BIG LIST OF WEBSITES

List of Top Websites on Yazılımı

Top 250 Websites on YAZıLıMı

Download the Top 250 Websites to PDF

Last updated on Jan 1 2022.
Here are the best websites we found: yazilimdemolari.com • tekurunscripti.com • webaksiyon.com • haberpaketleri.com • edu.com.tr • bimodayazilim.xyz • yazilim-deposu.tr.gg • logomuhasebe.com • vebiz.com.tr

Press CTRL-D to bookmark this list - BigListofWebsites.com
Rank
Url
Preview
Tags
Score
E-TİCARET YAZILIMI - DEMO. www.yazilimdemolari.com
Alexa Rank
323,119
TEK ÜRÜN SCRİPTİ - TEK ÜRÜN YAZILIMI | tekurunscripti.com. Gelişmiş tam admin panel yönetimli PHP PDO tek ürün script yazılımlarımızı mutlaka inceleyin
Alexa Rank
430,003
Web Aksiyon haber yazılımı scripti ve haber paketleri. Haber yazılımı scripti ve paketleri ile özgün haber yazılımı üzerine script yapan profesyonel yazılım firması.
Alexa Rank
126,742
Haber yazılımı - Haber scripti - Php Haber Yazılımı - Haberpaketleri. Haber yazılımı scripti ve haber paketleri ile sürekli gelişen özgün haber scripti yazılımı hazırlayan profesyonel yazılım firması.
Alexa Rank
136,341
Eduwiser: Eğitimde Doğru Uygulama. Eduwiser Okul Yönetim Yazılımı.Özel Okul, Kolej Yazılımı. Okulunuzu Tek Noktadan Yönetin. MOBİL IOS ve Android platformlardan Bilgilerinize Her yerden Hemen Erişin.Ödev Duyuruları, Sınav Duyuruları, Devamsızlık Duyuruları, Okul ve Şube Duyuruları, Öğrenci Değerlendirmeleri, Öğretmene Atanan Görevler,Öğretmen İdare Veli Öğrenci Yönetimi. Online Sınıf Yoklaması, Haftalık Karne, Ölçme ve Değerlendirme, Akademik Takvim, Kayıt İşlemleri,Finansal İşlemler.
Alexa Rank
254,593
Bİ MODA - Çokmu MODAYIZ !. Bİ MODA YAZILIMI
Alexa Rank
268,594
Yazılım-Deposu - Ana Sayfa. Sitemiz Tam Bir Yazılım Deposu''dur.Sitemizden Her Türlü Yazılımı Bulup Direk Link Olarak İndirebilirsiniz
Alexa Rank
488,709
Logo Muhasebe | 0216 370 56 46. Muhasebe Programı Logo, ticari paket programlarından Logo Go Plus, Logo Tiger Enterprise,Logo Start, Tiger Enterprise ticari çözümlerini sunar.
Alexa Rank
419,771
Vebiz - Vekil Bilgi İzleme. Akista Yazılım tarafından geliştirilmiş Vebiz; Marka Araştırma, Marka İzleme, Logo İzleme, Patent izleme, Tasarım izleme ve Rakip İzleme yapmanızı sağlayan web tabanlı bir yazılımdır.
Alexa Rank
430,207
C2C ve Pazaryeri Yazılımı, E-Ticaret Paketleri | PiyerSoft. PiyerSoft, E-Ticaret sitesi ve paketleri, pazaryeri ve C2C yazılımı ile sektörün en gelişmiş yazılımını hemen kullanmaya başla!
Alexa Rank
453,292
Webnus Profesyonel Tema Tasarım ve Modül Çözümleri. Webnus e-ticaret yazılımınız için responsive tasarım ve modül ihtiyacınız için en hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız.
Alexa Rank
382,784
Turquaz | Turquaz Muhasebe. muhasebe, Aık kodlu Muhasebe Yazılımı, Windows, Linux, zgr, yardım
Alexa Rank
1,000,001
Aydogan Bilişim- Hazır Web Sitesi Scriptleri-Hazır Site Scripti-Hazır Siteler,php hazır siteler,hazır siteler,php hazır scriptler,. Aydoğan bilişim web tasarım hizmetleri
Alexa Rank
473,438
Kullanımı en kolay, en hızlı etkinlik yönetim, kayıt ve sanal etkinlik sistemi | Holacon Etkinlik Yönetim Sistemi. Etkinlikleriniz artık dijital ortamda yönetiliyor. Minimum efor sarf ederek kusursuz bir etkinlik deneyimi yaratmak Holacon ile artık çok kolay.
Alexa Rank
479,087
intertech. Intertech, finans sektörünün ihtiyaç duyduğu Bilgi Teknolojileri hizmetlerini sunmak amacıyla 1987 yılında kurulmuştur. Bugün Intertech, finans ve bankacılık sektörüne yönelik geliştirdiği yenilikçi çözümlerle, Türkiye'de ve dünyanın önde gelen teknoloji şirketleri arasında yerini almıştır.
Alexa Rank
479,661
Ekonetya Web Teknolojileri / Grafik Tasarım 0850 532 44 06. Ekonetya , E-ticaret sistemleri , C2C yazılımları, web tasarım çözümleri , grafik tasarım ve reklamcılık hizmetleri , ios ve android mobil uygulamaları üretir.
Alexa Rank
1,000,001