BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Teknolojisi

Top 250 Websites on TEKNOLOJISI

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Sep 1 2021.
Here are the best websites we found: perculus.com • keremtrn.wordpress.com • schmalz.com.tr • otomobilteknoloji.blogspot.com • waterproofaritma.com • hayatinteknolojisi.blogspot.com • zeiss.com.tr • alfafrekans.com • bastimplant.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Perculus | Sanal Sınıf ve e-Toplantı Platformu. Sanal Sınıf ve e-Toplantı Platformu
Alexa Rank
32,038
Etkin işlemler için vakum teknolojisi - Schmalz Türkiye
Alexa Rank
424,651
Otomobil Teknolojisi. Motor parçaları görevleri, motor arızası, sensör arızası,arıza hata kodları, şanzıman arızası, debriyaj, fren, direksiyon, oto elektrik
Alexa Rank
483,555
Waterproof Arıtma Teknolojisi – İçme Suyu Arıtma Sistemleri
Alexa Rank
1,000,001
Hayatın Teknolojisi
Alexa Rank
1,000,001
ZEISS Türkiye optik ve optoelektronik teknolojisi. ZEISS; endüstri, araştırma, tıp, gözlük camları, kemara objektifleri, dürbünler ve planetaryumlar için çözümler üreten, dünya çapında lider bir teknoloji kuruluşudur.
Alexa Rank
268,711
Alfa Frekans - Banu Gökçül - Beyin Frekans Teknolojisi NLP/BFT
Alexa Rank
423,610
Bast implant Teknolojisi , Veteriner implant Malzemeleri
Alexa Rank
450,546
Fasttr – Fabrika Aygıtları Sistem Teknolojisi
Alexa Rank
1,000,001
Zetaş Zemin Teknolojisi A.Ş.
Alexa Rank
1,000,001
Alexa Rank
76,831
Bitcoin Haberleri - Kripto Para ve Blockchain - Bitcoin Sistemi. Bitcoin haberleri ve analizleri, anlık kripto para verileri ve Blockchain teknolojisi hakkında en güncel içerikler Bitcoin Sistemi ile sizlerle.
Alexa Rank
109,738
Kombi, Klima, Isı Pompası, Şofben, Isıtma ve Soğutma Sistemleri | BAYMAK. Baymak kombi, klima, ısıtma, soğutma, su ısıtıcıları, su teknolojisi ve yenilenebilir enerji kategorilerinde üretim, ihracat ve ithalat yapmaktadır. | BAYMAK
Alexa Rank
136,339
Ana sayfa. Bilgi ve İletişim Teknolojisi Ekipmanlarının Toptan Ticareti alanında faaliyet gösteren Türkiye'nin en dijital şirketi.
Alexa Rank
483,961
NVIDIA. NVIDIA, görsel hesaplama, grafik kartlarıvisual computing, graphics cards, , GPU, bulut oyun, pc oyun, mobil oyun, tegra, GeForce, tesla, quadro
Alexa Rank
95,563
n11Mağazam e ticaret yazılımı, e-ticaret sitesi - ETicaret Paketleri. Sadece 599 liraya n11 pazaryeri entegrasyonlu e-ticaret siteniz olsun. n11 Güvencesi ve T-Soft teknolojisi ile eticarete başlayın
Alexa Rank
172,080
İthaki Ajans - Web Site Tasarımı. Profesyonel web site tasarım ve uygulama hizmetleri. İleri web teknolojisi ve özel tasarımlarımızla firmanıza, ürünlerinize değer katıyoruz. Farklı web site tasarımı çalışmalarımızla sitenizi akılda kalıcı medyaya dönüştürüyoruz.
Alexa Rank
175,402
Makine Eğitimi | Makine teknolojisi-Makine eğitim ve dersleri. Makine Eğitimi. Makine teknolojisi, otomotiv teknolojisi ders notları slayt sunu video ve dokumanlar. Makine bölümü dersleri.
Alexa Rank
232,367
Dijital Teknoloji – Yazılım ve Teknoloji Ürünlerinin Tanıtımı. DijitalTeknoloji.Net - Teknoloji dünyasındaki otomobil, son çıkan teknolojik ürünler, bilgisayar, cep telefonu, Tablet ve uygulamalardan haberler sunar.
Alexa Rank
127,329
PTM4019 - DPF Partikül Temizleme Makinesi. PTM4019 - DPF Partikül Temizleme Makinesi
Alexa Rank
453,233
Yurtbay Seramik | Doğadan Sanata. Doğayı şekillendiriyoruz… Yurtbay Seramik yeryüzünün bu ilk sanatını bugünün zevki, teknolojisi ve estetiğiyle birleştirerek tüm dünyaya sunuyor.
Alexa Rank
321,902
Bitcoin, Blockchain Ve Kripto Para Haber Sitesi | bfmedia.io. bfmedia, yeni çağın önemli keşiflerinden biri olan Blockchain teknolojisi ve üzerinde geliştirilen kripto para sektörü ile ilgili güncel haberler ve kapsamlı bilgileri okurlarımızla buluşturan bir medya platformudur.
Alexa Rank
374,206
Alfa Romeo Türkiye. Alfa Romeo dünyasına hoşgeldiniz. Üstün Alfa Romeo teknolojisi ve şık tasarımıyla üretilen otomobil modellerine ve araç fiyat listesine sayfamızdan ulaşın.
Alexa Rank
419,231
Kokulab | Kişiye Özel Parfüm Tasarımı. Kokulab ile yapay zeka teknolojisi kullanılarak ister size özel biri için hediye olarak, ister kendiniz için kişiye özel parfüm hazırlattırabilirsiniz
Alexa Rank
419,729
Bildim.tk / Habildi.com | Donanım - Mobil Teknoloji Pratik bilgli Haber sitesi. Oyun telefon tablet bilgisayar gibi Yazılım donanım mobil eğitim pratik bilgi teknolojisi inceleme yaparak size sunar Donanım - Mobil Teknoloji Pratik bilgli Haber sitesi
Alexa Rank
451,898
GGEZ Group - Dijital Geleceğin Ajansı. GGEZ Group, özel yazılımlar, video teknolojisi ve oyun hizmetlerini en profesyonel haliyle sizinle tanıştırıyor! GGEZ Group, Türkiye''nin Dijital Dönüşüm noktasında geleceğin AJANSI''nı kuruyor!
Alexa Rank
451,781
Ana Sayfa - Magnet Hastanesi. Hasta odaklı hizmet anlayışımız, kalite politikamız, ileri tıp teknolojisi ile donatılan ünitelerimiz, konforlu hasta odalarımızla sağlıkta güvenin adresiyiz.
Alexa Rank
452,630
Audio Elektronik A.Ş.| Görüntülü Diafon, Akıllı Ev Sistemleri - İçinizi Rahatlatan Teknoloji. Audio Görüntülü Diafonları ve Akıllı Ev Sistemleri 40 yıldır güven veren teknolojisi ve %100 yerli üretim ile müşterilerinin hizmetindedir.
Alexa Rank
473,316
Extranet. xDSL erişim teknolojisi ve fiber optik kablo altyapısıyla ses, data ve katma değerli hizmeti bireysel ve kurumsal anlamda sunan internet servis sağlayıcısıyız.
Alexa Rank
477,226
İnstagram Reklamları Türkiye. instagram reklamları ile şimdi internetteki müşterilerinize ulaşın. Sadece web siteniz ziyaret edildiğinde ve kullanıcılar sizi aradığında ödeme yapın. Günlük bütçenizi ve aylık harcamanızı sürekli kontrol altında tutun. Makine öğrenmesi teknolojisi ile hesabınız çalıştıkça daha performansı yüksek sonuçlar elde edin.
Alexa Rank
479,616
Mardin Uydu Anten Servisleri 1milyonmekan.com. Mardin Uydu Servisi Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti Uydu için, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendiği işe uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği üst düzeye çıkarmıştır. Hassas ve modern Uydu servisi teknolojisi, bakımı-arıza-montajı süreci üzerindeki…
Alexa Rank
481,632
Teknoloji ve Günlük Yaşam Sohbetleri - netyorum.com. Bilgi Teknolojisi Sektöründeki gelişmelerden, kitaplara, sinemalarda gösterimde olan filmlerden, müzik sohbetlerine, internet''ten günlük yaşama, dostluk ve sevgiden, fıkralara kadar geniş yelpazede yazılar
Alexa Rank
482,888
Şeffaf, Ekonomik, Kolay - REKLAM.com.tr. Reklam vermek isteyenlere Techpanel teknolojisi ile internet reklam paketi sunar. Şeffaf komisyon oranı ile çalışır. Sosyal Medya, SEO, Tasarım gibi ihtiyaçlarınızı da reklam hedef kitleniz için tek noktadan yönetir.
Alexa Rank
484,678
Tesisat Dergisi. 1993 yılında yayın hayatına başlayan Tesisat dergisi; iklimlendirme sektörüne yönelik olarak ısıtma, soğutma, klima, havalandırma-HVAC, Yapı teknolojisi, pompalama sistemleri, bina yönetim sistemleri, otomasyon başlıklarında; çeviri, teknik yazı, makale, haber, ürün tanıtımı ve söyleşilere, konutlardaki ve sanayi tesislerindeki kullanımlarda çeşitli yakıtların güncel maliyet karşılaştırma tablolarına yer veren bir içerikle aylık yayımlanmaktadır.
Alexa Rank
486,837
DENIMIDEA - [email protected] | DENIM DESIGN, DENIM WASH, CONCEPTS, VISION. DENIMIDEA ; denim tasarımda yeni bir perspektif oluşturmak için büyük bir hevesle yaratıldı. DENIMIDEA ; denim tasarım, kot tasarım, kuru işlem, yenilikçilik, yaratıcılık, kalite, tekstil teknolojisi, lazer teknolojisi, geri dönüşüm, tasarımlar, kavramlar ve moda tutkusunu arttırmayı amaçlıyor. DENIMIDEA bir JEANSTANBLUE misyonudur.
Alexa Rank
1,000,001
Müze Asist - Sesli Sanal Müze Rehberi - Müzeasist.com. Müzeasist, sesli rehber, sanal müze gezi uygulaması, dijital müze, müze tanıtımı, sergi rehberi ihtiyaçlarına IBeacon (BLE) teknolojisi ile karşılar.
Alexa Rank
1,000,001
Faruk Çubukçu. Faruk Çubukçu, Türkiye’de “bilgisayar eğitimi” alanında otuz yılı aşkın deneyime sahip bilgi teknolojisi uzmanıdır.
Alexa Rank
1,000,001
RainbowOzon - RainOzon. RainOzon, üstün Alman teknolojisi ekipmanların bir araya getirilmesi ve Amerikan Rexair Rainbow firmasının Türkiye Distribütörü Rainbow Türkiye garanti ve güvencesi ile sağlık için satışa sunulmuştur.
Alexa Rank
1,000,001
Q-ARTZ® - Isınmanın en şık yolu. Q-artz geleneksel radyatör kavramında devrim yaratırken üstün teknolojisi ile yaşam alanlarını en sağlıklı şekilde ısıtır ve özgün kristal tasarımı ile mimari alanlarda tasarımın ikonik bir parçası olarak yer alır.
Alexa Rank
1,000,001
Anasayfa | hemendetay.com - Online Kontr Ykleme, Online TL Ykleme. hemendetay.com Turkcell Vodafone ve Avea operatrlerinin kontrlerini konuma kredilerini ykleyebileceiniz, toptan veya perakende olarak hizmet veren, yksek yazlm teknolojisi altyaps ile, salam ve gvenli bir kontr ykleme sistemidir.
Alexa Rank
1,000,001
Türkiye'de İlk! Native Alanlarda Gerçek Zamanlı Satın Alma | TE Medya. Gerçek Zamanlı Satın Alma Teknolojisi ile Gelirlerinizi Maksimum Seviyelere Yükseltin! Native, Video, Display, Uygulama içi ve Google AMP modelleri.
Alexa Rank
1,000,001
TeknoMode - Yarının teknolojisinden haberiniz olsun.... Teknomode ile yarının teknolojisinden haberiniz olsun. Geçmişin birikimleri bugünün teknolojisi, bugün elde ettiklerimiz ise yarının gelişimi.
Alexa Rank
1,000,001
Anasayfa | hemenkontor.com - Online Kontr Ykleme, Online TL Ykleme. Hemenkontor.com, Turkcell Vodafone ve Avea operatrlerinin kontrlerini , konusma kredilerini ykleyebileceginiz, toptan veya perakende olarak hizmet veren, yksek yazilim teknolojisi altyapisi ile, saglam ve gvenli bir kontr ykleme sistemidir.
Alexa Rank
1,000,001
Clipkit. Online video dağıtımı ve pazarlaması alanlarında sahip olduğumuz uzmanlıkla büyük video sahipleri ve yayıncılar kadar, video yapımcıları ve web editörlerinin ihtiyaçlarını da biliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çok sayıda online video kampanyaları ve yılların verdiği deneyimle reklam verenlerin en iyi içeriğe ulaşmaya çalıştığını çok iyi anlıyoruz. clipkit olarak kendi geliştirdiğimiz syndication teknolojisi sayesinde online video reklamcılığı ve video içerik dağıtımı alanlarının geleceğine entegre bir yaklaşımla katkıda bulunuyoruz.
Alexa Rank
1,000,001
. Tridi Medya fiziksel mekanların dijital ikizlerini oluşturur. 3 boyutlu, 360°, sanal tur ve sanal gerçeklik (VR) çekimlerini Matterport teknolojisi ile gerçekleştirir. Pazarlama ve mühendisliğin kesiştiği bir çok mecrada danışmanlık hizmeti verir.
Alexa Rank
1,000,001
CadCamCae Dünyası Dergisi | Sektörel Haberler, Dergi Yayınları. CadCamCae Dünyası Dergisi, Ürün Geliştirme, PLM Teknolojisi ve 3D Printer Sistemleri  Sektörü  Dergisidir. 2005 yılından beri üç ayda bir yayınlanmaktadır.
Alexa Rank
1,000,001
mavi gebze. Php, MySQL ve Json teknolojisi ile yapılandırılmış alanında lider haber yazılımı.
Alexa Rank
1,000,001
3D Gezinti - Matterport Türkiye. 110 $'dan başlayan fiyatlarla gerçek 3D teknolojisi, Matterport ile sanal gerçekliği keşfedin.
Alexa Rank
1,000,001
Yalçın Ambalaj Karton Plastik Stryropor İmalat. Ambalaj sektöründe kazandığı tecrübesi ile Karton koli kutu oluklu ambalaj üstün teknik donanım teknolojisi karton kutu sağlam altyapısı Ofset ambalaj her geçen gün genişleyen Stryropor müşteri yelpazesi dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını amaç edinmiştir.
Alexa Rank
1,000,001
Haberler. Php, MySQL ve Json teknolojisi ile yapılandırılmış alanında lider haber yazılımı.
Alexa Rank
1,000,001
Anasayfa | faikcell.net - Online Kontr Ykleme, Online TL Ykleme. faikcell.net Turkcell Vodafone ve Avea operatrlerinin kontrlerini konuma kredilerini ykleyebileceiniz, toptan veya perakende olarak hizmet veren, yksek yazlm teknolojisi altyaps ile, salam ve gvenli bir kontr ykleme sistemidir.
Alexa Rank
1,000,001
Kabin | Karmod Polyester Modüler Kabin teknolojileri. Karmod Kabin Son sistem üretim teknolojisi ile polyester Modüler kabin üretiminde Türkiyenin ve Dünya lider firmasıdır. Her ebatda portaif kabinler ve tuvalet kabinlerin üretimin satışını yapıyoruz
Alexa Rank
1,000,001
Anasayfa | PMS. 1993 yılında, ülkemizde çok fazla yaygın olmayan Plastik Rotasyon (Rotomolding/ Rotational Molding) tekniğini kullanarak faaliyetlerine başlamış ve sonrasında şişirme teknolojisi ile alüminyum ve beton yüzer iskele yapılarını bünyesine katmıştır. 26 yıllık imalat tecrübesi ve 60+ ülkeye ihracat
Alexa Rank
1,000,001
Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği | Tüm Ağaç İşleme Makinecileri Derneği. Gelişen dünya teknolojisi ile bakım ve arıza operasyonlarının uzaktan yapılması artık mümkün ve kolay hale gelmiştir. Bunların en başında ise arıza ve duraklama sürelerinin kritik öneme sahip olduğu ağaç işleme makineleri gelmektedir. TAMDER üyesi HANGAARLAB tarafından geliştirilen VSight Remote, makine üretimi yapan firmaların satış sonrasında müşterilerine sağladığı bakım, onarım ve teknik servis hizmetlerinin uzaktan yapılabilmesini sağlayan bir yazılım platformudur. Söz konusu VSight Remote sayesinde, firmalar makinelerde çıkan bir arıza veya bakım durumundaki müşterilerine mobil telefon, tablet veya akıllı gözlük vasıtasıyla uzaktan bağlanarak ortak çalışmaya başlayabiliyor ve akıllı gözlük kamera görüntüsü üzerinde çizimler ve işaretlemeler yaparak müşterinin doğru müdahaleyi yapmasına yardımcı olabiliyorlar. VSight Remote'un sahip olduğu anlık çeviri ve her dilde sesli komut özelliği sayesinde uzman ve kullanıcının ayrı dilleri kullanıyor olsalar dahi dil bilgisine gerek olmadan tüm bu işlemler rahatlıkla gerçekleştirebilmelerine olanak tanıyor. VSight Remote kullanan üretici firmalar, bu hizmet sayesinde uzmanlarının seyahat masraflarını kısarak giderlerini düşürür, vakitten tasarruf eder ve birçok yere çok daha kısa sürede hizmet verebilir. Servisine entegre ettiği bu yenilikçi teknoloji sayesine de rakipleri karşısında her zaman bir adım önde olur.
Alexa Rank
1,000,001
Doruk Soğutma Sistemleri - Konteyner, Soğutucu Üniteler. Soğuk muhafaza şartlarına uygun ileri teknolojisi ile müşterilerinin mekan koşullarına uygun proje ve sistemleri geliştirmektedir.
Alexa Rank
1,000,001
TTMD. TTMD
Alexa Rank
337,906
Alexa Rank
374,611
Göktürk Ordusu
Alexa Rank
428,958
Acıselsan Acipayam Seluloz Sanayi
Alexa Rank
450,134
WOOpodcast | Digital Entelektüel Podcast
Alexa Rank
488,445
Ana Sayfa - Teknopalas RFID & IOT
Alexa Rank
1,000,001
abstractModule :: Online Bildiri Özeti Toplama, Değerlendirme ve Takip Sistemi - Bildiri Merkezi. abstractModule, kongre ve toplantı organizasyonlarında sunulmak üzere hazırlanan bildiri özetlerinin gönderim, takip ve değerlendirme işlemlerinin online olarak yapıldığı bir uygulamadır.
Alexa Rank
1,000,001
Sosyal Galaksi. galaksinin en kaliteli içerik platformu
Alexa Rank
1,000,001
Weakendpremier.ru
Alexa Rank
1,000,001
Simple Solution Leke ve Koku Gidericiler – Her türlü organik lekeyi ortadan kaldırır…
Alexa Rank
1,000,001
Tütün Eksperleri Derneği - İzmir. Tütün Eksperlerinin ortak mesleki, kültürel, sosyal ve iktisadi hak ve menfaatlerini korumak mesleki gelişmeyi ve aralarındaki yardımlaşmayı sağlamak ve Tütün Eksperleri mesleğini memlekete azami derecede faydalı kılmak ve Türk Tütüncülüğünün gelişmesine ve rağbetinin artmasına çalışmak amacı ile kurulmuştur.
Alexa Rank
1,000,001
Evsel ve Ticari Su Arıtma Cihazları ve Sistemleri | AO Smith
Alexa Rank
1,000,001
Gıda 2000 Dergisi. Gıda 2000 Dergisi'nin 192. sayısı çıktı...
Alexa Rank
331,288
Sesçilik Üzerine Türkiyede ki Tek Platform. Genel olarak ses sistemleri,akustik,tonlama,teknoloji ve bilgisi üzerine kurulu sosyal paylaşım platformudur.
Alexa Rank
382,698
Bilgi Seyahati -. Gündem, doğa, teknoloji ve daha fazla konular hakkında bilgi sahibi olmaya ne dersin?
Alexa Rank
474,106
EkstremBilgi | Bilim, Sanat, Tarih ağırlıklı bilgi sitesi. Piramitler'den sonra Antik Mısır Mimarisi'nin en gizemli yapılarından bir diğeri de yeraltı tüneller ve galeriler sistemleridir. Fakat bu konu diğerine nazaran çok daha az bilinir. Çünkü Piramitler devasa boyutlarıyla gökyüzüne yükselirken labirentler yer altında kendilerini gizlemiş durumdadırlar.
Alexa Rank
476,595
Ögretim Teknolojileri & Materyal Tasarımı - Ana Sayfa. Öğretim Teknolojileri ve Materyal Tasarımı Dersi
Alexa Rank
481,749
DorukNet. Web Hosting, Alan Adı, Mail Çözümleri, DorukCloud, Online Backup ve Sunucu Çözümleri hizmetlerinde doğru tercih.
Alexa Rank
1,000,001