BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Statistiky

Top 250 Websites on STATISTIKY

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Sep 1 2020.
Here are the best websites we found: sporicidluhopisycr.cz • thehockeyninja.com • myurl.cz • taggy.cz • matstat.cz • eucty.cz • toplist.cz • roteiro.cz • tenislive.cz

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Ministerstvo financí ČR - Spořicí státní dluhopisy. Spořicí státní dluhopisy patří mezi nejbezpečnější způsoby spoření. Dluhopisy ČR mají garanci splacení dlužné částky. Vládní dluhopisy jsou určeny pro drobné investory, jejichž cílem je dlouhodobé a bezpečné spoření prostřednictvím investičních nástrojů.
Alexa Rank
82,731
Statistiky, hokej, data, analýzy. Zajímavé analýzy, hokejové statistiky, podrobná čísla a grafy. Kdo je nejlepší útočník, brankář? NHL, česká extraliga, evropské soutěže
Alexa Rank
1,000,001
MyURL :: zkrácení dlouhého URL odkazu / adresy :: statistiky :: QR kód. Zkrácení dlouhé URL adresy odkazu je často nezbytné pro publikování na Twitter, Facebook, do e-mailu, SMS i jinde. Statistiky URL, QR kódy a náhledy odlišují naši službu od mnohých jiných.
Alexa Rank
1,000,001
Domov - Taggy.cz - Social media statistiky účtů. Taggy.cz - sledujeme social media statistiky na FB, YT a Instagramu (denní vývoj statistik). Také máme i databázi Instagram influenceřů.
Alexa Rank
1,000,001
Doučování matematiky, statistiky a ekonometrie Praha. Doučování matematiky, statistiky a ekonometrie v Praze pro ČZU, VŠE a další VŠ i SŠ
Alexa Rank
1,000,001
eÚčty.cz. eÚčty.cz - systém pro správu osobních a rodinných financí. Umožňuje evidovat Vaše příjmy a výdaje a udržovat si tak přehled o stavu Vašich účtů.
Alexa Rank
93,157
TOPlist - audit návštěvnosti webových stránek. on-line počítadlo a statistiky přístupu na stránky
Alexa Rank
122,267
Roteiro - fotbalové statistiky ze všech koutů republiky. Kompletní výsledkový a statistický servis ze všech mužských fotbalových soutěží v České republice. Podrobné statistiky hráčů, týmů či soutěží.
Alexa Rank
1,000,001
Tenis live, tenis live výsledky, tenisové statistiky - TenisLive.cz. tenisové live výsledky, livescore a statistiky
Alexa Rank
1,000,001
Filmové novinky, trailery a recenze | MovieZone.cz. Moviezone přináší filmové novinky, recenze filmů, trailery, teasery a další informace ze světa filmů a seriálů.
Alexa Rank
120,684
URL statistiky online. Chcete zjistit užitečné aspekty o své vlastní webové stránce? Trendy a analýzy online zobrazují statistiku vaší webové stránky na základě analýzy minulých a současných dat.
Alexa Rank
1,000,001
Sportovnístatistiky.cz - online statistiky fotbal, hokej, tenis a další. Přehledné online sportovní statistiky nejpopulárnějších sportů.
Alexa Rank
1,000,001
AutemBezpečně.cz - Zprávy o autech, testy pneumatik, dětských autosedaček, statistiky spolehlivosti, rozhovory. AutemBezpečně.cz - Zprávy o autech, testy pneumatik, dětských autosedaček, statistiky spolehlivosti, rozhovory
Alexa Rank
1,000,001
AutemBezpečně.cz - Zprávy o autech, testy pneumatik, dětských autosedaček, statistiky spolehlivosti, rozhovory. AutemBezpečně.cz - Zprávy o autech, testy pneumatik, dětských autosedaček, statistiky spolehlivosti, rozhovory
Alexa Rank
1,000,001
Tenis portál - tenisové zprávy, výsledky, statistiky, ATP, WTA. Kompletní tenisové informace - zprávy, live výsledky tenisu, žebříčky a archivní výsledky z ATP a WTA. Soutěže a sázkařské tipy na tenis.
Alexa Rank
1,000,001
ITBS - Industrial technologies & Business solutions --- servery, hosting, design, web, webhosting, webdesign, graphics, graficky, admin, server, unix, UNIX, Unix, Linux, linux, debian, Debian, openbsd, OpenBSD, bsd, BSD, Solaris, solaris, IRIX, irix, SQL, sql, PHP, php, Windows, workstation, bezpecnost, security, sit, network, Internet, ethernet, lan, LAN, tcp, programming, software, hardware, kernel, system, business, solution, reseni, dedicated, dedikovany, connection, pripojeni, administration, administrace, industrial, industry, specialist, professional, expert, poradenstvi, consultation, technologie, technology, pocitac, computer, domain, domena, levny, cheap, mail, website, homepage, provider, www, registrace, registration, itbs, sun, sgi, ibm, AIX, instalace, setup, servis, spolehlivy, spolehlive, statistics, statistika, statistiky, netlog, topology, topologie, sprava. Industrial technologies & Business solutions
Alexa Rank
1,000,001
Member Pro - software pro fitness, hotely, studia a kluby ... vaše sportovní centrum,restaurace,sportcentrum,nabídka řízení a správy,aqua park,software pro sportovní centra,hotely,docházkový systém,přístupový systém,řízení osvětlení,řízení solárií,statistiky,receptury,klubový software,sportovní software,nové fitness,wellness,budujeme fitness,hotelový software,ubytovací software,sw,software pro golfové kluby,webové rezervace,rezervační software,IT správa sportovních center,správa sportovního centra,špičkový software se spoustou referencí,reference po celé ČR,fitness kluby,fitness club,club,klub,luxart software,Member Pro,member,pro,luxart sro,luxart,luxart-it,sportovní,sport software,posilovna,squash,fitness software,fitness,fitnes,fittnes,fittness,klub,klubové členství,členství,software pro fitness,luxart,software pro kluby,sportovní kluby,docházkové systémy,webové rezervace,databáze klientů. Member Pro - informační systém pro vedení a správu sportovních zařízení, studií a klubů, založených nejen na klubovém členství.
Alexa Rank
1,000,001
Fotbálkové statistiky
Alexa Rank
1,000,001
Přihlášení | Statistiky 2.0
Alexa Rank
1,000,001
Fakta o porodu – Fakta, čísla, statistiky a významné studie světových organizací o předporodní, porodní a poporodní péči
Alexa Rank
1,000,001
Vítejte na stránkách statistiky kultury České republiky -
Alexa Rank
1,000,001
ÚZIS ČR | Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR. ÚZIS ČR plní úkoly Národního zdravotnického informačního systému, provádí sběr a zpracování zdravotnických informací a vedení národních zdravotních registrů.
Alexa Rank
1,000,001
GolfParada.cz - Golf je Turnaj. Žebříčky a statistiky amatérského golfu v ČR
Alexa Rank
1,000,001
Centrum výuky ACREA - podporujeme Váš profesní růst. Centrum výuky ACREA CR se zaměřuje na kurzy statistiky, data miningu, ovládání softwaru IBM SPSS (Statistics a Modeler) a marketingových analýz.
Alexa Rank
1,000,001
Profesionální email a SMS marketing | Sendio. Kompletní nástroj pro online marketing. Email a SMS marketing, pop-up okna, sběrné webové formuláře, drag & drop editor, statistiky.
Alexa Rank
1,000,001
Nbasket.cz - česko-slovenské stránky o NBA a světovém basketbalu - neoficiální. Nbasket.cz - česko-slovenské stránky o NBA a světovém basketbalu, to je svět informací o tipování NBA a světovém basketu. Tipujte u nás zápasy NBA, sledujte podrobné statistiky všeho druhu, tipování a sázení na NBA bude pro Vás mnohem pohodlnější a zábavnější.
Alexa Rank
1,000,001
TOPlist - audit návštěvnosti webových stránek. on-line počítadlo a statistiky přístupu na stránky
Alexa Rank
1,000,001
NHLportal.cz - česko-slovenské stránky o hokejové NHL. NHLportal.cz - česko-slovenské stránky o hokejové NHL, to je svět informací o tipování NHL. Tipujte u nás zápasy NHL, sledujte podrobné statistiky všeho druhu, tipování a sázení na NHL bude pro Vás mnohem pohodlnější a zábavnější.
Alexa Rank
1,000,001
MAPAKRIMINALITY.CZ. Statistiky trestných činů na území ČR
Alexa Rank
1,000,001
TS-N.NET Ranksystem
Alexa Rank
1,000,001
DOGTREKKING.cz. Dogtrekking - závody, přihlášky, dogtrekaři, statistiky
Alexa Rank
1,000,001
Profesionalni reseni pro Vas salon a studio. Profesionalni reseni pro Vas salon. Evidence zakazniku v programu, Trzby, objednavky, statistiky objednavek, galerie, foto klienta
Alexa Rank
1,000,001
Xpay.CZ: Platební systém pro Vás. Xpay.CZ - Platební systém právě pro Vás, který umí mnohem víc než jen platby - PRSMS, CCBill, eBanka, Moneybookers, Paypal, Paypay, Bankovní převod, Poštovní poukázka, Sazka, XpayCash, odesílání SMS, analýzy, statistiky, business řešení, mobilní marketing
Alexa Rank
1,000,001
Online aplikace pro podporu podnikání | CannyApp.cz. CannyApp umožňuje efektivně vést agendu práce, následně ji snadno fakturovat a připravit si reporty nebo statistiky pro další obchodní aktivity.
Alexa Rank
1,000,001
Nestíhačka.cz - Online nástroj pro efektivní podnikání. Online aplikace pro podnikatele a malé firmy. Mějte v podnikání přehled a lepší efektivitu. Úkolování, spolupráce s ostatními a podrobné statistiky.
Alexa Rank
1,000,001
Sportovní amatérské ligy po celé ČR • HuráLiga. Portál určený pro amatérské sportovce a organizátory turnajů. Můžeš si vytvořit různé sportovní profily, sbírat statistiky, hledat nové soupeře a účastnit se soutěží.
Alexa Rank
1,000,001
Kadečkovi.cz | Tvorba webů, programy v Excelu, copywriting. Od designu po obsah webu Webová stránka by měla být originální, zajímavá na pohled. Měla by také nabídnout hodnotný obsah, který návštěvníka obohatí a přijme ho k akci. Nejlépe k nákupu. Jde nám přece primárně o jeho peníze, že? Co si budeme nalhávat? Dost obecných slov. Co s tím máte dělat? Oslovit nás! Co nabízíme? Vytvoříme web od grafiky, přes kód až po textový obsah. Cílem vždy je: Upoutat pozornost (grafikou, texty) Zabavit, aby návštěvník neutekl Přimět nakoupit A jak toho docílíme? Zajímavým, poutavým textem. Textem, který nikde na internetu nenajdete. Zcela originálním. On to totiž Google nemá rád, když text někde okopírujete... Řízení firmy přes internet Díky celosvětovému propojení drátem (i bezdrátem) nastala doba internetová. Co vám brání řídit firmu přes internet? Možná tak zastaralé názory. Stačí jediná on-line aplikace dostupná přes webový prohlížeč a máte výrobu, sklad i obchod ihned po ruce. Vidíte, v jakém stavu je zakázka, kdo na ni dělal či dělá a kolik času na ní strávil. Můžete tak lépe naplánovat výrobu. A jak to funguje v praxi? Napište nám, rádi se předvedeme! Evidence skladu v Excelu, vyhodnocování statistik Co by to bylo za firmu, kdyby nechtěla vědět, co se prodává, kdo to koupil a kdo za to nezaplatil? Potřebujete zpřehlednit statistiky? S Excelem to fakt umíme. Přímo excelentně! Tak dobře, že nabízíme celý program vyrobený v Excelu. Umí evidovat příjmy na sklad, výpůjčky a návraty ze skladu a výdej zboží. Navíc to vše zobrazí v přehledné tabulce za určité časové období. Kdo si půjčil jaké nářadí? Kdo si vyfasoval materiál na spotřebu? A kdo zlámal nejvíc vrtáků? Nějaký vrták! Zapomeňte na dodatečně nainstalované programy ve firemním PC. Vždyť stačí Office! Napište si naší Excelenci o pomoc se statistikami či správou skladu. A napište raději hned! Tvorba a generování faktur Nebaví vás ručně vypisovat a evidovat faktury? Nechte počítač, ať dělá práci za Vás. Ideálně pokud máte pravidelný seznam periodicky se opakujících faktur. Stáhněte si šablonu s možností načítání obchodních partnerů a generovaných položek. Program uloží fakturu a její číslo, takže se nespletete v tvorbě číselné řady. Více v samostatném článku.
Alexa Rank
1,000,001
MegaPlay.cz. Vítáme Vás na stránkách oblíbeného, herního private serveru ze hry Shakes & Fidget. Na našich stránkách můžete přehledně sledovat statistiky hráčů, sledovat novinky, dozvídat se více o hře, nebo se pyšnit vítěznou pozicí v naší síni hrdinů.
Alexa Rank
1,000,001
JmKFS.CZ - Jihomoravský krajský fotbalový svaz. JmKFS - soutěže, tabulky, výsledky, fotbal, pohár, statistiky, turnaje, mládež
Alexa Rank
1,000,001
Úvodní stránka | Petr Čech. Bio Statistiky E-shop Škola Aukce
Alexa Rank
1,000,001
EuroFotbal - fotbal online, evropský fotbal a fotbalové zprávy. Fotbal je doma na EuroFotbal.cz - jsme specialisté na evropský fotbal. Zprávy, výsledky a fotbalové statistiky. Fotbal v Evropě vám přináší EuroFotbal.
Alexa Rank
1,000,001
42
ER.cz - přesměrování a nová doména zdarma pro Váš web. Nejkvalitnější přesměrování pro Váš web, které můžete získat zdarma! Kromě samotného přesměrování 3. řádu (dvoupísmené domény er.cz), vám nabízíme také e-mailový alias, statistiky, velké možnosti nastavení, rozsáhlou nápovědu, soutěže a další věci, které Vám zdarma nikdo jiný nenabídne!
Alexa Rank
1,000,001
Fotbal na dosah ruky | FotbalPortal.cz. Fotbal na dosah ruky, fotbal online, live výsledky a statistiky. Premier League, Primera Division, Bundesliga, Serie A, Synot liga a další.
Alexa Rank
1,000,001
TÝMWEB | Webové stránky pro sportovní týmy. TÝMWEB, webové stránky pro sportovní týmy. Hokej, fotbal, forbal, basketbal a další sporty. Články, stránky, zápasy, statistiky, soupiska, kalendář akcí ad.
Alexa Rank
1,000,001
Hokejové karty Zlín - Hlavní strana. Velké množství informací ze sbírky zlínských hokejových karet - přehledná galerie, podrobné statistiky. Poptávka po chybějících zlínských kartičkách.
Alexa Rank
1,000,001
Výsledky Rallye: Mistrovství světa. Online výsledky Rally - informace, bodování, průběh závodů, grafy a statistiky. Mistrovství světa v rally, Mezinárodního mistrovství České republiky v rally a Mistrovství České republiky ve sprintrally. Vše na jedno místě zcela zdarma a bez registrace.
Alexa Rank
1,000,001
Fotbal iDNES.cz – Nejobshlej fotbalov zpravodajstv. Fotbalov zpravodajstv a on-line reporte, podrobn zprvy z fotbalov ligy a mistrovstv, rozhovory, statistiky
Alexa Rank
1,000,001
Homepage - Atletika. Webové stránky Českého atletického svazu, jediný atletický zpravodajský portál v České atletice, kde naleznete novinky o atletických akcích a českých atletech, výsledky, statistiky, rekordy i informace z atletického hnutí.
Alexa Rank
1,000,001
Franců - Školení a konzultace - Word, Excel, PowerPoint, šablony, ECDL, prezentace, tabulky. Školení a konzultace softwaru, především programů MS Office, školení a příprava na testy ECDL. Tvorba šablon Word a Excel i s makry v jazyce Visual Basic VBA. Dále tvorba webových prezentací (webových stránek), optimalizace webových stránek a registrace ve vyhledávačích. Zpracování statistiky v MS Excelu pro různé práce (mediány, modusy, histogramy,...).
Alexa Rank
1,000,001
Sportovní klub Bruntál. Stránky basketbalového oddílu SK Bruntál. Krátké informace o dění v oddíle, přehled výsledků, hráčských údajů, články k zápasům, fotogalerie, videa, statistiky, grafy, rozhovory. Celoroční nábor mladých nadějí.
Alexa Rank
1,000,001
CSFOTBAL - český a československý fotbal (nejen) v číslech | CSFOTBAL. Historie československého a českého fotbalu v číslech - statistiky nejvyšší ligové soutěže, nižších soutěží, reprezentace, domácího poháru, evropských pohárů.
Alexa Rank
1,000,001
Test rychlosti připojení k Internetu - měření rychlosti internetu. Test rychlosti připojení k internetu s přehledy testujících návstěvníků. Statistické sumarizace jednotlivých poskytovatelů připojení a dlouhodobé statistiky.
Alexa Rank
1,000,001
Hokej - Online zprvy z Extraligy, reprezentace a NHL | iDNES.cz. iv reporte z hokejovch zpas, aktuln vsledky, rozhovory, analzy a statistiky.
Alexa Rank
1,000,001
MMA. Live výsledky, livescore a unikátní vizualizace zápasů pro fotbal, hokej, tenis, basketbal a dalších více než 20 sportů. Aktuální výsledky, všechny odehrané zápasy, program a rozpis zápasů, tabulky, statistiky a tracker na uživatelsky příjemné stránce.
Alexa Rank
1,000,001
Novinky ze světa pneumatik - Pneunews. Nejnovější zprávy ze světa pneumatik. Novinky v dezénech a technologiích, informace o změnách na trhu, statistiky prodejnosti a další.
Alexa Rank
1,000,001
FC Pálava Mikulov | Oficiální stránky klubu. Oficiální stránky klubu FC Pálava Mikulov. Najdete zde veškeré informace o mikulovském fotbalu, výsledky, statistiky, hráče, novinky!
Alexa Rank
1,000,001
Český byznys ve faktech a číslech | Statisticky.cz. Český byznys ve faktech a číslech pro média.
Alexa Rank
1,000,001
Ministerstvo financí ČR - Spořicí státní dluhopisy. Spořicí státní dluhopisy patří mezi nejbezpečnější způsoby spoření. Dluhopisy ČR mají garanci splacení dlužné částky. Vládní dluhopisy jsou určeny pro drobné investory, jejichž cílem je dlouhodobé a bezpečné spoření prostřednictvím investičních nástrojů.
Alexa Rank
1,000,001
DrillChange - create and share your drills and practise plans. DrillChange - vytvářejte cvičení a tréninkové plány
Alexa Rank
1,000,001
Fireshow JBC. Professional LIGHT, UV & FIRE show performance
Alexa Rank
1,000,001
ČEDAR spol. s r.o. - Velkoobchod s ovocem a zeleninou. Firma byla založena v roce 1991. Naší prioritou je nákup od tuzemských dodavatelů, kvalita zboží a spokojenost obchodních partnerů. Těšíme se na Vás!
Alexa Rank
1,000,001
PHComp Kyjov | Počítače, Servis, Renovace, Internet. PHComp nabízí své služby v oblasti výpočetní techniky, servisu, sítí a připojení k internetu. Pro naše zákazníky z Kyjova a okolí.
Alexa Rank
1,000,001
Hlavní stránka - Minecraft MystiQ. Hlavní stránka Minecraft serveru MystiQ s přehledem novinek a důležitých informací, které hráči potřebují vědět.
Alexa Rank
1,000,001
Náš anděl | projekt, který přináší andělské energie do našich životů – harmonizační aktivity s Ivanou Verner Hrochovou
Alexa Rank
1,000,001
Filmové novinky, trailery a recenze | MovieZone.cz. Moviezone přináší filmové novinky, recenze filmů, trailery, teasery a další informace ze světa filmů a seriálů.
Alexa Rank
1,000,001
Literární soutěž Vidoucí | Vidoucí: literární povídková soutěž žánru fantastiky pořádaná od roku 2002
Alexa Rank
1,000,001
Má URL - zkracujeme URL. Zkrátíme Vaši URL! Zkracovač webových adres!
Alexa Rank
1,000,001
Zebricek.cz
Alexa Rank
1,000,001
GlanceMedia s.r.o.
Alexa Rank
1,000,001
Studio Reaktor
Alexa Rank
1,000,001
World Of Tanks Portal
Alexa Rank
1,000,001
Ateisté ČR |. Občanské sdružení ateistů. Ateismus je pochopení, že neexistuje žádný věrohodný vědecký ani faktický důkaz existence boha, bohů nebo jiných nadpřirozených jevů
Alexa Rank
1,000,001
DStats.net - Download/Hit Counter, Web Tracker. Free Download/hit counter, Webpage counter, Redirection and URL shortening service with online statistics. Tracks downloads, hits and visitors of your webpages or shared files (video, audio, mp3, executables). Pocitadlo stazeni, webove pocitadlo, pocitadlo pristupu na Vase stranky, presmerovavaci a URL zkracujici sluzba. Sleduje stazeni, pristupy a navstevniky Vasich stranek nebo souboru (video, audio, mp3, spustitelne), zcela zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
Matematika online - Naučíme Vás počítat. Matematika online - doučování matematiky prostřednictvím Skype a interaktivní tabule
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - 404 Error Page. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - 403 Error Page. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - 403 Error Page. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
Nepozornost zabíjí - Emotivní kampaň ukazuje rizika mobilů za volantem.. Používání mobilního telefonu během jízdy je viníkem mnoha dopravních nehod. Kampaň #nepozornostzabíjí upozorňuje na to, že mobil za volantem může mít fatální následky.
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - 403 Error Page. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
:: Cavaliers Gaming Clan :: Well, is it only a game! -
Alexa Rank
1,000,001
Správa stránek | Webdesign, Produktová fotografie, Redakční systémy. Maximální servis pro Vaše stránky: profesionální správa stránek,web-design, produktová fotografie, digitalizace tištěných publikací, SEO, SERP aj.
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - Moderní hosting. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
Kdo má svátek 2. října 2018. Olívie a Oliver slaví svátek 2. října. Podívejte se, co o Olívie a Oliver říkají Richard Genzer a Michal Suchánek, přečtěte si význam jména Olívie a Oliver a jeho charakteristiku, četnost a další zajímavosti o jméně Olívie a Oliver
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - 403 Error Page. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
Písmeno T. Attendu je software pro hladký a bezstarostný event management. Tvořte online pozvánky, vstupenky, registrační formuláře a visačky, které Váš event posunou dál.
Alexa Rank
1,000,001
Statistická analýza dat - Data mining - Prediktivní modelování - Credit Scoring - Fraud detection - SPC. StatSoft CR s.r.o. Zajištění tvorby softwaru, statistické analýzy dat, řízení jakosti a data miningu. Nabídka analýzy přes internet, školení a konzultací.
Alexa Rank
1,000,001
Cool Půjčka - průvodce bezpečnou půjčkou. CoolPůjčka.cz je váš průvodce v oblasti půjček a osobních financí. Přínášíme aktuální průzkumy, užitečné rady a návody.
Alexa Rank
1,000,001
SEVIO - Asterisk Call Center Software. Představujeme Vám programové řešení pro kontaktní centrum (call centrum) s obchodním názvem SEVIO, které je vhodné pro malé, střední i velké firmy. Jeho přednostmi jsou spolehlivost a funkcionalita vycházející z reálných potřeb uživatelů. Je nasazeno v bankovním sektoru, ve společnostech poskytujících technickou podporu zákazníkům, v přímém prodeji produktů, ale i v běžném kancelářském provozu.
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - 403 Error Page. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - 403 Error Page. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
Presentlist hlídá narozeniny a výročí a nabízí tipy na dárky.. Presentlist je mobilní aplikace, která za vás hlídá narozeniny, svátky a výročí vašich přátel. K tomu nabízí zajímavé tipy na dárky pro každý váš kontakt v telefonu. Aplikace Presentlist je zcela zdarma a bez reklam. Vyzkoušejte mobilní aplikaci Presentlist.
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - 403 Error Page. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - Moderní hosting. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
Úvodní strana - Hasičský záchranný sbor České republiky. Hasičský záchranný sbor České republiky (HZS ČR) chrání životy, zdraví obyvatel a majetek před požáry a poskytuje pomoc při mimořádných událostech (živelních pohromách, průmyslových haváriích nebo teroristických útocích). V rámci integrovaného záchranného systému (IZS) koordinuje pomoc při mimořádných událostech, záchranných a likvidačních pracech. Spolupracuje s ostatními složkami IZS i se správními úřady a jinými státními orgány, orgány samosprávy, právnickými a fyzickými osobami, neziskovými organizacemi a sdruženími občanů. Má ve své působnosti i ochranu obyvatelstva. Tvoří jej generální ředitelství HZS ČR, které je organizační součástí Ministerstva vnitra, 14 hasičských záchranných sborů krajů, Střední odborná škola požární ochrany a Vyšší odborná škola požární ochrany ve Frýdku-Místku a Záchranný útvar HZS ČR v Hlučíně. Součástí Generálního ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR jsou také vzdělávací, technická a účelová zařízení: Odborná učiliště požární ochrany (ve Frýdku-Místku, Brně, Chomutově a Borovanech), Institut ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč, Technický ústav požární ochrany Praha, Opravárenský závod Olomouc a Základna logistiky Olomouc.
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - 403 Error Page. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - 403 Error Page. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - 403 Error Page. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - 403 Error Page. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001
QTCloud. Moderní nadstavba vyvolávacího systému, která zefektivní Vaší práci a Vašim klientům zpříjemní odbavení.
Alexa Rank
1,000,001
PIPNI s.r.o. - 404 Error Page. Webhostingy různých druhů včetně té pro domény druhé úrovně zdarma.
Alexa Rank
1,000,001