BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Yapay

Top 250 Websites on YAPAY

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Dec 1 2021.
Here are the best websites we found: nvidia.com.tr • herdekora.com • arzumselale.net • e-babs.com • yapaybolivia.org • mavis.com.tr • yapaycicekmarket.com • geleia-real.com • kodlab.com

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
NVIDIA. NVIDIA, görsel hesaplama, grafik kartlarıvisual computing, graphics cards, , GPU, bulut oyun, pc oyun, mobil oyun, tegra, GeForce, tesla, quadro
Alexa Rank
95,563
Ev Ve Bahçe Dekorasyonu Adına Aradığınız Her Şey Herdekora.com’da.. Yapay Çiçek – Ev Dekorasyonu – Hediyelik Eşya adına aradığınız her şey en uygun fiyat ve renk seçenekleriyle Herdekora.com’da.
Alexa Rank
124,805
YAPAY ŞELALE NASIL YAPILIR Doğal Şelale 0553 444 88 00. YAPAY SELALE 1992 yılında iç dış mekan süs havuzu, bazı hayvan heykelleri, dere yatakları, yatay imitasyon tüm süs havuzları ile Türkiye ' nin her ilinde göstermiş olduğumuz faaliyetler, deneyimli iş gücü ve kadromuzla Arzum Şelale Peyzaj olarak alanındaki farkını belli etmektedir.
Alexa Rank
1,000,001
Yapay zeka tabanlı yeni nesil hızlı mutabakat | e-BABS > BA BS Mutabakat - Cari Mutabakat - Online Mutabakat. Özgürce çalışın, daha az telefon, daha az e-posta, daha hızlı mutabakat
Alexa Rank
476,335
Yapay Bolivia - - Give a Little More. Yapay Bolivia works to improve healthcare and education outcomes for poverty-stricken women and children in Bolivia.
Alexa Rank
1,000,001
Mavis Machine Vision - Yapay Görme Yazılım, Endüstriyel Kameralı Kontrol Sistemleri. Mavis Yapay görme, bilgisayarlı görme, kameralı kontrol sistemleri, kalite kontrol sistemleri, yazılım ve görüntü işleme konularında çalışan yazılım, donanım ve sistem üreticisidir. Kameralı Varlık Yokluk, Tanıma, Ölçme, Bulma, Eşleştirme, Boyut Ölçme, Karekod, Barkod, Robotik, tespit etme, seçme, ayrıştırma, ayıklama, yüzey hata kontrolü, son montaj (var-yok) kontrolü, yakalama, robot plc konveyör yönlendirme işlemleri yaparak kalite kontrol sistemleri geliştirir.
Alexa Rank
1,000,001
Yapay Çiçek Market: Yapay Çiçek - Yapay Çiçekçi. Türkiyenin her bölgesine hızlı ve pratik bir şekilde yapay çiçek gönderiyoruz.En kaliteli yapay çiçekler sadece Yapay Çiçekçi Market.
Alexa Rank
1,000,001
Yapay. Mel e derivados para compra online. A Uniflora é atualmente a maior indústria do setor nas Américas, utilizando tecnologia avançada para cumprir um importante papel: fornecer Produtos Puros das Abelhas.
Alexa Rank
1,000,001
Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Bilgisayar Kitapları - Kodlab Yayın - Bilişim Yayıncılığının Yeni Yüzü. Bilişim Yayıncılığının Yeni Yüzü
Alexa Rank
136,921
Türkiye Yapay Zekâ Inisiyatifi. Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi; Türkiye’de yapay zekanın gelişmesi ve kalkınmaya yüksek katma değer sağlamak için yürütülen bir girişimdir.
Alexa Rank
487,491
Naature Bilişim Teknolojileri - Naature Bilişim Teknolojileri A. Ş. | web sitesi tasarımı, internet sitesi tasarım, web tabanlı yazılım, kurumsal seo, mobil uygulama, mobil web sitesi, iphone uygulama, ipad uygulama, android uygulama, kiosk yazılım, akıllı kent şehir teknolojileri, yapay zeka uygulamaları, yapay zeka sistemleri, istanbul web tasarım firmaları, istanbul teknoloji firmaları, istanbul bilişim firmaları. Web sitesi tasarımı, web tabanlı yazılımlar, mobil uygulamalar, yapay zeka uygulamaları ve akıllı şehir teknolojileri alanında sektörün önde gelen kurumsal firmalarından Naature Teknoloji´nin kurumsal web sitesidir.
Alexa Rank
1,000,001
Yapay Agaç Dünyası | Yapay Ağaç – Çiçek – Peyzaj – Dekorasyon ve Tasarım
Alexa Rank
1,000,001
A melhor plataforma para receber pagamentos online | Yapay. Somos a plataforma de pagamentos completa, com a maior aprovação do mercado. Temos a melhor solução para seu projeto. Confira.
Alexa Rank
1,000,001
Sanal Hukuk- ICO , Blockchain , Fintech ,Yapay Zeka & Sanal Para Hukuk. Sanal Hukuk - ICO Hukuku, Blockchain Hukuku, Sanal Para , Fintech Hukuku, Yapay Zeka, Yüksek Veri, Kripto Koin, Token , konularında hukuki araştırma ve incelemelerde bulunan bir platformdur. Teknolojik yeniliklere hukuki bakış açısı kazandırmak ve konunun anlaşılması adına özgün içerikler üretmektedir.
Alexa Rank
1,000,001
Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri AŞ, Yurtiçi ve Yurtdışı Nakliye, Entegre Lojistik Çözümleri. Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri AŞ - Tlf : 0212 456 1000 - Mahmutbey Mahallesi Taşocağı yolu, Özlem Sokak Kısık Plaza Bağcılar / İstanbul,Entegre Lojistik Hizmetleri,Uluslararası (Hava, Deniz, Kara, Demiryolu ve Proje Taşımacılığı), Yurtiçi Taşımacılık (Taşıma, dağıtım, stoklama ve yeniden paketleme ile beraber multi taşımacılık) ve Depolama Hizmetleri sunmaktadır.
Alexa Rank
165,303
türkçeyaz | Akıllı Türkçe yazım denetleyici. Yapay zekâ temelli yazım denetleyicisi metinlerdeki hataları bulmanıza yardımcı olur.
Alexa Rank
232,140
Civa.Gen.TR – Yazılım, Yapay Zeka, IOT, Mekatronik
Alexa Rank
423,831
Markascı Yapay Zeka | Ana Sayfa
Alexa Rank
1,000,001
Bal Reklam | Yapay Gkyz Panelleri | Yapay Pencere Panelleri | Dijital Bask | Pleksi ve Paslanmaz Kutu Harf | Ikl - Iksz Tabela | Led Tabela | Ara Giydirme. Bal reklam 2014 Ylnda, Tekirda Saray lesinde Mehmet BALCI tarafndan kurularak ticari hayata balamtr.
Alexa Rank
450,525
Veri Defteri – Veri Bilimi ve Yapay Öğrenme Üzerine Kısa Notlar
Alexa Rank
454,212
İstinye Üniversitesi | Yapay Zekâ Çağında Yerin Hazır
Alexa Rank
479,929
Minirez Butik Lüks Otel, Tur, Gulet, Karavan, Transfer Yatak Bankası. Minirez; Bulut tabanlı AI yapay zeka fiyat skorlama, Otel rezervasyonu, Online otel check-in hizmeti, dinamik tur paketi ve transfer işlemlerini gerçek zamanlı sağlayan B2C global yatak bankasıdır.
Alexa Rank
267,682
Rehberlik Online - Gelecek Yolunda Rehberlik. Rehberlik servisi çalışmalarınızı yapay zeka ile hızlıca tamamlayın. Rehberlik birimlerinin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış ayrıntılı yapay zeka uygulamaları
Alexa Rank
232,374
SEPET DÜNYASI®. Sepet Dünyası
Alexa Rank
305,684
Dekoratif Çit :: Cansu Yapay Çiçekçilik
Alexa Rank
1,000,001
Al Bakiyye ᒍ Ḷ⟓৬ - Al Bakiyye Yapay Dili Geliştirme Ağı (ᒍ Ḷ⟓৬)
Alexa Rank
1,000,001
Kibrithane Çiçek. Kişiye ve Güne Özel Tasarımlar. Kuru ve Yapay Çiçek, Gelin Buketi, Aranjman, Dekoratif Çiçekler Perakende ve Toptan Satış. Mğz Kibrithane 05313890869.
Alexa Rank
375,472
ANA SAYFA - Aurora Bilişim
Alexa Rank
303,328
Gündem,Güzel Sözler,Haberler,Makale,Psikoloji,Yaşam. Güzel Sözler,Haberler,Web Gündemi, Anlamlı Sözler, Önemli Günler ve Haftalar 2020, Haberler, Manşetler, Makaleler, Dolar ve Altın Gündemi ve Teknoloji Haberleri.
Alexa Rank
234,958
Uzmanın Yanında, Güvenli Yarınlara. Yapay Zeka ve Büyük Veri Teknolojilerine Dayalı Psiko-Sosyal Risk Faktörleri Ölçüm Sistemleri
Alexa Rank
429,556
Netuce - Dijital dönüşüm partneri | Dijital ajans ve yazılım hizmetleri. Yapay zekayı kullanarak iş kararlarını destekleyen iş yazılımlarını, web ve mobil uygulamalarını geleceğin en iyi kurumları için tasarlıyoruz.
Alexa Rank
452,977
Kişisel Blog - Bir Bilgisayar Ancak Sahibi Kadar Zekidir. Kişisel Blog Yazarın kendi bilgileri doğrultusun da oluşturmuş olduğu Makale, Seo, Teknoloji, arama motoru Yapay Zeka, Yorumları gibi konuları ele alır.
Alexa Rank
331,073
Lawyer Team. Davada ve icrada uyapa,içtihat ve mevzuata tam entegre Türkiye''nin yapay zeka kullanan ilk hukuk otomasyonu.
Alexa Rank
481,129
🧞 Marketing Cini™ [ Akıllı Dijital Marketing Platformu ]. Marketing Cini, yenilikçi ve yapay zeka destekli bir dijital marketing platformudur.
Alexa Rank
481,670
Sebahattin Ünlü | Ai Developer. Girişimci, Tasarımcı, Odyolog, Yazılım ve Yapay Zeka Geliştiricisi. Bireysel ya da ekibimizle birlikte geliştirdiğimiz nisbeten en önemli olan 6 proje…
Alexa Rank
398,593
İnsan Odaklı Aydınlatma®. İnsan Odaklı Aydınlatma konseptinde, her anlamda yaşamımıza yön veren ışığın, vücudumuz üstündeki biyolojik ve psikolojik etkilerinin de en verimli şekilde kullanılması hedeflenir. İnsan Odaklı Aydınlatma, insana vücuduna en uygun, en sağlıklı yapay aydınlatma sistemidir.
Alexa Rank
419,658
Kokulab | Kişiye Özel Parfüm Tasarımı. Kokulab ile yapay zeka teknolojisi kullanılarak ister size özel biri için hediye olarak, ister kendiniz için kişiye özel parfüm hazırlattırabilirsiniz
Alexa Rank
419,729
Zafer Cömert Kişisel Web Sayfası. Zafer Cömert Kişisel Web Sayfası Eğitim:Bilişim:Paylaşım
Alexa Rank
375,265
AKSA Akrilik Hoşgeldiniz. Aksa Akrilik, 308.000 ton/yıl kapasitesi ile dünyadaki en büyük, Türkiye’deki tek akrilik elyaf üreticisidir. Akrilik elyaf, yapay elyaflar arasında yüne en çok benzeyen elyaf türüdür. 1971 yılından bu yana yaptığı yatırımlar ve geliştirdiği yeniliklerle ülkemizi Çin’den sonra ikinci en büyük akrilik elyaf pazarı konumuna taşıyan Aksa, ISO İSO'nun "Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" 2013 yılı araştırması sonuçlarına göre Türkiye’nin en büyük 38. sanayi kuruluşu olarak listede yerini aldı.
Alexa Rank
450,221
Prof. Dr. Ali Fuat ATMACA - Ankara Üroloji & Robotik Cerrahi Uzmanı. Ali Fuat ATMACA, Ankara Robotik Cerrahi, Yapay Mesane, Prostat Füzyon Biyopsi; Mesane, Prostat, Böbrek Kanseri, Böbrek Taşı Uzmanı, Doktoru...
Alexa Rank
450,255
Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu. esigara,elektronik sigara, likit,elikit,elektronik sigara likiti, elektronik sigara sıvısı,e-sigara,sanal sigara,yapay sigara,sigara,sağlıklı sigara,sağlık,sağlıklı yaşam,biansi imist,joyetech,eco6,eco9
Alexa Rank
477,029
Elektronik Sigara - Tam Bağımsız Bilgi Paylaşım Forumu. esigara,elektronik sigara, likit,elikit,elektronik sigara likiti, elektronik sigara sıvısı,e-sigara,sanal sigara,yapay sigara,sigara,sağlıklı sigara,sağlık,sağlıklı yaşam,biansi imist,joyetech,eco6,eco9
Alexa Rank
477,030
Metisbot | Ana Sayfa. Müşterilerinizle iletişime geçen, onları anlayıp cevaplayan, üstüne geri bildirim toplayarak sürekli kendisini geliştiren bir asistan!
Alexa Rank
338,191
Teknoloji Uzayı - Teknoloji Uzayı. Teknoloji Uzayı - Teknoloji Uzayı -Bilim -Siber Güvenlik - Data Center - Network - Yapay Zeka - Teknoloji
Alexa Rank
486,746
Truvai | Türkiye''nin Lider Servis Sağlayıcısı. Truvai Teknoloji ve Yapay Zeka Limited Şirketi, Domain,Hosting,Script,Tema ve Profesyonel Seo Hizmeti sağlayan yerel şirkettir.
Alexa Rank
487,337
Zamanın Ötesi | Varoluş Felsefesi Blogu | Ex umbra in solem. Varoluş Felsefesi | Ezoterizm | Film Analizi | Hiçlik Nedir | Yapay Zeka | Teosofi | Film Listesi | Kitap Listesi | Ezoterik Filmler | Zaman.
Alexa Rank
489,008
Sebal Şelale. Yapay Kaya Şelale Firması
Alexa Rank
1,000,001
Karabay Yazılım. Karabay Yazılım websitesi yazılım alanında türkçe kaynakları çoğaltmak için yapılmıştır.
Alexa Rank
374,642
E-Data Teknoloji - E-Data Teknoloji Pazarlama Ltd.Şti.. E-Data Teknoloji Pazarlama Ltd.Şti.
Alexa Rank
476,341
Pangolin Stone | Kaplama Taş | Kaplama Tuğla | Doğal Taş Kaplama | Doğal Tuğla Kaplama. Dekoratif Taş, Dekoaratif Tuğla, Doğal Taş Kaplama | Pangolin Stone
Alexa Rank
453,210
Suyun Dünyası | Suyun Işıkla Buluştuğu Adres. Suyun Dünyası, havuz ve su gösterileri sistemleri alanında Türkiye ve uluslararası alanda hizmet vermektedir.
Alexa Rank
453,819
Teknofest. Havacılık,Uzay ve Teknoloji Festivali. Türkiyenin Ayakları Yere Basmayan Festivali
Alexa Rank
453,903
Doğukan Öksüz - dogukan.dev. Merhaba, ben Doğukan Öksüz. Websitemde sizlere yazılım dünyasından ve linuxtan bahsettiğim yazılar yayınlıyorum. Ayrıca web developer olarak çalıştığımdan referanslarımı da inceleyebilirsiniz.
Alexa Rank
476,110
INOVAX 3 Aylık Teknoloji Dergisi | Türkiye'nin Vizyonu. Inovax dergisinden AKINSOFT ile ilgili haberleri, teknoloji, bilim ve ekonomi alanında yaşanan gelişmeleri takip edebilirsiniz.Üç ayda bir yayınlanır.
Alexa Rank
479,594
İslam ve Medya. İslam ve Medya etkileşimini, haber, röportaj, makale vb. metin türleriyle ele almak üzere içerik üreten bağımsız internet sitesi.
Alexa Rank
479,804
Ümit KÖSE. Android, Kotlin, Java, Php, Python, Bilişim ve Yazılım üzerine ders anlatımları yaptığım kişisel blog sayfam
Alexa Rank
487,712
Turkish Health & Pharmaceuticals - Winally. "Türk Tıp, Eczacılık, Özel Sağlık, Hastane ve İlaç Sektöründe Gündemi Yakalayan Paylaşım Sitesi."
Alexa Rank
488,396
Yasin Acar İnşaat ve Çevre Düzenleme Peyzaj. Yasin Acar İnşaat ve Çevre Düzenleme
Alexa Rank
488,675
Öztuğ Fiskiye | Fiskiye Sistemi. Kuru Havuz Fiskiye Sistemi, Müzikli Danslı Fiskiye,Meydan Fiskiye,Köpük Fiskiye,Misinalı ve Camlı Fiskiye,Küre Fiskiye,Atlayan Su Fiskiye,Yapay Kaya Şelale Sistemi
Alexa Rank
1,000,001
En İyiler | En Kapsamlı Ürün ve Hizmet Değerlendirme Sitesi. En iyiler Çeşitli Kategorilerde Ürünlerin Hizmetlerin Mekanların Markaların Milyonlarca Ziyaretçi Tarafından Değerlendirilip Puanlandığı ve en iyilerinin listelendiği bir yapay zeka ürünü bir dizin sitesidir. www.eniyiler.net
Alexa Rank
1,000,001
Hobi ve Süsleme Malzemeleri Marketi - Süsmarket. Süs Market hobi ve elişi, dekoratif ürünler, parti ve süsleme, hediyelik eşya, yapay ve doğal çiçek, tuhafiye ürünleri ve daha bir çok üründe kaliteyi ve uygun fiyatı bulabileceğiniz alışveriş sitesi.
Alexa Rank
1,000,001
BIGBANG BURGER - %100 Taze, Doğal, Katkısız. BIGBANG BURGER’de tüm malzemeler günlük olarak hazırlanır. Hiçbir yapay katkı maddesi, renklendirici, tatlandırıcı kullanılmaz, ürünler dondurulmaz. Patatesler…
Alexa Rank
1,000,001
Buz Pisti | Sentetik Buz Pisti | Ice World. Günümüzde yirmiye yakın ülkeye ihracat yapmakta olan şirketimiz ürettiği yapay buz dünya sentetik buz sektörünün önde gelen ürünüdür.
Alexa Rank
1,000,001
Publins - En yeni kampanyalar, güncel kataloglar. Publins, yapay zeka tabanlı dijital çözümler ile, markaların yeni fırsatları belirlemeleri için veriyi kullanmalarına yardım eder.
Alexa Rank
1,000,001
Publins - En yeni kampanyalar, güncel kataloglar. Publins, yapay zeka tabanlı dijital çözümler ile, markaların yeni fırsatları belirlemeleri için veriyi kullanmalarına yardım eder.
Alexa Rank
1,000,001
ExcelBanko. ExcelBanko iPhone, iPad ve Android için yapay zeka tabanlı tahmin uygulamasıdır.
Alexa Rank
1,000,001
Veri Bilimci | Data Scientist – Rasgeleliğin Bittiği Yer: veribilimci.org
Alexa Rank
1,000,001
Adnox – Reklam Yönetim Aracı
Alexa Rank
1,000,001
İbrahim YAVUZ | Computer Engineer. Computer Engineer
Alexa Rank
1,000,001
Fen Dersleri - Fen Bilimleri Dersi Online Öğretimi Sitesi, Testler, Oyunlar, Deneyler, Projeler -. Fen Dersleri sitesi, Ortaokul ve ilkokul Fen Bilimleri dersi için konu anlatımları, online testler, duyurular, haberler, sınavların yer aldığı bir Fen Bilimleri dersi sitesidir.
Alexa Rank
1,000,001
Derstat. Derstat | Deneme Sonuçları
Alexa Rank
1,000,001
Guerbet - Türkiye. Tanısal ve girişimsel radyoloji için ürün ve çözümlerimizle tıbbi görüntülemede global bir lideriz.
Alexa Rank
1,000,001
Uşaklıgil Tel Çit - Yüksek Güvenlik Çiti, Panel Çit, Kafes Tel. Uşaklıgil 1996 yılında kurulmuştur. Yaşamı güvenle saran Uşaklıgil, yüksek güvenlik çiti, tel çit, panel çit, ve diğer çit ve tel ürünleri üretimi yapmaktadır.
Alexa Rank
1,000,001
Mayak Tour. Minires is a cloud-based reservation system which provides real-time bookings for hotels, dynamic Tour, Gulet, Caravan, Charter Flight, Transfer services.
Alexa Rank
1,000,001
My Point Travel Agency. Minires is a cloud-based reservation system which provides real-time bookings for hotels, dynamic Tour, Gulet, Caravan, Charter Flight, Transfer services.
Alexa Rank
1,000,001
Seyahat Tatil Tur Havalimani Transfer Gezi Tekne Turu Eğlence Otel Konaklama. Minires is a cloud-based reservation system which provides real-time bookings for hotels, dynamic Tour, Gulet, Caravan, Charter Flight, Transfer services.
Alexa Rank
1,000,001
Su Perdesi | Su Perdesi Fiyatı | Su Perdesi Fiyatları | Su Perdesi imalatı | Su Perdesi Sistemleri. Dekor olarak yaptırmak istediğiniz Su perdesi fiyatı için ücretsiz keşif hizmeti verebiliriz. Su Perdesi imalatçı firmasıyız. Su Perdesi sistemleri üzerine hizmet veren dekorasyon firmasıyız.
Alexa Rank
1,000,001
Ömer KARAÇAY - Bir Yazılımcının Web Günlüğü. 2006 yılından beri freelance olarak web tasarım, grafik tasarım ve seo konularında hizmet vermekteyim.
Alexa Rank
1,000,001
Kimdeyir | Adan Zye Bilim Dünyası. Kimdeyir.com sitesinde, Bilim, Astrofizik, Teknoloji, Psikoloji, Doğa ve Yaşam, Arkeoloji ve bir çok konuda en son yenilikleri bulabilirsiniz.
Alexa Rank
1,000,001
Teknofest. Havacılık,Uzay ve Teknoloji Festivali. Türkiyenin Ayakları Yere Basmayan Festivali
Alexa Rank
1,000,001
Gönül Mutfak Eşyaları. Gönül Mutfak Eşyaları
Alexa Rank
1,000,001
Teknoloji ve bilim haberleri. Bilimsel , teknolojik ve teknik haberlerin yayınlandığı kar amacı gütmeyen haber portalı.
Alexa Rank
1,000,001
PatroFİN | Online Muhasebe Programı - Web Tabanlı Muhasebe - İnternet Muhasebe. PatroFİN, işletmelerin ön muhasebe ihtiyaçlarını profesyonel düzeyde karşılamak için geliştirilmiş özel bir yazılımdır. İşletmelerin faaliyetlerini Tekdüzen Hesap Planı düzeyinde anlık ve entegre olarak muhasebeleştirir. Bütünleşik yapı ile, kasa takibi, cari hesap, stok takibi, maliyetlendirme, imalat muhasebesi ve raporlama gibi karmaşık ihtiyaçları ek bir çaba gerektirmeden çözüme kavuşturur. Kullanışlı ve kolay muhasebe programıdır.
Alexa Rank
1,000,001
Roboloko | Robotları Anlama Kılavuzu. Robot, insan, teknoloji ve yaşam döngüsünde değişen gündelik yaşama, iş hayatına, sanata, ilişkilere ve iletişime yakından bakarak, yarını anlamaya çalışıyoruz.
Alexa Rank
1,000,001