BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Spisovatel

Top 250 Websites on SPISOVATEL

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Feb 1 2021.
Here are the best websites we found: petrmorkes.com • marekpribil.cz • dusedomu.blogspot.cz • mahalo.cz • mamtalent.cz • t-stylercentrala.cz • nesbo.info •

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Ilustrátor, komiksový autor a spisovatel Petr Morkes.. Web ilustrátora a komiksového autora Petra Morkese. Ukázka výtvarných prací. Kresby pro reklamní agentury a časopisy, knižní ilustrace, komiksy, animované filmy. Autor Vrťapky a Vroubka.
Alexa Rank
1,000,001
Marek Přibil | oficiální web. Marek Přibil, spisovatel – oficiální web spisovatele, autora románů Pavouk, Bod Evropa, Svátosti sadistického Boha a Rehabilitace Adama a Evy. Narozen 12. září 1976 v Trutnově. Po studiích na UK v Praze psal Přibil osm let v deníku Právo, odkud zamířil na tři roky do časopisu Týden. Poté pracoval jako redaktor a komentátor deníku Mladá fronta Dnes; jeho články zapříčinily mimo jiné odchod ministra školství za ČSSD z vlády. Dnes se živí předně jako scenárista a spisovatel. Autorově tvorbě se věnovala v diplomní práci bohemistka Tereza Exnerová. V roce 2004 debutoval u nakl. Torst románem Pavouk, který byl pozitivně přijat kritiky a zdramatizován pro rozhlas. Nakl. Lidové noviny v roce 2016 vydalo román č. II Svátosti sadistického Boha; ten ocenil dramatik Milan Uhde. Literární kritik František Cinger o díle uvedl, že Přibil vytvořil výpověď, jež svým vyzněním přesahuje náš svět. Filmový režisér Milan Cieslar oznámil záměr knihu zfilmovat. Spolu s Přibilem sepsali filmový scénář. V červnu 2019 brněnské nakl. Větrné mlýny vydalo autorův třetí román Bod Evropa. Doposud nejrozsáhlejší prozaický text – román Rehabilitace Adama a Evy – by autor rád knižně publikoval v roce 2020. Poslední román reflektuje i aféru, které musel autor od května 2017 čelit.
Alexa Rank
1,000,001
DUŠE DOMU. Ondřej Netík, slámař, hlínař, lektor a spisovatel o duši domu. Dům ze slaměných balíků - slámy, hliněné omítky i jiné.
Alexa Rank
1,000,001
Máme rádi cestování!. Přidej se i Ty k cestovatelské komunitě MAHALO.cz, kde se dozvíš spoustu informací a najdeš nové přátele!
Alexa Rank
1,000,001
Mám talent - literární portál. Projekt Mám Talent dává šanci všem, kteří rádi píší. Dejte o sobě vědět, staňte se spisovatelem a vydejte vlastní knihu! Teď je ta pravá chvíle.
Alexa Rank
1,000,001
t-stylercentrala by litrfree - T-STYLER CENTRALA. Filosofie současného břehu řeky punku. S vlastnictvím poznání k poznání, že lidi nejsou věci. A věci nejsou nic.
Alexa Rank
1,000,001
Jo Nesbø - Jo Nesbo. Jo Nesbø Jo Nesbø je společně s dalšími autory řazen literárním světem do škatulky severské
Alexa Rank
1,000,001