BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Uzay

Top 250 Websites on UZAY

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Dec 1 2021.
Here are the best websites we found: donanimhaber.com • uzay.co • uzaymedya.com.tr • uzayoyunuoyna.blogspot.com • spacecampturkey.com • uzaykapani.com • uzay-kons.com • tusas.com • uzay.k12.tr

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Donanım Haber - Teknoloji Haberleri, Video İncelemeler. En son teknoloji haberleri, ürün incelemeleri, videolar burada. iPhone, Android, uzay haberleri özgün bir bakış açısıyla Donanım Haber'de!
Alexa Rank
6,397
Uzay Haberleri - Uzay ve Astronomi Bilgi Kaynağı. En güncel astronomi ve uzay haberleri, videolar, fotoğraflar ile gezegenler, yıldızlar ve uzayda görebileceğiniz diğer bütün cisimler hakkında bilgiler.
Alexa Rank
454,166
Uzay Medya ® Seslendirme Ajansı | Türkiye'nin Seslendirme Merkezi. Uzay Medya Seslendirme Ajansı, santral anons seslendirme, reklam seslendirme ve tanıtım filmi dublaj çalışmaları yapıyor.
Alexa Rank
430,199
uzay oyunları. uzay oyunları ve uzay savaş oyunları burada ücretsiz olarak sizlere sunulmaktadır, üstelik üye olmanıza gerek yok.
Alexa Rank
1,000,001
Çocuklar İçin Yaz ve Kış Kampları - Uzay Kampı Türkiye. 5-18 yaş grubundan çocuklar ve gençler için yaz ve kış kampı, İngilizce yaz kampı, sömestr programları, kış bilim kampları Uzay Kampı Türkiyede!
Alexa Rank
1,000,001
Uzay Kapanı – Hayat Buradan Akıyor. Hayat Buradan Akıyor
Alexa Rank
1,000,001
Anasayfa - UK Uzay Konstrüksiyon Sistemleri. Uzay çatı, çelik çatı, çelik yapı, kafes sistemi, prefabrike çelik kafes, prefabrike çelik çatı sitemleri...
Alexa Rank
1,000,001
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii. 1973 yılında kurulan TUSAŞ, ürettiği özgün ürünlerin yanı sıra çok uluslu şirketlerle işbirlikleri yürüten, havacılık ve uzay sanayisinde söz sahibi bir şirkettir.
Alexa Rank
91,354
UZAY KOLEJİ | Özel Okullar ADANA | 4443035. Özel Teknik Meslek Lisesi | Havacılık | Yenilenebilir Enerji | Biyomedikal | Elektrik-Elektronik | Gıda Teknolojileri | Sağlık Bakım Alanı
Alexa Rank
487,871
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii. 1973 yılında kurulan TUSAŞ, ürettiği özgün ürünlerin yanı sıra çok uluslu şirketlerle işbirlikleri yürüten, havacılık ve uzay sanayisinde söz sahibi bir şirkettir.
Alexa Rank
271,119
Haber Uzay | Uzay Haberleri | U.F.O. Uzayın ve evrenin sırları hakkında yazılar, uzay hakkında son gelişmeler ve deneyleri blog içinde bulabilirsiniz. Ayrıca tarihteki uzay gelişmeleri, önemli bilim insanlarının bilime katkıları ve UFO fenomeni hakkında en güncel fotoğraflar ve videolar. Tüm bunlarla beraber son uzay yazıları ve uzay haberleri.
Alexa Rank
478,647
Uzay ve Teknoloji Merkezi
Alexa Rank
454,167
Uzay Plastik | Space Cup
Alexa Rank
1,000,001
Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi - Savunma ve Havacılık Kümelenmesi. Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği SAHA İstanbul olarak kuruluş amacımız yerli ve milli firmalarımızı, savunma sanayii, sivil havacılık ve uzay sektörlerinde üretim yapmaya teşvik etmek üzere, bilgilendirme, projelerden haberdar etme, projeler etrafında kümeleme, ana yüklenicilerle birlikte çalışma ortamı sağlama, üniversite
Alexa Rank
1,000,001
Mustafa Sönmez | İnternet, teknoloji, bilim, uzay, dizi, film, kitaplar. Mustafa Sönmez Blog - Teknoloji, bilim, kitaplar, internet, uzay ve uzaylılar hakkında videolar daha fazlasını barındıran bir site...
Alexa Rank
1,000,001
Dr. Uzay YILDIRIM - Kadın Hastalıkları ve Doğum. Kadın Doğum Uzmanı Op.Dr.Uzay Yıldırım, Ankara'da muayenehanesinde, tüp bebek tedavisi, normal-riskli gebelik ve doğum takibi yapmaktadır.
Alexa Rank
1,000,001
Teknoloji haberleri, bilim, uzay, sinema içerikleri - TCybers.Net. Güncel teknoloji, yazılım, bilim, uzay, sinema içerik platformu
Alexa Rank
1,000,001
Taşıt Kantarı,Süt Baskülü,Hayvan Baskülü Üretimi - Uzay Baskül A.Ş.. Hayvan baskülü ve tır kantarı ürünlerimiz; Süt Baskülü,taşıt kantarı,kamyon kantarı,hayvan baskülü,kamyon kantarı,platform baskülleri,mezbaha kantarı,mermer ve vinç kantarları üreticisi Uzay Baskül Endüstriyel Tartım Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
Alexa Rank
1,000,001
Haber Shift - Haberler, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri, Son Dakika, Gazete Haber, Gündem, Ekonomi, Siyaset, Bilim, Sanat, Teknoloji, Döviz, Kur, Borsa, Dolar, Euro, Türk Lirası, Dünya, Türkiye, Uzay. Haberler, Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri, Son Dakika, Gazete Haber, Gündem, Ekonomi, Siyaset, Bilim, Sanat, Teknoloji, Döviz, Kur, Borsa, Dolar, Euro, Türk Lirası, Dünya, Türkiye, Uzay
Alexa Rank
1,000,001
Satılık, kiralık ev, daire, işyeri, arsa ilanları ile hizmetinizdeyiz. Sitemizi kullanarak en güncel emlak ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.. UZAY EMLAK - Zemlak - Bodrum satılık ev, Bodrum satılık villa, Bodrum satılık yazlık Satılık, kiralık ev, daire, işyeri, arsa ilanları ile hizmetinizdeyiz. Sitemizi kullanarak en güncel emlak ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.
Alexa Rank
1,000,001
OGame Türkiye Online Uzay Oyunu - Hızlı OGame. OGame - Yüzlerce oyuncunun telefon veya bilgisayardan oynayabildiği uzayda geçen hızlı ogame oyunudur. Türkiye''nin en kaliteli ogame pvp oyunu, şimdi başla.
Alexa Rank
364,036
SGame - High Speed Space Game / Yüksek Hızlı Uzay Oyunu. SGame The best Ogame Private server on the web compete against players around the world in this space strategy games high speed space games, Hızlı OGame Sunucusu
Alexa Rank
420,002
M.S.Ö. Hava ve Uzay Müzesi. Türkiye'nin Uçan Müzesi M.S.Ö. Air & Space Museum uçar durumda olan tarihi uçaklara ev sahipliği yapıyor.
Alexa Rank
1,000,001
Dr. Uzay Çetin
Alexa Rank
1,000,001
Popular Science - Bilim ve Teknoloji Haberleri. Bilim ve teknoloji dünyasından son haberler, güncel bilimsel araştırmalar, bilimsel makaleler, uzay ve astronomi haberleri Popular Science Türkiye'de
Alexa Rank
79,890
618Media - SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı. SEO, Google/Youtube ve Sosyal Medya Reklamları Alanında Uzman Dijital Pazarlama Ajansı. SEO ve Reklamlarınızda Uzay Deneyimine Hazır Olun!
Alexa Rank
212,627
AirTürkHaber l Havacılık Haberleri. Türkiye'den ve dünyadan son dakika, güncel havacılık, uzay ve savunma sanayii haberleri
Alexa Rank
260,720
Manşet ban 2. SAHA İstanbul, Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği tarafından organize edilen ve ilki 2018 yılında gerçekleştirilen SAHA EXPO Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’nın ikincisi 25-28 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9, 10 ve 11. Salonlarda düzenlenecek.
Alexa Rank
356,570
Teknotacı | Güncel Teknoloji Haberleri ve Videoları. Güncel teknoloji haberleri, Uzay Makaleleri, Bilim Makaleleri, Nasıl Yapılır Teknolojik Videolar hepsi ve daha fazlası teknotacı web sayfamızda.
Alexa Rank
376,504
Bilimsel Dünya. Bilim, bilim haberleri, teknoloji, uzay, tarih, dünya ve yaratıcılığın birleştiği sanal kütüphane, bilimsel çalışmalar burada. Bilim haberleri
Alexa Rank
387,610
Anasayfa - Hezerfan Space. Hezarfen Space, gelişmiş roketler ve uzay araçları tasarlar, üretir ve fırlatır. Bu topluluk, uzay teknolojisinde devrim yaratmak için 2015 yılında kuruldu.
Alexa Rank
419,615
Tarsus Üniversitesi. Tarsus Üniversitesi’nin temelleri 1992 yılında Mersin Üniversitesi’ne bağlı olarak kurulan Tarsus Meslek Yüksekokulu ve Tarsus Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ile atılmıştır. 2001 yılında Tarsus Teknik Eğitim Fakültesi, 2005 yılında Tarsus Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu, 2009 yılında Tarsus Teknoloji Fakültesi ve 2015 yılında Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi kurulmuştur. Tarsus Üniversitesi, 18 Mayıs 2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan 7141 sayılı Yükseköğretim Kanunu İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun ile kurulmuştur. Bu kanunla, Mersin Üniversitesi’ne bağlı olan yukarıdaki akademik birimlerin bağlantıları değiştirilerek Tarsus Üniversitesi’ne bağlanmıştır. Ayrıca, kanunla birlikte iki yeni fakülte ve bir enstitü kurulmuştur: İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü. 18 Nisan 2019 Resmi Gazetede yayımlanan 17/04/2019 tarih ve 968 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Mühendislik Fakültesi kurulmuştur. 25 Haziran 2019 Resmi Gazete’de yayımlanan 24/06/2019 tarih ve 1157 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu kapatılarak, Uygulamalı Bilimler Fakültesi kurulmuştur. 8 Ocak 2020 Resmi Gazete’de yayımlanan 07/01/2020 tarih ve 2036 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı ile Sağlık Bilimleri Fakültesi kurulmuştur. Böylelikle, Tarsus Üniversitesi, 1 enstitü, 7 fakülte ve 2 meslek yüksekokulundan teşekküldür.
Alexa Rank
424,762
Şukela List - Orijinal İçerikler. Tarih, gizem, uzay, kişisel gelişim, sinema gibi çeşitli konularda ilgi çekici orijinal içerikler.
Alexa Rank
429,909
Teknofest. Havacılık,Uzay ve Teknoloji Festivali. Türkiyenin Ayakları Yere Basmayan Festivali
Alexa Rank
453,903
Bilim Bilgi. Bilim Bilgi Teknoloji Yazılım Bilişim Bilgisayar İnternet Uzay
Alexa Rank
474,117
Bilgimat - En kapsamlı ilginç bilgiler sitesi. En kapsamlı Türkçe ilginç bilgiler sitesi. Hayvanlar, gezegenler, insanlar, tarih, bilim, ülkeler, uzay, doğa ve daha birçok konu hakkında ilginç bilgiler.
Alexa Rank
474,086
çokilginçbilgiler -gün geçtikçe gelişen ilginç bilgiler sitesi. Düzenli olarak güncellenen ülkeler,hayvanlar,uzay,gezegenler,bilim ve daha birçok konuda ilginç bilgiler paylaşan bilgi sitesi
Alexa Rank
475,272
Savunma Sanayi. Dünyadan ve Türkiye'den en güncel uzay teknolojileri ve savunma sanayi haberleri.
Alexa Rank
485,164
Bilim - Teknoloji. Bilim, teknoloji, teknik, kültür, tarih, bilişim, internet, uzay, fizik, matematik, satranç, projeler, bilimsel anketler... ve daha fazlası.
Alexa Rank
1,000,001
Alemin Teknoloji ve Tasarım Blogu || TeknoAlem.org. Keşfedilmeyi Bekleyen bir Blog - Teknoloji ve Tasarım , Teknoloji Haberleri,Bilim Adamları icatlar,Havacılık ve Uzay,Mobil,Otomobil,Donanım,Güvenlik makaleleri
Alexa Rank
1,000,001
Teknofest. Havacılık,Uzay ve Teknoloji Festivali. Türkiyenin Ayakları Yere Basmayan Festivali
Alexa Rank
1,000,001
Eve Online Türkçe Rehberi. Eve Online Türkçe Rehber - Bir Uzay Macerası
Alexa Rank
1,000,001
Teknoloskop | Haber ve İnceleme. Teknoloskop; Teknoloji, Oyun, Donanım, Yazılım, Mobil, Bilim ve Uzay konuları hakkında okuyuculara haber ve incelemeler sunar.
Alexa Rank
1,000,001
ASTROTürk - Türkçe gökbilim blogu. Astronomi ve uzay bilimleri sitesi.
Alexa Rank
1,000,001
CleanroomPR - Temizoda Endüstrisi Etkileşimli Network Ağı. Temizodalarda güvenlik ve çevresel istikrar için gerekli olan ölçümleme sistemleri, yazılımlar, sıcaklık,basınç ve nem ölçerler , partikül sayıcılar ,saf su donanımları gibi pek çok bileşeni işbirliğimiz olan deneyimli ve güvenilir üreticilerden hemen temin edebilirsiniz.
Alexa Rank
240,280
Yorumla.Net - Teknoloji Haberleri ve Gündeme Dair Her Şey. Güncel teknoloji haberleri, magazin dünyasında son gelişmeler ve gündemi kendince Yorumla.
Alexa Rank
260,639
Global Ogame. OGame - Yüzlerce oyuncunun telefon veya bilgisayardan oynayabildiği uzayda geçen hızlı ogame oyunudur. Türkiye''nin en kaliteli ogame pvp oyunu, şimdi başla.
Alexa Rank
428,521
Dijital Teknoloji – Yazılım ve Teknoloji Ürünlerinin Tanıtımı. DijitalTeknoloji.Net - Teknoloji dünyasındaki otomobil, son çıkan teknolojik ürünler, bilgisayar, cep telefonu, Tablet ve uygulamalardan haberler sunar.
Alexa Rank
127,329
Turkce Bilimkurgu ve Fantastik – Türkçe Bilimkurgu, Fantastik ve Korku eleştrileri. Türkçe Bilimkurgu, Fantastik ve Korku eleştrileri
Alexa Rank
1,000,001
Sosyal Galaksi. galaksinin en kaliteli içerik platformu
Alexa Rank
1,000,001
Silah alım satım, devir, ikinci el, sıfır tabanca ve tüfek ilanları. ikinci el, tabanca ve tüfek ilanlarınızı ücretsiz olarak verebilirsiniz. Av malzemelerinizi satabilirsiniz
Alexa Rank
1,000,001
Türksan Güvenlik Sistemleri Dvr Cihazları Güvenlik Kamerası. Megapixel ip güvenlik kameraları, Güvenlik sistemleri, Güvenlik kamerası
Alexa Rank
1,000,001
Turkce Bilimkurgu ve Fantastik – Türkçe Bilimkurgu, Fantastik ve Korku eleştrileri. Türkçe Bilimkurgu, Fantastik ve Korku eleştrileri
Alexa Rank
1,000,001
222haber.com. Eskişehir'in en güncel ve en kapsamlı haber sitesi...
Alexa Rank
176,575
Samsun Üniversitesi - samsun.edu.tr. Üniversitemiz ulusal ve uluslararası bilim dünyasında hem öğrencilerimizin, hem akademisyenlerimizin etkinliğini ve verimliliklerini arttırarak kendilerini
Alexa Rank
226,488
UcakKazalari.Com | Türkiyenin Uçak Kazaları Sitesi. Türkiye Ve Dünyada Uçak Kazaları, Uçak Kaza Videoları, Havacılık Haberleri, AirPort Haber Ve Uçaklar İle Her Türlü Bilgiyi Bulabileceğiniz Platform.
Alexa Rank
364,066
Film Takvimi | HD Film İzle. HD Filmler Tek Part Dublaj & Altyazı ve bir çok seçenekler ile web sitemizde sizlerle
Alexa Rank
424,013
MURTAKİ. BİLGİNİN GERÇEK ADRESİ
Alexa Rank
452,889
ANDRONORMA. Bilim, internet, yazılım alanlarındaki yeniliklerin yer aldığı teknoloji blogu.
Alexa Rank
472,799
Görsel Haber - Son Dakika Haberler. Görsel Haber - Son Dakika Haberler
Alexa Rank
478,322
SanalForum - Forum Siteniz - Anasayfa. SanalForum - Forum Siteniz - Anasayfa
Alexa Rank
485,064
veTeknoloji - Teknoloji ve Bilim Haberleri. Teknoloji Haberleri ve Haber Gündemi. Türkiye ve Dünya'dan en güncel teknoloji ve bilim haberlerini Veteknoloji ile takip edin.
Alexa Rank
488,006
Watsos.com | Teknoloji Haberleri. Watsos web sitesi teknoloji gündemine dair güncel haberleri paylaşan blog sitesidir. Watsos ile teknoloji dünyasının nabzını tutun!
Alexa Rank
488,213
Astronomi Defteri - Amatör Astronomi ve Astrofotoğrafçılık. Amatör Astronomi, Astrofotoğrafçılık, Ürün ve Yazılım İncelemeleri, Etkinlikler ve çok daha fazlası
Alexa Rank
1,000,001
Teknoloji ve bilim haberleri. Bilimsel , teknolojik ve teknik haberlerin yayınlandığı kar amacı gütmeyen haber portalı.
Alexa Rank
1,000,001
Bilimist - Bilime gönül verenler. Herkes zeki olabilir fakat herkes bilimist olamaz.
Alexa Rank
1,000,001