz, Malësia. Portal i pavarur informativ në gjuhën shqipe i themeluar në vitin 2000 në Tuz të Malësisë. Portali i parë dhe më i lexuari i shqiptarëve në Malin e Zi.
Alexa Rank
761,221
ALBTv - Shiko Shqip Tv - Shiko Sport TV - Android Falas. Shiko Shqip Tv Falas Ne Paisjen Tuaj Android Me ALBTv, Ju Ofrojme me Shume se 300 Kanale Dhe Platformen TIBO IPTV FALAS Ne Paisjen Tuaj Android Dhe Gjithcka Tjeter Pa Patur Nevoje Te Paguani ASGJE Pra Cdo Gje FALAS :)
Alexa Rank
1,000,001
Lidhjet.com - Qendra e lidhjeve shqiptare. Nyje lidhese e faqeve shqiptare
Alexa Rank
1,000,001
AlbaChat - Chat Shqip Vendtakimi Ynë në www.AlbaChat.com. www.AlbaChat.com Është krijuar në fund të vitit 1999. Qëllimi ynë kryesor është të kemi një rrjet SHQIP ku mund të mblidhen të gjithë Shqiptarët nga të gjitha trojet tona dhe bashkatdhetarët tanë të cilet janë të shpërndarë në të gjithë botën.
Alexa Rank
1,000,001
Forumi Shqiptar. Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http://www.ForumiShqiptar.com
Alexa Rank
1,000,001
Albanian Free Press. Albanian Free Press. Gazeta më e re në Shqipëri. Për herë të parë, fjala juaj ka peshë. AFP, gazeta ku gjithkush gjen veten!
Alexa Rank
1,000,001
Albanian Free Press. Albanian Free Press. Gazeta më e re në Shqipëri. Për herë të parë, fjala juaj ka peshë. AFP, gazeta ku gjithkush gjen veten!
Alexa Rank
1,000,001
FAQE E PARË. 55 News
Alexa Rank
1,000,001
Shkabaj - Start Here | Fillo Ketu. Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.
Alexa Rank
1,000,001
Hotel Bicaj - Shkoder, ALBANIA
Alexa Rank
1,000,001
MALESIA.ORG - Malësia në internet - Tuz, Malësia. Portal i pavarur informativ në gjuhën shqipe i themeluar në vitin 2000 në Tuz të Malësisë. Portali i parë dhe më i lexuari i shqiptarëve në Malin e Zi.
Alexa Rank
1,000,001
Dardhania.Community :: Komuniteti Shqiptar * Albanian Community. Komuniteti më i madh shqiptar ne internet për shqiptaret ku do që janë. Dardhania.Community an albanian community. www.dardhania.com Dardhania.Community është një komunitet online drejtuar rinisë shqiptare kudo në botë. Synimi jonë është qe të lidhim kontakte ndërmjet shqiptarve. Shërbimet të cilat ofrohen në Dardhania.Community janë: profil personal, faqe personale, fotoalbum, forum, video etj. Dardhania.Community is an online community directed towards the Albanian youth around the world. Our goal is to facilitate contact among Albanians but also between Albanians and non-albanians. We offer among the following: personal profile, page, photoalbum, forum, video etc.
Alexa Rank
1,000,001
iAuto - Makina ne shitje. Kerkon makina? Iauto eshte tregu me i madh online per makina ne shitje, makina te perdorura, blej makine, shes makine.
Alexa Rank
1,000,001
Postimi Juaj - Index. Postimi Juaj - Index
Alexa Rank
1,000,001
Ndeshje Live - Shiko ndeshje futbolli live falas online. Ndeshjelive.com Shiko ndeshje futbolli live ne internet online nga supersporti dhe tring. Superliga live, seria a live, kombetarja shqiptare live!
Alexa Rank
1,000,001
Kreu | Coca-Cola Shqipëri. produkte, coca-cola zero, coca-cola, shije
Alexa Rank
1,000,001
TIFF - TIRANA INTERNATIONAL FILM FESTIVAL. Tirana International Film Festival (TIFF) Cinema Film Festival
Alexa Rank
1,000,001
Gjuha Shqipe. Synon që të jetë portali më i madh shqiptar,me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. Në rend të parë portal shqiptar, mbarëkombëtar dhe pa dallime.
Alexa Rank
1,000,001
DEDË GJO’ LULI  -  HERO I POPULLIT"Pushkë e ngrehur për Shqipërinë"   1840 - 1915 - SHQIP. Ded Gjo Luli
Alexa Rank
1,000,001
Logo.al - Vendi i Brendeve Shqiptare. Logo.al - Vendi i brendeve Shqiptare
Alexa Rank
1,000,001
BKT. BKT - Faqja zyrtare e Bankës Kombëtare Tregtare
Alexa Rank
1,000,001
Proletari. Jo çensurës mediatike...
Alexa Rank
1,000,001
Kolegji Universitar Bedër. Kolegji Universitar Bedër ofron programe studimore, përfshirë drejtesise, komunikimit, shkencave islame, shkencave arsimore, angleze dhe gjuhën turke dhe letërsi..
Alexa Rank
1,000,001
Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE.. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike ... Lajmerime.com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni .Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci... Lajmerime per gjithe boten.
Alexa Rank
1,000,001
Poliklinika DermoLife | Kirurgjia Estetike Italiane Tirane. Poliklinika Dermolife kryen aktivitetin e saj ne fushen e kirurgjise estetike,rikonstruktive dhe mjekesise dermoestetike.
Alexa Rank
1,000,001
:: Komiteti i Pajtimit Mbarekombetar ::. Komiteti i Pajtimit Mbarekombetar eshte nje nisme per te shmangur disa nga problemet sociale te Shqiperise
Alexa Rank
1,000,001
Mutter Teresa e.V Göppingen
Alexa Rank
1,000,001
Rahoveci.NET. Rahoveci Chat::..Shahdan Raba..::
Alexa Rank
1,000,001
Bashkia Korce. Bashkia e Korces
Alexa Rank
1,000,001
+355. Dedicated to the beauty of Albanian Lands and the Albanian People || Not affiliated with any company, organization, or club || Photo credits in all captions || Side blog ||
Alexa Rank
1,000,001
LSA - Light Studio Agency
Alexa Rank
1,000,001
FAQE E PARË. 55 News
Alexa Rank
1,000,001
MEDUZA IRISH PUB. Meduza Irish Pub - Tirane/Albania, is the ONLY pub in Tirana that server GUINNESS Draught beer, as well as, 50 other national and international famous beers and lagers
Alexa Rank
1,000,001
Poliklinika DermoLife | Kirurgjia Estetike Italiane Tirane. Poliklinika Dermolife kryen aktivitetin e saj ne fushen e kirurgjise estetike,rikonstruktive dhe mjekesise dermoestetike.
Alexa Rank
1,000,001
Alexa Rank
1,000,001
Shkabaj - Start Here | Fillo Ketu. Shkabaj.net, Shkabaj.mobi, and Shkabaj App: the leading Albanian source for information and entertainment.
Alexa Rank
1,000,001
ALBATLANTA - Albanian Community of Atlanta (since 1995). ALBATLANTA - Albanian Community of Atlanta (since 1995)
Alexa Rank
1,000,001
Bashkimi Kombëtar - Portalli. Portalli : Bashkimi Kombetar Gjithqka per Kombin Shqipetar ,. Bashkimi Kombëtar
Alexa Rank
1,000,001
Tekste Shqip. Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.
Alexa Rank
1,000,001
Forumi Horizont - Faqe Kryesore. Forumi Horizont , forumi m serioz, shume kontribute profesionale nga personazhe te pjekur. Pr t na vizituar ejani tek http://www.forumihorizont.com/ .
Alexa Rank
1,000,001