BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Veri

Top 250 Websites on VERI

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Jul 1 2019.
Here are the best websites we found: travel365.it • doruk.net.tr • radore.com • mydisk.com.tr • bestverikurtarma.com • veri.com.au • iphoneverikurtarma.com • goldverikurtarma.com • intel.com.tr

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
Travel365 | Viaggi e Vacanze in Italia e nel Mondo. Ami viaggiare e vorresti essere in vacanza tutto l''anno? Esplora centinaia di luoghi da visitare con Travel365, scopri viaggi e avventure nel mondo, informazioni e guide turistiche online con foto e immagini, nel blog per la community di veri viaggiatori.
Alexa Rank
15,347
DorukNet | Veri Merkezi, Web Hosting, Mail Hosting, Alan Adı, Cloud.... DorukNet, kurulduğu günden bu yana Veri Merkezi, Web Hosting, Mail Hosting, Alan Adı, Cloud Sunucu çözümleri sunmaktadır.
Alexa Rank
172,198
Veri Merkezi, Sunucu ve Hosting Çözümleri | Radore. Radore, Levent MetroCity’de bulunan ve 1.040 m²’si beyaz alan olmak üzere toplamda 2.760 m² büyüklüğündeki 10.000 sunucu kapasiteli üçüncü nesil veri merkeziyle 3.500'ü aşkın müşterisine veri merkezi hizmetleri sunuyor.
Alexa Rank
643,286
MyDISK Veri Kurtarma, Siber Güvenlik ve Adli Bilişim Hizmetleri. En güvenilir ve profesyonel siber güvenlik ve veri kurtarma merkezidir. SSD, Hard disk, RAID, NAS, flash bellek ve her türlü cihazdan kurtarma hizmeti vermektedir.
Alexa Rank
739,606
Güvenilir ve Hesaplı Veri Kurtarma - BEST Veri Kurtarma. Bütün Elektronik Aletlerdeki Kayıtlı Verilerinizi Kurtarıyoruz. Ankara ve Türkiye'deki En İyi Veri Kurtarma Merkezi'yiz. Bize ulaşın.
Alexa Rank
340,766
Melbourne Wedding Photographer | Veri Wedding Photography. Veri Wedding Photography Melbourne. Australia''s leading Wedding Photographer with unique approach to capture your special day in a natural and fun way, with style and subtle elegance. Based in Melbourne, Services Nationwide.
Alexa Rank
960,450
iPhone Veri Kurtarma, IOS Veri Kurtarma, Data Recovery. iPhone Veri Kurtarma, Kırılmış, Suya Düşmüş, Açılmayan, Bozulmuş, Elmada Kalan veya Reset Atan iPhone Telefonlarınızdan Resim, Video ve Belgeleri Kurtarıyoruz.
Alexa Rank
1,000,001
GOLD DATA Veri Kurtarma. GOLD DATA Veri Kurtarma Hizmetleri, HDD Veri kurtarma, Harddisk Veri Kurtarma, Flashdisk veri kurtarmada yüksek başarı oranıyla profesyonel hizmet sunuyor.
Alexa Rank
836,287
Intel | Veri Merkezi Çözümleri, IoT ve Bilgisayar İnovasyonu. Günümüzde yaşadığımız akıllı ve birbirine bağlı dijital dünyanın arkasında Intel'in bulut bilgi işlemde, veri merkezinde, Nesnelerin İnterneti'nde ve bilgisayar çözümlerinde yaptığı inovasyon var.
Alexa Rank
198,834
CoseCosì Gioielli - veri gioielli etnici, vintage, design - CoseCosì Gioielli. Trova informazioni sui veri gioielli etnici e vintage e fai tuo un pezzo di storia da indossare
Alexa Rank
317,700
Hosting, Domain, VPS / VDS Sanal Sunucu, Kiralık Sunucu ve Veri Merkezi Hizmetleri | Netinternet. Netinternet olarak bizler; Web hosting, alan adı kaydı, e-posta servisi, veri merkezi ve yönetilen sunucu hizmetleri sunuyoruz.
Alexa Rank
348,699
#Truenumbers - Il data journalism dei veri numeri. I numeri veri e le analisi REALI su attualità, economia, politica con grafici infografici, statistiche da fonti ufficiali. A cura di Marco Cobianchi
Alexa Rank
396,480
KAYSERİSPOR.GEN.TR | Kayserispor Veri Bankası. Kayserispor, Veri Bankası
Alexa Rank
685,739
Ana Sayfa | Verinomi - Cloud, Hosting, Reseller, Veri Merkezi, VPS, VDS, Dedicated ve Sanal Sunucu. Verinomi, 2007 yılından bu yana %99 uptime oranı ile web hosting, sanal sunucu, kurumsal hosting, fiziksel sunucu ve veri merkezi hizmetleri sunar.
Alexa Rank
735,068
Kurumsal İnternet, Veri Merkezi, Cloud, Hosting Çözümleri - Teknotel. Teknotel Telekomünikasyon, kurumların ihtiyaçlarına yönelik internet, veri merkezi, hosting alt yapı hizmeti veriyor.
Alexa Rank
739,150
Veri Akademi | Yazılım Eğitimleri, Danışmanlık ve Proje Hizmetleri. Veri Akademi | Yazılım Eğitimleri, Danışmanlık ve Proje Hizmetleri | veriakademi.com
Alexa Rank
834,689
Veri Bilimcisi. Makine Öğrenmesi, Derin Öğrenme, Veri Madenciliği, Veri Analizi
Alexa Rank
950,882
Cloud, CDN ve Veri Merkezi İhtiyaçlarınızın Tek Noktadan Çözüm Sağlayıcısı | Dorabase. Markanızın internette ihtiyacı olan her şeye tek bir noktadan çözüm sağlıyoruz. Uçtan uca hizmet modeli sayesinde birbirini tamamlayan Cloud, CDN ve Veri Merkezihizmetlerimize sahip olmanız çok kolay.
Alexa Rank
943,230
Candyextension info-line: 346 3262704 - extension clip , extension capelli veri vergini , capelli veri , EXTENSION KERATINA, ,EXTENSION DI CAPELLI GRADE AAAA. extension clip, extension capelli veri vergini , capelli veri , EXTENSION KERATINA, ,EXTENSION DI CAPELLI GRADE AAAA
Alexa Rank
1,000,001
CoseCosì Gioielli - veri gioielli etnici, vintage, design - CoseCosì Gioielli. Trova informazioni sui veri gioielli etnici e vintage e fai tuo un pezzo di storia da indossare
Alexa Rank
1,000,001
ormeggio in porto-vita sociale marina - veri appassionati della barca- boat lovers- vacanza personalizzata- relax-benessere- appassionata riscoperta-golf club-barca. veri appassionati della barca- golf club più prestigiosi della zona-soggiorno relax presso le terme
Alexa Rank
1,000,001
Veri & Arşiv Yönetimi | Güvenli İmha | Iron Mountain Türkiye. Iron Mountain, arşiv yönetimi, veri yedekleme ve kurtarma, doküman yönetimi ve güvenli saklama çözümleri sunar. İşletmenize özel ihtiyaçlar için geliştirilmiş çözümler sunuyoruz.
Alexa Rank
1,000,001
Büyük Veri Türkiye
Alexa Rank
620,989
Agriturismo.it - Solo veri Agriturismi. Il sito n. 1 dove prenotare la tua vacanza in agriturismo. Cerca fra oltre 6.000 strutture certificate in tutta Italia, fra masserie, casali e rustici.
Alexa Rank
83,604
Veri Defteri – Veri Bilimi ve Yapay Öğrenme Üzerine Kısa Notlar
Alexa Rank
836,336
.:: İSAM Kütüphanesi - Veri Tabanı ::.
Alexa Rank
182,829
Fanworld.it - Fanfiction e storie per veri fan!. Il sito offre la possibilità di pubblicare gratuitamente i racconti originali e le fanfiction, permettendo all''utente di commentare i lavori altrui.
Alexa Rank
312,929
Rally.it | Il rally per veri appassionati
Alexa Rank
395,260
Web Hosting, Alan Adı ve Veri Merkezi Çözümleri | Veridyen. Veridyen limitsiz web hosting, bayi hosting, domain tescili, domain transferi, ssl sertifikası, sanal sunucu, kiralık sunucu, bulut sunucu ve barındırma hizmetleri sunmaktadır.
Alexa Rank
490,106
Hız Hosting Veri Merkezi - Dedicated Server, Sanal Sunucu. Hız Hosting olarak 7/24 Hosting Destek Ekibi ile, sınırsız web hosting , sanal sunucu, alan adı kaydı, kiralık sunucu , SSL sertifikası hizmetleri sunmaktayız.
Alexa Rank
512,296
..::Trkiye statistik Kurumu Web sayfalarna Ho Geldiniz::... lkenin ihtiya duyduu alanlarda veri ve bilgilerin derlenmesini, deerlendirilmesini, gerekli istatistiklerin retilmesini, yaymlanmasn, datmn ve Resm statistik Programnda istatistik srecine dhil kurum ve kurulular arasnda koordinasyonu salamak zere, Trkiye statistik Kurumunu almalarn yrtmektedir
Alexa Rank
66,112
Club Amici Veri • Tour Operator • Venezia • Sito Ufficiale. Scegli la vacanza che preferisci: Mare, Montagna, Cultura o Crociera. Scopri le migliori offerte per i tuoi viaggi da sogno e al resto pensiamo tutto noi!
Alexa Rank
1,000,001
TrTech.co – Yazılım Geliştirme & Veri Toplama
Alexa Rank
1,000,001
Cosming Kişiye Özel Kozmetik Veri Tabanı. Cosming.com kişiye özel kozmetik veritabanı
Alexa Rank
1,000,001
ART IN BOX VERI MONDI IN MINIATURA. sculture di ambienti urbani in miniatura fatte a mano.
Alexa Rank
1,000,001
MOBİLDEV | Smart Marketing Solutions. Mobildev kurumsal toplu mesajlaşma ve mobil pazarlama servisleri sunar. Veri yönetimi, verimlilik, KVKK ve ETK ya uygun izin toplama, interaktif SMS, toplu SMS ve toplu e-posta servisleri sunar.
Alexa Rank
962,791
MOBİLDEV | Smart Marketing Solutions. Mobildev kurumsal toplu mesajlaşma ve mobil pazarlama servisleri sunar. Veri yönetimi, verimlilik, KVKK ve ETK ya uygun izin toplama, interaktif SMS, toplu SMS ve toplu e-posta servisleri sunar.
Alexa Rank
962,792
SPDNET Telekomunikasyon. Veri Merkezi (Datacenter) Çözümleri için doğru adres SPDNet En uygun fiyatlar Son teknoloji ile hıza siz bile inanamayacaksınız.
Alexa Rank
738,942
Merkezi Kayıt İstanbul: Türkiye'nin Merkezi Saklama Kuruluşu. Merkezi Kayıt İstanbul, Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş. (MKK), MTHS, Merkezi Veri Tabanı Hizmeti, Sermaye piyasası araçlarının kaydileştirilmesi sürecinde kaydi sistemi kurmak, işletmek ve Yatırımcıları Koruma Fonu’nu temsil ve idare etmekle yetkili Türkiye’nin Merkezi Saklama Kuruluşudur.
Alexa Rank
224,598
Serhat AKINCI - IT Blog. Kurumsal BT altyapı çözümleri ve yazılım tabanlı veri merkezi teknolojileriyle ilgili Serhat AKINCI tarafından yazılan bir blog.
Alexa Rank
348,884
SoloLibri.net: i migliori libri da leggere consigliati. SoloLibri propone recensioni dei migliori libri da leggere, consigliati da una community di lettori.
Alexa Rank
80,200
Kamu SM - Kamu Sertifikasyon Merkezi - Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı ve E-imza Uygulamaları. KamuSM®, kurumların elektronik veri ve donanımlarının güvenilirlik ve güvenliğini sağlayıcı hizmetlerde bulunmaktadır. Nitelikli elektronik sertifika, SSL sertifikası, Zaman Damgası, Kod İmzalama Sertifikası ve e-imza kütüphaneleri konularında çözümler sunmaktadır.
Alexa Rank
218,980
Appartamenti e case in vendita e affitto | ICONACASA FRANCHISING IMMOBILIARE. Scopri le numerose proposte di immobili in vendita e in affitto sul portale del franchising immobiliare ICONACASA. Ricerca gli annunci immobiliari e veri affari di case, appartamenti, uffici, monolocali, capannoni e negozi proposti dalle nostre agenzie. Cerca nella tua zona preferita le opportunità su iconacasa.com!
Alexa Rank
265,846
KAP
Alexa Rank
143,542
Spordb.Com - Maç Simülasyonu - Canlı Skorlar - İddaa Analiz. Maç tahmin simülasyonu,Dünya futbolu veri istatistikleri,canlı sonuçlar,iddaa analiz ve istatistiklerin sunulduğu site
Alexa Rank
284,487
FILMATI REALI. video amatoriali moglie italia reale realmente veri video sesso ragazze coppie coppia
Alexa Rank
312,949
SWZone.it - Software Zone Italia. SWZone è lo spazio sul web nel quale puoi trovare le ultime notizie su software,hardware,android,ios,multimedia,videogame and more. Per i veri amanti!
Alexa Rank
339,727
İşNet | Dijitalleşme, e-Dönüşüm, Altyapı Hizmetleri. e-Dönüşüm ve dijitalleşme çözümlerinin yanı sıra, uydu ağları ve karasal hatlar üzerinden veri ve telefon hizmetleri sunuyoruz.
Alexa Rank
368,610
MUVHost - Web Hosting, Dedicated ve Sanal Sunucu, Alan Adı Hizmetleri. MUVHost, ekonomik hosting paketleri, kiralık sunucu, sanal sunucu, lisans kiralama, alan adı kaydı ve SSL hizmetleri gibi veri merkezi hizmetleri sunmaktadır.
Alexa Rank
452,381
k12MOS - Otomasyon.... MOS Otomasyon Sistemi, KBS Ek Ders, Ücretli Bordro, MOS, Ücretli Öğretmen Bordro, Öğretmen Devam Takip, Online Veri İstatistik,
Alexa Rank
495,383
しろうとにけがはえた
Alexa Rank
188,923
Besemti / BEST Mühendis ve Teknisyen Destek Hizmetleri - Ankara. Besemti - BEST Endüstri Mühendisliği, Reklam, Veri Kurtarma, Yazılım, Web Tasarımı: Mühendis ve teknisyen kadromuzdan profesyonel hizmet alın.. Bize ulaşın!
Alexa Rank
627,019
AZK Schulterschluss gegen Zensur. Unsere Gesellschaft hat ein Anrecht auf unzensierte Berichterstattung. Denn auch uns unterschlagen die Medien j�hrlich viele existenziell wichtige Informationen. Teils bewusst teils unbewusst enthalten sie der �ffentlichkeit zahllose Ver�ffentlichungen oder Gegendarstellungen einfach vor...
Alexa Rank
665,779
SNET | Hosting ve Sunucu Hizmetleri. Snet Internet Hizmetleri Web Hosting, Reseller, VDS, Kiralık Sunucu hizmetleri. SSD diskli, Sıfır veri kaybı garantili hizmetler ile tanışın.
Alexa Rank
750,423
Yazılım Bilimi | Yazılımın Türkçesi. Yazılım Bilimi , yazılım , programlama, veri analizi, makine öğrenmesi ve daha birçok alanda Türkçe kaynak üretmek için kurulan bir kurumdur.
Alexa Rank
778,536
Mobil Ayarlar | Telefon Ayarları, İpuçları ve Sorun Giderme Rehberi. Mobilayarlar.com, akıllı telefon ayarları, ipuçları ve sorun giderme rehberi sunan bir sitedir. Apple iPhone, Samsung, LG, Sony, Huawei, Vestel vb. telefonlarda format atma, fabrika ayarlarına döndürme, veri yedekleme ve kurtarma, ekran görüntüsü alma gibi ayaları nasıl yapacağınızı öğrenin.
Alexa Rank
779,021
DORinsight. Türkiye''nin en büyük izinli veri tabanına sahip online pazar araştırma şirketi olan DORinsight, dünyanın en büyük online araştırma gruplarıyla işbirliği yaparak, yurtiçi ve yurtdışı projeler için çözüm üretmektedir.
Alexa Rank
820,029
Teknik DATA - bulut sunucu, bulut ürünler, bulut hosting, linux hosting, mail hosting, vps sunucu, sanal sunucu, streaming, cdn. Bulut sunucu, bulut hosting, bulut ürünler alanında en çok tercih edilen veri merkezi.
Alexa Rank
962,815
Armakom Information Technologies - Operasyon Yönetim, Akıllı Ev, Geçiş Kontrol. Armakom Bilişim Teknolojileri olarak çağrı merkezi ve operasyon yönetim sistemleri, mobil veri iletişim teknolojileri ve Nesnelerin Interneti (IoT) üzerine yazılım ve anahtar teslim çözümler üretiyoruz. Çıkardığımız Arvento, Arnido ve Armon markalarıyla son tüketiciye yönelik teknolojiler sunuyoruz.
Alexa Rank
1,000,001
Tuscanist - TUSCANIST - MASTERS OF TUSCANY. TUSCANIST - La nostra agenzia di viaggi online offre tour esperienziali privati in Toscana guidati da veri master.
Alexa Rank
1,000,001
KOBİ Bilgi Teknolojileri ve Dan. Tic. Ltd. Şti.. Sunucu, Veri Depolama, Bulut çözümleri, Altyapı, Ağ Teknolojileri, Workcube, Sanal Santral
Alexa Rank
1,000,001
HOME. De Maria by Dario De Maria uncommon jewels for uncommon people. De Maria di De Maria veri gioielli in bronzo disegnati e prodotti in Italia.
Alexa Rank
1,000,001
Servizi SEO - FlashWebSolutions.net. Scopri i nostri servizi SEO e ottimizza il tuo sito per i motori di ricerca! I veri esperti SEO adatti alle tue esigenze.
Alexa Rank
1,000,001
DMB Italia SRL - home. DMB Italia è il negozio online per veri professionisti audio e video! Offerte e sconti su diffusori acustici,cavi, mixer, effetti luce, console e cuffie, casse, microfoni, videoproiettori
Alexa Rank
1,000,001
Slot machines online - Le migliori promozioni e bonus 2019. La guida completa sui migliori bonus di benvenuto slot machine online proposta dai bookmaker legali in Italia con licenza AAMS. In più una guida sui giochi di slot online Gallina, da Bar, Sfinge, Ulisse e i modi per guadagnare soldi veri giocando. Su quali siti di slot giocare? Esistono app mobile per le slots? Ecco i nostri consigli.
Alexa Rank
1,000,001
Microsoft Dynamics ERP Türkiye İş Ortağı | 6 Gen Global |. Microsoft Dynamics ERP ile Kurumsal çalışma biçiminizi dönüştürün. İnsanları, veri ve süreçleri Microsoft Dynamics ile bir araya getirirken
Alexa Rank
1,000,001
Home | Accademia dei Cavalieri. Il primo sito per veri Cavalieri in Italia L'ACCADEMIA DEI CAVALIERI e’ un progetto che parte come idea nel 2011, con l’intento di far coincidere l’amore per i cavalli e la disciplina dei cavalieri. Con l’Accademia vogliamo creare un luogo di incontro tra passione, amore e cultura equestre. ...
Alexa Rank
1,000,001
Aquarium Soft. T?rkiye'deki sex shop ve cinsel sa?l?k ?r?nleri sekt?r?ne kaliteli ve farkl? bir giri? yapan Madam Tabu ?i?me bebek, yapay vajina, penis b?y?t?c?, penis pompas?, strap on, dildo, vibrat?r gibi seks oyuncaklar? bulabilece?iniz bir al??veri? sitesidir.
Alexa Rank
1,000,001
Stufe a legna Trento, stufe a legna artigianali in maiolica, in muratura e ollari. Le stufe di "Stufe Trento" sono veri e propri sistemi ad accumulo inerziale di calore. Sono artigianali e di alta qualità, un investimento per la vita.
Alexa Rank
1,000,001
Pronostici Calcio • Solo Pronostici Scommesse VINCENTI. Pronostici Calcio Attuali - Ecco come vincere con i pronostici scommesse del mister. Usa i nostri bonus GRATIS per scommettere soldi veri!
Alexa Rank
1,000,001
Dijital Performans Ajansı - Site Destek. Dijital Performans Ajansı Site Destek, kitlenizi harekete geçirmek için veri akışını yorumlar, tutkulu çalışır, yorulmaz. Hemen ziyaret et, teklif al.
Alexa Rank
1,000,001
Racconti Erotici Reali - Storie erotiche e porno per adulti. Racconti erotici gratuiti e veri per adulti, fantasie e letteratura erotica italiana, storie trasgressive e confessioni di avventure realmente accadute.
Alexa Rank
1,000,001
Stampa Sottobicchieri Birra e Vino Personalizzati. I VERI SOTTOBICCHIERI ASSORBENTI di qualità, di TIPO TEDESCO, realizzati con cartoncino di pura PASTA DI LEGNO
Alexa Rank
1,000,001
Buonofiglio Immobiliare - Home. Siamo Stefania Buonofiglio e Antonio Battaglia, agenti immobiliari già da tempo operanti nel settore, con una vera specializzazione sul mercato di Catanzaro. Operiamo su tutto il territorio catanzarese, grazie all''esperienza maturata in noti gruppi immobiliari nazionali. Facciamo leva su trasparenza professionale e serietà per offrire assistenza personalizzata, dei veri e propri "personal trainer" della vendita e della locazione di immobili, assistenza tecnica e commerciale.
Alexa Rank
1,000,001
Slot machines e VLT: gioco legale, intrattenimento e vincite. Aprire una sala slot non è difficile, basta affidarsi a veri professionisti del settore. Entra nel mondo Win Time, brand rinomato dalla pluriennale esperienza nella direzione di mini casinò. Slot machines, videogiochi, videolottery: dirigiamo con impegno e serietà ambienti eleganti e di classe dedicati allo svago e alle vincite in denaro
Alexa Rank
1,000,001
Giò Giò Studios & Beauty - Udine. Giò Giò Studios & Beauty si propone come un salone di professionisti a 360° nel mondo della bellezza, un luogo in cui professionalità ed esperienza possono far nascere veri capolavori.
Alexa Rank
1,000,001
Homepage | Milanowineshop.it. Milanowineshop.it: post interessanti sul mondo del vino italiano. Piccole pillole per diventare veri esperti e sorprendere i vostri amici.
Alexa Rank
1,000,001
Associazionisti - Specialisti per Associazioni | TeamArtist. Tutto quello che serve al presidente per mettere a posto la sua associazione e dormire sonni tranquilli. Commercialisti, consulenti e software per associazioni
Alexa Rank
226,477
Jeda news - L' informazione alternativaJEDA NEWS | L' informazione altrenativa. News e opinioni su attualità,politica,economia, finanza,curiosità nel mondo,scienza, astronomia, tecnologia e fai da te
Alexa Rank
393,437
Ekonomia Online | Agjencia e Lajmeve. Agjencia e Lajmeve on Ekonomia Online…
Alexa Rank
441,102
Hakan Uzuner - Sharing knowledge is a lifestyle. Sharing knowledge is a lifestyle
Alexa Rank
742,065
Il miglior sito di racconti erotici in Italia! « Racconti Porno ed Erotici. Nel nostro sito troverai solo i migliori racconti erotici della rete, realizzati dalle nostre scrittrici, molti dei quali tratti da storie vere di incesti, tradimenti, cuckoldismo, giochi di ruolo, dominazione (sia maschile che femminile). Entra e divertiti!
Alexa Rank
1,000,001
Philosolibby | One blog amongst billions. One blog amongst billions
Alexa Rank
1,000,001
+5 Volt – Elektrik-Elektronik Mühendisliğine dair…. Tecrübelerim, ben öldükten sonra da işe yarasın!. Elektrik-Elektronik Mühendisliğine dair.... Tecrübelerim, ben öldükten sonra da işe yarasın!
Alexa Rank
1,000,001
Bilgi. Excel VBA Makro Forum Sitesi | Excel VBA Macro Forum Website • Excel VBA .Net
Alexa Rank
232,778
Programlama, Web Tasarım, Bilgisayar Donanım Alanlarında İçeriği Sürekli Genişleyen Sanal Bilişim Teknolojileri Sınıfı. Bilişim Teknolojileri, Yazılım Dünyası, Bilgisayar Programlama, Web Tasarım ve Dizayn, Bilgisayar Donanım ve Çevre Birimleri, Bilgisayarlı kontrol
Alexa Rank
233,922
CEAKSAN | User Behavior Analytics & Experience Design. Kullanıcı Davranışları Analizi ve Kullanıcı Deneyimi Tasarımı ile ilgili içerikler, uygulamalar, eğitimler, örnek projeler, pratik ve teorik bilgiler.
Alexa Rank
308,601
Others – Geçici İşlerin İçin Yetenekli Üniversite Öğrencileri Bul. Others-Bireysel veya kurumsal işleriniz için yetenekli üniversite öğrencileriyle çalışın. ✔ Logo Tasarımı Broşür Dağıtımı ✔ Grafik Tasarım ✔ İçerik Üretme
Alexa Rank
373,659
Çizgi Akademi. Microsoft Office İleri Düzey Excel ve Makro VBA Eğitimleri
Alexa Rank
404,465
Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş. | Yatırım Bize Danışılır. Ticaret, inşaat, sanayi, finans gibi sektörlerde faaliyet gösteren Tacirler Holding’in bir parçası olarak kurulduğu 1991 yılından beri Sermaye Piyasalarındaki en köklü yatırım kuruluşlarından biri olan Tacirler Yatırım, güçlü sermaye yapısıyla banka kökenli olmayan en büyük yatırım kuruluşudur.
Alexa Rank
420,592
Bilişim Teknolojileri Alanı - Megep Modülleri Web Sitesi. Megep Modülleri, Programlama, Web Tasarım, Grafik Animasyon Dersleri ve Örnekleri
Alexa Rank
432,744
Online Öğren | ücretsiz video eğitim blog sayfası. Bu blog sayfasında ücretsiz web geliştirme video eğitimleri yer almaktadır. Çeşitli programlama dillerini öğrenmek için blog sayfamı takip edebilirsiniz.
Alexa Rank
596,565
Kağıthane Belediyesi. Kağıthane Belediyesi, zamanı hizmete dönüştüren belediye vizyonuyla, evrensel değerlere ve halkın değerlerine saygılı, adil, gelişime açık bir yönetim anlayışı ile Kağıthane halkının yaşam kalitesini arttırmak için yerel hizmet sunmayı misyon edinmiştir.
Alexa Rank
596,543
Entes Elektronik. ENTES, 1980 yılından bu yana enerjinin verimliliği ve kalitesi alanlarında çözümler sunan lider teknoloji şirketidir
Alexa Rank
585,390
Kağıthane Belediyesi. Kağıthane Belediyesi, zamanı hizmete dönüştüren belediye vizyonuyla, evrensel değerlere ve halkın değerlerine saygılı, adil, gelişime açık bir yönetim anlayışı ile Kağıthane halkının yaşam kalitesini arttırmak için yerel hizmet sunmayı misyon edinmiştir.
Alexa Rank
625,318
Üsame Kaya | Hayata Dair. Oyunlaştırma tasarımı bir süreç üzerinde oluşan problemlerin kullanıcılarda motivasyon sağlayarak giderilmesi olarak genellediğimizde kullanıcılarda en başından
Alexa Rank
1,000,001
DorukNet. Web Hosting, Alan Adı, Mail Çözümleri, DorukCloud, Online Backup ve Sunucu Çözümleri hizmetlerinde doğru tercih.
Alexa Rank
1,000,001
Tarentum - Empowering Big Data for Artificial Intelligence Solutions.... Artificial Intelligence Solutions for Enterprises
Alexa Rank
1,000,001