BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Talenty

Top 250 Websites on TALENTY

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Apr 1 2021.
Here are the best websites we found: krakow2016.com • centrumtworczosci.pl • andande.pl • melodiestastia.sk • akademiacharaktery.pl • tworczywarsztat.pl • silnestranky.cz • numerolog.net • namakanej.cz

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
ŚDM Panama 2019. Wydarzenia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie dawno się skończyły. Wszyscy bardzo dobrze wiemy jednak, że ŚDM to nie tylko wydarzenie, ale konkretna działalność wielu ludzi, która wciąż trwa. Tym właśnie są owoce ŚDM. Owoce, którymi trzeba się dzielić. Dlatego zapraszamy Was do współtworzenia strony krakow2016.com!   Zaraź działaniem… Swoim świadectwem! Napisz czym dla Ciebie były ŚDM, jaki jest Twój sposób na zejście z kanapy. Podziel się tym, co zyskałeś dzięki ŚDM. Może ktoś, kto przeczyta Twoje słowa zyska motywację do działania w swoim środowisku? Nie ma lepszej zachęty, niż świadectwo drugiej osoby! Zapraszaj na wydarzenia! Chcesz, by o Twoim projekcie albo wydarzeniu dowiedziało się wiele osób? Napisz o nim, zaproś do uczestnictwa. Spotkanie w gronie kilku osób, nabożeństwo a może wielki koncert – dziel się działaniem! Być może dla kogoś uczestnictwo w tych wydarzeniach stanie się początkiem wielkiej zmiany. Pokazuj swoje talenty! Nagrałeś film, zrobiłeś zdjęcie na ŚDM lub późniejszych wydarzeniach, organizowanych przez Twoją wspólnotę? Podziel się z innymi – motywuj innych radością widoczną na opublikowanych materiałach! Możliwości jest wiele. Wystarczy przesłać materiały poprzez formularz na stronie. Niech wszyscy dowiedzą się o niesamowitych owocach, jakie przyniosło ŚDM w całej Polsce! Nie czekaj i już dziś podziel się nimi z innymi! Redakcja
Alexa Rank
288,661
Aktualności - Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka. Istotą działalności Centrum jest kształtowanie kreatywnych osobowości poprzez działania w różnych dziedzinach sztuki. Nasze motto, słowa Janusza Korczaka „Dzieci – książęta uczuć, poeci i myśliciele”, oznacza wiarę w potencjał twórczy dziecka, jego talenty jawne i ukryte. Zadaniem opiekuna artystycznego jest pomoc w ich rozpoznaniu i rozwijaniu. WCTD skupia wokół siebie wybitnych pedagogów i artystów z wiedzą, doświadczeniem i wyczuciem pedagogicznym. Nowatorstwo metod wychowawczych i dydaktycznych sprawia, że Centrum jest unikatowe w skali kraju.
Alexa Rank
1,000,001
Zajęcia dla dzieci - Kursy – Obozy – Półkolonie – Andande. Andande w Lublinie organizuje zajęcia dla dzieci, kursy, obozy i półkolonie, to miejsce gdzie dzieci uczą się przez zabawę oraz rozwijają swoje talenty.
Alexa Rank
1,000,001
Melódie šťastia - charitatívny projekt pre rozvoj talentov detí.Melódie šťastia. Charitatívny koncert Melódie šťastia oslavuje desať rokov. Za ten čas dal šancu rozvíjať mnohé talenty detí z detských domovov z východného Slovenska.
Alexa Rank
1,000,001
Szkolenia Charaktery - PLATFORMA E-LEARNINGOWA. Akademia Charaktery to internetowe kursy on-line dla tych, którzy codziennie zdają egzamin z życia. Nasze kursy pozwolą zdobyć praktyczne umiejętności psychologiczne, a także rozwijać i realizować talenty. Gdziekolwiek się znajdziesz, w każdym momencie możesz skorzystać z wiedzy i umiejętności wybitnych specjalistów – wystarczy dostęp do Internetu.
Alexa Rank
1,000,001
Twórczy warsztat Mariselli - kursy szycia, biżuterii i oaza handmade. Miejsce, w którym nauczysz się jak szyć, tworzyć biżuterię oraz rozwijać talenty w dziedzinie handmade
Alexa Rank
1,000,001
Domů | Talentwork. Poznejte a rozvíjejte své talenty a uplatněte je ve spolupráci s ostatními (na blízko i na dálku). Sestavte pracovní tým, kde bude každý dělat to, co mu jde nejlépe.
Alexa Rank
1,000,001
Strona główna - Małgorzata Brzoza - Numerolog. Małgorzata Brzoza - Numerolog. Portret Numerologiczny opisuje mapę życia na podstawie Daty Urodzenia a Imiona i Nazwiska określają zasoby, talenty i zdolności, kierunki rozwoju. Człowiek jest fascynującą istotą.
Alexa Rank
1,000,001
NAMAKANEJ.cz | internetový obchod se sportovní výživou. Prodáváme kvalitní sportovní výživu. Podporujeme mladé talenty. Výhradně zastupujeme českého výrobce sportovní vyživy StrongNutritions. A to všechno děláme naplno!
Alexa Rank
1,000,001
MagdalenaSeroka.pl – Coaching Mocnych Stron i Talentów
Alexa Rank
1,000,001
Životní svoboda a finanční nezávislost - Michal Rückel
Alexa Rank
1,000,001
Prywatne Przedszkole Prozdrowotne CZARY MARY w Łodzi
Alexa Rank
1,000,001
Mám talent - literární portál. Projekt Mám Talent dává šanci všem, kteří rádi píší. Dejte o sobě vědět, staňte se spisovatelem a vydejte vlastní knihu! Teď je ta pravá chvíle.
Alexa Rank
1,000,001
Skróty Meczów i Bramki Online Meczyki - Bramki i Skrót Meczu Online. Skróty meczów ze wszystkich najważniejszych lig piłkarskich na świecie. Meczyki online bramki Polaków strzelone za granicą, skróty Ligi Mistrzów, pucharu Europy, śmieszne sportowe filmiki, ustawki pseudo kibiców. Top 10 najlepszych skrótów spotkań piłkarskich.
Alexa Rank
1,000,001