BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Tirana

Top 250 Websites on TIRANA

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Apr 1 2021.
Here are the best websites we found: gjirafa.com • tbu.edu.al • panorama.com.al • tiranafreetour.com • realestate.al • syri.net • tirana.al • tiranaairportcarrental.com • tiranaluxury.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Gjirafa.com - Kërko në gjuhën tënde
Alexa Rank
1,522
Tirana Business University. Tirana Business University
Alexa Rank
1,000,001
Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme. Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët
Alexa Rank
2,139
Tirana Free Tour. Tirana Free Tour offers daily walking tours in English.Join us on your next visit in Tirana . Free walking tour in Tirana,Albania by local guides.
Alexa Rank
1,000,001
Real Estate in Tirana. Office, villa, apartment for rent or sale Albania.. Real Estate Agency in Tirana ,Albania. Apartments, Lands, Villas , Office and other properties for long-term rent or for sale in Albania.
Alexa Rank
235,826
Syri | Lajmi i fundit. SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit.
Alexa Rank
2,676
Bashkia Tiranë. Faqja zyrtare e Bashkisë së Tiranës. Lajme, publikime, njotime, informacion për mundësi punësimi ose praktika në bashki, informacione mbi njësitë administrative, informacione mbi atraksionet e Tiranës.
Alexa Rank
418,533
Rent car at tirana airport Rinas Mob: +355 68 40 47 131 : +355 68 40 47 131. If you’re in search to rent car at Tirana airport, suiting all your needs, look no further than our selection of vehicles right here.
Alexa Rank
1,000,001
Tirana Luxury | Moda fashion per femra, meshkuj, femije, parfume, beauty dhe arredim shtepie. - Tirana Luxury. Moda fashion per femra, meshkuj, femije, Beauty dhe arredim shtepie. Trendet e luksit te markave dhe firmave qe gjenden ne Boutique dhe dyqanet e Tiranes. Koleksione me veshje, çanta, kepuce, aksesore, parfume dhe aroma e gjithashtu arredim shtepie ne stilin e modes se fundit.
Alexa Rank
1,000,001
TIRANA | ENHR 2017  European Network for Housing Research. ENHR2017
Alexa Rank
1,000,001
Tirana Albania Software Development Company - RT Software Group. RT Software Group is an innovative software development company focusing on the newest web and mobile cutting edge technologies.
Alexa Rank
1,000,001
Tirana International Airport
Alexa Rank
1,000,001
Tirana Chronicle
Alexa Rank
1,000,001
Tase Group | Tase Group, established in Tirana in 1996, is a major spare parts distributing company, representing worldwide manufacturers certified by ISO.. Tase Group, established in Tirana in 1996, is a major spare parts distributing company, representing worldwide manufacturers certified by ISO.
Alexa Rank
1,000,001
Outdoor Albania – Specialist travel agency, located in Tirana, Albania. Offering trips, tours and holidays that focus on culture, heritage and adventure.. Specialist travel agency, located in Tirana, Albania. Offering trips, tours and holidays that focus on culture, heritage and adventure.
Alexa Rank
1,000,001
WEB DESIGN • inWEB.AL Studio • Faqe Interneti • Web Designer • Web development & ndërtim për web faqe • Tirana, Albania. WEB DESIGN profesional: FAQE INTERNETI funksionale, estetike dhe ekonomike nga agjenci web design-i me web dizajner dhe web developer profesionistë, në Tiranë, Shqipëri. Krijojmë një prezencë dinjitoze online. Porositni web faqe për kompaninë tuaj. inWEB.AL Web Studio - Web Designer-i juaj.
Alexa Rank
1,000,001
fiesta de la tirana
Alexa Rank
1,000,001
Home - Memorial International School of Tirana
Alexa Rank
1,000,001
Our Man in Tirana
Alexa Rank
1,000,001
CLO Legal Solutions l Business Law Firm Tirana Albania I Attorneys & Counselors at Law. CLO Legal Solutions is a business law firm with extensive legal practice in Albania, encompassing all aspects of investment law. Contact: +355 67 60 00 020; [email protected]
Alexa Rank
1,000,001
INF 93 - Tirana Real Estate, Immobiliare, Buying Selling and Rent properties in Albania |
Alexa Rank
145,521
UNIVERSITETI I TIRANËS – UNIVERSITY OF TIRANA
Alexa Rank
309,213
Web Design Tirana - Professional Programming - Affordable Prices |
Alexa Rank
418,266
Visit Tirana,Tirana tourist guide, travel to Tirana, visit Albania
Alexa Rank
1,000,001
Kreu | Ujësjellës Kanalizime Tiranë | Bashkia Tiranë
Alexa Rank
1,000,001
ERTA XHANARI AESTHETICS IN DENTISTRY TIRANA ALBAINA – ERTA XHANARI AESTHETICS IN DENTISTRY TIRANA ALBAINA
Alexa Rank
1,000,001
FHF – Fakulteti i Historise dhe i Filologjisë – Universiteti i Tiranës
Alexa Rank
1,000,001
Albtrans | Udhëtime nga Tirana në Athens!. Udhëto i Sigurtë Drejt Greqisë me Albtrans! Albtrans ka një shtrirje të gjerë në Shqipëri dhe Europë duke numëruar qindra udhëtime, mijëra udhëtarë dhe...
Alexa Rank
1,000,001
Impianti Dentali Albania o Italia? Prezzi, Cliniche, Dentisti in Tirana e Durazzo. Trattamenti dentali in Albania a prezzi convenienti, presso le migliori centri medici. Implantologia, sbiancamento denti, viaggiare e sorridere.
Alexa Rank
1,000,001
KF TIRANA – FAQJA ZYRTARE
Alexa Rank
1,000,001
Rent Or Buy in Tirana – Best Real Estate in Albania
Alexa Rank
1,000,001
Leeto Digital Agency – Best Digital Agency in Tirana
Alexa Rank
1,000,001
AL-ALB Albania,Tirana
Alexa Rank
1,000,001
Qendra e Dobësimit EquiLybra. Qendra EquiLybra drejtohet nga nutricioniste Arlinda Garuci, e cila është diplomuar në Shkencë e Teknologji Ushqimore dhe gjithashtu ka studiuar Erboristeri dhe Alimentazione në Itali, Master në Shkencat E Të Ushqyerit Dhe Aplikim Dietik në Universitetin Sapienza, Romë. Pas disa eksperiencave pune në Itali, në Mars 2014, hap qendrën e dobësimit EQUILYBRA në Tiranë.
Alexa Rank
1,000,001
Shqiptarja.com - Media më e besueshme në Shqipëri. Shqiptarja.com është website më profesional dhe i pavarur me lajme nga Shqipëria dhe Ballkani. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Këtu do të gjeni investigimet e cështjeve të rëndësishme kombetare, politike, ekonomike, të bëra nga gazetarë më të mirë investigativ të medias shqiptare.
Alexa Rank
42,857
Go-Albania travel & tours. Albania Tourism. Albania Tourism. GO-ALBANIA offers a wide variety of tours in and around Korca built on our special knowledge of the region
Alexa Rank
418,292
Home
Alexa Rank
1,000,001
Choose Balkans - Tours in Albania & West Balkans, More to Explore.... Choose Balkans is a tour operator, located in Tirana, Albania. We offer tourism services in Albania & West Balkans. We are specialized in Culture, Hiking and Trekking tours, Outdoor activities, History and Archeology Tours, Day Trips, car rental, daily rental apartments, apartamente me qera ditore.
Alexa Rank
131,162
Home - Fashion Group Albania. Fashion Group Albania (FGA), kompania lider në sektorin e modës në tregun shqiptar me dyqanet e saj në TEG, QTU dhe Tiranë. Mango, Parfois, Springfield, Cortefiel, Geox, Women’secret, Carpisa, Okaidi dhe Prenatal.
Alexa Rank
258,238
Telefona celular me këste - celular.al. Telefona celular më cilësorë në Tiranë dhe gjithë Shqipërinë. Përfitoni nga ofertat e fundit për të bërë tuajin një Samsung Galaxy S10+ apo një Iphone XS.
Alexa Rank
307,931
Gazeta Panorama ONLINE | lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme. Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali mediatik me i vizituari ne territorin Shqiptar dhe me gjere kudo qe banojne dhe jetojne shqiptarët
Alexa Rank
418,560
Top Lines Linja e autobusëve Shqipëri Greqi. Top Lines Bileta autobusi nga Tirana, Shkodra, Durrësi, Laçi, Lezha, Fieri, Lushnja, Berati, Kuçova, Elbasani për në Athinë, Pire, Patra, Korinth, Egjio
Alexa Rank
1,000,001
Home - Kolegji Profesional i Tiranes. Kolegji Profesional i Tiranës ofron 12 programe studimi të larta profesonale, me kohë të plotë, të akredituara që zgjasin 2 vjet me 120 kredite. Profesionet që kanë përqindjen më të lartë të punësimit, janë ato që KPT ofron për studentët. Studentët diplomohen me titullin Teknik i larte në fushën përkatëse të studimit.
Alexa Rank
1,000,001
Bacheca Milano Incontri Escortforum Piacenza Incontri Extr Homes Valentina Nappi Video Pissing Videos Donne In Cerca Di Amanti Del Rosario Annunci Transessuali A Napoli. Pareja ricerca pareja girona annunci personali a parma film di guerra prima donna in cerca di vendetta donna cerca cileno cerco una donna per fare sesso incontri donne per sesso bacheka incontri pescara incontri vt, Video porno di prostitute come riconquistare il mio ex ragazzo escort ostuni incontri sesso treviso annunci di sesso a ragusa imigliori siti porno fotocamera escondids flsgra sesso moglie coppia cam tube, Coppia sex video etotici trovo gay uomo a caracas escort provincia salerno tirana prostitute bakecadonnacercauomo siti web porno film da scaricare gratis, Tabela marés troia cose piccanti da fare a letto chat per ragazzi single blind dating online capitolo 38 bekaka incontri come scaricare film da internet miglior sito film porno
Alexa Rank
1,000,001
Kreu - QSUNT. QSUNT. Qendra Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tiranë është institucioni shëndetësor më i madh në Shqipëri dhe si institucion shëndetësor akademik...
Alexa Rank
1,000,001
SCAN - Lajme ekonomike dhe financiare, Bursa, Tregjet, Dossier. SCAN, i vetmi për ekonominë në Shqipëri. Lajmet më të fundit nga vendi dhe rajoni, analiza të thelluara për zhvillimet kryesore. Livestream televizioni SCAN
Alexa Rank
238,751
VIP Sport – Gazeta sportive
Alexa Rank
274,536
Kosher Certification in India | kosher inspection Services India. Kosher Certification in India,We Inspection of Food for Kosher . Kosher Certification is a process by which food manufacturers ensure their food safe
Alexa Rank
1,000,001
Stop Injorancës! | E vërteta është e vetmja e shenjtë. E vërteta është e vetmja e shenjtë
Alexa Rank
1,000,001
Albania Investimenti – Fiduciaria e Trust – i vantaggi di investire, produrre e vendere nei balcani. i vantaggi di investire, produrre e vendere nei balcani
Alexa Rank
1,000,001
Entre nuestras calles | Blog de Alumnos de Redacción II de UAI. Blog de Alumnos de Redacción II de UAI
Alexa Rank
1,000,001
Diamo sha
Alexa Rank
1,000,001
PAÍS 2.0 CUARTA EDICIÓN: LA SOCIEDAD DEL CONOCIMIENTO EN VENEZUELA PRESENTE Y FUTURO – Próximo martes 19 y miércoles 20 de junio de 2018. Centro de Investigación de la Comunicación. Próximo martes 19 y miércoles 20 de junio de 2018. Centro de Investigación de la Comunicación
Alexa Rank
1,000,001
Albanian Center for Oriental Studies – Oriental Studies. Oriental Studies
Alexa Rank
1,000,001
Ateistët | Arsye, Natyrë, Kulturë. Artikuj, shkrime, bashkëfjalime rreth ateizmit, antiteizmit, arsyes, natyralizmit, objektivizmit dhe zbërthime e vërejtje rreth ndikimit të feve në shoqërinë shqiptare.
Alexa Rank
1,000,001
Nightlife City Guide. La guida di viaggi per animali notturni
Alexa Rank
1,000,001
ProMarketing. Ne ProMarketing filozofia jone e punes bazohet gjeresisht ne nje bashkepunim te ndersjellt, frytdhenes dhe me perspektiv.
Alexa Rank
1,000,001
www.njoftime.com. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kufi...classifieds for jobs, sale in albania
Alexa Rank
69,382
Telesport -. What will you Telesport
Alexa Rank
79,547
QTU - Qendra Tregtare Univers. E ndërtuar në vitin 2005, me një mesatare prej 7.1 milionë vizitorësh në vit, QTU është qendra tregtare më e dashur për shqiptarët dhe është e para e këtij lloji e hapur në vendin tonë.
Alexa Rank
319,470
AlbtvApp - Kanale TV Shqip FALAS | Shiko TV Shqip Live | Albanian TV | IPTV SHQIP | ANDROID IPTV SHQIP. AlbtvApp- Shiko Tv Shqip ju ofron mundesine te shikoni mbi 350 kanale Shqip dhe te huaja FALAS ne te gjitha pajisjet Android! Ndiqni kanalet kombetare, sport, ndeshje live, filma, kanale per femije, kanale per te rritur, kanale turke, kanale italiane, kanale greke.
Alexa Rank
418,136
Gosnishti Auditors Albania. Auditing Albania consulting tax company registration auditing partnership law
Alexa Rank
418,295
Gjirafa.com - Kërko në gjuhën tënde
Alexa Rank
418,289
AlbaChat | Chat me Kamer | AlbaChat Zvicer | AlbaChat Gjermani | Chat Shqip | Free WebCam Chat - albachat.it. AlbaChat, Chat me Kamer, albachat zvicer, AlbaChat Gjermani, Dardania Chat, Argetohu Chat, Chat Shqip, Shqiperia Chat, video chat, Kosova Chat, Diaspora Chat, Chat Shqip, Zemra Chat, Albanian Chat, Albanischer, Knaqu, Gostivari , Chati, Chat Shqiptar
Alexa Rank
1,000,001
Lajmerime.com| NJOFTIME | SHPALLJE | CELESI | SHQIPERI| KOSOV | MAQEDONI| FALAS |SHITJE SHTEPI,BLEJ APARTAMENTE.. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike ... Lajmerime.com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni .Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci... Lajmerime per gjithe boten.
Alexa Rank
1,000,001
Mit dem Didimobil unterwegs | Ein Reiseblog von Didi Wöhrmann. Privater Reiseblog von Roadtrips mit dem Didimobil, einem Bulli VW T3 Wohnmobil, quer durch Europa. | Private travel blog of roadtrips all over Europe with the Didimobile, a Volkswagen T25 campervan.
Alexa Rank
1,000,001
ManeTCI - ManeTCI. “ManeTCI është udhëheqëse e zhvillimit të pasurive të patundshme dhe industrisë së ndërtimit në Shqipëri dhe rajon, dhe ofron ndërtim dhe investim të projekteve zhvilluese.
Alexa Rank
1,000,001
WorldNewsConnect.net - Your Instant News Connection to World News in English.. WORLD NEWS in ENGLISH from CANADA, MEXICO, SOUTH AMERICA, UK, EUROPE, MIDDLE EAST, RUSSIA, JAPAN, KOREA, CHINA, INDIA, AFRICA, SOUTHEAST ASIA, AUSTRALIA... WorldNewsConnect.Com is your instant news connection to world news from international English language online news sources...One-click logo news links to the world''s English language news, newspapers, television news, international news.
Alexa Rank
1,000,001
Edgar Portraits. Edgar Jansen''s official homepage .:Edgar Portraits:.
Alexa Rank
1,000,001
Erion Isufi Entrepreneur Landmark Communication Landmark Technologies. An experienced entrepreneur in marketing, advertising and digital industry, Erion is also a family man and father of two. Erion Isufi- CEO - Founder-Landmark Communications - Landmark Technologies -Story-Elegance
Alexa Rank
1,000,001
Pocket Call Sheet. Pocket Call Sheet is the worlds first iPad native digital call sheet application.
Alexa Rank
1,000,001
InfoSoft Systems. InfoSoft Systems, specialized in system integration, provides technological consultation, implementation and support services to any business
Alexa Rank
1,000,001