BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Staveb

Top 250 Websites on STAVEB

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Apr 1 2021.
Here are the best websites we found: dunamenti.cz • jl5.cz • promika.cz • geodetickeprace.com • ampeng.cz • sok.cz • projektovani-staveb-ostrava.cz • rizner.cz • seidl.cz

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Protipožární zabezpečení staveb. Protipožární ochrana staveb a protipožární zabezpečení staveb.
Alexa Rank
1,000,001
JL5 spol. s r.o., www.jl5.cz, realizace a dozorování staveb. JL5 spol. s r.o., www.jl5.cz, realizace a dozorování staveb.
Alexa Rank
1,000,001
Projektování dopravních staveb :: Hlavní titulek. Hlavní činností společnosti je projektová a inženýrská činnost v oboru dopravních staveb. Firma je specializována na řešení dopravně inženýrské problematiky ve všech stupních přípravy staveb.Řešíme:dopravně inženýrské pr
Alexa Rank
1,000,001
Geodetické Práce, Vytyčení a Zaměření Staveb a Pozemků. Geodetické práce v katastru a stavebnictví za slušné ceny, doprava a poradenství v geodézii ZDARMA, geometrické plány, vytyčování a zaměření staveb a hranic pozemků
Alexa Rank
1,000,001
Ampeng s.r.o. - Požární bezpečnost staveb. Ampeng s.r.o. - Požární bezpečnost staveb
Alexa Rank
1,000,001
S.O.K. stavební, s.r.o. - Váš dodavatel staveb. Stavební společnost založená v roce 1991 v Třebíči. Zaměřuje se na výstavbu kompletních zemědělských staveb, průmyslových hal, prefabrikaci stavebních prvků a výrobu ocelových konstrukcí včetně montáže.
Alexa Rank
1,000,001
KUŘIDÉM PROJEKT s.r.o. | projektování staveb a inženýrská činnost | Ostrava - Markvartovice. KUŘIDÉM PROJEKT s.r.o. - projektování staveb, rodiných domů, bytových domů a provozoven všecho druhu. Inženýrská činnost, architekt.
Alexa Rank
1,000,001
Inženýrská činnost, dozorování a projektování staveb, autorizovaný inspektor - RIZNER, s.r.o.. Inženýrská činnost a dozorování staveb spočívá v zastupování stavebníka před správními úřady, dotčenými orgány, majiteli dopravní a technické infrastruktury a zhotoviteli stavby od záměru stavby až po její kolaudaci.
Alexa Rank
1,000,001
Protipožární ochrana staveb - J. Seidl & spol., s.r.o.. - Protipožární ochrana staveb
Alexa Rank
1,000,001
Vysoušení po havárii vody a zaplavení, vysoušení staveb | Akime. Potřebujete odstranit vlhkost po havárii vody, zaplavení či zatečení nebo vysušit stavbu před dokončením? Odborně vysušíme Vaše prostory - zavolejte AKIME
Alexa Rank
1,000,001
Stavební prvky a doplňky, materiálové stavebnice hrubých staveb rodinných domů pro svépomocné stavebníky – STAVOMODUL s.r.o.. STAVOMODUL s.r.o. - Stavební prvky a doplňky, materiálové stavebnice hrubých staveb rodinných domů pro svépomocné stavebníky – Stavomodul s.r.o.
Alexa Rank
1,000,001
PRAGOPROJEKT a.s. - projekce a realizace silničních staveb. Firma PRAGOPROJEKT a.s. se zabývá projekcí a realizací dopravních a inženýrských staveb. V portfoliu našich služeb můžete nalézt výstavbu silnic, dálnic, mostů či tunelů a nejen to - naše firma se také podílí na tvorbě vyhlášek, norem a předpisů.
Alexa Rank
1,000,001
Generální dodávky staveb | Stavební společnost Chrudim s.r.o.. Stavební firma Chrudim - provádíme generální dodávky staveb s více než 20-ti letou tradicí převážně v Pardubickém kraji. Realizujeme Vaše myšlenky.
Alexa Rank
1,000,001
DK1 :: Nízkoenergetické rodinné domy, projekce,prodej stavebnin, realizace staveb. DK1 - projekce a realizace staveb - nízkoenergetické rodinné domy
Alexa Rank
1,000,001
IZOLACE A PROJEKTY STAVEB, Libochovice
Alexa Rank
1,000,001
Esox - Generální dodavatel staveb
Alexa Rank
1,000,001
ÚVOD - Stavební rozpočty, příprava a realizace staveb
Alexa Rank
1,000,001
Stavební rozpočty a kalkulace staveb | Josef Kulda
Alexa Rank
1,000,001
MOGIS s.r.o. - Hydroizolace střech, spodních staveb, závěsné fasády
Alexa Rank
1,000,001
AQOL – projekce • inženýring • realizace vodohospodářských staveb
Alexa Rank
1,000,001
Rozpočtování staveb
Alexa Rank
1,000,001
ASPIRA Construction a.s. - generální dodavatel staveb
Alexa Rank
1,000,001
Zemní práce, Demolice, Provádění staveb - Pardubice | DELF CZ LŽIČAŘ s.r.o.
Alexa Rank
1,000,001
LS Systém CZ, s.r.o. | Specializovaný dodavatel materiálů pro izolace plochých střech a spodních staveb
Alexa Rank
1,000,001
Projekty staveb Blatná - Miloslav Vít. Provedeme projektovou dokumentaci pro rodinné domy, studny, ČOV. Projektové dokumentace komunikací.
Alexa Rank
1,000,001
Dumit Plus s.r.o. - Výstavba zděných a suchých staveb, sádrokartony, minerální podledy. zděné stavby, suché stavby, sádrokartony, minerální podhledy, velkoobchod, specializovaný maloobchod
Alexa Rank
1,000,001
PUR PĚNA VÁVRA – stříkaná izolace staveb
Alexa Rank
1,000,001
Remmers | Inovativní produktové systémy pro ochranu dřeva, staveb a podlah. Systemlösungen für Bauwerksabdichtung, Mauerwerkssanierung, Fassadenschutz & Instandsetzung, Baudenkmalpflege, Fliesenverlegung, Bodenbeschichtung, Holzfarben, Holzlasuren, Holzlacke & Beizen, industrielle Holzbeschichtung, Holzschutz.
Alexa Rank
1,000,001
Trusting | Zajišťujeme kompletní dodávky stavebních prací včetně staveb na klíč a to především občanských a administrativních budov, rodinných domů, bytů, inženýrských sítí a projekčních prací. Dále nabízíme kompletní výstavbu a rekonstrukce objektů malých vodních elektráren, zemní práce, dlouhodobý servis objektů (opravy a údržba). Důležitou část tvoří projektování a realizace zahrad, jezírek na klíč a veřejné zeleně. Nedílnou součástí je velkoobchod i maloobchod s kamenem. I solitérního typu.
Alexa Rank
1,000,001
Projektování dopravních staveb - Macán Projekce DS. Naše společnost se zabává projektováním kompletních řešení dopravní a technické infrastruktury, polních a lesních cest, průtahy měst a obcí a projektováním nezpevněnách ploch.
Alexa Rank
1,000,001
MOPED, s.r.o.. MOPED se zabývá oblastí hydroizolací a sanací staveb, protipožární ochraně staveb a zesilování konstrukcí kompozitními materiály, působíme v ČR a EU.
Alexa Rank
1,000,001
EUROPROJEKT - Stavba, projektování, rekonstrukce, revitalizace. EUROprojekt build and technology s.r.o. je autorizovaná stavební a projekční společnost pocházející z Ostravy. Zabýváme se projektováním staveb, revitalizací panelových budov a stavbou střech.
Alexa Rank
1,000,001
KVS stavební, s.r.o.. Společnost KVS stavební, s.r.o. působí na českém stavebním trhu od roku 2009. Společnost byla založena odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti pozemních a inženýrských staveb.
Alexa Rank
1,000,001
Statik Ing. Zdeněk Kovařík. Statika staveb - statické výpočty a posouzení konstrukcí a domů (Praha, Středočeský a Plzeňský kraj). Statické posudky betonových, ocelových, dřevěných konstrukcí; zakládání staveb; konzultace, posudky, dokumentace rekonstrukcí a přestaveb; konzultace před zahájením stavby, projekční přípravě a při realizaci stavby; technické dokumentace a stavební průzkum.
Alexa Rank
1,000,001
3+1 architekti. 3+1 architekti provádí projekty interiérů, staveb a rekonstrukcí. Projekty nabízíme v rozsahu od architektonické studie přes projekt pro územní rozhodnutí, projekt pro stavební povolení a prováděcí projekt, až po autorský a technický dozor
Alexa Rank
1,000,001
Home. Společnost HAMROZI s.r.o. zajišťuje projekce a poradenství, provádění staveb, instalace úsporných technologií a Zpracování dat a rozúčtování energií. Více informací najdete na www.hamrozi.cz
Alexa Rank
1,000,001
Vyškovský - Architekt - Zlín: Projekty, Stavby. Vypracování projektů staveb v oblasti pozemních staveb.
Alexa Rank
1,000,001
Architektonický ateliér 2H. Komplexní realizace staveb, včetně specializovaných profesí, zpracování projektové dokumentace a autorského dozoru. Urbanistické práce souborů staveb.
Alexa Rank
1,000,001
WOLF SYSTEM - zemědělské stavby, průmyslové a komerční objekty, nádrže, dřevostavby. WOLF SYSTEM jsme členem významného nadnárodního stavebního koncernu s dlouholetou působnosti na evropském trhu se základnou v Rakousku. Zabýváme se realizací skladových a halových objektů, staveb pro zemědělce, průmyslových a komerčních objektů, železobetonových nádrží a dřevostaveb.
Alexa Rank
1,000,001
Úvodní stránka | STAVO-PLAST. STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s. se již od roku 1991 zaměřuje na regenerace a energetické úspory občanských staveb, panelových i zděných bytových domů a...
Alexa Rank
1,000,001
Stavebniny Náchod - Danton. Stavebniny Danton, stavebniny Náchod založeny roku 1992. Od svého založení se zabýváme výrobou betonových dílců, prodejem stavebního materiálu. Dále se zabýváme návrhy a realizací drobných staveb. Specializujeme se na odvodnění, terénní úpravy a pokládku zámkové dlažby. V této oblasti máme dlouholetou praxi.
Alexa Rank
1,000,001
Úspěšné projekty. Callida, s.r.o. - oceňování, řízení a monitoring staveb.
Alexa Rank
1,000,001
H.A.N.S. stavby, a.s.. Vyrábíme, dopravujeme a kompletujeme prefabrikované železobetonové konstrukce po celé České republice pro generální dodavatele i koncové uživatele. Od roku 1990 patříme k významným společnostem na trhu s tímto segmentem stavební výroby a v rámci komplexní služby dodávky a montáže jsme často klíčovým hýbatelem konstrukcí Vašich staveb.
Alexa Rank
1,000,001
www.mostniprojekce.cz - mosty, lávky, opěrné zdi. Nabízíme projekční práce v oblasti dopravních staveb. Zajištujeme inženýrskou činnost od záměru po realizaci stavby. Naší doménou jsou mosty, lávky pro pěší, opěrné zdi, ale i jiné konstrukce.
Alexa Rank
1,000,001
Stavmedia.cz. Nezávislý informační portál pro stavebnictví - trendy, materiály, ekonomika staveb.
Alexa Rank
1,000,001
Developerské projekty - DOLP stavební společnost s.r.o. - www.dolp.cz. Firma provádí kompletní dodávky staveb a většinu stavební prací provádí vlastními pracovníky. Dodávky zařízení budov ( práce elektro, ZTI, ÚT apod.) zadává osvědčeným a zkušeným subdodavatelům, za které nese plnou zodpovědnost vč. záruky za dílo. Naše společnost v plném rozsahu zajišťuje realizaci podnikatelských záměrů investorů tj. od zajištění vhodného pozemku,studii díla,územního rozhodnutí,projektu pro stavební povolení, stavební povolení, až po vlastní realizaci díla.
Alexa Rank
1,000,001
Home - Vinařství Obelisk ve Valticích. Vinařství Obelisk na okraji Valtic doplňuje mozaiku staveb Lednicko-valtického areálu a nabízí krásný výhled na panorama Pálavy a Mikulova.
Alexa Rank
1,000,001
Vítejte - Taxus - dřevo v krajině a zahradě, dětská hřiště. Firma Taxus již od roku 1993 působí v oblasti výroby a montáže dřevěných staveb a doplňků v exteriérech i interiérech.
Alexa Rank
1,000,001
Anitas - projekční ateliér. Projektování občanských, bytových a průmyslových staveb, inženýrské práce, stavební dozor, stavby na klíč, velkoformátové kopírování a tisk.
Alexa Rank
1,000,001
VHS Projekt | Jsme projekční a konzultační společnost. Nabízíme vyhotovení projektové dokumentace vodohospodářské stavby (všechny stupně projektové dokumentace) a inženýrských staveb.
Alexa Rank
1,000,001
FREE ARCHITECTS - Architekti Praha a Brno. Jsme architektonický ateliér a projekční kancelář. Nabízíme návrhy a projekty staveb včetně interiérů s možností realizace na klíč. Pracujeme v oblasti developerských projektů, individuální výstavby i designu obchodních prostor.
Alexa Rank
1,000,001
JEŽ spol. s r.o.. Stavební společnost Jež spol. s r.o. vznikla v roce 1993. V současnosti se zaměřuje především na výstavbu objektů pozemních staveb a jejich částí formou dodávky na klíč a na komplexní rekonstrukce budov a areálů.
Alexa Rank
1,000,001
ITOS - stavby s.r.o. - Stavební firma Plzeň. Stavební firma s více než 20 letou zkušeností v oblasti realizace pozemních staveb. Realizujeme rodinné domy na klíč, zateplené fasády, rekonstrukce a poskytujeme stavební a fasádní práce.
Alexa Rank
1,000,001
ImaLogistik | Komplexní řešení stavby. Neustále se rozrůstající developerská firma, která se zaměřuje na výstavbu všech staveb, od bytových domů, skladových a výrobních hal až po nákupní centra.
Alexa Rank
1,000,001
MORAVIA model - prodej modelové železnice. Moravia model - Váš partner pro modelovou železnici.. Nabízíme modelovou železnici renomovaných značek ROCO, PIKO, BRAWA, TILLIG, KUEHN, MTB, stavebnice domečků AUHAGEN, FALLER, laserem řezaných stavebnic typicky českých drážních staveb od firmy IGRA MODEL, krajinných doplňků HEKI, NOCH, POLÁK a mnoho dalšího. V naší…
Alexa Rank
1,000,001
MPs - Mostní a pozemní stavby s.r.o.. Stavební společnost se zaměřením - výroba, dílenská a staveništní montáž ocelových konstrukcí a provádění pozemních a silničních staveb, včetně silničních a železničních mostů, jejich oprav, rekonstrukcí a sanací.
Alexa Rank
1,000,001
Petr Arpáš, s.r.o.. Naší prioritou je komplexní stavební činnost, demolice staveb a úklidové práce. Dále se specializujeme v oblasti strojírenství, a to vibrování svařenců ke snížení pnutí (vibrační žíhání) defektoskopie a zámečnictví.
Alexa Rank
1,000,001
ISTAR spol. s r.o. Ústí nad Labem - Stavební firma. Komplexní dodávky staveb včetně dodávek technologií v sektoru občanské, průmyslové a bytové výstavby, opravy a rekonstrukce objektů.
Alexa Rank
1,000,001
Tančírna v Račím údolí. Jedna z nejkrásnějších staveb na Rychlebech. Tančírna v Račím údolí patří k vyhlášeným výletním a kulturním místům v okolí Javorníku i širokého okolí.
Alexa Rank
1,000,001
Kamenivo Zlín - Kamenivo Zlín. Kamenivo pro celý Zlín. Nabízíme nejširší nabídku kameniva ve Zlíně a Zlínském kraji pro všechny typy staveb. Veškeré kamenivo pro Zlín je certifikováno.
Alexa Rank
1,000,001
RC EUROPE. Specialisté na development a správu komerčních staveb. Specializujeme se na development, správu a poradenství v oblasti komerčních, administrativních a bytových nemovitostí. Dlouhodobě se zaměřujeme především na development obchodních parků, maloobchodních center a potravinářských řetězců. Krom toho našim klientům pomáháme se stavbou a rekonstrukcí kancelářských budov.
Alexa Rank
1,000,001
Geologický průzkum, hydrogeologický průzkum, inženýrskogeologický průzkum a ekologie. Provádíme geologický a hydrogeologický průzkum pro všechny typy staveb, hydrogeologické posudky pro studny, zasakování odpadních i dešťových vod, průzkum znečištění a kopmlexní hodnocení ekologických zátěží.
Alexa Rank
1,000,001
Offroadman - Český výrobce Hardtopů. Offroadman.cz Výrobce hardtopů a nástaveb pro terénní pickupy.
Alexa Rank
1,000,001
PP 53, a.s.. Stavebn spolenost PP 53, a.s. je generlnm dodavatelem staveb a monolitickch konstrukc.
Alexa Rank
1,000,001
Artheon. Náš tým získal zkušenosti během mnohaleté spolupráce se stavebními specialisty různých oborů, a to jak v oblasti projektové přípravy, tak během řízení a realizace pozemních staveb.
Alexa Rank
1,000,001
Vodohospodářský atelier, s.r.o.. Vodohospodářský atelier, s.r.o. disponuje kolektivem pracovníků s mnohaletými zkušenostmi v oboru vodohospodářských a inženýrských staveb.
Alexa Rank
1,000,001
Projekty rodinných domů - individuální a typové projekty - PROZI projekt. Dodáváme projekty domů a staveb s osobním přístupem ke každému zákazníkovi. V naší nabídce najdete nejen typové projekty rodinných domů ale také individuální projekty.
Alexa Rank
1,000,001
EXCON - Určujeme trendy v realizaci ocelových konstrukcí. Určujeme trendy v komplexní realizaci ocelových konstrukcí už přes 25 let. Návrh, výroba a montáž ocelových hal, mostů, stadionů a jiných staveb na míru.
Alexa Rank
1,000,001
Úvod - I.Kamenické stavební a obchodní firmy s.r.o.. Zabýváme se realizací různých typů staveb - od bytových přes občanské, průmyslové a zemědělské až po dopravní a vodohospodářské.
Alexa Rank
1,000,001
Dřevostavby Brno | Proplot.cz. Dřevostavby Brno | Proplot.cz Kompletní nabídka dřevostaveb v Brně a okolí, Kvalitní zpracování staveb ze dřeva za výhodné ceny.
Alexa Rank
1,000,001
Projekty rodinných domů | Stavby Praha. Projektové služby, projekty typových domů pro výstavbu zděných či montovaných staveb, realizace výstavby domů, rekonstrukce, vyřizování dotací pro novostavby a rekonstrukce a mnoho dalších technických služeb.
Alexa Rank
1,000,001
IB MONT s.r.o.
Alexa Rank
1,000,001
Stavreko s.r.o. – Stavební firma
Alexa Rank
1,000,001
Alexa Rank
1,000,001
KovalProjekt - Projektant Hlučín, projekční kancelář Hlučín - projektová dokumentace rodinných domů, bytových domu a nová zelená úsporám - Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Moravskoslezský kraj. Projektant Hlučín, projekční kancelář Hlučín - projektová dokumentace rodinných domů, bytových domu a nová zelená úsporám - Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Moravskoslezský kraj.
Alexa Rank
1,000,001
Homepage | Tension systems
Alexa Rank
1,000,001
Muzeum v přírodě Zubrnice. Jeden z nejmladších muzeí v přírodě v čechách, jeho základem je stará historická vesnice v klínu kopců českého středohoří.
Alexa Rank
1,000,001
Izolace střech PVC – Jan Šmid. Provádíme v Brně a Brno venkově hydroizolace plochých střech, teras,balkonů z měkčeného PVC. To nejlepší pro nízké spády
Alexa Rank
1,000,001